Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Várható volt de már tuti is Briggs nem jön vissza, nem ajánlunk neki szerződést.

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mellesleg lehetett ilyet is olvasni hogy a 49ersnek sok a jó ILB-e viszont nincs elkapója... 1-2 helyen írták hogy egy Marshall-P Willis trade is lehetséges. Nem tudom mennyi valóságalapja van ennek, de ezt s tradet pl elviselném. Így draftról 2-3. Körben jöhetne egy jó WR mivel elég mély a WR class 2-3. Körben is vannak tehetségek és netán FA-n is lehetne halászni valakit ( Royal, Jones?) Mondjuk szerintem csak kacsa én tuti megtartanám P Willist...

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Értem én, hogy rebuild de kicsit sok lesz a jóból.. Vagy akkor legyünk konzekvensek és teljes rebuild, slauson garza és a fél fal, mundy is idős,bennett, ezek mind lehetnek trade vagy cuthpeter93
Én mindenki elött J. Allen-t próbálnám elpasszolni. 3-4-es DE és OLB se az ö posztja, viszont 12,5 M foglal a sapkából. Viszont töle is jövö hétig kéne megszabadulni, utána nem éri meg, mert Roster Bonus 11,5M belöle...Toto21
Az a baj hogy Jared Allen szerződésést jól elszarta MRI nem sok mindent tudsz vele csinálni, ő lesz a liga legdrágább sub package playere mivel jobb a roosteren tartani, mint elküldeni...Trade? Kinek kène egy a legszarabb szezonjàn túllèvő 30+ os játékos ennyi pénzért?

több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 291
Értem én, hogy rebuild de kicsit sok lesz a jóból.. Vagy akkor legyünk konzekvensek és teljes rebuild, slauson garza és a fél fal, mundy is idős,bennett, ezek mind lehetnek trade vagy cuthpeter93
Én mindenki elött J. Allen-t próbálnám elpasszolni. 3-4-es DE és OLB se az ö posztja, viszont 12,5 M foglal a sapkából. Viszont töle is jövö hétig kéne megszabadulni, utána nem éri meg, mert Roster Bonus 11,5M belöle...
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Értem én, hogy rebuild de kicsit sok lesz a jóból.. Vagy akkor legyünk konzekvensek és teljes rebuild, slauson garza és a fél fal, mundy is idős,bennett, ezek mind lehetnek trade vagy cut

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ha igaz, Cutlert is cserélni akarják...ez mind nagyon szép, csak ki lenne az irányító? Clausen?
Ez kezd kicsit fura lenni megint.....csak most máshogy.... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Wilfork szabad ügynök lesz márc 10-től, hozzá mit szólnánk?hpeter93
Én megvárnám kiteszi-e Ngatát a Ravens...Bár Baby Vince valszeg olcsóbb lenne, de Ngata nállam jobb és "fiatalabb" ...

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát nagyon nyomatják minden fele ezt a Marshall tradet...Én egy évet még adnék neki, de kéne a slotba egy gyors mélységi célpont...

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Wilfork szabad ügynök lesz márc 10-től, hozzá mit szólnánk?hpeter93
már nem az a pusztító mint régen de ő nekünk mindenképp upgrade lenne. Kellene egy ilyen rutinos róka, ha nem kér aránytalanul sokat én tuti elhoznám. Marshallnak én is adnék egy évet hátha megint összekapja magát. Amikor megy a szekér és látja értelmét azért akkor ő is képes hozzátenni a csapathoz, tavaly sztem látta a gondokat és szépen leszarta az egészet. Mindenki döntse el maga hogy akarna-e egy ilyen játékost a csapatába, vsz most luxus lenne az ő elengedése, pénz is van rá.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Wilfork szabad ügynök lesz márc 10-től, hozzá mit szólnánk?

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Egyetértek veletek, csak egyszerre mindent nem tudnak megoldani....ne generáljunk nagyobb gondot, mint amekkora van....
Legyen egy D-szerű valamink, utána meg rakjuk ki....de attól ideg leszek, ha korai picket úgy lövünk WR-re az idén, hogy gyak. csak kérdőjel a defense....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egy jó Marshallra szükség lenne, egy balhézó, médiában pózoló, 2014-es Marshallra nem. Lehet savazni Trestmant és a sémáját, meg mindent, Cutlertől kezdve, de inkább csak őt, de Marshall képtelen volt bárkitől is elszakadni idén. A jobb meccsein nem pofozták le nála két számmal kisebb cornerek, a rosszabb meccsein még ők is. Két hasonló típusú játékos Marshall és Jeffery, semmi sebesség nincs a csapatban, minimális ablakokba kell behajítani a labdát, a pálya közepén keresztbefutó útvonalaknál használhatatlanok. S a három legjobb elkapód közül (Martellust is idevéve) egyiküktől sem tudod elvárni, hogy egy routet kétszer egymás után jól megfussanak, de még azt sem, ha 10 yardot kell futni, akkor ne 8-nál forduljanak be (lásd Martellus Bennett vagy 10-szer), arról meg szót sem ejtek, hogy netán időzített útvonalakat is jól hajtsanak végre.

WR-t a pálya közepére Marshalltól függetlenül keríteni kell, mert véleményem szerint sokkal töbet tudunk ott egy jó játékossal nyerni, mint akár egy jó Marshallal a pálya szélén.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én olyan elkapót akarok, aki konzisztens. Lehet ezt az évet a sérülésére fogni, szerintem ugyanott folytatta, ahol tavaly a Packers ellen abbahagyta, vagy tavalyelőtt minden nagy meccsen. Nem hiszem, hogy 40 millióért tudsz olyat, amit 35 millióért nem, szóval kétlem, hogy ez pusztán a pénzről szól.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nekem is pont az a gondom, hogy annak ellenére, hogy Marshall néha inkább hátráltatja a csapatot, az O. mindenképpen jobb vele, mint nélküle (jelenleg)....
A franc se akar WR-picket, amikor gyak. nincs def....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 291
Marshallt - úgy néz ki - áruljuk....hát én egy évig még tuti, hogy megtartanám....mid-round pickért viheti, aki akarja....

Remélem egyébként, hogy cap-es embert nem hoz Pace, az is nagyon pöpec NO-ban.... 😊Bear
Egyetértek, idén (még) meg kéne tartani, mivel Jeffrey-böl még mindig nem tudni mi lesz bust v superhero. Valamint ha eltradeljük, akkor WR-t is be kéne tömni ( Hartline nem megoldás), ami nem lesz könnyü. Mivel rendes 3-4-es pass rusher FA sincs nagyon a piacon ( Worilds átlagos), így két nagy ür lenne.

Bár a következö szcenáriót el tudom még képzelni.

1. kör Draft: pass rush-er
2. kör + 4. kör?-el felmegyünk elsö kör végére esetleg WR-ért. Na azt adnám viszont, esetleg Strong vagy DGB bent lehet.
3. kör pedig C vagy DB

De ez mind csak fikció persze...
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Marshallt - úgy néz ki - áruljuk....hát én egy évig még tuti, hogy megtartanám....mid-round pickért viheti, aki akarja....

Remélem egyébként, hogy cap-es embert nem hoz Pace, az is nagyon pöpec NO-ban.... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát az ilyen Meki félékre gondoltam. Gouldon sem lepődnék meg. Öreg is, nem is volt olyan jó az utóbbi időben és 4 milla a cap hitje ami sok egy kickernek...Ez a 2 cut 5-6 milla spórolás lenne... Marshall cut vagy trade is befigyelhet bár őt még legalább egy évre itt tartják szerintem...Tomcsik
😊
Ha kirúgod McClellint, akkor mennyit spórolsz?
Megmondom: 775 000-et, de mivel a Top 51 fizetésébe ekkor becsúszik egy 400-500 000-es érték így kvázi tulajdonképpen szűk 300 000-et. Csempiönsip.
A másik: én aztán nem kedvelem McClellint, már akkor is kitéptük a hajunkat mikor 2012-ben ő lett az 1/19-es pick. A srácnak sokkal inkább fekszik a 3-4 OLB szerepkör, mint bármi amit eddig próbáltak vele játszani. Tud zónázni, tud emberezni, legalábbis annyira, amennyire egy 3-4-es OLB-nek tudni kell. Egy Ahmad Brooks szerepkört szerintem egyenlőre ő az, aki legjobban eljátszik a keretből (talán még Jones, ő is hasonlót játszott egyetemen). Nyilván kellene a túloldalra egy jó/elit pass rusher.

Én azért marhára meglepődnék Gould kirúgásán. Egyrészt a 33 év még simán jó, másrészt tavaly összesen felküldték 12 alkalommal lőni kb. 12 meccsen, ami elég röhejes. Vele kapcsolatban én mindig szeretem hangsúlyozni, hogy úgy lő 85% környékén szezononként, hogy a meccsei nagy részét nem egy csendes csarnokban ideális körülmények között, 83. generációs műfüvön játssza, hanem a liga legrosszabb talajú, északi, szeles stadionjában. S hát most akkor kire cseréled le?

Amúgy a spotracon, meg egyéb ilyen oldalakon nyugodtan utána tudsz nézni a fizetéseknek, mert ebben a szezonban ezzel a két cuttal 2,7 milliót spórolnál csak és akkor még nem helyettesítetted őket senkivel.

Azért nem indultak el a kirúgások, mert nincs kit kirúgni. Olyan DM-ek lennének most, hogy megéri a játékosokat inkább rosteren tartani. Két ember van, akit ki lehet rúgni sztem: egyikük Garza, ő lehet a későbbiekben majd erre a sorsa jut. A másik Matt Forte. Nos vele sztem hosszabbítanak és így strukturálják át a lóvéját.

Marshall nem egyenlő Shady értékével. Közel sem. Marshallért egy 3. körös picket nem tudsz jelenleg leakasztani... A Billsnél ott van Watkins, Woods szóval annyira nem elkapó hiányosak, ellenben egy jó támadófal mögé nem volt futójuk, pedig ugye Rex alatt nem az a passzoló csapat volt a Jets.

---
LB-nek hozzuk el David Harrist a Jetsből, igaz 31 éves már, de jelen korában is fényévekkel jobb játékos, mint bárki a rosteren lévők közül.

------
FA WR Brian Hartline scheduled to visit #Bears, per @ProFootballTalk. Hartline & Brandon Marshall are former teammates, and good friends.tüsi91
Sajnos rosszul vagyok ha meglátom Mekit a pályán... Lehet ezért kívánom annyira a cutot. Gouldot a blachereport írta azok közt akit talán érdemes lenne cutolni, nem mondtam egy szóval sem hogy tegyük ki, csak őt olvastam cut esélyesnek...Harrist én is csipáznám, Trent Cole-t is el tudnám képzelni ha jó áron jönne, bár ő se fiatal, de 2-3 év van benne és addig hátha lenne valami projekt játékos mögötte. Sőt kövezzetek meg én Dockettet is elfogadnám, nagyon szeretem a játékát csak hát sérülés + kor...de pl a 49ers már így is rámozdult. Meg mondjuk jópár játékos van akit szívesen látnék ( Mayo ha cutolják, Brooks ha cutolják) DMC/Moore,Culliver, Hughes, Spikes, House, Maxwell, Iupati ... Rengeteg számunkra upgrade playa lesz kint... Várom nagyon az FA-t akkor tisztább lesz az is kikre mehetünk rá jobban a drafton...

