Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
49erssel egyetemben Pace is hajlik a letradelésre. Hát nem tudom.. be áldozni egy playmakert több pickért. Nyilván okos biznisz, de fájna
ricsiii83
okosabb mint egy QB-ra "elpazarolni"
de jó eséllyel senki sem fog tradelni, jövőre lesz igazán nagy biznisz birtokolni a top5 pick vmelyikét.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
49erssel egyetemben Pace is hajlik a letradelésre. Hát nem tudom.. be áldozni egy playmakert több pickért. Nyilván okos biznisz, de fájna

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Találtam 1-2 nagyon jó elemzést Adamsről és Hookerről érdemes megnézni...
 youtu.be/aVV56meJ-fk

 youtu.be/glWAP7vbeH8

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Nagyon remélem hogy nem QB-t húznak, hozzanak inkább egy igazi kezdőjátékost aki azonnal meghatározó lesz. Aztán majd jövőre a következő GM hoz az új HC-nak egy új QB-t, az a class állítólag sokkal jobb lesz mint az idei.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Ha Pace bátyó 1/3-ra QB-t húz, akkor az még egy megerősítés lesz számomra, hogy teljesen felesleges a hajnali meccsekre fentmaradni. Majd amikor felébredek, reggel megnézem a végeredményt és ez bőven elég lesz. Esetleg később visszanézem a meccseket.

| Mondjuk a 14 milliós Glennon mellé 1/3-ra QB pont olyan védhető lépés lenne, mint Fox megtartása. Szóval én már nem idegesíteném magam semmin. |

Jöjjön, aminek jönnie kell. A végén úgyis megnézem majd, hogy mit alkottak 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egyre több értesülés (tipp) szerint valószínűleg még az is lehet, hogy meglátjuk QB lesz 3-ra. Igazából ezzel sem lenne semmi gond, sőt, csak akkor Glennonnak megint nem volt olyan sok értelme, mint amennyit megpróbálok belemagyarázni. Ha 1/3-ra húzol egy QB-t, akire nyilván majd a franchiset akarod építeni, akkor nem fizetsz egy másik irányítónak 14 milliót 2017-re, főleg egy olyan csapatban, amely nem a bajnoki címért küzd. Mert ha ez így megtörténne, akkor pont olyan érzete lenne az embernek, hogy Fox "kisírt" magának egy olyan irányítót, akivel úgy érzi megtudja menteni az állását, miközben a GM meg a jövőt akarja építeni. Semmi értelme nincs az egésznek. Ha maradt volna Hoyer 4-5 millióért, akkor nem lenne kérdés. Ekkora lenne csak a bizalom Glennon felé? Mert ezért tényleg felesleges 14 milliót kifizetni.

Kell rookie QB ez vita nélküli. Pacenek ez a harmadik offseasonje. Azt nagyon sokszor elmondta, hogy a QB a legfontosabb, de persze azért Mariotáért nem adta meg, amit kértek, meg senki fiatalt nem hozott. Elég fura lenne, ha idén sem történne meg. De Glennon után első körben 3-ra? Tényleg nem tarthatják sokra Glennont.

36-ra a top 4-nek taksált nem lesz benn. Pace gondolom én felcserélni nem igen akar ebben a CB-ben, S-ben, TE-ben elég mély classban, tekintve, hogy mindegyik hiányposzt, vagy legalábbis a kezdők nem életbiztosítások.
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Achot újra igazolta a csapat

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Nagyon jo jatekos mindkettő ,szó se róla elmeny nézni őket.
Igazan nem lehet rosszat huzni itt .

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
De ő nem FS
Janek
Eric Berry volt top5. Amúgy meg Adamsre mondják inkább hogy box S, de neki is megvan a sebessége és atletikussága hogy bejátsza a pálya hátsó részét... Hooker inkább FS... Alapba nem húznék 1/3-on S-t. De mind a 2 srácot elit prospectnek tartják nekünk meg évek óta az egyik legnagyobb hiányposzt... Tényleg szinte minden scout azt mondja hogy bennük lehet egy Ed Reed vagy Eric Berry féle karrier. Mondjuk én is jobban örülnék ha egy letrade után húznánk be valamelyiket...

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
De ő nem FS

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Azert S t foleg SS-t 1/3-ra...
Janek
Ha tudnám hogy most választom ki a következő Ed Reedet vagy Earl Thomast simán bevállalnám. És a két úriemberben szerintem megvan a potenciál.


több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Ki volt az utolsó S top 3 ban valasztva?

több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Azert S t foleg SS-t 1/3-ra...
Janek
Simán. Jamal Adams.

De Pepperst is el tudom fogadni, a második körben.

Szerkesztette: proki
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Azert S t foleg SS-t 1/3-ra...

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jobb lett volna ha nyerünk még két meccset vagy elvesztünk még egyet, mert ez az 1/3 az igazán semmire sem jó hely ebben a draft classban. Ami leginkább befolyásoló lehet, hogy a 49ers mit csinál. Van egy Hoyer-Barkley duójuk irányító poszton, talán nem kell bemutatni őket, de új rezsim és az újjáépülés a QB-val kezdődik blablabla, de most komolyan. Lehet várnak második körre vagy visszatradelnek, de nehéz eladni a reményt ezzel a két faszival. Szóval mi van, ha kiviszik Trubisky-t és nekünk ott marad valaki a class két legjobb front seven játékosából? Mert ugye a legendás és sajnos eltűnt St. James szerint valaki ott lesz...

De ha nem. Megnézegettem alaposabban Trubisky meccseit (Isten áldja azokat, akik összevágják ezeket). Általában minél több meccset megnézek egy prospectről, annál inkább nem tetszik. Trubisky nem ilyen volt, persze ez nem jelent semmit. Simán hajlanék arra, hogy 1/3-on kihúzzuk, csak akkor erre a Glennon épp annyi pénz, mint Cutlerre semmi szükség volt. Ha marad Hoyer 5 millióért, akkor lényegében most nem kellene gyökölni a dolgokon, így azért más, mert Glennonnal itt komolyan számolnak. Jets álldogál irányító nélkül 6-on, talán ők feljebb lépnének a helyünkre Trubiskyért ha nagyon belezúgtak volna, de Jacksonvilleben sem hiszem, hogy az első körben váltanák le Bortlest, szóval a Jets maradhat a seggén, a Titans pozícióban van, hogy húzza a legjobb cornert, más meg fel nem jön, szóval akkor 1/3, aki szerintem nem irányító és nem cornerback.

Kihúzhatjuk az általunk legjobbnak taksált DL játékost vagy a legjobb safetyt. Szóval Jonathan Allen vs Jamal Adams vs Malik Hooker?


füligjimmy
?
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Es ha wr-t huznak 1/3 ra akkor sincs nagy baj...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A Titans elengedte a 29 éves corner, Jason McCourtyt.
Na akkor Pace aktiválja magát..
ricsiii83
Hmm ja mert a Titans secondary olyan jó volt tavaly... Ja mégse... Nem kell ő nekünk. Mély a draft class majd onnan jön CB...

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
A Titans elengedte a 29 éves corner, Jason McCourtyt.
Na akkor Pace aktiválja magát..

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Porter cut, érik a CB draft?
proki
Egyik sem volt kétséges eddig sem.
tüsi91
Várható volt. Szerintem Proki arra gondolt hogy ez az első körös picket befolyásolhatja. De ez nem feltétlen tuti. Elég mély az idei class...
Tomcsik
Igen, első körre gondoltam. Bár nálam még mindig Adams az első körös pick.
proki
Mi a baj Lattimore-al?

Valahol szerencsétek is van mert EDGE,CB,S is need persze a QB is.

Mondhatni bárkit húztok az bpa alapon is megfelel.
És a class pont ebben a 3 posztban erős.
Jó S is könnyen húzhattok 2.-3. körben szóval jöhet a Trubi pick 😊
Janek
Minden egyes FA döntésük azt sejteti hogy idén nem hogy első körös qb draft nem lesz (amit annyira azért nem bánok) de max hátsó körből az egyikkel hoznak egy 3.számút tanítgatni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Porter cut, érik a CB draft?
proki
Egyik sem volt kétséges eddig sem.
tüsi91
Várható volt. Szerintem Proki arra gondolt hogy ez az első körös picket befolyásolhatja. De ez nem feltétlen tuti. Elég mély az idei class...
Tomcsik
Igen, első körre gondoltam. Bár nálam még mindig Adams az első körös pick.
proki
Mi a baj Lattimore-al?

Valahol szerencsétek is van mert EDGE,CB,S is need persze a QB is.

Mondhatni bárkit húztok az bpa alapon is megfelel.
És a class pont ebben a 3 posztban erős.
Jó S is könnyen húzhattok 2.-3. körben szóval jöhet a Trubi pick 😊

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Igéretesnek tűnik. 😊
 www.youtube.com/watch?v=jTMfPGFokaY
xrace77
annyira gáz hogy akár milyen szarok vagyunk elég egy ilyen videó és megint kurvára elfogott a "kezdődhetne már..!" érzés egyből 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Igéretesnek tűnik. 😊
több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Csak kickert hozzunk a draftról. 😀
ricsiii83
Csak kickert hozzunk a draftról. 😀
ricsiii83
Minden körben kickert. Ez az!
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Csak kickert hozzunk a draftról. 😀

több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Porter cut, érik a CB draft?
proki
Egyik sem volt kétséges eddig sem.
tüsi91
Várható volt. Szerintem Proki arra gondolt hogy ez az első körös picket befolyásolhatja. De ez nem feltétlen tuti. Elég mély az idei class...
Tomcsik
Igen, első körre gondoltam. Bár nálam még mindig Adams az első körös pick.