Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 333 — "Grammar maci"
Ide olyan agy kell ami a különbség volt pl Pagano és Fangio között, nem motivációs tréner
Hmm ah öreg samurai Mikeal volt DC interjú....
Tomcsik

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hmm ah öreg samurai Mikeal volt DC interjú....

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Laikus - hozzátok képest - ámbár lelkes szurkolóként kérdeznélek titeket.

Látva a jövő évi menetrendünket szerintetek van egy minimális esélye is a túlélésre a Nagy-Pace kettősnek?
Én úgy gondolom, hogy a következő szezon egy kész csapattal, QB-vel és O fallal, D edzői stábbal is komoly fejtörést okozna, de figyelembe véve, hogy még csak a sötétben tapogatódzunk semmi esély nem adok nekik. Talán most kellene beleszólni magasabb szintről, hogy Pace ne tradelgessen... Fölösleges.
Fefe77
Nem fognak. Az a baj hogy a sajtó tájékoztató alapján Ted és George azt hiszi hogy minden fasza, fejlődtünk mert meg volt a PO ès csak egy QB hiányzik az üdvösséghez.
Tomcsik
Pontosan tudják mindketten mi a helyzet. 2 évet kellett volna saját zsebből fizetni egy olyan évben, ahol a bevételek nagyon megcsappantak. Ennyi a döntés.

Egyébként a cap 180 millió körül realizálódik majd jelen hírek szerint. Hát az még kevesebb is mint vártam.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 956
Az a baj hogy a Detroit elleni zakó után el kelett volna engedni a dolgot és 20 helyett mondjuk a 12-16 környékén lenne pickünk és jobb helyzetbe lennénk egy QB húzásához...
Tomcsik
Játékosokat biztos érdekelte akik pályára léptek, hogy ki lesz a QB jövőre..meg a stábot is nyilván, akiktől elköszöntek volna akár.

Nincs ilyen helyezkedés, mikor rögzül ez már? Aki ott van, az nyerni akar, el akarja adni magát, főleg hogy playoffba juthat, ahol meg bármi lehet..még ha kicsi is rá az esély. Ahol vesztésre játszanak, ott sosem lesz winning culture. Mitől lenne?

A Dolphins kapcsán is hogy vergődött mindenki tavaly, hogy meccset se fognak nyerni, meg tankolás az 1/1-ért. Aztán kiderült a rendszer meg a meló többet ér mint a nevek, akik nem viszik előre a szekeret. Most meg utolsó héten is versenybe voltak, és nem Tua miatt, aki akkorát dobott volna a draftolásával a támadókon.

Sokkal értékesebb minden kiszenvedett siker az öltöző és a csapat szempontjából, mint pár hely a drafton előre.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A Watson tradere nem sok esélyt látok, ha igazak a pletykák hogy a Jets és a Dolphins élénken érdeklődik akkor egyszerűen nem tudunk olyan csomagot összerakni ami versenyezni tudna az ő ajánlatukkal, hacsak nem adunk valami eszetlenül sok picket vagy mondjuk 4 első kört...Aztán ott van Prescott aki nem hiszem hogy elérhető lesz, de ha még is vannak olyan csapatok akiknek sokkal több a pénzük mint nekünk...Innen marad a draft top 5 be felmenni rengetegbe kerülne tehát a legjobb esetben Wilson vagy Lance csúszik egy kicsit top 10 környékére és oda már lehet be tudunk tradelni, de ez is sokba fog fájni. Vagy maradunk a seggünkön és ha Mac Jones lecsúszik akkor rá próbálunk. Az a baj hogy a Detroit elleni zakó után el kelett volna engedni a dolgot és 20 helyett mondjuk a 12-16 környékén lenne pickünk és jobb helyzetbe lennénk egy QB húzásához...

több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Nem hagy nyugodni a Saints meccs: Látszott, hogy a védelem egy rendes edzővel még mindig Top10 lehetne, amivel megérdemelten lehetne PO-ba jutni. A támadókról annyit, hogy hamadik down: 1/10. Én azt láttam Nagy arcán, hogy azon gondolkodik, hogy melyik költöztető céget küldje a cuccaiért Chicago-ba, mert Ő oda az életben nem teheti be a lábát többet. Ehhez képest ott lehetett a sajtótájékoztatón. Remegett is a lába rendesen. Nem lehet majd egyszerű neki ilyen lelki előzmények után dolgozni.
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Laikus - hozzátok képest - ámbár lelkes szurkolóként kérdeznélek titeket.

Látva a jövő évi menetrendünket szerintetek van egy minimális esélye is a túlélésre a Nagy-Pace kettősnek?
Én úgy gondolom, hogy a következő szezon egy kész csapattal, QB-vel és O fallal, D edzői stábbal is komoly fejtörést okozna, de figyelembe véve, hogy még csak a sötétben tapogatódzunk semmi esély nem adok nekik. Talán most kellene beleszólni magasabb szintről, hogy Pace ne tradelgessen... Fölösleges.
Fefe77
Nem fognak. Az a baj hogy a sajtó tájékoztató alapján Ted és George azt hiszi hogy minden fasza, fejlődtünk mert meg volt a PO ès csak egy QB hiányzik az üdvösséghez. Még adják is Pace alá a lovat hogy tegyen meg bármit egy QB-ért. Az hogy lyukas az O fal meg hogy nincs WR ha Robinson megy az smafu. Ahogy az is hogy tán a legtöbb pénzt toljuk a pass rusherekbe az egész ligában és a 2 OLB 11.5 sackre volt képes. Mondjuk persze Mack sérült volt ahogy a núlt évben is. Quinn meg na inkább hagyjuk is... Aztán nincs nickel CB se mert Skrine tuti cut és Shalley agyon volt szopatva mikor játszott szóval kicsit sem győzött meg. De Pace fel fog tenni kocsit, házat, asszonyt hogy szerezzen egy QB-t. A QB a legfontosabb pozíció és Pace a 7. évére se tudta megoldani. Majd talán most...
Tomcsik
A menetrend midig félelmetesnek tűnik, de aztán néhány csapatról ki fog derülni, hogy mégsem annyira jó, mint hittük. Persze erre nem az 5-1-es Bears a legjobb példa, mert arról sosem hittük hogy jó. Nekem is az az érzésem, hogy a két jómadár mindent elkölt, még azt is, ami nincs is és aztán Watson, helyett megint kapunk egy Trubit. Sajnos még két évig maradni fognak, ha sikeresek, akkor azért, ha nem, akkor azért.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 333 — "Grammar maci"
Laikus - hozzátok képest - ámbár lelkes szurkolóként kérdeznélek titeket.

Látva a jövő évi menetrendünket szerintetek van egy minimális esélye is a túlélésre a Nagy-Pace kettősnek?
Én úgy gondolom, hogy a következő szezon egy kész csapattal, QB-vel és O fallal, D edzői stábbal is komoly fejtörést okozna, de figyelembe véve, hogy még csak a sötétben tapogatódzunk semmi esély nem adok nekik. Talán most kellene beleszólni magasabb szintről, hogy Pace ne tradelgessen... Fölösleges.
Fefe77
Most lett nekik megmondva hogy a melójuk a tét. Mintha azt mondanád hogy fussál de ne használd a lábad.
Nincs érték a keretben + most azonnal kell= eszeveszett tradelés és kiköltekezés.

Ha megtiltanád neki kvázi jogosan kérdezne vissza hogy akkor hogy javitson a kereten? Nem ér rá 2-3 évet draftról építkezni (bar tudná mi az).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Laikus - hozzátok képest - ámbár lelkes szurkolóként kérdeznélek titeket.

Látva a jövő évi menetrendünket szerintetek van egy minimális esélye is a túlélésre a Nagy-Pace kettősnek?
Én úgy gondolom, hogy a következő szezon egy kész csapattal, QB-vel és O fallal, D edzői stábbal is komoly fejtörést okozna, de figyelembe véve, hogy még csak a sötétben tapogatódzunk semmi esély nem adok nekik. Talán most kellene beleszólni magasabb szintről, hogy Pace ne tradelgessen... Fölösleges.
Fefe77
Nem fognak. Az a baj hogy a sajtó tájékoztató alapján Ted és George azt hiszi hogy minden fasza, fejlődtünk mert meg volt a PO ès csak egy QB hiányzik az üdvösséghez. Még adják is Pace alá a lovat hogy tegyen meg bármit egy QB-ért. Az hogy lyukas az O fal meg hogy nincs WR ha Robinson megy az smafu. Ahogy az is hogy tán a legtöbb pénzt toljuk a pass rusherekbe az egész ligában és a 2 OLB 11.5 sackre volt képes. Mondjuk persze Mack sérült volt ahogy a núlt évben is. Quinn meg na inkább hagyjuk is... Aztán nincs nickel CB se mert Skrine tuti cut és Shalley agyon volt szopatva mikor játszott szóval kicsit sem győzött meg. De Pace fel fog tenni kocsit, házat, asszonyt hogy szerezzen egy QB-t. A QB a legfontosabb pozíció és Pace a 7. évére se tudta megoldani. Majd talán most...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 3 éve
Fefe77 Chicago Bears 78
Laikus - hozzátok képest - ámbár lelkes szurkolóként kérdeznélek titeket.

Látva a jövő évi menetrendünket szerintetek van egy minimális esélye is a túlélésre a Nagy-Pace kettősnek?
Én úgy gondolom, hogy a következő szezon egy kész csapattal, QB-vel és O fallal, D edzői stábbal is komoly fejtörést okozna, de figyelembe véve, hogy még csak a sötétben tapogatódzunk semmi esély nem adok nekik. Talán most kellene beleszólni magasabb szintről, hogy Pace ne tradelgessen... Fölösleges.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jonathan Gannon az első olyan külsős DC jelölt, akit interjúztatni szeretnénk.
Korábbi Vikings és jelenleg Colts DB edző.
tüsi91
George Edwards is jön majd Ravens D assistant coach
ricsiii83
Cowboys senior assistant.

Nem is ez a lényeg, hanem, hogy a faszi 5 évig volt Zimmer alatt, de nem volt playcaller. Biztos aktív szerepe volt a gameplan megtervezésében, de az Zimmer védelme ls nem az övé. Billsben volt DC 2010-11-ben, ránéztem statisztikákra, maradjunk annyiban, hogy nem volt elől az a védelem. Egyébként Edwards volt HC interjún is nálunk még 2018-ban.

A Colts secondary edző nem tudom miért jönne el ide, egy ilyen bizonytalan pozícióba. A Colts DC-t tavaly és idén is hívják HC interjúra, ha netán egyszer valahol főedzői megbízatást is kap, akkor ha tényleg olyan kiváló munkát végez még akár elő is léptethetik helyben.

Edwardsnak ez egy jó lépés lehetne, ha domborít újra kap HC interjút.
több mint 3 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Jonathan Gannon az első olyan külsős DC jelölt, akit interjúztatni szeretnénk.
Korábbi Vikings és jelenleg Colts DB edző.
tüsi91
George Edwards is jön majd Ravens D assistant coach

Szerkesztette: ricsiii83

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jonathan Gannon az első olyan külsős DC jelölt, akit interjúztatni szeretnénk.
Korábbi Vikings és jelenleg Colts DB edző.
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Brandon Staley-t itt hagyhatta volna nekünk ajándékba Fangio, csak aztán... Mindenesetre az biztató, hogy ha szerződtetni nem is, de legalább képezni tudunk HC-t.

Szerkesztette: mortirolo
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Nyilván. De az egyéni képesség akkor is látszódna, ha szar a rendszer. Akkor is lenne villanás a semmiből. Mert az a kvalitás. Trubiskyre Reid nem cserélte volna le Smitht, azt hiszem ebben azért megegyezhetünk.
tüsi91
Ez egyértelmű, csak amíg Reid kihozza Mahomesból a 100%-ot nálunk 60 látszódna a plafonjából max ha nem törték volna már össze teljesen. Azért a KC nélkül Mahomes sem tündökölne így, ez nem így működik hogy beteszed máshova és ugyanazt lehozza.

Ezért zseni Reid, mert felmérte annál a draftnál hogy neki Mahomesra van szüksége a szintlépéshez, és maximálisan teljesítette is. Másnál meg lehet szenvedne.
davemayer
Nem lenne az, aki most.
De ne akarjuk már védeni ezt a választást.
Watson viszont nem került egy tökéletes környezetbe még is zseni. Ott mi van akkor?

Isten látja szavam tegnap akartam írni, hogy én elhoznám Winstont. De a Foles és a lesz valamelyik rookie elég vérszegény stratégiának tűnik.
tüsi91
Majd Mariotát
peach
2 első kör lesz

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Nyilván. De az egyéni képesség akkor is látszódna, ha szar a rendszer. Akkor is lenne villanás a semmiből. Mert az a kvalitás. Trubiskyre Reid nem cserélte volna le Smitht, azt hiszem ebben azért megegyezhetünk.
tüsi91
Ez egyértelmű, csak amíg Reid kihozza Mahomesból a 100%-ot nálunk 60 látszódna a plafonjából max ha nem törték volna már össze teljesen. Azért a KC nélkül Mahomes sem tündökölne így, ez nem így működik hogy beteszed máshova és ugyanazt lehozza.

Ezért zseni Reid, mert felmérte annál a draftnál hogy neki Mahomesra van szüksége a szintlépéshez, és maximálisan teljesítette is. Másnál meg lehet szenvedne.
davemayer
Nem lenne az, aki most.
De ne akarjuk már védeni ezt a választást.
Watson viszont nem került egy tökéletes környezetbe még is zseni. Ott mi van akkor?

Isten látja szavam tegnap akartam írni, hogy én elhoznám Winstont. De a Foles és a lesz valamelyik rookie elég vérszegény stratégiának tűnik.
tüsi91
Majd Mariotát
peach
Ja, próbáljunk ki minden elsőköröst aki már megbukott, hatha tudnak még egy egyeneset dobni.
Lenne pár jó meccsük? Biztos.
Jó szezonjuk? Aligha.

Na ezért nem megoldás.
davemayer
Van már nálunk SB MVP és bukott I/2. Nem hiányzik ilyesmiből még egy. Láttam Herbert első meccsét. Dobott egy hatalmas INT-t, de egyből látszott, hogy lesz belőle valaki. Nekünk vagy Watson kell vagy olyan(ok), akik még nem árazódtak be az NFL-ben. Utóbbi esetben én nem tenném fel az egész szezont 1db választásra. 17 meccs lesz és idén is belefért 2db irányító, csakhogy két olyan, akiről már előre lehetett tudni, hogy rövid távon sem megoldás, ha SB-ért akarsz menni.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 333 — "Grammar maci"
Nyilván. De az egyéni képesség akkor is látszódna, ha szar a rendszer. Akkor is lenne villanás a semmiből. Mert az a kvalitás. Trubiskyre Reid nem cserélte volna le Smitht, azt hiszem ebben azért megegyezhetünk.
tüsi91
Ez egyértelmű, csak amíg Reid kihozza Mahomesból a 100%-ot nálunk 60 látszódna a plafonjából max ha nem törték volna már össze teljesen. Azért a KC nélkül Mahomes sem tündökölne így, ez nem így működik hogy beteszed máshova és ugyanazt lehozza.

Ezért zseni Reid, mert felmérte annál a draftnál hogy neki Mahomesra van szüksége a szintlépéshez, és maximálisan teljesítette is. Másnál meg lehet szenvedne.
davemayer
Nem lenne az, aki most.
De ne akarjuk már védeni ezt a választást.
Watson viszont nem került egy tökéletes környezetbe még is zseni. Ott mi van akkor?

Isten látja szavam tegnap akartam írni, hogy én elhoznám Winstont. De a Foles és a lesz valamelyik rookie elég vérszegény stratégiának tűnik.
tüsi91
Majd Mariotát
peach
Ja, próbáljunk ki minden elsőköröst aki már megbukott, hatha tudnak még egy egyeneset dobni.
Lenne pár jó meccsük? Biztos.
Jó szezonjuk? Aligha.

Na ezért nem megoldás.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Nyilván. De az egyéni képesség akkor is látszódna, ha szar a rendszer. Akkor is lenne villanás a semmiből. Mert az a kvalitás. Trubiskyre Reid nem cserélte volna le Smitht, azt hiszem ebben azért megegyezhetünk.
tüsi91
Ez egyértelmű, csak amíg Reid kihozza Mahomesból a 100%-ot nálunk 60 látszódna a plafonjából max ha nem törték volna már össze teljesen. Azért a KC nélkül Mahomes sem tündökölne így, ez nem így működik hogy beteszed máshova és ugyanazt lehozza.

Ezért zseni Reid, mert felmérte annál a draftnál hogy neki Mahomesra van szüksége a szintlépéshez, és maximálisan teljesítette is. Másnál meg lehet szenvedne.
davemayer
Nem lenne az, aki most.
De ne akarjuk már védeni ezt a választást.
Watson viszont nem került egy tökéletes környezetbe még is zseni. Ott mi van akkor?

Isten látja szavam tegnap akartam írni, hogy én elhoznám Winstont. De a Foles és a lesz valamelyik rookie elég vérszegény stratégiának tűnik.
tüsi91
Majd Mariotát



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nyilván. De az egyéni képesség akkor is látszódna, ha szar a rendszer. Akkor is lenne villanás a semmiből. Mert az a kvalitás. Trubiskyre Reid nem cserélte volna le Smitht, azt hiszem ebben azért megegyezhetünk.
tüsi91
Ez egyértelmű, csak amíg Reid kihozza Mahomesból a 100%-ot nálunk 60 látszódna a plafonjából max ha nem törték volna már össze teljesen. Azért a KC nélkül Mahomes sem tündökölne így, ez nem így működik hogy beteszed máshova és ugyanazt lehozza.

Ezért zseni Reid, mert felmérte annál a draftnál hogy neki Mahomesra van szüksége a szintlépéshez, és maximálisan teljesítette is. Másnál meg lehet szenvedne.
davemayer
Nem lenne az, aki most.
De ne akarjuk már védeni ezt a választást.
Watson viszont nem került egy tökéletes környezetbe még is zseni. Ott mi van akkor?

Isten látja szavam tegnap akartam írni, hogy én elhoznám Winstont. De a Foles és a lesz valamelyik rookie elég vérszegény stratégiának tűnik.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 333 — "Grammar maci"
Nyilván. De az egyéni képesség akkor is látszódna, ha szar a rendszer. Akkor is lenne villanás a semmiből. Mert az a kvalitás. Trubiskyre Reid nem cserélte volna le Smitht, azt hiszem ebben azért megegyezhetünk.
tüsi91
Ez egyértelmű, csak amíg Reid kihozza Mahomesból a 100%-ot nálunk 60 látszódna a plafonjából max ha nem törték volna már össze teljesen. Azért a KC nélkül Mahomes sem tündökölne így, ez nem így működik hogy beteszed máshova és ugyanazt lehozza.

Ezért zseni Reid, mert felmérte annál a draftnál hogy neki Mahomesra van szüksége a szintlépéshez, és maximálisan teljesítette is. Másnál meg lehet szenvedne.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Uraim, Mahomes John Fox karmai közé került volna, aki a jóképességű Zsiráffal vágott neki az idénynek.

Tüsi, kösz az elemzést.

Watsonra vajmi kevés esélyt látok, pedig jó lenne!

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nyilván. De az egyéni képesség akkor is látszódna, ha szar a rendszer. Akkor is lenne villanás a semmiből. Mert az a kvalitás. Trubiskyre Reid nem cserélte volna le Smitht, azt hiszem ebben azért megegyezhetünk.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 333 — "Grammar maci"
Jó elemzés tüsi, köszönjük.
Nagyrészt egyetértek, főleg a chubacca-védelmeddel a végén 😊

Nem sok jel mutat arra most hogy ebből a következő évből jól jön ki a franchise, én azért reménykedem hogy sikerül valamit összehozni.
Szerintem az egésznek a kérdése a QB, én lehet letenném Watsonért amit kérnek.
davemayer
Szerintem ebben a ligában már a GM és a HC együttvéve is csak majdnem olyan fontos, mint a QB. Mivel ezek ketten nagy valószínűséggel soha nem találnának drafton TOP 5 QB-t, ezért nekünk Watson bármennyit megér. Mondjuk itt a tulaj még mindig nem fogta fel, hogy a Fangio-féle védelemmel és egy jó drafttal (66,6%-os esély volt rá) dinasztia lehettünk volna. Jelenleg 1 db SB áll a Bears neve mellett, ami könnyen lehetett volna 4-5, ami egy ilyen történelmi csapathoz illene. Ez egy évszázados hiba volt, aminek nincs felelőse.
mortirolo
1 SB győzelem van, de 2x szerepeltünk a döntőben. Lehet dobálózni hogy dinasztia meg hasonlók de nem hiszem eleve hogy létrejött volna itt egy, az biztos hogy a 4-5 éves ablakból egy SB-t össze lehetett volna hozni.
davemayer
OK. Tegyük fel elhozzuk Mahomes-t. 2018-ban ki tudott volna megállítani bennünket? A Philly biztos nem (ding-doing). 2019-ben ki állított volna meg bennünket? Hát a KC biztos nem... Ráadásul Fangio sem Denverben lenne most. + Ezeken kívül is maradt volna még 10 évünk behúzni pár SB-t.
mortirolo
Papíron ezeket nyugodtan levezetheted magadnak, de pont annyit ér mint amikor egyedül gombfociztál (csak a kedvenc csapat nyert mindig...)

Mahomes nálunk nem lenne ilyen jó, nekem ez a meggyőződésem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Jó elemzés tüsi, köszönjük.
Nagyrészt egyetértek, főleg a chubacca-védelmeddel a végén 😊

Nem sok jel mutat arra most hogy ebből a következő évből jól jön ki a franchise, én azért reménykedem hogy sikerül valamit összehozni.
Szerintem az egésznek a kérdése a QB, én lehet letenném Watsonért amit kérnek.
davemayer
Szerintem ebben a ligában már a GM és a HC együttvéve is csak majdnem olyan fontos, mint a QB. Mivel ezek ketten nagy valószínűséggel soha nem találnának drafton TOP 5 QB-t, ezért nekünk Watson bármennyit megér. Mondjuk itt a tulaj még mindig nem fogta fel, hogy a Fangio-féle védelemmel és egy jó drafttal (66,6%-os esély volt rá) dinasztia lehettünk volna. Jelenleg 1 db SB áll a Bears neve mellett, ami könnyen lehetett volna 4-5, ami egy ilyen történelmi csapathoz illene. Ez egy évszázados hiba volt, aminek nincs felelőse.
mortirolo
1 SB győzelem van, de 2x szerepeltünk a döntőben. Lehet dobálózni hogy dinasztia meg hasonlók de nem hiszem eleve hogy létrejött volna itt egy, az biztos hogy a 4-5 éves ablakból egy SB-t össze lehetett volna hozni.
davemayer
OK. Tegyük fel elhozzuk Mahomes-t. 2018-ban ki tudott volna megállítani bennünket? A Philly biztos nem (ding-doing). 2019-ben ki állított volna meg bennünket? Hát a KC biztos nem... Ráadásul Fangio sem Denverben lenne most. + Ezeken kívül is maradt volna még 10 évünk behúzni pár SB-t.
mortirolo
Mahomes közel sem lenne annyira jó itt, mint KC-ben, roster és az edzői stáb is gyengébb.
empty taxi
Nem is kellett volna neki olyan jónak lenni. 2018-ban elég lett volna ha Top10, 2019-ben ha Top5 és ezt Ő bármikor hozza.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Jó elemzés tüsi, köszönjük.
Nagyrészt egyetértek, főleg a chubacca-védelmeddel a végén 😊

Nem sok jel mutat arra most hogy ebből a következő évből jól jön ki a franchise, én azért reménykedem hogy sikerül valamit összehozni.
Szerintem az egésznek a kérdése a QB, én lehet letenném Watsonért amit kérnek.
davemayer
Szerintem ebben a ligában már a GM és a HC együttvéve is csak majdnem olyan fontos, mint a QB. Mivel ezek ketten nagy valószínűséggel soha nem találnának drafton TOP 5 QB-t, ezért nekünk Watson bármennyit megér. Mondjuk itt a tulaj még mindig nem fogta fel, hogy a Fangio-féle védelemmel és egy jó drafttal (66,6%-os esély volt rá) dinasztia lehettünk volna. Jelenleg 1 db SB áll a Bears neve mellett, ami könnyen lehetett volna 4-5, ami egy ilyen történelmi csapathoz illene. Ez egy évszázados hiba volt, aminek nincs felelőse.
mortirolo
1 SB győzelem van, de 2x szerepeltünk a döntőben. Lehet dobálózni hogy dinasztia meg hasonlók de nem hiszem eleve hogy létrejött volna itt egy, az biztos hogy a 4-5 éves ablakból egy SB-t össze lehetett volna hozni.
davemayer
OK. Tegyük fel elhozzuk Mahomes-t. 2018-ban ki tudott volna megállítani bennünket? A Philly biztos nem (ding-doing). 2019-ben ki állított volna meg bennünket? Hát a KC biztos nem... Ráadásul Fangio sem Denverben lenne most. + Ezeken kívül is maradt volna még 10 évünk behúzni pár SB-t.
mortirolo
Mahomes közel sem lenne annyira jó itt, mint KC-ben, roster és az edzői stáb is gyengébb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...