NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Ez most összejött, de boldogság nuku.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
ha valakit most meglátnék örülni a Dből az öltözőben annak levetíteném 10szer az első félidőről a videót majd adnék neki egy ordas nagy pofont. Ez nem meccs volt, ez nem teljesítmény volt, ez szánalom volt, olyan amit tavaly és max a lions elleni elsőn láttam (de akkor még jó összeállításban játszottak, mi lett volna ha mai is???) :mad:davemayer
Szerintem ettől jobban Stafford se játszott volna. Stanton nagyon odatette magát, érezte a zsebet, jó döntéseket hozott. Nem fogja megismételni, a csereirányítók nagyon ritkán teljesítenek jól kétszer egymás után, de akkor is. Bizony, ha nincs nyomás a védőfaltól, ez a séma szart se ér. Aztán kicsit jobban odaértek, megfogták a futást (ilyen TD drive-ot én még nem láttam ellenünk, ezt komolyan mondom, 4&1-re szoptunk már be 40 yardos futott TD-t, de 40 yardos futás után 50 yardos passzt???), vége is volt a vásárnak. Az O meg driveonként 5-6 percig birtokolta a labdát.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Mondjuk amit Jimmy írt még az elején, hogy hosszútávon, konkrétan 1 hét múlva profitálhatunk abból, hogy égett a defense, mint rongy az első félidőben.
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Webb elmehet a picsába. Komolyan mit keres a kezdőben? Bennett nagyot játszott ma, Manut meg többször használtuk ma mint egész évben. A védelem nagyon nem volt képben. Gouldnak karriercsúcs, Hesternek is majdnem meglett 😛
Packers, Vikings is nyert sajnos. Na akkor jöhet a neheze...


több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 657 — "Grammar maci"
ha valakit most meglátnék örülni a Dből az öltözőben annak levetíteném 10szer az első félidőről a videót majd adnék neki egy ordas nagy pofont. Ez nem meccs volt, ez nem teljesítmény volt, ez szánalom volt, olyan amit tavaly és max a lions elleni elsőn láttam (de akkor még jó összeállításban játszottak, mi lett volna ha mai is???) :mad:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Meglett a meccs, ennek örülhettek, ahogy azt teszem én is...
A többi, amit írtatok azért tényleg elgondolkodtató, viszont Cuttie most jól játszotta
a slant-eket a maciknak... szép W.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az első félidőben a védelem fos volt: először nagyképű, utána meg ideges. A második félidőben aztán megettük őket. A 24 szerzett pont nem tűnik soknak, de nagyon sokat volt nálunk a labda. A támadófal jobb oldala, név szerint Webb takarodjon a kezdőből. Világröhej, hogy 3 sacket kaptunk róla. Shaffer ettől hogy a faszomba lehet rosszabb???!!! Ez az egyik. A ásik, Kreutz remélem elgondolkodott a visszavonuláson, ezen a meccsen háromszor kilapították.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Jöhetnek a firkászok. Múlt héten úgysem volt lehetőségük lehúzni minket. Most triplán bepótolhatják.
Éreztem, hogy mocskos nehéz lesz. 253 szemben a 49 yarddal. Szünetben leordíthatták a festéket az öltözőben. Az OL mondjon le.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
De a védőfal elképesztő munkát végzett. Ki merem jelenteni, nincs ennél összerakottabb, és mélyebb egység a ligában.
füligjimmy
Ehhez az kellett, hogy egy ember elhunyjon, különben nyílván nem jött volna Peppers. Ő nélküle meg vélhetően azért nem lenne ennyire elit a DL. Bár ki tudja, hogy Adams mit tudott volna nyújtani. Nyugodjék Békében!tüsi91
Ezt nem tudhatjuk. Adams nagyon vékony lóvét kapott az utolsó éveiben, szerintem jött volna Peppers, és akkor Andersont nem tenderelik, hanem simán elküldik (ahogy azt tették a GB meccs után). Amúgy beszélünk közben a támadófalról, hogy oda kellene darftolni, közben Toienia ás Adams szerződése idén lejár, lehet, hogy szezon se lesz, ők meg azért 30 környékén vannak. Szóval nem elképzelhetetlen egy újabb DT draft az első két körben. Juhéééé. De ez még nagyon messze van

