Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Jarvis Jenkins után érdeklődünk elvileg.

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Crabtreet állítólag 3.5-4milla/ év körül szerződteti a Miami, nekünk nem érne kb ennyit? És akkor biztosan mehetnénk a D-re a drafton...

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Rajit én se bánnám, valszeg olcsón megszerezhető lenne, bár Guijon baromsága miatt valazeg számítanak rá a Packersnél, persze ők is olcsóba gondolkodnak szerintem. Tillman max vetminért...

több mint 9 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ennyi erővel,ha hoznánk Spikes-ot (amit nem is tartanék rossz ötletnek ), jöhetne Rolando McClain is. Máris mást mutatna a helyzet. Én elhoznám még B.J Rajit is. Ezek mellett Tillman és Patrick Robinson is csatlakozhatna a bandához. 😊Süsü
PatRob már (sajnos) Charger.empty taxi
Ők tudtak valamit...amit nálunk nem. Kár érte! 😕
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ennyi erővel,ha hoznánk Spikes-ot (amit nem is tartanék rossz ötletnek ), jöhetne Rolando McClain is. Máris mást mutatna a helyzet. Én elhoznám még B.J Rajit is. Ezek mellett Tillman és Patrick Robinson is csatlakozhatna a bandához. 😊Süsü
PatRob már (sajnos) Charger.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Azért maradt még pár név FA-n aki hozzánk upgrade lenne és nem fájna sokba... Sedrick Thorton 5 techbe pl? Futás ellen elit nem is öreg (27) csak a pass rush ismeretlen fogalom neki...Red Bryant DE/NT poszton is bevethető, tapasztalt egyenlőre nem kapkodnak érte és DL rotációba tökéletes volna. Szerintem olcsóért 1-2 évre meg lehetne szerezni ilyen mutasd meg még van a tankban szerződéssel... Meglepő mód Longért sem kaparnak pedig szerintem jó kis játékos, csak hát a sérülések... De egy kevés garantáltat adó szerződéssel jó volna megszerezni...Mindenki Fosterről beszél, pedig én Spikes-ra is vetnék egy pillantást. Futás ellen régóta elit ILB, csak coverageben fogalmatlan, de egy próbát megérne. Elkapókból van felhozatal ésca draft is mély szóval ez lejjebb viheti az árakat Cabtre, Jennings, Wayne esetében... Lehet az egyiküket meg lehetne próbálni ha elérhetők tűrhető áron. Mindenki azt írja hogy jó pozícióban vagyunk az FA 2. hullámára mert sok cap space maradt, de nem hinném hogy nagyobb neveket fognak cutolni mostanában...Tomcsik
Ennyi erővel,ha hoznánk Spikes-ot (amit nem is tartanék rossz ötletnek ), jöhetne Rolando McClain is. Máris mást mutatna a helyzet. Én elhoznám még B.J Rajit is. Ezek mellett Tillman és Patrick Robinson is csatlakozhatna a bandához. 😊
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Cedric Thornton aláírta a 2. körös RFA tendert, úgyhogy felejtős.

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Azért maradt még pár név FA-n aki hozzánk upgrade lenne és nem fájna sokba... Sedrick Thorton 5 techbe pl? Futás ellen elit nem is öreg (27) csak a pass rush ismeretlen fogalom neki...Red Bryant DE/NT poszton is bevethető, tapasztalt egyenlőre nem kapkodnak érte és DL rotációba tökéletes volna. Szerintem olcsóért 1-2 évre meg lehetne szerezni ilyen mutasd meg még van a tankban szerződéssel... Meglepő mód Longért sem kaparnak pedig szerintem jó kis játékos, csak hát a sérülések... De egy kevés garantáltat adó szerződéssel jó volna megszerezni...Mindenki Fosterről beszél, pedig én Spikes-ra is vetnék egy pillantást. Futás ellen régóta elit ILB, csak coverageben fogalmatlan, de egy próbát megérne. Elkapókból van felhozatal ésca draft is mély szóval ez lejjebb viheti az árakat Cabtre, Jennings, Wayne esetében... Lehet az egyiküket meg lehetne próbálni ha elérhetők tűrhető áron. Mindenki azt írja hogy jó pozícióban vagyunk az FA 2. hullámára mert sok cap space maradt, de nem hinném hogy nagyobb neveket fognak cutolni mostanában...

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
#Bears sign TE Dante Rosario to one-year deal.
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Nagyon szeretheted Lajcsi-Jancsit, ha cseppnyivel is jobbnak gondolod Hurstnél....nagyjából ugyanazon a semmilyen szinten állnak ők így párban.....akármelyik a pályán van, nekünk az nem jó.....

Annál azért sokkal jobbnak tartom az edzői stábot, hogy Vlagyimirt starternek hozzák....Bear
Tilmannért nem kapkodtak eddig, nem tudom mennyi esély van arra, hogy visszahozzuk, nickelnek biztos, hogy jobb lenne mint a két isten áldása.

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nagyon szeretheted Lajcsi-Jancsit, ha cseppnyivel is jobbnak gondolod Hurstnél....nagyjából ugyanazon a semmilyen szinten állnak ők így párban.....akármelyik a pályán van, nekünk az nem jó.....

Annál azért sokkal jobbnak tartom az edzői stábot, hogy Vlagyimirt starternek hozzák....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az egyértelmű volt eddig is, hogy CB kell. Nem mondom, hogy nem reménykedek valahol a szívem mélyén, hogy az emberem fényes karriert fut be, de azért nézzük reálisan. Bár ahogy Solecki méréstechnika oktató(?) a győri elitképző egyetemről mondta volt vala: "Hát hmmm láttam már csodát".

Mondjuk én azt hittem, hogy hoznak valami veterán középszar játékost, meg jön egy újonc középső körökből. Fangio&Donatell nem oly remek játékosokból kihozott már korrekt egységet, ebbe talán bizakodhatunk. Bár Jennings nagyon rossz volt tavaly... Nyilván kezdő lesz Fullerral együtt, viszont Hurst... Szóval nickel CB kell, vagy olyan, aki bevethető a pálya szélén és akkor Jennings lesz NCB. Meg egy safety is lóg még, meg egy ILB, meg DE, meg center, meg stb.

Amúgy ez a Ducasse igazolás felvethet tán még egy kérdést. Long, mint RT? Ducasse meg bejön jobb oldali guardba. Mills pad. Azért remélem nem ez lesz.
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Eddig leginkább def. oldalon nézelődünk a prospectek között....érdekes, hogy Cooperen kívül nem sok infót lehet hallani WR iránti érdeklődésről.....Groh volt az edzője a Bamánál, nem meglepő, hogy szeretné.....
Elég sok a CB-scouting is, nem lennék meglepve egy corner-drafton középen-hátul.....Bear
Kik voltak? Én csak Mariotát láttam.hpeter93
A walterfoci őket hozta le eddig (bár - úgy emlékszem - mások is voltak):

Dominique Brown, RB, Louisville (EW)
Tevin Coleman, RB, Indiana (COM)
Alvin Dupree, OLB/DE/3-4OLB, Kentucky (COM)
Mario Edwards Jr., DE/DT/3-4DE, Florida State (COM)
Deshazor Everett, CB, Texas A&M (PRO)
Greg Henderson, CB, Colorado (EW)
Benardrick McKinney, OLB/ILB, Mississippi State (INT)
Cody Prewitt, S, Ole Miss (COM)
Danny Shelton, DT/NT, Washington (SR, COM)
Junior Sylvestre, OLB, Toledo (PRO)
P.J. Williams, CB, Florida State (COM)

Pl. pluszban: Bears talked with Todd Gurley at his pro day


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Eddig leginkább def. oldalon nézelődünk a prospectek között....érdekes, hogy Cooperen kívül nem sok infót lehet hallani WR iránti érdeklődésről.....Groh volt az edzője a Bamánál, nem meglepő, hogy szeretné.....
Elég sok a CB-scouting is, nem lennék meglepve egy corner-drafton középen-hátul.....Bear
Kik voltak? Én csak Mariotát láttam.

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Eddig leginkább def. oldalon nézelődünk a prospectek között....érdekes, hogy Cooperen kívül nem sok infót lehet hallani WR iránti érdeklődésről.....Groh volt az edzője a Bamánál, nem meglepő, hogy szeretné.....
Elég sok a CB-scouting is, nem lennék meglepve egy corner-drafton középen-hátul.....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Leigazoltuk LS-nek Thomas Gaffordot, újra szebbnek érzem a világot, wunderkid életbe lépett.

 www.chicagobears.com/news/article-1/Bears-sign-long-snapper-Gafford/0f265398-780c-4efd-ad1f-8263447aff36

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hát sokkal inkább, mint Satele....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
The Bears are among five teams (Pats, Bucs, Seahawks, Dolphins) who are interested in free agent veteran G/C Dan Connolly.

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Közben Chicago-ban is gondolnak az írekre.........


Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ducasse egy remek...


cserejátékos.

Szerintem ő lesz a 6. támadófalember, lényegében Britton 15-20%-os snapszámát veheti át. Gondolom vet. minimumos szerződés, ebből 80k garantált, nem oszt nem szoroz cap ügyileg.
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
veterán G Ducasse 1 évig a fedélzeten. Vele mi lehet a terv? jó ő még bármire?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ha ez igaz, akkor úgy tűnik nem nagyon ússzuk meg Fostert

John Devine
‏@JohnJDevine
Seaside grad Mason Foster is close to a three-year deal with the Bears, where he'd become a teammate of Palma alum David Fales.

Ha Foster jön, akkor 1. körben nagy valószínűséggel DE/DT jön.hpeter93
Remélem azért nem adunk 15 misit Fosternek olyan 12-13 so so... Az a baj hogy tényleg nagyon jó Rusherek vannak idén, viszont igazi 3-4-es DE nem nagyon van talán Armsted de ő nagy Reach lenne 1/7-re. Collins is benne van a pakliban, de S-t se akarok 1/7-re Williams jó volna de ő tuti top5-ben kimegy...De most már O-line vagy WR-en se lepődnék meg...

több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ha ez igaz, akkor úgy tűnik nem nagyon ússzuk meg Fostert

John Devine
‏@JohnJDevine
Seaside grad Mason Foster is close to a three-year deal with the Bears, where he'd become a teammate of Palma alum David Fales.

Ha Foster jön, akkor 1. körben nagy valószínűséggel DE/DT jön.

több mint 9 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Ez így van Jimmy és ezért is jó, hogy Pace nem perkált ki ennyit Parkerért...Nem véletlen tette lapátra Marshallt se... Szerintem látja ő is amiket leírtál, csak szerintem úgy van vele, hogy nem feltétlen ők ennyire rosszak, hanem a rendszer és az edzők voltak inkompetensek...Bushrood tud liga elit szinten játszani ez tudjuk, láttuk. A tavalyi szezonját inkább hagyjuk, de lehet az új edzőkkel új sémában visszanyerik önmagukat... Benettet szerintem nem is az esze miatt igazolták, a hülyesége ellenére azért hozta a yardokat/TD-at és ő meg Forte volt tán az akiken a leginkább látszott, hogy legalább hajt és akar...Fuller még sokat fejlődhet és ne feledjük hogy egész szezonban sérülten volt fennt szinte. Most lesz egy év kezdő tapasztalata + Donatell aki neve nincs UDFA CB-ez hozott fel jo/elit szintre. Ez a 2. éve nagyon fontos lesz. Meglátjuk hogy draftolunk majd, de én bízok benne hogy az új staff csak nem tud olyan szarul mint az elődök...Tomcsik
Benett akarása miben nyilvánult meg? Netán a sikeres blokkjaiban? Elég nagy nyögés lett vége az akarásának.
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Satele egy átlagon aluli C....rá kár buznyát költeni....max backupnak.....óccsóé


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)