Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én továbbra is azon a véleményem vagyok, hogy eddig is volt hiány WR poszton és továbbra is égető probléma egy a pálya közepén használható, robbanékony WR szerzése. Pedzegettük már szezon közben is, hogy nem a legszerencsésebb WR tandem felosztás ez. Persze így most már két WR-t kellene importálni a keretbe, de nem látom lehetetlennek egy slot WR és egy tisztán 2. számú elkapó szerzését. Sőt.

De nekem vannak még aggályaim offense terén. Egyrészt Garza a center, akinek van szerződése... Ami azonban tényleg aggaszt, hogy Bushroddal mi lesz egy új sémában? Tavaly olyan tré volt, hogy visszasírtam St. Clairt. A jobb oldalon Mills zuhant Omiyale szintje alá.
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Az első kettő kb. az volt....
Most nem azt mondom, hogy óriáskiválócsászár, csak azt, hogy feleslegesen hiányt generáltunk...

Egyébkén Jeffery:

I want to say thanks for 3 great years with you fam. Certainly an honor to learn from one of the best all time! The MONSTERS OF MIDWAY will always be remembered! Stay blessed always!!!


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szerinted lett volna egy sérülések nélküli balhémentes jó szezonja? Mondjuk én a szerződését se hosszabbítottam volna meg, a tavaly Packers meccs után nálam elvágta magát.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Értem én, Tüsi, de úgy érzem, hogy féligazság....semmi sem garantálja, hogy ennél jobbra akadunk...
Marshallt a lehető leghülyébb időben, sérüléssel teli szezon és balhék után cseréltük el....ezért kaptunk érte ennyit...
Én a def-fel foglalkoztam volna, és az O-ba valóban egy speedy WR-t hozok olcsón, vagy a draftról későn...
Ha fejben összerakják ezt a gárdát támadóoldalon, akkor nincs nagy gigszer....védelem viszont gyakorlatilag nincs, de tényleg....épp ezért kvára nem akartam volna, hogy mondjuk 2-3.kört, vagy komolyabb FA-pénzt áldozzunk WR-re....

Nem hiszem, hogy a legfőbb gond M. jelenléte lett volna....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Denver probléma eltradelték.
Dolphins probléma eltradelték.
Bears probléma eltradelték.

Ennyit ér Brandon Marshall. Én őszinte leszek 4. kört vártam.

Bear: Nem értek egyet. Égbekiáltó need volt így is a WR, hogy valami sebességet vigyenek a passzjátékba. Eddig volt két lóbaszó, fizikális (?) elkapód, akik képtelenek voltak elszakadni az embertől. Még mindig kell egy slot WR, aki bejátssza a pálya közepét, és most így kell egy Nicks, Hartline típusú elkapó másik szélre. De sokan lesznek piacon.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Olvassa szerintem mindenki vissza a saját hozzászólását az elmúlt évekből minden komoly meccs után. Egy biztos benne lesz: Marshall sehol se volt. Idén eljutottunk odáig, hogy minden UDFA leradírozta, cserébe viszont ordítozot, ami egyenlő lídersip. Meg elvitte a srácokat tréningezni. Aztán Jeffery elkezdett kocogni a pályán, meg nem tudni a playbookot. A csapatból senki meg se nyikkan, hogy micsoda szégyen ez a csere. Még a sablondumákat se nyomják le. Ezek alapján alig hinném, hogy elfogadta volna azt a szerepkört, amit idén Wilsonnak szántak (őt is kurvára segített feledzeni. Nyilván nem az ő dolga, de a drukker az leszop mindenkit, aki áprilisban 2 hétig együtt kondizik valakivel). 31 évesen ekkora lóvéval örültek, hogy valaki elvitte. Főleg, hogy tökig a draft, és a piac is (valszeg ezt is belekalkulálták). De megszabadulni tőle még mindig a könnyebbik fele. Hartline nem rossz választás Bennett-Jeffery mellé. Cobb nagy lóvét kér, de tökéletes lenne. Nem hiszem, hogy Pace 1/7-re elkapót húz. Mert a széntcnél amikor leigazotuk Brízt, meg húztuk, meg válaszottuk..... Oké, te mit csináltál. Megláttam ezt a faszit, kapásból akövetkező jutott eszembe. Lángoktól ölelt kis hazánk gyönyörűséges fővárosának árnyékában megbújó nemzetrontó multiknál vannak ilyen kurva nagy formátumú, jókiállás csávók, akik nem győzik hagsúlyozni, hogy ezt csináltuk, meg azt csináltuk... Nyilván nem csináltak szart se az exceltáblákon kívűl, aztán elment ez a főnöke, meg az a főnöke, meg amaz, aztán 10 év elröppent, túl nagy baromságot nem csinált, és osztályvezető. De döntéshozónak kurvára nem alkalmas, csak ezt nem tudja róla addig senki, amíg nem kell döntést hozni. Ilyenkor jön az alvállakozó hibáztatása, meg hogyan küldjenek úgy papírokat, hogy húzzák a határidőt, és ne kelljen kötbért fizetni. Miután Emerytől el voltam ájulva, legyen az jó jel, hogy szerintem ez a faszi nem az NFL borongós egén áthasító üstökös, mindössze mocsárgázból gyulladt lidércfény. Persze Trestman egy sötét koliszobában meggyújtott szellentés volt, szóval apró lépések.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Egy kibaszott lényeges dolgot ne feledjünk. Lehet itt Cutlerezni, Marshallozni meg mittomén. 8 év alatt 1 rájátszás, a többi buktás év, 4 éve konkrétan semmi, 2 éve pozitív szezon sem. Az elmúlt év pedig maga volt a katasztrófa és most 5. körért elpasszoltak egy embert, aki úgy tűnt eléggé bomlasztó. Ha csak ezeket nézzük, akkor ne lepődjünk meg. Főleg úgy, hogy Marshall egy fiatal verziója, -aki épp úgy azt tudja, amit Marshall és épp úgy azt nem, amit Marshall - van még a keretben.

Lehet fikázni Pacet, hogy idejön és elakarja kezdeni a saját gondolkodása alapján felépíteni a franchiset. Azonban nem egy sikerszériáról beszélhetünk, amit maga mögött kíván hagyni. Nyilván vannak csapatok, akik még ezt sem érték el.tüsi91
Nem is az a bajom hogy elcserélték, hanem hogy szaré hugyé... Pacet se fikázom, eddig tetszett amit csinált. Lehet Marshall tényleg rák volt az öltözőben, ők ezt csak jobban látják. Kicsit emésztenem kell ezt az 5. Körös picket ennyi az egész...Mellesleg ha pont ez a 4 milka kelett hogy hozzuk Cobbot és Royalt még happy is leszek... Vagy ha találtak valami 2-3. körös gyémánt WR-t...

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Tuti, hogy szar volt a palacsintában....miért éppen két év után hülyült meg? Volt itt ennél több is szerintem....
Nem csak Marshall volt a probléma, mellette volt még 50 fostartály teljesítmény....
Örülök, hogy Louis-Jean-ra s Hurstre építjük fel a franchise-t.....szarkazmust félretéve: Marshall ennél többet ér...a Jets kihasználta Pészék elseredett törekvését, hogy kitegyék Marshallt...hát nem mi jártunk jól....
Egy kib. lényeges dolgot ne feledjünk el....értéktől szabadultunk meg érték alatt.....ott csináltunk lukat, ahol nem volt....ez történt....és ezzel még egy hiányt generáltunk....csodálom, hogy nem a Pats csapott le rá....
Nem elküldeni kellett volna, hanem kezelni...Bill papa Bostonban egy rakás ilyen idiótát szelídített meg (néhány nem jött be, de ez benne van)....ez jobb terv, mint áron alul kihajítani....
Kíváncsi vagyok, hogy ebből mi lesz, de eddig nem tetszik, az fix...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egy kibaszott lényeges dolgot ne feledjünk. Lehet itt Cutlerezni, Marshallozni meg mittomén. 8 év alatt 1 rájátszás, a többi buktás év, 4 éve konkrétan semmi, 2 éve pozitív szezon sem. Az elmúlt év pedig maga volt a katasztrófa és most 5. körért elpasszoltak egy embert, aki úgy tűnt eléggé bomlasztó. Ha csak ezeket nézzük, akkor ne lepődjünk meg. Főleg úgy, hogy Marshall egy fiatal verziója, -aki épp úgy azt tudja, amit Marshall és épp úgy azt nem, amit Marshall - van még a keretben.

Lehet fikázni Pacet, hogy idejön és elakarja kezdeni a saját gondolkodása alapján felépíteni a franchiset. Azonban nem egy sikerszériáról beszélhetünk, amit maga mögött kíván hagyni. Nyilván vannak csapatok, akik még ezt sem érték el.
több mint 9 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Jimmy! Véleményt! 😊
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Marshall New Yorkban, ahol még nagyobb a média felhajtás... hát ebből oly sok jót így elsőre nem nézek ki. Mindenesetre 2015-re spóroltunk szűk 4 milliót.

Mondok egy vad, de érdekes dolgot, most így a Jets kapcsán. Percy Harvin. Ezzel a Marshall trade-del őt cutolják vélhetően. Én olcsón biztos megpróbálnám. A Vikingsban ő egy olyan játékos volt, akit mi is keresünk.tüsi91
Most tènyleg kaptunk Marshallért egy 5. kört? Na ne már, ennyire rombolta volna az öltözői morált??? Az edzők kinevezése után kezdtem bízni Pace-be, de ezt most nem tudom hova tenni...3. Kör még so so na de 5.???

több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 290
Ha Cutler is megy akkor jövőre Forte lesz ott lesz mindenképp a fantasy csapatomban. 😀
Pedig nem szeretek kedvenc csapatomból játékost betenni, nem tesz jót a dupla para
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kiváncsi vagyok Cutlerért mit kérnek. 30+éves QB.
aley smith anno 2/1.ért ment el. és cutlerben több van mint smithben, nem game manager
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Szerintem most már megy Cutler is, és akkor kereshetünk kezdő qb-t wr-t és egy komplett védelmet is az új sémára, hogy ezt hogy hozzuk össze, azt nem tudom, de szerintem fent sem...

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha én lennék a Browns GM akkor már Chicagoban lennék Cutlerért. Pickek és cap space van rá bőven.

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Annak idején egy zacskó szotyiért hoztuk el a Miami-tól, volt két jobb éve, tavaly meg ő sem játszott jól, meg hát talán ki is telt a becsület.......
Ha Jay-Jay is megy, akkor tényleg alapokig lemegyünk, ám ez esetben azért kíváncsi leszek, hogy jön-e a régi módi, azaz futunk, meg a védelem? Mert akkor ki lenne az irányítónk? Meg hát védelem is csak nyomokban fedezhető fel.

Ha már rebuild, akkor lehetőleg ne az elmúlt években sikertelen csapatok módiját kövessük (csapatnevet szándékosan nem írtam, elkerülve a sértődést), hanem valami pozitív példát mutathatnánk már..........

Kíváncsi leszek most már nagyon a következő pár hétre-hónapra, régóta nem vártam így az offseason ezen részét. Remélem utána a bajnokságot is így fogom várni.... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nagyon szabadulni akartatok tőle.....

Lehet Cutler is megy és jön mondjuk Petty 😉dande
Clausen marad, ujraigazolta a csapat.
minden meg van oldva 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon szabadulni akartatok tőle.....

Lehet Cutler is megy és jön mondjuk Petty 😉
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nagy üzlet volt, de jó....pfff.....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért 5.körért szerintem ez vicc..

Majd az új elkapótok Cap Space jobb lesz.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Marshall New Yorkban, ahol még nagyobb a média felhajtás... hát ebből oly sok jót így elsőre nem nézek ki. Mindenesetre 2015-re spóroltunk szűk 4 milliót.

Mondok egy vad, de érdekes dolgot, most így a Jets kapcsán. Percy Harvin. Ezzel a Marshall trade-del őt cutolják vélhetően. Én olcsón biztos megpróbálnám. A Vikingsban ő egy olyan játékos volt, akit mi is keresünk.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 33 mp
Bears have agreed to trade WR Brandon Marshall to the Jets pending a physical, per league source.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Már lelki szemeim előtt lebeg ahogy Hoyer dobja a labdát Hartline-nak Bears mezben.
Vicces.

Amúgy kurva nagy faszság volna bármelyiküket is elherdálni olcsón.

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Értem én, ha teljes rebulid......akkor rendben....(bár nem örülnék neki túlzottan)
Még egyszer a kérdés: ki fog irányítani? A két top QB-ra nincs esélyünk (különben sem a világ legnagyobb tehetségei), a többi meg olyan, amilyen....tradelni fogunk vmi backupért? Biztos jobb lesz....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
1. Jared Allent elküldeni sem tudod, mivel akkor is épp annyi DM maradna utána, mintha rosteren tartanád. Szarügy.

2. Ha totál rebuildet akarnak, akkor azt mondjuk valahol ott kell kezdeni, hogy Cutler. Nyilván a cut nála nem opció, március 13-áig (asszem) meg dönteni kell, különben a 10 milliós tétel aktiválódik a 2016-os pénzéből. Egy ideális világban átstrukturálná a szerződését.

3. Tomcsik! Szerkeszd már légyszíves a hozzászólásodat. Nem kell minden 1 soros gondolatot új hszbe írni 10 perc különbséggel....