Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nem lesz rossz ez White gyerek, de az dúrva hogy mennyi első körre várt playa csúszott... Annyi jó playa maradt bent hogy nem is tudom most hírtelen ki kéne... Gregory, Collins, akár Lael Collins( bár ő most necces) Eddie Goldman, Jordan Philips, Carl Davis... Topnak tartott ILB-k is benntmaradtak. Harold...Huh lehet szemezgetni még rendesen...Gőzön sincs milyen irányba megyünk de ez már D Pick lesz szerintem...

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kevés dolgot akartam kevésbé minthogy White ide kerüljön.
Fel kell kötnie a gatyát a Db sorunknak.

több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
En nem orulok White pick-nek tobb okbol se:

1. Mely a WR class es masodik korben is lett volna segitseg.
2. Meg mindig nincs Pass rush es Beasley elerheto volt
3. Jovore allitolag rosszabb a felhozatal OLB-k teren, tehat ott se lesz egyszeru orvosolni
4. Cooper-t jobbra tartom mint White-ot es nala nem zavart volna , ha behuzzuk (de sajnos ot vitte a Raiders)

Most azt hiszem megyek par videot nezek White-rol hatha megtetszik. Szeptemberben pedig remelem ram cafol rendesen , hogy o a mi emberunk. Ma hajnalban remelem elkezdunk a D-vel is valamit csinalni. Ha mar benn van Landon Collins , Kendricks es Edwards Jr PJ Williams-et pedig 3. korig lecsuszhatna hozzank.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Látom az izgalom a tetőfokára hágott, persze egy jó Mekk Elek után az embert nem tudják kibillenteni a lelki egyensúlyából. Ez a pick nem vót túlgondolva, Jeffery lehet itt se lesz jövőre, és azért nem véletlenül volt itt a ligamásodiklegjobb, félidőkre megjátszhatatlan volt a srác.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
bacsii Chicago Bears 111
Cserébe azt se sokan gondolták volna, hogy 2/7-re még leeshet Landon Collins, Jalen Collins, Gregory hármasból valaki.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Williams nem lesz Suh szint, s picit váratlan volt, hogy kihúzta a Jets. Elég jól töltögették a védelmet, szóval abszolút várható volt a WR pick. Ami biztos, hogy rákérdeznék a Jetsnél, hogy Wilkersonnal kapcsolatban mennyi az annyi.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nem hiszem el tavaly a Rams húzta ki az orrunk elől Donaldot most meg a Jets Williamset... Mondjuk ilyen bika D line melett nem tudom minek...Whitenak végül is örülök, de így hogy ott volt a sansz Williamre így kicsit csalódott vagyok...

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
1/7 Kevin White, WVU

Semmi meglepő, azt tudtuk, hogy az edge rusherektől annyira nincsenek lenyűgöőzve. Szimpla BPA pick. Jött egy Marshall testű gyerek elit sebességgel. Jeffery-Royal-White. Korrekt.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Köszönöm szépen a válaszod!
Kit látnál szivesen nálunk az első körben?k.adam0078
A kedvencem Williams lenne, de ez nem reális, ezt leszámítva Beasley. Akitől tartok az Ray és Gregory. De egy Scherff se elvetemült ötlet, ha nem marad benn más 1/7-re csak ő inkább OG mint OT. Így azt kell, hogy mondjam, az 1/7 nagyon szar hely is lehet idén húzni.Toto21
Hát szerintem meg pont hogy jó... Jó tradre hely lehet ha pedig maradunk az 1/7-en BPA lesz nem hiszem hogy se Cooper, se White se Beasley, se Leonard, se Mariota se lehetne sorolni ne lenne benne... Rengeteg jo prospect van idén...1-2 szakértő írta hogy 15-20 prospect is van aki megérdemelné hogy top 10 legyen

több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
Köszönöm szépen a válaszod!
Kit látnál szivesen nálunk az első körben?k.adam0078
A kedvencem Williams lenne, de ez nem reális, ezt leszámítva Beasley. Akitől tartok az Ray és Gregory. De egy Scherff se elvetemült ötlet, ha nem marad benn más 1/7-re csak ő inkább OG mint OT. Így azt kell, hogy mondjam, az 1/7 nagyon szar hely is lehet idén húzni.
több mint 9 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Üdv!

A legutóbbi szezonban lettem NFL fan,valamiért nagyon megfogott ez a sport!Kedvenc csapatom pedig a Bears lett,ők voltak a legszimpatikusabbak. Majd próbálok így laikusan kommentelni,ezért ha hülyesége beszélnék,azt előre is sajnálom,mert ugyebár még tanulom a sportot! 😊 Lenne is kérdésem! Magyar idő szerint mikor kezdődik a Draft,és hol nézhető élőben?
Mindenkinek jó Draftot!k.adam0078
Üdv! Egy dologban már most biztos vagyok veled kapcsolatban, mégpedig hogy jó az ízlésed! 😉

A kérdésedre válaszolva, hajnali 2-kor és Magyar TV nem közvetíti, NFL Game Pass-en tudod követni, valamint Stream-eken ( firstrow,viponlinesports és társai), ha Pesten lennél akkor pedig az Endzone-ban lesz élő közvetítés Höriékkel( azt hiszem youtube-ra is felteszik)! Kérdésekre pedig szívesen válaszolok, bár füligjimmy és tüsi az igazi Bears szakértők!Toto21
Köszönöm szépen a válaszod!
Kit látnál szivesen nálunk az első körben?
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
Üdv!

A legutóbbi szezonban lettem NFL fan,valamiért nagyon megfogott ez a sport!Kedvenc csapatom pedig a Bears lett,ők voltak a legszimpatikusabbak. Majd próbálok így laikusan kommentelni,ezért ha hülyesége beszélnék,azt előre is sajnálom,mert ugyebár még tanulom a sportot! 😊 Lenne is kérdésem! Magyar idő szerint mikor kezdődik a Draft,és hol nézhető élőben?
Mindenkinek jó Draftot!k.adam0078
Üdv! Egy dologban már most biztos vagyok veled kapcsolatban, mégpedig hogy jó az ízlésed! 😉

A kérdésedre válaszolva, hajnali 2-kor és Magyar TV nem közvetíti, NFL Game Pass-en tudod követni, valamint Stream-eken ( firstrow,viponlinesports és társai), ha Pesten lennél akkor pedig az Endzone-ban lesz élő közvetítés Höriékkel( azt hiszem youtube-ra is felteszik)! Kérdésekre pedig szívesen válaszolok, bár füligjimmy és tüsi az igazi Bears szakértők!
több mint 9 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Üdv!

A legutóbbi szezonban lettem NFL fan,valamiért nagyon megfogott ez a sport!Kedvenc csapatom pedig a Bears lett,ők voltak a legszimpatikusabbak. Majd próbálok így laikusan kommentelni,ezért ha hülyesége beszélnék,azt előre is sajnálom,mert ugyebár még tanulom a sportot! 😊 Lenne is kérdésem! Magyar idő szerint mikor kezdődik a Draft,és hol nézhető élőben?
Mindenkinek jó Draftot!
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bears entertaining trade offers for Pro Bowl TE Martellus Bennett, per league sources. Bennett wants a new contract in Chicago or anywhere.

Kevés biztos az 5 millió. Elcserélhetnénk a Ramsbe Brockersért cserébe, állítólag érdeklődünk iránta.tüsi91
Ha sikerül elpasszolni, akkor All-Overrated Team helyett All-Not Even Rated Team lesz, de azért előrelépés, hogy legalább észreveszik, nem feltétlenül Dante Rosario miatt szerzett a csapat nulla pontokat.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Bears entertaining trade offers for Pro Bowl TE Martellus Bennett, per league sources. Bennett wants a new contract in Chicago or anywhere.

Kevés biztos az 5 millió. Elcserélhetnénk a Ramsbe Brockersért cserébe, állítólag érdeklődünk iránta.tüsi91
Az a baj hogy kb semmi TE depth nincs mögötte... Rosario, Pasco ??? Ha cseréljük max másik TE-re kéne, mert ha kapnánk is érte 3. Vagy 4. Körös draft cetlit, a TE class elég karcsú idén.... Ráadásul 1-2 elemző mondta hogy Gase játszhatna 2 TE felállásokat, na ahhoz kéne 2 normális TE is...

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bears entertaining trade offers for Pro Bowl TE Martellus Bennett, per league sources. Bennett wants a new contract in Chicago or anywhere.

Kevés biztos az 5 millió. Elcserélhetnénk a Ramsbe Brockersért cserébe, állítólag érdeklődünk iránta.
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Cutler ma 32 éves. Boldogot neki, személy szerint remélem, még sokáig velünk lesz.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Forte eddig szkippelt minden eseményt, köztük a Brian Piccolo díj átadóját is, ahol Fuller mellett ő volt a másik díjazott. Utolsó évébe lép a szerződése, ki akar csikarni mégegyet, de érdemei elismerése mellett 30+ éves futónak komolyabb lóvét már semmiképpen nem szabad adni, ha egyeltalán adni kell valamennyit is. Jövőre el lehet gondolkodni egy új, fiatal RB-n. (Hacsak már idén nem teszik ezt). Tegnapi minicampen Ratliff és Martellus sem volt, Bostic pedig már meg is sérült...

Volt tryouton pár journeyman:

QB Tyler Wilson: Raiders 4. körös választottja 2013-ban, de azóta már tiszteletét tette a Titansnál és a Bengalsnál is
TE Gator Hoskins: tavalyi UDFA, DOlphinsnál volt rosteren december közepéig
G/C Ron Patrick: tavalyi UDFA, pár PS-t megjárt már
NT Derrick Hopkins: tavalyi UDFA, Ravensnél ő kapta a legnagyobb aláírási lóvét az UDFA-k közül, azóta Redskins, Lions útvonal
OLB Rakim Cox: tavalyi UDFA, ő a Vikings járta meg már, meg a Phinst
S Malcolm Bronson: hasonló, csak ő a Chiefsnél volt
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Draft prospectek akikkel találkoztunk valahol, valamilyen formában. Új GM, új szokások. Emery alatt az első, második körös muksók mind voltak privát viziten, Fullernek még a takarítókat is bemutatták a Halasban. Idén nem tudjuk mi a stratégia, mindenesetre az első körös választásunk 100%, hogy a következő listában itt van.

1. körös prospect
Vic Beasley OLB, Clemson
TJ Clemmings OT, Pittsburgh
Amari Cooper WR, Alabama
Alvin Dupree DE, Kentucky
Dante Fowler Jr. DE/OLB, Florida
Todd Gurley RB, Georgia
DJ Humphries OT, Florida
Marcus Mariota QB, Oregon
Devante Parker WR, Louisville
Breshad Perriman WR, UCF
Shane Ray OLB, Missouri (nem lesz 1. kör)
Trae Waynes CB, MSU
Kevin White WR, West Virginia
Jameis Winston WR, FSU
Danny Shelton NT, Washington (SB, combine)
Randy Gregory OLB, Nebraska

Azaz kb. a TOP 10-15-ből kivéve Williamst, Scherff-et és Sheltont (vele mondjuk Senior Bowlon és Combinen is beszélgettek) mindenkit meghívtak egy pofavizitre. Letradelni én csak nagyon jó árért cserébe mennék. Jó helyen vagyunk, ha valakinek valaki nagyon kell belehet nyújtani az igényeket. 1/7-re impact playert lehet húzni, rookieként pedig ezt WR-ek tudják hozni inkább. Cooper legkésőbb Raiders szvsz, nálam Parker előzi Whitet.

2. körös prospect
Mario Edwards Jr. DE/DT, FSU
Eli Harold OLB, Virginia
Byron Jones CB/S, UConn
Benardrick McKinney LB, Mississippi State
PJ Williams CB, FSU (combine)
Tevin Coleman RB, Indiana (combine)
Nate Orchard OLB, Utah

3-4-5. körös prospect
Ibraheim Campbell S, Northwetern
Tyler Kroft TE, Rutgers
Tony Lippett WR, MSU
Bryce Petty QB, Baylor
Garrett Grayson QB, Colorado State
Cody Prewitt S, Ole Miss (combine)
Josh Shaw DB, USC

6-7. prospect
Malcolm Agnew RB, Southern Illinois
Dominique Brown RB, Louisville (EW)
Deshazor Everett CB, Texas (pro day)
Max Garcia C, Florida (pro day)
Junior Sylvestre OLB, Toledo (proday)

UDFA, PS feltöltésre
David Irving DT, Iowa State
Greg Henderson CB, Colorado (EW)
Trevor Siemian QB, Northwestern
Cornelius Edison C, Portland State (2014 FCS Rimington Award winner)
Matt LaCosse T, Illionois
---

McKinneyt nagyon nézegették elképzelhetőnek tartom, hogy DT posztot elcsúsztatják 3. körre, ha ő benn van 39. picknél. Elég jó az idei DL class, s rotációba kell csak ember. Ha netán mégis OLB az 1/7, vagy a 2/39, akkor én valószínűsítem, hogy Houston mégis DE lesz, ami sokkal jobban feküdne neki...

szerk.: hivatalos oldalon frissítették a rostert. On today's Bears roster, Jeremiah Ratliff is listed as an NT, McDonald as a DT. Will Sutton, Cornelius Washington, Ego Ferguson are DEs. Houston tényleg OLB lesz ezek szerint, ellenben azt eltaláltam, hogy Washington skillsetje(?, már ha van ilyen) inkább passzol a 3-4DE-hez, mint OLb-hez.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Amúgy én letradet csak akkor szeretnék ha kimentek akiket felsoroltam... Szerintem ők érnek top7-et...A többi esetben jobb lenne lemenni... Saints és Browns rendelkezik 2 első körős pickkel... Saintsnek asszem 2. Körből is 2 van szóval nekik lehet lenne olyan akiért megérné feljönni nekik... Mind egy meglátjuk mi lesz... Az tuti én a legjobban Wiliansnek örülnék (esélytelen 😕 ) vagy Coopernek

