Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Monjuk Cohennek nem is lenne értelme de Folesnak se sok, ahogy játékosnak egyáltalán mert pénz az nincs. Csak picket van értelme kapnunk. Lehet be is dől az egész és Wentz marad.
több mint 3 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Állítólag Wentz + draft Pick.

Cserébe:
1. kör
Foles
Cohen

Az első kör nem ideális.
Foles elcserélése kiváló.
Cohen. Bármennyire is szeretjük egy maximum 50 százalékban pályán levő második futó. Ilyet lehet talalni.

Szerk.: Cohen mégse. Vihetnék Millert.

Két kérdés. Mit kapsz vissza az Eaglestől.
Wentz karrierje vége avagy sem. Ilyen apróság.

Nem örülök feltétlenül ennek ha igaz, de lehetne sokkal rosszabb egy kétségbeesett GM-től. Nem gondolom hogy ez a megoldás, de Wentztől viszonylag hamar megszabadulsz, ha nem jön be. És legfőképpen nem vágnák tropára a jövőt.
tüsi91
Nem kell mindent elhinni. Maga Cohen cáfolta meg. Nem megy sehova

 twitter.com/tarikcohen/status/1358255667006627841?s=21
Tomcsik
Jaa, mert meg nem volt ra pleda, hogy mindenki megerősitett mindent, hogy kamu, majd elcsereltek

több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Állítólag Wentz + draft Pick.

Cserébe:
1. kör
Foles
Cohen

Az első kör nem ideális.
Foles elcserélése kiváló.
Cohen. Bármennyire is szeretjük egy maximum 50 százalékban pályán levő második futó. Ilyet lehet talalni.

Szerk.: Cohen mégse. Vihetnék Millert.

Két kérdés. Mit kapsz vissza az Eaglestől.
Wentz karrierje vége avagy sem. Ilyen apróság.

Nem örülök feltétlenül ennek ha igaz, de lehetne sokkal rosszabb egy kétségbeesett GM-től. Nem gondolom hogy ez a megoldás, de Wentztől viszonylag hamar megszabadulsz, ha nem jön be. És legfőképpen nem vágnák tropára a jövőt.
tüsi91
Nem kell mindent elhinni. Maga Cohen cáfolta meg. Nem megy sehova

 twitter.com/tarikcohen/status/1358255667006627841?s=21

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Állítólag Wentz + draft Pick.

Cserébe:
1. kör
Foles
Cohen

Az első kör nem ideális.
Foles elcserélése kiváló.
Cohen. Bármennyire is szeretjük egy maximum 50 százalékban pályán levő második futó. Ilyet lehet talalni.

Szerk.: Cohen mégse. Vihetnék Millert.

Két kérdés. Mit kapsz vissza az Eaglestől.
Wentz karrierje vége avagy sem. Ilyen apróság.

Nem örülök feltétlenül ennek ha igaz, de lehetne sokkal rosszabb egy kétségbeesett GM-től. Nem gondolom hogy ez a megoldás, de Wentztől viszonylag hamar megszabadulsz, ha nem jön be. És legfőképpen nem vágnák tropára a jövőt.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 331 — "Grammar maci"
Foles után mégegy Eagles QB? Pláne egy ilyen év után? És még adna érte draft picket is a Bears? 0_o
gyeek
Elegge kocsogbe vannak esve.
ulpianus
További köcsögbe esés várható, ha magukra veszik Wentz szerződését, adnak érte valami picket is és Wentz felsül. Ők már nem fogják tudni elpasszolni másodszor a csinos szerződésével. Ne húzzák már ki Rosemant a... köcsögből!
gyeek
Valaki, bárki aki úgy látja hogy majd Wentz-et mi rázzuk újra gatyába OL és elkapók nélkül az jelentkezzen. Mennyire örülhetnek most az eaglesnél te jó ég...

Hurst 2 meccs alatt kiszorította teljesen, annyira hogy Wentz nagyjából vállalhatatlan státuszba került. Az egész évet nézve egy hatalmas szenvedés volt neki végig, mi meg benne látjuk a megváltót? Pont hogy ő azt bizonyítja hogy szar körülmények között ő is szar, nem tud emelni a csapat teljesítményén.

Sokkal inkább 4 első kör vagy bármi Watsonért mint ez.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Foles után mégegy Eagles QB? Pláne egy ilyen év után? És még adna érte draft picket is a Bears? 0_o
gyeek
Elegge kocsogbe vannak esve.
ulpianus
További köcsögbe esés várható, ha magukra veszik Wentz szerződését, adnak érte valami picket is és Wentz felsül. Ők már nem fogják tudni elpasszolni másodszor a csinos szerződésével. Ne húzzák már ki Rosemant a... köcsögből!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Foles után mégegy Eagles QB? Pláne egy ilyen év után? És még adna érte draft picket is a Bears? 0_o
gyeek
Elegge kocsogbe vannak esve.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Foles után mégegy Eagles QB? Pláne egy ilyen év után? És még adna érte draft picket is a Bears? 0_o

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Minden Wentz felé hatás nélkül a 2019-es Wentz egy nagyon markáns előrelépés lenne a Trubisky és Foles duóhoz képest. Még mindig nem tudom melyik volt a gyenge szezonja a 2020as előtt, de mindenkinek lelke rajta. Az teljesen egyértelmű, amit Dave is írt, hogy mentálisan egy padlón lévő QB Wentz.
Ami a pénzét illeti, a valag pénzt keres kifejezés helyett akkor legyen tiszta. Egy március 19 előtti trade a következőket jelenti.
2021: base garantált, roster bónusz garantált.
2022: base garantált
Tulajdonképpen átvenne a franchise egy 4 év / 98,4 milliót, ami isten igazából egy 2 év 47,4 millió full garantált.
Ami sok, cap hitben idén jelenleg 10. legtöbb, jövőre 13. az aktuális adatokat nézve. Ezt még hosszabb távra cap spacért tovább lehetne bontogatni, a lényeg, hogy trade után nem vállalhatatlan giga szerződés. Csak szimplán soknak tűnik.

Én mindent egybevetve nem hiszek Wentzben, hogy itt magára találna. Ez nem az a hely. Viszont opció szűkében van már a bagázs, s ez tudjuk mit jelent.
tüsi91
Szerintem nagyon gyenge volt már 2019-ben is - mindenki az utolsó 4 meccsre emlékszik, ahol jó volt, de azt elfelejtik sokan, hogy 4 bűngyenge, félig már kiesett NFC East csapattal játszott ott. Ha pedig az első 12 meccsét nézzük, az kritikán aluli volt, legalábbis a várakozásokhoz képest mindenképp. Én személy szerint abban az évben kezdtem el temetni az Eagles karrierjét.

Egyértelműen upgrade Foles és Trubi mellett, viszont neki tökéletes környezet kell, hogy top10 QB legyen, és ez a Bears messze van attól. Az átlagos Wentz olyan 20 körül van a QB rangsorban (de nem konzisztens - lesznek nagyon jó meg nagyon rossz meccsei is), a rossz Wentz viszont liga legalja.
Hulkeinstein
Igen én is ezért írtam hogy volt 1 rossz meg egy nagyon ócska szezonja. A 2017-18 as Wentz nagy upgrade Trubiskyhez képest a 2020-as még visszalépés is... Ha nem kell sokat feladni érte 1 próbát megér, de minden olyan opció ahol első kört kell feladni érte elfogadhatatlan számomra ...

több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Minden Wentz felé hatás nélkül a 2019-es Wentz egy nagyon markáns előrelépés lenne a Trubisky és Foles duóhoz képest. Még mindig nem tudom melyik volt a gyenge szezonja a 2020as előtt, de mindenkinek lelke rajta. Az teljesen egyértelmű, amit Dave is írt, hogy mentálisan egy padlón lévő QB Wentz.
Ami a pénzét illeti, a valag pénzt keres kifejezés helyett akkor legyen tiszta. Egy március 19 előtti trade a következőket jelenti.
2021: base garantált, roster bónusz garantált.
2022: base garantált
Tulajdonképpen átvenne a franchise egy 4 év / 98,4 milliót, ami isten igazából egy 2 év 47,4 millió full garantált.
Ami sok, cap hitben idén jelenleg 10. legtöbb, jövőre 13. az aktuális adatokat nézve. Ezt még hosszabb távra cap spacért tovább lehetne bontogatni, a lényeg, hogy trade után nem vállalhatatlan giga szerződés. Csak szimplán soknak tűnik.

Én mindent egybevetve nem hiszek Wentzben, hogy itt magára találna. Ez nem az a hely. Viszont opció szűkében van már a bagázs, s ez tudjuk mit jelent.
tüsi91
Szerintem nagyon gyenge volt már 2019-ben is - mindenki az utolsó 4 meccsre emlékszik, ahol jó volt, de azt elfelejtik sokan, hogy 4 bűngyenge, félig már kiesett NFC East csapattal játszott ott. Ha pedig az első 12 meccsét nézzük, az kritikán aluli volt, legalábbis a várakozásokhoz képest mindenképp. Én személy szerint abban az évben kezdtem el temetni az Eagles karrierjét.

Egyértelműen upgrade Foles és Trubi mellett, viszont neki tökéletes környezet kell, hogy top10 QB legyen, és ez a Bears messze van attól. Az átlagos Wentz olyan 20 körül van a QB rangsorban (de nem konzisztens - lesznek nagyon jó meg nagyon rossz meccsei is), a rossz Wentz viszont liga legalja.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Minden Wentz felé hatás nélkül a 2019-es Wentz egy nagyon markáns előrelépés lenne a Trubisky és Foles duóhoz képest. Még mindig nem tudom melyik volt a gyenge szezonja a 2020as előtt, de mindenkinek lelke rajta. Az teljesen egyértelmű, amit Dave is írt, hogy mentálisan egy padlón lévő QB Wentz.
Ami a pénzét illeti, a valag pénzt keres kifejezés helyett akkor legyen tiszta. Egy március 19 előtti trade a következőket jelenti.
2021: base garantált, roster bónusz garantált.
2022: base garantált
Tulajdonképpen átvenne a franchise egy 4 év / 98,4 milliót, ami isten igazából egy 2 év 47,4 millió full garantált.
Ami sok, cap hitben idén jelenleg 10. legtöbb, jövőre 13. az aktuális adatokat nézve. Ezt még hosszabb távra cap spacért tovább lehetne bontogatni, a lényeg, hogy trade után nem vállalhatatlan giga szerződés. Csak szimplán soknak tűnik.

Én mindent egybevetve nem hiszek Wentzben, hogy itt magára találna. Ez nem az a hely. Viszont opció szűkében van már a bagázs, s ez tudjuk mit jelent.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor itt is leírom: azóta volt egy gyengébb (2018) egy erős (2019) (mindkettő sérülés után) s egy fos szezonja. Csak a miheztartás végett 😛 a nagy kérdés legalább az erős szintre fel lehet e hozni az màr bőven elég lehet bármire
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Wentz mentálisan és fizikálisan is mélyponton van, cserébe gigaszerződése is. Csak egy utolsó kretén tradelne érte, plane adna érte bármit is, nehéz eldönteni hogy Goff vagy Wentz játék vs szerződés szituja-e a rosszabb... na most Goffért a rams egy elso kört minimum adott hogy elhúzzon, nálam vagy ők adjanak egy hátsó kört vagy mi max egy hetediket. Aki komoly picket ad érte az egy dilettáns barom, azt a bolhafaroknyi respektet is elvesztené nálam Pace ami még megvan bennem irányába ha ezt meglépi, ugyanis Wentz sem lesz megoldás, ezt most itt februárban a fotelből nyugodtan ki lehet jelenteni.
davemayer
Akkor mar most elkezdhetsz baratkozni a gondolattal, hogy vagy a Bears, vagy a Colts GMje egy dilettans barom lesz. Mert szerintem sajnos Wentzert is ropkodni fognak a pickek, es elso kor is lesz a csomagban. Ezen pedig nem segit, hogy a ket csapat elkezdett licithaboruzni egymassal, amit Roseman ki is fog hasznalni. Itt a kerdes az, kinek a gyogyszere gurul majd el, es melyik GM mondja azt, hogy akkor leszarja, ennyit nem er a dolog.

