Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tüsi!
Goff szerinted nem opció?
Szerintem a Rams a seggét verné a földhöz ha most megszabadulna tőle. Nem lenne drága.
Jobb mint Trubisky.
Pace meg úgy lehet vele, hogy ha bejön akkor jó, ha nem akkor a nagy szerződés már nem az ő gondja lesz.
Igazi kétségbeesett húzás lenne.

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Arra leszek kíváncsi milyen edzőket tudunk kinevezni a megüresedő posztokra. Az egyértelmű, hogy jó nevű, respektalt ember ide nem jön, maradnak a sok helyről kirúgott vagy éppen legalább 1 évet kiülő és valami munka után epekedő emberek. Illetve a belső előreléptetések, az más kérdés, hogy semmit nem tudunk az olyan emberekről akik QC és egyéb assistant edzők.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 808
Mindenki nyugodjon le a p... ba. Jön Áron, majd velünk nyer 3at. Watson jó lesz backupnak......
csi77
De azt írtad, hogy onnantól te nem szurkolsz a divatoknak, szóval te igazából Folest szeretnéd😛
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Mindenki nyugodjon le a p... ba. Jön Áron, majd velünk nyer 3at. Watson jó lesz backupnak......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát nem tudom sokan mondják itt hogy adjunk 3-4 első kört Watsonért. Abba nem gondolunk bele hogy akkor ugyan abban a szarban lennénk mint a Texans? Se pick se pénz? Az látható hogy akármilyen jó is Watson O fal és elkapók nélkül ő sem tud csodát tenni. Én ekkora pick szórásnak nem tudnék örülni. Prescott szerintem nem lesz szabad, ha igen ő nem kerülne pickbe “csak” sok pénzbe... Azonban értem a kételkedőket. Prescott a remek számok ellenére nem tudott nyerni a Dallassal. Pedig azért van ott egy elit O fal, elit futó és több első körös elkapó. Viszont vele nem adod el a frenchise jövőjét 4-5 évre. Stafford nem reális egyrészt nyerni akar valamit és kontenderhez menne másrészt a Lions nem cserélné ide. Én Darnoldot megnézném hogy mit tud, biztos többet annál mint amit Gase kihozott belőle, jól leépítették szerencsétlent a Jetsnél. Ha te vagy a GM akkor őt választanád hogy megmentse az állásod? Nem hiszem.. Én mondok egy merészet ami eddig nem került szóba. A Dolphins remek pozícióban van ahhoz hogy szerezzen egy új QB-t. Én megpróbálnám Tuat. Simán fejlődhet és ez a csere-bere Fitzmagiccal sem tett jót neki, de ugyancsak egy nem beton biztos opció szóval lehet nem vele akarod megmenteni az állásod. Szerintem Pace inkább a drafton akar majd próbálkozni mert ha mutat jó dolgokat a kiválasztott akkor még egy vesztes szezon ellenére is védheti magát hogy de hát itt a jövő embere. Top 5 -be tradelni sokba fájna illetve lesznek csapatok akik jobb pickekkel könnyebben fel tudnak mozogni. Vagy megnézzük ki esik le 1/20 ra és ott rábökni Jonesra vagy Traskra és imádkozni...Akárhogy is Pace kiásta a gödröt és most mélyen benne van. Nem tudom hogy fog megoldást találni...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mi az amink van? Egy öregedő, de még Top10 képes védelem. Ezen kívül semmi. Én nem tudom, hogy tudnánk megszerezni Watson-t vagy Stafford-ot. Ha lehetséges, akkor bármit oda kell adni értük. A másik út, amivel már másfél év késésben vagyunk, a draft cetlik begyűjtése (minden érték kiárusítása, lefelé mozgás). Mivel Pace és Nagy még mindig itt van, ezért Jövő ilyenkor már 2,5 év megy majd a kukába. 2022 tankolás lesz. Valami harmadik utas megoldás kellene (I/20-ra Mahomes), de az maga lenne a csoda. Ne riogassatok már Prescott-al, így is elég mély már ez a gödör.
mortirolo
Stafford contender csapathoz akar menni.
Nem gondolnám azt, hogy Ti akár a top3 legjobb opcióban benne lennétek. Sőt...

Colts, 9ers, Patriots, Broncos, Cowboys, Dolphins, Focicsapat
Ebből 3 jobbat biztos tudok mondani.
Bazzani
Ezek közül melyik contender?
Amadeus
Szerintem egyértelműen a Niners (Staffordal főleg).
De a Patriots, Colts, Dolphins hármas is egyértelműen olyan csapat aki egy Stafford szintű irányítóval egy nagyon kellemetlen ellenfél lehet a rájatszásban.

több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 045
Mi az amink van? Egy öregedő, de még Top10 képes védelem. Ezen kívül semmi. Én nem tudom, hogy tudnánk megszerezni Watson-t vagy Stafford-ot. Ha lehetséges, akkor bármit oda kell adni értük. A másik út, amivel már másfél év késésben vagyunk, a draft cetlik begyűjtése (minden érték kiárusítása, lefelé mozgás). Mivel Pace és Nagy még mindig itt van, ezért Jövő ilyenkor már 2,5 év megy majd a kukába. 2022 tankolás lesz. Valami harmadik utas megoldás kellene (I/20-ra Mahomes), de az maga lenne a csoda. Ne riogassatok már Prescott-al, így is elég mély már ez a gödör.
mortirolo
Stafford contender csapathoz akar menni.
Nem gondolnám azt, hogy Ti akár a top3 legjobb opcióban benne lennétek. Sőt...

Colts, 9ers, Patriots, Broncos, Cowboys, Dolphins, Focicsapat
Ebből 3 jobbat biztos tudok mondani.
Bazzani
Ezek közül melyik contender?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mi az amink van? Egy öregedő, de még Top10 képes védelem. Ezen kívül semmi. Én nem tudom, hogy tudnánk megszerezni Watson-t vagy Stafford-ot. Ha lehetséges, akkor bármit oda kell adni értük. A másik út, amivel már másfél év késésben vagyunk, a draft cetlik begyűjtése (minden érték kiárusítása, lefelé mozgás). Mivel Pace és Nagy még mindig itt van, ezért Jövő ilyenkor már 2,5 év megy majd a kukába. 2022 tankolás lesz. Valami harmadik utas megoldás kellene (I/20-ra Mahomes), de az maga lenne a csoda. Ne riogassatok már Prescott-al, így is elég mély már ez a gödör.
mortirolo
Stafford contender csapathoz akar menni.
Nem gondolnám azt, hogy Ti akár a top3 legjobb opcióban benne lennétek. Sőt...

Colts, 9ers, Patriots, Broncos, Cowboys, Dolphins, Focicsapat
Ebből 3 jobbat biztos tudok mondani.

több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 967
Mi az amink van? Egy öregedő, de még Top10 képes védelem. Ezen kívül semmi. Én nem tudom, hogy tudnánk megszerezni Watson-t vagy Stafford-ot. Ha lehetséges, akkor bármit oda kell adni értük. A másik út, amivel már másfél év késésben vagyunk, a draft cetlik begyűjtése (minden érték kiárusítása, lefelé mozgás). Mivel Pace és Nagy még mindig itt van, ezért Jövő ilyenkor már 2,5 év megy majd a kukába. 2022 tankolás lesz. Valami harmadik utas megoldás kellene (I/20-ra Mahomes), de az maga lenne a csoda. Ne riogassatok már Prescott-al, így is elég mély már ez a gödör.

Szerkesztette: mortirolo
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nick Foles 😀 😀 😀
El is felejtettem, hogy ő itt van.

Duce Staley is inkább elment a Lionsba. Ahogy várható volt ide valamire való edző nem fog jönni.
tüsi91
Hát jobb egy 6éves projekt része lenni mint egy egyévesnek..
Bazzani
Nick Foles 😀 😀 😀
El is felejtettem, hogy ő itt van.

Duce Staley is inkább elment a Lionsba. Ahogy várható volt ide valamire való edző nem fog jönni.
tüsi91
Hát jobb egy 6éves projekt része lenni mint egy egyévesnek..
Bazzani
S ez így van, ahogy leírtad minden vicc nélkül. Szánalmas, ami megtörént.
tüsi91
Dan Campbellt amúgy az is emelte a többi jelölt fölé, hogy nagyon erős stábot tudott felmutatni akiket hozni tud.
És ez eddig tényleg így van. Amióta a Lionst követem magasan ez a legtöbbre hivatott.
Ami nálatok megy az pontosan ugyanaz ami nálunk volt tavaly. Hasonló eredményt jósolok nekik.