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Hát az ilyen Meki félékre gondoltam. Gouldon sem lepődnék meg. Öreg is, nem is volt olyan jó az utóbbi időben és 4 milla a cap hitje ami sok egy kickernek...Ez a 2 cut 5-6 milla spórolás lenne... Marshall cut vagy trade is befigyelhet bár őt még legalább egy évre itt tartják szerintem...Tomcsik
McClellin és Gould az együtt 2,5 misi spórolás.
Akinek lenne ráció az elküldésében pénzügyileg az Slauson, 2 milliót lehetne vele spórolni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 291
Azért nem indultak el a kirúgások, mert nincs kit kirúgni. Olyan DM-ek lennének most, hogy megéri a játékosokat inkább rosteren tartani. Két ember van, akit ki lehet rúgni sztem: egyikük Garza, ő lehet a későbbiekben majd erre a sorsa jut. A másik Matt Forte. Nos vele sztem hosszabbítanak és így strukturálják át a lóvéját.

tüsi91
Garza már nem annyira életbiztosítás, épp tegnap nézegettem a C FA-ket, viszont nekem a Draft-ról tetszik az Oregon-os C Grassu is, aki olcsó lehet. Mivel futást jól tudja támogatni ( ezt emelték ki nál mint fö erösség), így talán lenne középre olyan futás ami nem hal meg -2 yard-on, mondjuk ehhez az is kell, hogy Long tovább fejlödjön.

FA közül Rodney Hudson az elsö számú jelöltem, de ö drágább:

PFF splits grades between four primary categories for centers:

HUDSON WAS THE ONLY CENTER IN THE NFL TO GRADE OUT POSITIVELY IN EVERY SINGLE CATEGORY.
Pass block
Screen block
Run block
Penalties
Hudson was the only center in the NFL to grade out positively in every single category.
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Free-agent wide receiver Brian Hartline, who was recently released by the Miami Dolphins will meet with the Chicago Bears today.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát az ilyen Meki félékre gondoltam. Gouldon sem lepődnék meg. Öreg is, nem is volt olyan jó az utóbbi időben és 4 milla a cap hitje ami sok egy kickernek...Ez a 2 cut 5-6 milla spórolás lenne... Marshall cut vagy trade is befigyelhet bár őt még legalább egy évre itt tartják szerintem...Tomcsik
😊
Ha kirúgod McClellint, akkor mennyit spórolsz?
Megmondom: 775 000-et, de mivel a Top 51 fizetésébe ekkor becsúszik egy 400-500 000-es érték így kvázi tulajdonképpen szűk 300 000-et. Csempiönsip.
A másik: én aztán nem kedvelem McClellint, már akkor is kitéptük a hajunkat mikor 2012-ben ő lett az 1/19-es pick. A srácnak sokkal inkább fekszik a 3-4 OLB szerepkör, mint bármi amit eddig próbáltak vele játszani. Tud zónázni, tud emberezni, legalábbis annyira, amennyire egy 3-4-es OLB-nek tudni kell. Egy Ahmad Brooks szerepkört szerintem egyenlőre ő az, aki legjobban eljátszik a keretből (talán még Jones, ő is hasonlót játszott egyetemen). Nyilván kellene a túloldalra egy jó/elit pass rusher.

Én azért marhára meglepődnék Gould kirúgásán. Egyrészt a 33 év még simán jó, másrészt tavaly összesen felküldték 12 alkalommal lőni kb. 12 meccsen, ami elég röhejes. Vele kapcsolatban én mindig szeretem hangsúlyozni, hogy úgy lő 85% környékén szezononként, hogy a meccsei nagy részét nem egy csendes csarnokban ideális körülmények között, 83. generációs műfüvön játssza, hanem a liga legrosszabb talajú, északi, szeles stadionjában. S hát most akkor kire cseréled le?

Amúgy a spotracon, meg egyéb ilyen oldalakon nyugodtan utána tudsz nézni a fizetéseknek, mert ebben a szezonban ezzel a két cuttal 2,7 milliót spórolnál csak és akkor még nem helyettesítetted őket senkivel.

Azért nem indultak el a kirúgások, mert nincs kit kirúgni. Olyan DM-ek lennének most, hogy megéri a játékosokat inkább rosteren tartani. Két ember van, akit ki lehet rúgni sztem: egyikük Garza, ő lehet a későbbiekben majd erre a sorsa jut. A másik Matt Forte. Nos vele sztem hosszabbítanak és így strukturálják át a lóvéját.

Marshall nem egyenlő Shady értékével. Közel sem. Marshallért egy 3. körös picket nem tudsz jelenleg leakasztani... A Billsnél ott van Watkins, Woods szóval annyira nem elkapó hiányosak, ellenben egy jó támadófal mögé nem volt futójuk, pedig ugye Rex alatt nem az a passzoló csapat volt a Jets.

---
LB-nek hozzuk el David Harrist a Jetsből, igaz 31 éves már, de jelen korában is fényévekkel jobb játékos, mint bárki a rosteren lévők közül.

------
FA WR Brian Hartline scheduled to visit #Bears, per @ProFootballTalk. Hartline & Brandon Marshall are former teammates, and good friends.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
...hát nem azért mondom, de meglepett ez a Kiko .. LeSean trade. Nagyot akaszthattunk volna mi is,ha Marshall-t adjuk Kikoért. Sokkal nagyobb szükség lett volna egy elkapóra ott,mint egy futóra. Erről már sajnos lecsúsztunk. 😕Süsü
Hát engem is meglepett. Eddig nagyon durvul az Eagles...Érdekes nállunk nagy a csend, semmi cut, pedig sok csapat már elkezdte szórni a játékosait.Tomcsik
Nem sok játékos van kitöl pénzügyileg megérné búcsúzni. Talán Marshall jun .1 utáni cut. De ki legyen WR-be mivel FA piacon nem sok értelmes opció van. Crabtree, Maclin ( akit tuti visszaigazol az Eagles), Cobb ( akit a GB visszaigazol) és esetleg még Kenny Britt. Többi öreg vagy nem sokat tett le az asztalra ( Nicks nálam valamiért fekete bárány).Toto21
Hát az ilyen Meki félékre gondoltam. Gouldon sem lepődnék meg. Öreg is, nem is volt olyan jó az utóbbi időben és 4 milla a cap hitje ami sok egy kickernek...Ez a 2 cut 5-6 milla spórolás lenne... Marshall cut vagy trade is befigyelhet bár őt még legalább egy évre itt tartják szerintem...

több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 291
...hát nem azért mondom, de meglepett ez a Kiko .. LeSean trade. Nagyot akaszthattunk volna mi is,ha Marshall-t adjuk Kikoért. Sokkal nagyobb szükség lett volna egy elkapóra ott,mint egy futóra. Erről már sajnos lecsúsztunk. 😕Süsü
Hát engem is meglepett. Eddig nagyon durvul az Eagles...Érdekes nállunk nagy a csend, semmi cut, pedig sok csapat már elkezdte szórni a játékosait.Tomcsik
Nem sok játékos van kitöl pénzügyileg megérné búcsúzni. Talán Marshall jun .1 utáni cut. De ki legyen WR-be mivel FA piacon nem sok értelmes opció van. Crabtree, Maclin ( akit tuti visszaigazol az Eagles), Cobb ( akit a GB visszaigazol) és esetleg még Kenny Britt. Többi öreg vagy nem sokat tett le az asztalra ( Nicks nálam valamiért fekete bárány).
több mint 9 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
...hát nem azért mondom, de meglepett ez a Kiko .. LeSean trade. Nagyot akaszthattunk volna mi is,ha Marshall-t adjuk Kikoért. Sokkal nagyobb szükség lett volna egy elkapóra ott,mint egy futóra. Erről már sajnos lecsúsztunk. 😕Süsü
Hát engem is meglepett. Eddig nagyon durvul az Eagles...Érdekes nállunk nagy a csend, semmi cut, pedig sok csapat már elkezdte szórni a játékosait.Tomcsik
Tisztában vannak vele,hogy tök mind1 mikor rakod ki őket...úgyse kellenek senkinek. 😀
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
...hát nem azért mondom, de meglepett ez a Kiko .. LeSean trade. Nagyot akaszthattunk volna mi is,ha Marshall-t adjuk Kikoért. Sokkal nagyobb szükség lett volna egy elkapóra ott,mint egy futóra. Erről már sajnos lecsúsztunk. 😕Süsü
Hát engem is meglepett. Eddig nagyon durvul az Eagles...Érdekes nállunk nagy a csend, semmi cut, pedig sok csapat már elkezdte szórni a játékosait.