Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Még a chicagoi firkászok is oda-meg vissza vannak, hogy milyen szoros meccsen sikerült kikapni.

Gase jó munkát végzett, bár a 2 yardoson történő játékhívásokat egyértelműen kritizálnám. Az első valami WR screen akart lenni, csak Royal nem volt ott időben, vagy Jay dobta elé. Másodiknál jött a nyomás + elmaradt a dpi, harmadiknál érintetlenül átjött a blitz, Cutler elhajította... Egy futást én biztos megpróbáltam volna, de okoskodni tudok csak.

A 3rd downoknál Cutler nagyon, de nagyon jó volt, ilyen szinten kell játszania, hogy valami komolyabb célokról beszéljünk. Az utolsó 8 percben kétszer voltál gyakorlatilag az egyenlítés küszöbén. Egy jó csapat megcsinálja. A mienk még nem az. S egy ilyen hiba Cutlerban mindig benne lesz, jobb csapatok ezt is elbírják. Ez nagy különbség a Bears és a Packers között. De a legnagyobb az elkapók. Papíron vannak nálunk jó nevek, de a Packersnél mindig ott vannak a bravúrok. Tegnap is csak 4-5. Jött Royal, ő is sérült, de nem lett gyorsabb, se robbanékonyabb az offense, szóval a tavalyi probléáink idén is előjönnek majd.

A támadófal nem volt rossz, legalábbis a szinte 0 elvárásomat bőven fölé lőtték, még Ducasse is.
Forte 90%-ban fenn volt a snapeknél. Biztos változni fog és én szeretem Langfordot, de egy most 3. RB-re kidobtál egy 4/6-ot, KaDeem Carey meg az aktív keretbe sincs...

A védelem végig a 2DL-2 OLB frontot nyomatta, a Fuller-Ball-McManis hármas végig játszotta a meccset. Nem hoztak rossz meccset, de azt látni kell, hogy minőségben sajnos nagyon nagy hiány van. Allen már nem az a játékos, McPhee nem játszott jól, Lamarr Houston 4 snapért kapott körülbelül 300 000 dollárt tegnap. Willie Young fenn volt 22 snapet, hát nekem fel sem tűnt. Nem tudom mi volt a gond Achoval, hogy kidobtuk, de nem tűnik fényesnek a pass rush helyzet. A DL-ben sincs az átlagnál jobb játékos (Ratliff hiányzik azért), a Packers pass protja jó és Aaron Rodgers ellen 0 nyomással nem fogsz eredményt elérni. Van egy szint, ameddig egy edző fel tudja hozni az egységet, s lesznek jó meccseink, de a védelem előrelépéséről majd akkor beszélhetünk, ha jó játékosok is érkeznek.

Hoztunk egy közepes meccset, kiugró teljesítmények nélkül. Jön a Cardinals, a tegnapi alapján nem vagyunk esélytelenek.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megkövetem magam. Ez a Bears sokkal jobb volt mint amit vártam. Pár sémába nem illő védőt gyorsan "pénzre" kell váltani.

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
ebben minden benne van

 twitter.com/MarkPotash/status/643171852324597761


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Jobbak voltunk mint ami a keret alapján várható volt, ez pozitív, viszont sikerült otthon kikapni egy takaréklángon lévő packers ellen. Nem mondom hogy nagyobb esélyünk van bármire idén de legalább hozta azt a pluszt az edző gárda ami miatt bizakodhatunk a jovőre nézve. Jövő héten egy jó cardinals ellen kéne hozni egy bravúrt, de ez még egy sokkal jobb wr teljesítménnyel is komoly feladat lesz...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Az első félidőben azt játszottuk, amivel verhető a Packs ... Sok futásos játék és s labdabirtoklási idő volt a kulcs. 2x annyit volt nállunk a labda, egész jól lennt tartottuk a Rodgers vezette Packers O-t, de aztán mégse jött össze...az hogy 4x nekimegyünk a 2 yardosról és Forteval a backfielden 1x sem futunk... Kicsit a Hox SB meccsen lévő utolsó hívásai jutottak eszembe... Pedig addig Gase jól keverte a zsugát... Utánna remek mezőny pozíció, idő is van, erre jön a megszokott Packs elleni int...azért voltak pozitívumok számomra... Forte hozta a szokásos konzisztens játékát. Az O fal nem volt annyira gyalázat, mint vártam...( nem mondom hogy hajj de jók voltak...) Benett játéka is egész jó volt... A védelemből Goldman nem lógott ki... Összességében nagy kérdés hogy láthattunk-e fejlődést... Ha azt nézem hogy a végéig volt esélyünk ami az utóbbi meccseinken nem volt elmondható, akkor még talán mondhatjuk hogy minimális javulás volt, de kikaptunk szóval mégis nehezen mondanék ilyet...Amit nagyon hiányoltam az a pass rush... Allenek nagyon úgy néz ki, hogy leáldozott, ilyen meccseken vezérnek kéne lennie, de ismét nem volt sehol se...Azt tegyük hozzá, hogy döntő helyzetekben a bírók igencsak ellenünk fújtak, de ettől még a saját baromságunk, hog. 2 yardról nem tudjuk megoldani...Jeffrey-t azért nem fikáznám most, mert kb 1 hónapja nem játszott... Mindegyik kezdő WR sérüléssel bajlódott/bajlódik...Próbálok a + dolgokba kapaszkodni és hinni, hogy lesz ez jobb is...GO BEARS!!!

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ahogy Gellei Imre mondaná, egy egálszagú mérkőzésen előremutató vereséget szenvedtünk. Nem volt kellemes, de amíg Cutler az irányító, Bushrod az LT, Jeffery ar námbör van risziver, addgi ez lesz. Hogy ebbe a keretbe nem fért be Jennings, nem fért be Tillman, az véleményes. McPhee halál faszán nem volt. Ott volt viszont Elek, Jenkins, Sutton, Goldman egyszer jól szerelt, háromszor átszaladtak rajta. Youngnak itt semmi keresnivalója sajnos. Háromszor meg lettek állítva, hát ez is előrelépés.

Long nem lesz rossz RT! Bushrodban talán még van egy szezon. Jeffery lába ismét fáj, szegénykém, a szívem szakad meg, 3 éve folyamatosan fáj a lába. Lovakat ilyenkor már elaltatják. Martellus se volt sehol. Két számmal kisebb csávókat nem tud eltolni, ez mirákulum számomra.

Cutler. Látta valaki Rafael Marquezt bokszolni? Vagy bármelyik mexikói bokszolót? Mikor leáll verekedni, akkor vagy kiüt, vagy kiütik. Belemenni egy pisztolypárbajba..... butaság volt. Gase vagy Fox erőltette, nem érdekes. Cutler belenézett ebbe a pofonba rendesen.

A bírók kurvára feldühítettek, ez ismét egy teljesen nyilvánvalóan részhajló bíráskodás volt. ERttől csak könnyebb offense jön, de meg kell találni a pass rusht. Ettől sokkal nehezebb defense jön, meg kell találni Forte mellett a második playmakert. Long nem lesz rossz RT, meglepő.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Amit én láttam: a futójáték jó volt (nem tudom, hogy ez mennyire volt köszönhető a GB védőinek, jövő héten kiderül), egész jó dirve-okat vezettünk, de a Bennett TD-t (ami garbage time-ban volt) leszámítva egy TD-t sikerült összehozni. Na ez gáz.....

A védelem jobbnak tűnik, mint tavaly, de kurva messze van a jótól. Jövő héten sem lesz egyszerű dolgunk. Fájó, de abszolút bekalkulált zakó volt.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Jó meccs volt szokásos befejezéssel. Az a vicces, hogy számokban jobbak voltunk. Jövö héten Cards ahol szerintem fele ennyi esélyünk lesz. Passrush kéne, meg normális cornerek bár szerintem Ball nem volt rossz Fuller pedig fogalmatlan de nagyon. A védelemről nem vonnék le túl sokat összességében, Fox látta, hogy nagyon rosszak és egyetlen egy mód van, hogy ne kapjunk sok pontot az offot nagyon sokáig fent tartani, hogy a védelem ne legyen fent sokat.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A megszokott meccsen és körülmények közt vesztettünk. 54. percben ott álltunk 3-szor a 2 yardoson és nincs pont, utána az 56. percben még támadhattunk az egyenlítésért. Szóval ki lehet jelenteni, hogy végig meccsben voltunk. Döntött Rodgers klasszisa Jay-jel szemben, meg az ottani elkapók klasszisa. S Alshon Jeffery el fog kérni 10 milliót. EZeket a videókat majd lehet neki mutogatni.
több mint 8 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Nagyon kíváncsi leszek az oldalvonal mellett rágózó Foxi Maxira. Addig voltam nyugodt, amíg a Denvert akadályozta a Super Bowlok megnyerésében. Nem örülök, hogy itt van. Dehát azt mondják , nyugalmat hoz , és stabilizál. Majd meglátjuk.És mindjárt KEZDŐDIK!!!
Hajrá Mackó!!!
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Úgy, hogy nem volt még olyan edző aki normális energiát fordított rá hogy összerakjon egy falat. Vagy pedig ha első második körben hoztunk valakit rendre besült.
hpeter93
Mondjuk ez szerintem pont nem igaz. Trestman (akit nagyon bánok, hogy távozott) azért dolgozott rendesen az ügyön csak besültek az emberei közben a védelem meg összeomlott. Meg amúgy is Cutler a hibás.

Emlékszem amúgy amikor a feleségemmel először nézegettünk NFL meccseket egy Lions meccs után megkérdezte:
"Az miért van, hogy a Lions irányító (Kitna volt) megkapja a labdát és elkezd az életéért rohanni majd eldobja a labdát amerre lát míg a többi csapatnál szépen körbenéznek és úgy passzolnak?"
Én azt válaszoltam, hogy "A gyengék fegyvere a körülnézés az igazán profiknak háttal is megy futás közben."
Bazzani
Lovie-től had ne kezdjem el levezetni a falunk alakulását, elég egy nevet mondanom, Webb.

Ergo, jött Trestman, lett hozva Bushrod, Slauson, Garza centerbe mozgatása, draftolva lett Long és Mills. Ezt joggal nevezhetjük elég nagy változtatásnak. Első évében ez a fal hatalmas jóindulattal nevezhető volt közepesnek. Majd következő évre mit csinál ezzel a fallal, nagy büdös semmit, a vak is látta, hogy az 5. körös Mills nem lesz megoldás és körülbelül 5 éve nincs normális RT-nk Garza borzalmas Long a legjobb a falban de a lábmunkája neki is rossz(és ő lesz most az RT) Konklúzió tavalyi évben szanaszét ütötték az irányítót, Forte mínusz 5 yardról indult.
Idén mi változott a falban, lett kukázva Montgomery, draftolva egy center aki nem hülye, csak kurvára gyenge( ez valami nagyon fura parafrázisa a tesitanár draftolásának aki atlétákat draftolt hangya aggyal).
RT ismét nem lett hozva, Mills ki lett baszva 1 hete és most franc tudja mi lesz.

több mint 8 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Hali mindenkinek!
Boldog új évet (szezont) nekünk !
Erős a mai kezdés, úgy érzem.
Idén jó leszek, és igyekszem nem bántani Cutlert és nem rinyálni Urlacher miatt 😊)
Remélem a Bears pedig azt fogadja meg, hogy próbál csapatként működni, védeni az irányítóját, és odatenni magát.
Jó Jó.....ha az első meccsen ezek közül csak egyet hoz, már örülök 😊)
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Úgy, hogy nem volt még olyan edző aki normális energiát fordított rá hogy összerakjon egy falat. Vagy pedig ha első második körben hoztunk valakit rendre besült.
hpeter93
Mondjuk ez szerintem pont nem igaz. Trestman (akit nagyon bánok, hogy távozott) azért dolgozott rendesen az ügyön csak besültek az emberei közben a védelem meg összeomlott. Meg amúgy is Cutler a hibás.

Emlékszem amúgy amikor a feleségemmel először nézegettünk NFL meccseket egy Lions meccs után megkérdezte:
"Az miért van, hogy a Lions irányító (Kitna volt) megkapja a labdát és elkezd az életéért rohanni majd eldobja a labdát amerre lát míg a többi csapatnál szépen körbenéznek és úgy passzolnak?"
Én azt válaszoltam, hogy "A gyengék fegyvere a körülnézés az igazán profiknak háttal is megy futás közben."

több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12002069_948468715192390_2170254119901097520_n.jpg?oh=4da9281bf556e062b46850d9cd8d8f9f&oe=56A41BCF
Megnéztem a nyitómeccset. Érdekes volt látni, hogy mire lehet képes egy (két) jó irányító, jó fallal, jó elkapókkal, fasza támadórendszerben (inkább a NE oldalán volt egyértelmű), ja és fos védők ellen. Mondjuk megnézném a két jó képességűt a mi falunk mögött, ahol 1,9 mp után négyen vannak az aurájukban, node sebaj, nekik csak születni volt nehéz..... 😊

Arra jó volt a meccs, hogy lelkileg felkészítsen, hogy mi vár ránk vasárnap. Félő, hogy a mi védelmünk hasonló produkciót fog nyújtani, mint a Steelersé. Ők sem ehhez szoktak hozzá, mi már lassan igen, de nem bánnám, ha nem ezt látnánk.

Ha Bazzának igaza is lesz és 20 lesz a difi, azért remélem néha Áronkát legalább rendesen megabajgatjuk.
csi77
Azért BigBennek csak az utóbbi pár évben van jó fala, előtte ő éveken át ő volt a legtöbbet gyepált QB a ligában. Szóval erősnek érzem ezt a "csak születni volt nehéz"dumát. Fogalmazzunk úgy, hogy éveken át szar fal mögött hozott olyan teljesítményt, hogy az ő megvédése legyen a fő prioritás a csapatépítésnél.
Shilkor
Irónia volt (csak a mosolyjel nem látszik az új fórumon), tudom, hogy évekkel ezelőtt szar fala volt, de ennyi genyóskodás belefért. Inkább Brady az, aki mindig jó védelmet kapott, ha mégsem, két-három meccsen belül rendezték a sorokat. Nálunk meg Cutlernek 2009 óta nem sikerült ezt összehozni, 2 éve is csak maximum alulról súrolta a közepest. Nem összehasonlítva a két irányító kvalitásait, de az egyiknél kiváló csapatépítés van, a másiknál meg........
csi77
Nem követem a Bears annyira, de érdekelne hogy mi lehet az oka annak hogy nálatok évek óta az OL kritikus pont? Nem lenne rossz irányító Cutler szvsz, de igy esélytelen hogy kihozza magából a maxot...
DeX
Úgy, hogy nem volt még olyan edző aki normális energiát fordított rá hogy összerakjon egy falat. Vagy pedig ha első második körben hoztunk valakit rendre besült.

több mint 8 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12002069_948468715192390_2170254119901097520_n.jpg?oh=4da9281bf556e062b46850d9cd8d8f9f&oe=56A41BCF
Megnéztem a nyitómeccset. Érdekes volt látni, hogy mire lehet képes egy (két) jó irányító, jó fallal, jó elkapókkal, fasza támadórendszerben (inkább a NE oldalán volt egyértelmű), ja és fos védők ellen. Mondjuk megnézném a két jó képességűt a mi falunk mögött, ahol 1,9 mp után négyen vannak az aurájukban, node sebaj, nekik csak születni volt nehéz..... 😊

Arra jó volt a meccs, hogy lelkileg felkészítsen, hogy mi vár ránk vasárnap. Félő, hogy a mi védelmünk hasonló produkciót fog nyújtani, mint a Steelersé. Ők sem ehhez szoktak hozzá, mi már lassan igen, de nem bánnám, ha nem ezt látnánk.

Ha Bazzának igaza is lesz és 20 lesz a difi, azért remélem néha Áronkát legalább rendesen megabajgatjuk.
csi77
Azért BigBennek csak az utóbbi pár évben van jó fala, előtte ő éveken át ő volt a legtöbbet gyepált QB a ligában. Szóval erősnek érzem ezt a "csak születni volt nehéz"dumát. Fogalmazzunk úgy, hogy éveken át szar fal mögött hozott olyan teljesítményt, hogy az ő megvédése legyen a fő prioritás a csapatépítésnél.
Shilkor
Irónia volt (csak a mosolyjel nem látszik az új fórumon), tudom, hogy évekkel ezelőtt szar fala volt, de ennyi genyóskodás belefért. Inkább Brady az, aki mindig jó védelmet kapott, ha mégsem, két-három meccsen belül rendezték a sorokat. Nálunk meg Cutlernek 2009 óta nem sikerült ezt összehozni, 2 éve is csak maximum alulról súrolta a közepest. Nem összehasonlítva a két irányító kvalitásait, de az egyiknél kiváló csapatépítés van, a másiknál meg........
csi77
Nem követem a Bears annyira, de érdekelne hogy mi lehet az oka annak hogy nálatok évek óta az OL kritikus pont? Nem lenne rossz irányító Cutler szvsz, de igy esélytelen hogy kihozza magából a maxot...

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Lamin Barrow érkezett a gyakorló csapatból, Acho elküldve !
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12002069_948468715192390_2170254119901097520_n.jpg?oh=4da9281bf556e062b46850d9cd8d8f9f&oe=56A41BCF
Megnéztem a nyitómeccset. Érdekes volt látni, hogy mire lehet képes egy (két) jó irányító, jó fallal, jó elkapókkal, fasza támadórendszerben (inkább a NE oldalán volt egyértelmű), ja és fos védők ellen. Mondjuk megnézném a két jó képességűt a mi falunk mögött, ahol 1,9 mp után négyen vannak az aurájukban, node sebaj, nekik csak születni volt nehéz..... 😊

Arra jó volt a meccs, hogy lelkileg felkészítsen, hogy mi vár ránk vasárnap. Félő, hogy a mi védelmünk hasonló produkciót fog nyújtani, mint a Steelersé. Ők sem ehhez szoktak hozzá, mi már lassan igen, de nem bánnám, ha nem ezt látnánk.

Ha Bazzának igaza is lesz és 20 lesz a difi, azért remélem néha Áronkát legalább rendesen megabajgatjuk.
csi77
Azért BigBennek csak az utóbbi pár évben van jó fala, előtte ő éveken át ő volt a legtöbbet gyepált QB a ligában. Szóval erősnek érzem ezt a "csak születni volt nehéz"dumát. Fogalmazzunk úgy, hogy éveken át szar fal mögött hozott olyan teljesítményt, hogy az ő megvédése legyen a fő prioritás a csapatépítésnél.
Shilkor
Irónia volt (csak a mosolyjel nem látszik az új fórumon), tudom, hogy évekkel ezelőtt szar fala volt, de ennyi genyóskodás belefért. Inkább Brady az, aki mindig jó védelmet kapott, ha mégsem, két-három meccsen belül rendezték a sorokat. Nálunk meg Cutlernek 2009 óta nem sikerült ezt összehozni, 2 éve is csak maximum alulról súrolta a közepest. Nem összehasonlítva a két irányító kvalitásait, de az egyiknél kiváló csapatépítés van, a másiknál meg........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jeffery játszani fog.
Rapoport


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12002069_948468715192390_2170254119901097520_n.jpg?oh=4da9281bf556e062b46850d9cd8d8f9f&oe=56A41BCF
Megnéztem a nyitómeccset. Érdekes volt látni, hogy mire lehet képes egy (két) jó irányító, jó fallal, jó elkapókkal, fasza támadórendszerben (inkább a NE oldalán volt egyértelmű), ja és fos védők ellen. Mondjuk megnézném a két jó képességűt a mi falunk mögött, ahol 1,9 mp után négyen vannak az aurájukban, node sebaj, nekik csak születni volt nehéz..... 😊

Arra jó volt a meccs, hogy lelkileg felkészítsen, hogy mi vár ránk vasárnap. Félő, hogy a mi védelmünk hasonló produkciót fog nyújtani, mint a Steelersé. Ők sem ehhez szoktak hozzá, mi már lassan igen, de nem bánnám, ha nem ezt látnánk.

Ha Bazzának igaza is lesz és 20 lesz a difi, azért remélem néha Áronkát legalább rendesen megabajgatjuk.
csi77
Azért BigBennek csak az utóbbi pár évben van jó fala, előtte ő éveken át ő volt a legtöbbet gyepált QB a ligában. Szóval erősnek érzem ezt a "csak születni volt nehéz"dumát. Fogalmazzunk úgy, hogy éveken át szar fal mögött hozott olyan teljesítményt, hogy az ő megvédése legyen a fő prioritás a csapatépítésnél.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nelsonon kívül az Oből elvileg senki nem fog hiányozni. Cobb kérdéses volt de játszani fog. Doldalon az eltiltott D.Jones Guion DT pároson kívül Burnett SS valószínűleg nem lesz bevethető és Barrington ILB játéka kérdéses. Kíváncsi leszek, ha a box safety és kezdőnek szánt ILB nélkül mit fog Forte csinálni a védelemmel (Rajitól NT nagy játékot várok). Ill szvsz CMIII ILB lesz ma. Ha lesz Barrington ha nem.
balazs799
Tavaly se volt ez a D nagyon acélos futás ellen. Ha nem lesz kilátástalan a félidőre, akkor nem hiszem, hogy Fox-Gase feladja a futójátékot, akkor se, ha az elején nem megy annyira combosan. Mondjuk ha kilátástalan lesz, akkor meg azért.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Bazzának igaza is lesz és 20 lesz a difi, azért remélem néha Áronkát legalább rendesen megabajgatjuk.
csi77
Mondjuk én azt gondoltam, hogy idegenben fogtok játszani, de otthon is zakó a tippem. Én azt várom (várja a franc de ezt gondolom), hogy a szezon végefelé kezd majd összeállni valamennyire ez a Bears.

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mi történik.... jézusom..... ma......maaaa........maaaaa.......
MAAAAAAACKÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nelsonon kívül az Oből elvileg senki nem fog hiányozni. Cobb kérdéses volt de játszani fog. Doldalon az eltiltott D.Jones Guion DT pároson kívül Burnett SS valószínűleg nem lesz bevethető és Barrington ILB játéka kérdéses. Kíváncsi leszek, ha a box safety és kezdőnek szánt ILB nélkül mit fog Forte csinálni a védelemmel (Rajitól NT nagy játékot várok). Ill szvsz CMIII ILB lesz ma. Ha lesz Barrington ha nem.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12002069_948468715192390_2170254119901097520_n.jpg?oh=4da9281bf556e062b46850d9cd8d8f9f&oe=56A41BCF
Megnéztem a nyitómeccset. Érdekes volt látni, hogy mire lehet képes egy (két) jó irányító, jó fallal, jó elkapókkal, fasza támadórendszerben (inkább a NE oldalán volt egyértelmű), ja és fos védők ellen. Mondjuk megnézném a két jó képességűt a mi falunk mögött, ahol 1,9 mp után négyen vannak az aurájukban, node sebaj, nekik csak születni volt nehéz..... 😊

Arra jó volt a meccs, hogy lelkileg felkészítsen, hogy mi vár ránk vasárnap. Félő, hogy a mi védelmünk hasonló produkciót fog nyújtani, mint a Steelersé. Ők sem ehhez szoktak hozzá, mi már lassan igen, de nem bánnám, ha nem ezt látnánk.

Ha Bazzának igaza is lesz és 20 lesz a difi, azért remélem néha Áronkát legalább rendesen megabajgatjuk.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Tavaly Hurst kezdő nickel volt 14 hétig. Szóval sztem nem lett rosszabb a secondary.

Egy gyors kérdés. Ha netán holnap kikapnánk pl 20-17re a szokásos anyázós meccsen a Packerstől mint pl 2010,2011, 2012, akkor az most előrelépés lenne? Vagy minek értékelnénk?
tüsi91
30+ pontos szopatások után? Mindenképp. Visszajutnánk oda, ahonnan 3 évvel ezelőtt elindultunk. Az élet nagy mókamester.
füligjimmy
Szerintem 20 lesz közte.
Bazzani
Ha egyik kezdő WR se épül fel akkor benne lehet... Acho is rosszkor dőlt ki... Pre seasonban hasított és hiányozni fog a pass rush rotációból, de nem vagyok ilyen pesszimista...