Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kis kedvencem Cordy Glenn CB is megérkezett mint UDFA.
Glenn nem is gyors, nem is ideálisak a méretei de remekül érzi a labdát (két év alatt 26 leütött passz és 9 INT) és nagyon nehéz ellene passzolni. Mindössze 2TD-t csináltak róla és csak 29,7es passer rating-el passzoltak ellene az ellenfelek irányítói. (Yards Per Coverage Snap 0,59, a második legjobb a ligában).
Ahogy nézem itt akár még keretbe is kerülhet.

több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
UDFA WR Levi Norwood has agreed to a deal with the #Bears.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
6/183 Tayo Fabuluje T, TCU

Ez is korrekt pick itt. Szolid 360 font.

Szeretném kihangsúlyozni, hogy nem érkezett cornerback, amit én annak tulajdonítok, hogy az emberem berobban a csapatba.tüsi91
Amikor tavaly Tom Brady 24 alkalommal dobott az emberére, abból lett 23 elkapás, 1 drop, és utána kihangsúlyozták hogy ebből milyen sokat tanult, én is úgy gondoltam hogy egy csillag van születőben.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 980
Donatell a liga egyik, ha nem a legjobb DB edzője... Nem voltak Rewisek meg Tillmanek a keze alatt mégis remek kis Seconderyket pakolt össze. Ő az az ember akinél lehet tényleg berobbanhat...

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
6/183 Tayo Fabuluje T, TCU

Ez is korrekt pick itt. Szolid 360 font.

Szeretném kihangsúlyozni, hogy nem érkezett cornerback, amit én annak tulajdonítok, hogy az emberem berobban a csapatba.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 980
Hmmm RB ott van Forte, Carey, Rodgers...Ráért volna... Inkább D-be lőttek volna valami project CB vagy S nezán O falember... Ezt a picket most nem csipázom annyira...Tomcsik
Forte 30 éves és jövőre már nincs itt.
Carey mutatott bármit is abból, hogy lehet rá számítani? Nyilván Trestman olyan volt, amilyen, de ha Carey jó lenne felengedték volna...
Rodgers egy pass catcher RB, aki tavaly nagyon visszaesett.

Szerintem is kellene mélyíteni a safety, cornerback, offensive tackle posztokat, de Langfordban minden megvan, hogy első számú RB legyen.tüsi91
Forte még semmi jelét nem mutatta az öregedésnek, mondta hogy Bearsként vonulna vissza... Nem kizárt hogy ésszerű áron marad pl 1+1 éves kontrakttal vagy ilyesmi... Carey kb esélyt nem kapott... Főleg amilyen falunk volt éppenséggel ő se futott remek átlaggal... Rodgers meglátjuk... szerintem ráért volna az RB de végül is elmegy... a S viszont jó ezen a helyen, az a pick tetszik...

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
miért lenne SS? pont hogy coverben jó, játszott CB-t is, illetve gyakran állt fel a slot WR ellen is, futás ellen meg gyenge, nagyon meglepődnék ha SS-ként használnátok, viszont Vereent bőven kiszoríthatja.kristof
Sokszor nem láttam, de akkor nekem inkább tűnt SS-nek, bár manapság már árnyalt az átmenet. Lehet igazad lesz.

Vereen amúgy sem kezdő. Ha az lett volna a draft előtt, akkor az komoly gond lett volna. Rolle és Mundy a két starter még papíron.
Ez itt kiváló pick.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
miért lenne SS? pont hogy coverben jó, játszott CB-t is, illetve gyakran állt fel a slot WR ellen is, futás ellen meg gyenge, nagyon meglepődnék ha SS-ként használnátok, viszont Vereent bőven kiszoríthatja.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
5/142 Adrian Amos SS, PSU

Ne higgyetek az nfl.comnak feltétlenül, ő SS lesz szerintem. Value pick. Nincs is mit ragozni. A Giantsben két éve jól működött a Rolle-Mundy duó, összeállnak újra. Nyilván lehetne sokkal jobb, de lehetne rosszabb is. Amos teljesen rendben van BPA alapján is.

When new Bear S Adrian Amos was targeted, QBs had an NFL Passer Rating of 13.0; best for all draft eligible safeties.
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 233
5/142 Adrian Amos FS
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hmmm RB ott van Forte, Carey, Rodgers...Ráért volna... Inkább D-be lőttek volna valami project CB vagy S nezán O falember... Ezt a picket most nem csipázom annyira...Tomcsik
Forte 30 éves és jövőre már nincs itt.
Carey mutatott bármit is abból, hogy lehet rá számítani? Nyilván Trestman olyan volt, amilyen, de ha Carey jó lenne felengedték volna...
Rodgers egy pass catcher RB, aki tavaly nagyon visszaesett.

Szerintem is kellene mélyíteni a safety, cornerback, offensive tackle posztokat, de Langfordban minden megvan, hogy első számú RB legyen.
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 233
A benn maradt játékosok közül a következő kettő közül szeretném valamelyiket:

1. Adrian Amos, FS, Penn State: 6-0 1/2, 218 pounds

2. Ifo Ekpre-Olomu, CB, Oregon: 5-9 1/8, 192 pounds

Inkább a második felé hajlok, itt mát be lehet próbálni egy olyan játékost, akit első körösre tartottak, de egy sérülés közbejött.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 980
Hmmm RB ott van Forte, Carey, Rodgers...Ráért volna... Inkább D-be lőttek volna valami project CB vagy S nezán O falember... Ezt a picket most nem csipázom annyira...

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
4/106 Jeremy Langford RB, MSU

Csipázom, mint játékost és éreztem, hogy benne van egy RB pick, de azért talán máshova is lehetne húzni. Pl. safety, ot, cb. Ettől függetlenül nagy, fizikális futó, akinek a sebessége és a robbanékonysága is meg van. Kapott érték alapján elfogadható pick, de továbbra 3 safety van a keretben és a kezdő cornerek mögött McManis a legjobb játékos. Bushrod-Mills-Ola pedig az OT kombináció. Kadeem Carey mindenestere méltán kerül Emery dossziéjába.
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
George McCaskey elég tökösen nézett ki a pódiumon.füligjimmy
Húzzuk ki őt? 😊
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
George McCaskey elég tökösen nézett ki a pódiumon.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Mikor kezdődik a draft ma?geyco
18:00

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
geyco Chicago Bears 27
Mikor kezdődik a draft ma?
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 980
Gregory nem véletlen csúszott addig ameddig... Amelett hogy füvezik és karakterproblémás úgy alrébb fogják még a tenni a TE-k is a 230 fontjával hogy csak nyekken...Pace úgy érzi az OLB megoldott... Nem mondom hogy itt a 2. Körben Gregory ne ért volna meg egy próbát, de Fangio szereti ha van ember a D linehoz és tudja kevergetni a lapokat... BPA alapon Goldman nálluk előrébb volt...OLB McPhee, Alen, Young, Houston, Baas, Acho, és nég Meki és még Jobes is szóba jöhet itt...Az egyik csak bejön... Ezért Goldman és nem Gregory....

több mint 8 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Én akkor már Gregoryra tettem volna, de ő nyilván nem karaktersrác, csak focizni tud más szinten, mint Goldman, de mindegy....(ő sem akkora májer mellesleg)....
Csatlakozom Tüsihez, Jacksont én is el tudnám képzelni, Longot meg küldjük ki RT-nek....ha Mills továbbra is a Metcalf-Webb-Omiyale háromszög vonzáskörzetében dolgozik tovább, akkor úgyis ki kell majd találni valamit....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 980
Na kezdtem megrémülni... Csak előbújt a kritikus Jimmy 😉 . Nekem eddig tetszenek a pickek... Tüsi is kiemelte, hogy nem csak jó játékosokat draftolt Pace hanem jó karaktereket... White egy vicces, szimpatikus srác, mindenki közösségi embernek tartja. A pályán igazi vezér, hergeli a többieket....Jó a játékinteligenciája...Goldman szerintem igenis első körös talent... Nagy, erős, jó kézhasználat és ő is a védelem egyik vezére volt...Grassu szerintem is kiharcolja a kezdő helyet. Gyors, atletikus, és nagyon jól átlátja a játékot. Pace kifejezetten a leader képességei és a játék intrligenciája miatt húzta...Én magam a draft elején inkább D pickeket vártam volna, főleg első körre( gondoltam WR class mély 2. Körben is lesz jó) de most valahogy mégis tetszenek az eddigiek...

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Eddie Goldman: "He has a gigantic burst off the line of scrimmage, and will consistently draw double teams, freeing up the edge rushers to do their thing. Goldman will also be disruptive in run situations, forcing runs outside at a frenzied pace." Na, ebből egy szó se igaz.

Grassu sztem az első naptól kezdeni fog. A legjobban akkor nézett ki, amikor azt mondták neki, fiam, itt van Shelton, bazd pofán. Power stuntokkal meg lehet szívatni, és nem láttam, hogy egy linebackert egyszer is elkapart volna, de legalább tudja kit mikor kell megütni.

Közben a Bengals az utolsó pick-kel behúzta Paul Dawsont, mert ők szart se tudnak erről a posztról. Nálunk meg Mason Foster vs. Jon Bostic a kezdő posztért, hát ez majdnem annyira epikus küzdelem, mint Goku vs Vegeta. Persze tackle sincs, de majd lesz sok bubble screen, meg Cutler amúgy is minek tartja olyan sokat a labdát, meg vigyázzon rá jobban.

Na, ne mondja rám senki, hogy nem vagyok népnevelő.
 draftbreakdown.com/video/jake-fisher-vs-fsu-2014/

Jake Fisherre van kihegyezve, az összes offense snap az Oregon-FSU elődöntőről. Természetesen ott van Grasu (55), és időnként Goldman (90). 55 vs 90. Van egy 99-es mezszámú srác is, vele én összetévesztettem párszor, persze ti okosabbak vagytok nálam, de azért szólok. Még annyi, hogy Grasu ezt a meccset sérült/gyógyulófélben lévő bokával játszotta le.

 draftbreakdown.com/video/eddie-goldman-vs-florida-2014/

MEg lehet csodálni a Florida ellen is, milyen faszán védekezik futás ellen. Biztos volt jó meccse a srácnak, de felmerül bennem a klasszikus kérdés:. ezt vajon ki bassza?! Vagy egy Hofi sziporka: és kegyedben kinek a farkát tisztelhetjük?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Picit az embernek vegyes érzelmei vannak ezután a nap után. Ahogy tegnap is írtam nehéz volt nem needre húzni, most döntse el mindenki, hogy a #39-es pick ilyen volt-e.

Eddie Goldman NT, FSU
Ez egy megosztó pick. Én a mockomban OT-t mondtam ide, mert továbbra is tartom, hogy Mills 5. körös pick ellenére ígéretesen indult karrierje erősen megtört, valószínűleg a kezünket összetehetjük és imádkozhatunk, hogy csak a sérülések és a sophomore slump eredménye. Ami sokkal inkább gond, hogy Bushrod webbi teljesítményt nyújtott a szezon jó részén, ami rohadt nagy gáz. Nálam az LT még nagyobb need volt, és most is az még..., mint az RT, más kérdés, hogy pontosan tisztában vagyok Bushrod szerződésével és, hogy kezdeni fog. Elérhető volt pl. Eric Fisher, akiben még az LT kaliber is megvan, bár a többi 2. körös T nem nyűgözött le engem sem. Szóval nem ő kellett, hanem BPA alapon húztak egy első körös tehetségű (szerintem nem az) NT alapanyagot. Jordan Phillipsben nagyobb az upside, viszont Goldman a biztosabb pick. S egy picit azt érzem eddig, hogy Pace első draftján kicsit safe üzemmódban tolja, ami persze az ilyen Mekkelek, Bostic vonal után nem gond annyira.

Ami Shelton ellen a legnagyobb ellenérvem volt, hogy vajon 3 down játékos-e, ezért nem akartam 1/7-re. Nos Goldman tisztán 2 down player. Ezért szívom egy picit a fogam. Ő egy kiváló run stuffer, akiben van egy NT-khez mérhetően korrekt pass rush ability (bár közel sem konzisztens), jó képzést kapott, erős, jó kézhasználat jellemzi. Ratliff 34 éves, nagyon halogatni már nem lehet a fal belsejében egy hosszabb távú megoldás keresését. Amit ezzel a pickkel deklaráltak, hogy Fergusonnal inkább LE-ben számolnak, ami nem feltétlenül hülyeség. Ilyenkor gondol bele az ember, hogy nem végzett Pace oylan rossz munkát a free agencyben, mert elég sok használható DL ember alkotja a keretet, csak az az egy playmaker játékos hiányzik. S Goldman sem lesz az. Sőt rotációs játékos lesz rookieként. Fangionak sohasem volt igazi NT kaliberű játékosa, igaz volt egy Justin Smithje.
szerk: lehet első-második downnál Goldman NT, Ratliff és McDonald a két DE. Ferguson, Sutton, Jenkins, (Washington) pedig adják a depthet. Ez még logikusnak is tűnik.

Szóval nem olyan rossz ez a pick, csak annyira nem éreztem létszükségletét, de értem a választást.

Hroniss Grasu C, Oregon
Itt is lehetett volna másfelé húzni, pl. jó kis OLB-k voltak még. A poszt és a játékos sem megkérdőjelezhető, s itt már value pick. Kreutz elfogyása óta - ami számításaim szerint 2008 - nem volt normális center játéka a csapatnak. Grasu okos játékos, dinamikus, gyors, baromi jó a technikája. De ereje az kérdőjeles, lényegében ezért 3. körös játékos. Sokan Max Ungerhez hasonlítják, hát ha elérné azt a szintet, akkor mindenki roppant elégedett lesz ezzel a pickkel. Kizárólag zóna blokkolási sémába illik. (Long?). Remélem kezd majd, mert Montgomery egy ideális csere kaliber csak. Ami még megfigyelhető, hogy Pace nagyon odafigyelt arra, hogy minél több strong karakter, leader jöjjön a csapathoz. Grasu is ezt a tábort erősíti.

Összességében nem egy sexy pick, de igen nehéz belekötni.

-------------
Mit várok a mai napra? Azt tudtuk, hogy minden needet nem tudunk befoltozni, s a választásokat elnézve Pace tényleg BPA alapon dolgozik. Mivel a kevés minőségi ILB is már kiment, így a Foster-Jones-Bostic 3-asból kettő kezd majd. OT-t még talán lehetne szerezni, de minőségi upgradet nyújtó (ha egyeltalán lenne olyan) játékost már nem igen. Clemmings csúszik nagyon, nyilván ez sem véletlen. Elérhető még Tré Jackson, s bár a G nem need, de számomra egy érdekes prospect. Érdemes elnézelődni az RB-k környékén is sztem, mert korrekt célpontok vannak benn és bár a Forte-Carey-Rodgers hármas elvileg adott, de vannak benn olyan futók, akikre egy 5-6. körös picket lehet megéri ellőni.

Védelem terén DL-t kipipáltuk, OLB sem maradt már túl sok jobb prospect. Trey Flowers talán, bár ő inkább 43-as DE. Fuller-Ball a két szélső corner, Jennings a slot, mögöttük McManis a legjobb opció. Josh Shawwal volt privát csevegés is, ideális press man CB, egyértelműen esélyes 4/7-re. Egyenlőre 3 safety van a keretben, így valószínűleg jön egy backup még elsősorban Mundy mögé. Pl. Adrian Amos a PSU-ról, de a safety class elég erős 4-5. körös prosectekből. Vagy ezt úgy is lehet mondani, hogy egy csomó olyan játékos van, aki annyira jó, hogy 3. kört sem ér...

Azaz én mindenképpen várok egy CB-t és egy safetyt, talán így ebben a sorrendben.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
3/71 Hroniss Grasu C, Oregon

Nehéz vitatkozni ezzel a pickkel, csak ne lenne román.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 980
Rá számítottam is valamilyen szinten. Nem rossz pick...