Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
geyco Chicago Bears 27
Amari Cooper ma nálunk járt work outon...
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
#Bears DE Ray McDonald 1 yr contract worth max value of $1.5 million. Has $870K base. $50K roster bonus and $30K workout bonus. McDonald also has $100K in per game roster bonuses ($6250 per game) and $450K in not likely to be earned bonuses.

#Bears CB Alan Ball receives $3 million 1 yr deal. $1 mil signing bonus, $1.95 mil base salary and $50K workout bonus. More than CAR offered.

---
McDonald pénz simán jó, Ball picit húzós.
With Alan Ball and Ray McDonald's contracts filed, the NFLPA has the Bears with $11,433,538 in cap room.

According to @RapSheet RB Jacquizz Rodgers is in Chicago visiting with the team today. #Bears
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Raji maradt GB-ben. Annyit talán nekünk is megért volna. Így már nem lényeg.
B. Spikes-ról tudunk valamit? Nagy a csönd a háza táján. Pedig még őt vártam volna.
Szerintem már nem hozunk senkit. Maradt a draft....:/
Süsü
Szerintem nekünk közel sem ért meg ennyit. Amit Jimmy is írt és tény, hogy sohasem volt tipikus NT-je Fangionak. Ratliff Dallasban anno ezt játszott jó is volt, idén is az lesz. DL jön még draftról kérdés mikor, a legfontosabb az lenne, hogy Ferguson és SUtton fejlődjenek. Ha ez megtörténik nincs gond, ha nem, akkor van. Spikes futás ellen használható, passz ellen kevésbé. Ez nem túl jó párosítás. Foster a Mike és Jones a Jack szerintem a két kezdő ILB-be. Én elégedett vagyok hellyel-közzel, a védelem nem lesz olyan ganaj, mint volt, sőőt.

NFLPA currently has Bears with $14,451,038 in cap space with 61 contracts, not including Ball and McDonald. Those'll move it down near $13M. Szóval igazolni még lehetne, mert marad 6-7 millió, ha levonod a draftot, meg amit meghagysz a szezonra. Számítok is még egy centerre (DLP vissza, vagy Wisniewski).
több mint 9 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Raji maradt GB-ben. Annyit talán nekünk is megért volna. Így már nem lényeg.
B. Spikes-ról tudunk valamit? Nagy a csönd a háza táján. Pedig még őt vártam volna.
Szerintem már nem hozunk senkit. Maradt a draft....:/

"Mondottam ember küzdj és bízva bízzál"

...de jó volna...
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azt azért tudjátok, hogy Mekk Elek ugyanolyan, sőt, a 3-cone drillen pl. messze jobb számokat produkált, mint Ray (pro day), vagy Fowler? Főleg Fowler most a lényeges, mert centire, dekára szinte azonosak, ugyanúgy rakták jobbra is, meg balra is. Ha pedig az a konszenzus, hogy a legjobb csapatok ellen szarul játszani nem jelent sokkal többet, mint az a 3 sack az East Carolina ellen, akkor elfogadom, csak nem értek vele egyet.

Most nézem Shane Ray meccseit egyébként. Az, hogy edge rusher kell, azért itt elég nagy újdonság. De maradok a többé-kevésbé bevált módszeremnél: el lehet tekinteni a rosszabb fizikai felmérőtől, ha a pályán dominál (workout warriorok kíméljenek). Ha se ez, se az, akkor nincs miről beszélni. Persze lehetnek érzések, meg bizadalom ezekkel a frissiben kirugdosott remek edzőkkel kapcsolatban (Fangio-Donatell kivétel), főleg Wunderkiddel megfűszerezve, aki a Saintset az elmúlt 2 évben megtitkosfegyverkedte. Először villantsanak valamit szerintem, mielőtt érzéseink lesznek a remekségükkel kapcsolatban.

Háh, Allan Ball szintén PFF Secret Superstar volt.
 www.profootballfocus.com/blog/2014/05/23/secret-superstars-2014-jacksonville-jaguars/
Olyanok ezek a srácok, mint Batman.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én arról se vagyok meggyőződve, hogy edge rushert húznak.füligjimmy
Mint ahogy én is írtam 2 nappal ezelőtti hszemben...

No de akkor kit tartanál jó választásnak, azon a válaszon kívül, aki ott lesz. Melyik utóbbi időkben választott pass rusher OLB-vel szemben nem voltak kételyek? Én sem vagyok a pass rusher húzás mellett feltétlenül, de mivel Williamsért szerény véleményem szerint 1/2-ig (min 1/3-ig) fel kellene menni, így azt elég karcosnak érzem. Nálam (is) ő a class No1 játékosa, de vajon Pace, mint rookie GM feladna érte minimum egy 2. kört?
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Persze most kb akárkiről el lehet mondani hogy bizonyos meccseken ekkorát meg akkorát hibázott. Pace kb kerek perec kijelentette hogy ha benne lesz ott a pass rusherünk, akkor kihúzzuk...persze ez lehet smoke screen, lehet hogy Williamsre gondol aki nem lesz bennt és akkor már nem id rushert húzunk... sokféle módon értelmezhető amit mondott. Mi csak találgatunk, beszélgetünk ki kit/kiket látna szívesen stb...mellesleg a legnagyobbakat is láttam misstacklet csinálni stb... Lynchen hány misstackle szokott lenni pl egy olyan divízióban ahol igencsak acélos védelmek vannak...Én úgy érzem most egy remek edzői stábunk van és jól fogunk választani legyen az bárki...Mellesleg nem érdekel ha csinált az Alabama ellen 3 misstacklet ha Fangió azt mondja kell neki és csinál belőle egy 10+ sackos QB nightmaret...

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
O mond te kit választanál?Janek
Azt, aki ott lesz. De egy olyan nevekkel, mint Owamagbe Odighizuwa, Lorenzo Mauldin, Senquez Golson, vagy Rakeem Nunez-Roches, véleményem szerint nem tudsz hibázni..füligjimmy
Nagyszerű. Akkor hagyjuk is ezt a draft témát. Minek beszélgetni róla, hiszen aki nem lesz ott azt nem tudjuk húzni. Tény. Megcáfolhatatlan tény.tüsi91
Egy józsika pistika ferike hármasból valakit behúzni kaliberű eszmefuttatások helyett lehetne mondjuk elkezdeni arról is beszélgetni, hogy miért is kellene imádkozni, hogy Fowler ott legyen, amikor az Alabama ellen csinált 3 olyan missed tackle-t a backfielden, hogy kiröhögtem, de ekkor legalább feltűnt, hogy a pályán van. Amikor nem baszták hátra 4-5 yarddal, akkor simán becsapdázták. Tight end simán lecsapta goal line szituban. A meccs végére teljesen kifulladtak, szóval azt már nem illik az orra alá dörgölni. És olyan fizikai mutatókat produkált, amik nem tudják igazán elfelejteni az időnkénti meglehetősen silány teljesítményét. De vajon ott lesz? Nem tudom. Lehet. De miért kell majd ejakulálnom, ha kiválasztják (ha ott lesz), arról meg kell győzni. Én arról se vagyok meggyőződve, hogy edge rushert húznak.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
O mond te kit választanál?Janek
Azt, aki ott lesz. De egy olyan nevekkel, mint Owamagbe Odighizuwa, Lorenzo Mauldin, Senquez Golson, vagy Rakeem Nunez-Roches, véleményem szerint nem tudsz hibázni..füligjimmy
Nagyszerű. Akkor hagyjuk is ezt a draft témát. Minek beszélgetni róla, hiszen aki nem lesz ott azt nem tudjuk húzni. Tény. Megcáfolhatatlan tény.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
O mond te kit választanál?Janek
Azt, aki ott lesz. De egy olyan nevekkel, mint Owamagbe Odighizuwa, Lorenzo Mauldin, Senquez Golson, vagy Rakeem Nunez-Roches, véleményem szerint nem tudsz hibázni..

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
mi lenne ha valahol a 20.hely után kéne választani...
Janek
atyaég akkor még Trestman itt lenne brrrrrrr

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Csupán arra reagáltam,hogy sapka mester szerint vki nagyon nagyon hamar kimegy ti meg 1/7re húztok ott meg realatív a hamar kimegy... mi lenne ha valahol a 20.hely után kéne választani...

O mond te kit választanál?

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ahogyan Janek szokásos éleslátásával kivóan megfogalmazta, 6 játékos lesz draftolva a Bears pick előtt. Ebből minden bizonnyal 2 QB. Szóval lehet ugyanazt a 10 nevet sorolgatni még kétszázkilencvenhárom hozzászóláson keresztül, mondván valaki ott lesz. Igen, valaki közülük ott lesz. Ha mégsem, akkor másvalaki ott lesz.

Ezeket a domináns edge rushereket egyébként tight endek néha úgy eltakarították, hogy Mekk Elek megtartását előrelépésnek érezném. Beasley három negyedre is el tud tűnni egy meccsen. Ray dettó, neki még a fizikai mutatói sem ütik meg az elit kategóriát. Dante Fowler Jr. még ezt annyival alul tudja múlni, hogy közel sem volt annyira produktív. De szívesen meghallgatom, hogy ki milyen meccsen kitől mit látott. Mert azt megállapítottuk, hogy valaki ott lesz. Ez biztos. És valakit, aki ott lesz, draftolni is fognak. Mert aki nem lesz ott, azt már nem draftolhatják. Csak azt, aki ott lesz. És valaki ott lesz. Valakik... ott lesznek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
És Leonard Williams, vagy Arik Armstedt nem számítana pass rusherhek? Justin Smith volt az a játékos,akitől az egész működött. Felejtsd el az összes többi posztot. Emez megdugta, amaz elszívta, a harmadik eltörte, de jött helyettük más, és ugyanúgy magas szinten teljesítettek. A tackle posztot pedig felejtsük el, a PFF szerint a 12. legjobb támadófalunk volt a ligában.füligjimmy
Williams no brainer lenne, de 1/4 alá nem fog esni. Armsteadet meg 2. körbe szívesen vinném, de ő meg nem ér 1/7-et, közel sem.

Kicsit vissza a tegnapi Ball igazolásra. Jennings mennyire fit Fangio stílusába?tüsi91
Nàllam is Williams lenne az àlom húzàs, de top5 ben kimegy ez 100% ... Armstead nem fog 2. körig csúszni 1/7-en meg kissé luxus lenne...Gregory valszeg csúszni fog a + marihuana tesztje miatt, de emiatt valszeg mi is skippeljük így meglátjuk ki lesz bennt a Beasley, Flower, Ray 3asból és onnan húzunk valakit. Nekem mondjuk Dupree is jónak tűnik, de1/7-re nem is tudom...Kérdés mit jelent az ha bennt lesz a megfelelő emberünk akkor pass rushert húzunk az első körben...Tomcsik
Nekem is ez a 3-as van a listámon...és igazság szerint Ray-nek és Beasley-nek örülnék a legjobban.
A 2. kör nekem nagyon gyanús. Úgy érzem,hogy hozni fogunk egy falembert....elég csak az impotens futójátékunkat nézni....A.J. Cann tökéletes választás lehetne baloldai guardként. Több helyen is írták,hogy ő az a játékos a posztján aki a legkészebb az NFL-re. Erő is van bőven és a technikája is kimagasló. Ezzel a két húzással meg is lennék elégedve. A többi pick mehet a védelemre.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
És Leonard Williams, vagy Arik Armstedt nem számítana pass rusherhek? Justin Smith volt az a játékos,akitől az egész működött. Felejtsd el az összes többi posztot. Emez megdugta, amaz elszívta, a harmadik eltörte, de jött helyettük más, és ugyanúgy magas szinten teljesítettek. A tackle posztot pedig felejtsük el, a PFF szerint a 12. legjobb támadófalunk volt a ligában.füligjimmy
Williams no brainer lenne, de 1/4 alá nem fog esni. Armsteadet meg 2. körbe szívesen vinném, de ő meg nem ér 1/7-et, közel sem.

Kicsit vissza a tegnapi Ball igazolásra. Jennings mennyire fit Fangio stílusába?tüsi91
Nàllam is Williams lenne az àlom húzàs, de top5 ben kimegy ez 100% ... Armstead nem fog 2. körig csúszni 1/7-en meg kissé luxus lenne...Gregory valszeg csúszni fog a + marihuana tesztje miatt, de emiatt valszeg mi is skippeljük így meglátjuk ki lesz bennt a Beasley, Flower, Ray 3asból és onnan húzunk valakit. Nekem mondjuk Dupree is jónak tűnik, de1/7-re nem is tudom...Kérdés mit jelent az ha bennt lesz a megfelelő emberünk akkor pass rushert húzunk az első körben...

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
És Leonard Williams, vagy Arik Armstedt nem számítana pass rusherhek? Justin Smith volt az a játékos,akitől az egész működött. Felejtsd el az összes többi posztot. Emez megdugta, amaz elszívta, a harmadik eltörte, de jött helyettük más, és ugyanúgy magas szinten teljesítettek. A tackle posztot pedig felejtsük el, a PFF szerint a 12. legjobb támadófalunk volt a ligában.füligjimmy
Williams no brainer lenne, de 1/4 alá nem fog esni. Armsteadet meg 2. körbe szívesen vinném, de ő meg nem ér 1/7-et, közel sem.

Kicsit vissza a tegnapi Ball igazolásra. Jennings mennyire fit Fangio stílusába?
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
És Leonard Williams, vagy Arik Armstedt nem számítana pass rusherhek? Justin Smith volt az a játékos,akitől az egész működött. Felejtsd el az összes többi posztot. Emez megdugta, amaz elszívta, a harmadik eltörte, de jött helyettük más, és ugyanúgy magas szinten teljesítettek. A tackle posztot pedig felejtsük el, a PFF szerint a 12. legjobb támadófalunk volt a ligában.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 www.chicagobears.com/news/article-1/Bears-GM-discusses-draft-free-agency/9878ba28-1359-4e06-8b56-4428c05fb789
Helyes ez alapján úgy néz ki pass rushert húzunk...

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Depthnek jó. A JAX-ben korrektül játszott 2013-ban és 2014-ben is, amíg meg nem sérült. No 3. CB, aki nickelben tud a pálya szélén játszani. Szerintem ez egy olyan igazolás, hogy kicsit bebiztosítottuk magunkat, ha drafton nem jön össze egy CB.
tüsi91
Volt ő már free safety is az NFL-ben, elnézve ezt a keretet lehet ink annak hoztátok.empty taxi
Miért CB poszton megvagyunk? 😉 Van Fuller, meg Jennings, oszt ennyi. Nem tudom Vereenből valaha fognak-e egy kezdő kalibert faragni, de 2013-ban a Rolle-Mundy páros nem volt olyan gyászos a Giantsben. Lehet megint összeállnak. Persze ettől függetlenül S még kell.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Depthnek jó. A JAX-ben korrektül játszott 2013-ban és 2014-ben is, amíg meg nem sérült. No 3. CB, aki nickelben tud a pálya szélén játszani. Szerintem ez egy olyan igazolás, hogy kicsit bebiztosítottuk magunkat, ha drafton nem jön össze egy CB.
tüsi91
Volt ő már free safety is az NFL-ben, elnézve ezt a keretet lehet ink annak hoztátok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Depthnek jó. A JAX-ben korrektül játszott 2013-ban és 2014-ben is, amíg meg nem sérült. No 3. CB, aki nickelben tud a pálya szélén játszani. Szerintem ez egy olyan igazolás, hogy kicsit bebiztosítottuk magunkat, ha drafton nem jön össze egy CB.

Lóvék

Vladimir Ducasse
2015: $40,000 signing bonus, $745,000 base salary, $40,000 workout bonus
Total: $825,000
Cap figure: $665,000 (minimum salary benefit)

Dante Rosario
2015: $870,000 base salary
Total: $870,000
Cap figure: $585,000 (minimum salary benefit)

Jimmy Clausen
2015: $262,500 signing bonus, $745,000 base salary, $117,500 workout bonus
Total: $1.125 million
Cap figure: $1.125 million

Jarvis Jenkins
2015: $80,000 signing bonus, $745,000 base salary
Total: $825,000
Cap figure: $825,000
Note: $250,000 of base salary is guaranteed
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Bears sign CB Alan Ball to 1-year deal

 www.chicagobears.com/news/article-1/Bears-sign-CB-Alan-Ball-to-1-year-deal/0b0f81c6-c932-4564-b7d8-75117effd78a

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
azért ha minden jól megy 6 játékos megy ki a bears pick elött.
2QB LW,2WR 1 Prusher ,nektek megmarad a a többi.

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
Pernell McPhee OLB 5 év / 39 millió, 16 garantált
3-4-re való átállás alapköve, de legalábbis első lépése. Suggs és Dumervil mögött/mellett fontos tagja volt a Ravens védelmének, most full time játékosként számolnak vele. Igazából Fangio védelmében lehet egy Jolly Joker, bárhonnan, bármilyen pontos állásból tudja támadni az irányítót. Nem egy sima mezei OLB lesz, hanem mindenes, meglátjuk mi jön ki belőle. Elit lóvét kapott mindenesetre.tüsi
nem tudom egyértelmű e, vagy csak nekem; de Brooks szerepét és pénzét kapta meg McPhee
ezek után várom hozzátok a következő Aldon Smitht (tehát egysejtű síkfutóvilágbajnokot), aki idén egyértelműen Shane Ray; simán lecsúszik hozzátoksapka
tüsi által kínált trióból én Beasley-t vinném - egyetértve, hogy puss rusher-t tippelek 1/7-re a Bears-nek.tomi-tomi
a combine és pro daye alapján szerintem ő nagyon-nagyon hamar ki fog mennisapka
Viszi a Skins? 😊tomi-tomi
személy szerint én egyik passrushert sem piszkálnám a draftról 😀, de felőlem vigye 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Pernell McPhee OLB 5 év / 39 millió, 16 garantált
3-4-re való átállás alapköve, de legalábbis első lépése. Suggs és Dumervil mögött/mellett fontos tagja volt a Ravens védelmének, most full time játékosként számolnak vele. Igazából Fangio védelmében lehet egy Jolly Joker, bárhonnan, bármilyen pontos állásból tudja támadni az irányítót. Nem egy sima mezei OLB lesz, hanem mindenes, meglátjuk mi jön ki belőle. Elit lóvét kapott mindenesetre.tüsi
nem tudom egyértelmű e, vagy csak nekem; de Brooks szerepét és pénzét kapta meg McPhee
ezek után várom hozzátok a következő Aldon Smitht (tehát egysejtű síkfutóvilágbajnokot), aki idén egyértelműen Shane Ray; simán lecsúszik hozzátoksapka
tüsi által kínált trióból én Beasley-t vinném - egyetértve, hogy puss rusher-t tippelek 1/7-re a Bears-nek.tomi-tomi
a combine és pro daye alapján szerintem ő nagyon-nagyon hamar ki fog mennisapka
Viszi a Skins? 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)