Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Rohadjak meg, de szerintem nem rossz ez az egész így.
Glennon mögött tanul egy évet, és Glennon contractja pont most mondták NFL Networkön olyan, hogy gyakorlatilag 1 év után ki lehet belőle ugrani.
tenorx
Igen mert addig kifizetsz neki annyit mint egy top10es qbnak... hoyer harmadannyiért már bizonyitotta tavaly hogy alkalmas lett volna erre a szerepre.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
1/2 Mitchell Trubisky QB

Feladtuk érte az idei 3. és 4. kört, meg a jövő évi 3. kört.

All in.
tüsi91
Ha nem az új Rodgers akkor Pace-t felakasztják.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Rohadjak meg, de szerintem nem rossz ez az egész így.
Glennon mögött tanul egy évet, és Glennon contractja pont most mondták NFL Networkön olyan, hogy gyakorlatilag 1 év után ki lehet belőle ugrani.
több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Van baj sajnos...
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
1/2 Mitchell Trubisky QB

Feladtuk érte az idei 3. és 4. kört, meg a jövő évi 3. kört.

All in.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
M...mmmmmm... maaaaaaa.......


I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
QB kérdés: Pace két év alatt nem.húzott irányítót. Szerintetek ha most sem teszi, s Glennon betli, akkor őt vagy Foxot rúgják ki hamarabb?
tüsi91
Ha az lett volna a célja hogy megtartsa az állását jövőre is miért tartotta meg Foxot? Ha most húz irányítót elöl ilyen FA után és úgy hogy a mostani első körös top qbk jövőre második körösök lennének kb akkor megint csak nem akarja megtartani az állását.
davemayer
Szerintem az első kör végére fog feljönni QB-ért, ha Mahomes vagy Watson bent lesz még. Így használhatná fel a 2. körös cetlinket az extra 4. körössel meg még valami hátsó pickkel....de akkor húzzon 1/3-ra normális playmakert!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Süsü
És ha ez így lesz akkor miért hozta Glennont ennyi pénzért? bárki jön az padozással kezdi az évet ami alapból nem lenne feltétlenül rossz csak ezt a fajta jövőépítést ebből a classból én nem csinálnám, főleg nem ha erre a szezonra van kihegyezve hogy megtartom-e az állásom vagy sem. Ha ő Glennonban bízik (márpedig a szerződése arról árulkodik) akkor minek adjon több picket egy csere qb-ért akinek a feltételes tudásával egyenértékűt simán húzhat jövőre akár a második körben is? És akkor azt még meg sem kérdeztem minek hozta akkor Sanchezt ugye. Ha jobban megnézzük ezután az offseason után egy QB húzása az elején nagyon luxus kategória.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
QB kérdés: Pace két év alatt nem.húzott irányítót. Szerintetek ha most sem teszi, s Glennon betli, akkor őt vagy Foxot rúgják ki hamarabb?
tüsi91
Ha az lett volna a célja hogy megtartsa az állását jövőre is miért tartotta meg Foxot? Ha most húz irányítót elöl ilyen FA után és úgy hogy a mostani első körös top qbk jövőre második körösök lennének kb akkor megint csak nem akarja megtartani az állását.
davemayer
Szerintem az első kör végére fog feljönni QB-ért, ha Mahomes vagy Watson bent lesz még. Így használhatná fel a 2. körös cetlinket az extra 4. körössel meg még valami hátsó pickkel....de akkor húzzon 1/3-ra normális playmakert!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
QB kérdés: Pace két év alatt nem.húzott irányítót. Szerintetek ha most sem teszi, s Glennon betli, akkor őt vagy Foxot rúgják ki hamarabb?
tüsi91
Ha az lett volna a célja hogy megtartsa az állását jövőre is miért tartotta meg Foxot? Ha most húz irányítót elöl ilyen FA után és úgy hogy a mostani első körös top qbk jövőre második körösök lennének kb akkor megint csak nem akarja megtartani az állását.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
QB kérdés: Pace két év alatt nem.húzott irányítót. Szerintetek ha most sem teszi, s Glennon betli, akkor őt vagy Foxot rúgják ki hamarabb? Lesz QB, s nem.6. körös Fales, Enderle kaliber. Kérdés, hogy rizikózik-e, s vár második körig, vagy választ itt, ahol a neki leginkább tetszőt húzhatja. Visszatradeléshez picket kell feladni, de mivel Jefferyért jön majd egy 3. kör ha igaz, így 2018-ból fel lehet adni pl a második kört.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na már meg is indultak a kavargatások amik akár elő is segíthetik a letradet. A Browns állítólag Garrettet és Trubiskyt is akarja és már 3 csapattal is tárgyalt hogy a top 8-ban húzhasson. Erre mit ad isten 1-2 Jags forrás felhozta hogy QB-T vinnének a 4. helyen... Tehát adja magát hogy a Browns feljöjjön a 3. helyre hogyha a 49ers nem QB-T visz ( vagy ha nem Trubiskyt viszik...)

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Én letrade-et szeretnék, és utána két secondary játékost, és egy QB-t (Mahomes).
proki
letrade csak akkor jöhet létre ha van aki feltradel, azt meg általában akkor csinálják ha vki nagyon beleszerelmesedik valamelyik játékosba, ilyen szintű játékos előzetesen pedig kb 1 van, az meg kimegy 1/1-re. Úgyhogy szerintem ezt az opciót 99% hogy elvetheted.

Tomcsik arra az esély hogy előttünk ebből a classból 2 Qb-t is kihúzzanak szintén erősen konvergál a nullához, úgyh lehet arról ábrándozni hogy mennyire királyok lennénk Garrett-el de teljesen felesleges.

Sajnos úgy ahogy tavaly a 7, pickkel úgy idén a 3. pickkel is ugyanúgy jártunk, vagyis hogy ha innen nézzük a draftot húzhatnánk 5-10 hellyel hátrébb is valószínű ugyanazt (vagy hasonló értékűt) tudnánk húzni, nincs igazi értéke a pozíciónak. (Tudom gáz de kicsit "drukkolok" Pace-nek hogy hozzanak össze egy újabb top5 pickket jövőre, na azért ott már lehet kapnánk egy komoly trade-t.)
Csak ne legyen QB az első pickünk, utána már mind1.
davemayer
Mint írtam is ez a dream scenárió, nem valószínű hogy bejön... De lásd mi történt pl Tunsillal tuti NO1 pick volt aztán a top10-ből is kiesett. Luck óta minden évben ez van hogy egyik QB se ér 1/1-et aztán mégis kivitték őket. Tavaly Wentz és Goff se volt sokkal többre taksálva mint Trubisky vagy Watson...Tény hogy nem valószínű hogy Garrett zuhanna, de láttunk már csuda dolgokat 😊
Tomcsik
igen, pont Goff példájából kiindulva nem hiszem hogy kihúznak vkit 1/1re csak azért mert QB a posztja, eléggé elrettentő példa.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én letrade-et szeretnék, és utána két secondary játékost, és egy QB-t (Mahomes).
proki
letrade csak akkor jöhet létre ha van aki feltradel, azt meg általában akkor csinálják ha vki nagyon beleszerelmesedik valamelyik játékosba, ilyen szintű játékos előzetesen pedig kb 1 van, az meg kimegy 1/1-re. Úgyhogy szerintem ezt az opciót 99% hogy elvetheted.

Tomcsik arra az esély hogy előttünk ebből a classból 2 Qb-t is kihúzzanak szintén erősen konvergál a nullához, úgyh lehet arról ábrándozni hogy mennyire királyok lennénk Garrett-el de teljesen felesleges.

Sajnos úgy ahogy tavaly a 7, pickkel úgy idén a 3. pickkel is ugyanúgy jártunk, vagyis hogy ha innen nézzük a draftot húzhatnánk 5-10 hellyel hátrébb is valószínű ugyanazt (vagy hasonló értékűt) tudnánk húzni, nincs igazi értéke a pozíciónak. (Tudom gáz de kicsit "drukkolok" Pace-nek hogy hozzanak össze egy újabb top5 pickket jövőre, na azért ott már lehet kapnánk egy komoly trade-t.)
Csak ne legyen QB az első pickünk, utána már mind1.
davemayer
Mint írtam is ez a dream scenárió, nem valószínű hogy bejön... De lásd mi történt pl Tunsillal tuti NO1 pick volt aztán a top10-ből is kiesett. Luck óta minden évben ez van hogy egyik QB se ér 1/1-et aztán mégis kivitték őket. Tavaly Wentz és Goff se volt sokkal többre taksálva mint Trubisky vagy Watson...Tény hogy nem valószínű hogy Garrett zuhanna, de láttunk már csuda dolgokat 😊

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Én letrade-et szeretnék, és utána két secondary játékost, és egy QB-t (Mahomes).
proki
letrade csak akkor jöhet létre ha van aki feltradel, azt meg általában akkor csinálják ha vki nagyon beleszerelmesedik valamelyik játékosba, ilyen szintű játékos előzetesen pedig kb 1 van, az meg kimegy 1/1-re. Úgyhogy szerintem ezt az opciót 99% hogy elvetheted.

Tomcsik arra az esély hogy előttünk ebből a classból 2 Qb-t is kihúzzanak szintén erősen konvergál a nullához, úgyh lehet arról ábrándozni hogy mennyire királyok lennénk Garrett-el de teljesen felesleges.

Sajnos úgy ahogy tavaly a 7, pickkel úgy idén a 3. pickkel is ugyanúgy jártunk, vagyis hogy ha innen nézzük a draftot húzhatnánk 5-10 hellyel hátrébb is valószínű ugyanazt (vagy hasonló értékűt) tudnánk húzni, nincs igazi értéke a pozíciónak. (Tudom gáz de kicsit "drukkolok" Pace-nek hogy hozzanak össze egy újabb top5 pickket jövőre, na azért ott már lehet kapnánk egy komoly trade-t.)
Csak ne legyen QB az első pickünk, utána már mind1.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Én letrade-et szeretnék, és utána két secondary játékost, és egy QB-t (Mahomes).
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát itt az én álom scenárióm. Tudom hogy a kezem a bilibe lóg de...
1/3 Myles Garrett DE/OLB
Donaldot és Williamst is az orrunk elől vitték ki, de idén màkunk lesz... Beindul a QB Hype és a Browns rájön hogy Traubi soda kell neki. Úgy lesznek vele hogy 1/12 még mindig tudnak húzni egy impact playát és így elvihetik a szerintük legjobb QB-T... A 49-ersnél új GM+HC kombó van---> Új QB. Shanynek kell egy Ryan pótlék így viszik Watsont. ( jelenleg a Hoyer,Barkley kombó van nálluk, ne vicceljünk már...) Szóval mi köszönjük szépen ellovagolunk Garrettel a naplementében. Alig várom hogy a Floyd, Garrett duó belepasszírozza Rodgerst párszor a gyepbe 😊
2/36 Obi Melifonwu S Jó lenne ha Mahommes bent lenne de a kezdeti QB run miatt elviszi a Texans első körben. Így Melifonwuval megoldjuk az évtizedes S ínségünket. Nagydarab, atletikus csóka, Fangio bírja az ilyen formákat.
3/67 Kordrea Tankersley CB
Kihasználjuk a mély DB classt. Egyrészt 10/9 mock draft bemondja hozzánk 3. körre. Itt a fórumon is emlegettétek és nekem tetszett is a játéka. Ez a sorsa hogy rábökjünk 😊. Jók a méretei, atletikus, hosszú kezekkel. Fangio ismételten kedveli az ilyen nyurga ürgéket és beleillik a Pace mantrába is miszerint több INT kell.
4/111 Jordan Leggett TE
Mély idén a TE class így itt volt az ideje hogy ezt kihasználva hozzunk egy playmakert az O-be. Leggett számai még jobbak lehetnének ha többet használták volna, de a Clemson O olyan erős volt hogy nem kelett többet használniuk ennél. Tetszett a játéka, remek felépítésű. A passz játékban nagy segítsége lehet Glennonnak. A Bama ellen a döntőben több kulcsfontosságú elkapása is volt a nyertes driveban. Az egyetlen baja az hogy bár a mérete megvan hozzá, nem szeret annyira blokkolni, de azt lehet csiszolni. Nagy steal lehetne ha bennt lenne még itt.
4/117 Cooper Kupp WR
A senior bowlon alaposan szemügyre vehették Foxék. Remek méretű, biztos kezű elkapó. Jó kis kiegészítő ember lehetne, AJ távozása után kéne egy kis segítség a WR sornak ( még úgy is hogy bíznak a White/Meredith duóban)
5/147 Devon Godxhaux DL
Kell mélység a DL-ba. Godchaux méretei ideálisak 3-4 DE-nek. 5. körben már olyat húzol aki még nem kiforrott, de van upside benne és ő ilyen.
7/221 Damontae Kazee CB
Őt is rengeteg mock írta hozzánk későbbi körökre. Benne is meg van az upside és a mi esetünkben sosem árt egy CB ...
Persze nem valószínű hogy így alakul de valami miatt ezt érzem...Hamarosan meglátjuk... Másik megérzésem egy letrade a Brownsal vagy a Phanterssel...Bizonyára feltűnt hogy nem tippeltem QB-T...Érzésem szerint Pace megadja a bizalmat a Glennon-Sancho duónal, és ha besül a Glennon cannon akkor majd csemegézünk a kövi évi mély QB draftból ...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
Toto21 Chicago Bears 5 234
2 nap múlva draft és idén is jó szokáshoz híven leadok egy nevet, akit én várok ( és szeretnék):

Abból indultam ki, hogy Garrett és Thomas már nem lesz benn.

1/3 Jonathan Allen, Alabama, DL
3-4-es rendszerből érkezik, használható belül és kívül egyaránt. Rengeteg TFL fűződik a nevéhez, ami azt jelentené, hogy a futás ellen is stabilitást jelentene. Nem beszélve a siettető képességeiről. El tudnám nézni a Mcphee- Hicks- Allen- Floyd 4-est, főleg egy olyan csoportban, ahol még mindig egy Aaron Rodgers dobálgat.

S vagy CB szerintem itt túl elfecsérelt ( bár én Whitenál és Floyd-nál is ezt gondoltam az elmúlt években) és később is találhatunk nálunk azonnal kezdő értékű játékost.

2/36 Deshone Kizer

Egyre inkább úgy érzem, hogy ő fog csúszni idén, akár második körig és ott nekünk már megérne egy próbát, főleg úgy, hogy 1 évet tanulhatna is. Jó a fizikuma, így szinte bármilyen passzt meg tud dobni. Valamint nem törik össze egyből, ami nálunk azért nem elhanyagolható. Rajta látni fogjuk a nyerni akarást is, ami szerintem pluszt is adhat a többieknek. Ami ellene szól, hogy nem fehér ( így szerintem necces, hogy mi vigyük). Kell egy QB, de idén még nem fogunk egy első kört ellőni rá mert ahhoz túl sok pénzt adtunk Glennon-nak.

3/67 (Jabrill Peppers vagy) Cordrea Tankersley

Ha igazak a hírek akkor csúszni fog és nekünk instant upgrade lenne ebbe a secondary-be ( igen bevállalnám a problémáival együtt is, más kérdés, hogy az FO nem fogja). Ezért itt egyet értek tüsi91-el.

További köröket felesleges nevekre lebontani, mert ott már tényleg lutri.

De jól jönne egy TE,OL,DB és LB a következő körökben.

2 nap múlva elválik mi fog kisülni az egészből.

Szerkesztette: Toto21
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A héten jön a nagy esemény. Írtam egy mock draftot. Annyit el kell mondjak, hogy a középső-hátsó körös prospecteket nem ismerem, idén fele annyit sem foglalkoztam a prospectekkel, mint korábban, így ott inkább a posztok érdekesek, ahova húznék. Még elöljáróban elmondanám, hogy nagyon elégedetlen vagyok az idei offseasonnel, mert mit ad Isten egyetlen needet sem sikerült megoldani. Jöttek cornerek, de biztos megoldás bármelyik is? Safetynek jött Demps egy lyuk még tátong. DL depth meg lett oldva? WR kérdés? TE? OT? Szóval abszolút nem vagyok elégedett, legalább az egyik posztot sikerült volna tisztességesen megoldani azt akkor azt mondom, hogy ok, de nem.

MOCK v1:
1/3 Mitch Trubisky QB, North Carolina
A napok múlásával szépen rábeszéltem magam Trubiskyre. Az ok, hogy ez a csapat nem 2017-re épül. (Foxot miért nem rúgtuk ki, tényleg minden hszemben csak ismételni tudom, hogy elképesztő és nevetséges). Trubiskyben minden benne van egy erős NFL QB-hoz. Nem egy Aaron Rodgers féle űrszínvonalhoz, de egy elit mögötti mezőnybe simán odaférhet. Idővel. Neki is meg kell tanulnia center alól, nem zone-read rendszerből játszani. Viszont vitathatatlanul a legpontosabb, legprecízebb idei QB. S ne becsüljük alá a szerepét annak, hogy jó kiállású, fehér QB, akire rá lehet húzni, hogy franchise QB. 2017-ben kezdenie sem kell. Pacenek valakit fel kell mutatnia, mint a jövő embere. Ha Glennon buktás az első pár meccsen, s nincs mögötte fiatal, akkor Pacet nagyjából kivégzik. Ha Glennon viszont úgy-ahogy bejönne, akkor jövőre tovább lehet gondolni a sztorit, mert ha van két potens kezdő QB a rostereden az sohasem rossz dolog, mert bármilyen hihetetlen, de jövőre is lesznek QB needes csapatok. A másik, hogy a jövőre nézve nem egy safety fogja a csapatot a rájátszásba vinni, hanem egy QB. Ennyi. Ott vagyunk pozícióban, be kell fektetni. Persze ha kihúzzuk Watsont, akkor nincs miről beszélni. Utálom a játékát a srácnak.

2/36 Marcus Williams FS, Utah
Azt is sokat hallottuk Ryan Pacetől, hogy "we have to create turnovers". Azaz labdát kő szerezni. Ami igaz is, mert az a 11 turnover, amit felmutattunk 2016-ban az egy kibaszott röhej. Nálam nem jó védelem az, amely nem szerez labdákat. S a mienk nem szerzett. Jött Demps, ő talán eljátszik egy strong safetyt. Oszt jó napot, mert kell egy olyan srác, akit hátul lehet hagyni. Na ő ilyen (lehet). Rengeteg picket szedett collegeban (jó Pac12 tudom), talán is megvan a sebessége ahhoz, hogy vonaltól-vonalig bejátssza a pályát. Megvan a mérete, ami Paceéknek kell, szóval nálam nem lenne meglepő a kiválasztása. Elég ideig halogattuk a safety posztot fél megoldásokkal.

3/67 Cordrea Tankersley CB, Clemson
Szintén egy olyan srác, akinek meg vannak a méretei, szintén egy olyan srác, aki elég sok labdát szerzett egyetemi évei alatt. Rendbe kell rakni a kezeit, mert jelenleg egy flagmágnesnek tűnik egyenlőre, de mivel gondolom én az Amukamara, Cooper, Fuller/Banks trió előtte van a sorban, ezért van ideje fejlődni, s a technikai problémáit orvosolni. A kezdő potenciál benne is megvan.