Szerintem a Colts lesz az, Ballard a Stafford-bizniszre is legyintett inkabb. Ha most elharapozna az ar, remelem, Wentzre is fog. Es remelem, Reich is kerek-perec megmondja, hogy ha Wentz ara mar tul sok lesz, es veletlenul sem ragja Ballard fulet, hogy marpedig hozza el.
Stez
Ha első kör van a csomagban akkor dilettáns barmok mind a ketten. Ok persze 2017-ben MVP formában tolta. Azóta volt egy gyenge meg egy ultra fos szezonja és egy valag pénzt keres. A sérülésekről nem is szólva. Aki ezért egy elsô kört ad, sőt még többet is egy “csoamgban” az valóban egy barom

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Wentz mentálisan és fizikálisan is mélyponton van, cserébe gigaszerződése is. Csak egy utolsó kretén tradelne érte, plane adna érte bármit is, nehéz eldönteni hogy Goff vagy Wentz játék vs szerződés szituja-e a rosszabb... na most Goffért a rams egy elso kört minimum adott hogy elhúzzon, nálam vagy ők adjanak egy hátsó kört vagy mi max egy hetediket. Aki komoly picket ad érte az egy dilettáns barom, azt a bolhafaroknyi respektet is elvesztené nálam Pace ami még megvan bennem irányába ha ezt meglépi, ugyanis Wentz sem lesz megoldás, ezt most itt februárban a fotelből nyugodtan ki lehet jelenteni.
davemayer
Akkor mar most elkezdhetsz baratkozni a gondolattal, hogy vagy a Bears, vagy a Colts GMje egy dilettans barom lesz. Mert szerintem sajnos Wentzert is ropkodni fognak a pickek, es elso kor is lesz a csomagban. Ezen pedig nem segit, hogy a ket csapat elkezdett licithaboruzni egymassal, amit Roseman ki is fog hasznalni. Itt a kerdes az, kinek a gyogyszere gurul majd el, es melyik GM mondja azt, hogy akkor leszarja, ennyit nem er a dolog.

Szerintem a Colts lesz az, Ballard a Stafford-bizniszre is legyintett inkabb. Ha most elharapozna az ar, remelem, Wentzre is fog. Es remelem, Reich is kerek-perec megmondja, hogy ha Wentz ara mar tul sok lesz, es veletlenul sem ragja Ballard fulet, hogy marpedig hozza el.

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 331 — "Grammar maci"
Wentz mentálisan és fizikálisan is mélyponton van, cserébe gigaszerződése is. Csak egy utolsó kretén tradelne érte, plane adna érte bármit is, nehéz eldönteni hogy Goff vagy Wentz játék vs szerződés szituja-e a rosszabb... na most Goffért a rams egy elso kört minimum adott hogy elhúzzon, nálam vagy ők adjanak egy hátsó kört vagy mi max egy hetediket. Aki komoly picket ad érte az egy dilettáns barom, azt a bolhafaroknyi respektet is elvesztené nálam Pace ami még megvan bennem irányába ha ezt meglépi, ugyanis Wentz sem lesz megoldás, ezt most itt februárban a fotelből nyugodtan ki lehet jelenteni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 964
5 év alatt 2x tudott 16 meccset játszani. Mondjuk, Foles majd beáll helyette. 1x már úgyis bejött. Kisebb akadály lehet még, hogy a szabályok szerint max. három évnyi pick-et lehet előre felhasználni, így vajon Pace a Mack, Robinson és Hicks hármason kívül kiket von majd még be a cserébe?
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Szerintem 1 elit, 2 jó és egy szar szezonja volt. Kb ebben a sorrendben a rookie évét leszámítva. Kb az Eagles mint csapat is ezt az utat járta be. Őt újra fel kell építeni, mondjuk Matt Nagy és stábja erre nem alkalmas szerintem, de a 2017-19 Wentz és a bármikori Trubisky közt elég nagy a lépcső. És itt jönnek a bizonyos de-k.
Én mondjuk egy idei 2. + jövő évi 2. picket még úgy ahogy el is tudnék fogadni, más kérdés, hogy egy kétségbeesett mindent túlárazó Ryan Pace mit fog adni.
tüsi91
Ezt meg el tudnám viselni. Vagy inkább egy idei 2. jövő évi 3. nagyon remélem hogy első kört nem ad érte Pace. Az kelleni fog egy tacklera ha ide ide kerül Wentz...

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem 1 elit, 2 jó és egy szar szezonja volt. Kb ebben a sorrendben a rookie évét leszámítva. Kb az Eagles mint csapat is ezt az utat járta be. Őt újra fel kell építeni, mondjuk Matt Nagy és stábja erre nem alkalmas szerintem, de a 2017-19 Wentz és a bármikori Trubisky közt elég nagy a lépcső. És itt jönnek a bizonyos de-k.
Én mondjuk egy idei 2. + jövő évi 2. picket még úgy ahogy el is tudnék fogadni, más kérdés, hogy egy kétségbeesett mindent túlárazó Ryan Pace mit fog adni.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hàt én nem vagyok oda Wentzért. Azon kívül hogy sokat sérült 2 remek évére jutott 2 ócska szar is. Első kört semmi kép nem adnék érte...

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A-Rob beszélt egy Jacksonville-i rádiónak a jövőjéről és mi lesz neki a legfontosabb, ami eldönti, hogy hol folytatja majd.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem ágálok Wentz ellen, de gondolom megint olyan irgalmatlanul túlfizetnénk, hogy rajtunk röhög majd a liga. Ez Ryan Pace.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
azért 3000 alatti feliratkozóval bíró emberek pletykáit ne vegyük már készpénznek...
r.baggio
Azért tettem oda a mondat végére a kérdőjelet. 😉
Amúgy lehet valakinek viszonylag kis követettsége, és mégis jó fülesei. Lásd még a Jaguars twitter Adam Schefterét, Dillát, akinek jelenleg 6500 követője van de úgy egy éve még kb. neki is ennyi volt. A pasas (mármint Dilla) ráadásul egy Targetben dolgozik Jacksonvilleben, mégis órákkal mindenki előtt tudott pl. a DeForest Buckner cseréről és 6 órával a hivatalos menetrend kihirdetése előtt kitweetelte a komplett Jaguars schedulet tavaly áprilisban. Szóval van pl. arra, hogy ilyen emberek is elfoghatnak infókat.
Hamarosan kiderül, hogy igaza lesz-e ennek a pasasnak.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
azért 3000 alatti feliratkozóval bíró emberek pletykáit ne vegyük már készpénznek...
r.baggio
Mondjuk koveti par tucat beatwriter, PFFes, meg NFL mediaban dolgozo szemely is.

A csapatokhoz kozeli, nem nemzeti medianal dolgozo szemelyeknel nem ritka, h csak 1-2 ezer kovetojuk van.

Ettol fuggetlenul lehet kacsa

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 862 — No es importante
azért 3000 alatti feliratkozóval bíró emberek pletykáit ne vegyük már készpénznek...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Carson Wentz érkezőben?