Amúgy a helyzet változatlan, Tino nem játszik, több sérült szerencsére nincs. 4 pontos esélyesek vagyunk, nem tudom, ez pontosan mit jelent, de ha nem nyernek legalább tíz ponttal, szarul játszott a csapat. Mondjuk az se érdekel, csak nyerjék meg. Suh és Megatron, két játékostól kell tartani, ennyi

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
De a védőfal elképesztő munkát végzett. Ki merem jelenteni, nincs ennél összerakottabb, és mélyebb egység a ligában.
füligjimmy
Ehhez az kellett, hogy egy ember elhunyjon, különben nyílván nem jött volna Peppers. Ő nélküle meg vélhetően azért nem lenne ennyire elit a DL. Bár ki tudja, hogy Adams mit tudott volna nyújtani. Nyugodjék Békében!
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Vagy nem követed a híreket? 😉
Bazzani
😀

How should I answer this? This is what I said - 'We will win on Sunday.

Hát végül is....... de nem ezen fog múlni


"Bár Briggs aztmondta leszarja ezt,mikor utoljára W-t igért kikaptunk vagy 30al Coltstól,azóta leszokott róla"
Ja, az egy büszke pillanat volt

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Ez a meccs nekünk arra lesz jó,hogy kiírtsuk azt a pár megmaradt szurkolót,aki hajlandó még jegyet venni.
Gondolom blackout lesz.
Bazzani
Nem követed a híreket?! Eladtak minden jegyet, ennek örömére Nate Burleson (így írják?) garantálta a győzelmet (de nem szarral gurigázott, kiállt a nyilvánosság elé, és bemondta, garantálom a győzelmet), kicsit felbaszva Briggs meg Urlacher agyát. Aminek kicsit örülök, mert az egyetlen esélye a Lionsnak az lett volna, ha a macik nagy mellénnnyel mennek a meccsbe (lásd Seahawks ellen).füligjimmy
Már nem annyira garantálja:
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2010/12/detroit_lions_nate_burleson_ex.html

Vagy nem követed a híreket? 😉
A jegyeladásról tényleg lemaradtam.Bazzani
már késő,mindenhol ki volt ragasztva😊Bár Briggs aztmondta leszarja ezt,mikor utoljára W-t igért kikaptunk vagy 30al Coltstól,azóta leszokott róla

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a meccs nekünk arra lesz jó,hogy kiírtsuk azt a pár megmaradt szurkolót,aki hajlandó még jegyet venni.
Gondolom blackout lesz.
Bazzani
Nem követed a híreket?! Eladtak minden jegyet, ennek örömére Nate Burleson (így írják?) garantálta a győzelmet (de nem szarral gurigázott, kiállt a nyilvánosság elé, és bemondta, garantálom a győzelmet), kicsit felbaszva Briggs meg Urlacher agyát. Aminek kicsit örülök, mert az egyetlen esélye a Lionsnak az lett volna, ha a macik nagy mellénnnyel mennek a meccsbe (lásd Seahawks ellen).füligjimmy
Már nem annyira garantálja:
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2010/12/detroit_lions_nate_burleson_ex.html

Vagy nem követed a híreket? 😉
A jegyeladásról tényleg lemaradtam.

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez a meccs nekünk arra lesz jó,hogy kiírtsuk azt a pár megmaradt szurkolót,aki hajlandó még jegyet venni.
Gondolom blackout lesz.
Bazzani
Nem követed a híreket?! Eladtak minden jegyet, ennek örömére Nate Burleson (így írják?) garantálta a győzelmet (de nem szarral gurigázott, kiállt a nyilvánosság elé, és bemondta, garantálom a győzelmet), kicsit felbaszva Briggs meg Urlacher agyát. Aminek kicsit örülök, mert az egyetlen esélye a Lionsnak az lett volna, ha a macik nagy mellénnnyel mennek a meccsbe (lásd Seahawks ellen).

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nálunk Tino úgy néz ki, nem fog játszani, náluk meg KvB nem edz. Ők jártak rosszabbul.füligjimmy
Nem mintha nem lenne tök mindegy.
Ha nem/alig szerzünk pontokat,akkor hiába jó a DLine.
Ez a meccs nekünk arra lesz jó,hogy kiírtsuk azt a pár megmaradt szurkolót,aki hajlandó még jegyet venni.
Gondolom blackout lesz.
Stanton,Morris,McBride stb kezdőben. Csodás.

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha valaki azt írja, hogy húzzátok le a klotyón a csapatot, költözzetek Los Angelesbe, a Ford Field legyen autószalon vagy pláza, az kevésbé sértő? 😊csi77
Legalább reális megközelítés.
Ígérttel,szánalommal,meg szimpatikussággal már tele a padlás.
Ugyanazok drukkolnak nekünk akik halálra röhögték magukat a 0-16on.
Teszem hozzá jogosan,csak akkor nem kell minket dícsérni.Bazzani
Én sem a ti 0-16-os, sem a Pats 16-0-ás szezonjának nem örültem, egyszerűen nem tetszenek az ilyen szélsőségek. A szimpi témát nem nyalizásnak vagy ganajkodásnak szántam, egyszerűen jobban tudok azonosulni egy vergődő csapattal, mint mondjuk az AFC nagymenőinek (Pats, Colts, Steelers) szárnyalásával.
De mivel ez a Bears topic, én a témát részemről lezártam.csi77
Az esélytelen csapatokat semlegesként mindenki szereti , de egy ilyen ligában, ahol mindent elkövetnek a kiegyensúlyozottság érdekében, a Lions által nyújtott teljesítmény biza inkább...... olyan, amilyen. Szerintem míg mondjuk fociban, bokszban, kosárlabdában stb. lehet kiscsapatoknak szurkolni, addig az NFL-ben, ahol draft és fizetési limit "őrzi a rendet", ennyire sikertelennek lenni.... próbálom elkerülni a jelzőket, de annyit elárulok, hogy részemről a szimpatikus nincs közte. Ráadásul még egy játékosnak se nagyon lehet drukkolni, mert kétévente kicserélik a csapatot. Tényleg értetlenül állok a "szimpátiahullám" előtt (nemcsak rád gondolok, csak most vettem erőt magamon, hogy a gondolataimat leírjam), mert azon kívűl, hogy folyton verik ezt a csapatot, mitől lennének szimpatikusabbak, mint mondjuk a Chiefs, vagy a Tampa, akik szintén rosszak voltak néhány évig, de már most kezdenek kijönni a gödörből. No, de ez csak egy kis értetlenség részemről.

Nálunk Tino úgy néz ki, nem fog játszani, náluk meg KvB nem edz. Ők jártak rosszabbul.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 606 — Bears & Illinois fan
Ha valaki azt írja, hogy húzzátok le a klotyón a csapatot, költözzetek Los Angelesbe, a Ford Field legyen autószalon vagy pláza, az kevésbé sértő? 😊csi77
Legalább reális megközelítés.
Ígérttel,szánalommal,meg szimpatikussággal már tele a padlás.
Ugyanazok drukkolnak nekünk akik halálra röhögték magukat a 0-16on.
Teszem hozzá jogosan,csak akkor nem kell minket dícsérni.Bazzani
Én sem a ti 0-16-os, sem a Pats 16-0-ás szezonjának nem örültem, egyszerűen nem tetszenek az ilyen szélsőségek. A szimpi témát nem nyalizásnak vagy ganajkodásnak szántam, egyszerűen jobban tudok azonosulni egy vergődő csapattal, mint mondjuk az AFC nagymenőinek (Pats, Colts, Steelers) szárnyalásával.
De mivel ez a Bears topic, én a témát részemről lezártam.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 606 — Bears & Illinois fan
Nem akarok senkit piszkálni, de szerintem a Lions fanoknak tele van a tökük a szimpatikussággal. Odaadnák szívesen plusz 4 győzelemért. Egyszerűen sokan semmilyen szinten nem tekintik őket riválisnak. Én például igen, annak örülök, ha minden meccsen megcsapjuk őket, azt se bánom, hogy nincsenek rájátszást érő helyen, egy gonddal kevesebb. Lehet, ez szemétségnek hangzik, de én (még mindig) ősi riválisként kezelem az Oroszlánokat, mutasson bármit a mérlegük. Lehet, hogy csak én érzem így, de a fórumon fellelhető Lions szimpátia egy része bizony inkább szánakozásként hat. Az ilyenekre gondolok, hogy "jaj, hát milyen sokat fejlődtetek", "én drukkolok nektek jövőre lesz ez jobb", "egy jó drafttal simán ott lehet a csapat", ésatöbbi. A hardcore Lions fanok hogy látják?füligjimmy
Valahol már írtam, ha meghallom ezt, ökölbe szorul az agyam. Úgyhogy egyetértek.MacPhisto
Detto.
Legalább jimmy reálisan látja a helyzetünket.Bazzani
Mea maxima culpa, de azért ajánlom figyelmetekbe amit a 639-es Hsz-ben írtam...

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez nálad kincstári pesszimizmus? 😊 Nekem szimpi a Lions. A következő meccseken szívesen szurkolok nektek, de most legyen igazad (a pontokban lehet szorosabb), Stafford pedig térjen vissza.csi77
Nem akarok senkit piszkálni, de szerintem a Lions fanoknak tele van a tökük a szimpatikussággal. Odaadnák szívesen plusz 4 győzelemért. Egyszerűen sokan semmilyen szinten nem tekintik őket riválisnak. Én például igen, annak örülök, ha minden meccsen megcsapjuk őket, azt se bánom, hogy nincsenek rájátszást érő helyen, egy gonddal kevesebb. Lehet, ez szemétségnek hangzik, de én (még mindig) ősi riválisként kezelem az Oroszlánokat, mutasson bármit a mérlegük. Lehet, hogy csak én érzem így, de a fórumon fellelhető Lions szimpátia egy része bizony inkább szánakozásként hat. Az ilyenekre gondolok, hogy "jaj, hát milyen sokat fejlődtetek", "én drukkolok nektek jövőre lesz ez jobb", "egy jó drafttal simán ott lehet a csapat", ésatöbbi. A hardcore Lions fanok hogy látják?füligjimmy
Valahol már írtam, ha meghallom ezt, ökölbe szorul az agyam. Úgyhogy egyetértek.MacPhisto
Detto.
Legalább jimmy reálisan látja a helyzetünket.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha valaki azt írja, hogy húzzátok le a klotyón a csapatot, költözzetek Los Angelesbe, a Ford Field legyen autószalon vagy pláza, az kevésbé sértő? 😊csi77
Legalább reális megközelítés.
Ígérttel,szánalommal,meg szimpatikussággal már tele a padlás.
Ugyanazok drukkolnak nekünk akik halálra röhögték magukat a 0-16on.
Teszem hozzá jogosan,csak akkor nem kell minket dícsérni.

több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
\o/

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 657 — "Grammar maci"
Ez nálad kincstári pesszimizmus? 😊 Nekem szimpi a Lions. A következő meccseken szívesen szurkolok nektek, de most legyen igazad (a pontokban lehet szorosabb), Stafford pedig térjen vissza.csi77
Nem akarok senkit piszkálni, de szerintem a Lions fanoknak tele van a tökük a szimpatikussággal. Odaadnák szívesen plusz 4 győzelemért. Egyszerűen sokan semmilyen szinten nem tekintik őket riválisnak. Én például igen, annak örülök, ha minden meccsen megcsapjuk őket, azt se bánom, hogy nincsenek rájátszást érő helyen, egy gonddal kevesebb. Lehet, ez szemétségnek hangzik, de én (még mindig) ősi riválisként kezelem az Oroszlánokat, mutasson bármit a mérlegük. Lehet, hogy csak én érzem így, de a fórumon fellelhető Lions szimpátia egy része bizony inkább szánakozásként hat. Az ilyenekre gondolok, hogy "jaj, hát milyen sokat fejlődtetek", "én drukkolok nektek jövőre lesz ez jobb", "egy jó drafttal simán ott lehet a csapat", ésatöbbi. A hardcore Lions fanok hogy látják?füligjimmy
ökölbe szorul az agyam.MacPhisto
az embernek meg tátva marad ettől a szeme 😀

a témához: nekem aki a csoportunkban van max akkor szimpatikus ha 0-2 ellenünk a mérlege 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 606 — Bears & Illinois fan
Ez nálad kincstári pesszimizmus? 😊 Nekem szimpi a Lions. A következő meccseken szívesen szurkolok nektek, de most legyen igazad (a pontokban lehet szorosabb), Stafford pedig térjen vissza.csi77
Nem akarok senkit piszkálni, de szerintem a Lions fanoknak tele van a tökük a szimpatikussággal. Odaadnák szívesen plusz 4 győzelemért. Egyszerűen sokan semmilyen szinten nem tekintik őket riválisnak. Én például igen, annak örülök, ha minden meccsen megcsapjuk őket, azt se bánom, hogy nincsenek rájátszást érő helyen, egy gonddal kevesebb. Lehet, ez szemétségnek hangzik, de én (még mindig) ősi riválisként kezelem az Oroszlánokat, mutasson bármit a mérlegük. Lehet, hogy csak én érzem így, de a fórumon fellelhető Lions szimpátia egy része bizony inkább szánakozásként hat. Az ilyenekre gondolok, hogy "jaj, hát milyen sokat fejlődtetek", "én drukkolok nektek jövőre lesz ez jobb", "egy jó drafttal simán ott lehet a csapat", ésatöbbi. A hardcore Lions fanok hogy látják?füligjimmy
Valahol már írtam, ha meghallom ezt, ökölbe szorul az agyam. Úgyhogy egyetértek.MacPhisto
Ha valaki azt írja, hogy húzzátok le a klotyón a csapatot, költözzetek Los Angelesbe, a Ford Field legyen autószalon vagy pláza, az kevésbé sértő? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szimpátia... bla-bla...
Egy csapatnak az nem jó semmire...
Elismerés, már inkább... de azt is, csak ha van mit...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 771 — Detroit vs. everybody
Lions 3
Bears 27Bazzani
Ez nálad kincstári pesszimizmus? 😊 Nekem szimpi a Lions. A következő meccseken szívesen szurkolok nektek, de most legyen igazad (a pontokban lehet szorosabb), Stafford pedig térjen vissza.csi77
Nem akarok senkit piszkálni, de szerintem a Lions fanoknak tele van a tökük a szimpatikussággal. Odaadnák szívesen plusz 4 győzelemért. Egyszerűen sokan semmilyen szinten nem tekintik őket riválisnak. Én például igen, annak örülök, ha minden meccsen megcsapjuk őket, azt se bánom, hogy nincsenek rájátszást érő helyen, egy gonddal kevesebb. Lehet, ez szemétségnek hangzik, de én (még mindig) ősi riválisként kezelem az Oroszlánokat, mutasson bármit a mérlegük. Lehet, hogy csak én érzem így, de a fórumon fellelhető Lions szimpátia egy része bizony inkább szánakozásként hat. Az ilyenekre gondolok, hogy "jaj, hát milyen sokat fejlődtetek", "én drukkolok nektek jövőre lesz ez jobb", "egy jó drafttal simán ott lehet a csapat", ésatöbbi. A hardcore Lions fanok hogy látják?füligjimmy
Valahol már írtam, ha meghallom ezt, ökölbe szorul az agyam. Úgyhogy egyetértek.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM