Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Tüsi mivel èn is megnyitottam a gamecentert... Ugyan làttam hajnalba a meccset, de nem strigulàztam ki hàny sacket csinàlt vagy hogy hányas volt Fales passer ratingje...így használtam a gamecentert kis segítségnek... Mi ezzel a baj? Nem biztos, hogy mindenki ismeri az oldalt és az se biztos hogy tudnak angolul? Ennyi erővel minek írtad be kiket küldtek el? Bárhol megtalálod az interneten... Értem én hogy nem biztos hogy minden hozzászólásommal egyet értesz, de fölösleges belekötni ilyesmibe...
Csak hogy fociról is legyen szó, így az egyik kedvenced Terry Williams is roostert foghat. Foster és Rosario elküldése engem is meglepett, de ez a Timu gyerek nekem jónak tűnik, azt hiszem ő lesz az egyik titkos kedvencem...persze nem azt mondtam hogy most Young és Houston isten király volt, csak azt hogy hátha ráéreznek az OLB posztra... Young trade ügyben azt hiszem volt érdeklődés pl a Jaguarstól, szóval lehet lesz valami business vele...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A hírek szerint a követező játékosoktól fogunk elköszönni:
Toto21
Két hozzászólást kellett volna visszaolvasni. 😊

több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 289
A hírek szerint a követező játékosoktól fogunk elköszönni:

Mason Foster LB
Dante Rosario TE
Bear Pascoe TE
Rashad Lawrence WR
Conor Boffeli G/C
Qumain Black CB

+ tüsi kedvence Kyle Woestmann OLB

IR:

Anthony Jefferson S
A.J. Cruz WR

Timu így rostert foghat akár

Pls. torolni, valamiert nem vettem eszre tusi kommentjet. Koszonom az eszrevetelt.

Szerkesztette: Toto21
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Young-al erőlködnek OLB-ként vagy trade lesz? Ő tipikus 4-3 DE szerintem.

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Néhány szó az esti meccsről ha valaki nem tudta volna követni...
Tomcsik
Megnyitom a gémcentert azt elolvasom ugyanezt...

Akik mentek:
S Anthony Jefferson (kartörés --> IR)
CB Qumain Black
OLB Kyle Woestmann
WR Rashad Lawrence
TE Bear Pascoe
G Conor Boffeli
TE Dante Rosario: Nem mintha jó játékos lenne, de ez picit meglepő. Nyilván Khari Lee rosteren lesz, ha már picket adtak érte.
LB Mason Foster: Ő sem világ megváltó, de ez azért komoly surprise. Bostic előrébb van a rangsorban, mint ő? John Timu és Jonathan Anderson jól játszottak a hasonlóan 2-3. körös játékosokkal szemben. Ez egyrészt remek dolog, hogy legalább onnan kitűntek UDFA rookieként, másrészt viszont Jon Bostic egy sérülésnyire van a kezdőtől, (ha csak ő sem lapát).

Véleményem szerint 2-3 játékos jönni fog a többi csapattól kukázottak közül. Saccra egy WR, egy támadófalember és egy safety.

Ami nem lepne meg, ha Ify Udomu vagy ki a tököm rosteren lenne. Perry kiesésével kell találni egy gunnert (Jeffersont is nézegették, eltört a karja), főleg úgy, hogy McManis valószínűleg több akciót lát a védelemben. Ez az Udomu csávó lehet az egyik.

S ami leginkább izgat, hogy kit neveznek meg starter ROT-nak. A héten ugye Long is gyakorolt ott edzésen, aztán feltűnt mindenkinek, hogy normális csere guard sincs (jó napot kívánok). WR kérdésben védem Pacet, de a tavalyi trágya után ennyire nem foglalkozni a támadófallal. Jött egy átlag alatti center, egy rookie center, aki sehol nincs, egy hegyomlás projekt RT, meg Vladimir Ducasse, aki kb. Lance Louis szint. Csempiönsip.



Igaz,nem sokat jelent,de legalább egy kis bizakodásra adó statisztika.Mi kaptuk a legkevesebb pontot a pre-season meccsek alatt.k.adam0078
3 meccsen játszottak a kezdők. A Dolphins keresztül gyalogolt rajtunk. A Colts ellen mondjuk tényleg jó volt a first D, bár a támadófaluk vetekszik a mienkkel. A Bengals lelépte a védelmünk. Ami biztos, hogy a 2-3. sorunk jobb volt, mint a többieké. El kellene indítani őket Chicago Bears II néven NB3-ba...

Ja Young is csinált egy sack-ot , Houston meg egy fumblit, úgy néz ki kezdenek visszatérni a sérülésből...tomcsik
Második vagy harmadik soros játékosok ellen, akik közül sokaknak ma véget ér az NFL álom az idén cirka 7 milliót kereső, tavaly egy kalapszart sem érő, s tök új poszton játszó Lamarr Houston csinál egy fumblet. Ez ám a teljesítmény.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Dockettet kitette a 49ers...Bár úgy néz ki valamennyire alakul azért az a D line...

több mint 8 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Igaz,nem sokat jelent,de legalább egy kis bizakodásra adó statisztika.Mi kaptuk a legkevesebb pontot a pre-season meccsek alatt.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Srácok jön valaki a londoni meccsekre? Gondoltam lehetne bandázni egyet meccs előtt, iszogatni egy pubban stb... Tavaly elég későn kezdtem el szervezni, de így is sikerült megismerkednünk egy kedves párral ( egy gond volt velük... Lions drukkerek voltak...) Szóval akit esetleg érdekel jelezze!!! További szép napot!

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ja Young is csinált egy sack-ot , Houston meg egy fumblit, úgy néz ki kezdenek visszatérni a sérülésből...

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Néhány szó az esti meccsrő ha valaki nem tudta volna követni... Szögezzük le a jezdők egyik oldalon sem szerepeltek, de ez az eredmény azért szép...24:0 ... 7 sack, 3 TO ...Szépen odatette magát mindenki hogy roostert fogjon... Tüsi kedvencei jól tolták Woistman 2 sack, Terry Williams 2 TFL +QB hit...Anderson nagyon jó volt 2 sack 3 TFL 4 soli tackle. Ez a Timu srác is egyre jobban tetszik 4 szerelés 1 sack. Mitchell szerzett egy fumblit és az ő játéka is tetszett...Támadó oldalon Fales NFL QB -nak tünt ( cserék ellen...) 134 PSR... Futások jól nentek, főleg Carrey és Langford...OL jó volt egy sack se volt... Jó meccs volt mind az O mind a D részéről...

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ui: Amióta nézek NFL-t nem vertük meg Rodgerst.
bearsman42
Ezért jött Jacquizz, majd az itteni OL mögött jól ellátják a baját 😉

több mint 8 éve
bearsman42 Chicago Bears 18 — whatever
Sziasztok!
Új vagyok, egy ideje olvasgatok itt, eddig nem írtam semmit de most itt az új szezon így gondoltam én is fogok írni pár gondolatot.
Annyit érdemes tudni rólam, hogy 2010 óta vagyok maci, minden meccset megnézek, és nem vagyok Cutler hater, sőt...

Ui: Amióta nézek NFL-t nem vertük meg Rodgerst.
több mint 8 éve
picidzé Chicago Bears 532
A némítás funkciót nem találom.
füligjimmy
Kiborg lehetek, a szemem már szűr nick alapján.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 8 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
A Chicago Bears egy 2017-es hatodik körös draftcetliért elvitte a TE Khari Lee-t a Texans-tól
hpeter93
Sikerült megelőznöd. Nagyon kellett és várom a végsò keretbe. Rosario egy senki...Miller meg blokkolni nem tud pluszban üvegből is van. Ez a pick még jól is elsülhet.
A védelmet is tudnánk erősíteni,ha megegyeznénk a Brownsból elküldött Phil Taylorral. Egy próbát ő is megérne.
Süsü
Akkor már inkább a dartsos Phil Taylor! Strapabíróbb az öreg. 😊
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
A Chicago Bears egy 2017-es hatodik körös draftcetliért elvitte a TE Khari Lee-t a Texans-tól
hpeter93
Sikerült megelőznöd. Nagyon kellett és várom a végsò keretbe. Rosario egy senki...Miller meg blokkolni nem tud pluszban üvegből is van. Ez a pick még jól is elsülhet.
A védelmet is tudnánk erősíteni,ha megegyeznénk a Brownsból elküldött Phil Taylorral. Egy próbát ő is megérne.
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
A Chicago Bears egy 2017-es hatodik körös draftcetliért elvitte a TE Khari Lee-t a Texans-tól

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Perry úgy látszik kiesett a futók versenyéből---> injury/reserve
Pedig nem volt rossz a pre seasonban és ST-ben jó volt, szóval engem kicsit meglepett, én Carrey-re tippeltem volna....

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
a védelem milyen Fangio alatt? bocs, nem tudtam nézni a meccseiteket. és Ed Donatell?
petey
Hát némi fejlődés látható, főleg a front7, secondary még mindig gyengélkedik... jobbak leszünk mint tavaly, de azért nem top10... Idő kell nekik is meg szarból nehéz is várat építeni 😊

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
a védelem milyen Fangio alatt? bocs, nem tudtam nézni a meccseiteket. és Ed Donatell?

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Őket hoztuk;
The Bears on Tuesday claimed quarterback Zac Dysert and tight end Gannon Sinclair off waivers from the Denver Broncos and Arizona Cardinals, respectively.

Őket dobtuk;
To make room on their roster, the Bears waived quarterback Shane Carden and guard Lucas Nix.

Valaki tud valamit az érkezőkről?
hpeter93
Deszzert vót a thenextRoethlisberger, de retek szar helyen volt Denverben, harmadik pozicíóban
itten egy belohioi derbi, Meyerovertheworld ellen

lehet még benne valami aszondanám


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Őket hoztuk;
The Bears on Tuesday claimed quarterback Zac Dysert and tight end Gannon Sinclair off waivers from the Denver Broncos and Arizona Cardinals, respectively.

Őket dobtuk;
To make room on their roster, the Bears waived quarterback Shane Carden and guard Lucas Nix.

Valaki tud valamit az érkezőkről?

több mint 8 éve
geyco Chicago Bears 27
geyco
Én innen szoktam, de sajnos most nem találom fenn: |  www.sport-video.org.ua/americanfootball.html | Lehet, hogy még felkerül majd.
Toto21
Nézni fogom és köszi szépen!
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 289
geyco
Én innen szoktam, de sajnos most nem találom fenn: |  www.sport-video.org.ua/americanfootball.html | Lehet, hogy még felkerül majd.
több mint 8 éve
peyton4president Indianapolis Colts 22
sziasztok!
Royal stabilan lehet WR2 Jeffrey mögött,amíg White nem épül fel?
peyton4president
Fix helye lesz, söt elég jó az összhang közte és Cutler között. White pedig nekem eléggé gyanús, hogy csak jövöre fog elöször Bears mezben élesben játszani.
Toto21
Köszi,fantasy miatt kérdeztem,én is a korábbi Denveri labdázgatás előnyei miatt egész jó szezont jósolok neki 😊
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 289
sziasztok!
Royal stabilan lehet WR2 Jeffrey mögött,amíg White nem épül fel?
peyton4president
Fix helye lesz, söt elég jó az összhang közte és Cutler között. White pedig nekem eléggé gyanús, hogy csak jövöre fog elöször Bears mezben élesben játszani.