Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Írok egy tippelőst, hogy kiket hozunk vissza és igazolunk le az FA időszakban.

Visszaigazolás ~ 5 millió
Sherrick McManis CB
Brian de la Puente C
Darrly Sharpton LB
Dante Rosario TE
Jeremy Cane LS
Jimmy Clausen QB
Zach Miller TE

Még cutoljuk: ~ 2 millió spórolás
Roberto Garza C
Kasheem Greene LB

Forte új szerződés ~ 3 millió spórolás

Draft: ~ 5 milió

Cap space: ~ 23-25 millió

FA igazolások:
Rahim Moore S (5,5-6 millió / év)
Chris Culliver CB (5 millió / év)
Dan Skuta OLB (2 millió / év)
Cecil Shorts WR (3,3 millió/év)
Brandon Spikes ILB (3,5 millió / év)
BJ Raji (2 millió / év)
Orlando Franklin (6 millió / év)tüsi91
Én ezt így most aláírnám. Jó volna DMC de az Eagles, Jets , Colts trió is rá van állva és nem vagyok benne biztos hogy annyival jobb Moore-nál mint amennyivel többe kerülne. Amúgy is az Eagles, Jets, Raiders cap spaceval nem tudnánk versenyezni ha annyira kell nekik DMC...Short elmenne, de Royalt jobban csípném...
Állítólag Franklinre is hajt az Eagles...Tomcsik
Szerintem ennél öregebb játékosokat hozunk akik tehetségtelenebbek, és sokkal több pénzt is fizetünk értük.

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Írok egy tippelőst, hogy kiket hozunk vissza és igazolunk le az FA időszakban.

Visszaigazolás ~ 5 millió
Sherrick McManis CB
Brian de la Puente C
Darrly Sharpton LB
Dante Rosario TE
Jeremy Cane LS
Jimmy Clausen QB
Zach Miller TE

Még cutoljuk: ~ 2 millió spórolás
Roberto Garza C
Kasheem Greene LB

Forte új szerződés ~ 3 millió spórolás

Draft: ~ 5 milió

Cap space: ~ 23-25 millió

FA igazolások:
Rahim Moore S (5,5-6 millió / év)
Chris Culliver CB (5 millió / év)
Dan Skuta OLB (2 millió / év)
Cecil Shorts WR (3,3 millió/év)
Brandon Spikes ILB (3,5 millió / év)
BJ Raji (2 millió / év)
Orlando Franklin (6 millió / év)tüsi91
Én ezt így most aláírnám. Jó volna DMC de az Eagles, Jets , Colts trió is rá van állva és nem vagyok benne biztos hogy annyival jobb Moore-nál mint amennyivel többe kerülne. Amúgy is az Eagles, Jets, Raiders cap spaceval nem tudnánk versenyezni ha annyira kell nekik DMC...Short elmenne, de Royalt jobban csípném...
Állítólag Franklinre is hajt az Eagles...

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Írok egy tippelőst, hogy kiket hozunk vissza és igazolunk le az FA időszakban.

Visszaigazolás ~ 5 millió
Sherrick McManis CB
Brian de la Puente C
Darrly Sharpton LB
Dante Rosario TE
Jeremy Cane LS
Jimmy Clausen QB
Zach Miller TE

Még cutoljuk: ~ 2 millió spórolás
Roberto Garza C
Kasheem Greene LB

Forte új szerződés ~ 3 millió spórolás

Draft: ~ 5 milió

Cap space: ~ 23-25 millió

FA igazolások:
Rahim Moore S (5,5-6 millió / év)
Chris Culliver CB (5 millió / év)
Dan Skuta OLB (2 millió / év)
Cecil Shorts WR (3,3 millió/év)
Brandon Spikes ILB (3,5 millió / év)
BJ Raji (2 millió / év)
Orlando Franklin (6 millió / év)tüsi91
Amin meglepődnék:
- Forte hosszabbítás
- Nagy lóvét adni CB-re
- Ha NEM adnának nagy lóvét safety-ért
- Titkos Fegyver nem a Stills-típusból hozna egyet. Short szerintem nem illik a képbe, de nem mérgeztem magam túl sok Jaguars mecsel.
- Támadófal erősítés. Nem kell az, PFF szerint fasza volt a támadófal, csak Cutler nem líder. 6 milla egy RT-ért pedig esélytelen. Titkos Fegyver nem tette ezt a Saintsnél. Nem tették. Többes szám. Ő csak titkos volt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Írok egy tippelőst, hogy kiket hozunk vissza és igazolunk le az FA időszakban.

Visszaigazolás ~ 5 millió
Sherrick McManis CB
Brian de la Puente C
Darrly Sharpton LB
Dante Rosario TE
Jeremy Cane LS
Jimmy Clausen QB
Zach Miller TE

Még cutoljuk: ~ 2 millió spórolás
Roberto Garza C
Kasheem Greene LB

Forte új szerződés ~ 3 millió spórolás

Draft: ~ 5 milió

Cap space: ~ 23-25 millió

FA igazolások:
Rahim Moore S (5,5-6 millió / év)
Chris Culliver CB (5 millió / év)
Dan Skuta OLB (2 millió / év)
Cecil Shorts WR (3,3 millió/év)
Brandon Spikes ILB (3,5 millió / év)
BJ Raji (2 millió / év)
Orlando Franklin (6 millió / év)
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Meglátjuk, mi lesz.....olcsóért jöhetnek....de a leghülyébb dolog, ha egy közepes játékost túlfizetsz....na ezt nem szeretném látni....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nagyon örülök, két közepesnél egy cseppet sem jobb ember....micsoda igazolások lennének! Mondjuk a legszomorúbb, hogy még ez is upgrade.....
Top S - Byrd tavaly az NO-nál.... 😊 (Ha 14-ben a NO-val rámentünk az egyik legjobb S-re - amikor ugye ott voltam - akkor most én is rámehetek magamtól egyre 15-ben... 😊 )Bear
Brooks elég jó az advanced statok alapján, hát kb. ennyit tudok róluk. Foster tényleg jó. Lóvé kédése az egész, nem lehet mindenki All-Pro.

Suh elment a csoportból. Egy jókora gonddal kevesebb.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nagyon örülök, két közepesnél egy cseppet sem jobb ember....micsoda igazolások lennének! Mondjuk a legszomorúbb, hogy még ez is upgrade.....
Top S - Byrd tavaly az NO-nál.... 😊 (Ha 14-ben a NO-val rámentünk az egyik legjobb S-re - amikor ugye ott voltam - akkor most én is rámehetek magamtól egyre 15-ben... 😊 )


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Two names that the Bears seem very intrigued with are linebackers Brooks Reed & Mason Foster. Also seem to be in on all of the top safeties.

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sajnos mindössze 35 millió dollárt lehet elbaszni rossz igazolásokra, mert Jay Cutler albatrossz szerződése 10 évre megnyomorította a franchise-t. Vagy kivágják éjfélkor, és elkölthetnek 40 milliót, meg jövőre is 45-öt. Nem tudom, kiket javasolt a Titkos Fegyver, remélem nem Jarius Byrd volt az egyik. De leigazolták Drew Breest, és őt akkor már beengedték az épületbe. Mert a Dolphinsnak nem kellett. Így indult be a Titkos Fegyver karrierje? Most azért vagyok pipa, mert olyan ügyesen bemanőverezték magukat a sarokba ezek a rutinos, tehetséges emberek ezzel a Cutler kérdéssel. Normálisan elcserélni nem tudják, mivel mindenki arra vár, hogy ki fogják vágni. Vagy kiállnak, hogy Jay is ar kvóterbekk, miután kiraktad a kerítésre, mint a véres lepedőt, az ugye 2 hónap alatt segg a szádból. Pedig ezek az emberek gerinces, kemény emberek. Én olyan becsületes ember mindegyik, hogy nem kötelezi el magát irányítókérdésben. Nem is szabad elkötelezni magad. Ha elkötezenéd magad, nem tudnád letagadni.
 espn.go.com/blog/chicago/bears/post/_/id/4697011/tough-honest-john-fox-just-what-bears-need

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Persze nem jelent semmit, de eddig nem hallani arról, hogy bárki komoly iránt is érdeklődnénk.....
Úgy néz ki, hogy Briggs mellett Paea sem jön vissza...érdeklődés van bőven iránta (Wsh, Dal, Ari), mi viszont nem törjük magunkat....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha szerintük Mariota franchise arc, akkor adjanak el inget-gatyát, és menjenek fel érte. Ha nem az, akkor kuss. Ha úgy gondolják, hogy az, de többet ér 3 elsőkörös pick, vagy ráfogják Cutlerre, akkor már kirúgni mindenkit. Persze kényelmesebb kifogásokat keresni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Contenak is jobb, hogy elkerül innen. Egyrészt tényleg hibázott vastagon, másrészt ő lett a védelem bűnbakjának kinevezve...

Ha van lehetősége és esze, akkor elmegy a Bucshoz. Lovie alatt több, mint korrekt játékot nyújtott.
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Chris Conte has confirmed he will not return to Chicago Bears.

Pedig vagy két meccsre tuti egészséges lett volna.Bazzani
Pedig én reménykedtem, hogy visszatér, én adtam vonla neki még egy szezont..
Így kereshetünk kezdő FS-t is vagy Veeren és mögé akarunk valakit?
Jó kérdés

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Chris Conte has confirmed he will not return to Chicago Bears.

Pedig vagy két meccsre tuti egészséges lett volna.

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na van egy összeesküvés elméletem 😀 ... Eltradeljük Cutlert egy első körért a Titansbe, vagy a Jetsbe ( Buffalonak sajna nincs első köre), vagy Brownsba ( nekik úgy is van 2) Igy lesz 2 első körünk...Ezután feltradelünk Mariotaáért egy idei első és 3. körért meg kövi év első 2. Körére... ekkor hív minket Chip hogy adja az idei első kört meg Folest plusz kövi év 1 és 4. Kört.... Lesz 3 első körünk plusz egy QB 😀 Ha ezt összehozom felvesznek Pace helyett ??? 😀
Nem tudok számolni csak 2 első körünk lenne 😊 Na de akkor se lenne rossz bolt 😀

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én továbbra is azon a véleményem vagyok, hogy eddig is volt hiány WR poszton és továbbra is égető probléma egy a pálya közepén használható, robbanékony WR szerzése. Pedzegettük már szezon közben is, hogy nem a legszerencsésebb WR tandem felosztás ez. Persze így most már két WR-t kellene importálni a keretbe, de nem látom lehetetlennek egy slot WR és egy tisztán 2. számú elkapó szerzését. Sőt.

De nekem vannak még aggályaim offense terén. Egyrészt Garza a center, akinek van szerződése... Ami azonban tényleg aggaszt, hogy Bushroddal mi lesz egy új sémában? Tavaly olyan tré volt, hogy visszasírtam St. Clairt. A jobb oldalon Mills zuhant Omiyale szintje alá.
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Az első kettő kb. az volt....
Most nem azt mondom, hogy óriáskiválócsászár, csak azt, hogy feleslegesen hiányt generáltunk...

Egyébkén Jeffery:

I want to say thanks for 3 great years with you fam. Certainly an honor to learn from one of the best all time! The MONSTERS OF MIDWAY will always be remembered! Stay blessed always!!!


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szerinted lett volna egy sérülések nélküli balhémentes jó szezonja? Mondjuk én a szerződését se hosszabbítottam volna meg, a tavaly Packers meccs után nálam elvágta magát.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Értem én, Tüsi, de úgy érzem, hogy féligazság....semmi sem garantálja, hogy ennél jobbra akadunk...
Marshallt a lehető leghülyébb időben, sérüléssel teli szezon és balhék után cseréltük el....ezért kaptunk érte ennyit...
Én a def-fel foglalkoztam volna, és az O-ba valóban egy speedy WR-t hozok olcsón, vagy a draftról későn...
Ha fejben összerakják ezt a gárdát támadóoldalon, akkor nincs nagy gigszer....védelem viszont gyakorlatilag nincs, de tényleg....épp ezért kvára nem akartam volna, hogy mondjuk 2-3.kört, vagy komolyabb FA-pénzt áldozzunk WR-re....

Nem hiszem, hogy a legfőbb gond M. jelenléte lett volna....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Denver probléma eltradelték.
Dolphins probléma eltradelték.
Bears probléma eltradelték.

Ennyit ér Brandon Marshall. Én őszinte leszek 4. kört vártam.

Bear: Nem értek egyet. Égbekiáltó need volt így is a WR, hogy valami sebességet vigyenek a passzjátékba. Eddig volt két lóbaszó, fizikális (?) elkapód, akik képtelenek voltak elszakadni az embertől. Még mindig kell egy slot WR, aki bejátssza a pálya közepét, és most így kell egy Nicks, Hartline típusú elkapó másik szélre. De sokan lesznek piacon.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Olvassa szerintem mindenki vissza a saját hozzászólását az elmúlt évekből minden komoly meccs után. Egy biztos benne lesz: Marshall sehol se volt. Idén eljutottunk odáig, hogy minden UDFA leradírozta, cserébe viszont ordítozot, ami egyenlő lídersip. Meg elvitte a srácokat tréningezni. Aztán Jeffery elkezdett kocogni a pályán, meg nem tudni a playbookot. A csapatból senki meg se nyikkan, hogy micsoda szégyen ez a csere. Még a sablondumákat se nyomják le. Ezek alapján alig hinném, hogy elfogadta volna azt a szerepkört, amit idén Wilsonnak szántak (őt is kurvára segített feledzeni. Nyilván nem az ő dolga, de a drukker az leszop mindenkit, aki áprilisban 2 hétig együtt kondizik valakivel). 31 évesen ekkora lóvéval örültek, hogy valaki elvitte. Főleg, hogy tökig a draft, és a piac is (valszeg ezt is belekalkulálták). De megszabadulni tőle még mindig a könnyebbik fele. Hartline nem rossz választás Bennett-Jeffery mellé. Cobb nagy lóvét kér, de tökéletes lenne. Nem hiszem, hogy Pace 1/7-re elkapót húz. Mert a széntcnél amikor leigazotuk Brízt, meg húztuk, meg válaszottuk..... Oké, te mit csináltál. Megláttam ezt a faszit, kapásból akövetkező jutott eszembe. Lángoktól ölelt kis hazánk gyönyörűséges fővárosának árnyékában megbújó nemzetrontó multiknál vannak ilyen kurva nagy formátumú, jókiállás csávók, akik nem győzik hagsúlyozni, hogy ezt csináltuk, meg azt csináltuk... Nyilván nem csináltak szart se az exceltáblákon kívűl, aztán elment ez a főnöke, meg az a főnöke, meg amaz, aztán 10 év elröppent, túl nagy baromságot nem csinált, és osztályvezető. De döntéshozónak kurvára nem alkalmas, csak ezt nem tudja róla addig senki, amíg nem kell döntést hozni. Ilyenkor jön az alvállakozó hibáztatása, meg hogyan küldjenek úgy papírokat, hogy húzzák a határidőt, és ne kelljen kötbért fizetni. Miután Emerytől el voltam ájulva, legyen az jó jel, hogy szerintem ez a faszi nem az NFL borongós egén áthasító üstökös, mindössze mocsárgázból gyulladt lidércfény. Persze Trestman egy sötét koliszobában meggyújtott szellentés volt, szóval apró lépések.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Egy kibaszott lényeges dolgot ne feledjünk. Lehet itt Cutlerezni, Marshallozni meg mittomén. 8 év alatt 1 rájátszás, a többi buktás év, 4 éve konkrétan semmi, 2 éve pozitív szezon sem. Az elmúlt év pedig maga volt a katasztrófa és most 5. körért elpasszoltak egy embert, aki úgy tűnt eléggé bomlasztó. Ha csak ezeket nézzük, akkor ne lepődjünk meg. Főleg úgy, hogy Marshall egy fiatal verziója, -aki épp úgy azt tudja, amit Marshall és épp úgy azt nem, amit Marshall - van még a keretben.

Lehet fikázni Pacet, hogy idejön és elakarja kezdeni a saját gondolkodása alapján felépíteni a franchiset. Azonban nem egy sikerszériáról beszélhetünk, amit maga mögött kíván hagyni. Nyilván vannak csapatok, akik még ezt sem érték el.tüsi91
Nem is az a bajom hogy elcserélték, hanem hogy szaré hugyé... Pacet se fikázom, eddig tetszett amit csinált. Lehet Marshall tényleg rák volt az öltözőben, ők ezt csak jobban látják. Kicsit emésztenem kell ezt az 5. Körös picket ennyi az egész...Mellesleg ha pont ez a 4 milka kelett hogy hozzuk Cobbot és Royalt még happy is leszek... Vagy ha találtak valami 2-3. körös gyémánt WR-t...

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Tuti, hogy szar volt a palacsintában....miért éppen két év után hülyült meg? Volt itt ennél több is szerintem....
Nem csak Marshall volt a probléma, mellette volt még 50 fostartály teljesítmény....
Örülök, hogy Louis-Jean-ra s Hurstre építjük fel a franchise-t.....szarkazmust félretéve: Marshall ennél többet ér...a Jets kihasználta Pészék elseredett törekvését, hogy kitegyék Marshallt...hát nem mi jártunk jól....
Egy kib. lényeges dolgot ne feledjünk el....értéktől szabadultunk meg érték alatt.....ott csináltunk lukat, ahol nem volt....ez történt....és ezzel még egy hiányt generáltunk....csodálom, hogy nem a Pats csapott le rá....
Nem elküldeni kellett volna, hanem kezelni...Bill papa Bostonban egy rakás ilyen idiótát szelídített meg (néhány nem jött be, de ez benne van)....ez jobb terv, mint áron alul kihajítani....
Kíváncsi vagyok, hogy ebből mi lesz, de eddig nem tetszik, az fix...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egy kibaszott lényeges dolgot ne feledjünk. Lehet itt Cutlerezni, Marshallozni meg mittomén. 8 év alatt 1 rájátszás, a többi buktás év, 4 éve konkrétan semmi, 2 éve pozitív szezon sem. Az elmúlt év pedig maga volt a katasztrófa és most 5. körért elpasszoltak egy embert, aki úgy tűnt eléggé bomlasztó. Ha csak ezeket nézzük, akkor ne lepődjünk meg. Főleg úgy, hogy Marshall egy fiatal verziója, -aki épp úgy azt tudja, amit Marshall és épp úgy azt nem, amit Marshall - van még a keretben.

Lehet fikázni Pacet, hogy idejön és elakarja kezdeni a saját gondolkodása alapján felépíteni a franchiset. Azonban nem egy sikerszériáról beszélhetünk, amit maga mögött kíván hagyni. Nyilván vannak csapatok, akik még ezt sem érték el.
több mint 9 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Jimmy! Véleményt! 😊