Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
És mi van, ha buktás a gyerek? Tudom, ekkora tenyészmén Overdose óta nem létezett, és magasan draftolt elkapó sose bukott meg ebben a ligában, de tegyük fel visszatér az utolsó 3-4 meccsre, kalap szar a játéka, ráfogjuk arra, hogy sérült volt, aztán jövőre nekiugrunk vele ismét. Efelől kevés kétségem van, mert amit eddig roster menedzsement címszó alatt Titkos Fegyver prezentál, az kiábrándító. Persze ne temetek senkit, megbukott itt eddig mindenki magától is, nem kellett hozzá az én segítségem. White, ha tényleg komoly dolgora képes, reálisan első évében egy 5-600 yardos elkapó, ettől többet szerintem nem is vártak volna tőle. De hogy így készültek fel arra, hogy valaki kiesik a kezdőből, az kiábrándító. És ez egy újonc, nem Jeffery vagy Bennett, akiket tényleg nem tudsz pótolni. Tehát nem az az elvárásom, hogy 1000 yardos elkapó üljön a kispad végén. A 3. számú elkapó egy újonc, 4. számú 19 elkapás 2 év alatt, mögöttük a rohadt nagy semmi. Profi csapatok ezt nem így csinálják. Egy rájátszáscsapatban Wilson/Rosario a keretbe kerülésért küzdene. Itt valamelyik kezdő lesz, de mindkettő komoly szerephez jut. És volt/van pénz a pótlásukra, és voltak a piacon elérhető játékosok erre a szerepkörre. Erre én nagyon allergiás vagyok.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ezzel a WR dilemmával most nem értek egyet veled Jimmy. Elküldték Marshallt, hozták Whitet 1/7-re, nyilván kezdőnek szánták a sokak szerint legjobb WR-t a draft classból. Pace is látta, hogy nincs 3. WR, jött Eddie Royal, akit ugye szeretünk, meg egy ilyen stílusú elkapót hiányoltunk évek óta. Szóval május elején valahogy így nézett ki az elkapni tudó játékosok TOP 5-je.
- Alshon Jeffery
- Kevin White
- Eddie Royal
- Martellus Bennett
- Matt Forte

Így ránézésre ennél kevés erősebb sor van a ligában véleményem szerint még akkor is, ha tudjuk, hogy Martellus és Jeffery konzisztenciája nem éppen megfelelő. Valóban nincs 2. TE, évek óta nincs. Marquess Wilson kb a 5-6. target lett volna, most így felcsúszott 1 hellyel. Mögöttük valóban nagy az űr, de akkor már a sokadik játékosról beszélünk. Szummázva én Pacet nem tartom hibásnak ebben a kérdésben. Az sokkal gázabb, hogy minden jel arra utal, hogy a két jelen állás szerint kezdő OT-ből mindösszesen kettőt kellene lecserélni, hogy a cornerek szarok, hogy nincs classic 5tech DE, hogy az OLB poszt is prioritás lehet.

Angelo és Emery szemetét nem kevés idő lesz kisöpörni. 10 éve nem draftolunk normálisan ide jutottunk.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hát ez a White sérülés nagyon nem jött jól.... Egyszerűen nem tudok most jobbat Wilsonnál, egy éppkézláb WR nem maradt már az FA piacon...én se értem ezt, hogy miért nem műtötték meg eddig, ha egy hónapja megműtötték volna, akkor lehet csak az első 2 meccset hagyta volna ki... Így lehet 6 meccs lesz, de nem kizárt hogy az egész szezon...( mondjuk ez szerintem kb. attól is fog függeni hogy hogy állunk 6 meccs után, mert ha nagyon szarul, akkor lehet inkább az egész szezonra pihentetik...Ahogy Tüsi is mondta ilyenkor jöhetne 2 TE -s felállás, de TE sincs, ahogy WR-se...Nondjuk így is ott van Jeffrey, Marty, Forte és szerencsére Royal is jónak tűnik...Tomcsik
Royal király lesz. Cutlernek nagyon jót fog tenni egy ilyen WR. Persze ettől még White kiesése pech.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egyik kezemben egy franciakockás füzetlap, rajta a Bears roster. Másik kezemben a google, a harmadik kezemben egy abakusz. A 3. elkapó posztra nyilvánvaló választás Wilson, 19 karrier elkapás. Most kapaszkodj meg a húslevesedbe: a rosteren lévő összes többi elkapó összesen 5 elkapás produkált eddig a profik között, Mariani a 2013-as szezonban. Kiválasztottam 3 csapatot (Falcons, Giants, Ravens), és "megdöbbenve" tapasztaltam, hogy ők bizony nem mertek így nekivágni a tavalyi szezonnak. Meg az ideinek se. #CameronMeredith4Prezidentfüligjimmy
Mondjuk azért abban biztosak lehettek, hogy legkésőbb a keretszűkítések után érkezni fog egy tapasztaltabb/jobb játékos. De azon sem lennék meglepve, ha hamarabb lépnének és egy elkapókban bővelkedő csapattól érkezne valaki jövő évi pickért.
Persze ez csak abban az esetben ha már az első évében is el akar érni valamit az új rezsim és nem elégszenek meg egy 3-13as szezonnal. Mert így első ránézésre ez a roster kb annyira elég.Bazzani
Ez azért hülyeség, mert tavaly asszonták kb. ugyanerre a keretre, hogy contender (ez is nyilvánvaló baromság). Csak akkor is hiányzott a 3. számú elkapó (Holmes jó nagyot égett), a 2. TE, csereberélni kellett a falat, meg jó szar volt a védelem a szezon második felében. A vezető egy jó fellépésű tesitanár, meg egy gerinctelen takonypóc. Tavalyi szitu még abban is más volt, hogy két 1300+ yardos csávó a széleken, és nem volt lóvé se. Nincs nekem azzal bajom, hogy kinevelsz egy 4. számút, de miközben a 2. számú Royal, a 3. számú egy újonc, a 4. számú meg 19 elkapást hozott össze 2 év alatt, akkor én elgondolkodnék, hogy bazzeg, nem kéne még 2-3 milliót rászánni valakire? És ha erre az a válasz, hogy majd többet játszik Bear Pascoe, akkor én némi lassú taps után annyit mondok, hogy köszönöm, ott az ajtó. Ha a sérülések mostmár elkerülnek (mázli nélkül nem lehet nyerni), akkor Bennett-Jeffery-Royal/Forte elég kell, hogy legyen, a maradék 20-25 passz dobják szét Rodgers-Langford-Wilson-Rosario-Pascoe között. Ha elkerülnek. Arra mennyi esély van? Kb. semmi. Na nekem ez az igazi problémám, de ezt már mondom egy ideje.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát ez a White sérülés nagyon nem jött jól.... Egyszerűen nem tudok most jobbat Wilsonnál, egy éppkézláb WR nem maradt már az FA piacon...én se értem ezt, hogy miért nem műtötték meg eddig, ha egy hónapja megműtötték volna, akkor lehet csak az első 2 meccset hagyta volna ki... Így lehet 6 meccs lesz, de nem kizárt hogy az egész szezon...( mondjuk ez szerintem kb. attól is fog függeni hogy hogy állunk 6 meccs után, mert ha nagyon szarul, akkor lehet inkább az egész szezonra pihentetik...Ahogy Tüsi is mondta ilyenkor jöhetne 2 TE -s felállás, de TE sincs, ahogy WR-se...Nondjuk így is ott van Jeffrey, Marty, Forte és szerencsére Royal is jónak tűnik...

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyik kezemben egy franciakockás füzetlap, rajta a Bears roster. Másik kezemben a google, a harmadik kezemben egy abakusz. A 3. elkapó posztra nyilvánvaló választás Wilson, 19 karrier elkapás. Most kapaszkodj meg a húslevesedbe: a rosteren lévő összes többi elkapó összesen 5 elkapás produkált eddig a profik között, Mariani a 2013-as szezonban. Kiválasztottam 3 csapatot (Falcons, Giants, Ravens), és "megdöbbenve" tapasztaltam, hogy ők bizony nem mertek így nekivágni a tavalyi szezonnak. Meg az ideinek se. #CameronMeredith4Prezidentfüligjimmy
Mondjuk azért abban biztosak lehettek, hogy legkésőbb a keretszűkítések után érkezni fog egy tapasztaltabb/jobb játékos. De azon sem lennék meglepve, ha hamarabb lépnének és egy elkapókban bővelkedő csapattól érkezne valaki jövő évi pickért.
Persze ez csak abban az esetben ha már az első évében is el akar érni valamit az új rezsim és nem elégszenek meg egy 3-13as szezonnal. Mert így első ránézésre ez a roster kb annyira elég.

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egyik kezemben egy franciakockás füzetlap, rajta a Bears roster. Másik kezemben a google, a harmadik kezemben egy abakusz. A 3. elkapó posztra nyilvánvaló választás Wilson, 19 karrier elkapás. Most kapaszkodj meg a húslevesedbe: a rosteren lévő összes többi elkapó összesen 5 elkapás produkált eddig a profik között, Mariani a 2013-as szezonban. Kiválasztottam 3 csapatot (Falcons, Giants, Ravens), és "megdöbbenve" tapasztaltam, hogy ők bizony nem mertek így nekivágni a tavalyi szezonnak. Meg az ideinek se. #CameronMeredith4Prezident

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na megnéztem a sajtótájékoztatót, ugye fáradásos törés, hátha magától meggyógyul, de most inkább beleraknak egy darab vasat, mert úgyis kijött az új Terminátor film.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
a PFF-nél az egyik legjobb értékelést kapta a csapatból ezen a meccsen, remélem előbb-utóbb a kezdőben is kipróbálhatja magát. Vamos Amos!kristof
Hát minden kívánságod így váljon valóra.
#Bears Rookie safety Adrian Amos was playing with the starters today, in place of Brock Vereen. John Fox said he earned that look.füligjimmy
Egyet kell értenem ezzel, nem tudom mire volt ez a nagy Vereen hype, de nagyon gyengus volt... Én mondjuk inkább a Rolle-Mundy párost támogatnám, de ha Amos beválik annak is örülni fogok...

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
a PFF-nél az egyik legjobb értékelést kapta a csapatból ezen a meccsen, remélem előbb-utóbb a kezdőben is kipróbálhatja magát. Vamos Amos!kristof
Hát minden kívánságod így váljon valóra.
#Bears Rookie safety Adrian Amos was playing with the starters today, in place of Brock Vereen. John Fox said he earned that look.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Vélhetően jobb az orvosi diagnosztika arra felé, mint pl a csornai sebészeten, így megkérdem, hogy erre mi a pöcsért kellett várni idáig?

November első napján játszhat ezek szerint leghamarabb, az nagyjából 2,5 hónap. Egy fáradásos törés utáni műtétből fel lehet épülni arra?

Ez egyébként érdekes kérdéseket vet fel. Lehetne több dupla tight endes felállással operálni, de ugye nincs normális 2. számú opció. (Zach Miller?). Marad Jeffery, Royal, Forte és Martysaurus, mint fő célpontok. Wilson nagy esélyt kap a sorstól, ott lesz még Mariani a rosteren valószínűleg, mint returner és még valaki, mint 5. WR. Szóval lehet igyekezni PS meccseken Lawrencenek, Meredithnek, stb.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hogy a fenébe lehet valaki Adrian Amos fan? Ezen meglepődtem. Hogy White kihagyhatja a szezont, azon annyira nem. Hetek óta nem javult, legalább volt eszük, és nem játszatták. Hamár Chicago, Luol Deng járt így, őt még nyilvánosan le is égették, mondván jobban meg kell erőltetnie magát, erre el volt törve egy csont a talpában.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 234
Kevin Whitenak fáradásos törés van a sípcsontjában, műteni kell, Pace szerint is reális esély van rá, hogy a teljes szezont ki kell hagynia 😕kristof
Fortuna szembeköp minket folyamatosan...
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na ne szivass....
Kevin Whitenak fáradásos törés van a sípcsontjában, műteni kell, Pace szerint is reális esély van rá, hogy a teljes szezont ki kell hagynia 😕kristof

