Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ma esti meccsen kiváncsi leszek a következökre:

-Langford és a futás maga mennyire lesz effektív
-LB sor, föleg a pass rush ami érdekel, hogy müködik-e. Mert ha ezt a nem annyira veretes Dolphins OL-t nem tudjuk begyürni, akkor az nem jelent túl sok jót ( remélem Bass és a "csodagyerek" Woestmann villantanak)

Egyébként semmi elvárás a csapattal szemben, ha már nem fejetlenül rohangálnak boldog vagyok.Toto21
Woestmann-ról majd holnap egy pár szavas értékelést tud valaki adni, aki nézi a meccset, hogy hogy fakított? Köszönöm előre is!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Majd valaki (aki nézi a meccset) figyelje már Willie Young-ot.
Állítólag nagyon hátul van a depth chart-on, én nem lennék meglepődve ha még szezonkezdet előtt elcserélnék egy 4-3as csapatba. Mocskosul nem fekszik neki szerintem ez a 3-4 OLB poszt.

(Persze Jacoby Glenn-ről is jöhet némi jó hír.)Bazzani
Sérült is volt és nem épp testre szabott neki az OLB poszt... Ám nem tartjuk sokért és tavaly a legjobb rusherünk volt... Ugye az alap védelem 3-4 lett de a playek felében ugye nem az alap sémával van fenn a D... Fangio szereti varoálni a front 7 így szituációs rusherként valszeg kapni fog szerepet, illetve amikor 4 fal emberrel leszünk fennt, akkor játszhat a hagyományos DE posztján...

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Majd valaki (aki nézi a meccset) figyelje már Willie Young-ot.
Állítólag nagyon hátul van a depth chart-on, én nem lennék meglepődve ha még szezonkezdet előtt elcserélnék egy 4-3as csapatba. Mocskosul nem fekszik neki szerintem ez a 3-4 OLB poszt.

(Persze Jacoby Glenn-ről is jöhet némi jó hír.)

több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 234
Ma esti meccsen kiváncsi leszek a következökre:

-Langford és a futás maga mennyire lesz effektív
-LB sor, föleg a pass rush ami érdekel, hogy müködik-e. Mert ha ezt a nem annyira veretes Dolphins OL-t nem tudjuk begyürni, akkor az nem jelent túl sok jót ( remélem Bass és a "csodagyerek" Woestmann villantanak)

Egyébként semmi elvárás a csapattal szemben, ha már nem fejetlenül rohangálnak boldog vagyok.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Brandon Bass a szart is kiverte Bushrodból az edzésen.füligjimmy
Ez most nem tudom, hogs jó-e vagy rossz, èn arra tippeltem hogy Bass jó lesz idén OLB -ben, az viszont nem jó hogy ha Bushrood a tavalyi Webbi szintet hozza....
Mármint most fogtam fel hogy másik Bassról beszélsz 😉

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Brandon Bass a szart is kiverte Bushrodból az edzésen.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hmmm érdekes...Elég sok helyen Wellst az 53-as keretbe teszik, holott még tán nem is edzett a kerettel ...Állítólag remek ST playa és elősorban emiatt... Azt hallani róla hogy fizikális játékos és hogy inkább hybrid LB/S ... Méretileg kicsi LB posztra, ám mégis erősen ütközik és gyors... Szakik szerint NFL -ben inkább S lenne a posztja mint LB... Na majd meglátjuk...

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Wells sokkal inkább hibrid LB/S (nickel LB) és jó ST anyag, mint hagyományos LB. A Bears ST nem túl acélos, S poszton is jól jöhet egyértelmű passz játékoknál. Egy idei 6. kör eleje még négy évig a csapatnál van, ellentétben egy tavalyi UDFA két évével.tomi-tomi
Jó meg mondjuk ott van Grasu, Fabuluje, Ducasse ès Leno... Lehet ùgy voltak vele, hogy ennyi depht elég, és elkél még egy LB...

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Wells sokkal inkább hibrid LB/S (nickel LB) és jó ST anyag, mint hagyományos LB. A Bears ST nem túl acélos, S poszton is jól jöhet egyértelmű passz játékoknál. Egy idei 6. kör eleje még négy évig a csapatnál van, ellentétben egy tavalyi UDFA két évével.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nem igazán értem ezt a Groy -Wells tradet... Groy tavaly kezdett nèhàny meccsen depthnek a falba nem volt rossz... Wells nem sokat mutatott a TC-ben, azt írták a roostert se csípné meg a hazafiaknál, ráadásul nagyjából megvagyunk LB posztokon....persze depht sose árt, de nem érzem hogy ez szükséges volt ...

több mint 8 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Ezek a problémák egy jó magyar embernek meg se kottyannak. Sírva vigadunk, csak legyen még egy üveg borunk 😀

Szezonra készülve az augsztus az ivás hava, ráérünk majd szeptemberben elégedetlenkedni 😉

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Bár a PS meccsek sem adnak tiszta képet a csapatról, de valamiféle támpontod igen. Ami val😊 ószínűsíthető, hogy bár szerintem a szezon elején még döcögős lesz, de az offense-sel nem lesz gond. tüsi91
Ha jól számolom, az 1946-os szezon óta az offense-zel mindig van gond. De örülök hogy nem csüggedsz.füligjimmy
Túl öreg a franchise! 70 évnyi gond csak a támadókkal, máshol ennyi gondot ha akartak volna, se tudtak volna összegyűjteni. 😊
tüsi ilyen fiatalon miért csüggedne?!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bár a PS meccsek sem adnak tiszta képet a csapatról, de valamiféle támpontod igen. Ami valószínűsíthető, hogy bár szerintem a szezon elején még döcögős lesz, de az offense-sel nem lesz gond. tüsi91
Ha jól számolom, az 1946-os szezon óta az offense-zel mindig van gond. De örülök hogy nem csüggedsz.füligjimmy
Viszonyítás kérdése 😉tüsi91
Ha meg viszonyítunk, akkor a védelemmel nem lesz gond szerintem. Ha ebből az Alan Ball nevű gyerekből kihoznak valamit, akkor #Donatell4Prezident. Jennings nem lesz hülyeség nickelben. Szokás szerint a támadófal fogja leránta a csapatot a picsába.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bár a PS meccsek sem adnak tiszta képet a csapatról, de valamiféle támpontod igen. Ami valószínűsíthető, hogy bár szerintem a szezon elején még döcögős lesz, de az offense-sel nem lesz gond. tüsi91
Ha jól számolom, az 1946-os szezon óta az offense-zel mindig van gond. De örülök hogy nem csüggedsz.füligjimmy
Viszonyítás kérdése 😉
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bár a PS meccsek sem adnak tiszta képet a csapatról, de valamiféle támpontod igen. Ami valószínűsíthető, hogy bár szerintem a szezon elején még döcögős lesz, de az offense-sel nem lesz gond. tüsi91
Ha jól számolom, az 1946-os szezon óta az offense-zel mindig van gond. De örülök hogy nem csüggedsz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Matthew Wells LB, aki a Pats idei 6/2. pickje volt jön a Patstől. Csak nehogy HOF playert faragjanak Groyból. 😊
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Előttem van, ahogy a chicago-i irodában felemelik a telefont:

" Na, mi van Bill? Szarban vagytok, küldjünk embert? "

^ ^ :A:

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
Ryan Groyt New Englandbe cseréltétek:  www.patspulpit.com/2015/8/10/9126877/guard-ryan-groy-traded-from-the-chicago-bears-to-the-new-england-patriots


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mi???? Jamarcus még a ligában van? Atyagatya.

Woestmann ps-re jó lehet. Én nagyon kíváncsi vagyok a4 DE-re, akit átképeztek olb-vé. Bass oké, neki a skillsetje passzol oda, de Allen és főleg Houston és Young. Minimum kérdőjeles. Péntejen okosabbak leszünk, de sztem Youngnak necces lesz a roster.

Glennről semmi hír Bazza. Fuller, Jennings, Ball, McManis helye tuti, maradék 1 helyre megy az emberem, Porter, és sokan mások. Sztem Ps.
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Miből lesz a cserebogár: kezdő RG lesz a Raidersbenmustaine
szerintem a Raiders is elérte az utóbbi évek folyamatos leépülésének és újjáépülésének a mélypontját ezzel és Mike Ticeszal

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 851 — Chalk Dawk fan
Miből lesz a cserebogár: kezdő RG lesz a Raidersben

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Fun fact: ma derült ki, hogy egy kollégám (külpolszerkesztő, hír tv) együtt érettségizett a Chicagoban nyolc szezont töltő Mike Brown safetyvel.berger90
én meg egyszer két méterre voltam Jamarcus Webbtől 😊davemayer
Nagyobbik baj az, hogy az ellenfél passrusher-ei is annyira voltak tőle.Bazzani
ha lett volna mellettünk egy edző lehet másnap már én kezdek helyette a meccsen 😛 (amúgy nem, akkora volt mint egy szekrény, és ez nem túlzás)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fun fact: ma derült ki, hogy egy kollégám (külpolszerkesztő, hír tv) együtt érettségizett a Chicagoban nyolc szezont töltő Mike Brown safetyvel.berger90
én meg egyszer két méterre voltam Jamarcus Webbtől 😊davemayer
Nagyobbik baj az, hogy az ellenfél passrusher-ei is annyira voltak tőle.

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Fun fact: ma derült ki, hogy egy kollégám (külpolszerkesztő, hír tv) együtt érettségizett a Chicagoban nyolc szezont töltő Mike Brown safetyvel.berger90
én meg egyszer két méterre voltam Jamarcus Webbtől 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal