Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Samson Satele érkezhet center posztra. Garzahoz képest upgrade, de azért nem egy klasszisról beszélünk.

56 igazolt játékosunk van, ami a legkevesebb a liga csapatai közül. Ami picit érdekesebb az a DL poszton lévő nihil. Oké Ratliff játszott NT-t és jól is Dallasban, de rá nem szabad már egységet alapozni. Azon kívül 5 tech poszton senkiről nem tudjuk mit tud. Ego, Sutton, Brandon Dunn a maradék ember... Ego szerintem erőből megtudja oldani, Suttonban én nem látom a 3-4-es endet. Washington még érdekes lehet, mert fizikálisan pöpec, de a pass rush skillsetje elég gyér, ha felvenne 15-20 fontot, akkor 5 techben még lehetne belőle valami, de a 3-4-es OLB-t nem látom benne, holott tudom, hogy egyetemen az volt. (Nem is volt produktív.) Valamint ugye Houston, akit nem tudok elképzelni OLB-ként. Kenrick Ellist elhoznám még mindig.tüsi91
Igen, ezt én sem értem, az Lb sort még meg lehetne oldani kb, mert minden második játékos OLB-t fog játszani, és van egy Bostic is középre. De a falba kéne 7-8 játékos és ha nagyon erőlködök, akkor találok kb 3-at.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Samson Satele érkezhet center posztra. Garzahoz képest upgrade, de azért nem egy klasszisról beszélünk.

56 igazolt játékosunk van, ami a legkevesebb a liga csapatai közül. Ami picit érdekesebb az a DL poszton lévő nihil. Oké Ratliff játszott NT-t és jól is Dallasban, de rá nem szabad már egységet alapozni. Azon kívül 5 tech poszton senkiről nem tudjuk mit tud. Ego, Sutton, Brandon Dunn a maradék ember... Ego szerintem erőből megtudja oldani, Suttonban én nem látom a 3-4-es endet. Washington még érdekes lehet, mert fizikálisan pöpec, de a pass rush skillsetje elég gyér, ha felvenne 15-20 fontot, akkor 5 techben még lehetne belőle valami, de a 3-4-es OLB-t nem látom benne, holott tudom, hogy egyetemen az volt. (Nem is volt produktív.) Valamint ugye Houston, akit nem tudok elképzelni OLB-ként. Kenrick Ellist elhoznám még mindig.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ez így van Jimmy és ezért is jó, hogy Pace nem perkált ki ennyit Parkerért...Nem véletlen tette lapátra Marshallt se... Szerintem látja ő is amiket leírtál, csak szerintem úgy van vele, hogy nem feltétlen ők ennyire rosszak, hanem a rendszer és az edzők voltak inkompetensek...Bushrood tud liga elit szinten játszani ez tudjuk, láttuk. A tavalyi szezonját inkább hagyjuk, de lehet az új edzőkkel új sémában visszanyerik önmagukat... Benettet szerintem nem is az esze miatt igazolták, a hülyesége ellenére azért hozta a yardokat/TD-at és ő meg Forte volt tán az akiken a leginkább látszott, hogy legalább hajt és akar...Fuller még sokat fejlődhet és ne feledjük hogy egész szezonban sérülten volt fennt szinte. Most lesz egy év kezdő tapasztalata + Donatell aki neve nincs UDFA CB-ez hozott fel jo/elit szintre. Ez a 2. éve nagyon fontos lesz. Meglátjuk hogy draftolunk majd, de én bízok benne hogy az új staff csak nem tud olyan szarul mint az elődök...

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azt nem értem, hogy ennek mi köze van Ted Phillipshez? Az elmúlt 5 évben annyi lóvét húzott le a budin, mint senki más. Még azt is megkockáztatom, hogy inkább nagyobb garantáltat adnak szabadügynököknek, és cserébe alacsonyabb cap hit (kevesebb bónusz, mittomén). Tavaly Houston pl. ilyen volt. 7 millás cap hit nem sok, cserébe 15 milla garantált, ami biza sok. Szerinted 2 üzleti ebéd között (számlát kérnék róla, köszönöm), odaszól, hogy szerintem Jordan Mills fejlődése mindössze a sérülései miatt torpant meg, jövőre nem lesz ilyen seggszopás (miközben ezt írom, egy hülye affektáló hang van a fejemben, szóval úgy kell olvasni). Angelo is fizetett a falért, és draftolt is, Emery is fizetett, és draftolt is, oszt mégis így néz ki. Pace egyelőre nem fizet, majd kiderül, hogy draftol e. Annak örülök, hogy McPhee után kiszállt ebből a költekezésből, egy nem írat egy rakás backloaded szerződést. Tegnap ezen a pletykán jól felhúztam magam. Hogy még szarabb legyen a napom, betöltöttem a tavalyi Bears meccsek közül vagy hetet, és végigpörgettem még egyszer a "legjobb" részeket. Szerintem arra lehet igazán számítani, akik a verések idején is jól teljesített. Hát nem sok volt
1. Jared Allen jobb körülmények között Pro Bowl szezont fut. A tüdőgyulladás elvett tőle 2-3 hetet, utána sérülések miatt rengeteget volt a pályán, 4. negyedekre teljesen elfogyott.
2. Kyle Fuller jövőjét nem látom túlságosan derűsnek. Persze volt 2-3 klassz meccse, meg sérülések is jöttek. De szinte csak rá dobáltak, és nem véletlenül.
3. Martellus Bennett elképesztően túlértékelt. Megbízhatatlan, ami nálam a legnagyobb bűnök egyike. Brandon Marshall ugyanez a kategória, de ő már nincs itt. Háromszor nem hozott 20 yardot se, háromszor szerzett 90 yard fölött. Blokkolásban minősíthetetlen, de ezt tudjuk tavalyról, emellé most hozzátette az egész csapatra jellemző motiválatlanságot. Nem 2. számú TE kell, hanem első, ettől a faszitól pedig megszabadulni. Raiders nem érdeklődik?
4. Ryan Mundy a DPOY. Ebben minden benne van. Ha így nézed, van értelme Rolle szerződtetésének.
5. Egy bukott szezon irreleváns utolsó 3 meccsén Matt Forte még 68 alkalommal kapta meg a labdát. Összehasonlításképpen Lesean McCoy 60-szor, és ők szoros meccseken kapartak végig a csoportgyőzelemért. Trestman, egy fuldokló patkány kétségbeesett kapálózása. És landult egy 15 millió dolláros állásban. Nájsz.
6. Devin Hesternél butább footballjátékost Bears mezben nem láttam. Eddig. Most komolyan gondolkodom, hogy Alshon, és Narancs Dinó nem butábbak e nála. Ez a két gyerek azt se tudja, mi az a first down marker. Az ékkő a szarkupacon, mikor Bennett a Packers ellen senkitől nem zavartatva megáll az end zone előtt 30 centivel, megfordul, kapja a labdát, aztán megpróbál betoltatni. Cutlernek tudnia kellett volna, hogy nincs jó pozícióban, mert az igazi elit QB-k tudják. Légvonalban álltak egymástól 20 méterre, közöttük 10 másik faszi verekszik. Szerintem az igazi elit QB-k feltételezik, hogy az elkapónak van annyi esze, hogy minimum a vonalon álljon meg az elkapója. Minden héten látunk valami hülyeséget. Van az úgy, hogy az agy kihagy. De 1 yardal rövidebb out route-ot futni 3. kísérletre? Kétlem, hogy ez lenne a playbook.
7. Bushrod olyan rossz volt, hogy a J'Webb Nation kapásból megrendelte a mezét.

