Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Azért az egyre gyengülő védelmünkből tavalyig még a CB páros emelkedett ki. Az ST pedig...... Lehet, hogy nem Hester volt a végén a gyenge pont?
Cutlert én sosem támadtam igazán, de bakker, most már minden meccsre jut egy pick six vagy hasonló?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
De a fene essen bele, annyi szar corner van ebben a ligában, akik 10 éven keresztül keringenek a ligában, és mégse ennyire kilátástalanok. Ball se volt eddig ennyire rossz. Mi a picsa?

Mindegy. Ha Cutler pályára lép, és a Hox ellen is haladunk350+ yardot, 20+ ponttal, akkor szerintem ki fog az O egyenesedni a szezon második felére. Tényleg brutál a sorsolás, és szerencsénk sincs.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Terrence Mitchell is in for CB Kyle Fuller, who is on the sideline. The rest of #Bears starting secondary remains in.

Nem meglepő. 1 éve a második héten azt hittük meg van az új CB egy évtizedre. Ez lett belőle. Kurva hosszú szezon lesz ez is.
tüsi91
Nyilván 2. héten kellett rájönni, hogy kilátástalan. Goldman, Grassu, meg Langford amúgy kurva fontos volt. Rolle (Conte közben nem játszik rosszul Big Love alatt) meg Ball szintén sokat hozzátettek. McPhee legalább elkezdett játszani, ahogy nézem, de a csere RT sráctól gyengébb ellenfelet nem fog kapni egy darabig. Mindig a fejétől büdösödik a láb. Aki pedig azzal mer jönni, hogy adjunk még x évet, mert ennyi idő alatt nem elhet, annak azt mondom húzza ki a fejét a seggéból, és írja be a böngészőbe, hogy nfl.com, nézze kicsit más csapatok hogy csinálják, és mennyi idő alatt érnek el eredményt. Fortéra nézve sem hízelgő, hogy Cutler nélkül ennyit ér az offense.
füligjimmy
Fullerrel szerintem végig futjuk a Mekkelek köröket, átrakjuk Nickelbe, szar lesz, aztán utána meg SS és FS posztokon próbálgatjuk amíg végül valahol nyújt valami átlaghoz közelítőt úgy 3 év múlva és akkor elmondhatjuk, hogy nem basztuk el az első kört anno.

több mint 8 éve
bacsii Chicago Bears 111
Terrence Mitchell is in for CB Kyle Fuller, who is on the sideline. The rest of #Bears starting secondary remains in.

Nem meglepő. 1 éve a második héten azt hittük meg van az új CB egy évtizedre. Ez lett belőle. Kurva hosszú szezon lesz ez is.
tüsi91
Az elmult oteves terv nem semmi szerintem, ahogy van. '10, '11 draftrol keretben sincs senki, ami kulonosen a '11-es class ismereteben nem kis bravur. '12, '13-rol ugye tudva levo, hogy Long es Jeffery kivetelevel kuka. Es most mar lassan a '14 draft classot is lehet temetni a ket 4-3 DT-vel meg Fullerrel.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Pedig nem kilátástalan az offense. Hozzák a yardokat, kicsit jobb a támadófal, Bushrod nagy kérdőjel volt, sztem az idén ő nem fog edzeni, Long úgy néz ki beválik, Montgomeryről elfeledkeztem, ő használható. Bocs. Red zone lehetne jobb, 2 meccs 2 INT nem lehet vele dicsekedni, de nem rossz. Érzésre is jobb az egész, egy drive-nak van eleje közepe vége, nem fejetlen kapkodás. De a cornerek egyszerűen kiherélik az egészet. Egy sima go route-on leszopnak akárkit. Az, hogy 2 meccs 0 sack tényleg felkavaró, de az irányítóknak egyszerűen nem kell respektálni senkit. Szabadulnak a labdától, és elkapás. Azt mondom, hogy az összes DPI egy szarul dobott passz után jött. Egy tisztességes playa ezt minimum leüti. De előre a lenini úton, kell Cutler, kell valami UDFA corner, aki az alapokat tudja. Fuller legyen nickel, szélen egyszerűen szar. Most zsinórban 3 bajnokesélyessel találkozol, eddig kettővel partiban voltál. Nem vagyok se hülye, se optimista, de csak egy kicsi kellene, és összeállna ez a keret. Csak találni kell egy kurva kornert, és persze valahogy összeütni az ST-t, mert ott kettőből kétszer simán vertek.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mazsolázzunk:
- 48 points is tied for the 12th-most points scored against the Bears in franchise history. Fourth team to score 48+ vs. Bears since 12/22/13
- Bears have set a franchise record for most points ever allowed in a home game
- #Bears 170 yards in penalties ties franchise record from 1944
- Két meccs 0 sack. Mcphee, Allen, Houston, Young elvisz majd 30 milliót.

Jimmy egy kérdés. Te azt mondtad, hogy szerinted ez egy 8-8as csapat. Tartod még? Mert Te is látod, írod, mondod, hogy a védelem hihetetlenül rossz, a támadófal nem ideális és Cutler nélkül nem érünk semmit. Ha netán lesz olyan meccse, amit lehoz hiba nélkül vagy csak egyszerűen a sztenderd 2 homályát megússzuk, akkor nyerhetünk, különben vesztünk. Én 6-7 győzelemre voksoltam, de a mai... huh.

Amúgy gratulálok az ST-nek is, megadták az alaphangot.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Terrence Mitchell is in for CB Kyle Fuller, who is on the sideline. The rest of #Bears starting secondary remains in.

Nem meglepő. 1 éve a második héten azt hittük meg van az új CB egy évtizedre. Ez lett belőle. Kurva hosszú szezon lesz ez is.
tüsi91
Nyilván 2. héten kellett rájönni, hogy kilátástalan. Goldman, Grassu, meg Langford amúgy kurva fontos volt. Rolle (Conte közben nem játszik rosszul Big Love alatt) meg Ball szintén sokat hozzátettek. McPhee legalább elkezdett játszani, ahogy nézem, de a csere RT sráctól gyengébb ellenfelet nem fog kapni egy darabig. Mindig a fejétől büdösödik a láb. Aki pedig azzal mer jönni, hogy adjunk még x évet, mert ennyi idő alatt nem elhet, annak azt mondom húzza ki a fejét a seggéból, és írja be a böngészőbe, hogy nfl.com, nézze kicsit más csapatok hogy csinálják, és mennyi idő alatt érnek el eredményt. Fortéra nézve sem hízelgő, hogy Cutler nélkül ennyit ér az offense.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Terrence Mitchell is in for CB Kyle Fuller, who is on the sideline. The rest of #Bears starting secondary remains in.

Nem meglepő. 1 éve a második héten azt hittük meg van az új CB egy évtizedre. Ez lett belőle. Kurva hosszú szezon lesz ez is.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szerintem Gase hozta az elvártat. A védelemben nem tudok mondani NFL szinten átlag feletti játékost. Max átlagosat, vagy azt sem. Egyszerűen szar játékosok. S lehet rosszul vannak edzve, de ha én Sir Alex alatt edzhetnék akkor sem lennék még csak NB1-es játékos sem. Szar a játékosok zöme. S jól írtad eredménykövetőbe: Cutler meccsben tartja a csapatot, hogy aztán elmenjen rajta a meccs.
tüsi91
Akkor ugye minek kellett kirúgni Tuckert? Ezt a secondaryt összerakni gyalázat. A front7 még nagyjából rendben van. Gase is tökéletesen illik a mintába, kurva jó dolgokat, csinál, utána csak a fejedet vakarod. Főleg red one-ban lesz passzbuzi, ami Clausennel tényleg röhej.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem Gase hozta az elvártat. A védelemben nem tudok mondani NFL szinten átlag feletti játékost. Max átlagosat, vagy azt sem. Egyszerűen szar játékosok. S lehet rosszul vannak edzve, de ha én Sir Alex alatt edzhetnék akkor sem lennék még csak NB1-es játékos sem. Szar a játékosok zöme. S jól írtad eredménykövetőbe: Cutler meccsben tartja a csapatot, hogy aztán elmenjen rajta a meccs.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Túlbecsültük az edzői stábot. A védelem ugyanúgy egy mentálisan kifingott, rosszul edzett, felkészített társaság. Az offense hozza az elvártat, minden értelemben. Nagy játékok, nagy hibákkal. Tudnánk velük nyerni, de a védelem... idén nem érkezett olyan játékos, aki 2 hét alatt érdemben hozzátett volna ehhez a játékhoz. Egy sem. Zéró. Nulla.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Megnéztem a Cards-Saints mecset is. Érdekesség volt, hogy 4 emberrel a Cards se nagyon tudott nyomni, nem poénból blitzelnek ennyit. Kurva sok szerelést rontanak, ezek miatt nyelik a yardokat, de red zone-ban nagyon ott vannak, tudják javítani a másik hibáját. Wheaterspoont (?) többször megkínálnám egy wheel route-tal, Ingram egyszer meg is verte, csak rossz volt a passz, ezt többet erőltettem volna. Elég szedett-vedett a támadófal jobb odala ott is. Palmer kétszer oda fogja dobni a labdát a védők kezébe, azt le kell húzni. Cutler is. Azt nem kéne. Ha van idejük, megdobják a bravúrt mindketten. Elkapó és DB poszton sokkal jobbak. Ezt tudjuk. De ne legyenek meglepetések. Előhúzták ezt a Fells nevű srácot, meg egy Johnsont. Nekünk is kéne már egy Johnson, utoljára Khalil Bell hozott meglepetés jó meccset. Piros pont annak, aki gugli nélkül megmondja melyik meccsen. Le akartam még írni néhány, minden szerénytelenség nélkül, de általam zseniálisnak tartott észrevételt, csak elfelejtettem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Előzetesen az első 6 meccsünkön simán kinéz az 1-5, ha ehhez képest lesz még egy bravúr én már elégedett leszek. A 2 legjobb wr nélkül nem hiszem hogy bármi esélyünk lenne ma (velük sem lenne sokkal több mondjuk), én nízom benne hogy tudunk egy szoros meccset játszani. Fortét tehermentesíteni kell vhogy mert egy olyan szezont mint a tavalyi biztos nem bír ki sérülés nélkül.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Jeffery nem játszik ma.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Meglehetősen várom a mai mérkőzést, mert ez egy újabb remek értékmérő a számunkra. A múlt heti nem volt rossz (túl jó sem), de az elvárásokat bőven megugrotta. Sajnos az kiderült, hogy a védelemben nincs playmaker játékos (cserébe pár masszívan túlfizetett), de legyünk pozitívak nem volt jó napjuk. Két kezdő ember nincs a Cards támadófalában, ezt ki lehetne használni. Megnézve a Packers meccset újra: ugyanazt játszottuk egész meccsen. A gond az volt, hogy a második félidőben kijött a minőségbeli különbség. Lehetett volna váltani, hogy ne fussanak szét, de kire-mire? Ha Jared Allen helyett bejön Lamarr Houston? Létszámba is baromi szűkös a védelem, hát még minőségbe. Pedig nekik is elő kellene lépni.
A Cards tavalyi PO csapat, pedig a szezon nagy részét csere QB-val játszották. Ugye Emery Trestmanre szavazott, mert egyszer megye 2-ben volt már bajnok. A Ravens offense is parádésan nyitott a vezetésével. Palmerrel amúgy 2014 óta 7-0 a mérlege a Cardinalsnak, pedig azért nem egy Aaron Rodgers ő sem, sokkal inkább egy Jay Cutler.

Hurst waive, feljött a PS-ből Brandon Dunn DE. Ferguson egész héten nem edzett, lehet csak óvatosság ez a lépés, de lehet, hogy nem játszik. (Bostic és Porter out). Szóval a mai DL rotáció, ha Ego out: Jarvis Jenkins, Eddie Goldman, Will Sutton, Lavar Edwards, Brandon Dunn. Aki ebben a névsorban nem látja a Bills védőfal képességeit az hagyjon fel ennek a játéknak a követésével. Biztos vagyok benne, hogy Fangio nem nyomatná végig a 2DL-2OLB-2ILB-3CB formációt, ha lenne 3 egyszerre használható falember a csapatban. Ratliff nagyon hiányzik.
Csak úgy érdekességnek leírom valószínűleg kik lesznek aktívak a védelemből a mai csörtén. Erős névsor következik:
DL: Jarvis Jenkins, Eddie Goldman, Will Sutton, Lavar Edwards, Brandon Dunn
OLB: Jared Allen, Pernell McPhee (Q ő is), Lamarr "4 snap" Houston", Willie Young, Sam Acho
ILB: Shea McClellin, Christian Jones, Lamin Barrow, John Timu
CB: Kyle Fuller, Alan Ball, Sherrick McManis, Terrence Mitchell
S: Antrel Rolle, Adrian Amos, Brock Vereen, Harold Jones-Quartey
Inaktív: Ego Ferguson, Jon Bostic, Tracy Porter, Bryce Callahan

Az offensetől egyszerűen több pont kell. S főleg jobb redzone hatékonyság. Mert az egészen rossz volt az offseasonben is, s a Packers ellen is 1/3, ami ha Shields nem ugrik be a field goalnál akkor 0/3. A Cardinals védelme azért jobb, mint a Packersé. Roppant kíváncsi vagyok Calais Campbellt miként oldjuk meg, Ducasse olyan szar lesz-e, mint amit várok (Packers ellen sztem nem volt annyira tré, bár két false start becsúszott (otthon...). Meg azért van egy shutdown CB, egy átlagon felüli safety. Jeffery is questionable, legalább lehet takarózni miért veszi le PP a pályáról, ha így történik. Egyszerűen több kell Royaltól, több kell Wilsontól, több kell Martysaurustól, jó lenne, ha a 2. TE-t is meglehetne találni (Miller és Lee 11 - 11 snapet voltak fenn a GB ellen), jó lenne ha a backup futók is mutatnának valamit, jó lenne ha Forte tudná azt hozni, amit 1 hete, jó lenne, ha sztem két azonos képességű QB-ból a mienk játszana jobban és hiba nélkül.

A Cardinals érdemeinek elismerése mellett, ez hazai pályán egy nyerhető meccs lehet, de ehhez az kellene, hogy ne csak Forte nyújtson jó teljesítményt, hanem még 3-4 ember előrelépjen. Mivel jövő héten a Seahawks vélhetően elgyepál minket, így a 0-3-as kezdés esélye is fennáll.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A. Ellington sérült, és biztosan nem lesz ellenetek a pályán. Ő majdnem 6-os átlagot hozott a canáriknak a sentek ellen, míg a helyettese Chris Johnson 3.7-est.
Ami viszont rossz hír, hogy az első fordulóban ők engedték a legkevesebb futott yardot az ellenfélnek 54-et miközben ti futottátok a második legtöbbet a 49ers után. Érdekes lesz ilyen szempontból a meccs. (És nem elkeseríteni akarok senkit se, de mi tragikusan botrányosak vagyunk futás ellen.)

Nagyon vacilálok, hogy ez a meccset válasszam-e a 7-órási idősávból.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Fales ment, Lavar Edwards DE jött.
tüsi91

Tud róla valaki valamit?
hpeter93
Ha valaki az előző 6 évben jött a ligába és nem a világ végéről, akkor nagy eséllyel írtunk róla anno. Edwards is ilyen.
 bowl.hu/forum/nfl-altalanos-temak/2013-as-prospect-ismertetok
Höri
A Titans draftolta, majd a következő évben kondi pickért elcserélte a Cowboyshoz, amit aztán asszem nem kaptunk meg, mert nem került rosterre. Elvileg 4-3-as DE, de ugye a Titans átállt 3-4-re, többek között ezért is kellett mennie. Amit még tudok róla: idén is Dallasban küzdött a rosterért, de nem fért be, majd a Raiders felszedte, ám ott sem kellett.

Music City Miracle
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fales ment, Lavar Edwards DE jött.
tüsi91

Tud róla valaki valamit?
hpeter93
Ha valaki az előző 6 évben jött a ligába és nem a világ végéről, akkor nagy eséllyel írtunk róla anno. Edwards is ilyen.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Mindegyik elkapónk teljes értékű edzésmunkát végzett. Jééééééééééé
füligjimmy
Jól látom? Mindegyik? 😮 White is?
Süsü
Hát persze , alig pár hete tettek egy kis fémet a lábába... Most pedig vígan rohangál fel s alá... Ja nem 😊 ... Termèszetesen ő még nem edz.....
Tomcsik
Ezért kérdeztem rá! Akkor nem mindegyik! : )
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mindegyik elkapónk teljes értékű edzésmunkát végzett. Jééééééééééé
füligjimmy
Jól látom? Mindegyik? 😮 White is?
Süsü
Hát persze , alig pár hete tettek egy kis fémet a lábába... Most pedig vígan rohangál fel s alá... Ja nem 😊 ... Termèszetesen ő még nem edz.....

több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Mindegyik elkapónk teljes értékű edzésmunkát végzett. Jééééééééééé
füligjimmy
Jól látom? Mindegyik? 😮 White is?
több mint 8 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Fales ment, Lavar Edwards DE jött.
tüsi91

Tud róla valaki valamit?
hpeter93
UDFA-ként került a kótaji Olajbányászba, ahol gyenge kezdés után erősen visszaesett a taljasítménye. 😊
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Fales ment, Lavar Edwards DE jött.
tüsi91

Tud róla valaki valamit?
hpeter93
Ja, például, hogy most igazolta le a Bears. Férfi, anya szülte, csillagjegye kos. 3 hét múlva nem lesz rosteren.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Fales ment, Lavar Edwards DE jött.
tüsi91

Tud róla valaki valamit?

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Fales ment, Lavar Edwards DE jött.