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Kevin Whitenak fáradásos törés van a sípcsontjában, műteni kell, Pace szerint is reális esély van rá, hogy a teljes szezont ki kell hagynia 😕
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Vereent nem tudom ki dugja, vagy ő kit dug, vagy hogy Mundy mit vétett, de az a csávó röhej. Már tavaly sem értettem mire szopják fel. AZt rohadt sokszor hallottam, hogy milyen atletikus, csak egy rohadt szerelést nem tud megcsinálni. Mi meg SS-be nézegetjük. Azt megértem, hogy Rollera akarják a pálya hátsó felét bízni, ő legalább látott közelről pár éles futballmeccset. De Vereen... Mundy is egy teljesen átlagos játékos szó se róla, de Brock Vereentől és a semmire kapott hypejától a hideg kiráz, amit eddig mutatott az egy Kevin Payne szint.tüsi91
örülök, hogy nem csak én láttam így, nem lepődnék meg, ha már első héten sem ő kezdene, de hogy Mundy vagy Amos lehet lehet Rolle párja, azt még lemeccselik. pár szó az újoncról, az avatarom alapján érthető módon én neki szurkolok 😊 csak 27 snapet volt a pályán, a második vonallal, szal a helyén kezelve:

már a Penn Statenél is kitűnő volt coverageban, nagyon gyors, atletikus és jól olvassa a játékot, ez most is megvolt.
ami viszont újdonság, hogy ha kinagyítjátok a képet, vagy egyszerűen csak ránéztek most a pályán és összehasonlítjátok egy egyetemi meccsével, szembetűnő, hogy mennyi izmot pakolt magára.
a holtszezonban rengeteget gyakorolta a szereléseket, a plusz súllyal együtt pedig ez hatékonnyá is vált, ha így folytatja, gyakorlatilag a legnagyobb gyengeségét tüntetheti el. a PFF-nél az egyik legjobb értékelést kapta a csapatból ezen a meccsen, remélem előbb-utóbb a kezdőben is kipróbálhatja magát. Vamos Amos!
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Felébredtem péntek éjszaka, mert kurvára égett a gyomrom, belenéztem a meccsbe, nem akartam kapásból rosszat írni, hátha csak morcos vagyok, mert még nem hatott a savlekötő. Tegnap este megnéztem a meccset, akkor meg már lusta voltam.
Random gonolat rovatunk következik:
- Grassu olyan messze van az NFL-től, lehet sose ér oda. Packers kezdő falembereket talál 5. körben, és közben Top10 faluk van. Mills karrierjét 1 sérülés tönkrevágta, nagyon úgy néz ki eddig.
- Fuller abból él, hogy 1. körös volt. Ettől jobb teljesítménnyel basztak ki embereket a ligából. A Frisco elleni nagyon régen volt. Tüsi nem említi, Al-Billie Jean is le lett szopatva rendesen.
- Emlékszünk a pletykákra, hogy Mason Foster évi 5 milliót kér? Antrell Rolle kérte, és kapta, de ez egy másik történet.
- Mindig is érdekelt, vajon mennyire lehet nehéz egy Matt Spaeth kaliberű kiegészítő embert leigazolni? Vagy egy kezdő kalbierű RT-t akasztani? Nem ezek a csávók fogják neked megnyerni a bajnokságot, de szopunk ilyen Rosariokkal? Képzeljétek el, hogy egyszerre van a pályán Marquisse Wilson, Rosario, Kevin White. Egy újonc, meg 2 csávó, aki eddig semmit se mutatott. Namost a támadófal az ismert. És nem gondolok nagy dolgokra, egy 4-500 yardot produkálni tudó veterán, mint Hartline, James Jones, Scott Chandler, tökmindegy. Én GM játékban megunhatom a roster összeállítását 40 embernél, Titkos Fegyver is megengedheti ezt magának?füligjimmy
Akkor térjünk rá a lényegre. Nyert a csapat.
Hol vannak a csöcsök?
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Felébredtem péntek éjszaka, mert kurvára égett a gyomrom, belenéztem a meccsbe, nem akartam kapásból rosszat írni, hátha csak morcos vagyok, mert még nem hatott a savlekötő. Tegnap este megnéztem a meccset, akkor meg már lusta voltam.
Random gonolat rovatunk következik:
- Grassu olyan messze van az NFL-től, lehet sose ér oda. Packers kezdő falembereket talál 5. körben, és közben Top10 faluk van. Mills karrierjét 1 sérülés tönkrevágta, nagyon úgy néz ki eddig.
- Fuller abból él, hogy 1. körös volt. Ettől jobb teljesítménnyel basztak ki embereket a ligából. A Frisco elleni nagyon régen volt. Tüsi nem említi, Al-Billie Jean is le lett szopatva rendesen.
- Emlékszünk a pletykákra, hogy Mason Foster évi 5 milliót kér? Antrell Rolle kérte, és kapta, de ez egy másik történet.
- Mindig is érdekelt, vajon mennyire lehet nehéz egy Matt Spaeth kaliberű kiegészítő embert leigazolni? Vagy egy kezdő kalbierű RT-t akasztani? Nem ezek a csávók fogják neked megnyerni a bajnokságot, de szopunk ilyen Rosariokkal? Képzeljétek el, hogy egyszerre van a pályán Marquisse Wilson, Rosario, Kevin White. Egy újonc, meg 2 csávó, aki eddig semmit se mutatott. Namost a támadófal az ismert. És nem gondolok nagy dolgokra, egy 4-500 yardot produkálni tudó veterán, mint Hartline, James Jones, Scott Chandler, tökmindegy. Én GM játékban megunhatom a roster összeállítását 40 embernél, Titkos Fegyver is megengedheti ezt magának?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A legfontosabb, hogy újra láttunk focizni a csapatot (valakiket csak a pályán). PS meccshez képest elég jó hangulat is volt. Ami biztos, hogy a 2-3. sorunk jobb volt az ellenfélnél, ami valóban örömteli, csak bajnokin majd nem ők lesznek fenn.

De amíg a kezdőnek szánt D fenn volt Fullert csak kétszer etették meg. Amúgy is elég trágya a CB poszt. McManis valóban jó volt 5-6. számú WR-ekkel szemben, de ha valaki 6 évig csere az nem lesz hirtelen jó kezdő. Ball-lal majd lemeccseli, hogy melyikük lesz nickelben a szélső védő. (Hurst volt a kezdő NCB, azért ezt nem gondolják vélhetően komolyan élesben). Vereent nem tudom ki dugja, vagy ő kit dug, vagy hogy Mundy mit vétett, de az a csávó röhej. Már tavaly sem értettem mire szopják fel. AZt rohadt sokszor hallottam, hogy milyen atletikus, csak egy rohadt szerelést nem tud megcsinálni. Mi meg SS-be nézegetjük. Azt megértem, hogy Rollera akarják a pálya hátsó felét bízni, ő legalább látott közelről pár éles futballmeccset. De Vereen... Mundy is egy teljesen átlagos játékos szó se róla, de Brock Vereentől és a semmire kapott hypejától a hideg kiráz, amit eddig mutatott az egy Kevin Payne szint.

Akikre egyébként nagyon kíváncsi lettem volna azaz Houston és Young nem játszottak, emiatt morci vagyok. Sokat nem várok tőlük, sztem nyugodtan nézegethetjük a TOP OLB prospecteket a 2016-os draftra. Viszont Acho fasza igazolás lesz, megbízható cserejátékos tök ingyen. A védőfalban munkásemberek vannak, ez sok mindent behatárol majd a szezonban. Elek sztem képes lesz a pályát bejátszani teljes szélességben, érti is a játékot.

JC itt van idestova 7. szezon óta, de ennyi idő alatt nem sikerült egy olyan falat elé rakni, ahol csak az egyik tackle szar. Jobbak lesznek, mint tavaly, főleg ha egészséges marad a kezdő 5-ös, de nem lesz egy fáklyás menet. Sajnos elmértem picit Grasut, okos srác, tudja kinek kell besegíteni, kit kell felvenni (ez is előrelépés), de nagyon sokat kell egészségesen és kalória dúsan étkeznie még a ligához. Azt nem tudom mi alapján lett Langford a leggyengébb RB-nek kikiáltva (biztos szar lett a statisztikája), de 4 futásból 2-szer minusz 3 yardon már pofán verték. (pontosabban valami strech playnél Grasut konkrétan -5 yardon rátolták Langfordra). Royal jó lesz, Carey nagyon igyekezett, bár neki erősen rezeg a léc, ha csak nem viszünk 5 RB-t a rosterral.

A 2-3-4. csapat egész jól muzsikált, vannak ott ügyes gyerekek, akik a kezdő szinttől messze vannak, de a roster spotért meccsben lehetnek. Az első félidő végén vmi Rashad Lawrence nevű csávó (numero 18) egymás után kétszer olyan gyönyörű, precíz 15 out timing routet futott, hogy elgondolkodtam vajon Jefferynek ez sikerült volna-e? Amúgy a csere OL-től sem estem hanyadt, volt pár szép húzás, de ennyi.

A védelemben a roster alján akkora wide open verseny van, hogy érzik is a srácok a sanszot. Ez a John Timu nem lenne reménytelen, jól olvassa a játékot, a srác múltját ismerve igazi leader, de az a kicsi kakaó hiányzik nála. Woestmann 0, Washington ha ST-ben tud játszani rosteren maradhat. AZ idei emberem Terry Williams igaz 2-3. OL emberekkel szemben gyönyörűen, vaj könnyedén csúszik a futójátékoknál oldalra, pedig szélte-hossza azonos a csávónak, igazi NT matéria. Goldmannek voltak jó dolgai, de nem hiába lesz Ratliff a kezdő.

Azt továbbra is tartom, hogy bár lehet mérleg az maradni fog 5-6 győzelem környékén, de jobban fog festeni a csapat. A védelmet azért nagyon kell majd turbózni, mert Fangio is olyan védelmet futtat teljesen hihetetlen módon, amely igényli a jó játékosokat. Remélem WIlkersont elengedi majd a Jets, aztán mi meg kinyitjuk a csekk könyvet. Egy olyan színvonalú játékos exponenciálisan javítana a védelem teljesítményén. Viszont ha Fuller nem tud előrelépni, akkor az elég gáz lesz.
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 234
Na megnéztem meccset mèg 1x úgy hogy nem aludtam bele... Tehát kicsit mélyebb elemzés...Továbbra is tartom, hogy amíg a "kezdők" voltak fenn addig inkább a Phins dominált. Az első driveban úgy mentek át rajtunk, mint kés a vajon...A kezdő védelmük is dominált. A D -től amíg az "alap" volt fenn jobb és agresszívebb játékot vártam...
Negatívumok: Se a kezdő D, se a kezdő O nem volt meggyőző ( hozzáteszem nem volt Jeffrey, White és Forte...)
Cutler nem volt a toppon
Bushrood gyenge volt
A kezdő D fal nem volt a legjobb...
Néhány embertől többet vártam, főleg olyanoktól akiknek nagyon hajtani kéne a roosterért Worstmannt nem nagyon lehetett észrevenni, Bass se villogot, pedig eddig ők voltak eddig a TC herok...
Tüsi embere Al Jean nagyon gyenge volt, bünti és elkapások is jöttek róla...
A futók közül pont a frissen draftolt Langford volt a leggyengébb...
Azért volt pozitívum is...
Amikor a "csere" D volt fennt jobbára mindenki próbàlta oda tenni magát...McManis kifejezetten jó volt, csinált egy fumblit, amit össze is szedett, volt levédekezett passza és pár szép szerelése is illetve ST-ben is jó volt...Amúgy az összes csere CB -nek voltak jó megmozdulàsai ( kivéve Al Jean) Amos amikor a pályán volt egészen jól mozgott, volt pár szép szerelése...Whasington,Sutton és Goldman is egész jó volt, de a legkellemesebb megkepetést a csere LB-k nyújtották... Nem tudom ezt a Tao Tou vagy miféle gyereket honnan kaparták elő, de csinált egy szép intet, rendre akció közelbe volt, több szép szerelése is volt és ST-ben is volt szerelése, nagyon jó benyomást tett rám a srác és ha jól tudom még játékhívást is bíztak rá...Anderson is jó volt, többször is jól blitzelt, nyomást generált ha jól rémlik volt egy TFL szerelése...de a legàllatabb Acho volt... sack, int, többször sietette a QB-t, nagyon tetszett a jàtèka... Dunnak is voltak jó dolgai... A "csere" D elèggé próbàkta odatenni magàt, làtszott hogy küzdenek a roosterért...
O oldalon látszott, hogy próbáljuk többet futtatni a labdát, ami jobbára sikeres is volt... Főleg Rodgers és Perry tette oda magát, de Carreynek is voltak jó futàsai, Langford volt a leggyengusabb, de azért ő se volt rossz... Meredith tetszett még, illetve Claussen is mutatott jó dolgokat...
A sok büntin még mindenképp javítani kéne, főleg a rengeteg offsideon...
Persze első pre season meccs, ne temessünk és ne is istenítsünk még senkit...Tomcsik
Sajnos én is bealudtam a felénél, de még annyit, hogy Leno-t ne tegyük be LT-be, mert még Buhrod-nál is gyengébb... Ola a jobb oldalon elkaristol, de nem bíznám rá. Clausen-al kapcsolatban pedig nem tudom eldönteni, hogy a WR-ek futották túl a route-ot, vagy ő dobott rövideket. És ezek nem voltak nagy play hívások, csak pár comeback, meg slant. Ja és a félidő előtt eléggé elcseszték, azzal hogy nem lépett ki az elkapó, emiatt lepörgött az óra. Ott Clausen-ek észre kellett volna vennie, hogy túlságosan benn van a pályán a WR ( azt hiszem Bellamy volt az, vagy Meredith) és ki kellett volna dobnia, hogy legalább mehessünk FG-ra.

Summa summárum van még hova fejlődni, de White, Forte és Jeffery nélkül nem egyszerű támadni.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na megnéztem meccset mèg 1x úgy hogy nem aludtam bele... Tehát kicsit mélyebb elemzés...Továbbra is tartom, hogy amíg a "kezdők" voltak fenn addig inkább a Phins dominált. Az első driveban úgy mentek át rajtunk, mint kés a vajon...A kezdő védelmük is dominált. A D -től amíg az "alap" volt fenn jobb és agresszívebb játékot vártam...
Negatívumok: Se a kezdő D, se a kezdő O nem volt meggyőző ( hozzáteszem nem volt Jeffrey, White és Forte...)
Cutler nem volt a toppon
Bushrood gyenge volt
A kezdő D fal nem volt a legjobb...
Néhány embertől többet vártam, főleg olyanoktól akiknek nagyon hajtani kéne a roosterért Worstmannt nem nagyon lehetett észrevenni, Bass se villogot, pedig eddig ők voltak eddig a TC herok...
Tüsi embere Al Jean nagyon gyenge volt, bünti és elkapások is jöttek róla...
A futók közül pont a frissen draftolt Langford volt a leggyengébb...
Azért volt pozitívum is...
Amikor a "csere" D volt fennt jobbára mindenki próbàlta oda tenni magát...McManis kifejezetten jó volt, csinált egy fumblit, amit össze is szedett, volt levédekezett passza és pár szép szerelése is illetve ST-ben is jó volt...Amúgy az összes csere CB -nek voltak jó megmozdulàsai ( kivéve Al Jean) Amos amikor a pályán volt egészen jól mozgott, volt pár szép szerelése...Whasington,Sutton és Goldman is egész jó volt, de a legkellemesebb megkepetést a csere LB-k nyújtották... Nem tudom ezt a Tao Tou vagy miféle gyereket honnan kaparták elő, de csinált egy szép intet, rendre akció közelbe volt, több szép szerelése is volt és ST-ben is volt szerelése, nagyon jó benyomást tett rám a srác és ha jól tudom még játékhívást is bíztak rá...Anderson is jó volt, többször is jól blitzelt, nyomást generált ha jól rémlik volt egy TFL szerelése...de a legàllatabb Acho volt... sack, int, többször sietette a QB-t, nagyon tetszett a jàtèka... Dunnak is voltak jó dolgai... A "csere" D elèggé próbàkta odatenni magàt, làtszott hogy küzdenek a roosterért...
O oldalon látszott, hogy próbáljuk többet futtatni a labdát, ami jobbára sikeres is volt... Főleg Rodgers és Perry tette oda magát, de Carreynek is voltak jó futàsai, Langford volt a leggyengusabb, de azért ő se volt rossz... Meredith tetszett még, illetve Claussen is mutatott jó dolgokat...
A sok büntin még mindenképp javítani kéne, főleg a rengeteg offsideon...
Persze első pre season meccs, ne temessünk és ne is istenítsünk még senkit...

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az első két drive-ban Bushrod sztenderd 2,4 - 2,6 másodpercig tudta tartani az emberét. Inkább úgy fogalmaznék, eddig tartott, míg a védő elsöpörte a faszba. 3.18 másodperc kellett a sackig (2,6 után már ugye szteppelni kellett, még fél másodpercet bírt, persze esélytelen volt bármit kihozni a szituból). Asszongya erre Miller, és idézem szó szerint. "You can't hold the ball forever. [...] Bushrod tried to save his quarterback. " Viszavonulásával sokat segítene.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 234
White mellett Jeffery se 100%-os. Jól kezdödik a szezon:

Bears wide receiver Alshon Jeffery injured his calf during practice earlier in the week, according to ESPN's Jeff Dickerson. Jeffery, who did not play in the team's preseason win Thursday over the Miami Dolphins, was seen wearing a protective boot after the game. He is day-to-day, coach John Fox said
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Néhány szó az első pre season meccsről...Ami lényeges, aníg a kezdők voltak fenn addig a Dolphins dominált támadásban és védelemben egyaránt...Az első drivejuk közel tökéletes volt, Tanehill 7/6....A kezdő Phins D nyomás alatt tartotta Cutlert többször is... Több agresszivitást vártam a D-től... Komolyabb pass rush nem volt...Viszont csináltunk 3 TO-t, ebből 2 int ami jó mezőnypozíciót adott... Jared Allennek voltak jó megmozdulásai pl. majdnem szerzett egy intet, de végül csak elütni tudta a labdát, nem volt elveszve, amikor coverbe volt, pedig nagyon tartottam ettől... O oldalon próbáltuk futtatni a labdát, ami néha működött... Végül nyertünk, de nem volt az igazi... Pre season első meccse, így messze menő következtetéseket ne vonjunk le...