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nick Foles 😀 😀 😀
El is felejtettem, hogy ő itt van.

Duce Staley is inkább elment a Lionsba. Ahogy várható volt ide valamire való edző nem fog jönni.
tüsi91
Hát jobb egy 6éves projekt része lenni mint egy egyévesnek..
Bazzani
Nick Foles 😀 😀 😀
El is felejtettem, hogy ő itt van.

Duce Staley is inkább elment a Lionsba. Ahogy várható volt ide valamire való edző nem fog jönni.
tüsi91
Hát jobb egy 6éves projekt része lenni mint egy egyévesnek..
Bazzani
S ez így van, ahogy leírtad minden vicc nélkül. Szánalmas, ami megtörént.
tüsi91
Menekülnek a süllyedő hajóról
davemayer
S akkor tedd fel a kérdést milyen szabadügynök akar idejönni.

Duce Staley is megmutatta, hogy pontosan mit gondolnak az emberek a Bearsről.

Vagy hosszabbítasz velük, vagy kirúgod őket. Ez a két variáció volt. Mi azért kiválasztottuk a harmadik lehetetlent.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Nick Foles 😀 😀 😀
El is felejtettem, hogy ő itt van.

Duce Staley is inkább elment a Lionsba. Ahogy várható volt ide valamire való edző nem fog jönni.
tüsi91
Hát jobb egy 6éves projekt része lenni mint egy egyévesnek..
Bazzani
Nick Foles 😀 😀 😀
El is felejtettem, hogy ő itt van.

Duce Staley is inkább elment a Lionsba. Ahogy várható volt ide valamire való edző nem fog jönni.
tüsi91
Hát jobb egy 6éves projekt része lenni mint egy egyévesnek..
Bazzani
S ez így van, ahogy leírtad minden vicc nélkül. Szánalmas, ami megtörént.
tüsi91
Menekülnek a süllyedő hajóról

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nick Foles 😀 😀 😀
El is felejtettem, hogy ő itt van.

Duce Staley is inkább elment a Lionsba. Ahogy várható volt ide valamire való edző nem fog jönni.
tüsi91
Hát jobb egy 6éves projekt része lenni mint egy egyévesnek..
Bazzani
Nick Foles 😀 😀 😀
El is felejtettem, hogy ő itt van.

Duce Staley is inkább elment a Lionsba. Ahogy várható volt ide valamire való edző nem fog jönni.
tüsi91
Hát jobb egy 6éves projekt része lenni mint egy egyévesnek..
Bazzani
S ez így van, ahogy leírtad minden vicc nélkül. Szánalmas, ami megtörént.
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nick Foles 😀 😀 😀
El is felejtettem, hogy ő itt van.

Duce Staley is inkább elment a Lionsba. Ahogy várható volt ide valamire való edző nem fog jönni.
tüsi91
Hát jobb egy 6éves projekt része lenni mint egy egyévesnek..

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nick Foles 😀 😀 😀
El is felejtettem, hogy ő itt van.

Duce Staley is inkább elment a Lionsba. Ahogy várható volt ide valamire való edző nem fog jönni.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
A végső következtetésed egészen nevetséges, kizártnak tartom hogy Trubit visszahozzák, az egyenlő lenne a halálos ítéletükkel és nem is tudnád megvédeni ezt a döntést felfelé. Hiszen idén (is) beégtél vele nagyon egyértelműen, most az állásod a tét erre megint vele képzeled el a megmentését? Ugyan.

Amit en az altalad (igen jol) felvezetett szituacióbol kiolvasok hogy igazan neked sincs olyan megoldásod aminek van is realitása és biztosan előrelépés.

Én Prescottot sokkal lentebb teszem Staffordnál, nagyon nem örülnék ha ő jönne. Tipikusan az a játékos aki a gyengék ellen villog aztan már a közepesek ellen sokat hibázik, a jókat meg eselytelen hogy verd vele - és ehhez képest meg elképesztően drága.

Minshew-ról már irtam, nevetseges lenne.

Carrnak én örülnék, de Foles-hoz képest ő sem akkora upgrade hogy megérje.

Wentzről nem beszéltél, bár remélem hogy szóba sem kerül...

Én azt mondom összegezve a dolgokat hogy ha én lennék döntési helyzetben izomból, akár 4 első körrel is rámennék Watsonra, vagy 2 első körrel Staffordra, agresszíven addig igérnék rá az ajánlatra amíg az enyém nem lenne valamelyikük. Sajnos ezen a 2 emberen kívül nem jöhet olyan QB aki akkora upgrade hogy érdemes több pick árán elhozni.

A B opció nekem hogy "olcsón" hozok egy kicsivel/talán jobbat, ez Garoppolo vagy Carr. Értük én a 2.kört sem sajnálnám, de csak a jövő évi draftból adnék mert ha ilyen QB jön akkor kell a draft az OL-hoz.

A C variációm hogy visszahozom cserének Trubit olcsóért v Mariota szintű FA qbt hozok és megprobálok egy Foleshoz igazított bika OLt építeni + Robinsont kifizetni, hátha az úgy működhetne ha Folesnak van 3mp-e a zsebben.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én azt nem tartom amúgy kizártnak, hogy ha a Dak kontra Dallas viszony nagyon elmérgesedik akkor ők is jönnének Staffordért.
Egy 1.kör + Gallup + még valami pickért azonnal adnám.
És akkor Dak szabad.

több mint 3 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
...
Mitchell Trubisky. Hogy miért? Mert egyszerűen egy nála sokkal jobb opció elérhetetlen, egy kicsivel jobb opcióért meg annyit kell feladni, ami nem éri meg feltétlenül. Nem rajonganék az ötletért, de Pace&Nagy számára még mindig az egyik legjobb elérhető opció.
tüsi91
Köszi az összefoglalót!

Szerintem bármi áron fognak hozni egy QB-t. Mindegy, hogy az rögtön látszódna, hogy nem megoldás. Trubiskyvel nem lépünk előrébb és a kudarcokat nem foghatják már rá jövő januárban. Azért kell hozniuk irányítót, hogy a következő szezon végén, amikor újra leülnek George-al, akkor tudjanak valakire mutogatni, hogy miért nem Pace és Nagy hibája a betli. Így ki tudja rakni Pace az ablakba, hogy ő megtett mindent, de az új QB nem váltotta be a reményeket. "Megvan a tehetség a csapatban, jó volt a gameplan, de a megvalósításban nem segített az új irányító. Rossz döntéseket hozott a pályán. Ezt nem láthattuk előre..." stb.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kezdem azzal, hogy ameddig George McCaskey és Ted Phillips hozza a döntéseket, addig soha semmi nem lesz itt. Kell kinevezni egy embert, aki felel a szakmai dolgokért, választ GM-t stb és át kell alakítani a teljes szervezetet. Egyetlen egy szakmai érv nincs amellett, hogy ez a két faszi maradt. Állt volna ki George, hogy pandémia, nincs lóvé, nem rúgjuk ki őket. De ez egy nettó hazugság, a szurkolók szembeköpése.

A helyzet elég kilátástalan. Mert sehol nem vagyunk pozícióban. Ezért kellett volna új GM, új HC és nem belekényszeríteni őket egy QB pickbe, ha tulajdonképpen egy Minardival indulsz a Forma 1 bajnoki címéért. S itt nem Pacet vagy Nagyot kell majd elővenni, ők a lehetőségekhez képest megpróbáljak majd bármi áron az elérhető legjobbat leakasztani. Hanem azokat, akik ebbe a helyzetbe hozták most ezt a franchiset.

A kérdésedre válaszolva, hogy szerintem hogyan oldják meg a QB posztot, mi reális számomra. Nagynak és Pacenek nagyon kell szurkolnia azért, hogy a védelem megközelítse a 2018-as teljesítményt egy utolsó nagy dobásként, mert az rengeteget dobna az ő túlélési esélyeiken. S legyünk reálisak ez egy sokkal valószínűbb opció, minthogy mi leakasztunk egy olyan QB-t, aki alkalmas meccset nyerni. Nem vagyok egy Kyle Shannahan fétisű ember, de a Frisco kb megmutatta, hogy nekünk mit kellene csinálni 2021-ben. A bajom az, hogy ezzel is elkéstünk már. A támadófalba rakni a muníció nagy részét piacon, drafton. S megpróbálni keresztül futni az ellenfeleken, ami mellé el lehet „rejteni” egy QB-t. Lehet ezzel nyerni nagyot? Nem hiszem. Ki lehet préselni egy olyan szezont, ami ad nekik még egy évet? Igen. Ezzel a legnagyobb gond, hogy Matt Nagy nem Kyle Shannahan. Az egyik jó offensive guru, a másik… nos a számok önmagukért beszélnek. Szerintem ez lehetne a leginkább járható út nekünk. Csak Nagy egy egoista pöcs.

Ettől függetlenül nézzük meg a QB opciókat.
Ami belegondolva tök egyértelmű, hogy a piacon kell elsőkörben nagyon tekerni, aztán ha nem jön össze, akkor marad a draft, ahol megint elég lehetetlen a helyzet. Nézzük az opciókat a piacról.

- Deshaun Watson: Nem tudom, mennyire valósak ezek a pletykák, de nyilván a végsőkig el kell menni érte, holott vajnyi kevés esély van rá. Olyan csapatok, mint a Jets és a Dolphins az ő pick mennyiségeikkel pole pozícióból indulnak, ha tényleg trade lesz. Nem reális.

- Dak Prescott: Nem egy Tom Brady, nem egy Aaron Rodgers, de mondjuk a top 10 QB nem túlzás. Megy a farok méregetés a Cowboysszal, de valaki megfogja fizetni, s Jerry Jones nem engedheti meg magának, hogy ne ő legyen. Marad a Cowboysban.

- Matt Stafford: Adnák érte két első kört? Mint a huzat. Prescott, Stafford az elit mögötti irányítók, akik köré ha csapatot raksz bármikor kiszaladhat egy olyan szezon, ahol simán contender vagy. Reális, hogy a Lions idetradelje? Nem. Ettől függetlenül meg kell próbálni. Staffordnak a reális opció én továbbra is tartom, hogy a Colts.

- Matt Ryan: A Falcons pozícióban van, hogy QB-t húzzon a drafton. Ryan 36 éves, igaz rá, ami Staffordra vagy Prescottra. Adnák érte 2 első kört? Benne már nincsen sok. Ha netán elcserélik és lesz beleszólása hova (márpedig lesz), akkor 49ers vagy Colts. Ennek a két csapatnak a kerete készen van egy home runra (márha nem döglik meg a keret nagy része, mint idén San Franciscoban). Ez a két csapat bőven jobb nálunk.

- Derek Carr: Grudennek nem Carr kell, csak lecserélni sem tudja. Carr-ral lehet nyerni? Nem. Masszív előrelépés lenne nekünk? Igen. Ami a fontosabb kérdés: Carr tud annyit, hogy egy jó csapattal mögötte lehetne menteni az állást? Szerintem igen. De amíg a Raiders sem tud senki mást leakasztani, addig nem reális. S a Raiders sincs különösebben pozícióban. Nem reális.

- Jimmy Garoppolo: 24 milliót keresne a következő két évben, igaz abból a garantált tartalom minimális. A 49ers erősen QB nézőben van, ha Garoppolo jó lenne, s a 49ers úgy gondolja, hogy lehetne vele nyerni, akkor nem nézelődnének. Szóval Garoppolo nálam nem játszik,nem is tartom sokra, adná magát, hogy a Patriotsba visszamenjen. Ettől függetlenül őt egy reális opciónak látom az más kérdés, hogy vele nem hiszem, hogy nagyon jelentős coaching javulás és egy liga top futójáték nélkül bármit is várhatnánk. De felmerül a kérdés, hogy mégis ettől a stábtól várhatunk is valamit?
A másik kérdés, hogy vajon mi Garoppolo ára? Mert abban egyezzünk meg, hogy első kört nem ér. Másodikat? Nekem annyit sem.

- Sam Darnold: Na most egyrészt felvillanások mellett nem volt jó, másrészt nem tudom, hogy az a mérgező közeg mennyire vetette vissza. Abszolút nem hülyeség, de Darnoldot berizikózod? Én valahogy ezt sem látom jelenleg.

- Gardner Minshew: Most az a csapat, aki a Jaguarstól hozna egymás után két évben irányítót az nem nagyon lehet sikeres. Minshewnak a Jaguarsban nincs helye, én nem tartom rosszabb QB-nak Garoppolonál, jobbnak sem, nagy előrelépésnek meg végképp nem.

- Ryan Fitzpatrick: Tőle tudod mit várhatsz, s ezt nem vállalják be.

- Marcus Mariota: ha szerették volna leigazolni akkor megteszik tavaly. Tradelni végképp nem fogunk érte.

- Cam Newton: minden jel szerint neki lefőtt

- Jalen Hurts: ha akarták volna tavaly ledraftoljuk

Na most ebből mi a reális opció?
- Jimmy Garoppolo

Amivel Nagy és Pace időt nyerhet még az egy jó QB draft, aki mutat jó dolgokat és a csapat eredményt ér el. Ez sem a legegyszerűbb forgató könyv. Nagyon nem. Ennek a franchisenak nem is sikerült még.
1/1 Lawrence
1/2 Fields / Wilson
1/3 Fields / Wilson, akinek kell az feltradel. Ha a Lions be akarja biztosítani magát, akkor megy fel. Stafford trade miatt lesz muníciója.

Marad Lance és Mac Jones. Most ki mit gondol róluk, nagyon sok pro-kontra van. Bennük van, hogy megmentik a stábot? Mehhh.

Kik húzhatnak még?
Falcons: Reálisan benne van, pozícióban vannak és kapkodni sem kell.
Panthers: aki látta azt az offenset Bridgewaterrel, az tudja, hogy a potenciál hatalmas, csak kell valaki, aki nem olyan, mint Teddy Bridgewater.
Broncos: Drew Lock nem tűnik annak az embernek
49es: ha nem jön össze a trade
Redskins: ott sincs QB.

Ha innen a Panthers vagy a Falcons úgy gondolja, akkor 1/6-7re nincs benn 4 QB, és tippre ez a két csapat inkább viszi a magasabb plafonnal rendelkező Lancet vinné

Összegezve: elképesztő szar a helyzet. De felírok egy nevet minden féle pozitív és negatív érzelem nélkül.

Mitchell Trubisky. Hogy miért? Mert egyszerűen egy nála sokkal jobb opció elérhetetlen, egy kicsivel jobb opcióért meg annyit kell feladni, ami nem éri meg feltétlenül. Nem rajonganék az ötletért, de Pace&Nagy számára még mindig az egyik legjobb elérhető opció.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Megérdemlik a jelen rohadt szar helyzetet, mert csak és kizárólag saját maguk tehetnek róla. Az ő helyükbe én nem képzelem magam, egyetlen egy megoldás volt elfogadható, hogy ők nem választanak QB-t. Most egy komoly pusztítás határán állunk.
De ha azzal jönnek elő, hogy Jimmy Garoppolo, akkor tényleg felteszem a kérdést, hogy ő nekik van némi sejtésük az irányító posztról? Mert az egy dolog, hogy elhozol egy Nick Folest, de hogy utána a megoldás Jimmy Garoppolo lenne? Neki álltam már egy QB összeírásnak, de most van egy kis időm befejezni is.
tüsi91
Na arra kívancsi leszek mert hogy őszinte legyek én a draftról nem latom azt aki nekünk 100% hogy azonnali kezdő és nagyon jó, tradelni meg vagy Staffordért (nem adnák nekünk) vagy Watsonért (brutál nagy csomaggal max) érdemes. Na ebből mit lehet kihozni ami mindenképp upgrade?!

Amit én még Garoppolo mellett reális opciónak látok és akár (...) jól is elsülhet az (ha Watson a Jetsbe megy) akkor rámenni Darnoldra.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Megérdemlik a jelen rohadt szar helyzetet, mert csak és kizárólag saját maguk tehetnek róla. Az ő helyükbe én nem képzelem magam, egyetlen egy megoldás volt elfogadható, hogy ők nem választanak QB-t. Most egy komoly pusztítás határán állunk.
De ha azzal jönnek elő, hogy Jimmy Garoppolo, akkor tényleg felteszem a kérdést, hogy ő nekik van némi sejtésük az irányító posztról? Mert az egy dolog, hogy elhozol egy Nick Folest, de hogy utána a megoldás Jimmy Garoppolo lenne? Neki álltam már egy QB összeírásnak, de most van egy kis időm befejezni is.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Tüsi komolyan érdekel hogy te a jelen állapotokat tekintve ha az ő helyükben lennél mit választanál? Mi számodra a megoldás a qb kérdésre?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 967
Egy olyan irányítóért, mint Garoppolo nem adsz ki draft jogot. Szerintem Nick Foles is ilyen QB volt. És nem fizetsz neki 24 milliót.
Trubiskyhez képest előrelépés lenne? Talán igen.
Nyerne több meccset vele a csapat? Jobb esélyekkel indulna vele a csapat? Megérné azt a draft picket, amit fel kellene adni érte? Ha ezekre a válaszod nem egyértelműen igen, akkor az olyan csávót, mint Garoppolo felejtsd el.

Én értem, hogy előre kell lépni QB poszton, de ha az 1-es érdemjegyről javítasz 2-es alára, akkor tulajdonképpen semmit nem értél el.

Statisztikák nagyon szépek, Shanny és Nagy közt van egy egészen elhanyagolható különbség, mint HC, de különösen, mint offense guru.
Csak megjegyzés, hogy Garoppolo 27 passz kísérlettel nyert kettő darab playoff meccset. Összesen 27 a két meccsen. Egyrészt mutatja milyen jó csapat volt körülötte másrészt azt is mutatja, hogy az edzők jobbnak is látták, nem az ő kezébe adni a labdát. S az egy jobb, okosabb edzői stáb a mienknél. Lehet hallgatni kellene rájuk.
tüsi91
Szerintem ugyanazt mondjuk, semmi értelme egy újabb TOP10-en kívüli QB-t idehozni. Van és volt már nekünk abból elég. Foles 4. kör és 8 millió? Jimmy G-nek én max. annyit adnék, mint a Saints Winston-nak. A jövőnkre gondolva, Pace inkább csak lefelé cseréljen, ha kérhetném.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egy olyan irányítóért, mint Garoppolo nem adsz ki draft jogot. Szerintem Nick Foles is ilyen QB volt. És nem fizetsz neki 24 milliót.
Trubiskyhez képest előrelépés lenne? Talán igen.
Nyerne több meccset vele a csapat? Jobb esélyekkel indulna vele a csapat? Megérné azt a draft picket, amit fel kellene adni érte? Ha ezekre a válaszod nem egyértelműen igen, akkor az olyan csávót, mint Garoppolo felejtsd el.

Én értem, hogy előre kell lépni QB poszton, de ha az 1-es érdemjegyről javítasz 2-es alára, akkor tulajdonképpen semmit nem értél el.

Statisztikák nagyon szépek, Shanny és Nagy közt van egy egészen elhanyagolható különbség, mint HC, de különösen, mint offense guru.
Csak megjegyzés, hogy Garoppolo 27 passz kísérlettel nyert kettő darab playoff meccset. Összesen 27 a két meccsen. Egyrészt mutatja milyen jó csapat volt körülötte másrészt azt is mutatja, hogy az edzők jobbnak is látták, nem az ő kezébe adni a labdát. S az egy jobb, okosabb edzői stáb a mienknél. Lehet hallgatni kellene rájuk.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 967
Egy Nagynál messze jobb edző nem tudott kihozni Garoppoloból sokat, elit futójátékkal.
tüsi91
Igen, emiatt nem előrelépés valószínűleg sztem sem, pedig chicagoi a srác
davemayer
Szerintem nem nagy, de azért előrelépés. Pont akkora, hogy nem mennénk vele semmire, hacsak nincs egy 2018-as védelem.
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fheadshots%2Fnfl%2Fplayers%2Ffull%2F16760.png
Jimmy Garoppolo - Los Angeles Rams Quarterback - ESPN
View the profile of Los Angeles Rams Quarterback Jimmy Garoppolo on ESPN. Get the latest news, live stats and game highlights.