Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Megnéztem az első negyedet. Amit a támadófal produkált az a "legszebb" időket idézte. Úgy, hogy inkább most átnyomom a forma 1re.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Néhàny gondolat az esti meccsről... Sokkal jobban nézett ki a dolog O és D részen is, mint a Phins ellen... Cutler fasza volt 9/8 ... Mondjuk azt hittem agyfaszt kapok, amikor megfutott egy 14 yardot TD-t és nem éppen kímélte magát, leszállt a sisak a fejéről, ami nem is lett volna akkora baj, ha nem feleslegesen csinálja, mivel visszafújták az egészet Long holdingja miatt....Cutler jó volt, még úgy is hogy Jeffrey nem volt és Wilson is hamar elhagyta a pályát (hamstring), bár előtte volt 2 szép elkapása... Cuty tolt egy 48y passzot is Bellamynak, csak azt is visszahozták az O fal faszsága miatt...A futások egész jól mentek, főleg Langford élt, aki közel 90 yardot futkorászott...A D elment, bár a Colts első O-t nem nagyon tudták megállítani... McPhee egy állat volt amíg fennt volt... 1 sack 4 tackle és csak nehezen tudták tartani... Acho ismét jó volt Sack és fumbli amit Goldman szedett össze...Bass volt a legjobb... sack, tfl, QB hit, QB hurry és szép szerelések... CB -ben Mitchell jól küldte, lehúzott egy szép intet és volt pár jó szerelése...Ez nem mondható el Fullerről akit többször is szétszopatott Hilton, szoptunk róla egy 41 yardos passt amit megfejelt egy 15 yard büntivel, mert kurva keménynek kellett lennie... és volt vagy 3 miss tacklje... Kurva szar volt és akkor még finom voltam...Rajta kívül az O line volt elég tré, sok bünti még mindig, engedtek sacket Cutleren.... Összességében jobban festett mint a Phins ellen, de van még hova fejlődni...

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 www.nola.com/lsu/index.ssf/2015/05/lsus_lael_collins_nfl_salary.html
Itt a cikk ha érdekel valakit

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
de talán TJ Clemmings tényleg megért volna egy lövést 4/7-re.
tüsi91
Az olyan csapatoknál -akiknél ekkora kavarás van a támadófalban- értettem legkevésbé, hogy La'el Collins miért nem ért meg egy 7.körös picket. Max kidobtál egy olyan cetlit amivel általában amúgy is max PS játékost húzol.
Bazzani
Ha jól tudom azt híresztelték, hogy nem fogja aláírni a szerződését, ha valaki elviszi a késői körökben.
ervinator
Igen ezt olvastam én is. De mit csinált volna? Mert ha jól tudom akkor más csapathoz sem írhatott volna alá ha kiválasztják.
Bazzani
nem is akart, ez volt a lényeg, mert akkor a jövő évire újra jelentkezhetett volna
*ha jól emlékszem
viszont UDFA-ként erre nem volt lehetősége
sapka
Na ezt a részt nem tudtam, köszi.
Bazzani
Lehet én tudom hülyén, de pont hogy nem jelentkezhetett volna újra, mivel már jelentkezett erre, és ha jól tudom csak egy draftra jelentkezhetsz... Így inkább FA akart lenni, mivel így jobban járhat mintha 6-7. Körben elviszik... volt is erről egy cikk. A lényege hogy ha FA így oda megy ahova ő akar, másrészt a tenderezése más egy FA és egy draftolt játékosnak...elvileg ha jól tolod akkor hamarabb tárgyalhatsz nagyobb lóvékról a szerződés strutúrája miatt...ezért azt hallani azt mondták az ügynökével hogyha 3. Körnél később négy ki inkább FA piacon próbálkozik...

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
de talán TJ Clemmings tényleg megért volna egy lövést 4/7-re.
tüsi91
Az olyan csapatoknál -akiknél ekkora kavarás van a támadófalban- értettem legkevésbé, hogy La'el Collins miért nem ért meg egy 7.körös picket. Max kidobtál egy olyan cetlit amivel általában amúgy is max PS játékost húzol.
Bazzani
Ha jól tudom azt híresztelték, hogy nem fogja aláírni a szerződését, ha valaki elviszi a késői körökben.
ervinator
Igen ezt olvastam én is. De mit csinált volna? Mert ha jól tudom akkor más csapathoz sem írhatott volna alá ha kiválasztják.
Bazzani
nem is akart, ez volt a lényeg, mert akkor a jövő évire újra jelentkezhetett volna
*ha jól emlékszem
viszont UDFA-ként erre nem volt lehetősége
sapka
Na ezt a részt nem tudtam, köszi.

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
de talán TJ Clemmings tényleg megért volna egy lövést 4/7-re.
tüsi91
Az olyan csapatoknál -akiknél ekkora kavarás van a támadófalban- értettem legkevésbé, hogy La'el Collins miért nem ért meg egy 7.körös picket. Max kidobtál egy olyan cetlit amivel általában amúgy is max PS játékost húzol.
Bazzani
Ha jól tudom azt híresztelték, hogy nem fogja aláírni a szerződését, ha valaki elviszi a késői körökben.
ervinator
Igen ezt olvastam én is. De mit csinált volna? Mert ha jól tudom akkor más csapathoz sem írhatott volna alá ha kiválasztják.
Bazzani
nem is akart, ez volt a lényeg, mert akkor a jövő évire újra jelentkezhetett volna
*ha jól emlékszem
viszont UDFA-ként erre nem volt lehetősége

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
de talán TJ Clemmings tényleg megért volna egy lövést 4/7-re.
tüsi91
Az olyan csapatoknál -akiknél ekkora kavarás van a támadófalban- értettem legkevésbé, hogy La'el Collins miért nem ért meg egy 7.körös picket. Max kidobtál egy olyan cetlit amivel általában amúgy is max PS játékost húzol.
Bazzani
Ha jól tudom azt híresztelték, hogy nem fogja aláírni a szerződését, ha valaki elviszi a késői körökben.
ervinator
Igen ezt olvastam én is. De mit csinált volna? Mert ha jól tudom akkor más csapathoz sem írhatott volna alá ha kiválasztják.

több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
de talán TJ Clemmings tényleg megért volna egy lövést 4/7-re.
tüsi91
Az olyan csapatoknál -akiknél ekkora kavarás van a támadófalban- értettem legkevésbé, hogy La'el Collins miért nem ért meg egy 7.körös picket. Max kidobtál egy olyan cetlit amivel általában amúgy is max PS játékost húzol.
Bazzani
Ha jól tudom azt híresztelték, hogy nem fogja aláírni a szerződését, ha valaki elviszi a késői körökben.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
de talán TJ Clemmings tényleg megért volna egy lövést 4/7-re.
tüsi91
Az olyan csapatoknál -akiknél ekkora kavarás van a támadófalban- értettem legkevésbé, hogy La'el Collins miért nem ért meg egy 7.körös picket. Max kidobtál egy olyan cetlit amivel általában amúgy is max PS játékost húzol.

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Este újabb meccs, ahol kiderül kik azok, akik teljesen alkalmatlanak erre a sportra. Azon csodálkozok, hogy Millset még nem rakták be guardba (szó már volt róla). Edge rusherek ellen sajnos látszik, hogy kevés, de jobb futás blokkoló, mint pass protector, belül talán kevésbé jönnének ki a hiányosságai. Nyilván rögtön felvetődik a kérdés, hogy kit raknál ki a szélre. Én Kyle Longot biztos nem. Álljon össze a Slauson-Monty-Long belső hármas, max az RT poszt lóg, amivel még együtt lehetne élni, ha Bushrod sem lenne olyan amilyen. Sasoljuk Lenot, Olat erősen, mert lehet fognak akciót látni idén éles meccsen. Nekem nem volt bajom a Langford pickkel, sőt, de talán TJ Clemmings tényleg megért volna egy lövést 4/7-re.

Úgy offense oldalon nagyjából erre vagyok kíváncsi.

Védelemben remélem Amos kezd és megnézzük, hogy egy Andrew Luck, TY Hilton mittomén még ki ellen mit tud. De úgy nagyjából ez elmondható az egész secondaryre is, sőt az egész védelemre is.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Remek összefoglaló az előző 10 évről 😀


Szerkesztette: Höri

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Szedegetem össze itt tőletek, meg egyéb helyekről a hírmorzsákat és kissé le vagyok hangolva, ha a szezonunkra gondolok. Évekig jogosan szidtuk a falat, mára már senki nincs belőlük itt, erre megint lehet, hogy belecsapunk a szarba. Az újonc elkapónk sérülése is bosszantó, de talán tényleg vissza tud térni még időben és akkor még tétje is lesz a meccseknek......

Igazából én, mint nem szakértő, mezei drukker, egy pár dolgot kívánnék a szezonban. Örülnék:
- ha Cutler az érthetetlen megoldásait (tudjátok miről beszélek) leredukálná 4-5 meccsenként 1-2-re,
- ha Jeffery nem ejtene el 4-5 biztos TD-t idén, mint eddig,
- ha a fal legalább a '13-as szintet hozná,
- ha lenne futójáték,
- ha a jól fizetett zsoldosaink generálnának némi nyomást már az ellenfelek irányítóira,
- ha Jennings Pro Bowl szezont produkálna,
- ha az ST lép pályára, ne kapjunk gyomorgörcsöt.

Lehetne még írni és ez is sok, de ha a fele megvalósulna, én már boldog lennék és talán valami eredménye is lenne. Ha nem, megint top 10-es draftot várhatunk........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
A második előszezon meccs előtt Forte itt éppen Luck-kal kokettál.


csi77
Ez csak közös edzés volt szerintem.
Bazzani
Valóban, így a helyes, még nem is volt meg a meccs, azt akartam írni, hogy leendő ellenfelünkkel..... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Állítólag Leno a kezdőkkel gyakorol RT-ben....OK hogy Mills szar, de hogy Leno jobb lenne afelől erős kétségeim vannak...

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A második előszezon meccs előtt Forte itt éppen Luck-kal kokettál.


csi77
Ez csak közös edzés volt szerintem.
Bazzani
Igen és lesz még egy közős edzés és szombaton lesz velük a 2. Preseason meccs...

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A második előszezon meccs előtt Forte itt éppen Luck-kal kokettál.


csi77
Ez csak közös edzés volt szerintem.

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
A második előszezon meccs előtt Forte itt éppen Luck-kal kokettál.


Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
picidzé Chicago Bears 532
Végre egy objektív elemzés!
 www.windycitygridiron.com/2015/8/17/9169619/nfc-north-quarterbacks-rank-jay-cutler-aaron-rodgers-matthew-stafford-teddy-bridgewater

Ursus arctos budapestiensis
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Whiteról amúgy is kijelentették, hogy julio jones klón. Neki is volt fáradásos törése, így a 2. évében 4 meccs után IR-re ment. Azóta top3 WR hátha white is hasonló utat fog bejárni 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Sajnalom White-ot... :-/
Hogy sikerult?
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy ok a Vikings meg a Lions nem profi csapat. Akkor nézd meg a Pats 4.-5. WR-ét. Nullkilométeres mind.
A csapatok nem költenek erre, mert ha kidől a sztárelkapó akkor kb mindegy.
A Bears kerete legkevésbé itt lyukas, White-al sem lett volna ránézésre PO kaliber.Bazzani
Oké, itt a 3., meg 4. számú is nullkilométeres. Jeffery állandóan sérüléssel bajlodik. Most is egyébként. Tud sérülten játszani, de valami mindig van vele. Royal hányszor játszott végig 16 meccset? De ezt hagyjuk is, egy állandóan sérüléssel bajlódó elsőszámú (na, őt tényleg nem lehet pótolni, nem is ezt mondom), egy 30 éves slot (tavaly de hiányzott), meg 2 újonc (oké, 19 karrier elkapás), akinek ez elég, annak elég. Majd mi is előhúzunk egy Edelmant legfeljebb.

Ez nálam egy 8-9 győzelmet tudó keret. Kellett volna egy kezdő RT, egy TE, egy WR a padra, oszt csókolom, kiegyenesítesz 3 kérdőjelet. Vagy abból kettőt, azért nem minden papsajt. De hogy így be lehet adni ezt az újjáépülünk dumát?! És ettől kezdve, amíg Fox itt van, addig minden győzelem meglepetés lesz?! A szájbakúrt Trestman tudott 8 győzelmet hozni. Azóta mi változott? Elment Marshall, Melton, oszt csocsi. Tavaly szezon kalap szar volt, de kb. 3 játékon múlott, hogy nem kezdtük a szezont 5-1-es mérleggel. Egy tesitanár és egy könyvmoly körberöhögtette a csapatot, erre mindenki jaj újjáépülünk? A védelemben kapnak még egy esélyt a másod-harmadéves fiatalok egy komoly edző keze alatt, ezt nem nevezném újjáépítésnek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jimmy ok a Vikings meg a Lions nem profi csapat. Akkor nézd meg a Pats 4.-5. WR-ét. Nullkilométeres mind.
A csapatok nem költenek erre, mert ha kidől a sztárelkapó akkor kb mindegy.
A Bears kerete legkevésbé itt lyukas, White-al sem lett volna ránézésre PO kaliber.

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
De hogy így készültek fel arra, hogy valaki kiesik a kezdőből, az kiábrándító. füligjimmy
Szerintem ebben nincs igazad. Az NFL csapatokban a 4. elkapó poszton már nagyon kevés helyen ül bizonyítottan jó játékos.
Nézzük a csoportot:
Packers: Jordy, Cobb, Adams alap, mögöttük Janis újonc, Montgomery újonc, Abbrederis másodéves de sérült volt, többi mégjobban kuka.
Vikings: Wallace, Johnson, Wright a kezdő hármas mögöttük a rettenetes évet záró Patterson majd a 8 elkapásos Thielen és az újonc Diggs a többit hagyjuk
Lions: Megatron, Tate és Murphy majd a 200 yardos Fuller és a hátam közepére nem kívánt (tavaly a liga egyik legrosszabb elkapója) Jeremy Ross, és a tavaly nem játszó TJ Jones esetleg a 132.csapatánál játszó Salas.

Egyszerűen a csapatok nincsenek felkészülve a sztár elkapójuk (a Ti esetetekben sztár elkapónak szánt játékos) pótlására.Bazzani
A Packers rendszerében a seggükből előrántanak valakit, az is képes 600 yardra. Egyébként azt mondtam, profi csapatok ezt nem így csinálják, a Lions, Vikings nem tudom, hogy jön ide. De sztem a Lionsnál nincs egy fillér se, hogy költsenek cserékre, a Vikings meg nem tudom mit csinál. Mike Glennon produkált jobb szezont, mint Bridgewater, egyiket lecserélték, a másik elvileg franchise QB.


Angelo és Emery szemetét nem kevés idő lesz kisöpörni. 10 éve nem draftolunk normálisan ide jutottunk.

Ez emg egy olyan dolog, hogy Emerey átvett egy kvázi rájátszáskaliber ('10-ben csoportdöntő, '11-ben is meglett volna) csapatot, '12-ben pedig 10 győzelem kevés volt. Voltak persze bőven hiányosságok, de akkor is tudott ez a csapat 10 győzelmet, még 3 évvel ezelőtt. A szarszemét Angelo átadott egy keretet, aminek a bajnoki címhez köze nem lehetett, de a 9-10 győzelem reális elvárás lehetett minden évben. Tavalyelőtt 8 győzelem, szóval szerintem a tavalyi összeomlást nem lehet a keretre fogni. Nálam nem működik ez a Gyurcsány a hibás mentalitás, ezt a csapatot elvileg nem a romjaiból kell felépíteni.füligjimmy
Ja Packers rendszere = Arod 😊

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
De hogy így készültek fel arra, hogy valaki kiesik a kezdőből, az kiábrándító. füligjimmy
Szerintem ebben nincs igazad. Az NFL csapatokban a 4. elkapó poszton már nagyon kevés helyen ül bizonyítottan jó játékos.
Nézzük a csoportot:
Packers: Jordy, Cobb, Adams alap, mögöttük Janis újonc, Montgomery újonc, Abbrederis másodéves de sérült volt, többi mégjobban kuka.
Vikings: Wallace, Johnson, Wright a kezdő hármas mögöttük a rettenetes évet záró Patterson majd a 8 elkapásos Thielen és az újonc Diggs a többit hagyjuk
Lions: Megatron, Tate és Murphy majd a 200 yardos Fuller és a hátam közepére nem kívánt (tavaly a liga egyik legrosszabb elkapója) Jeremy Ross, és a tavaly nem játszó TJ Jones esetleg a 132.csapatánál játszó Salas.

Egyszerűen a csapatok nincsenek felkészülve a sztár elkapójuk (a Ti esetetekben sztár elkapónak szánt játékos) pótlására.Bazzani
A Packers rendszerében a seggükből előrántanak valakit, az is képes 600 yardra. Egyébként azt mondtam, profi csapatok ezt nem így csinálják, a Lions, Vikings nem tudom, hogy jön ide. De sztem a Lionsnál nincs egy fillér se, hogy költsenek cserékre, a Vikings meg nem tudom mit csinál. Mike Glennon produkált jobb szezont, mint Bridgewater, egyiket lecserélték, a másik elvileg franchise QB.


Angelo és Emery szemetét nem kevés idő lesz kisöpörni. 10 éve nem draftolunk normálisan ide jutottunk.

Ez emg egy olyan dolog, hogy Emerey átvett egy kvázi rájátszáskaliber ('10-ben csoportdöntő, '11-ben is meglett volna) csapatot, '12-ben pedig 10 győzelem kevés volt. Voltak persze bőven hiányosságok, de akkor is tudott ez a csapat 10 győzelmet, még 3 évvel ezelőtt. A szarszemét Angelo átadott egy keretet, aminek a bajnoki címhez köze nem lehetett, de a 9-10 győzelem reális elvárás lehetett minden évben. Tavalyelőtt 8 győzelem, szóval szerintem a tavalyi összeomlást nem lehet a keretre fogni. Nálam nem működik ez a Gyurcsány a hibás mentalitás, ezt a csapatot elvileg nem a romjaiból kell felépíteni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én is azzal értek egyet hogy ez pech... Olyan elkapó aki bizonyított és 6-700 yard season benne van, nem nagyon ül 4-5. számú opciónak. Royalt hozta Pace és eddig ő nagyon jónak tűnik... Mellesleg most kiderül Wilson képes -e NFL szinten játszani... Ez a brigád White nélkül is elég kell hogy legyen... Ami sokkal aggasztóbb, és amiben egyet értek Tüsivel az a 2 tackle,a harmatos libaafos kőkemény 3 napos kiszáradt kutyaszar hozzájuk képest...Védelemben az egész secondary nagy kérdőjel... A D fal harmatos, ha ne adj isten Ratliff kiesik, amire van esély mivel az elmúlt 3 évben egy szezont se tolt végig, akkor még nagyobb bajban leszünk...5 tech DE nincs a csapatban...A futást még tán úgy-ahogy meg tudják fogni, de valahogy nem látom hogy a QB-ra bármi nyomást tudnának helyezni...White elvesztése nagy érvágás, de az említett gondok miatt jobban aggódok...