NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 981
Egy olyan drafton, ahol nincs top QB, nincs top OT rohadt nehéz lesz az 1/3-at elcserélni. Ki jönne fel 1/3-ra és miért? QB nem lesz első körben, Allenről továbbra is tartom, hogy nem tűnik annyira Pace profiljába valónak, már ami az első körösöket illeti. Jó játékos lesz Allen a profik közt, mert mindent jól csinál, lesz egy 10 éves karrierje, de sohasem fogják a legnagyobb sztárok közt emlegetni szerintem. Ettől függetlenül megérné az 1/3-at, biztonsági pick, s egy jó játékossal bővülne a DL. Solomon Thomas meg ha elkapja a snap pillanatát, akkor pusztít, tényleg akár egy jó párhuzam lehet az Aaron Donalddal való összehasonlítás, de amit futás ellen csinált az nem nyűgöz le. Megnézem a Kansas meg az UCLA elleni vágott verziót... hát. Az UCLA RT előbb kiszúrta a szemem. De Thomas potenciálja nagyobb, mint Allennek, viszont jóval több munkát kell belefeccölni, s a drafton szerintem potenciált választunk, nem pedig játékost. Bullard hasonló hibákkal jött a ligába úgy nagyjából. Ha a 49ers QB-t vinne, akkor Thomas vs Allen vs corner vs safetyből Thomas lenne a pickünk. A corner vs safety vs Allenből, szerintem inkább secondary, főleg azért mert hisznek Bullardban. 70-80% nickel van amúgy is, ha Hicks és Goldman egészséges lesz, Bullard pedig fejlődik annyit, akkor elég később is mélyíteni. Egy cornerre és egy safetyre vagyunk szerintem egy nagyon jó kis védelemtől, de azt is tudom és nekem is ez a véleményem, hogy a front7 mindenekelőtt. De majd talán még az is lehet, hogy meglátjuk.

QB-hoz annyit, hogy az elmúlt heteket átgondolva most már egyék meg, amit főztek Glennonnal.

Prospect ismertetők, ha esetleg valaki nem tudná:  bowl.hu/prospect-ismertetok/2017/ Elég sokat melóznak vele a srácok, érdemes olvasni őket.
tüsi91
Tavaly ugyanez volt Wentzzel és Goffal... Mindenki Tunsilt mondta beton biztos NO1 picknek. Akárhogy is nincs top QB valaki mindig bele szerelmesedik egy QB-a. Tunsil meg még a top10-ből is kucsúszott... Aztán rebesgetik hogy a Phanters nagyon szeretné Solomon Thomast. De az is lehet hogy az Adams/Hooker/Allen hármas közül akar valaki nagyon szóval bármi megeshet... Persze a legvalószínűbb hogy maradunk 1/3-on és nekem Adams/Hooker a megérzésem...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egy olyan drafton, ahol nincs top QB, nincs top OT rohadt nehéz lesz az 1/3-at elcserélni. Ki jönne fel 1/3-ra és miért? QB nem lesz első körben, Allenről továbbra is tartom, hogy nem tűnik annyira Pace profiljába valónak, már ami az első körösöket illeti. Jó játékos lesz Allen a profik közt, mert mindent jól csinál, lesz egy 10 éves karrierje, de sohasem fogják a legnagyobb sztárok közt emlegetni szerintem. Ettől függetlenül megérné az 1/3-at, biztonsági pick, s egy jó játékossal bővülne a DL. Solomon Thomas meg ha elkapja a snap pillanatát, akkor pusztít, tényleg akár egy jó párhuzam lehet az Aaron Donalddal való összehasonlítás, de amit futás ellen csinált az nem nyűgöz le. Megnézem a Kansas meg az UCLA elleni vágott verziót... hát. Az UCLA RT előbb kiszúrta a szemem. De Thomas potenciálja nagyobb, mint Allennek, viszont jóval több munkát kell belefeccölni, s a drafton szerintem potenciált választunk, nem pedig játékost. Bullard hasonló hibákkal jött a ligába úgy nagyjából. Ha a 49ers QB-t vinne, akkor Thomas vs Allen vs corner vs safetyből Thomas lenne a pickünk. A corner vs safety vs Allenből, szerintem inkább secondary, főleg azért mert hisznek Bullardban. 70-80% nickel van amúgy is, ha Hicks és Goldman egészséges lesz, Bullard pedig fejlődik annyit, akkor elég később is mélyíteni. Egy cornerre és egy safetyre vagyunk szerintem egy nagyon jó kis védelemtől, de azt is tudom és nekem is ez a véleményem, hogy a front7 mindenekelőtt. De majd talán még az is lehet, hogy meglátjuk.

QB-hoz annyit, hogy az elmúlt heteket átgondolva most már egyék meg, amit főztek Glennonnal.

Prospect ismertetők, ha esetleg valaki nem tudná:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Draft prospect ismertetők | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
Elég sokat melóznak vele a srácok, érdemes olvasni őket.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 981
1-2 helyen felreppent hogy mi is érdekeltek lehetünk egy Sherman tradeban... Bár szerintem ez kacsa. Pace pont hogy nem szereti a nagy pofájú nagy egójú playákat...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 981
Gondolkodtam hogy írok majd megint a prospectekről, de család itt van látogatóba szóval nem lesz rá sok időm. Màsodik ès harmadik körben is lesznek olyan secondary prospectek akik más években elő körösek lennének szóval lehet emiatt Pace QB/Dline indít első körben. De tényleg annyi fele mehetünk ezzel a 3. pickkel... Én mondjuk a 10. hely környéki letradet bírnám a legjobban ott még mindig bennt lehet Adams/Hooker/Lattomore/Allan/Thomas/O.J. Howard netán Barnett... Főleg ha QB ért jönnének fel... Egy extra 2. és 3. körös pick sokat jelentene egy ilyen mély drafton...2. körben jöhetne Mahomes ha csúszik addig vagy Budda Baker, King esetleg TE (Njoku, Everett,Engram).... Várom már a draftot 😊

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Valaki ott lesz...

Szűk 3 hét és kiderül ki az aki ott lett, hogy aztán majd valaki leírja, hogy még az is lehet, hogy talán, meg majd meglátjuk. Azért szerencsére vannak jó funkciói ennek a honlapnak.

Mit hozhat a 2017. évi draft? Ugye 1/3, 2/4, 3/3, 4/3, 4/?? (Bills), 5/3, 7/3 draft pickjeink vannak. Nálam így állunk jelenleg a posztokon:

QB: Nincs mit tenni Glennon kezd. Ahogy utaltam már rá korábban a srácnak elég pechesen alakult az eddigi pályafutása, főleg miután Lovie Smith támadóoldali szakértelme is színre lépett Tampában. Most megkapta John Foxot. Ami biztos, hogy a srác felé nagy szimpátia van, már csak azért is, mert a franchise romba döntőjét követi. Nem én tettem rá a karrierem, hanem a fenomén. Egy mindentéren közepes szezont várok tőle, ami tulajdonképpen nem lesz jó semmire. Sanchez gondolom én a rookiet jött pátyolgatni, különben az ég világon semmi értelme nem volt a leigazolásának.

RB: Howard no brainer, persze amikor futunk majd 6-os átlaggal, akkor mindenképpen Glennon kezébe adja majd a labdát Loggains. Careynek van ST értéke, cserébe nem szeretik. Langfordnak nincs ST értéke, meg amúgy sem jó, cserébe szeretik. Cunningham meg tud visszahordani. Eltudom képzelni, hogy ide a hátsó körökből valaki érkezik, de nem szükséges.

TE: Hosszú évek óta ez az első olyan class, ami elég jónak mondható. Miller nem fiatal, de legalább sérülékeny. Sims nálam az idei év "Titkos fegyvere". Mögöttük UDFA-k. Adja magát a drafton egy fiatal tenyészló kiválasztása.

WR: Nem állítom fel monyom erre a felhozatalra, de nem látom azt, hogy ide játékost hozzunk. Egyrészt Whitet imádják, kérdés mire föl, de Ryan Pace alomjából származik. Meredithben minden benne van egy jó 2. WR-hez. Wright elvileg Loggains alatt még valamikor jó volt, slot elkapónk meg momentán úgy sincs. Még az is lehet, hogy Royal marad, hátha egészséges lesz. Wheatonnal, mint 3. szélső opció elvagyok, csak az előtte lévő másik kettő nem olyan. Legalább gyors, s megtudja nyújtani a pályát. Bellamyt is imádják, meg ST-ben is ott van, szerintem ez számára tuti roster. A magukat valamire tartó UDFA elkapóknak jó célpont lehetünk.

OL: Belül nagyon flottul megvagyunk. A fal szélén ez nem mondható el. Leno szerződése utolsó évébe lép, s láttuk idén milyen összegeket fizettek ki Lenonál szerintem nem jobb játékosoknak. Azt tudjuk, hogy szeretik. Egyébként én is, bár én a John St. Clair, Frank Omiyale, Jamarcus Webb vonalon szocializálódtam. Van jobb Lenonál nem is egy, van rosszabb is nem is egy, s vakoldalra leakasztani játékost, hát nem egyszerű. Jobb oldalon Massie, aki a tavalyi szezon második felében már nem volt akkora tragédia, mint az elején. Meg van Compton swing tackleként, aki nem véletlenül volt eddig mindenhol csere. Bőven benne van, hogy a 3., de inkább a 4. körben rábökjünk valakire, aki ha idén nem is, de jövőre kezdő lehetne.

DL: Hicks ok. Goldman idén talán egészséges lesz. Bullard egy hatalmas fasz tudja, de kiindulok Meltonból és nem a Harrison, Gilbert, McClellin, Ferguson vonalból. Az egyértelmű volt, hogy neki kell idő, de egy 0 rookie évet csinált. Aztán van John Jenkins, aki according multiple sources még soha sem volt ilyen szikár, mint most. Sutton helyét átveheti. Washington sajnos eltolta a biciklit, helyére meg nem jött senki a rotációba, csak Robertson-Harris, akit szintén nagyon szeretnek. A régiek biztos emlékeznek Jason McKiera, aki tökélesen megtestesítette miért is ilyen ez a franchise. Na 2017-ben ő Mitch Unrein. Egy ekkora 0 játékos hogyan lehet stabilan rosteren? Egyértelműen várok DL játékost, a nagy kérdés, hogy mikor.

ILB: Nagyon csodálkozok, hogy nem jött ide egy használható backup. Egyenlőre Timu, Jones, Anderson a tartalékok névsora Trevathan hiányában.

OLB: Ide sem jött senki, ez is meglepett, de Houstont sem rúgtuk ki. Számolni én is számolnék vele, mert hasznos játékos. Viszont 2 térdműtét, hát... McPhee szintén állandóan sérült. Ha idén végre nem hullana ki a front7 fele, akkor nagyon klassz dolgokat láthatnánk. Ide is el lehet képzelni egy fiatal paripa érkezését.

CB: Igazoltunk sok közepes játékost, ami a tavalyi Glenn, Bausby vonal után felemelkedés. Porter szerintem nincs rosteren, Hall átmegy safetybe, Fullert szemmel láthatóan nem szeretik. A két törpét ellenben imádják, csak Callahan is többet szotyizik, mint focizik. Amukamara, Cooper, LeBlanc helye fix. McManis az ST miatt ott lesz. Jön egy rookie, a maradék 2 helyre meg Fuller, Callahan, Banks, Webb 4-es megverekszik.

S: Demps kezdőnek jött, Bush-Amos-HJQ szarok. Elég egyértelmű.

-----

Ami szerintem nagy kérdés, hogy inkább ezen évet nézik fontosnak, vagy mondjuk 2018-at? Foxnak eredmény kell, ha megakarja tartani az állást, amit tiszta szívemből remélem, hogy legkésőbb 2018 januárjában elveszít. Pace helye szerintem még biztos, de könnyen lehet, hogy jövő ilyenkor már elég meleg lesz. Nem is azzal van a baj, vagy a nagy baj, ahogy a keretet építi - nyilván vannak masszív kérdőjelek -, hanem, hogy miért megy tovább Fox-szal Egyszerűen nincs érv.
Amit tudunk Paceről, hogy első kör BPA lesz, s olyan srác jön, akinek a SPARQ éréke magas. Hosszú srác, nagy fesztávval. Éppen ezért nem lesz első körben QB. Ha igazak a Garrett --> Browns, Solomon Thomas --> 49ers előrejelzések, akkor érdekes. Mert szerintem Allen egy viszonylag kész játékosként érkezik, de nem látom benne azt az irgalmatlan upsideot, s azt, hogy 5 techben az a játékos legyen, akire mi várunk. Nagyszerű játékos szó se róla, de nem tűnik egy Ryan Pace 1. körnek. Ami mellette szól, hogy eddig a secondaryt magasról leszartuk a draftokon. Mind Lattimore, mind Adams is elmarad attól a mérettől, amit Paceék szeretnének, de a védelem, s talán az egész csapat legnagyobb hiányposztjaira jönnének. Főleg Adams, mert míg cornerből egy halom közepes játékos közül valakiből csak kipattan egy jó szezon, addig nincs kezdő safety. Szerencsére mindkét poszt elég mélynek ígérkezik. Szóval ha csak nincs trade lefelé, akkor nálam CB/S az első kör. S innentől lesz érdekes majd, hogy mekkora QB run lesz, s mikor kezdődik. Trubisky addigra már rég kimegy mire másodjára bökünk, Kizert nem kedveljük, Mahomes (nagyon bejön, amit csinál) szerintem 1/20 környéke. Watson lehet nekünk célpont, aki után ráadásul nagyon erősen érdeklődünk iránta.

De tegyük fel nem így történik. Ez esetben én 1. CB/S, 2. kör CB/S, 3.-4. kör: DL/QB/TE/OT, 5. kör OLB, 7. kör mindegy. Nem nézegettem még annyira a többi prospectet, így neveket nem írok. Ami talán a legfontosabb, ha Glennon buktás, akkor Fox buktás, s jövőre egy jobb QB classból 1. körben kihúzzuk az emberünket. Sok opció, sok lehetőség van.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Anyám volt nálam látogatóban. Nagynéném lesérült ablakpucolás közben.
füligjimmy
Biztos máshogyan értelmezte a vertical jump-ot! 😊
 www.youtube.com/watch?v=KZaz7OqyTHQ
Süsü
Én most akadtam el végleg a biológiai útvesztőben, ugyanis ez esetben nem medvéről, hanem borzról beszélünk:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Anyám volt nálam látogatóban. Nagynéném lesérült ablakpucolás közben.
füligjimmy
Biztos máshogyan értelmezte a vertical jump-ot! 😊
 www.youtube.com/watch?v=KZaz7OqyTHQ
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 569 — Apu ökölbeszorított keze
Es melyik bust? 😏

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Anyám volt nálam látogatóban. Nagynéném lesérült ablakpucolás közben.
füligjimmy
Közülük melyik a medve? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Anyám volt nálam látogatóban. Nagynéném lesérült ablakpucolás közben.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 569 — Apu ökölbeszorított keze
Közben: #OSU S Malik Hooker, a top draft prospects, is visiting #Bears today, source said | Ian Rapoport 7:04 PM - 4 Apr 2017
|
Süsü
Tegnap pedig Jamal Adams volt látogatóban. Bármelyiknek tudnánk örülni 1/3-ra, úgy hiszem.
proki
A pro day utan megjobban

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 981
Leigazoltuk BW Wbbet. CB poszt szerint, de inkább special team playa. Nem biztos hogy megéri az 53-as roostert...

több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Közben: #OSU S Malik Hooker, a top draft prospects, is visiting #Bears today, source said | Ian Rapoport 7:04 PM - 4 Apr 2017
|
Süsü
Tegnap pedig Jamal Adams volt látogatóban. Bármelyiknek tudnánk örülni 1/3-ra, úgy hiszem.
több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Közben: #OSU S Malik Hooker, a top draft prospects, is visiting #Bears today, source said | Ian Rapoport 7:04 PM - 4 Apr 2017
|
több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ego Fergusont a Packers kaparta össze... Remélem nem pont náluk fogja megmutatni hogy ő amúgy all pro
Tomcsik
Az utóbbi pár évben elment játékosok szinte mindannyian jobb teljesítményt nyújtottak az új csapataikban. Elég csak megnézni Pepperst, Benettet vagy akárkit. persze ez már lassan demagógiába hajló frázis lesz, hogy nem a játékosokkal van az első rangú baj nálunk.
hpeter93
Most nem azért,de ők nálunk is teljesítettek. Peppers az utolsó egy két évben valóban visszaesett,de még így is elfogadható szintet tudott hozni, csak a teljesítménye nem volt egyensúlyban a fizetésével és ahelyett, hogy újabb fizetéscsökkentésbe mentek volna bele a felek, megváltak tőle. Az más kérdés,hogy GB-be találtak neki egy jobb szerepkört. Martellus meg a hozzáállása és a pofája végett mehetett.

Viszont, ha a mi általunk draftolt játékosokat vesszük figyelembe a közelmúltból: Shea McClellin, Jordan Mills, (és még nem tudom kiket lehetne ide sorolni) ők valóban jobban teljesítenek új csapataikba, mint nálunk. Valószínűleg Ego is jobban fog és szerintem AJ sem lesz annyit sérült,mint amennyit itt volt, kitérve a csodálatos orvosi stáb munkájára is.
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ego Fergusont a Packers kaparta össze... Remélem nem pont náluk fogja megmutatni hogy ő amúgy all pro
Tomcsik
Az utóbbi pár évben elment játékosok szinte mindannyian jobb teljesítményt nyújtottak az új csapataikban. Elég csak megnézni Pepperst, Benettet vagy akárkit. persze ez már lassan demagógiába hajló frázis lesz, hogy nem a játékosokkal van az első rangú baj nálunk.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 981
Ego Fergusont a Packers kaparta össze... Remélem nem pont náluk fogja megmutatni hogy ő amúgy all pro

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Apropó milyen fasza kis draft class volt a 2014-es. Fuller kezdeti fellángolása után kiderült hogy nem minden arany ami fénylik. Egotól könnyes búcsút vettünk. Sutton legalább megüti egy csere szintjét. Carrey egy solid 3. számú futó. Ja és Brock Vereen is felejthetetlen pick volt.
Tomcsik
Ennyire értette a dolgát Emery.. :dd
Mcclelin elsőkör... hozott egy Longot 2013bol ami lehetetlennek tünt de jó pick lett. Ill. 2012ből egy Jeffery... akiért legalább kapunl egy kondenzációs picket... a többi töltelék meg 3. Számú playák..
ricsiii83
de egy jó kondenzációs pick sose rossz! 😀
Borbinho
kompenzációs*

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 327 — "Grammar maci"
Apropó milyen fasza kis draft class volt a 2014-es. Fuller kezdeti fellángolása után kiderült hogy nem minden arany ami fénylik. Egotól könnyes búcsút vettünk. Sutton legalább megüti egy csere szintjét. Carrey egy solid 3. számú futó. Ja és Brock Vereen is felejthetetlen pick volt.
Tomcsik
Ennyire értette a dolgát Emery.. :dd
Mcclelin elsőkör... hozott egy Longot 2013bol ami lehetetlennek tünt de jó pick lett. Ill. 2012ből egy Jeffery... akiért legalább kapunl egy kondenzációs picket... a többi töltelék meg 3. Számú playák..
ricsiii83
de egy jó kondenzációs pick sose rossz! 😀
Borbinho
Húzom is a kompenzcsíkot...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Apropó milyen fasza kis draft class volt a 2014-es. Fuller kezdeti fellángolása után kiderült hogy nem minden arany ami fénylik. Egotól könnyes búcsút vettünk. Sutton legalább megüti egy csere szintjét. Carrey egy solid 3. számú futó. Ja és Brock Vereen is felejthetetlen pick volt.
Tomcsik
Ennyire értette a dolgát Emery.. :dd
Mcclelin elsőkör... hozott egy Longot 2013bol ami lehetetlennek tünt de jó pick lett. Ill. 2012ből egy Jeffery... akiért legalább kapunl egy kondenzációs picket... a többi töltelék meg 3. Számú playák..
ricsiii83
de egy jó kondenzációs pick sose rossz! 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Apropó milyen fasza kis draft class volt a 2014-es. Fuller kezdeti fellángolása után kiderült hogy nem minden arany ami fénylik. Egotól könnyes búcsút vettünk. Sutton legalább megüti egy csere szintjét. Carrey egy solid 3. számú futó. Ja és Brock Vereen is felejthetetlen pick volt.
Tomcsik
Ennyire értette a dolgát Emery.. :dd
Mcclelin elsőkör... hozott egy Longot 2013bol ami lehetetlennek tünt de jó pick lett. Ill. 2012ből egy Jeffery... akiért legalább kapunl egy kondenzációs picket... a többi töltelék meg 3. Számú playák..

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 981
Apropó milyen fasza kis draft class volt a 2014-es. Fuller kezdeti fellángolása után kiderült hogy nem minden arany ami fénylik. Egotól könnyes búcsút vettünk. Sutton legalább megüti egy csere szintjét. Carrey egy solid 3. számú futó. Ja és Brock Vereen is felejthetetlen pick volt.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 981
Ego Ferguson cutolva. 2. körös pick volt...

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Fogadok veled bármibe, hogy jobb eredményt értek el mint mi 2017-ben.
hpeter93
Mekkora perspektiva! 😛
ulpianus
Perspektíva ezt a kitalált szót nem nyeli ám be Fox mester, ő is tud ilyeneket kiböfőgni.

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Fogadok veled bármibe, hogy jobb eredményt értek el mint mi 2017-ben.
hpeter93
Mekkora perspektiva! 😛


Állat vagyok, ami enni kér...