Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hmmm hát Parker vagy Moore érkezését valahogy jobban értékelném. Rolle nem rossz playa jobb mint bármelyik S nállunk ( na ez nem nehéz), de 32...gondoltam fiatalítunk picit. Mondjuk az tetszik hogy nem adtunk magas garantáltakat...Royal végre mélységi célpont eddig neki örülök a legjobban. Mondjuk lehet még egy S-t szerzünk FA-n... Mondjuk én örülnék még egy CB-nek (Culliver?) és egy DT-nek...Így lehetne húzni fasza edge rushert a drafton... Ha nem jön még egy S fosok hogy kirántjuk Collinst a drafton...Ha pedig DT-t nem hozunk akkor Sheltont,aki amúgy nem rossz csak épp tavaly is hoztunk 2 DT-t is draftról. A pass rusher class pedig jól néz ki és nekünk baromira kéne egy sack gyár...

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Goldsont kirakja a Bucs úgy néz ki... Oké szar volt Lovie alatt, meg 31 lesz ő is, de Fangio rendszerében minőségi játékos volt. Biztos megpróbálnám. A másik, hogy Culliver körül igen nagy a csend, ami meglep.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
HC John Fox confirmed that Lamarr Houston will play outside linebacker in their new 3-4 defense. (Brad Biggs)
Egy 135 kilós LB.... 😀 😀 😀
Bear
Ez engem baromira meglep. Azt gondoltam, h DE poszton tartjátok 3-4ben is, ahol sztem egyébként jó is lehetne. OLB komoly kérdés vele kapcsolatban sztem. Nem nagyon hiszem, h coverageban játszott-e valaha...nálunk utolsó évében mikor RDE posztra tettük át sokat indult 2 pontos állásból, de coverbe sztem egyszer se volt dobva és nem volt hatékony passz siettetésben. Nagyon kiváncsi leszek mit lát benne Fox és Fangio és kijöne majd ez a pályán...Rolni
Szerintem azt látják, hogy jó sokat keres, és sajnos Jay Cutler albatrossz szerződése visszaveti a csapatot 10 évre. Lamarr Houston miatt nem maradtam volna le Fangioról, megmondom az őszintét. Van itt egy rakás kurva erős kölyök, akik nem tudnak focizni, valamelyik csak elkapja a fonalat egyszer-egyszer. Houston sztem base D-nél lesz SOLB, jövőre meg megy az utcára, és kb. 25 millió dollárt akasztott ezen a kis kitérőn.

Rolle: Fangio-Donatell érti a safety posztot az biztos. Évi 4 milla, hát az évi 4 milla. Mondjuk kicsit visszavehetne a líderségből, és inkább ne lenne ekkora seggszopás helyette. Evvan, ha Titkos Fegyver nem akar draftoltat kezdőbe állítani, akkor sajna a piac diktál, valakit tényleg a pályára kell küldeni.

Royal: Kell még valaki. Ő egy kiváló 2B/3A kaliberű faszi. 4 célpont legyen egyszerre a pályán. És a 4. nem Josh Morgan, Santonio Holmes, Dante Rosario, nem Eben Britton, és nem Marquisse Wilson. A támadófalunk így is kalap szamóca, nettóban számolva 10 embert küldeni a pályára öngyilkosság, láttuk tavaly. Nem voltam/vagyok a Marshall-trade ellen (persze az ellenérték siralmas), de kell még minimum 1 NFL szintű játékos. Ez felőlem lehet full back, vagy tight end, vagy elkapó.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Amilyen pénzeket szórnak a safetyknek ez a Rolle szerződés baráti. Annyira nem vagyok otthon Fangio rendszerében a safetyk szerepével, de ha Rolle 32 évesen kell, akkor lehet Fangio kérésére jön. A másik, hogy talán safety poszton a rutin, a játékintelligencia még az esetleges sebességbeli hiányokat is eltudja rejteni, főleg ha nem kérnek tőle olyat, amit nem tud már megcsinálni. A faszi amúgy elég strapabíró is. Mundynál meg sokkal jobb játékos.

Royalról beszéltünk már. Újra csak azt tudom mondani, hogy ezt 3 évvel korábban kellett volna meghúzni. Bennettet oké, hogy kiraktuk, de ő azóta sem talált csapatot. A tesója halála után teljesen szétesett. Ettől függetlenül én még hoznék elkapót draftról is. ELég mély a class.tüsi91
Houston LB az vicc kategória, lassan mindenki OLB lesz.
Számomra még az kérdés, hogy ki melyik S poszton fog játszani, Rolle alapjában véve FS játszott szinte mindenhol kivéve a Giantsben tavaly ott SS volt és nickel meg sok más. Mundy is FS alapjáraton, de tavaly SS volt.

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ha csak innen nézzük, akkor az, de ha onnan, hogy ez teljesen felesleges (szerintem), akkor pont 11.25 millerrel több, mint kéne...de drukkolok neki, hogy legyen sokkal-sokkal jobb, mint tavaly a Törpöknél...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Amilyen pénzeket szórnak a safetyknek ez a Rolle szerződés baráti. Annyira nem vagyok otthon Fangio rendszerében a safetyk szerepével, de ha Rolle 32 évesen kell, akkor lehet Fangio kérésére jön. A másik, hogy talán safety poszton a rutin, a játékintelligencia még az esetleges sebességbeli hiányokat is eltudja rejteni, főleg ha nem kérnek tőle olyat, amit nem tud már megcsinálni. A faszi amúgy elég strapabíró is. Mundynál meg sokkal jobb játékos, nem mellesleg a safety felhozatal ezúttal is botrányos a drafton. S az én véleményem továbbra is az, hogy hihetetlenül nem érdekel ki a két safety, amíg nincs front seven.

Royalról beszéltünk már. Újra csak azt tudom mondani, hogy ezt 3 évvel korábban kellett volna meghúzni. Bennettet oké, hogy kiraktuk, de ő azóta sem talált csapatot. A tesója halála után teljesen szétesett. Ettől függetlenül én még hoznék elkapót draftról is (vagy FA), mert Royal egy jó No. 2-3. opció, kellene még egy ilyen srác.
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Remélem, hogy ez a Houston-LB dolog csak vmi fura porhintés....achilles szakadás után...ne vicceljünk....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
HC John Fox confirmed that Lamarr Houston will play outside linebacker in their new 3-4 defense. (Brad Biggs)
Egy 135 kilós LB.... 😀 😀 😀
Bear
Ez engem baromira meglep. Azt gondoltam, h DE poszton tartjátok 3-4ben is, ahol sztem egyébként jó is lehetne. OLB komoly kérdés vele kapcsolatban sztem. Nem nagyon hiszem, h coverageban játszott-e valaha...nálunk utolsó évében mikor RDE posztra tettük át sokat indult 2 pontos állásból, de coverbe sztem egyszer se volt dobva és nem volt hatékony passz siettetésben. Nagyon kiváncsi leszek mit lát benne Fox és Fangio és kijöne majd ez a pályán...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Royal kellett eléggé(bár anno Benettet hülyeség volt elengedni) Rollet upgradnek mondják mindenhol, majd elválik, kíváncsi vagyok milyen posztokon látjuk idén, Szerintem Safety jönni fog a drafton, a 3-4 kör környékén.

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
- Darelle Revis nem illik bele, Alterraun Verner, Major Wright, és Chris Conte igen. Mi az?
- Nem tudom!
- Lovie Smith "rendszere"!
- Haha!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Royalnak örülök, hogy itt van....bár nem tudom a szerződés részleteit....

Bears agreed to terms with FS Antrel Rolle on a three-year, $11.25 million contract, including $5 million guaranteed.
Elkezdődött az agyatlan pénzszórás....tavaly a fickó majdnem homály volt....erre 32 évesen kap egy ilyen szerződést....ennek semmi értelme....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eddie Royal a fedélzeten 3 évig!
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A baj az, hogy a sikeres csapatok mind a saját draftjaikra építenek. Legalábbis egy magot alkotva a többi építőelemet köré rakod. Évek óta mondjuk el kell kezdeni jól draftolni. Az Urlacher-Briggs-Tommie Harris háromszögre felépítettünk egy jó védelmet (+Tillman, Mike Brown, Tank Johnson, Vasher (amikor még nem volt rossz). Mind-mind Bears draftok. Melléjük raktál még pár fazont aztán futott a szekér. Nyilván offense oldalon ezt nem sikerült megoldani így. Ha sikerült volna akkor...

De az elmúlt évek... Foxról ment a vita, hogy nem nyertes típus meg pöcsöm. Igazából most mindegy is. Most felépíteni kellene valamit.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Remélem megkérdezik tőle, hogy amilyen fasza állapotban van most a Saints, hála annak a sok jó draftnak, meg igazolásnak, neki, mint titkos Fegyvernek ehhez mennyi köze volt azért mégis? Eddig legalább nincs brutál túlfizetés, annak örülök. Második számú TE 3-5 millió között ír alá? Szép. Pedig nagyon kellene, de ekkora lóvét kiadni?

Mondjuk itt el lehet ismerni Fox tapasztalatát, hogy mennyit érnek szerinte volt játékosai. Green, Knighton, Rahim Moore.

Mondjuk Virgil 3 millát megért volna, arról sztem lemaradtunk,de fene tudja, lehet 4 környékére nem akartak menni, és ilyenkor apróságok döntenek.
Parker is rossz dafety, csak jobb csapat volt körülötte, oszt most kaszálni fog a piacon. Searcy kapásból Top10 fizetett safety lett, ez is egy vicc.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Parker normális áron simán upgrade....
A Cutler-ügy végre lezárult....mehetünk is tovább...

Ian Rapoport spoke with as many quarterback-needy teams as he could to see if the Bears tried to trade QB Jay Cutler. However, no one said Chicago had made him available for trade.

HC John Fox confirmed that Lamarr Houston will play outside linebacker in their new 3-4 defense. (Brad Biggs)
Egy 135 kilós LB.... 😀 😀 😀

Lassan mindenki OLB-t fog játszani....és majd még húzunk is egyet....C. Jones, Washington, Young, Bass, McClellin, McPhee, Houston, J. Allen....jó, nyilván az első öt gyorsan eltűnhet a rosterről (vagy akár Jonest/McClellint középre is küldheti Fangio)....nekem úgy tűnik ezek alapján, hogy Sutton simán megy DE-be, gondolkodás nélkül....
Viszont Dline-ban konkrétan 3 emberünk maradt így....Ferguson, Ratliff, Sutton....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Bears GM Ryan Pace: "We went through the process of thoroughly evaluating the roster and we're moving forward with Jay Cutler as our starting QB.

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/03/11/ron-parker-visiting-bears/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Azt írják Royalt leigazoltukdavemayer
Hol? Nem találunk semmi hivatalosat.
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Azt írják Royalt leigazoltuk

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Na igen, csak mennyiért jön ide?
Mondjuk nem sok értelmét látom még olcsóért sem, de mindegy....Bear
Hát, 11 csávónak egyszerre a pályán kell lenni. Pontosabban nem kell, de nem árt.füligjimmy
Csak nem kell, hogy Rolle legyen az egyik.... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na igen, csak mennyiért jön ide?
Mondjuk nem sok értelmét látom még olcsóért sem, de mindegy....Bear
Hát, 11 csávónak egyszerre a pályán kell lenni. Pontosabban nem kell, de nem árt. Többet én se látok ebben.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Na igen, csak mennyiért jön ide?
Mondjuk nem sok értelmét látom még olcsóért sem, de mindegy....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Amikor Devon House 6 millát kap, örülsz Antrell Rollénak.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Akkor szummázva a lényegesebb információk:
- Royal tegnap csak vizitálni jött (el ne engedjék szerződés nélkül)
- Rolle is csak beszélgetett tegnap
- Marshall trade: mi adtuk Marshallt és az idei 7. kört, cserébe kaptuk a Jets idei 5. körét...
- McPhee hivatalosan is Bear
- Paea aláírt a Skinshez 4 évre átlag több mint 5 millió per év értékben
- Conte a Bucshoz megy látogatóba, minő véletlen (egyébként Melton is)
- Knightonért harcban vagyunk
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Bears 2011 6th-round pick LB J.T. Thomas signs a 3-year, $12 million deal with the Giants, per @AdamSchefter.

Hát én nem hittem volna, hogy 2015 márciusában még a ligában lesz, nemhogy évi 4 millát zsebre tegyen...

Rolle és Royal szerződés sem biztos még.tüsi91
Ez a szerződés számomra is rejtély....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)