Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tavaly Hurst kezdő nickel volt 14 hétig. Szóval sztem nem lett rosszabb a secondary.

Egy gyors kérdés. Ha netán holnap kikapnánk pl 20-17re a szokásos anyázós meccsen a Packerstől mint pl 2010,2011, 2012, akkor az most előrelépés lenne? Vagy minek értékelnénk?
tüsi91
30+ pontos szopatások után? Mindenképp. Visszajutnánk oda, ahonnan 3 évvel ezelőtt elindultunk. Az élet nagy mókamester.
füligjimmy
Szerintem 20 lesz közte.

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tavaly Hurst kezdő nickel volt 14 hétig. Szóval sztem nem lett rosszabb a secondary.

Egy gyors kérdés. Ha netán holnap kikapnánk pl 20-17re a szokásos anyázós meccsen a Packerstől mint pl 2010,2011, 2012, akkor az most előrelépés lenne? Vagy minek értékelnénk?
tüsi91
30+ pontos szopatások után? Mindenképp. Visszajutnánk oda, ahonnan 3 évvel ezelőtt elindultunk. Az élet nagy mókamester.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tavaly Hurst kezdő nickel volt 14 hétig. Szóval sztem nem lett rosszabb a secondary.

Egy gyors kérdés. Ha netán holnap kikapnánk pl 20-17re a szokásos anyázós meccsen a Packerstől mint pl 2010,2011, 2012, akkor az most előrelépés lenne? Vagy minek értékelnénk?
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ja, amúgy tavaly a Lions meccsenként átlagban 20.1 pontot szerzett (Bears 19.9, ligamásodiklegjobb). Egy győzelmet szereztek rájátszáscsapat ellen (Packers). Öt győzelem 7 ponton belül negatív mérlegű csapat ellen. Két meccs a Bears ellen (Big Love kétszer ha bukott összesen, Trestman 0-4). Nem kis összeget tennék arra, hogy idén a Lions kimarad a rájátszásból, arra se, hogy 8 győzelem vagy az alatt végez.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem lepődnék meg, ha idén Ball futna egy jó szezont. A nem teljesen kilátástalan cornerekből azért ki szokott pattanni egy jó szezon, aztán bekaszíroznak egy 30 milliós szerződést. Persze azon se lepődnék meg, ha lesérülne a 3. héten.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
1-1 ellen biztos is,hogy szétszednék őket,de legyen ideje Staffordnak dobálni. 😛
Süsü
Nem félek a Lions OL-Bears passrush csatától sem annyira. Főleg, hogy elméletileg amire egymás ellen játszunk rendben lesz mindenki. (vagy megsérül újabb valaki...)
Azért bátor dolog ilyen secondary-vel nekimenni egy szezonnak.
Bazzani
A keretet nézve igazat kellene,hogy adjak,de ha az edzői stábot nézzük,akkor meg egyáltalán nem olyan biztos az. Ahogy davemayer írta a minap...az első meccsig senki sem tudhatja,hogy mit várjon tőlünk. Én nagy javulást várok pass rush terén mindenféleképpen! A secondary...ennyi szemetet nem lehet egyszerre kisöpörni. ...meglátjuk!
Süsü
Szerintem 50%-al indulunk minden meccsre, szóval a Lions is meglehet mint bármelyik más csapat.

több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
1-1 ellen biztos is,hogy szétszednék őket,de legyen ideje Staffordnak dobálni. 😛
Süsü
Nem félek a Lions OL-Bears passrush csatától sem annyira. Főleg, hogy elméletileg amire egymás ellen játszunk rendben lesz mindenki. (vagy megsérül újabb valaki...)
Azért bátor dolog ilyen secondary-vel nekimenni egy szezonnak.
Bazzani
A keretet nézve igazat kellene,hogy adjak,de ha az edzői stábot nézzük,akkor meg egyáltalán nem olyan biztos az. Ahogy davemayer írta a minap...az első meccsig senki sem tudhatja,hogy mit várjon tőlünk. Én nagy javulást várok pass rush terén mindenféleképpen! A secondary...ennyi szemetet nem lehet egyszerre kisöpörni. ...meglátjuk!
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1-1 ellen biztos is,hogy szétszednék őket,de legyen ideje Staffordnak dobálni. 😛
Süsü
Nem félek a Lions OL-Bears passrush csatától sem annyira. Főleg, hogy elméletileg amire egymás ellen játszunk rendben lesz mindenki. (vagy megsérül újabb valaki...)
Azért bátor dolog ilyen secondary-vel nekimenni egy szezonnak.

több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ball-Fuller-McManis
füligjimmy
Kemény...
Ha ezt nem szedi ízekre a Megatron-Tate-Moore hármas akkor szégyelljék el magukat.
Bazzani
1-1 ellen biztos is,hogy szétszednék őket,de legyen ideje Staffordnak dobálni. 😛
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ball-Fuller-McManis
füligjimmy
Kemény...
Ha ezt nem szedi ízekre a Megatron-Tate-Moore hármas akkor szégyelljék el magukat.

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Acho és Porter out. Achoért kár. Jeffery, Royal, Wilson mind-mind questionable...
tüsi91
Ki lesz a kezdő corner páros (illetve hármas)?
Bazzani
Ball-Fuller-McManis

"There's going to be some growing pains just like anybody else," said #Bears QB Jay Cutler of Kyle Long. "But, he'll do fine."

Sztem Long lesz az RT. Porter fogy a picsába fogott rostert, azt nem értem. Nem egészséges sose, amikor az, inkább ne lenne.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Acho és Porter out. Achoért kár. Jeffery, Royal, Wilson mind-mind questionable...
tüsi91
Ki lesz a kezdő corner páros (illetve hármas)?

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Long moves to RT

 www.csnchicago.com/bears/jay-cutler-confirms-bears-shift-kyle-long-rt
hpeter93
Ez csak szimpla spekuláció, mivel Leno rossz lesz vélhetően, így sanszos, hogy be is fog következni majd. Egy dolgot viszont érdemes átgondolni. Nyilván, ha valami rossz, akkor azt nem kell úgy hagyni, de remélem nem akarják minden meccsen variálni a támadófalat.

Acho és Porter out. Achoért kár. Jeffery, Royal, Wilson mind-mind questionable...
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Long moves to RT

 www.csnchicago.com/bears/jay-cutler-confirms-bears-shift-kyle-long-rt

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
. Azt hiszem az kijelenthető hogy ha pl Fangionak nem sikerül egy stabilabb D-t összehozni akkor az ilyen Mekkelek-szerű projekteket is mind ki kell kukázni.
davemayer
Meki most akkor elnyerte az egyik ILB posztot?
Höri
El...ès pre season meccseken egèszen jó volt... Aztàn meglàtjuk mi lessz...

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
. Azt hiszem az kijelenthető hogy ha pl Fangionak nem sikerül egy stabilabb D-t összehozni akkor az ilyen Mekkelek-szerű projekteket is mind ki kell kukázni.
davemayer
Meki most akkor elnyerte az egyik ILB posztot?

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Köszi Tüsi az érdeklődést, én nem tűntem el csak ez egy olyan időszak volt a csapat életében amikor kobkrétan semmi sem történt amiről igazán érdemes lett volna beszélni. A vasárnapi meccsig igazán seni sem tudja mit várhat tőlünk idén, keret alapján bottom 5 körül vagyunk de én bízom ebben az edzői gárdában. Azt hiszem az kijelenthető hogy ha pl Fangionak nem sikerül egy stabilabb D-t összehozni akkor az ilyen Mekkelek-szerű projekteket is mind ki kell kukázni. Sajnos félek h olyan eredménytelenség lssz itt ami az ő állásukba fog kerülni hosszútávon. Kár hogy a legfontosabb meccs az első,de ha ezen kell villantani akkor ezen kell. Többet fogok innentől én is irni most hogy lesz miröl. Go Bears aztán meglatjuk a többi csapat hogy alázza meg ezt az alakuló gárdát 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tehát megint ott tartunk, hogy nem várhatjuk el, hogy 5-en 4 ellen megoldják. Ez roppant biztató. Bár a blitzeket talán jobban tudják majd felvenni, mint a méltán híres időkben tették, de komolyan visszajutottunk oda, ahonnan elindultunk, úgy 2010 környékén...

Szerintem maradunk Longgal guardba, azon egyszerű oknál fogva, hogy nem túrjuk fel a teljes jobb oldalt pár nappal az első bevetés előtt. Láttunk már jó pár rossz játékost Bears támadófalban ( főleg a régiek, apropó Bear, Soma, Dave eléggé eltűntek), de Vlad Ducasse benne van a topba. Leno két hete RT-ként gyakorol talán tud fejlődni. Pár hét múlva lehet majd variálni, ha Omameh betanul. Heh... Az mondjuk masszív csalódás, hogy Grasu a kanyarban nincs.

Amúgy sztem Jeffries sem játszik. Tegnap fölvett edzőcuccot. Kiment kocogott, de 1 hónapja nem csinált semmit. Legalább megtanulta a playbookot... Vagy nem.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
According to ProFootballFocus, Rodgers completed only 46.3 percent of his passes when hurried in 2014, compared to 70.9 percent with no pressure. For Jay Cutler, those numbers were 58.6 and 68.5 respectively

Hát, az egyikük rutinosabban viseli a pofánbaszást, ezt elmondhatjuk. Le lehetne ásni ezeknek az eredményeknek a mélyére, de ennyire szerintem senki nem unatkozik. Viszont azon el lehet merengeni 2 deci pálinka mellett, hogy megéri e Ducasse-Omameh szintű játékosokat berakni középre, és Longot ki szélre? Ha pusztán a PFF pontokat nézzük, akkor sehol se vagy ezzel a lépéssel, ráadásul Long egy új pozícióban ki tudja mit fog produkálni. Talán beválik. Cutler azon kevés irányítók egyike (Röfiburger után), aki sokkal jobban tudja kezelni, ha szemből jön a pofon. Lehet, hogy megcsal a szemem, de oldalról annyiszor baszták már telibe, hogy ő se számolja, középről valahogy jobban kimozog, megfutja, megdobja, valami játszótéri megoldás általában van. Ha Long szélen nyújtana elfogadhatót, akkor már lehet a besegítést Bushrod oldalára átforgatni, egyből nem 9 a 11 ellen lenne a játékunk. Aztán lehet jön Leno, és minden marad a régiben, csak új a csomagolás.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kapitányok idén: Cutler, Forte, Rolle,McPhee, Gould

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
Ha már elkezdted a tippjátékot, én merész leszek és betippelek egy 10-6 ot. Amivel WC-vel bejutunk aztán kivernek gyorsan.
hpeter93
pl. ha helyet cserélnétek a Coltscal még hihető is lenne, de a 10-6hoz a csoportellenfelek ellen minimum egált kell kihozni 😊
sapka
Pont azért van esélyünk a csoport ellenfelek ellen, mert ott akármi lehet. GB-t el elszoktuk kapni egyszer, Detroitot is Vikingsel is megeshet szerintem.
hpeter93
sajnos ez nem így van
nem szoktátok a GB-t elkapni csak 5 évente egyszer 😊, a Detroitot is csak úgy 3 évente egyszer (=utóbbi 2 évben 0szor), a Minnesotát tényleg 1-1-re szoktátok hozni; de ez kevés az egálhoz, és az egál is kevés lehet a pozitív mérleghez, ugyanakkor nem szeretném elrontani a kedved
legyen így

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Pont azért van esélyünk a csoport ellenfelek ellen, mert ott akármi lehet. GB-t el elszoktuk kapni egyszer, Detroitot is Vikingsel is megeshet szerintem.
hpeter93
2011 óta: 1 győzelem és 9 vereség a Green Bay ellen az elmúlt 5 évben! Ez nem biztos, hogy idén fog javulni. De legyen igazad! 😉

2011 Sunday, January 2 Green Bay Packers 10–3 Chicago Bears 70,833 Green Bay
2011 Sunday, January 23* Green Bay Packers 21–14 Chicago Bears 62,377 Chicago
2011 Sunday, September 25 Green Bay Packers 27–17 Chicago Bears 62,339 Chicago
2011 Sunday, December 25 Green Bay Packers 35–21 Chicago Bears 70,574 Green Bay
2012 Thursday, September 13 Green Bay Packers 23–10 Chicago Bears 70,543 Green Bay
2012 Sunday, December 16 Green Bay Packers 21–13 Chicago Bears 62,534 Chicago
2013 Monday, November 4 Chicago Bears 27–20 Green Bay Packers 78,122 Green Bay
2013 Sunday, December 29 Green Bay Packers 33–28 Chicago Bears 62,708 Chicago
2014 Sunday, September 28 Green Bay Packers 38–17 Chicago Bears 61,736 Chicago
2014 Sunday, November 9 Green Bay Packers 55–14 Chicago Bears 78,292 Green Bay

Szerkesztette: Toto21
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ha már elkezdted a tippjátékot, én merész leszek és betippelek egy 10-6 ot. Amivel WC-vel bejutunk aztán kivernek gyorsan.
hpeter93
pl. ha helyet cserélnétek a Coltscal még hihető is lenne, de a 10-6hoz a csoportellenfelek ellen minimum egált kell kihozni 😊
sapka
Pont azért van esélyünk a csoport ellenfelek ellen, mert ott akármi lehet. GB-t el elszoktuk kapni egyszer, Detroitot is Vikingsel is megeshet szerintem.

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
Ha már elkezdted a tippjátékot, én merész leszek és betippelek egy 10-6 ot. Amivel WC-vel bejutunk aztán kivernek gyorsan.
hpeter93
pl. ha helyet cserélnétek a Coltscal még hihető is lenne, de a 10-6hoz a csoportellenfelek ellen minimum egált kell kihozni 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Az ESPN álmoskönyve szerint 6-10-el fogjuk zárni a szezont:

 espn.go.com/blog/chicago-bears/post/_/id/4699630/2015-chicago-bears-game-by-game-predictions

Szerintem reálisabb a 4-12 ( Raiders, 49ers, Redskins, Bucs), de sok szoros meccsünk lesz, amiböl nem fogunk jól kijönni.
Toto21
Ha már elkezdted a tippjátékot, én merész leszek és betippelek egy 10-6 ot. Amivel WC-vel bejutunk aztán kivernek gyorsan.