Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
 kepfeltoltes.hu/150824/bears_mez_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Toto21
M-t vettél végül?
Tomcsik
Ez az M-es es kb 1,5 het volt mire megjott.

Szerkesztette: Toto21
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 kepfeltoltes.hu/150824/bears_mez_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Toto21
M-t vettél végül?

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Azért bazmeg hogy nem lehet képet beszúrni, az egy dolog, hogy törölni se lehet, az másik dolog, hogy nem lehet szerkeszteni, az egy harmadik dolog. Értem én, ez hobbiprojekt, de akkor vissza kell állni a régire, oszt buktuk a hozzászólásokat legfeljebb.
füligjimmy
pipa
pipa
pipa

és még a kommentek is megmaradtak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ma megérkezett életem első Bears meze, mondanom sem kell olyan boldogabb voltam mint egy kisgyerek karácsonykor!  www.facebook.com/photo.php?fbid=1039142449438251&set=a.739283152757517.1073741827.100000275162531&type=1&theater

Remélem megjelenik a fotó! Remélem White megörvendeztet majd pár remek elkapással ( ha felépült)!
Toto21
Nekem látszik, grat a mezhez, most, hogy látom rendeltél, nekem is megjött a kedvem rá, hogy beszerezzek egy mackó mezt.
hpeter93
Nekem egy szép pólóm van!


| OFF off |

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ma megérkezett életem első Bears meze, mondanom sem kell olyan boldogabb voltam mint egy kisgyerek karácsonykor!  www.facebook.com/photo.php?fbid=1039142449438251&set=a.739283152757517.1073741827.100000275162531&type=1&theater

Remélem megjelenik a fotó! Remélem White megörvendeztet majd pár remek elkapással ( ha felépült)!
Toto21
Nekem látszik, grat a mezhez, most, hogy látom rendeltél, nekem is megjött a kedvem rá, hogy beszerezzek egy mackó mezt.

több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
 kepfeltoltes.hu/150824/bears_mez_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztette: r.baggio
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Ma megérkezett életem első Bears meze, mondanom sem kell olyan boldogabb voltam mint egy kisgyerek karácsonykor!  www.facebook.com/photo.php?fbid=1039142449438251&set=a.739283152757517.1073741827.100000275162531&type=1&theater

Remélem megjelenik a fotó! Remélem White megörvendeztet majd pár remek elkapással ( ha felépült)!
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Leigazoltuk Luis Nix guardot...Tudnám minek...???Sérült volt, előtte meg a Raidersnél volt kezdő... PFF -43.8-as gradet adott neki, ami messze a legrosszabb az adott pozicióban...

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ratliff 3 meccs.
Törölt
Miért is? 😮
Süsü
 twitter.com/Bowlhu/status/635852137998753792
Höri
Csodálatos! :/
Ezek szerint Goldman hamarabb fog komolyabb játékidőhöz jutni,mint gondoltam volna. Nem nagyon örülök neki így elsőre.
Süsü
Ratliff 3 meccs.
Törölt
Miért is? 😮
Süsü
 twitter.com/Bowlhu/status/635852137998753792
Höri
Csodálatos! :/
Ezek szerint Goldman hamarabb fog komolyabb játékidőhöz jutni,mint gondoltam volna. Nem nagyon örülök neki így elsőre.
Süsü
Eddig nem volt rossz Goldman, de azért Ratliff kurvára kéne főleg az első 3 meccsen, ami pont 3 PO csapat ellen lesz 😕

több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ratliff 3 meccs.
Törölt
Miért is? 😮
Süsü
 twitter.com/Bowlhu/status/635852137998753792
Höri
Csodálatos! :/
Ezek szerint Goldman hamarabb fog komolyabb játékidőhöz jutni,mint gondoltam volna. Nem nagyon örülök neki így elsőre.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ratliff 3 meccs.
Törölt
Miért is? 😮
Süsü
 twitter.com/Bowlhu/status/635852137998753792

több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ratliff 3 meccs.
Törölt
Miért is? 😮
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ratliff 3 meccs.

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ahhoz, hogy a szezonnal kapcsolatban merészebb terveink legyenek Cutlernak kb. olyan szinten kell játszania, ahogy ebben a másfél negyedben tette. Valami hasonló szezont várok tőle, mint a 2010 második fele és a 2011-es a sérüléséig. Számok alapján nem lesz a szopkodott irányítók közelében sem, de egy konzisztensebb, élesebb, jó Cutler lesz.

A WR kérdést kiveséztük, de a OL kérdést valóban nagyon elcseszte Pace. Bushroddal oké nem lehetett mit kezdeni, de az RT poszton jelenleg a botrányos, a szar és a webbi jelzőkkel lehet illetni a jelölteket. Leno 4 napot volt RT edzéseken, hát adjanak neki még két hetet, de ez nem volt NFL szint közelében. Bár én továbbra is tartom, hogy együtt lehetne élni ezzel, ha Bushrod nem lenne olyan, amilyen. A sack is epikus volt. Csak azért nem esett seggre, mert Cutler megtartotta. Pass protnál a belső 3-as sztem nem muzsikál rosszul. S mi van, ha még innen is kiesik valaki? Mert Grasu nincs készen az NFL-re, Ducasse egy rossz játékos, aztán van Mills, meg Ola, meg Fabuluje, dehát...

A védelem megítélésével várok még. A Colts elleni egész pofásra sikeredett a front7-től, de a Colts OL kb épp olyan tré, mint a mienk. Mekkelekben zsinórban másodszor láttam a kezdő játékost, még a végén megtalálják a posztját. Mundy be sem öltözött, de őt ahogy nézem ilyen swing safetynek szánják. Hagyják remélem a Rolle-Amos duót a 3. meccsre is. CB sorban nagy a verseny ki a kevésbé rossz. Donatellnek lesz munkája.
tüsi91
Hát ha futja rá, nem lenne hülyeség Evan Mathist megszerezni, Hox-al tárgyalt, de nem kötöttek szerződést... Longot kitenni RT-be....Grassura kell még vagy 15 kiló súly, lehetőleg izomban... Az látszik hogy tudja mit kéne csinállni, kit kéne blokkolni, de fizikálisan még nincs ott....A belső 3-as valóban nem rossz, bár Long is csinált buta szabálytalanságot, amivel kinyírt egy nagy játékot...A D-ben sokan, köztük én is tartottam attól hogy milyen OLB-k lesznek, főleg a DE-ből átkonvertáltak, de eddig tán ez nutatkozik a legerősebb... Fostam hogy Allen el lesz veszve amikor vissza kell lépnie passzok elken, de eddig jól csinálja... És Mcphee is állatnak tűnik... Acho nem sokba került és eddig nagyon jó, ahogy Bass is tetszik ...Nállam ők előrébb vannak a sorban mint Young és Houston...(mondjuk ők sérülésből jönnek...) a secondary viszont.... Ha Fuller nem első körös lenne, már lehet kijátszotta volna magát a csapatból, eddig csak szart csinált, mindenki agyba-főbe szopatta... El kéne beszélgetni vele, mert az agya sincs rendben, ok hogy megehetik , de aztán még játsza is a keményet 15 yardért... a S -k ott vannak a pályán...Rolle még tacklet nem csinált kb... Vereent inkább hagyjuk... Amos nevét se sokat halottuk( mondjuk ez nem feltétlen rossz...)

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ahhoz, hogy a szezonnal kapcsolatban merészebb terveink legyenek Cutlernak kb. olyan szinten kell játszania, ahogy ebben a másfél negyedben tette. Valami hasonló szezont várok tőle, mint a 2010 második fele és a 2011-es a sérüléséig. Számok alapján nem lesz a szopkodott irányítók közelében sem, de egy konzisztensebb, élesebb, jó Cutler lesz.

A WR kérdést kiveséztük, de a OL kérdést valóban nagyon elcseszte Pace. Bushroddal oké nem lehetett mit kezdeni, de az RT poszton jelenleg a botrányos, a szar és a webbi jelzőkkel lehet illetni a jelölteket. Leno 4 napot volt RT edzéseken, hát adjanak neki még két hetet, de ez nem volt NFL szint közelében. Bár én továbbra is tartom, hogy együtt lehetne élni ezzel, ha Bushrod nem lenne olyan, amilyen. A sack is epikus volt. Csak azért nem esett seggre, mert Cutler megtartotta. Pass protnál a belső 3-as sztem nem muzsikál rosszul. S mi van, ha még innen is kiesik valaki? Mert Grasu nincs készen az NFL-re, Ducasse egy rossz játékos, aztán van Mills, meg Ola, meg Fabuluje, dehát...

A védelem megítélésével várok még. A Colts elleni egész pofásra sikeredett a front7-től, de a Colts OL kb épp olyan tré, mint a mienk. Mekkelekben zsinórban másodszor láttam a kezdő játékost, még a végén megtalálják a posztját. Mundy be sem öltözött, de őt ahogy nézem ilyen swing safetynek szánják. Hagyják remélem a Rolle-Amos duót a 3. meccsre is. CB sorban nagy a verseny ki a kevésbé rossz. Donatellnek lesz munkája.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Közben Green Bay-ben sem egyszerű a helyzet, Jordy Nelson ACL szakadás.
csi77
Pfff az faxa... Ha nagyon szemét lennék azt mondanám hogy ez jó nekünk, de nem vagyok az és jobban örülnék ha vele együtt csapnánk meg a sajtikat... 😕

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Közben Green Bay-ben sem egyszerű a helyzet, Jordy Nelson ACL szakadás.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Azért bazmeg hogy nem lehet képet beszúrni, az egy dolog, hogy törölni se lehet, az másik dolog, hogy nem lehet szerkeszteni, az egy harmadik dolog. Értem én, ez hobbiprojekt, de akkor vissza kell állni a régire, oszt buktuk a hozzászólásokat legfeljebb.
füligjimmy
a linkelés már működik, ahogy a többi dolog is megoldódik majd, előszezon van nálunk is, elnézést érte


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Amos hogy muzsikált a kezdőkkel?
mustaine
Jót nem csinált, azt biztos. Nem vetted észre, hogy a pályán van
füligjimmy
Akkor olyan nagy rosszat se 😉
mustaine
Ha jól rémlik Vereen neve volt kiírva kezdőként... de igazából egyik S se zavart sok vizet...

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Amos hogy muzsikált a kezdőkkel?
mustaine
Jót nem csinált, azt biztos. Nem vetted észre, hogy a pályán van
füligjimmy
Akkor olyan nagy rosszat se 😉

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Amos hogy muzsikált a kezdőkkel?
mustaine
Jót nem csinált, azt biztos. Nem vetted észre, hogy a pályán van, de azért nem feltétlenül Franco Baresi, akire szükség van azon a poszton.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Amos hogy muzsikált a kezdőkkel?

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért bazmeg hogy nem lehet képet beszúrni, az egy dolog, hogy törölni se lehet, az másik dolog, hogy nem lehet szerkeszteni, az egy harmadik dolog. Értem én, ez hobbiprojekt, de akkor vissza kell állni a régire, oszt buktuk a hozzászólásokat legfeljebb.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 31.media.tumblr.com/ad229227444860974a705aba0511fe02/tumblr_nsee9cMR401us3gb3o1_250.gif

Szerkesztette: Höri

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Megnéztem az első negyedet. Amit a támadófal produkált az a "legszebb" időket idézte. Úgy, hogy inkább most átnyomom a forma 1re.
tüsi91
Én végignéztem, hát mit mondjak. Mills valszeg visszanyerte a helyét a kezdőben. Megadnám Lenonak még a következő 2 meccset azért, de ez JWebb Nation színvonal volt. De Mills az, ami. Long egy idegbeteg faszkalap. Ráadásul minden meccssen összeszed 2 büntit, meg hibázik is rendesen. Montgmery egyelőre megállja a helyét, Slauson dettó. Bushrod ma háromszor volt nagyon megverve. A Colts kvázi cserefalat azért szépen egy darabig rakták jobbra-balra. De Grassu ma is reménytelen volt egy az egyben.

Sokat volt fenn az elsőkkel Zach Miller (nem az ex-Raiders/Hox) tight end, aki kihagyott 3 vagy 4 évet sérülések miatt. Tavaly ő volt a preseason Marcus Monk díj nyertese lett volna, csak ismét lesérült. Mi volt még? Bellamy simán rosteren lesz, de tavaly se csinált semmit élesben. Wilson természetesen meghúzódott, de ahogy láttam meccsben maradt, ez is valami.

A védelem kellemes meglepetés volt, leginkább a front. Loptak héhány lapot Capers playbookjából (azt nem tudom, ő honnan lopta). 3rd down-nál sokat fogjuk látni az Allen-Jenkins/Ego-Rattlif-McPhee frontot. A 2 DT - 2 OLB frontot egyébként sokat nyomatták. Sutton, és persze Goldman ebben a szerepkörben teljesen kilátástalan. Fuller szenvedéseinek vessenek véget.

Gould eddig hibátlan, Mariani 2 szép visszahordás, talán sikerül a blokkolást összerakni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson