NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
bazsar Chicago Bears 7
Örülök, h Jay ilyen optimista, de szegénykém messz van az elit LT-től....inkább rizikóznék egy minőségi prospecttel....max ha a leendő újonc és Omi is szárnyal, akkor majd feldobunk egy ötvenest, hogy ki legyen az LT... 😛Bear
Nagyon előre szaladtok ezzel a drafttal, hamarabb fogunk O# falembert hozni FA-ról. 2008-ban már hoztunk LT-t az első körből. 😛
Amúgy pedig még nagyon sok tényezős a képlet. Big Love helye sem biztos, ha nem lesz meg a PO, akkor jövőre akár jöhet egy új HC teljesen más preferenciákkal. Ráadásul a közelmúlt O draft választásai finoman szólva is nagyon felemásra sikeredtek, inkább a későbbi körökben húztunk jól.
Annyira nem foglalkozom egyetemi focival, hogy tudjam, hogy kik jönnek ki idén a draftra (bár azért idén néhány meccset már láttam), de szerintem nagyobb prioritás nálunk elit szinten megőrizni a D-t, és ehhez ide húzni. Egy szolid LT-t és C-t talán lehetne találni a későbbi körben is.

Go Bears!
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Wisniewski tényleg jó ötlet....Pouncey G-nek (azért C-ként ne erőltessük...😊 )
Még O'Dowd sem rossz szerintem, tán 3. körben is csíphető, Kreutz pótlására...
Én LT-t simán húznék, max. Omi-t újra visszaküldjük RT-be....annyit fog tudni, mint Webb... 😊
Tice komolyan kínlódik a sok tehetséggel, amivel elhalmozzák, mondjuk a tudását bizonyítja, h a szarból épített pici, omladozó váracskát...😀Bear
Azért tarton nehezen elképzelhetőnek LT picket, mert azt is bele kell számítani, hogy Cutler kedveli Omit, és bízik is benne (hogy miért, azt el nem bírom képzelni). Látszik, és le is nyilatkozta, hogy mióta összeállt ez az ötös, amiben az Omi-CW kettős az újdonság, jobban érzi magát a zsebben. És Omi jobban is nézne ki meccs közben, ha neadjistn ő is kapna valami segítséget, mert azért röhej, hogy TE/RB állandóan a jobb oldalra segít be.

Tüsi, Martz kicsit revansot is vesz ezzel a szezonnal, van egy nehezen elviselhető személyisége, de nagyon sok szart a nyakára kentek, amiről nem tehetett.füligjimmy
Örülök, h Jay ilyen optimista, de szegénykém messz van az elit LT-től....inkább rizikóznék egy minőségi prospecttel....max ha a leendő újonc és Omi is szárnyal, akkor majd feldobunk egy ötvenest, hogy ki legyen az LT... 😛


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Wisniewski tényleg jó ötlet....Pouncey G-nek (azért C-ként ne erőltessük...😊 )
Még O'Dowd sem rossz szerintem, tán 3. körben is csíphető, Kreutz pótlására...
Én LT-t simán húznék, max. Omi-t újra visszaküldjük RT-be....annyit fog tudni, mint Webb... 😊
Tice komolyan kínlódik a sok tehetséggel, amivel elhalmozzák, mondjuk a tudását bizonyítja, h a szarból épített pici, omladozó váracskát...😀Bear
Azért tarton nehezen elképzelhetőnek LT picket, mert azt is bele kell számítani, hogy Cutler kedveli Omit, és bízik is benne (hogy miért, azt el nem bírom képzelni). Látszik, és le is nyilatkozta, hogy mióta összeállt ez az ötös, amiben az Omi-CW kettős az újdonság, jobban érzi magát a zsebben. És Omi jobban is nézne ki meccs közben, ha neadjistn ő is kapna valami segítséget, mert azért röhej, hogy TE/RB állandóan a jobb oldalra segít be.

Tüsi, Martz kicsit revansot is vesz ezzel a szezonnal, van egy nehezen elviselhető személyisége, de nagyon sok szart a nyakára kentek, amiről nem tehetett.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Wisniewski tényleg jó ötlet....Pouncey G-nek (azért C-ként ne erőltessük...😊 )
Még O'Dowd sem rossz szerintem, tán 3. körben is csíphető, Kreutz pótlására...
Én LT-t simán húznék, max. Omi-t újra visszaküldjük RT-be....annyit fog tudni, mint Webb... 😊
Tice komolyan kínlódik a sok tehetséggel, amivel elhalmozzák, mondjuk a tudását bizonyítja, h a szarból épített pici, omladozó váracskát...😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nincs vége a szezonnak, de én Martzot megtartanám, és ha a támadófalat is össze tudnák kapni egy kicsit..... halljátok szavam, Cutler pirítani fog.
füligjimmy
Szerintem nincs olyan ember Chicagoban, aki mostanság nem tartaná meg Martzot. Azért nagy guru a faszi, mert még nálunk is sikerült összehoznia egy mostanság jól működő, kreatív, lehet bízni benne offenset.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Most az a ritka helyzet állt elő, h az Offense tartotta meccsben a társulatot, ami azért nem az O-lineon múlott....
Cutler hibátlan volt gyakorlatilag, Bennett-et pedig egyszerűen elfelejtették....nem is értettem Cunningham-et, miért nem reagált mondjuk a 2-3. third down conv-ra, amit Earl csinált....de mindegy, nem vagyok szomorú...

Erről a Cunningham dologról asszem Bennett nyilatkozta valahol h semmit sem változtattak az év eleje óta...nemhogy mecs közben😀anfernee
Ez még nekem is nyilvánvaló, hogy inkább visszavágták a playbookot, nemhogy új dolgokat próbálnának. Szerencsére van már olyan stílus kialakítva, ami fekszik a csapatnak. Egyelőre ennyit tudnak, de ezt üzembiztosan. Nemkicsit vagyok büszke szakértelmemre, mert ugye hetekkel ezelőtt leírtam, hogy ekkor lesz a csapat sikeres. És ehhez naaaaaaagy szakértelem kellett. Nincs vége a szezonnak, de én Martzot megtartanám, és ha a támadófalat is össze tudnák kapni egy kicsit..... halljátok szavam, Cutler pirítani fog.

Bear, annak van a legnagyobb esélye, aki zb sémában is megállná a helyét, Tice kezdi keverni a zónát az emberezéssel (aminek elég sok értelme van, lévén inkább zb sémába illő falembereink vannak). Én inkább Wisniewskit húznám első körben, de fene tudja, mindegy, csak jöjjön valaki. Hozzáteszem, én RT poszton gondolkodok, Omit hagynám a fenébe, CW tényleg nem olyan botrány, de Webb......

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Williams egy mamlasz, waste pick nálam eddig...
Kreutz-Garza párosról az a szomorú tény, h még mindig jól muzsikálnak szerintem a többiekhez képest.... :/
a 2008-as class fényévekkel jobb volt a mostaninál, legalábbis papíron (a '11-es társaság miatt írtam a papírt...elsülhet még onnan 5 All-pro...😀 ) ...Clady, Long, Albert, Otah, Baker (bár ő mostanság kissé fostos tud lenni...) Nicks-t majdnem kihagytam...
Idei társulatból én 3 srácot láttam, aki szóba jöhet, Love-ot, Carimi-t, és Castonzo-t....
Castonzo-t kétszer is....Quinn elég sokszor megetette, de különben ő is, és Carimi is szépen tolta, emlékeim szerint Carimi Kerrigant szedegette le a pályáról ölég becsületesen...Love nem különösebben győzött meg, de tudom, h ő sokkal jobb, mint amit láttam tőle az LSU ellen...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Most az a ritka helyzet állt elő, h az Offense tartotta meccsben a társulatot, ami azért nem az O-lineon múlott....
Cutler hibátlan volt gyakorlatilag, Bennett-et pedig egyszerűen elfelejtették....nem is értettem Cunningham-et, miért nem reagált mondjuk a 2-3. third down conv-ra, amit Earl csinált....de mindegy, nem vagyok szomorú...

Erről a Cunningham dologról asszem Bennett nyilatkozta valahol h semmit sem változtattak az év eleje óta...nemhogy mecs közben😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Állítólag az első félidei teljesítmény jól felbaszta Lovie agyát, szerintem életében először úgy lecseszett mindenkit ahogy kell. Még a végén tényleg normális edző válik belőle.Delete
Big Love ezt jól csinálja, fel tudja tüzelni a csapatot rendesen, pedig a meccseken milyen tejbetök benyomását kelti. Bár ugye tankönyv szerint a meccs elejétől harapni kell, de a valóságban nem lehet minden meccset ugyanolyan intenzitással játszani. A másik oldalon ott volt Schwartz, és látszot, i a két edző között a legnagyobb különbség. A sajtótájékoztató kérdezték a büntetésről, nagyon korrekt volt, mondta, hogy nem lehet egy hibát kiemelni, a bünti után (ami 7 yardot jelentett) egyből TD-t kaptak, és ez elfogadhatatlan. Én egy kicsit a helyében magamba néznék. A támadósor nem tudja átlépni a félpályát a védelem nem tud minket feltartóztatni, ott a kés a torkukon, jön egy vitatható bünti. A játékosok kinéznek az edzőre, és egy toporzékoló idiótát látnak. Ki látta már Lovit dühöngeni? Ezen a meccsen is lett volna rá oka, hogy megőrüljön az oldalvonal mellett, mégse tette.

Teljesen lényegtelen, de én se idegeskedtem. Nem tudom, miért, de mikor a védelem a 3. negyed elején nem engedett TD-t, már tudtam, hogy nyerünk. A második félidőben majdnem kétszer annyit volt nálunk a labda, ők meg a félpályát nem tudták átlépni. Szépen, nyugodtan átvettük a vezetést, és a meccs végén az utolsó 5, azaz öt percre a labdát egyszerűen lenyeltük.

Bear, amit ki kell találni, hogy mi a lófütyit kezdenek a blitzek ellen. Azt se lehet mondani, hogy nem próbálnak semmit, ezen a meccsen is három különböző blokkolási séma ellen szereztek sacket (ha jól láttam). Webb semmit nem fejlődik, de Omi futásblokkban jó. CW inkább húzni tud, a point of attacknál elnyomják, Kreutz/Garza rossz, off tackle futásokat el kell felejteni. Webb elég jól mozog blokkolásnál az open fielden (ez mondjuk Garzának is megy), ez tarthatja a kezdőben. A DE kérdés egy dolog, más csapatnál sincs négy egyforma képességű játékos (legfelejbb egyformán szar), akkor én már inkább - erőszakot téve a lelkemen - elkapót húznék. de vannak olyan falemberek, akik megérik az első köröst (bár szerény véleményem szerint a 2008-as OL class jobb volt).

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Leginkább Urlacher kérdés számomra, de igazából a nálunk ugyan nem annyira meghatározó SLB posztot is be kellene 10 évre tömni, mondjuk adott esetben vki olyannal, aki az MLB-t is át tudná venni Urlacher után...idén tán Herzlich ilyen, de nem hinném, h behúzzuk, sokkal több a need, no és ráadásul ott a fém a rendszerben, meg a tavalyi betegsége...most tünetmentes, de ki tudja...ne veszítsünk el még vkit....

Iglesias-ról még ne mondjunk le....nekem a Bazuin, Okwo pickek piszkálják a csőrömet leginkább...azok a pickek annyira jók voltak, h a srácok még csak a pálya közelébe sem jutottak...
Annak a classnak kellene virítania idén....tán az sikerált a "legsikeresebbre"


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Sajnos erőteljesen meglátszik a csapat korösszetételén az elmúlt pár év draftjainak ijesztő sikeressége. Kezet tudnék rázni azokkal a scoutokkal és Angeloval, aki 2009es 2 db 3. pickünkből (ami ugye nekünk az első kör volt) draftolták Gilbertet és Iglesiast, hogy csak a közel múltat említsem. Ha első körünk lett volna, azt hasonlóan magas szinten basztuk volna el. Nagyon kíváncsi leszek áprilisra. Ja és Bear akkor még nem is beszéltünk arról, hogy Urlacher és Briggs se lesz már fiatalabb.
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Egyfelől örüljünk, mert 9-3....
Másfelől ez elég iszonyú volt....

Szerintem is hasznos lesz nekünk, hogy ez most jött ki, nem a Pats ellen...úgy voltunk vele def oldalon, h elég a mezeket kiküldeni, azok majd megoldják, aztán meg szaladgáltunk össze-vissza a pályán...
Ami még fontos, hogy az 54 yardos Gould FG-tól és Hester PR-től eltekintve a Lions spec. team is jobb volt, no ez sem fordulhat elő többet...isteni szerencse, h ez is a Lions ellen jött ki...

Most az a ritka helyzet állt elő, h az Offense tartotta meccsben a társulatot, ami azért nem az O-lineon múlott....
Cutler hibátlan volt gyakorlatilag, Bennett-et pedig egyszerűen elfelejtették....nem is értettem Cunningham-et, miért nem reagált mondjuk a 2-3. third down conv-ra, amit Earl csinált....de mindegy, nem vagyok szomorú...

Webb számomra talány...általában az az érzésem, h nyugodtan beszállhatnék én is RT-be, mert ilyen sebesen én is el tudnék ugrani a DE útjából...időnként meg nagyszerűen tartja az emberét, vagy kioszt egy fontos blokkot futásnál...mindent egybevetve eléggé kegyetlen...😊 No Omi sem piskóta, valljuk be, de azért egy szinttel elfogadhatóbban tolja.....Kreutz sajnos tényleg gyengül, de attól tartok, h adunk neki még egy szerződést....

Jimmynek válaszolva, pont ezt beszéltük nemrég, simán bevállalnám 2-3 újonccal a köv. szezont O-line fronton...lehet ennél sokkal gázabb?😊

Ami pl. kérdés nálam, h ha vmelyik kezdő DE-nk megsérül, Meltonon kívül csak Wootton van...nem csak a Jimmy által felvetett DT-poszt lesz kérdés, hanem a DE is....tavalyhoz képest elment 4 ember, de csak Peppers és Wootton jött...még vkit ide is kéne néznünk, CB-ről nem is beszélve, mert Jennings - annak ellenére, hogy kifejezetten jól teljesít ahhoz képest, amit vártunk tőle - nem hosszútávú megoldás...Tillman pedig öregszik...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Állítólag az első félidei teljesítmény jól felbaszta Lovie agyát, szerintem életében először úgy lecseszett mindenkit ahogy kell. Még a végén tényleg normális edző válik belőle.


több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 657 — "Grammar maci"
A pats-re rá sem lehet ismerni idén, Hol nagyon erősen hozzák a formát, hol meg tántorognak a pályán, a Jets-et mint írtam már, veszélyesebbnek érzem ránk, habár Brady-től félek, mert ha formában van, akkor szétdobálhat minket, Cutler másodhegedűsnek se lehetne mellette, de azért reménykedek, hogy kiegyenlítettebb lesz a meccs és beleszaladnak egy k.va nagy pofonba. Akkor a Jets és a BG már esélyesebb lesz. GO BEARS!
ja, és írtam már, de írom újra: Bears szurkolóknak kötelező nézni Jim Belushival a Jim szerint a világ. című sorozatot, a Comedy-n szokták adni, már a hatodik évad megy lassan, a sorozatban mindenki Bears rajongó a családban, szinte minden részben van utalás erre, Jim az egyik részben például a pólyás gyerekét akarta meggyőzni róla, hogy miért nem a GB labdával kéne babáznia. 😊))Gabez
azt láttam, király volt, asszem abban volt amikor kiderült a feleségéről hogy mielőtt összejöttek volt GB-es csávója, Belushi jól játszotta nagyon a szívrohamot 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
A pats-re rá sem lehet ismerni idén, Hol nagyon erősen hozzák a formát, hol meg tántorognak a pályán, a Jets-et mint írtam már, veszélyesebbnek érzem ránk, habár Brady-től félek, mert ha formában van, akkor szétdobálhat minket, Cutler másodhegedűsnek se lehetne mellette, de azért reménykedek, hogy kiegyenlítettebb lesz a meccs és beleszaladnak egy k.va nagy pofonba. Akkor a Jets és a BG már esélyesebb lesz. GO BEARS!
ja, és írtam már, de írom újra: Bears szurkolóknak kötelező nézni Jim Belushival a Jim szerint a világ. című sorozatot, a Comedy-n szokták adni, már a hatodik évad megy lassan, a sorozatban mindenki Bears rajongó a családban, szinte minden részben van utalás erre, Jim az egyik részben például a pólyás gyerekét akarta meggyőzni róla, hogy miért nem a GB labdával kéne babáznia. 😊))
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 657 — "Grammar maci"
Na pihenve egyet egy kicsit megnyugodtam én is, bár továbbra is fenntartom hogy a meccs képe nem volt túl bíztató a jövőre nézve, igaz minden meccs más, most ennyi(?) volt a csapatban.
Hestert nagyon sajnáltam, utolsó ember csinálta meg a tacklet, ő is érezte hogy nem sokon múlt a TD - mekkora kép volt ahogy mutatták a puntert utána meg Hestert 😀

Kicsit értetlenül állok a D teljesítmény előtt, nem tudom ezt mivel lehet magyarázni, ha múlt héten hoznak ilyen számokat azt még esetleg alá is írom de azért a Lionst ennél jobban meg kell fogni szvsz.

A lényeg mint ahogy írtátok is a 9-3, a hátralévő 4 meccsből legalább 1et fogni kell de még mindig nem tudom melyik lesz az... :/

A Pats & Jets harca a csoportelsőségért nem nagyon jön jól nekünk + a 2 idegenbeli csoportrangadó hááát :o
Nekünk kell irányítanunk a játékot mint pl a Philly ellen és kell a jó D + a turnoverek csak úgy van esély, ha futni kell az eredmény után az nem nekünk fekszik. Nagyon bízom benne hogy a 2 hazai meccsből az egyik valahogy meglesz, az egész rokonságom Pats drukker úgyh legyen a Pa...izé Jets 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kulcsfontosságú lesz még a sajtfejűekkel a meccs... de egyre jobban érik az NFC North csoportgyőzelme...
Mondjuk azt muszáj lesz megnyernetek... különben "csak" wild-card.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Gabez Chicago Bears 84
Én sem értem mi ez a halálosztás, ez a meccs is hozva lett, nehezen, de megvan.
9:3 az eredményünk, ez az ami számít, az meg hogy ki szar meg ki szánalomra méltó az a többi csapat vonatkozásában szerintem nem mérvadó, mi még hallgassunk, mindenki játszik, akar és hozta is a maximumot. Az idény elején megcsókoltam volna a földet, ha valaki azt mondja, hogy ennyire fogunk állni. A tegnapi meccs közepe felé kiírták, hogy kik vannak bent a Playoffban eddig és mi köztük voltunk, a GB meg wild card-os. Ez a lényeg gyerekek, koncentráljunk
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
ha valakit most meglátnék örülni a Dből az öltözőben annak levetíteném 10szer az első félidőről a videót majd adnék neki egy ordas nagy pofont. Ez nem meccs volt, ez nem teljesítmény volt, ez szánalom volt, olyan amit tavaly és max a lions elleni elsőn láttam (de akkor még jó összeállításban játszottak, mi lett volna ha mai is???) :mad:davemayer
Szerintem ettől jobban Stafford se játszott volna. Stanton nagyon odatette magát, érezte a zsebet, jó döntéseket hozott. Nem fogja megismételni, a csereirányítók nagyon ritkán teljesítenek jól kétszer egymás után, de akkor is. Bizony, ha nincs nyomás a védőfaltól, ez a séma szart se ér. Aztán kicsit jobban odaértek, megfogták a futást (ilyen TD drive-ot én még nem láttam ellenünk, ezt komolyan mondom, 4&1-re szoptunk már be 40 yardos futott TD-t, de 40 yardos futás után 50 yardos passzt???), vége is volt a vásárnak. Az O meg driveonként 5-6 percig birtokolta a labdát.füligjimmy
elnézést minden lions drukkertől aki olvassa, de jövő héten a GB szarrá veri majd a lionst, ez a különbség egy jó csapat és egy bizonytalan között szvsz. Hagytuk hogy a Lions irányítsa a meccset, egyszerűen értetlenül állok a D front 7 teljesítménye előtt- halkan jegyzem meg hogy mind a MIN, mind a Detroit 1szer próbált meg big playt a secondarynk ellen és mindkettő TD lett, ez az esetleges PO-beli teljesítményünket be is határolja.

Olyan volt mintha 1 évvel visszamentünk volna az időben, az OL meg nem életképes, be kell látni 😕davemayer
Nemértem mi ez a nagy negativum,9-3,és az h volt egy off meccse az ST-nek a szezonban...hát istenem,Hester majdnem TD-t csinált igy is.D meg amikor kellett végén megcsinálta mindig amit kellett.Cutler iszonyat cool.Semmi okunk a negatívkodásra.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Hello srácok!

Hát szerintem pedig ez egy hatalmas győzelem volt! Mindig az ilyen kötelező meccsek a legnehezebbek, mentálisan az ilyeneken lehet nagyon bedőlni. Múlt héten az első félidőben a Pats is megszenvedett, és akkor a Lions is nagyon rossz második félidőt produkált, ma egész jól tartották magukat. Az meg, hogy kevés ponttal nyertünk, meg hogy a D az első félidőben gyenge volt, az szerintem benne volt a levegőben. Azért a múlt héten a D nagyon odatette magát, most várható volt, hogy nagy mellénnyel jönnek ki a meccsre. A lényeg, hogy nyertünk. Múlt héten senki sem emlegette, hogy a Steelers OT verte a Billst. szerintem a szoros meccs miatt nekünk sem kell a kardunkba dőlni...bazsar
Én emlegettem a Steelers Billst😀 amúgy igazad van mindenben!

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Amúgy Roach megsérült, azért jött be helyette Wilson. Azt hittem annyira rossz volt hogy lecserélték. 😛


több mint 13 éve
bazsar Chicago Bears 7
Hello srácok!

Hát szerintem pedig ez egy hatalmas győzelem volt! Mindig az ilyen kötelező meccsek a legnehezebbek, mentálisan az ilyeneken lehet nagyon bedőlni. Múlt héten az első félidőben a Pats is megszenvedett, és akkor a Lions is nagyon rossz második félidőt produkált, ma egész jól tartották magukat. Az meg, hogy kevés ponttal nyertünk, meg hogy a D az első félidőben gyenge volt, az szerintem benne volt a levegőben. Azért a múlt héten a D nagyon odatette magát, most várható volt, hogy nagy mellénnyel jönnek ki a meccsre. A lényeg, hogy nyertünk. Múlt héten senki sem emlegette, hogy a Steelers OT verte a Billst. szerintem a szoros meccs miatt nekünk sem kell a kardunkba dőlni...

Go Bears!
több mint 13 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Átgondoltam. Végül is 9:3 😂
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez most összejött, de boldogság nuku.frozee
Nem t'om, mi a baj, szerintem teljesen rendben volt a győzelem, hozzáállás szempontjából jobban jött ez a szoros, mint a kiütés.

Felvetődött bennem akérdés, hogy három újonc falemberrrel mekkora botorság lenne nekivágni a szezonnak. De most az a vicc jutott eszembe, amikor egy kamcsatkai szénbányász szidja a rendszer, mire a haverja rászól, hülye vagy, hát elvisznek! Innen, hova? Romlik majd a fal teljesítménye? Innen, hova?!

Hamár a védelmet nem tudjuk dícsérni, az edzőket azért emeljük ki, jókat húztak a szünetben. Mikor 6 ponttal égtünk, azt hittem, Martz elkezd kapkodni, de ragaszkodott a tervéhez. Amúgy Cutler a legtöbbet sackelt irányító aligában, szóval jöhet a kritika, hogy Martz leszarja az irányítóit. De azért kétlem, hogy asszongya a meccs előtt a falembereknek, aranyapáim, ne blokkoljatok senkit, ma nem akarom megvédeni a QB-t.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 657 — "Grammar maci"
ha valakit most meglátnék örülni a Dből az öltözőben annak levetíteném 10szer az első félidőről a videót majd adnék neki egy ordas nagy pofont. Ez nem meccs volt, ez nem teljesítmény volt, ez szánalom volt, olyan amit tavaly és max a lions elleni elsőn láttam (de akkor még jó összeállításban játszottak, mi lett volna ha mai is???) :mad:davemayer
Szerintem ettől jobban Stafford se játszott volna. Stanton nagyon odatette magát, érezte a zsebet, jó döntéseket hozott. Nem fogja megismételni, a csereirányítók nagyon ritkán teljesítenek jól kétszer egymás után, de akkor is. Bizony, ha nincs nyomás a védőfaltól, ez a séma szart se ér. Aztán kicsit jobban odaértek, megfogták a futást (ilyen TD drive-ot én még nem láttam ellenünk, ezt komolyan mondom, 4&1-re szoptunk már be 40 yardos futott TD-t, de 40 yardos futás után 50 yardos passzt???), vége is volt a vásárnak. Az O meg driveonként 5-6 percig birtokolta a labdát.füligjimmy
elnézést minden lions drukkertől aki olvassa, de jövő héten a GB szarrá veri majd a lionst, ez a különbség egy jó csapat és egy bizonytalan között szvsz. Hagytuk hogy a Lions irányítsa a meccset, egyszerűen értetlenül állok a D front 7 teljesítménye előtt- halkan jegyzem meg hogy mind a MIN, mind a Detroit 1szer próbált meg big playt a secondarynk ellen és mindkettő TD lett, ez az esetleges PO-beli teljesítményünket be is határolja.

Olyan volt mintha 1 évvel visszamentünk volna az időben, az OL meg nem életképes, be kell látni 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal