Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Fox megerősítette, hogy Cutler és Jeffery is OUT.
Beki
Zsír, ha így negverjük a HOXOT akkor azonnal ki kell rúgni Cutlert és Jeffreynek sem szabad nagy lóvét adni 😊

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Fox megerősítette, hogy Cutler és Jeffery is OUT.
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
...ja és a Bears Off MVP ezen a meccsen Bennett lesz... Na nem Martellus, hanem Májkell. A mi Bennettünkre mindig lehetszámítani, ha megáll egy támadás. Akármikor villanthat egy offsideot!

Gigászok harca ez!

Szerkesztette: Helmut Zimmer
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
nem értem ezt a nagy lesajnálást.
a Bears az 1.héten Packers ellen végig meccsben volt, Cards ellen meg amig bent volt Cutler akkor nem h meccsben volt de talán jobban is játszottak.

Ha játszik Cutler akkor bármi lehet, ha nem, akkor akár Clausenből is kijöhet egy jó meccs

szal nem várok sima meccset, de csalódott lennék ha nem lenne az.
braxa88
Szerinted az O-teknél Lynch-et vagy Grahamet ki fogja levédekezni? davemayer
Lynchet az O-Line, Grahamet Wilson!
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
nem értem ezt a nagy lesajnálást.
a Bears az 1.héten Packers ellen végig meccsben volt, Cards ellen meg amig bent volt Cutler akkor nem h meccsben volt de talán jobban is játszottak.

Ha játszik Cutler akkor bármi lehet, ha nem, akkor akár Clausenből is kijöhet egy jó meccs

szal nem várok sima meccset, de csalódott lennék ha nem lenne az.
braxa88
Clausen kurva nagy homály, majd te is megbizonyosodhatsz ha nekünk nem hiszel. Cutlerral jogosan tűnhetett úgy h meccsben voltunk de az is csak időleges lett volna mivel végül biztos kijött volna az ami egyébként is mégpedig hogy egy Fitzgerald szintű playmakert nálunk senki sem tud megfogni. Szerinted az O-teknél Lynch-et vagy Grahamet ki fogja levédekezni? És a mi "offense"-ünk Cutler,Jeffery és White nélkül mennyit fog tudni ellenetek haladni? Na látod.
A baj az hogy ez nem lesajnálás vagy pesszimizmus hanem a realitás.
davemayer
Fangiot ezen a mecsen egyébként megint lepofozták a pálya széléről. Mert feltételezem nem az volt a taktika, hogy az OLB-ink együtt fussanak az elkapóikkal, ami azért 6-7 alkalommal mégiscsak megtörtént. Ez csak azért nem kapott nagyobb figyelmet, mert Fuller és Ball úgy kapták az arcukba, mint Michelle Wild a cuccost egy bukakke partiban.

Az Aikman rating alapján az O 13. helyen van (sérülés nélkül lenne az feljebb is), de a D tökutolsó.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
nem értem ezt a nagy lesajnálást.
a Bears az 1.héten Packers ellen végig meccsben volt, Cards ellen meg amig bent volt Cutler akkor nem h meccsben volt de talán jobban is játszottak.

Ha játszik Cutler akkor bármi lehet, ha nem, akkor akár Clausenből is kijöhet egy jó meccs

szal nem várok sima meccset, de csalódott lennék ha nem lenne az.
braxa88
Clausen kurva nagy homály, majd te is megbizonyosodhatsz ha nekünk nem hiszel. Cutlerral jogosan tűnhetett úgy h meccsben voltunk de az is csak időleges lett volna mivel végül biztos kijött volna az ami egyébként is mégpedig hogy egy Fitzgerald szintű playmakert nálunk senki sem tud megfogni. Szerinted az O-teknél Lynch-et vagy Grahamet ki fogja levédekezni? És a mi "offense"-ünk Cutler,Jeffery és White nélkül mennyit fog tudni ellenetek haladni? Na látod.
A baj az hogy ez nem lesajnálás vagy pesszimizmus hanem a realitás.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nem értem ezt a nagy lesajnálást.
a Bears az 1.héten Packers ellen végig meccsben volt, Cards ellen meg amig bent volt Cutler akkor nem h meccsben volt de talán jobban is játszottak.

Ha játszik Cutler akkor bármi lehet, ha nem, akkor akár Clausenből is kijöhet egy jó meccs

szal nem várok sima meccset, de csalódott lennék ha nem lenne az.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ja ès kancellàr is visszatért
Tomcsik
Senkit sem megbántva, nem ezen fog múlni. Cutler nélkül meg főleg.
Jefferyvel mi a helyzet? Láttam, hogy a szerdai edzésen se vett részt.
Forte is limitáltan edzett tegnap egy térd sérülés miatt. Ha valamilyen szerencsétlen módon ő se tudna játszani az lassan már a komédia kategóriába csapna át.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ja ès kancellàr is visszatért

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
.......... de azt inkább nem írom le milyen esélyekkel megyünk seattle-be...
davemayer
Akik szintén szarul kezdtek, még inkább harapni fognak.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
A Raiders meccset jó lenne megnyerni hogy tuti ne legyen 0-16 de hogy őszinte legyek engem idén az hogy milyen mérleggel zárunk egyáltalán nem érdekel. Tavaly és tavalyelőtt is egy picken múlt hogy nem tudtunk egy igazi beastet hozni a védelembe, idén engem az sem izgat ha 1-15tel 1/1es lesz a Bears. Amellett hogy jó drafthelyünk lenne a jövő évi sorsolásunk is jobb lenne csoport utolsóként. Még egy offseason minimum kell hogy ebből a bagázsból legalább egy jobb csapatot lehessen faragni. Jeffreyt én itt tartanám, talán ha közepes éve lesz az igényei sem lesznek akkorák. A feladat az hogy azt a pár értékét a csapatnak megtartsák és ehhez még ennyit hozzanak. Mielőtt azt hinnétek hülye vagyok ez a szám 5+5=10, nem hiszem h a jelenlegi keretbrn 5nél több olyan játékos van aki a liga első felében is rostert fogna... én ezt most még az elmúlt évek sikeres rombolásának ill. az előző offseason beszűkült lehetőségeinek tudom be de jövőre már egy sokkal markánsabb változást várok. Igen, sajnos ez a poszt már következő offseasonről szól, nem véletlenül. Kicsit valahol remélem h nem végzünk még 5-11el sem ill. ha ez a mérleg is elég h utolsók legyünk és top 5ben draftoljunk akkor legyen. Most a csapat szempontjaból tényleg fontos a jövő évi draft, jobban mint az idei szezomérleg. Azért rossz érzés már most erről beszélni de azt inkább nem írom le milyen esélyekkel megyünk seattle-be...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nana, ti csak altattok, de mi nem idétlenkedünk, ennyit tudunk...... 😊
csi77
Jön majd Jimmy C és alázunk. Oké hétvége kakukk, de a Raiders ellen bőven van nyerési sanszunk. Vagyis Cutlerral lenne. Nyilván ha egész héten az első kerettel edz, akkor jobban fog kinézni Clausen is, de a Cards ellen nagyon reménytelen volt. Ami kissé csalódás keltő, hogy Royal abszolút nem tényező.
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Egészen horrorisztikus meccs lesz az egymás elleni, támadófalak és védelmek nélkül.
Megrakom döntetlenbe akkora trágya mindkét csapat.
Bazzani
Nana, ti csak altattok, de mi nem idétlenkedünk, ennyit tudunk...... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egészen horrorisztikus meccs lesz az egymás elleni, támadófalak és védelmek nélkül.
Megrakom döntetlenbe akkora trágya mindkét csapat.

több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Úgy néz ki Cutler lesz a hawks ellen.
hpeter93
Javítva:

Jay Cutler out at least two weeks with hamstring injury

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000536172/article/jay-cutler-out-at-least-two-weeks-with-hamstring-injury
hpeter93
Jaaaaj fasza, akkor nyitunk egy 4:0 al...
Tomcsik
No para Jimmy fiú jön és leszopatják, Fales felkészül.

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Úgy néz ki Cutler lesz a hawks ellen.
hpeter93
Javítva:

Jay Cutler out at least two weeks with hamstring injury

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000536172/article/jay-cutler-out-at-least-two-weeks-with-hamstring-injury
hpeter93
Jaaaaj fasza, akkor nyitunk egy 4:0 al...

több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Úgy néz ki Cutler lesz a hawks ellen.
hpeter93
Javítva:

Jay Cutler out at least two weeks with hamstring injury

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mrajiwmaqajsemwcdiv2
Jay Cutler out at least two weeks with hamstring injury
Jay Cutler suffered the injury while trying to prevent a pick-six in Chicago's 48-23 loss to the Cardinals on Sunday. Jimmy Clausen will start for the Bears in Week 3.

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nyugodtan berakhatják ezt az Omameh csávót, egyrészt rosszabb nem lehet, másrészt ő legalább MÉG nem ingerel.
tüsi91
Ha én edző lennék, csak egy taktikai utasításom lenne: Ne basszál fel agyilag!

A mi védelmünk szociábilis......

Erre meg jár a lájk, mert egy új szót tanultam.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Úgy néz ki Cutler lesz a hawks ellen.

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Meglehetősen el vagyok kenődve a tegnapi után.

Gyakorlatilag addig vagyunk meccsben, amíg Cutler abban tartja a csapatot, aztán a hibájával le is zárja azt. Mert hibázik. Komolyan mondom én ilyen csávót még nem láttam. Tegnap a pick6-ig szerintem egészen kiváló produktumot mutatott. Jó döntések, éles passzok, remek futások és egyszer mintha egy gombot megnyomnának, mintha hirtelen valami csillagközi együttállás bekövetkezne dob egy ilyet. Egy ilyen egészen horrorisztikus interceptiont. Egy olyan játékos, akinek minden összejött addig. Nincs magyarázat rá, hogy mi az ami ilyenkor történik vele meccsenként általában minimum kétszer, amikor jön egy teljesen homály passz. Ha szerencsénk van megússzuk, ha nem, akkor ez van belőle. Régen is meg volt ez, de akkor volt egy védelem, de most az első hibánál legongatják a meccset.
S az egészben az a legszürreálisabb, hogy a Cardinals kétszer is odaajándékozza a labdát 30 yardra a vonaltól és visszasírod Cutlert, mert Jimmy Clausen...

Amit még megjegyeznék, az Vlad DUcasse, aki olyan rossz volt, hogy ezen teljesítménye egy highlight videóért kiált. Nyugodtan berakhatják ezt az Omameh csávót, egyrészt rosszabb nem lehet, másrészt ő legalább MÉG nem ingerel. Az elkapók mondjuk megint nyújtottak egy átlagosat, a túloldalon Fitz azért nem semmi labdákat húzott be. Az ST szar, a védelem meg szót sem érdemel.
tüsi91
Clausentől semmit nem vártunk, azt hozni is tudta. Ám falembereink annyira nem tisztelték, hogy két játéknál is gyakorlatilag a snap pillanatában megpuszilták a nyakát a Cards védői. Ez is valamilyen rekord......

Fitzgeralddal kapcsolatban már az eredménykövetőben is írtam, hogy az utóbbi két évben már több játékosnak is ellenünk sikerült vagy rekordot döntenie vagy visszatérnie a régi formájához. A mi védelmünk szociábilis......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na sikeredett megnéznem ès ismét a jól megszokott szlogenemmel élve bárcsak ne tettem volna...Cutler eddig 2 meccs 2 int... Az a baj hogy akárhogy védjük is ez sajnos sok... Tavaly is átlagban több mint 1 intet dobott meccsenként... Ergo az ellenfél alapból elkönyveli, hogy legalább egy turnovere lesz elkenünk... Ahogy Tüsi is írta az a legrosszabb hogy egész jól játszik és aztán csak meg nyomnak egy gombot valahol...
Az is tuti hogy ár-érték arányban nekünk van a kegkevésbé effektív pass rush állományunk...Young egyszerűen nem illik a rendszerbe, Allen ahogy nézem már sosem lesz a régi, Houston meg iszonyat mellényúlás volt.... Ők így elvisznek 30 millát kb a pass Rush meg 0.... Jövőre ki kell őket csapni a picsába... Draftról+ FA-ről kell egy dúrva pass rusher... Illetve a falba is kell valaki, aki képes nyomást is generálni ( Sheldon Richardson ha elérhető volna már törném is a malacperselyt...) És sajnos CB poszt is égetô, mert egy épkézláb CB nincs ... Fuller ha nem lett volna első körö sehol nem lenne már...S még mindig nincs... És sajnos egyre inkább úgy néz ki hogy majd kell 1 franchise QB ....

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Meglehetősen el vagyok kenődve a tegnapi után.

Gyakorlatilag addig vagyunk meccsben, amíg Cutler abban tartja a csapatot, aztán a hibájával le is zárja azt. Mert hibázik. Komolyan mondom én ilyen csávót még nem láttam. Tegnap a pick6-ig szerintem egészen kiváló produktumot mutatott. Jó döntések, éles passzok, remek futások és egyszer mintha egy gombot megnyomnának, mintha hirtelen valami csillagközi együttállás bekövetkezne dob egy ilyet. Egy ilyen egészen horrorisztikus interceptiont. Egy olyan játékos, akinek minden összejött addig. Nincs magyarázat rá, hogy mi az ami ilyenkor történik vele meccsenként általában minimum kétszer, amikor jön egy teljesen homály passz. Ha szerencsénk van megússzuk, ha nem, akkor ez van belőle. Régen is meg volt ez, de akkor volt egy védelem, de most az első hibánál legongatják a meccset.
S az egészben az a legszürreálisabb, hogy a Cardinals kétszer is odaajándékozza a labdát 30 yardra a vonaltól és visszasírod Cutlert, mert Jimmy Clausen...

Amit még megjegyeznék, az Vlad DUcasse, aki olyan rossz volt, hogy ezen teljesítménye egy highlight videóért kiált. Nyugodtan berakhatják ezt az Omameh csávót, egyrészt rosszabb nem lehet, másrészt ő legalább MÉG nem ingerel. Az elkapók mondjuk megint nyújtottak egy átlagosat, a túloldalon Fitz azért nem semmi labdákat húzott be. Az ST szar, a védelem meg szót sem érdemel.
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Head coach John Fox: "We’ll find guys that want to do it and can do it and we’ll move forward.”

Candi.. Fox avagy az optimizmus.

több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Védelem nélkül nehéz, azt nem mondom, hogy nincs nyomás csak egyszerűen hullámzó az egész, néha odaérünk, igaz késve, de ott vagyunk, persze sacket nem tudtunk csinálni ez eléggé elszomorító. Máskor pedig órákig van ideje nézelődni az irányítónak és ilyenkor kellene a secondary hogy kisegítsen de egyszerűen kilátástalan. Fullernek írd és mond volt 2 jó meccse tavaly, azt amit abból összehozott már rég eljátszotta Nickelbe még kaphat esélyt esetleg, de én már a no name szar cseréket vagy bármelyik udfa cornert beraknám a hawks ellen, ott úgy is elszállunk valószínűleg félidőig. Utána ne kelljen már néznem a Fuller szenvedését, apropó Tracy Porterrel mi a helyzet, ő még egy halvány reményt adhat, hogy 1 épkézláb játékos lesz a pályán.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na igen, nem kellett Jennings, nem kellett Tilmann. De bassza meg, a Cards D egy jó védelem, és egy félideig úgy nézett ki, hogy felrakunk ellenük 30 pontot. Erre ez. A pick6 egy dolog. De ez a becsúszás...

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson