Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
...hát nem azért mondom, de meglepett ez a Kiko .. LeSean trade. Nagyot akaszthattunk volna mi is,ha Marshall-t adjuk Kikoért. Sokkal nagyobb szükség lett volna egy elkapóra ott,mint egy futóra. Erről már sajnos lecsúsztunk. 😕
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért néztem én is, de mindegy 😀
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Szerintem Hpeter a Bearsben játszó Lamarr Houstonra gondolt, Justin méreteinek nincs sok köze a 3-4 DE poszthoz 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most kapott Tag-t ő már nincs piacon.
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ha mindenképpen akarunk DL-be embert hozni, akkor keressék meg Kenrick Ellist. Jetsben nem fért oda a Richardson-Harrison-WIlkerson 3-as mellé kezdőbe, de jó játékos. Fiatal és nem agyonhasznált. Nem mellesleg olcsó és naturális 3-4-es DE.tüsi91
Hát mindenképp kell hozni DL embereket, mivel most úgy állunk hogy NT még csak csak ( Ratliff, Ego) de igazi 3-4-es DE nem nagyon van a keretben. Ellis nem lenne rossz ha olcsón elérhető...Aminek jobban örülnék az DMC, mivel nem tagelték ( bár ez nem jelenti azt hogy nem egyeznek meg) talán esély nyílik a megszerzésére...Tomcsik
Houston? Ő szerintem a méretei alapján 3-4 es DE

több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 291
Ha tisztázzák, akkor 3-4-es DE-nek kevés pénzért elhoznám McDonald-ot. 30 éves egy prove it szerzödéssel megkínálnám. Tudom, hogy rosszfiúkat nem nagyon igazolunk, de ö legalább játszott már ilyen rendszerben és talán olcsón meg lehetne úszni.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ha mindenképpen akarunk DL-be embert hozni, akkor keressék meg Kenrick Ellist. Jetsben nem fért oda a Richardson-Harrison-WIlkerson 3-as mellé kezdőbe, de jó játékos. Fiatal és nem agyonhasznált. Nem mellesleg olcsó és naturális 3-4-es DE.tüsi91
Hát mindenképp kell hozni DL embereket, mivel most úgy állunk hogy NT még csak csak ( Ratliff, Ego) de igazi 3-4-es DE nem nagyon van a keretben. Ellis nem lenne rossz ha olcsón elérhető...Aminek jobban örülnék az DMC, mivel nem tagelték ( bár ez nem jelenti azt hogy nem egyeznek meg) talán esély nyílik a megszerzésére...

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ha mindenképpen akarunk DL-be embert hozni, akkor keressék meg Kenrick Ellist. Jetsben nem fért oda a Richardson-Harrison-WIlkerson 3-as mellé kezdőbe, de jó játékos. Fiatal és nem agyonhasznált. Nem mellesleg olcsó és naturális 3-4-es DE.tüsi91
Én támogatom, de ő nem NT?hpeter93
de


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ha mindenképpen akarunk DL-be embert hozni, akkor keressék meg Kenrick Ellist. Jetsben nem fért oda a Richardson-Harrison-WIlkerson 3-as mellé kezdőbe, de jó játékos. Fiatal és nem agyonhasznált. Nem mellesleg olcsó és naturális 3-4-es DE.tüsi91
Én támogatom, de ő nem NT?

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha mindenképpen akarunk DL-be embert hozni, akkor keressék meg Kenrick Ellist. Jetsben nem fért oda a Richardson-Harrison-WIlkerson 3-as mellé kezdőbe, de jó játékos. Fiatal és nem agyonhasznált. Nem mellesleg olcsó és naturális 3-4-es DE.
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ha minden igaz, eddig őket hoztuk vissza FA-ról

Zach Miller TE 1 év

Demontre Hurst CB 2 év

Al Louis-Jean CB 2 év

Aki még érdekes lehet az, Conte(ha nem kér sokat van esélye) Briggs(drága nagyon, lassú is, nem látom értelmét minek kéne vissza) Tillman(olcsóért esetleg, de már nagyon lassú és sérülékeny)

Paeat azért nem írom, mert 3-4 ben esélytelen, hogy nagy lóvét csengessünk neki.

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Az utóbbi jobb lenne Táncosból van elég..nélküle is. 😊
Kirakta a 'skins....7,7 millió dodót foglalt a sapkában. Tavaly csak 8 meccsen tudott pályára lépni sérülések miatt. Mikor megláttam...a korábban feltett kérdés merült fel bennem.Süsü
Megbukott a fizikai felmérőn a Skinsnél.empty taxi
Ja Ratliffről ugyanezt mondta a Dallas...Szaré hugyé kaphatna egy prove yourself szerződést lószar garantáltal. Depth-nek jó lenne. Orakponak szintén ilyesmi szerződést kéne adni vagy ilyen egy év és mutasd meg hogy nem dőlsz ki vagy akár hosszabb távút, de nem sok garantáltal...

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Az utóbbi jobb lenne Táncosból van elég..nélküle is. 😊
Kirakta a 'skins....7,7 millió dodót foglalt a sapkában. Tavaly csak 8 meccsen tudott pályára lépni sérülések miatt. Mikor megláttam...a korábban feltett kérdés merült fel bennem.Süsü
Megbukott a fizikai felmérőn a Skinsnél.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Hozzá mit szólnánk?
Süsü
Attól függ, táncosnak kéne, vagy játékosnak?hpeter93
Az utóbbi jobb lenne Táncosból van elég..nélküle is. 😊
Kirakta a 'skins....7,7 millió dodót foglalt a sapkában. Tavaly csak 8 meccsen tudott pályára lépni sérülések miatt. Mikor megláttam...a korábban feltett kérdés merült fel bennem.
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Hozzá mit szólnánk?
Süsü
Attól függ, táncosnak kéne, vagy játékosnak?

több mint 9 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Hozzá mit szólnánk?
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mindenki nyugodtan érzi magát, hogy Ryan Pace fog draftolni? Mióta 2 éve kinevezték Loomis (aki szerint ez a csávó volt a tiktkos fegyverük) után a második atyaúristennek, egy kalap szar a draftjuk. Egy jó elkapó, egy masszív 50 yardot átlagoló elsőkörös elkapó, a helyi Jamarcus Webb, meg egy csere DT, a többi pályára se lép. Ha ez nem ordítja az arcotokba, hogy SIKER, akkor semmi.füligjimmy
hát nem tudom, a 13-as draftról vaccaro(ss) stills(wr) jenkins(DT) armstead (Ot) stabil kezdők.A masszív 50 yardot átlagoló elkapó, hát nem tudom 7meccsen 550 yard az 78-as átlag, és amíg le nem sérül brees kedvenc célpontja volt, vezette a csapatot az elkapásokkal. a többi játékos meg amíg le nem sérült addig játszott, kivéve sjb-t. A draftunkat pedig peyton és loomis irányították, Pace csak megfigyelőként segédkezett.kapitnono
Az, hogy ki stabil kezdő, az csak annyit jelent, hogy 11 játékosnak mindig a pályán kell lenni, és a rosteren nincs náluk jobb. De annak örülök, hogy csak megfigyelőként volt jelen. Forrásaim szerint a sarokban elhelyezett fikusz azért nem vállalta a megmérettetést, mert még korainak érzi.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Mindenki nyugodtan érzi magát, hogy Ryan Pace fog draftolni? Mióta 2 éve kinevezték Loomis (aki szerint ez a csávó volt a tiktkos fegyverük) után a második atyaúristennek, egy kalap szar a draftjuk. Egy jó elkapó, egy masszív 50 yardot átlagoló elsőkörös elkapó, a helyi Jamarcus Webb, meg egy csere DT, a többi pályára se lép. Ha ez nem ordítja az arcotokba, hogy SIKER, akkor semmi.füligjimmy
hát nem tudom, a 13-as draftról vaccaro(ss) stills(wr) jenkins(DT) armstead (Ot) stabil kezdők.A masszív 50 yardot átlagoló elkapó, hát nem tudom 7meccsen 550 yard az 78-as átlag, és amíg le nem sérül brees kedvenc célpontja volt, vezette a csapatot az elkapásokkal. a többi játékos meg amíg le nem sérült addig játszott, kivéve sjb-t. A draftunkat pedig peyton és loomis irányították, Pace csak megfigyelőként segédkezett.


több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Végre van egy kis élet 😀 Pace nállam megalapozta a bizalmat azzal hogy összerakott egy ilyen edzői stábot... Draft téren meglátjuk. Most ő a GM és ilyen minőségben nem húzott még. Meg szerintem az edzőjének is lesz némi beleszólása... Fox meg csak behúzott egy Pepperst meg egy Millert...Még 1x MRI-nél nem lehet rosszabb...

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ahogy érzed... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Látod, az ilyenek miatt vagy te jobb ember nálam.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Mindenki nyugodtan érzi magát, hogy Ryan Pace fog draftolni? Mióta 2 éve kinevezték Loomis (aki szerint ez a csávó volt a tiktkos fegyverük) után a második atyaúristennek, egy kalap szar a draftjuk. Egy jó elkapó, egy masszív 50 yardot átlagoló elsőkörös elkapó, a helyi Jamarcus Webb, meg egy csere DT, a többi pályára se lép. Ha ez nem ordítja az arcotokba, hogy SIKER, akkor semmi.füligjimmy
Na igen, ez semmiképpen sem szól Ballard mellett....attól azonban, hogy itt "pallérozódott", még nem lesz alkalmatlan (főleg ha látta, hogy mi miért szutyok...)
Nekem a többi jelölt sem "szexi"....
Igazi winning franchisetól nem hívtunk senkit (DeCostát ne vegyük ide, mert nem fog jönni)....

A New Orleans nem lehet túl büszke a draftjaira...(Pace)
A Titans sem egy világverő alakulat, talentben sem csak a QB hiányzik...(Dawson)
Gaine Miami-ja sem alkotott maradandót, a közvetlen főnöke pedig enyhén szólva is csinált érdekes dolgokat...FA-kat pedig gyak. nem igazolt a Houston abban az egy évben, amióta ott van....

Csak nekem tűnik úgy elsőre, hogy itt mindenki incomplete pass?
.....


Szerkesztette: Bear (1 hónapja)



Engem sem dob fel, de először lássuk, mit tud....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Peppersen úgy átrohantak a szezon első felében, mint libán a fos. Utána nézd meg, ki volt az aktuális RT vele szemben a szezon második felében. Fasza névsort fogsz kapni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy a nagynéném még mindig elérhető, kell egy igazi mauler Fangio rendszerébe. Igazi leader on the konyha, és off the konyha is, 7 unoka felügyelete mellett nem csoda. Injury related red flag miatt simán csúszhat a második körbe, de a szürkehályogot sikeresen leműtötték, és a vérnyomása is rendben van. 6-1, 310 font, high character (a templomi kórus vezértorka), high motor prospect. Vagy Chuck Norris.füligjimmy
Na jó ebbe a dumába konkrétan belehaltam. 😀😀

Közel sem vagyok biztos hogy Willie Young és Jared Allen olyan jól illeszkedik majd, mint Peppers a GB-en...Tomcsik
Youngnál szerintem inkább az a kérdés, hogy egy ilyen sérülés után mikor tud visszatérni és mennyit veszít a sebességéből.

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mindenki nyugodtan érzi magát, hogy Ryan Pace fog draftolni? Mióta 2 éve kinevezték Loomis (aki szerint ez a csávó volt a tiktkos fegyverük) után a második atyaúristennek, egy kalap szar a draftjuk. Egy jó elkapó, egy masszív 50 yardot átlagoló elsőkörös elkapó, a helyi Jamarcus Webb, meg egy csere DT, a többi pályára se lép. Ha ez nem ordítja az arcotokba, hogy SIKER, akkor semmi.füligjimmy
Nyilatkozott pl a DT-vel kapcsolatban pl. és mondta, hogy neki nem jött be annyira, de mivel DT need volt behúzták...És mondta hogy ezért sem szeret needre húzni neki jobban bejön a BPA... Azért biztos volt valami beleszólása, de nem ő volt a GM... Amúgy MRI-nél rosszabb csak nem lesz 😀Tomcsik
Ahhoz képest, hogy nem akarta, a 3. legjobb játékos a draftjaikról. Az a második körös cornert, aki pályára se tud lépni, azt akarta? Vagy erről hallgatunk?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson