Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A srác tényleg jó, amikor bejön, csak itt nem fog fél meccseket a padon ülni....én csak ettől tartok....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kevés Ravens meccset nézel Jimmy 😊.

Loftont kirakta a Saints. Én biztos felhívnám, hogy lenne-e kedve.tüsi91
Hát.... évente max. 5 darabot. De ezek szerint azt is rosszul. A PFF mit mond róla, az érdekel engem igazából.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kevés Ravens meccset nézel Jimmy 😊.

Loftont kirakta a Saints. Én biztos felhívnám, hogy lenne-e kedve.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na, eddig azt se tudtam, hogy van egy ilyen nevű srác, erre kiderül, hogy fan klubja is van. Egyébként ezzel a fizetéssel (évi 8 millás cap hittel számolva, és ha a sportac/overthecap kombónak hinni lehet) simán Top10-ben lesz az OLB-k között, Top5-ben 34 DE-k között. Megnéztem, az összes védő között a garantált belefér a Top50-be. Höh. Clay Matthews kapott 20 millió garantáltat. Ettől még lehet kurva jó a srác, csak Top10 lóvét kapó játékosról általában hallani szoktam. Szerencsére az enigmatikus irányító albatrossz szerződése mégse vetette vissza a franchise-t 10 évre.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Rolle körül szimatolunk....na azt én nem szeretném...főleg nem többéves szerződést, pofás garantálttal.....

Cutlert aktívan áruljuk...
 nfltraderumors.co/report-bears-actively-shopping-jay-cutler-for-a-reasonable-return/

Tényleg Clausen fog irányítani?


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Stez a ti csoportotokról is írt  www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-dominans-rodgersek-szetesoben-a-lions-felelmetes-vedelme-2399591

több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
McPhee nagy igazolás!! Még a végén meg kedvelem a Bears-t is 😉
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ha egynél több komolyat hozunk még, akkor mellélőttem....
Ez a McPhee-igazolás boom or bust szagú nekem....kíváncsi vagyok, hogy bírja majd 80-90% def. snappel...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
köszi kártány hogy érdemben hozzászóltál és plusz infókkal láttad el a topicot. Ez pontosan egy olyan igazolás amit vártam, ilyen kell. Remélem szerzünk még 2-3 ilyen játékost (nem a legdrágább kategória és nem is kell túlfizetni viszont más csapatnál már bizonyított). Érdekes hét lesz, remélem Marshallt hamar elfelejtjük... 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Srácok,még egy ok,hogy a Ravens mellett a Macik legyenek a kedvenceim.
McPhee fétisem van,nagyon szeretem a játékát.Olyan,mint egy gerilla az erdős hegyekben,rombol,bomlaszt,demoralizál.
Nálam Jimmy Smith mellett a másik Ravens MVP.Brutális kezdősebességgel áldotta meg a teremtő ,erős,mint egy bivaly .Ha nem elit C/G vel áll szembe,általában kettőzni kell,mert már benn a résben 😊 ,ami jó dolog...
Munkamorál nagyszerű,rookie szezonjában szivacsnak hívták,mert csak hallgatott,vigyorgott és TANULT.Amit tanítottak neki,azt próbálta csinálni,tökéletesíteni.
A tanulmányai alapján nem túl okos fiú,viszont focistaként,sportemberként kiváló.Nincsenek balhéi,pedig Jacksonville vonzáskörzetében nagyon durva,bűnöző környéken nőtt fel.
OLB és a DL bármely pontjáról veszélyes a QB-ra.
Ne zavarjon titeket a sack számai,a hit,hurry sack számai együtt fantasztikus és,hogy mikor a pályán van,történik valami.
Bemásolom,egy Ravens szurkoló/blogger értékelőjét a csapatról és számotokra lényegeset:

"Pernell McPhee

2014 Role: Pass-rush OLB (559 snaps, 48.2%). He played OLB to spell Suggs/Dumervil and would frequently line up in a 2 or 3-point stance on the inside on passing downs. In 2014, McPhee was the straw that stirred the drink for the Ravens’ pass rush. His ability to beat double teams created many of the one-on-one matchups won frequently by Suggs, Dumervil, and Jernigan.

What was there to like about his season? He handled multiple positions well, had a big pass-rush year personally, and became effective playing the run.

When did he play best? McPhee’s pursuit was a regular feature in the stretch run. During the last 5 games (including the playoffs), he was officially credited with 18 tackles, 4 sacks, 8 tackles for loss, and 11 QHs. Despite being an effective pass rusher, to that point he had been party to just 13 tackles in the first 13 games.

When did he play poorly? He rushed the passer on 35 snaps in the loss to San Diego, but did not supply much pressure and missed 2 tackles.

What was his signature play of 2014? With the Ravens leading the Falcons 7-0 (Q1, 4:53) in Week 7, McPhee sacked and stripped Ryan. The fumble was recovered by Dumervil and the Ravens never looked back.

What does he need to do better? He’s good right where he is, but if he were to continue to play the run well for a full season, using his size to play the edge effectively, he’d be that much more valuable.

Grades: Play A, Value A, Developmental A. He was the team’s defensive MVP."

Ellenszere amit a Patriots játszott ellenünk a 2. félidőben,mikor a WCO szerint azonnal passzolt Brady,ha nagyon sokáig sasok a QB,könnyen seggre ül vagy ütést kap.
Gatyán áll a cap helyünk,ezért nem tudtuk megtartani,szerintem a két vénember Suggs és Dumerville akkor volt a ledhatékonyabb,mikor belül pusztított Pernell.
Nincsenek kétségeim,Fangio megtalálja a helyét,azt fogja vele csináltatni,amit tud.
Sok örömetek lesz vele,általa.kátrány
Én nagyon örülök ennek a dealnek. Fangio szereti a sokoldalú játékosokat és ő az. A pénze szerintem kb reális, a garantált nem vészes... Nekem jó dealnek tűnik...Moore kéne még nagyon, Knighton és valaki az O falba...

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Srácok,még egy ok,hogy a Ravens mellett a Macik legyenek a kedvenceim.
McPhee fétisem van,nagyon szeretem a játékát.Olyan,mint egy gerilla az erdős hegyekben,rombol,bomlaszt,demoralizál.
Nálam Jimmy Smith mellett a másik Ravens MVP.Brutális kezdősebességgel áldotta meg a teremtő ,erős,mint egy bivaly .Ha nem elit C/G vel áll szembe,általában kettőzni kell,mert már benn a résben 😊 ,ami jó dolog...
Munkamorál nagyszerű,rookie szezonjában szivacsnak hívták,mert csak hallgatott,vigyorgott és TANULT.Amit tanítottak neki,azt próbálta csinálni,tökéletesíteni.
A tanulmányai alapján nem túl okos fiú,viszont focistaként,sportemberként kiváló.Nincsenek balhéi,pedig Jacksonville vonzáskörzetében nagyon durva,bűnöző környéken nőtt fel.
OLB és a DL bármely pontjáról veszélyes a QB-ra.
Ne zavarjon titeket a sack számai,a hit,hurry sack számai együtt fantasztikus és,hogy mikor a pályán van,történik valami.
Bemásolom,egy Ravens szurkoló/blogger értékelőjét a csapatról és számotokra lényegeset:

"Pernell McPhee

2014 Role: Pass-rush OLB (559 snaps, 48.2%). He played OLB to spell Suggs/Dumervil and would frequently line up in a 2 or 3-point stance on the inside on passing downs. In 2014, McPhee was the straw that stirred the drink for the Ravens’ pass rush. His ability to beat double teams created many of the one-on-one matchups won frequently by Suggs, Dumervil, and Jernigan.

What was there to like about his season? He handled multiple positions well, had a big pass-rush year personally, and became effective playing the run.

When did he play best? McPhee’s pursuit was a regular feature in the stretch run. During the last 5 games (including the playoffs), he was officially credited with 18 tackles, 4 sacks, 8 tackles for loss, and 11 QHs. Despite being an effective pass rusher, to that point he had been party to just 13 tackles in the first 13 games.

When did he play poorly? He rushed the passer on 35 snaps in the loss to San Diego, but did not supply much pressure and missed 2 tackles.

What was his signature play of 2014? With the Ravens leading the Falcons 7-0 (Q1, 4:53) in Week 7, McPhee sacked and stripped Ryan. The fumble was recovered by Dumervil and the Ravens never looked back.

What does he need to do better? He’s good right where he is, but if he were to continue to play the run well for a full season, using his size to play the edge effectively, he’d be that much more valuable.

Grades: Play A, Value A, Developmental A. He was the team’s defensive MVP."

Ellenszere amit a Patriots játszott ellenünk a 2. félidőben,mikor a WCO szerint azonnal passzolt Brady,ha nagyon sokáig sasok a QB,könnyen seggre ül vagy ütést kap.
Gatyán áll a cap helyünk,ezért nem tudtuk megtartani,szerintem a két vénember Suggs és Dumerville akkor volt a ledhatékonyabb,mikor belül pusztított Pernell.
Nincsenek kétségeim,Fangio megtalálja a helyét,azt fogja vele csináltatni,amit tud.
Sok örömetek lesz vele,általa.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem Fangio megtalálja a helyét, nem rossz igazolás ez. Persze nem egy sexy pick, de az egyik OLB poszt letudva. A kérdés, hogy a másik oldalra kit szánnak. Egyenlőre ez nagy talány.

Más. Hudson ment a Raidershez. Wisniewski így igazolható lenne. Állítólag érdeklődünk is.
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Az előző szezonban gyak. mindenhol játszott....kíváncsi vagyok, hol lesz Fangionál a helye....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nagyon jó játékos, jó deal.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Pernell McPhee to Chicago Bears on five-year, $40 million deal, nearly $16 million guaranteed.

Huh hát ez eléggé cudar így, mondjuk a garantált nem vészes.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Bár lehet sokan nem értenek velem egyet, de azt nem bánom, hogy Pace felforgatja az állóvizet. Hosszú évek kitartó munkájával és elcseszett draftjaival, igazolásaival eljutottunk oda, hogy egy katyvasz az egész, nem túl biztató jövőképpel. Évek alatt elöregedett a védelem, a meghatározó emberek pótlását nem sikerült megoldani, megint ott tartunk, hogy a támadófal egy kalap szar, s ráadásul olyan kontraktusai vannak játékosoknak, amiből kilépni is rohadt nehéz. Mondjuk ki rebuild kell.

Ezzel a drasztikus cap növekedéssel csak szerintem igazol vissza több játékos a klubjához, mint korábbi években?tüsi91
Én is így látom. Igazából nem sok értelme volt a cap emelésnek szerintem, mert amennyit emelkedett kb annyival többet is kérnek a játékosok így már a közepes/ jó játékosok is néha nevetségesen sokat kapnak az elitek meg.... Pl. Suh. Ok tényleg elit impact player de ennyit akkor sem ér egy DT sem...A rebuilddel is egyet értek, tavaly minden egységünk szar volt...Ami problémát megoldottunk ( O line pl) az most kiderült hogy csak átmeneti volt... Ez nem egy éves átmenet lesz szóval csodát még nem várok az idei szezontól max pozitívan csalódok... FA maradt még pár név aki upgrade lenne, de nagyon sok jó playát vissza igazolt a csapata az elmúlt 2 napban...

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Csak nem újra run-heavy O-t akarunk építeni? Ahol ez még sikeresen működik, ott van egy jól működő fal, na meg erős védelem, nálunk meg hát pont ezek hiányoznak. Mikor ez még nálunk is ment, akkor a háromból két egység is elit volt, ezt sikeresen leépítettük. Tényleg nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz az új irány.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bár lehet sokan nem értenek velem egyet, de azt nem bánom, hogy Pace felforgatja az állóvizet. Hosszú évek kitartó munkájával és elcseszett draftjaival, igazolásaival eljutottunk oda, hogy egy katyvasz az egész, nem túl biztató jövőképpel. Évek alatt elöregedett a védelem, a meghatározó emberek pótlását nem sikerült megoldani, megint ott tartunk, hogy a támadófal egy kalap szar, s ráadásul olyan kontraktusai vannak játékosoknak, amiből kilépni is rohadt nehéz. Mondjuk ki rebuild kell.

Ezzel a drasztikus cap növekedéssel csak szerintem igazol vissza több játékos a klubjához, mint korábbi években?
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
DMC marad Patriot. Ezzel nem csak az a baj hogy nem került hozzánk, hanem hogy Moore maradt az egyetlen értelmes FA S és ez nyomja fel az árát...Jets és az Eagles egyből beizgult miután DMC megegyezett a Patsel... Knighton vagy 6-7 csapattal került szóba, Raiders tuti túl akarja fizetni és még Del Rio is ott van...Őt se olcsó, se könnyű nem lesz megszerezni...

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Én attól tartok, hogy komoly igazolásunk nem sok lesz....ne legyen igazam....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Szörszök szerint érdeklődünk Kaep iránt, aki trade blockon van a 49-ersnél... Ha csak eljátszunk a gondolattal... Cutlert lecseréled egy nem jobbra. Csempiönsip.

Knighton felé erős az érdeklődés, hát ő nem lesz olcsó, de jó játékos.

AMúgy csak én érzem úgy, hogy ezen a héten olyan dolgokat fogunk látni, amitől leesik az állunk? Valóban új szelek vannak.tüsi91
Értem én, hogy most a Pace gyerek villogtatni, akar hogy ő minden qrva problémát megold(elcseréli BM-et Cutlert is megoldja okosba stb) helyettük meg hoz olcsó kurva jó, nagy tehetségeket. Csak nagy igyekezetében Cutler helyett hoz egy Kaepet az baszottul nem előrelépés, de persze elmondhatja, hogy ő mekkora spíler, mert megoldotta.

több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
AMúgy csak én érzem úgy, hogy ezen a héten olyan dolgokat fogunk látni, amitől leesik az állunk? Valóban új szelek vannak.tüsi91
Jimmy szerint nem jó dolgunkban fog leesni az állunk. 😊
Amúgy már nagyon várom a fejleményeket.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szörszök szerint érdeklődünk Kaep iránt, aki trade blockon van a 49-ersnél... Ha csak eljátszunk a gondolattal... Cutlert lecseréled egy nem jobbra. Csempiönsip.

Knighton felé erős az érdeklődés, hát ő nem lesz olcsó, de jó játékos.

AMúgy csak én érzem úgy, hogy ezen a héten olyan dolgokat fogunk látni, amitől leesik az állunk? Valóban új szelek vannak.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Franklin mar alairt elvileg a Chargers-nel.Toto21
Ja úgy néz ki...

több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
Franklin mar alairt elvileg a Chargers-nel.