Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
A szép az egészben az, hogy a 49-ers szerintem amúgy is Thomast húzta volna...
Tomcsik
És mi van, ha azért kellett ennyit adni érte, mert mások is fel akartak jönni?
Én nem tartom elképzelhetetlennek, akkor meg tök mindegy kit húzott volna a 49ers.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 980
Most kicsit lenyugodva. Egy harmadik körös komp picket kapunk elvileg AJ miatt jövőre szóval az könnyen jött, könnyen ment. Egy 3. és egy 4. kör ugrott. A 4. kört a tavalyi okoskodásokkal szerezte. Szóval ha úgy vesszük egy 3. körért ment fel hogy kihúzta azt a QB-t aki szerinte a frenchise arca lehet... Engem sokkal inkább felkúr a Glennon dolog így ennek a fényében. Ahogy Tüsi is írta holnap több letradelésre is számítok hogy vissza szerezzen pár picket. A szép az egészben az, hogy a 49-ers szerintem amúgy is Thomast húzta volna...

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
QB >>>>>>> minden más. S aki szerint ez nem így van, az nézzen körbe a ligában.

(S mi van, ha Glennon jó lesz? )

Holnap sztem megyünk le 15-20 helyet extra pickekért. Ha tudunk.
tüsi91
Amúgy tüsi az köcsög gondolkodásmód tőlem hogy a class legjobb qbja akiért tradelsz igenis legyen kezdő a ligában és ne csücsüljön? Tudom nagy az ugrás a college után de a 2.pickkel húzott tudjon sztem annyit h instant kezdő legyen. Most Glennont fogjuk nézni 1 évig úgy h minden rossz passzánál bevágják a srácot a padon???

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
QB >>>>>>> minden más. S aki szerint ez nem így van, az nézzen körbe a ligában.

(S mi van, ha Glennon jó lesz? )

Holnap sztem megyünk le 15-20 helyet extra pickekért. Ha tudunk.
több mint 7 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Értelmetlenül fel lett adva rengeteg pick.

Az idei év Pace teljesítménye egyáltalán nem tetszik. Azt is b**ák orrba, aki meghagyta a posztján.
Ettemlevest
Abszolút nem értek egyet. Benne látták a QB-t, aki 10+ évre meghatározhatja a franchiset. Ennyi. Ha bejön ki a faszt érdekel egy 3. meg egy 4. kör? Én örülök. Idei legjobb QB, mindene megvan, hogy sikeres legyen. Más kérdés, hogy Chicago az Chicago. Egy safety nem viszi rájátszásba a csapatot.

Ha azt érezték, hogy menni kell, akkor menjenek és adjanak fel ennyit. Még ha sok is.

Második körben így azért várok egy letradet mindenképpen.
tüsi91
Baromira örülnék, ha találtunk 10+ évre egy QB-t.

Az a bajom, hogy a chicagoi edzőkre nézve inkább azt valószínűsítem, hogy ebből semmi jó nem sül ki se nekünk se szegény Trubiskynek. Az ő legnagyobb ellensége a saját edzői lesznek.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
MOCK v1:
1/3 Mitch Trubisky QB, North Carolina
tüsi91
Bravúros bold predikció!
bacsii
Ott a helyünkön nem bántam volna cseppet sem

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megértem hogy mérgesek vagytok, valószínűleg én is az lennék, de sajnos rohadt nagy a QB-k positional valueja. Biztos rendesen megcsinálták a házit, és minden szempontból végig scoutolták Trubinskyt.
Ha nagy QB need van, és találnak valakit, akivel úgy gondolják nyerni tudnak, akkor szerintem be kell húzni.
Persze ha ez valami rushed decision volt, akkor kurva hülyék 😀
tenorx
Ha holnap hazajön a csajod akivel jó eséllyel lesz egy jó estéd akkor minek költöd el egy luxus vacsora többszörösét a város legjobb kurvájára? Aztán másnap meg egy csokit nem tudsz venni az asszonynak amiért besértődik és hetekig le vagy égve.
davemayer
Mert nem tudhatták, hogy a Frisco nem viszi e ki Trubyt.
Vagy más többet ad a pickért.
Kellett valaki akivel Truby nélkül is kezdődhet a szezon.

több mint 7 éve
bacsii Chicago Bears 111
MOCK v1:
1/3 Mitch Trubisky QB, North Carolina
tüsi91
Bravúros bold predikció!
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Megértem hogy mérgesek vagytok, valószínűleg én is az lennék, de sajnos rohadt nagy a QB-k positional valueja. Biztos rendesen megcsinálták a házit, és minden szempontból végig scoutolták Trubinskyt.
Ha nagy QB need van, és találnak valakit, akivel úgy gondolják nyerni tudnak, akkor szerintem be kell húzni.
Persze ha ez valami rushed decision volt, akkor kurva hülyék 😀
tenorx
Ha holnap hazajön a csajod akivel jó eséllyel lesz egy jó estéd akkor minek költöd el egy luxus vacsora többszörösét a város legjobb kurvájára? Aztán másnap meg egy csokit nem tudsz venni az asszonynak amiért besértődik és hetekig le vagy égve.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Értelmetlenül fel lett adva rengeteg pick.

Az idei év Pace teljesítménye egyáltalán nem tetszik. Azt is b**ák orrba, aki meghagyta a posztján.
Ettemlevest
Abszolút nem értek egyet. Benne látták a QB-t, aki 10+ évre meghatározhatja a franchiset. Ennyi. Ha bejön ki a faszt érdekel egy 3. meg egy 4. kör? Én örülök. Idei legjobb QB, mindene megvan, hogy sikeres legyen. Más kérdés, hogy Chicago az Chicago. Egy safety nem viszi rájátszásba a csapatot.

Ha azt érezték, hogy menni kell, akkor menjenek és adjanak fel ennyit. Még ha sok is.

Második körben így azért várok egy letradet mindenképpen.
több mint 7 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Megértem hogy mérgesek vagytok, valószínűleg én is az lennék, de sajnos rohadt nagy a QB-k positional valueja. Biztos rendesen megcsinálták a házit, és minden szempontból végig scoutolták Trubinskyt.
Ha nagy QB need van, és találnak valakit, akivel úgy gondolják nyerni tudnak, akkor szerintem be kell húzni.
Persze ha ez valami rushed decision volt, akkor kurva hülyék 😀
tenorx
Pace és Fox chicagoi munkássága alapján gondolhatják, hogy vele nyerni tudnak, csak nem fogunk sajnos.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
1/2 Mitchell Trubisky QB

Feladtuk érte az idei 3. és 4. kört, meg a jövő évi 3. kört.

All in.
tüsi91
Ha nem az új Rodgers akkor Pace-t felakasztják.
davemayer
Sokat adtunk, túl sokat, de rendben van. Más kérdés, hogy ezek függvényében az idei free agency egészen nevetséges. Teli van lyukkal a roster, cserébe most tölteni sem lehet majd.

Nem tudom én az elmúlt hetek után ezt vártam.
tüsi91
Igen mert már tudod mekkora balfasz. Persze lehet h ő beválik és akkor tényleg már a kutyát nem fogja érdekelni hogy mennyit adtunk érte de a draft class alapján pont fordítva gondolkodik mint ami logikus lenne ( csapatépités most és fasza qb húzása jövőre) és én ezt rühellem.
Jó eséllyel egy ilyen kaliberű qb jövőre ha top 5-10ben vagy 1 pickbe került volna csak, itt meg elköltött rá 4 cetlit úgy hogy pont azokat adta oda az ideiekből is amikor a sec-be még minőségi kezdőket húzhatna jó eséllyel. A garbage pickkekkel kell majd csodát tennie hogy ez a draft b lehessen mert ez (főleg ahogy írtad az offseason tükrében) érthetetlen.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Megértem hogy mérgesek vagytok, valószínűleg én is az lennék, de sajnos rohadt nagy a QB-k positional valueja. Biztos rendesen megcsinálták a házit, és minden szempontból végig scoutolták Trubinskyt.
Ha nagy QB need van, és találnak valakit, akivel úgy gondolják nyerni tudnak, akkor szerintem be kell húzni.
Persze ha ez valami rushed decision volt, akkor kurva hülyék 😀
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
1/2 Mitchell Trubisky QB

Feladtuk érte az idei 3. és 4. kört, meg a jövő évi 3. kört.

All in.
tüsi91
Ha nem az új Rodgers akkor Pace-t felakasztják.
davemayer
Én meg elékszek, ha egy Manning (Payton) vagy Brady szintet hoz... nekem az is bőven elég 😀

több mint 7 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Értelmetlenül fel lett adva rengeteg pick.

Az idei év Pace teljesítménye egyáltalán nem tetszik. Azt is b**ák orrba, aki meghagyta a posztján.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
1/2 Mitchell Trubisky QB

Feladtuk érte az idei 3. és 4. kört, meg a jövő évi 3. kört.

All in.
tüsi91
Ha nem az új Rodgers akkor Pace-t felakasztják.
davemayer
Sokat adtunk, túl sokat, de rendben van. Más kérdés, hogy ezek függvényében az idei free agency egészen nevetséges. Teli van lyukkal a roster, cserébe most tölteni sem lehet majd.

Nem tudom én az elmúlt hetek után ezt vártam.
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Rohadjak meg, de szerintem nem rossz ez az egész így.
Glennon mögött tanul egy évet, és Glennon contractja pont most mondták NFL Networkön olyan, hogy gyakorlatilag 1 év után ki lehet belőle ugrani.
tenorx
Igen mert addig kifizetsz neki annyit mint egy top10es qbnak... hoyer harmadannyiért már bizonyitotta tavaly hogy alkalmas lett volna erre a szerepre.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
1/2 Mitchell Trubisky QB

Feladtuk érte az idei 3. és 4. kört, meg a jövő évi 3. kört.

All in.
tüsi91
Ha nem az új Rodgers akkor Pace-t felakasztják.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Rohadjak meg, de szerintem nem rossz ez az egész így.
Glennon mögött tanul egy évet, és Glennon contractja pont most mondták NFL Networkön olyan, hogy gyakorlatilag 1 év után ki lehet belőle ugrani.
több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Van baj sajnos...
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
1/2 Mitchell Trubisky QB

Feladtuk érte az idei 3. és 4. kört, meg a jövő évi 3. kört.

All in.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
M...mmmmmm... maaaaaaa.......


I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
QB kérdés: Pace két év alatt nem.húzott irányítót. Szerintetek ha most sem teszi, s Glennon betli, akkor őt vagy Foxot rúgják ki hamarabb?
tüsi91
Ha az lett volna a célja hogy megtartsa az állását jövőre is miért tartotta meg Foxot? Ha most húz irányítót elöl ilyen FA után és úgy hogy a mostani első körös top qbk jövőre második körösök lennének kb akkor megint csak nem akarja megtartani az állását.
davemayer
Szerintem az első kör végére fog feljönni QB-ért, ha Mahomes vagy Watson bent lesz még. Így használhatná fel a 2. körös cetlinket az extra 4. körössel meg még valami hátsó pickkel....de akkor húzzon 1/3-ra normális playmakert!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Süsü
És ha ez így lesz akkor miért hozta Glennont ennyi pénzért? bárki jön az padozással kezdi az évet ami alapból nem lenne feltétlenül rossz csak ezt a fajta jövőépítést ebből a classból én nem csinálnám, főleg nem ha erre a szezonra van kihegyezve hogy megtartom-e az állásom vagy sem. Ha ő Glennonban bízik (márpedig a szerződése arról árulkodik) akkor minek adjon több picket egy csere qb-ért akinek a feltételes tudásával egyenértékűt simán húzhat jövőre akár a második körben is? És akkor azt még meg sem kérdeztem minek hozta akkor Sanchezt ugye. Ha jobban megnézzük ezután az offseason után egy QB húzása az elején nagyon luxus kategória.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
QB kérdés: Pace két év alatt nem.húzott irányítót. Szerintetek ha most sem teszi, s Glennon betli, akkor őt vagy Foxot rúgják ki hamarabb?
tüsi91
Ha az lett volna a célja hogy megtartsa az állását jövőre is miért tartotta meg Foxot? Ha most húz irányítót elöl ilyen FA után és úgy hogy a mostani első körös top qbk jövőre második körösök lennének kb akkor megint csak nem akarja megtartani az állását.
davemayer
Szerintem az első kör végére fog feljönni QB-ért, ha Mahomes vagy Watson bent lesz még. Így használhatná fel a 2. körös cetlinket az extra 4. körössel meg még valami hátsó pickkel....de akkor húzzon 1/3-ra normális playmakert!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
QB kérdés: Pace két év alatt nem.húzott irányítót. Szerintetek ha most sem teszi, s Glennon betli, akkor őt vagy Foxot rúgják ki hamarabb?
tüsi91
Ha az lett volna a célja hogy megtartsa az állását jövőre is miért tartotta meg Foxot? Ha most húz irányítót elöl ilyen FA után és úgy hogy a mostani első körös top qbk jövőre második körösök lennének kb akkor megint csak nem akarja megtartani az állását.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal