Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Eldőlt az első QB dominó és nem a jó irányba.
Stafford megy Detroitból. Ami azt jelenti, hogy a Lions hivatalosan is QB needes csapat és bőven pozícióban is vannak.
Személy szerint mennék Staffordra? Mint a huzat.
Van esély rá, hogy Stafford a Bearsbe legyen tradelve? Nem sok.

Nem hinném, hogy a Lions a csoporton belül adna el egy átlagon felüli QB-t.. Reális opció? Colts.

QB needes csapatok top 7-ből? Jags, Jets, Lions.
A Lions kapni fog Staffordért 2 első kört, amivel bőven feltud akár 1/3-ra is mozogni Fieldsért vagy Wilsonért.

Kik maradnak? Lance, Mac Jones, Trask.
Előttünk lévő QB needes csapatok? Falcons, Panthers, Pats, 49ers, Washington.

Panthers kiemeltem vastaggal. Ők szintén kiváló pozícióban vannak egy QB draftra. Mire várjanak? Szépen épülő keret QB nélkül.

A Lions és Stafford döntésével még szarabb helyzetbe kerültünk. Na ezért kellett volna elengedni ezt a szezont és teher nélkül egy retoolt nyomni.
Tetszik, amit a Lions csinál, meglépték a nehéz, de logikus lépést.
tüsi91
Egyre inkább úgy tűnik hogy Mac Jones sem fog lejönni 1/20-ra. Van vagy 8 QB needes csapat előttünk. Akire lehet esély 1/20-on az Trask. A frissebb Mock draftokban Jones kiment 10-15 közt. Nem tudom hogy fog Pace QB-t akasztani. Több Bears szaki írta twitteren hogy Jimmy G lesz az emberünk. Akkor megint ott leszünk ahol a part szakad ha Shanahannak nem kell akkor Nagy majd kihozza belőle az állatot mi? Nállam Gerappa egy minimális upgrade Trubiskyhez képest. Pace és Nagy akár kezdhet is pakolni mert nem nagyon fognak tudni normál kezdő QB-t találni hacsak nem cserélik el a frenchise jövőjét 5 évre...
Tomcsik
Én azt mondom akkor tegyék, csak legyen benne érték amit szereznek érte. Sokszor végül az a csapat nyeri az ilyen tradeket aki túlárazottan szerez, de komoly értéket.
Nekem az az érzésem hogy ezt a csapatot csak draftról nem lehet contenderré tenni, sem az idő sem a döntési tehetség nincs meg hozzá. Ha az a cél hogy ez a csapat jövőre komoly szándékkal lépjen fel a playoffban akkor ahhoz kipróbált nfl játékosok kellenek.
Vagy reset vagy totál kiköltekezés, a középső maszatolásra nincs idő. Azzal tennék a kisebb kárt ha nem tradelnének majd de azzal meg garantáltan kirúgatják magukat jövő ilyenkorig.
Garoppolot én bírom de nem váltaná meg nalunk a világot, ugyanazért amiért Foles sem, itt egy nem működő vmit kell elvezetni saját tudásból, arra meg ők alkalmatlanok.
Gerappa helyeben en visszamennék new englandbe.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Eldőlt az első QB dominó és nem a jó irányba.
Stafford megy Detroitból. Ami azt jelenti, hogy a Lions hivatalosan is QB needes csapat és bőven pozícióban is vannak.
Személy szerint mennék Staffordra? Mint a huzat.
Van esély rá, hogy Stafford a Bearsbe legyen tradelve? Nem sok.

Nem hinném, hogy a Lions a csoporton belül adna el egy átlagon felüli QB-t.. Reális opció? Colts.

QB needes csapatok top 7-ből? Jags, Jets, Lions.
A Lions kapni fog Staffordért 2 első kört, amivel bőven feltud akár 1/3-ra is mozogni Fieldsért vagy Wilsonért.

Kik maradnak? Lance, Mac Jones, Trask.
Előttünk lévő QB needes csapatok? Falcons, Panthers, Pats, 49ers, Washington.

Panthers kiemeltem vastaggal. Ők szintén kiváló pozícióban vannak egy QB draftra. Mire várjanak? Szépen épülő keret QB nélkül.

A Lions és Stafford döntésével még szarabb helyzetbe kerültünk. Na ezért kellett volna elengedni ezt a szezont és teher nélkül egy retoolt nyomni.
Tetszik, amit a Lions csinál, meglépték a nehéz, de logikus lépést.
tüsi91
Egyre inkább úgy tűnik hogy Mac Jones sem fog lejönni 1/20-ra. Van vagy 8 QB needes csapat előttünk. Akire lehet esély 1/20-on az Trask. A frissebb Mock draftokban Jones kiment 10-15 közt. Nem tudom hogy fog Pace QB-t akasztani. Több Bears szaki írta twitteren hogy Jimmy G lesz az emberünk. Akkor megint ott leszünk ahol a part szakad ha Shanahannak nem kell akkor Nagy majd kihozza belőle az állatot mi? Nállam Gerappa egy minimális upgrade Trubiskyhez képest. Pace és Nagy akár kezdhet is pakolni mert nem nagyon fognak tudni normál kezdő QB-t találni hacsak nem cserélik el a frenchise jövőjét 5 évre...

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ted Monachino senior assistant/OLB coach is távozik. Pagano embere volt, nem meglepő.
Nyitott pozíciók: RB coach, DL coach, OLB coach, passing game coordinator (?), assistant D coach (?)
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Eldőlt az első QB dominó és nem a jó irányba.
Stafford megy Detroitból. Ami azt jelenti, hogy a Lions hivatalosan is QB needes csapat és bőven pozícióban is vannak.
Személy szerint mennék Staffordra? Mint a huzat.
Van esély rá, hogy Stafford a Bearsbe legyen tradelve? Nem sok.

Nem hinném, hogy a Lions a csoporton belül adna el egy átlagon felüli QB-t.. Reális opció? Colts.

QB needes csapatok top 7-ből? Jags, Jets, Lions.
A Lions kapni fog Staffordért 2 első kört, amivel bőven feltud akár 1/3-ra is mozogni Fieldsért vagy Wilsonért.

Kik maradnak? Lance, Mac Jones, Trask.
Előttünk lévő QB needes csapatok? Falcons, Panthers, Pats, 49ers, Washington.

Panthers kiemeltem vastaggal. Ők szintén kiváló pozícióban vannak egy QB draftra. Mire várjanak? Szépen épülő keret QB nélkül.

A Lions és Stafford döntésével még szarabb helyzetbe kerültünk. Na ezért kellett volna elengedni ezt a szezont és teher nélkül egy retoolt nyomni.
Tetszik, amit a Lions csinál, meglépték a nehéz, de logikus lépést.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Desai lett a DC.
Picit meglepett, hogy nem kintről hozták valakit.
Meglátjuk mi lesz.
tüsi91
Azt írják Ő lesz az új Fangio. Ha már úgy is mindig a védelmünk van fenn a pályán legalább lássunk egy-két labdaszerzést és agressziót.
mortirolo
A 2018-as szezon nagyon beleégett mindenki emlékezetébe, de az előtte lévő 3 évben Fangio alatt sem volt egy turnover gyár a védelem.
Tényleg meglepődtem, hogy nem egy tapasztalt DC-t hoztak, mert a defense esetén itt nagy szabadság van olyan szempontból, hogy a HC offense szemléletű és nem igen törődött meccs közben a védelemmel. Már ha valaki elvállalta volna komolyan ezt a posztot.
Meglátjuk mi lesz.

A nagyobb baj, hogy nincs új, igazán valódi OC, hanem marad ez a Nagy és a báb Lazor duó. Sok jót nem kell remélni.
tüsi91
Persze hogy beégett 2018-as védelem. Egy Bears szurkolónak meg kell becsülni minden olyan pillanatot, amikor úgy tűnik, hogy rendben mennek a dolgok. Mivel egy jó ideje PO győzelem, pláne SB szóba sem jöhet, ezért legalább legyenek olyan jelenetek, amiért érdemes megnézni a csapat meccseit. Nekem idén pl. a Fuller-féle szerelés volt ilyen pillanat. Odafutott a megfelelő pontra, megállt, kitette a vállát, majd a támadó úgy terült el, mint aki lefejelte a keresztgerendát. Ilyeneket szeretnék látni vagy olyat, mint amikor Urlacher-ék rajzottak a zsákmány körül.
mortirolo
Olyat mar nem nagyon fogsz látni mert szétzászlóznák. Persze attol meg lehetsz kemény de olyan szereléseket már nem nagyon fogsz látni. Mar akkor is zászlot kapott de vmiért ilyenkor minfig az a jelenet jut eszembe amikor Briggs becsicskította Megatront az egyik hazai meccsen, na az hit volt 🤣
davemayer
Hát igen, sajnos ez a játék is elment PC irányba, de pl. ez az idei Fuller-féle labdaszerzés szabályos volt. Azért is tetszett ennyire. Nem tudom pontosan mi lett a vége, de én úgy emlékszem, hogy a szezon elején mi voltunk a legtöbbet büntetett csapat a rengeteg fegyelmezetlenség miatt. Szóval szerintem a nagyobb fegyelem mellett elférne kicsivel több agresszió. Remélem láthatunk majd szép dolgokat a Desai-féle védelemtől.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Desai lett a DC.
Picit meglepett, hogy nem kintről hozták valakit.
Meglátjuk mi lesz.
tüsi91
Azt írják Ő lesz az új Fangio. Ha már úgy is mindig a védelmünk van fenn a pályán legalább lássunk egy-két labdaszerzést és agressziót.
mortirolo
A 2018-as szezon nagyon beleégett mindenki emlékezetébe, de az előtte lévő 3 évben Fangio alatt sem volt egy turnover gyár a védelem.
Tényleg meglepődtem, hogy nem egy tapasztalt DC-t hoztak, mert a defense esetén itt nagy szabadság van olyan szempontból, hogy a HC offense szemléletű és nem igen törődött meccs közben a védelemmel. Már ha valaki elvállalta volna komolyan ezt a posztot.
Meglátjuk mi lesz.

A nagyobb baj, hogy nincs új, igazán valódi OC, hanem marad ez a Nagy és a báb Lazor duó. Sok jót nem kell remélni.
tüsi91
Persze hogy beégett 2018-as védelem. Egy Bears szurkolónak meg kell becsülni minden olyan pillanatot, amikor úgy tűnik, hogy rendben mennek a dolgok. Mivel egy jó ideje PO győzelem, pláne SB szóba sem jöhet, ezért legalább legyenek olyan jelenetek, amiért érdemes megnézni a csapat meccseit. Nekem idén pl. a Fuller-féle szerelés volt ilyen pillanat. Odafutott a megfelelő pontra, megállt, kitette a vállát, majd a támadó úgy terült el, mint aki lefejelte a keresztgerendát. Ilyeneket szeretnék látni vagy olyat, mint amikor Urlacher-ék rajzottak a zsákmány körül.
mortirolo
Olyat mar nem nagyon fogsz látni mert szétzászlóznák. Persze attol meg lehetsz kemény de olyan szereléseket már nem nagyon fogsz látni. Mar akkor is zászlot kapott de vmiért ilyenkor minfig az a jelenet jut eszembe amikor Briggs becsicskította Megatront az egyik hazai meccsen, na az hit volt 🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Desai lett a DC.
Picit meglepett, hogy nem kintről hozták valakit.
Meglátjuk mi lesz.
tüsi91
Azt írják Ő lesz az új Fangio. Ha már úgy is mindig a védelmünk van fenn a pályán legalább lássunk egy-két labdaszerzést és agressziót.
mortirolo
A 2018-as szezon nagyon beleégett mindenki emlékezetébe, de az előtte lévő 3 évben Fangio alatt sem volt egy turnover gyár a védelem.
Tényleg meglepődtem, hogy nem egy tapasztalt DC-t hoztak, mert a defense esetén itt nagy szabadság van olyan szempontból, hogy a HC offense szemléletű és nem igen törődött meccs közben a védelemmel. Már ha valaki elvállalta volna komolyan ezt a posztot.
Meglátjuk mi lesz.

A nagyobb baj, hogy nincs új, igazán valódi OC, hanem marad ez a Nagy és a báb Lazor duó. Sok jót nem kell remélni.
tüsi91
Persze hogy beégett 2018-as védelem. Egy Bears szurkolónak meg kell becsülni minden olyan pillanatot, amikor úgy tűnik, hogy rendben mennek a dolgok. Mivel egy jó ideje PO győzelem, pláne SB szóba sem jöhet, ezért legalább legyenek olyan jelenetek, amiért érdemes megnézni a csapat meccseit. Nekem idén pl. a Fuller-féle szerelés volt ilyen pillanat. Odafutott a megfelelő pontra, megállt, kitette a vállát, majd a támadó úgy terült el, mint aki lefejelte a keresztgerendát. Ilyeneket szeretnék látni vagy olyat, mint amikor Urlacher-ék rajzottak a zsákmány körül.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Duce Staleynél érdeklődtünk. Egészen kiváló edzői igazolás lenne. Egyrészt a fasziban akár van HC potenciál is, másrészt remek RB edző, valami running back coach/run game coordinator szerepre kinevezhetnénk.

Nem jött be az a feltevésem, hogy Edwards vagy Bettcher lesz a DC, de jelenleg nekik még a defensive line coach pozíció is előrelépés lenne. Ha jól menne a DL-nek 2021-ben, amihez a tehetség faktor adott, akkor ismét megnyilna előttük az út egy DC posztra.
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Öreglánynak kell egy kis szívmelengető. Semmi több ez.

Jay Rodgers ahogy várható volt távozik, s a Chargershoz megy. Nem is kérdés, hogy akinek van lehetőség lelép most. Ez jelen pillanatban egy teljesen bizonytalan hely. Kapott egy megkeresést, 3 évig legalább fix melója van, vagy csak feljebb lépni tud.
tüsi91
Azért ez a hangulat kicsit túlzás szerintem. Ok, nem ideális ez a helyzet valakinek aki kintről jön de ne is tegyünk úgy mintha ez a keret halott lenne. Egy jó trade-re vagyunk attól hogy ennek a csapatnak a jelenlegi megítélése drasztikusan változzon, én azért megvárnám az offseasont hogy levonjak ilyen következtetéseket.
Szakmai szemmel ez a bears D szvsz elég izgalmas feladat.
davemayer
Nem a Bears D a kérdés, hanem, hogy a közvetlen főnököd, meg az ő fönöke jelen állás szerint egy év múlva repül. Veled együtt. A jó trade az igaz, csak Te is tudod, hogy vajnyi kevés az esély rá.
Rodgers kapott egy ajánlatot, legalább 3 évig van egy stabil munkahelye. Hülye lett volna itt maradni, ahol bizonytalan a helyzet, mint a kutya vacsorája.
Nem halott a keret, se a talent, de a körülmények nem vonzóak.
tüsi91
Kicsit olyan a helyzet, mint egy párkapcsolatban, ahol az egyik fél megcsalta a másikat, lebukott és úgy akarják megmenteni a helyzetet/házasságot, hogy felvesznek egy valag hitelt és gyereket vállalnak. Nem tudom, ez mennyire működik ..........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Desai lett a DC.
Picit meglepett, hogy nem kintről hozták valakit.
Meglátjuk mi lesz.
tüsi91
Azt írják Ő lesz az új Fangio. Ha már úgy is mindig a védelmünk van fenn a pályán legalább lássunk egy-két labdaszerzést és agressziót.
mortirolo
A 2018-as szezon nagyon beleégett mindenki emlékezetébe, de az előtte lévő 3 évben Fangio alatt sem volt egy turnover gyár a védelem.
Tényleg meglepődtem, hogy nem egy tapasztalt DC-t hoztak, mert a defense esetén itt nagy szabadság van olyan szempontból, hogy a HC offense szemléletű és nem igen törődött meccs közben a védelemmel. Már ha valaki elvállalta volna komolyan ezt a posztot.
Meglátjuk mi lesz.

A nagyobb baj, hogy nincs új, igazán valódi OC, hanem marad ez a Nagy és a báb Lazor duó. Sok jót nem kell remélni.
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Desai lett a DC.
Picit meglepett, hogy nem kintről hozták valakit.
Meglátjuk mi lesz.
tüsi91
Azt írják Ő lesz az új Fangio. Ha már úgy is mindig a védelmünk van fenn a pályán legalább lássunk egy-két labdaszerzést és agressziót.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Desai lett a DC.
Picit meglepett, hogy nem kintről hozták valakit.
Meglátjuk mi lesz.
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Josh McCown, az utóbbi évtizedek legjobb Bears irányítója lehet a Texans HC-a.
több mint 3 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Képzeljétek el Ryan Pace alkupozícióját amikor felemeli Watsonért a telefont...
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Minden rendben a folyamattal. Nálunk Pace és Nagy, a cap rendben, évek óta a legjobb pick (I/20) is rendelkezésre áll. Mint a főnökségtől megtudtuk, a fejlődés nem lehet lineáris. Ezt a tényellenőrző bizottság jóváhagyta, hiszen már most tudható, hogy nem csinálhatunk még egy 8-8-as szezont. Az a néhány ember is csak azért ment el, mert meg szeretnénk adni a lehetőséget Deshaun Watson-nak, hogy Ő választhassa ki a neki tetsző szakembereket.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Attól, hogy valaki jó pozíciós edző közel sem biztos, hogy jó coordinátor, jó playcaller. Chargersnél Rodgers nem lesz playcaller. Lehet run game coordinator/dline coach lesz, de nem playcaller.
Vagy csak az is lehet, hogy nem akart maradni.
Ezeket sose tudjuk meg. Egy dolog viszont biztos, hogy nálunk a pozíciós edzők igen szépen meg vannak fizetve. Ezt régebbről tudtuk.
Továbbra is tartom, hogy ebben a bizonytalan helyzetben aki teheti nem marad.

Ezért is lesz nekünk olyan védőkoordinátorunk, akinek még az is előre lépés, hogy 1 év után kirúgják. Mert vagy nincs munkája : Bettcher, vagy tingli-tangli pozícióban van: Edwards.
tüsi91
Ragone meg London is lelèptek a Falconsba...

több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Nekem teljesen mindegy ki lesz a DC, csak Rodgers feküdjön. 😊
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Attól, hogy valaki jó pozíciós edző közel sem biztos, hogy jó coordinátor, jó playcaller. Chargersnél Rodgers nem lesz playcaller. Lehet run game coordinator/dline coach lesz, de nem playcaller.
Vagy csak az is lehet, hogy nem akart maradni.
Ezeket sose tudjuk meg. Egy dolog viszont biztos, hogy nálunk a pozíciós edzők igen szépen meg vannak fizetve. Ezt régebbről tudtuk.
Továbbra is tartom, hogy ebben a bizonytalan helyzetben aki teheti nem marad.

Ezért is lesz nekünk olyan védőkoordinátorunk, akinek még az is előre lépés, hogy 1 év után kirúgják. Mert vagy nincs munkája : Bettcher, vagy tingli-tangli pozícióban van: Edwards.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Olyan jól állunk NAGY tudású edzőkkel, hogy a felesleget (Jay Rodgers, Brandon Staley) átküldjük a Chargers-nek. Igazán lovagias lenne tőlük, ha Ők meg cserében átpasszolnák Herbertet. 😊
mortirolo
Rodgers szerződése lejárt. Úgy dönt, ahogy ő jónak véli.
Ha jól tudom Staley szerződése is lejárt 2018 után.
tüsi91
OK, akkor átfogalmazom: Olyan jól állunk NAGY tudású edzőkkel, hogy a felesleggel nem hosszabbítunk, nem léptetjük elő, hanem átengedjük Őket a Chargers-nek.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Samurai Mike interjú d-coord pozícióra? Engem kissé sokkolt, milyen mélyre csúszott Singletary:

"In the meantime, Singletary had to resign as the Trinity Christian Academy (Texas) head coach after going 1-21 across two seasons. That's a high school, folks."

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Olyan jól állunk NAGY tudású edzőkkel, hogy a felesleget (Jay Rodgers, Brandon Staley) átküldjük a Chargers-nek. Igazán lovagias lenne tőlük, ha Ők meg cserében átpasszolnák Herbertet. 😊
mortirolo
Rodgers szerződése lejárt. Úgy dönt, ahogy ő jónak véli.
Ha jól tudom Staley szerződése is lejárt 2018 után.
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Olyan jól állunk NAGY tudású edzőkkel, hogy a felesleget (Jay Rodgers, Brandon Staley) átküldjük a Chargers-nek. Igazán lovagias lenne tőlük, ha Ők meg cserében átpasszolnák Herbertet. 😊
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Öreglánynak kell egy kis szívmelengető. Semmi több ez.

Jay Rodgers ahogy várható volt távozik, s a Chargershoz megy. Nem is kérdés, hogy akinek van lehetőség lelép most. Ez jelen pillanatban egy teljesen bizonytalan hely. Kapott egy megkeresést, 3 évig legalább fix melója van, vagy csak feljebb lépni tud.
tüsi91
Azért ez a hangulat kicsit túlzás szerintem. Ok, nem ideális ez a helyzet valakinek aki kintről jön de ne is tegyünk úgy mintha ez a keret halott lenne. Egy jó trade-re vagyunk attól hogy ennek a csapatnak a jelenlegi megítélése drasztikusan változzon, én azért megvárnám az offseasont hogy levonjak ilyen következtetéseket.
Szakmai szemmel ez a bears D szvsz elég izgalmas feladat.
davemayer
Nem a Bears D a kérdés, hanem, hogy a közvetlen főnököd, meg az ő fönöke jelen állás szerint egy év múlva repül. Veled együtt. A jó trade az igaz, csak Te is tudod, hogy vajnyi kevés az esély rá.
Rodgers kapott egy ajánlatot, legalább 3 évig van egy stabil munkahelye. Hülye lett volna itt maradni, ahol bizonytalan a helyzet, mint a kutya vacsorája.
Nem halott a keret, se a talent, de a körülmények nem vonzóak.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Öreglánynak kell egy kis szívmelengető. Semmi több ez.

Jay Rodgers ahogy várható volt távozik, s a Chargershoz megy. Nem is kérdés, hogy akinek van lehetőség lelép most. Ez jelen pillanatban egy teljesen bizonytalan hely. Kapott egy megkeresést, 3 évig legalább fix melója van, vagy csak feljebb lépni tud.
tüsi91
Azért ez a hangulat kicsit túlzás szerintem. Ok, nem ideális ez a helyzet valakinek aki kintről jön de ne is tegyünk úgy mintha ez a keret halott lenne. Egy jó trade-re vagyunk attól hogy ennek a csapatnak a jelenlegi megítélése drasztikusan változzon, én azért megvárnám az offseasont hogy levonjak ilyen következtetéseket.
Szakmai szemmel ez a bears D szvsz elég izgalmas feladat.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Öreglánynak kell egy kis szívmelengető. Semmi több ez.

Jay Rodgers ahogy várható volt távozik, s a Chargershoz megy. Nem is kérdés, hogy akinek van lehetőség lelép most. Ez jelen pillanatban egy teljesen bizonytalan hely. Kapott egy megkeresést, 3 évig legalább fix melója van, vagy csak feljebb lépni tud.