Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Az ESPN álmoskönyve szerint 6-10-el fogjuk zárni a szezont:

 espn.go.com/blog/chicago-bears/post/_/id/4699630/2015-chicago-bears-game-by-game-predictions

Szerintem reálisabb a 4-12 ( Raiders, 49ers, Redskins, Bucs), de sok szoros meccsünk lesz, amiböl nem fogunk jól kijönni.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Végleges PS:
- NT Terry Williams
- LB Jonathan Anderson
- DL Brandon Dunn
- WR Ify Umodu
- TE Gannon SInclair
- CB Jacoby Glenn
- FB Paul Lasike
- WR Jalen Saunders
- OT Nick Benton
- LB Lamin Barrow

LB Lamin Barrow is an intriguing addition to the #Bears’ practice squad. He was a fifth-round pick of Fox and the Broncos last year.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Megint egy piros pont tőlem Titkos Fegyver ellenőrzőjébe. Ha engem megkérdez, januárban megmondom neki, hogy Mills nem megoldás, nem kellett volna szeptemberig tökölődni. Slauson nem kellett a Jetsnek, de ő legalább alulról megütni az NFL átlagot. Bushrodnak adtunk annyit, amennyiért körberöhögött mindenkit. Montgomery nem kellett senkinek, Ducasse nem kellett senkinek, jött a tyúkszaros Tampa által kirakott guard, majd vele lemeccselik a kezdőt, és itt van Long, akinek alig van meg a lábmunkája, hogy guard legyen, de most kirakják szélre. Azért mindenesetre jár a piros pont az edzői stábnak, hogy legalább megkavarják a szart, nemcsak nézegetik, hogy milyen szépen szárad.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Szerintem Longot megnézik szélen. Komlyan mondom itt van Cutler 6 éve és ennyi idő alatt nem tudtak egy normális támadófalat elé rakni (2013 tán kivétel). Röhej. Most megint melyik oldalra rakod a besegítést? Mert Bushrodot körbe röhögik, jó tudom fáj a háta. Tegyéki ki Longot, ha tud hozni egy NFL átlagot, akkor már előrébb vagyunk. Majd beszáll Ducasse guardbe... Bazdmeg Ducasse... Újra kijelenthetjük, higy a liga szemete játszik itt. S évek óta minden egyes offseasonban végigjárjuk ezeket a köröket.

Frank The Tank, Garza, Schaffer, James Brown, Louis, CWill és persze Jamarcus meg még lehetne sorolni.

Alakítjuk ki a PS-t. Frissítem ezt is.
NT Terry "Swamp Monster, 2015-ös emberem Williams
TE Gannon Sinclair
LB Jonathan Anderson
tüsi91
Nagyon igaz, de elvileg jövőre lesz lé rendesen... Allen és Houston utolsó esélye hogy villamoson valamit...Ha megint szar évük lesz sok zsét spórolhatunk rajtuk...Hátha építünk egy kis támadófalat is... De hogy mindig UDFA meg máshonnan kitett emberek, 5. körös ujjonc stb... Talàn majd ez is +vàltozik 1x...

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem Longot megnézik szélen. Komlyan mondom itt van Cutler 6 éve és ennyi idő alatt nem tudtak egy normális támadófalat elé rakni (2013 tán kivétel). Röhej. Most megint melyik oldalra rakod a besegítést? Mert Bushrodot körbe röhögik, jó tudom fáj a háta. Tegyéki ki Longot, ha tud hozni egy NFL átlagot, akkor már előrébb vagyunk. Majd beszáll Ducasse guardbe... Bazdmeg Ducasse... Újra kijelenthetjük, higy a liga szemete játszik itt. S évek óta minden egyes offseasonban végigjárjuk ezeket a köröket.

Frank The Tank, Garza, Schaffer, James Brown, Louis, CWill és persze Jamarcus meg még lehetne sorolni.

Alakítjuk ki a PS-t. Frissítem ezt is.
NT Terry "Swamp Monster, 2015-ös emberem Williams
TE Gannon Sinclair
LB Jonathan Anderson
WR Ify Umodu

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Igaz Jimmy. Azonban 2013-ban Rodgers kihagyta a fél szezont, a Lions elchokerkodta a végét, a Vikings pont sehol nem volt. Most ez a három csapat simán lehet 8 win felett. Én őszintén tippelni sem merek, mert sztem 5-től 8 győzelemig bármi benne van ebben a szezonban. Persze ha Cutler úgy játszik, ahogy pl Martz alatt, akkor talán... De reálisan ha végignézek a támadófalon, a secondaryn akkor 5-8 W.

Omameh tavaly 16 meccsen kezdett a Bucsban. Elég tré volt az a támadófal. Basst claimelte a Titans.

Hopp. Mills repült.
tüsi91
Jaj akkor sanszosan Leno lesz a RT vagy kimegy Long???

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Igaz Jimmy. Azonban 2013-ban Rodgers kihagyta a fél szezont, a Lions elchokerkodta a végét, a Vikings pont sehol nem volt. Most ez a három csapat simán lehet 8 win felett. Én őszintén tippelni sem merek, mert sztem 5-től 8 győzelemig bármi benne van ebben a szezonban. Persze ha Cutler úgy játszik, ahogy pl Martz alatt, akkor talán... De reálisan ha végignézek a támadófalon, a secondaryn akkor 5-8 W.

Omameh tavaly 16 meccsen kezdett a Bucsban. Elég tré volt az a támadófal. Basst claimelte a Titans.

Hopp. Mills repült.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jöttek ketten waiwerről: az OL Patrick Omameh a Bucsból és a S Harold Jones-Quartey a Cardinalsból. A mi egykor safetynk, Sherrod Martin volt az egyik, akinek mennie kellett miattuk.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Akik nincsenek 2013-hoz képest
QB: McCown
RB: Michael Bush, Michael Ford
TE: Steve Maneri, Kyle Adams (később jött Rosario)
WR: Brandon Marshall (kurva nagy szezont futott), Earl Bennett (lesérült), Eric Weems (aszittem kirúgták 2012-ben), Joe Anderson (Markus Monk-díjas volt ebben az évben)
OL:. Roberto Garza, Eben Britton (szezon felében sérült volt), többi noname
Front7: Henry Melton (nem is játszott a szezonban), Stephen Paea (ő jó volt), Julius Peppers (sztem jó volt, annyit nem ért, mint amennyit kapott), és a többi zseni: Zach Minter, Nate Collins, Corey Wotton, Lance Briggs, Kasheem Greene, meg néhány noname
Secondary: Tillman (lesérült a szezon közepén), Jennings, Frey, Conte, Wright, néhány noname.

Aki erre a névsorra meri ráfogni, hogy miért nem sikerült elérni idén a 8 győzelmet, az most vágja meg a heréit egy borotvával, és dörzsöljön a sebbe egy marék jódozatlan étkezési sót.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Amióta én a Bears-t követem szerintem most van történelmi mélységben ez a keret. Ez a secondary a 2000-es évek elejének Lions egységével van szoros versenyben, a támadófal szintúgy.
Cutler és Forte zsenialitásában lehet reménykedni, hogy ne legyen katasztrófális a szezon. Igen jól olvasod, én sokra tartom Cutlert, egy normális fal mögött tudna jól dolgozni. Csak megint bele fog unni abba, hogy ütik-verik az elkapó meg elejti.
Én ebben a McPhee projektben sem hiszek annyira, a Ravenstől eligazoló játékosok általában csúnyán megégnek máshol.
Van azért pár olyan név akikre én lecsapnék a helyetekben. Ott van azonnal a tőlünk kirakott Fauria aki remek RZ célpont TE, elkapni tud csak a blokkolásaival van gond. A Saints-től kivágott Pierre Warren safety is azonnali segítség lehetne, úgy ahogy James Jones személyében egy tapasztalt WR sem lenne hülyeség. Hynoski személyében egy jó kis FB is elférne itt. De van még bőven olyan név a piacon aki itt erősítés lenne.

Amúgy tényleg érdekelne, hogy számszerűleg mit vártok az idénytől. Én négy győzelemnél többet nem látok ebben a csapatban.
Bazzani
Az a baj Fauriával, hogy már van egy Martynk aki elég jól kap el és jó RZ célpont, nekünk pont egy jobb blokkoló TE hiányzik és amint írtad Fauriával pont ez a gondd... A többi általad említett játékos valóban nem lenne rossz, nem lennék meglepve ha valamelyikük nállunk kötne ki. A kérdésedre kitérve szerintem tavaly volt teljesen történelmi mélységben a csapat. Főleg a szezon vége fele az edzők már totál elvesztették a kontrollt és a csapat totál szétesett. Az edzők inkompetrnsek voltak finoman szólva is. Ebben a helyzetben és azzal a stábbal is lett 5 win, szóval én nem mennék ez alá. Márcsak a szakmai stáb miatt is én olyan 6-7 győzelmet várok kb, de szerintem ez is max a csoport 3. vagy az utolsó helyre lesz majd elég...

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amióta én a Bears-t követem szerintem most van történelmi mélységben ez a keret. Ez a secondary a 2000-es évek elejének Lions egységével van szoros versenyben, a támadófal szintúgy.
Cutler és Forte zsenialitásában lehet reménykedni, hogy ne legyen katasztrófális a szezon. Igen jól olvasod, én sokra tartom Cutlert, egy normális fal mögött tudna jól dolgozni. Csak megint bele fog unni abba, hogy ütik-verik az elkapó meg elejti.
Én ebben a McPhee projektben sem hiszek annyira, a Ravenstől eligazoló játékosok általában csúnyán megégnek máshol.
Van azért pár olyan név akikre én lecsapnék a helyetekben. Ott van azonnal a tőlünk kirakott Fauria aki remek RZ célpont TE, elkapni tud csak a blokkolásaival van gond. A Saints-től kivágott Pierre Warren safety is azonnali segítség lehetne, úgy ahogy James Jones személyében egy tapasztalt WR sem lenne hülyeség. Hynoski személyében egy jó kis FB is elférne itt. De van még bőven olyan név a piacon aki itt erősítés lenne.

Amúgy tényleg érdekelne, hogy számszerűleg mit vártok az idénytől. Én négy győzelemnél többet nem látok ebben a csapatban.

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
- S ha kitekintünk 2016-ra, akkor azt tudom mondani, hogy Jay " 10 évre visszaveti a franchiset a szerződése" Cutlerral a rosteren is mindössze 50 millió dollárt lehet majd elkölteni, s akkor Jermon Bushrod, Lamarr Houston esetleges elküldésével felszabaduló 4-4 millió dollárról nem is beszéltem, illetve Jared Allen 8,5 milliós tételében sem lesz egy huncut dollárnyi garantált sem. De igazából jól kellene draftolni, ami már úgy 10 éve nem igen jön össze.
tüsi91
Na, szerintem ebben az offseasonban érkezett 2 használható játékos, Royal és McPhee. White-től vártam volna maximum 600 yardot, a jó újonc elkapók kb. akörül hoznak. Langford talán érdemben is hozzászólhat ehhez a beszélgetéshez, Goldman és Amos inkább csak sokat lesz pályán. Szóval normálisan igazolni is el kéne kezdeni, mert Houston nagyjából feleannyit ért, mint kapott, Allen ebben a korban már nem tudott hátára venni egy ilyen szar védelmet. Idén McPhee kapott majdnem szupersztár kaliberű lóvét. De ettől függetlenül kurva izgatott vagyok, mert hátha. Hátha az első offense play az nem egy sack, hit-incomplete pass kombó, vagy -1 yardos futás lesz (erről ki kéne írni egy tippjátékot). A védelem hátha nem kap egy outside slant ruote-on 24 yardot 6 yard helyett. Kicsit böngészgettem az almanachokat, utoljára Jauron alatt 2001-ben sikerült elérni a pozitív mérleget úgy, hogy buktuk a szezonnyitót. Nem kilátástalan ez a keret egyáltalán, de pont véletlenül mit ád isten nem sikerült eyg kérdőjelet se kiegyenesíteni. Persze sikerült igazolni egy tapasztalt edzőt (ami ebben a ligában egyébként azt jelenti, hogy egy párszor már kirúgták), aki hozott egy papíron kiváló szakmai stábot. Emery-Trestman hozott 8 győzelmet az első évben.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szia Tüsi!
Ögye mög a fene, kettőn múlt a végén...

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Roster 53 v1.0

OFFENSE (25):
QB: Jay Cutler, Jimmy Clausen, David Fales
RB: Matt Forte, Jeremy Langford, Jaquizz Rodgers, Ka'Deem Carey
TE: Martellus Bennett, Zach Miller, Khari Lee
WR: Alshon Jeffery, Eddie Royal, Marquess Wilson, Josh Bellamy, Marc Mariani, Cameron Meredith
OL: Jermon Bushrod, Matt Slauson, Will Montgomery, Kyle Long, Jordan Mills, Charles Leno Jr., Hroniss Grasu, Vladimir Ducasse, Tayo Fabuluje

DEFENSE (25):
DL: Ego Ferguson, Will Sutton, Eddie Goldman, Jarvis Jenkins, Cornelius Washington
ILB: Shea McClellin, Christian Jones, Jonathan Bostic, John Timu
OLB: Pernell McPhee, Jared Allen, Sam Acho, Lamarr Houston, Willie Young
CB: Kyle Fuller, Alan Ball, Sherrick McManis, Tracy Porter, Terrence Mitchell, Bryce Callahan
S: Antrel Rolle, Adrian Amos, Brock Vereen, Demontre Hurst, Sherrod Martin

ST (3):
K: Robbie Gould
P: Pat O'Donnell
LS: Thomas Gafford

PUP: Kevin White
Suspensed: Jeremiah Ratliff

--------------------

Egy-két észrevétel:
- kizártnak tartom, hogy 5 DL emberrel neki menjünk a Packers meccsnek, ráadásul abból Goldmannek agyrázkódása van/volt. Ide jönni fog ember a következő 48 órában.
- David Bass a TC heroja volt, s ilyenkor ahogy lenni szokott meccsen semmit nem láttunk tőle, pedig jobbára 3. soros OL ellen játszott. Valahol lesz csapata, de amit meccseken mutatott az masszív csalódás. Nyilván nem dobnak ki így miatta egy posztot váltott, ám tavaly még is 10 sacket jegyző játékost (igaz próbáltuk elpasszolni).
- az offensive line egyet lépett még hátra. Tavaly legalább egy jól csengő de la Puente ült a padon week 1 előtt, most a legjobb név a cserék közül.... ööö... hát igen. Ola is nagyon rossz volt premeccseken. Elbocsátottak a minap olyan falembereket, akikre megéri rápillantani, szóval ide is várok valakit, s akkor Fabuluje PS. Alleszusammen ez a névsor elég szánalmas.
- Zach Miller fogja játszani Virgil Green szerepét. A különbség az, hogy az előbbi elkapó TE és nem H-back blokkoló, utóbbi viszont igen. Nem hiába környékeztük meg Greent még márciusban. Hát mit mondjak, van két TE, aki nem tud blokkolni, meg van Khari Lee.
- James Jones és Hakeem Nicks is elérhető. Csípem Meredithet, de talán valamelyikükre néhány routet rálehetne bízni. Annyira nincsenek még kiégve, mint Santonio Holmes. Mariani az első számú returner, Bellamy pedig ST ember.
- Jonathan Bostic rosteren tartása óriási kérdőjel, mert semmit nem mutatott preseason meccseken. John Timu tipikusan az a játékos, aki érti a futballt, megvan az esze a poszthoz, csak a sebessége nincs meg. Ha összegyúrnák Bosticcal kapnánk egy jó futballistát.
- 11 defensive back van a csapatban vélhetően innen lesznek elküldve játékosok, ha kukázunk más posztokra. Egészen gyenge játékosok masszája ez a secondary, Donatellnek fel kell kötnie a gatyáját.
- S ha kitekintünk 2016-ra, akkor azt tudom mondani, hogy Jay " 10 évre visszaveti a franchiset a szerződése" Cutlerral a rosteren is mindössze 50 millió dollárt lehet majd elkölteni, s akkor Jermon Bushrod, Lamarr Houston esetleges elküldésével felszabaduló 4-4 millió dollárról nem is beszéltem, illetve Jared Allen 8,5 milliós tételében sem lesz egy huncut dollárnyi garantált sem. De igazából jól kellene draftolni, ami már úgy 10 éve nem igen jön össze.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hm basszus Bass cut... Én pedig jó idényt vártam tőle és jól mozgott offseason alatt is ...

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Akik még mennek (folyamatosan frissítem!!!!)
QB Zac Dysert
NT Terry Williams
WR Ify Umodu
ILB Jonathan Anderson
TE Gannon Sinclair
WR AJ Cruz
LB Matthew Wells
OT Michael Ola

Még 6 játékosnak mennie kell.

OLB Willie Young trade blockon.
tüsi91
Hm Williams mégse... Andersonon azért meglepődtem, szerintem elég jól tolta az off season meccseken és Ola szerintem azért jó back up, kicsit furcsa döntés. Wellst meg elcserélték Groyra aztán bye bye...
Tüsi szerinted mit érhet Young? Olvastam hogy a legaktívabban a Jags érdeklődött...

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Akik még mennek (folyamatosan frissítem!!!!)
QB Zac Dysert
NT Terry Williams
WR Ify Umodu
ILB Jonathan Anderson
TE Gannon Sinclair
WR AJ Cruz ---> IR
LB Matthew Wells
OT Michael Ola
OLB David Bass
DL Brandon Dunn
DE Chris Carter
CB Jacoby Glenn
OG Tyler Moore

Susp. list:
DL Jeremiah Ratliff

Megvan az 53, de jó pár változás várható.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Tüsi mivel èn is megnyitottam a gamecentert... Ugyan làttam hajnalba a meccset, de nem strigulàztam ki hàny sacket csinàlt vagy hogy hányas volt Fales passer ratingje...így használtam a gamecentert kis segítségnek... Mi ezzel a baj? Nem biztos, hogy mindenki ismeri az oldalt és az se biztos hogy tudnak angolul? Ennyi erővel minek írtad be kiket küldtek el? Bárhol megtalálod az interneten... Értem én hogy nem biztos hogy minden hozzászólásommal egyet értesz, de fölösleges belekötni ilyesmibe...
Csak hogy fociról is legyen szó, így az egyik kedvenced Terry Williams is roostert foghat. Foster és Rosario elküldése engem is meglepett, de ez a Timu gyerek nekem jónak tűnik, azt hiszem ő lesz az egyik titkos kedvencem...persze nem azt mondtam hogy most Young és Houston isten király volt, csak azt hogy hátha ráéreznek az OLB posztra... Young trade ügyben azt hiszem volt érdeklődés pl a Jaguarstól, szóval lehet lesz valami business vele...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A hírek szerint a követező játékosoktól fogunk elköszönni:
Toto21
Két hozzászólást kellett volna visszaolvasni. 😊

több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
A hírek szerint a követező játékosoktól fogunk elköszönni:

Mason Foster LB
Dante Rosario TE
Bear Pascoe TE
Rashad Lawrence WR
Conor Boffeli G/C
Qumain Black CB

+ tüsi kedvence Kyle Woestmann OLB

IR:

Anthony Jefferson S
A.J. Cruz WR

Timu így rostert foghat akár

Pls. torolni, valamiert nem vettem eszre tusi kommentjet. Koszonom az eszrevetelt.

Szerkesztette: Toto21
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Young-al erőlködnek OLB-ként vagy trade lesz? Ő tipikus 4-3 DE szerintem.

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Néhány szó az esti meccsről ha valaki nem tudta volna követni...
Tomcsik
Megnyitom a gémcentert azt elolvasom ugyanezt...

Akik mentek:
S Anthony Jefferson (kartörés --> IR)
CB Qumain Black
OLB Kyle Woestmann
WR Rashad Lawrence
TE Bear Pascoe
G Conor Boffeli
TE Dante Rosario: Nem mintha jó játékos lenne, de ez picit meglepő. Nyilván Khari Lee rosteren lesz, ha már picket adtak érte.
LB Mason Foster: Ő sem világ megváltó, de ez azért komoly surprise. Bostic előrébb van a rangsorban, mint ő? John Timu és Jonathan Anderson jól játszottak a hasonlóan 2-3. körös játékosokkal szemben. Ez egyrészt remek dolog, hogy legalább onnan kitűntek UDFA rookieként, másrészt viszont Jon Bostic egy sérülésnyire van a kezdőtől, (ha csak ő sem lapát).

Véleményem szerint 2-3 játékos jönni fog a többi csapattól kukázottak közül. Saccra egy WR, egy támadófalember és egy safety.

Ami nem lepne meg, ha Ify Udomu vagy ki a tököm rosteren lenne. Perry kiesésével kell találni egy gunnert (Jeffersont is nézegették, eltört a karja), főleg úgy, hogy McManis valószínűleg több akciót lát a védelemben. Ez az Udomu csávó lehet az egyik.

S ami leginkább izgat, hogy kit neveznek meg starter ROT-nak. A héten ugye Long is gyakorolt ott edzésen, aztán feltűnt mindenkinek, hogy normális csere guard sincs (jó napot kívánok). WR kérdésben védem Pacet, de a tavalyi trágya után ennyire nem foglalkozni a támadófallal. Jött egy átlag alatti center, egy rookie center, aki sehol nincs, egy hegyomlás projekt RT, meg Vladimir Ducasse, aki kb. Lance Louis szint. Csempiönsip.



Igaz,nem sokat jelent,de legalább egy kis bizakodásra adó statisztika.Mi kaptuk a legkevesebb pontot a pre-season meccsek alatt.k.adam0078
3 meccsen játszottak a kezdők. A Dolphins keresztül gyalogolt rajtunk. A Colts ellen mondjuk tényleg jó volt a first D, bár a támadófaluk vetekszik a mienkkel. A Bengals lelépte a védelmünk. Ami biztos, hogy a 2-3. sorunk jobb volt, mint a többieké. El kellene indítani őket Chicago Bears II néven NB3-ba...

Ja Young is csinált egy sack-ot , Houston meg egy fumblit, úgy néz ki kezdenek visszatérni a sérülésből...tomcsik
Második vagy harmadik soros játékosok ellen, akik közül sokaknak ma véget ér az NFL álom az idén cirka 7 milliót kereső, tavaly egy kalapszart sem érő, s tök új poszton játszó Lamarr Houston csinál egy fumblet. Ez ám a teljesítmény.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Dockettet kitette a 49ers...Bár úgy néz ki valamennyire alakul azért az a D line...

több mint 8 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Igaz,nem sokat jelent,de legalább egy kis bizakodásra adó statisztika.Mi kaptuk a legkevesebb pontot a pre-season meccsek alatt.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Srácok jön valaki a londoni meccsekre? Gondoltam lehetne bandázni egyet meccs előtt, iszogatni egy pubban stb... Tavaly elég későn kezdtem el szervezni, de így is sikerült megismerkednünk egy kedves párral ( egy gond volt velük... Lions drukkerek voltak...) Szóval akit esetleg érdekel jelezze!!! További szép napot!