Tehát 5 olyan játékos, akit a csapat oszlopának szánnak, de a tavalyi szezonjuk alapján én egy fabudit nem építenék rájuk. És ezekből láttuk a jeleket tavalyelőtt is, ligamásodiklegjobbja. Láttuk, csak ignoráltuk. Egy még véletlen, kettő már trend, vagy mifene. Lehet lemaradsz egy safetyről, vagy jaj, ki lesz a base ILB, de amíg ott van kérdésként, hogy Alshon valóban mentálisan képes az NFL-re, Fuller fog e fejlődni, Forte bírni fogja e a gyűrődést, Martellus hirtelen nem lesz ennyire motiválatlan/ostoba, Bushrod le tud e hozni egy konzisztens/megbízható szezont? Ezek fogják meghatározni a jövő évi szezont, nem Ron Parker kaliberű igazolások.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Tomcsik
KC topicban reagaltam ra, mert nem ide vag.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Az viszont kiváló döntés volt, hogy ennyiért nem ide jött Parker....Bear
Csak azt nem értem hogy pl a Chiefs aki minden évben meghatározó embereket enged el és pl tageli Houstont mert nem tud vele megegyezni.... Most pl elengedte a fala szívét, a liga egyik legjobb centerét...De ad 6 milkát évente Parkernek,aki tényleg jó, de ennyiért nem kelett volna... az nekem is tetszik hogy nem herdálja Pace agyatlanul a lét EDDIG....

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Az viszont kiváló döntés volt, hogy ennyiért nem ide jött Parker....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cutler tavaly 3.2 másodperc alatt megkapta a pofont, ezzel ismét megnyerte a LBPEL-díjat (Leghamarabb Basznak Pofán az Egész Ligában). RT van? Center van?füligjimmy
2008 óta fórumozok, de az ehhez hasonló dolgok, vagy konkrétan ezek, amikről a kiragadott hsz ír valahogy mindig előkerültek az év ezen időszakában. Ez egy ilyen szervezeti kultúra... s ameddig Phillipset nem takarítják el az útból, addig ez is marad. Az évek óta fennálló gondokat nem oldották meg, cserébe most már védelmünk sincs. Talán most hoztak jó edzőket.

De MÉG nem állítsuk be Pacet egy faszkalapnak... 37 éves, rutintalan GM. Nyilván ez idén visszaüthet. Azonban annyira béka segge alatt van most a franchise, hogy nehéz lesz egyből elindítani felfelé.

---

Ron Parker marad a Chiefsnél. Évi 6 millió. Atya gatya, hova szállnak el az árak?
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Egyetértek Jimmyvel (annak ellenére, hogy ismétlem: Bostic olyannyira kegyetlen, hogy inkább Foster, no de nem aranyból van a töke és nem atomfizikus...szal jó lesz annak 2.5-3 miller 1 évre....és még úr voltam vele....)
A fallal kéne foglalkoznunk erősen....kolbászoljanak Barksdale, esetleg Long körül (ha rendesen egyben van)....aztán ha Cutler megint a földet nyalja minden második snap után, akkor ő lesz a köcsög, mert nem líder...pfff...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért egy ilyen gyenge ILb ne kapjon már 15 milliót. Wunderkid nem tudna esetleg, tudjátok, draftolni egyet? Mason Foster? 1 héttel ezelőtt összekeverhettem valakivel, eszembe nem jutott, hogy Mason Foster évi 5 milla környékére számíthat. És JT. Thomason röhögtünk? Mason Foster nagyon rossz játékos. A PFF is megmondja neked, ha nekem nem hiszel. Elképzelésem sincs, hogy léphetett ennyi meccsen pályára. Van itt 3-4 kölyök, adjunk még egy esélyt nekik Fangio keze alatt. Nevetséges. Egy Ravens csere, meg az egyik legrosszabb LB a ligában.füligjimmy
Foster egyáltalán nem rossz játékos, bőven erősítés lehetne. Rendszeridegen, de bele tudna tanulni a 3-4be sztem elég simán. Ha csak Rolandot nem tudja megszerezni a Bears, akkor sztem simán a legjobb elérhető ILBBorbinho
Miben rendszeridegen? NFL védelemben? 2 down ILB, annak is átlagos, maximum. Simán nem rossz játékos? Évi 5 millióért? Bele tud tanulni 34-be? Amikor a saját edzője konkrétan lehülyézte? Twitteren, hogy még se le lehessen tagadni? Vagy azért nem próbálják visszaigazolni, mert Big Love reméli, hogy Nick Roach agya mégse teljesen kocsonya, és mimimumért leigazolja egy újabb liblingjét? Nagyon remélem, hogy ez egy szokásos pletyka. Nevetséges, Antrell Rolle, most meg lehet Mason Foster, a legszarabb védelmekből kaparjuk ki a legszarabb játékosokat, hozzájuk vágnak évi 5 millát, hogy majd itt jobbak lesznek.

Cutler tavaly 3.2 másodperc alatt megkapta a pofont, ezzel ismét megnyerte a LBPEL-díjat (Leghamarabb Basznak Pofán az Egész Ligában). RT van? Center van?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azért egy ilyen gyenge ILb ne kapjon már 15 milliót. Wunderkid nem tudna esetleg, tudjátok, draftolni egyet? Mason Foster? 1 héttel ezelőtt összekeverhettem valakivel, eszembe nem jutott, hogy Mason Foster évi 5 milla környékére számíthat. És JT. Thomason röhögtünk? Mason Foster nagyon rossz játékos. A PFF is megmondja neked, ha nekem nem hiszel. Elképzelésem sincs, hogy léphetett ennyi meccsen pályára. Van itt 3-4 kölyök, adjunk még egy esélyt nekik Fangio keze alatt. Nevetséges. Egy Ravens csere, meg az egyik legrosszabb LB a ligában.füligjimmy
Foster egyáltalán nem rossz játékos, bőven erősítés lehetne. Rendszeridegen, de bele tudna tanulni a 3-4be sztem elég simán. Ha csak Rolandot nem tudja megszerezni a Bears, akkor sztem simán a legjobb elérhető ILB

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Azért egy ilyen gyenge ILb ne kapjon már 15 milliót. Wunderkid nem tudna esetleg, tudjátok, draftolni egyet? Mason Foster? 1 héttel ezelőtt összekeverhettem valakivel, eszembe nem jutott, hogy Mason Foster évi 5 milla környékére számíthat. És JT. Thomason röhögtünk? Mason Foster nagyon rossz játékos. A PFF is megmondja neked, ha nekem nem hiszel. Elképzelésem sincs, hogy léphetett ennyi meccsen pályára. Van itt 3-4 kölyök, adjunk még egy esélyt nekik Fangio keze alatt. Nevetséges. Egy Ravens csere, meg az egyik legrosszabb LB a ligában.füligjimmy
Ennyi pénzt nállam se érne, de szerintem azért nem olyan rossz játékos ő... Pont te vagy, aki nem csak PFF alapján ítél. Azt is kimutatták hogy sokkal jobb a Tampa D-e, amikor ő a pályán van... Abban viszont egyet értünk hogy 15 milla 3 évre kicsit sok nekem olyan 11-12 körül lenne elfogadható...

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért egy ilyen gyenge ILb ne kapjon már 15 milliót. Wunderkid nem tudna esetleg, tudjátok, draftolni egyet? Mason Foster? 1 héttel ezelőtt összekeverhettem valakivel, eszembe nem jutott, hogy Mason Foster évi 5 milla környékére számíthat. És JT. Thomason röhögtünk? Mason Foster nagyon rossz játékos. A PFF is megmondja neked, ha nekem nem hiszel. Elképzelésem sincs, hogy léphetett ennyi meccsen pályára. Van itt 3-4 kölyök, adjunk még egy esélyt nekik Fangio keze alatt. Nevetséges. Egy Ravens csere, meg az egyik legrosszabb LB a ligában.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Illetve mit szólnátok Dez Bryanthez? 1-2 évre jó pénzért szerintem jó volna...Tomcsik
és ezt mégis hogy sikerülne kivitelezni?sapka
Bocs Red Bryant akart lenni na

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
Illetve mit szólnátok Dez Bryanthez? 1-2 évre jó pénzért szerintem jó volna...Tomcsik
és ezt mégis hogy sikerülne kivitelezni?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Állítólag nagyon dolgozunk egy Foster 3 év 15 milka körüli szerződésen. Parker még mindig Chicagóban van és állítólag nagyon akarjuk. Nekik örülnék is. Illetve mit szólnátok Dez Bryanthez? 1-2 évre jó pénzért szerintem jó volna...

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ez szerintem is így van Tüsi. Annyi a lyuk főleg védelemben, hogy egy év alatt ezt nagyon nehéz mind befoltozni. D -ben szinte csak H iányposzt, O -ben az O line ismét renoválásra szorul és WR + 2. számú TE főleg aki jó futásblokkban is kéne...Persze ez az NFL itt bármi megeshet főleg egy jó edzői stábbal...
Draft ügyileg egyre inkább úgy érzem hogy nem egy domináns pass rushert húzunk mivel lassan boldog -boldogtalan OLB-nek van titulálva a keretben, pedig az idei felhozatal jónak tűnik. De egyre sanszosabb a NT (Shelton) S ( Collins) bár ez esetben hátra trade, de most már a WR poszt is játszhat ( White, Cooper)...

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ezek az offseason tranzakciók, amiket eddig lefolytattunk tényleg olyan érzést keltenek, hogy most nem cél egyből visszakerülni az élmezőny környékére, mögéjük, hanem nyugodtan lehet szinte a 0-ról építkezni. Igaz sok money sem állt rendelkezésre, de picit karcsú ez a 3 ember eddig. Igaz még így is jobb, mint az Emery féle pénzdobálás, aminek az árát most is kőkeményen fizetjük, a szó legszorosabb értelmében is.

A Packerst nem is említem, de a Lions és a Vikings is sokkal erősebb keret benyomását kelti (utóbbi megszerezte Mike Wallacet is egy Marshallhoz értékben hasonló trade kapcsán). Jól kell(ene) draftolni.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
Antrell Rolle meg leader. Ami ezek szerint azt jelenti, hogy kiabál, ha szarul játszik.füligjimmy
DeAngelo Hall feeling. 😀😀
Mondjuk egyszer szembejött Johnny Knox, csúnya baleset lett. Meg kell nézni nem játszik e valahol egy Johnny v2 Knox, akkor Rolle isten lesz.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Culliver évi 8 milát kapott. Höh. Orakpo dettó, hát volt 2 komoly sérülése 3 év alatt, de amúgy stabil a srác, és All-Pro kaliberű csávókknál ez nem pénz, pont rosszkor jött ki a piacra, ezekre kéne inkább lecsapni. De a PFF 2012-ben megírta, hogy McPhee egy titkos szupersztár, ezt titokban tartotta 2 évig, hát ez van.füligjimmy
nane 😊
Orakpo összsackjeinek a 80%-át 2012 előtt hoztasapka
2013 - 15 meccs, 10 sack. Idén rossz volt. Okos ember akkor vásárol, amikor alacsonyak az árak. Persze sokszor kiderül, hogy egy jó Ford Focus többet ér, mint egy motorhibás 7es bömös.füligjimmy
jóvan, 71,25% az a 80.
A lényeg, hogy ő már kissé elfáradtsapka
Ha kiderül, hogy annyiba fog kerülni idén Antrell Rolle, meg valami csereszar LB, akitől más alig várja hogy megszabaduljon, mint Orakpo, akkor azért morci leszek. Mert neki még lehet jobb szezonja. Antrell Rolle meg leader. Ami ezek szerint azt jelenti, hogy kiabál, ha szarul játszik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
Culliver évi 8 milát kapott. Höh. Orakpo dettó, hát volt 2 komoly sérülése 3 év alatt, de amúgy stabil a srác, és All-Pro kaliberű csávókknál ez nem pénz, pont rosszkor jött ki a piacra, ezekre kéne inkább lecsapni. De a PFF 2012-ben megírta, hogy McPhee egy titkos szupersztár, ezt titokban tartotta 2 évig, hát ez van.füligjimmy
nane 😊
Orakpo összsackjeinek a 80%-át 2012 előtt hoztasapka
2013 - 15 meccs, 10 sack. Idén rossz volt. Okos ember akkor vásárol, amikor alacsonyak az árak. Persze sokszor kiderül, hogy egy jó Ford Focus többet ér, mint egy motorhibás 7es bömös.füligjimmy
jóvan, 71,25% az a 80.
A lényeg, hogy ő már kissé elfáradt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Culliver évi 8 milát kapott. Höh. Orakpo dettó, hát volt 2 komoly sérülése 3 év alatt, de amúgy stabil a srác, és All-Pro kaliberű csávókknál ez nem pénz, pont rosszkor jött ki a piacra, ezekre kéne inkább lecsapni. De a PFF 2012-ben megírta, hogy McPhee egy titkos szupersztár, ezt titokban tartotta 2 évig, hát ez van.füligjimmy
nane 😊
Orakpo összsackjeinek a 80%-át 2012 előtt hoztasapka
2013 - 15 meccs, 10 sack. Idén rossz volt. Okos ember akkor vásárol, amikor alacsonyak az árak. Persze sokszor kiderül, hogy egy jó Ford Focus többet ér, mint egy motorhibás 7es bömös.

Jól rászóltam, Stills 3. kör + Ellerbe, aki ugyan kihagyta a tavalyi évet, cserébe sokat is keres, de jövőre DM nélkül ki is vághatják.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
Culliver évi 8 milát kapott. Höh. Orakpo dettó, hát volt 2 komoly sérülése 3 év alatt, de amúgy stabil a srác, és All-Pro kaliberű csávókknál ez nem pénz, pont rosszkor jött ki a piacra, ezekre kéne inkább lecsapni. De a PFF 2012-ben megírta, hogy McPhee egy titkos szupersztár, ezt titokban tartotta 2 évig, hát ez van.füligjimmy
nane 😊
Orakpo összsackjeinek a 80%-át 2012 előtt hozta

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Stillst árulja a Saints. Egy 4-5. picket simán megérne a srác, tekintve, hogy nem szoktunk gyémántokat találni a hátsó körökben. Jeffery-Royal-Stills hármas kiegészülve Bennettel és Forteval nagyon pofás lenne.

Royal:
2015: 4M roster bonus, 1,5 base salary
2016: 4,5M base salary
2017: 5M base salary

Royal's base salaries in 2015 and 2016 are fully guaranteed.tüsi91
Pl. Marshallért kapott 5. Kört sima adhatnánk érte...Tomcsik
Ha végigvezetnél a gondolatmeneten, hogy lehet egy 23 éves, produktív, 2 évig újonc szerződésben lévő játékost elhozni egy szaros 5. körösért egy olyan csapattól, ahol ilyan a salary cap helyzet, azt megköszönném. Vagy ez csak úgy jól hangzik?

Culliver évi 8 milát kapott. Höh. Orakpo dettó, hát volt 2 komoly sérülése 3 év alatt, de amúgy stabil a srác, és All-Pro kaliberű csávókknál ez nem pénz, pont rosszkor jött ki a piacra, ezekre kéne inkább lecsapni. De a PFF 2012-ben megírta, hogy McPhee egy titkos szupersztár, ezt titokban tartotta 2 évig, hát ez van.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Foster játszott már 3-4-ben?Bazzani
Nem még, de anno mikor a ligába érkezett sokan azt mondták, hogy inkább 3-4-be való.empty taxi
Amúgy engem nem is zavar, ha valaki akkor Fangio tudja mit csinál, ha kell neki a srác lesz helye a védelemben...