Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Kevin White megsèrült... Kihagyta az edzést, egyenlőre nem mondtak konkrétabbat mi történt vele... Benett végre méltóztatott megjelenni... David Bass jól tolta OLB-Ben az edzésen csinált 2 intet egy Pick 6 lett a másik majdnem illetve fumbli recover és több passzt is leütött... Fangió elégedett volt vele...ezek az érdekesebb hírek az e heti minicamp-ről...Tomcsik
Whiteról lehet már tudni valamit, hogy mi a baja?
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kis játékosmozgás:

Jött: RB Daniel Thomas és S Sherrod Martin
Ment: QB Pat Devlin, K Jeremiah Detmer és TE Jacob Maxwell.

Sherrod Martin nálunk játszott tavaly, mind a 16 meccsen aktív kerettag volt, kettőn kezdett is, és volt 1-1 FFje és pickje is.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát ha másképpen nem megy a végső siker, a koreaiak segítenek 😀

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kevin White megsèrült... Kihagyta az edzést, egyenlőre nem mondtak konkrétabbat mi történt vele... Benett végre méltóztatott megjelenni... David Bass jól tolta OLB-Ben az edzésen csinált 2 intet egy Pick 6 lett a másik majdnem illetve fumbli recover és több passzt is leütött... Fangió elégedett volt vele...ezek az érdekesebb hírek az e heti minicamp-ről...

több mint 8 éve
bacsii Chicago Bears 111
 espn.go.com/blog/chicago-bears/post/_/id/4698907/kyle-long-stays-at-right-tackle-on-day-1-of-bears-minicamp

Mills-nel szerintem siman jobb lehet tackle poszton Long. Kerdes, hogy megeri-e megkockaztatni, hogy ket Pro Bowl guard szezon utan esetleg ot is agyon verjek RT-ben. Sokat bukni nem lehet vele Mills-hez kepest, az biztos.
több mint 8 éve
picidzé Chicago Bears 532
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/02/2015-depth-charts-update-chicago-bears/Sheriff
Vereen jobb, mint Fuller? Nanemár.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Van 3 kezdő cornered. Most mindenki döntse el saját maga, hogy a Fuller-Ball-Jennings hármas mennyire kielégítő. Nekem nem az, bár jobban néz ki, mint a Fuller-Jennings-Hurst trió. Mögöttük McManis a legjobb név... aztán jön az emberem, Hurst, Mitchell, meg az UDFA rookiek. Porternek volt jó idénye a ligában, bár akkor még a mi védelmünk is a jobbak közé tartozott. TC-ben majd a legkevésbé rosszak rostert fognak.tüsi91
Ez az emberanyag kevés volt...ezt ők is érezték és nem hiába jött Porter. Az már más kérdés,hogy ilyenkor honnan akaszt az ember minőségi kezdőt. Jövőre az FA piacon és a drafton is prioritás lesz a CB poszt ez kész tény.
A tuti befutóm ismét szabad..kár,hogy rendőrségi ügybe került megint, mert így Pace face tuti nem fogja körbejárni. Szegény Spikes. Így a drafton jöhet középre is valaki.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Van 3 kezdő cornered. Most mindenki döntse el saját maga, hogy a Fuller-Ball-Jennings hármas mennyire kielégítő. Nekem nem az, bár jobban néz ki, mint a Fuller-Jennings-Hurst trió. Mögöttük McManis a legjobb név... aztán jön az emberem, Hurst, Mitchell, meg az UDFA rookiek. Porternek volt jó idénye a ligában, bár akkor még a mi védelmünk is a jobbak közé tartozott. TC-ben majd a legkevésbé rosszak rostert fognak.
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 426 — Bowl Winner
Leigazoltuk Tracey Portert. Szerintetek ő kezdő lehet?davemayer
Valaha jó volt. De az valaha volt.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Leigazoltuk Tracey Portert. Szerintetek ő kezdő lehet?davemayer
Tusoláskor maximum.Bazzani
ha meg már lépni sem tud akkor mi a faxnak kell, csak a neve miatt? oké h 1 év gondolom nem is kap sokat de nem megoldás.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Leigazoltuk Tracey Portert. Szerintetek ő kezdő lehet?davemayer
Tusoláskor maximum.

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Leigazoltuk Tracey Portert. Szerintetek ő kezdő lehet?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/02/2015-depth-charts-update-chicago-bears/Sheriff
Kíváncsi lesz Allen-re meg Youngra mint OLB...Bazzani
Van ezzel más is így!
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/02/2015-depth-charts-update-chicago-bears/Sheriff
Kíváncsi lesz Allen-re meg Youngra mint OLB...

több mint 8 éve
Sheriff92 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 4
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/02/2015-depth-charts-update-chicago-bears/
több mint 8 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Exkluzív gif:
Kevin White egykezes elkapás az OTA-n.
 31.media.tumblr.com/f9de2ee826c528052b678453a2b5e0f5/tumblr_npdvbcmYw01s02vreo1_400.gif

Edit: most már videó formában is:
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nincs NFL kaliberű 5-tech DE, és Shea Mekk Elek kezdő lesz.

Christian Jones said he's been working a lot with Shea McClellin at ILB in #Bears 3-4. Said McClellin is handling the defensive calls well.

Öröm az ürömben No.1: Az a 6-700 snap szét lesz osztva a fiatalok között, hátha tud valamelyik kezdeni vele valamit. Nem tudom, hogy a Royal-Rolle igazolások, és a Goldman-Grassu-Langford draft mennyire volt optimális felhasználása az erőforrásoknak. És most tekintsünk el attól, hogy Goldman nekem 1 rekesz Radebergerbe került, és hogy Royalt egyébként szeressük.

Öröm az ürömben No.2: George McCaskey felvállalta, hamár hülyét csinált saját magából. Mi nem foglalkozunk vele, de ez 10 év múlva is anekdota lesz. Nekem azért bejön, hogy végre látsz magad előtt egy arcot, amikor lehangzik, hogy Bears owner. Mondjuk pont egy ilyen arcot, dehát a pacekjukra nagyon kevesen lehetnek elbizakodottak ebben a szakmában.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 234
Ééés Ray McDonald már ki is lett vágva.mustaine
Benne volt sajnos, de hogy ennyire eszetlen legyen valaki...
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 851 — Chalk Dawk fan
Ééés Ray McDonald már ki is lett vágva.

több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Okozz nekünk sok-sok kellemes pillanatot Te gyerek! 😊
Süsü
Fog, nyugi 😉
Coopert csípem, jól jártunk vele, de nekem végig ő volt a favoritom.



több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Fasza.......

 www.sbnation.com/nfl/2015/5/25/8655529/ray-mcdonald-domestic-violence-arrest-chicago-bears

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ahogy tettem tavaly is, úgy idén is írok egy rövid ismertetőt az UDFA igazolásokról. Valószínűleg sokuk az első keretszűkítés után kikerül majd és véget ér nekik a komolyabb NFL álom, maximum még 2-3 csapatnál ugyanígy megfordulnak, de talán hasznos picit megismerni ezeket a csávókat is, hátha közülük néhányan rostert vagy PS-t fognak. Azt rögtön szeretném leszögezni, hogy én minden csávóban posztja következő Tony Romoját vagy James Harrisonját látom, szóval így olvassátok. Szerintem 3-4 srác rostert foghat az UDFA-k közül, azon egyszerű oknál fogva, hogy minden új rezsim a saját íze szerint formálja majd a roster alját.

Bears UDFA class 2015 / Offense & ST

Brian Vogler TE, Alabama
6-7, 262 lbs
Blokkoló TE a jobbik fajtából. Sebességbeli limitáltsága miatt komoly elkapó szerepet már collegeban sem töltött be, de futásblokkolásban elég impresszíven teljesített. Biztos, hogy az idei class TOP5 blokkoló TE sorában benn van. Martellus helye megkérdőjelezhetetlen, s valószínűleg Zach Miller is rosterre kerül, amíg IR-re nem megyl egy fűszállal történt karambol után és Rosario is, mint legjobb blokkoló TE odafér vélhetően. Mögöttük azonban Blake Annen, Jacob Maxwell van még (ők is inkább Zach Miller típusú TE-k), valamint az a Bear Pascoe, aki nagyon régen nem volt tűz közelben. Szóval nem lehetetlen a roster megcsípése a számára, főleg úgy, hogy egy elképesztően harcos, lelkes, munkamániás igazi csapatemberről van szó, aki a piszkos munka elvégzésében a legjobb. Itt egy highlight videó róla, sajnos meccsvideót nem találtam, hogy jobb összképet kapjunk:


Levi Norwood WR, Baylor
6-0, 197 lbs
Átlagos méretek, atletikus, jó gyorsulás, de nem kiemelkedő sebesség. High character. 2014-ben nagyon visszaesett 2013-hoz képest. WR-ként sok vizet nem zavarna, de elég komoly returner múltja van. Nyilván nem egy Devin Hester a csávó, sőőőt, de jelenleg Marc Mariani a returner (meg tán Royal), szóval akár lehet esélye is.
Itt egy majdnem TD visszahordása:

Shane Carden QB, East Carolina
6-2, 218 lbs
Fales kapott egy erős vetélytársat a 3. QB posztért (ha egyeltalán 3 lesz rosteren). Hasonlóan Faleshez neki sincs erős karja, hosszú labdái rengeteget vannak a levegőben, a lábmunkája is erősen fejlesztésre szorul, sokszor dob hátsó lábról (lásd Cutler), nem is kimondottan atletikus, szerintem kimondottan csúnya a dobómechanikája is. Viszont nagyon okos, precíz, kemény, nem fél az ütésektől. Nem mellesleg ő is leader volt a Piratesnél. Marha csekély az esély rá, hogy valaha bármi komolyabb is lesz belőle, és én nem látom azt, hogy miért mondják nagy stealnek, de egy backup szintet talán kihozhat magából és Falest kipöckölheti.

Carden vs North Carolina 2014:
Carden vs Ohio 2013:
Carden vs ULL 2012:
Carden vs Virginia Tech 2013:
Draftbreakdown:  draftbreakdown.com/players/shane-carden/

Chad Hamilton C/G, Coastal Carolina
6-2, 292 lbs
Baromi atletikus srác, aki a másodosztályban domináns tackle volt, hála gyors lábainak és megfelelő technikájának. Képes végig követni a védő mozgását, gyakorlatilag vezeti az ellenfelét. Okos, tudja kit kell felvennie blokkolásnál. Kicsi, rövid kezek, gyenge az alsó teste, kézhasználatát fejleszteni kell, kizárólag zóna blokkolási sémába illik guardként vagy centerként, de oda is erősödnie kell még. Fejleszthető srác, PS tagságot mindenképpen megér, de nagyon sok munka lesz vele, hogy valaha is legyen belőle akár egy ideális backup a belső posztokon.

2014: First-team AP FCS All-American. First-team All-Big South. Started all 14 games at left. Allowed two sacks on 433 pass attempts. 2013: First-team All-Big South. Started all 15 games left tackle. Named to Big South Presidential Honor Roll. 2012: Second-team All-Big South. Played and started in 12 games at left tackle. Named to the 2012-13 Big South Presidential Honor Roll. Allowed four sacks in 401 pass attempts. 2011: Played in 11 games, started four at left guard. Named to the Big South Presidential Honor Roll. 2010: Redshirted.

Hamilton vs North Dakota State 2014:
Numero 73-as niggát kell figyelni.

Cameron Jefferson G/T, Arkansas
6-5, 317 lbs
Hát róla nem sok infót lehet találni. 3 évig játszott tackle poszton a UNLV-n, majd árment az Arkansas egyetemre, ahol LG volt.
In 2013, was a team captain and honorable mention All-Mountain West selection as he helped lead UNLV to the Heart of Dallas Bowl

Cameron Meredith WR, Illinois State
6-3, 207 lbs
Junior éve előtt váltott QB-ról elkapóra. Remek méretek, megfelelő sebesség, kiváló súlypont emelkedés, figyelemreméltó catch radius. Nem mellesleg helyi srác. PS-be odaférhet, hiszen nem régóta játszik a poszton, ám meglehetősen sikeresen még akkor is, ha másodosztályról beszélünk.
2015 highlights:  www.youtube.com/watch?v=4UpzKNrSSXI

Jeremiah Detmer K, Toledo
5-8, 180 lbs
3 évig kezdő rúgó a Rocketsban. 77 kísérletből 65-öt értékesített collegeban. 2013-as éve egész figyelemreméltóra sikeredett. 19/20 sikeres FG: 20-29: 7/7, 30/39: 6/7, 40-49: 6/6. TC alatt elgyakorolgat Goulddal, aztán cutolják. Én sokkal inkább hoztam volna puntert versenyhelyzetet teremteni O'Donnellnak.

Rick Lovato LS, Old Dominion
6-2, 233 lbs

Hát long snapperről mit lehet írni. 430 sikeres snapet tud maga mögött collegeban.

----

UDFA védők majd valamikor.
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Okozz nekünk sok-sok kellemes pillanatot Te gyerek! 😊
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 234
#Bears hire Anthony Kelly as director of pro personnel per @MikeKlis

Ravens national scout Joe Douglas, who has been with team for 15 years, is going to Chicago Bears as college scouting director, per source.


Nem is értem miért nem a Jags, Raiders, Browns, Bucs vonalat erőltetik inkább...tüsi91
Additionally, the Bears hired Christopher Prescott as an area scout following his stints with the New York Jets (2013-15) and the Jacksonville Jaguars (2002-12).

Csak mert hiányoltad!

Valamint érkezett Anthony Kelly is mint pro personnel director a Broncosbol.

Kis Info róla:

"Kelly becomes the latest import from Denver, having spent 2007-15 with the Broncos, including the previous five-plus years (2010-15) as the franchise’s assistant director of pro personnel. Kelly joined the Broncos in 2007 as a Northeast region scout before being promoted to assistant coordinator of pro and college scouting in 2008, a role he held for two seasons."
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 234
Ehhez viszont az kell majd, hogy jól müködjön végre a fal, mert ha 0 vagy negatív yard-os futások lesznek, az nem fog segíteni.Toto21
Hogy lesz itt egyaltalan kezdo fal? Marad Mills-Long-Grasu-Slauson-Bushrod jobbrol balra, Garza helyett rookie baratunkkal, vagy lesz meglepetes?bacsii
Grasu és Long "ismerik" egymást, 2013-ban volt, hogy egy csapatban tolták ( Oregon). Remélem Bushrod, visszanyeri a hitét és erjét. Slauson tavaly jó párszor sérült volt ( ankle sprain), ha egészséges lesz, akkor én hiszem, hogy tud jól játszani. RT posztért pedig Mills és Ola fog küzdeni ( szerintem Ola megszerzi a kezdö posztot), de még ott van Leno Jr. is.

Montgomery és Ducasse pedig megfelelö back-up. Ismerik egymást a játékosok és szerintem bizonyítani is akarnak majd az új rezsimnek. Most már csak az kell, hogy a nagy akarásnak, ne nyögés legyen a vége. 😉