több mint 9 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Csak engem ráz ki a hideg ettől az nfl.com-os cikktől?  www.nfl.com/news/story/0ap3000000488252/article/six-draft-trades-wed-love-to-seeSüsü
Idei első körös, jövő évi első és második körös választás, plusz Cutler és Forte.... ne is foglalkozz vele, komolytalan.vandeminek
Ez nem fog megtörténni ne foss... Pace megmondta hogy a Draftról akar csapatot építeni... Sok a lyuk a roosteren és kell minden pick... Én sokkal inkább egy letradet tudnék elképzelni pl a Browns vagy a Saints lehet partner... Ha kimegy a 2 QB, Williams, Cooper, Beasley és Flower megérné elgondolkodni a letraden mivel bent lehet még Shelton,Gregory, Dupree, Collins vagy akár Armstead... Az extra 2. Kör meg jól jönne, mivel elég mély a WR class és 2. Körben is simán lehet találni tehetségeket... elég jó falemberek vagy akár LB-k is csúszhat nak 2. Körbe...Tomcsik
Azon morfondíroztam,hogy mi van,ha Pace nézegeti az oldalt és hasonlóképpen cselekszik?!
Bízom benne,hogy azt kapjuk amiről beszélt korábban és amit itt te is leírtál..inkább lefele menjünk,mint felfele!!! ..így tovább tartana az érdekeltség...és így nem kellene mást kitalálni az asszonynak,hogy miért nem kapcsolom már ki "azt a szart" 😀
több mint 9 éve
bacsii Chicago Bears 111
Csak engem ráz ki a hideg ettől az nfl.com-os cikktől?  www.nfl.com/news/story/0ap3000000488252/article/six-draft-trades-wed-love-to-seeSüsü
Idei első körös, jövő évi első és második körös választás, plusz Cutler és Forte.... ne is foglalkozz vele, komolytalan.vandeminek
Ez nem fog megtörténni ne foss... Pace megmondta hogy a Draftról akar csapatot építeni... Sok a lyuk a roosteren és kell minden pick... Én sokkal inkább egy letradet tudnék elképzelni pl a Browns vagy a Saints lehet partner... Ha kimegy a 2 QB, Williams, Cooper, Beasley és Flower megérné elgondolkodni a letraden mivel bent lehet még Shelton,Gregory, Dupree, Collins vagy akár Armstead... Az extra 2. Kör meg jól jönne, mivel elég mély a WR class és 2. Körben is simán lehet találni tehetségeket... elég jó falemberek vagy akár LB-k is csúszhat nak 2. Körbe...Tomcsik
Nezz oda, hat ugyanezert a trade dologert meg nem lettem megdicserve par hete (szmajli)...

Vegso tippemet leadom en is elso korre, hogy gyarapitsam a statitsztikat.

WR Amari Cooper (nincs trade)
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Csak engem ráz ki a hideg ettől az nfl.com-os cikktől?  www.nfl.com/news/story/0ap3000000488252/article/six-draft-trades-wed-love-to-seeSüsü
Idei első körös, jövő évi első és második körös választás, plusz Cutler és Forte.... ne is foglalkozz vele, komolytalan.vandeminek
Ez nem fog megtörténni ne foss... Pace megmondta hogy a Draftról akar csapatot építeni... Sok a lyuk a roosteren és kell minden pick... Én sokkal inkább egy letradet tudnék elképzelni pl a Browns vagy a Saints lehet partner... Ha kimegy a 2 QB, Williams, Cooper, Beasley és Flower megérné elgondolkodni a letraden mivel bent lehet még Shelton,Gregory, Dupree, Collins vagy akár Armstead... Az extra 2. Kör meg jól jönne, mivel elég mély a WR class és 2. Körben is simán lehet találni tehetségeket... elég jó falemberek vagy akár LB-k is csúszhat nak 2. Körbe...

több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Csak engem ráz ki a hideg ettől az nfl.com-os cikktől?  www.nfl.com/news/story/0ap3000000488252/article/six-draft-trades-wed-love-to-seeSüsü
Idei első körös, jövő évi első és második körös választás, plusz Cutler és Forte.... ne is foglalkozz vele, komolytalan.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Csak engem ráz ki a hideg ettől az nfl.com-os cikktől?
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/khmdgul5unl4ctolu6qg
Five draft trades we'd love to see
With every draft comes lots of trades, and a few notable names are likely to be dealt. Could Jay Cutler be reunited with Lovie Smith in Tampa Bay? That's just one deal we'd love to see.