4/111 Naz Jones DL, North Carolina
Jones ázsiója egyre csak nő, s ha valaki néz róla videót meg is értheti miért. Őt a héten fedeztem fel magamnak, s ismét csak tökéletesen beleillik a Pace-féle milyen paraméterű játékosokat keresünk filozófiába. Futás ellen elég jól dolgozott egyetemen, szerintem ez rookieként is mehet neki, így frissen tartva Goldmant és Hickset. Muszáj mélyíteni a posztot, mert ugye ide nem sikerült senkit sem hozni John Jenkinsen kívül és nem mellesleg Unrein még mindig rosteren lévőnek tűnik.

4/117 Jake Butt TE, Michigan
Nem tudom, hogy a sérülése miatt lecsúszhat-e eddig, de tegyük fel, hogy igen. Millerben még van egy év, az más kérdés, hogy egészséges lesz-é. Sims minden tekintetben 2. számú TE. Nincs rossz keze, de azért nem egy bűvész, viszont nem büdös neki a munka. Butt kaphat egy redshirt évet (vagy PUP), aztán átveheti Miller helyét. A tehetséghez kétség sem férhet.

5/147 Kenny Golladay WR, Northern Illinois
Állítólag roppant mód kedveljük a srácot, volt vele privát csörte is, ráadásul Ryan Pace is odajárt egyetemre én meg szeretem az összeesküvés elméleteket. Kevin Whiteban én nem bízok, vele is elég gyengének tűnik ez a WR corp, de tudjuk, hogy Paceék szeretik, tudjuk, hogy sokra tartják Meredithet. Golladay egy magas, vékony elkapó, amolyan Marquies Wilson klón, jobb munkamorállal. Mondjuk szerintem itt már nem lesz benn.

7/221 Hardy Nickerson ILB, Illinois
Mindegy.

Én nagyon szívesen draftolnék egy OT-t is 3-4. körben, mert ha Leno kiesik, akkor mi a tök lesz a terv? Csak ugye egy posztot sem sikerült tisztességesen megoldani. Ha nem QB az első, akkor érdekes lesz, de túl nagy ziccernek látom, hogy kihagyjuk. Trubisky sem érne egy ideális világban 1/3-at, de nagyon fosok Watsontól, mert ő nálam még az első kört sem éri meg, nemhogy a 3. picket. Nagyon jó lenne egy letrade, máskérdés, hogy nem látom, hogy ki jönne fel kiért.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Felszolgálnám a Bears idei menetrendjét:
 twitter.com/ChicagoBears/status/855209484985155584
iktriad
A cheese steaknél már csorgott a nyálam. 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Nincs itt semmi látnivaló. Packers idegenben megint prime time. Zsinórban 567. szezon óta. Kicsit mindig polírzni kell őket.
tüsi91
Ácsi! Ahhoz nyerniük is kell! 😉
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nincs itt semmi látnivaló. Packers idegenben megint prime time. Zsinórban 567. szezon óta. Kicsit mindig polírzni kell őket.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Felszolgálnám a Bears idei menetrendjét:
 twitter.com/ChicagoBears/status/855209484985155584
iktriad
Ppfff fél fogunkra nem elèg 😊
Tomcsik
Csak meg ne feküdje a gyomrotokat. 😊
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Felszolgálnám a Bears idei menetrendjét:
 twitter.com/ChicagoBears/status/855209484985155584
iktriad
Ppfff fél fogunkra nem elèg 😊

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Felszolgálnám a Bears idei menetrendjét:
 twitter.com/ChicagoBears/status/855209484985155584
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
49erssel egyetemben Pace is hajlik a letradelésre. Hát nem tudom.. be áldozni egy playmakert több pickért. Nyilván okos biznisz, de fájna
ricsiii83
okosabb mint egy QB-ra "elpazarolni"
de jó eséllyel senki sem fog tradelni, jövőre lesz igazán nagy biznisz birtokolni a top5 pick vmelyikét.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal