Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Fun fact: ma derült ki, hogy egy kollégám (külpolszerkesztő, hír tv) együtt érettségizett a Chicagoban nyolc szezont töltő Mike Brown safetyvel.berger90
én meg egyszer két méterre voltam Jamarcus Webbtől 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Fun fact: ma derült ki, hogy egy kollégám (külpolszerkesztő, hír tv) együtt érettségizett a Chicagoban nyolc szezont töltő Mike Brown safetyvel.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Várjuk meg a meccseket. Azért azt hozzátenném, hogy Elek intelligens legalább, míg a többiek közül Jones és Bostic ezt az adalékanyagot nyomokban sem tartalmazza. Elek elsőévében elég sokféle feladatot megoldott. Nincsenek elvárásaim, de Bostic totál reménytelen, szóval...

Kyle Woestnann OLB-t nagyon dícsérik, majd a PS meccsen meglátjuk. Mindenesetre a neve nagyon fasza.tüsi91
Ahhoz nagyon jónak kéne lennie, hogy megragadjon... Houston, Young, Allen, Acho, Bass, McPhee és bizonyos sub packokban még Jones is Meki is kitolódhat... És eddig minden OLB-ről jó hírek jönnek a campből... Mondjuk nem tudom Young mikor és hogyan tér vissza a sérülésből, szóval tán emiatt lehet egy kis esélye...

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kyle Woestnann OLB-t nagyon dícsérik, majd a PS meccsen meglátjuk. Mindenesetre a neve nagyon fasza.tüsi91
😀😀
Legalább valami.

A fogadásunk alanyáról van valami hír?

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Várjuk meg a meccseket. Azért azt hozzátenném, hogy Elek intelligens legalább, míg a többiek közül Jones és Bostic ezt az adalékanyagot nyomokban sem tartalmazza. Elek elsőévében elég sokféle feladatot megoldott. Nincsenek elvárásaim, de Bostic totál reménytelen, szóval...

Kyle Woestnann OLB-t nagyon dícsérik, majd a PS meccsen meglátjuk. Mindenesetre a neve nagyon fasza.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát srácok ezt is megéltük...Az hagyján hogy nagyon úgy néz ki hogy Meki lesz az egyik kezdő ILB, de ráadásul ő hívja a D playeket...Ha Fangió csinál egy D captaint egy bustból meglengetem előtte a kalapom...

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Valamelyik amerikai újság, vagy netes oldal a liga legrosszabb csapatát látja bennünk. Lehet, hogy én vagyok elfogult, de a tavalyi minden tekintetben világröhej csapattal is nyertünk 5-öt, nem látom, hogy ezt miért ne tudnánk most is megcsinálni. Mindig érdekes az új éra, most is lehet találgatni, és mindjárt kezdődik.tüsi91
Nekem is hihetetlenül furcsa olvasni (főleg az elmúlt tizenpár év fényében), hogy a detroiti média két kötelező győzelemmel számol a Bears ellen. Marhára nem lesz az olyan könnyű szerintem.
Mondjuk egy dologra biztos jó lesz ez az év. Megmutatja, hogy mekkora zseni valójában Gase és Fangio vagy pedig csak a kezükbe kapott játékoskeret tette őket igazán naggyá.Bazzani
így van, szerintem senki sem tudja igazán megítélni most a Bears erejét, a keret elvileg nem alkalmas hangos sikerek elérésére, az edzői stábnak jó kis erőfelmérő lesz ez. Főleg a védelem az ahol én szeretném látni Fangio hatását, fel kell hogy rajzolódjon valami jövőkép idén, ha mást nem legalább lássuk azt hogy mely húzások váltak be és melyik csapatrészeken kell még javítani. Ha eredményekben nem is de teljesítményben jót hoznak idén én már akkor is elégedett leszek. Kár hogy az első meccs pont az ami leginkább beleszámítana az összképbe, én mindenesetre várom a bravúrt, egy meglepően masszív Bears meglepheti a mindig álmosan kezdő GB-t.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valamelyik amerikai újság, vagy netes oldal a liga legrosszabb csapatát látja bennünk. Lehet, hogy én vagyok elfogult, de a tavalyi minden tekintetben világröhej csapattal is nyertünk 5-öt, nem látom, hogy ezt miért ne tudnánk most is megcsinálni. Mindig érdekes az új éra, most is lehet találgatni, és mindjárt kezdődik.tüsi91
Nekem is hihetetlenül furcsa olvasni (főleg az elmúlt tizenpár év fényében), hogy a detroiti média két kötelező győzelemmel számol a Bears ellen. Marhára nem lesz az olyan könnyű szerintem.
Mondjuk egy dologra biztos jó lesz ez az év. Megmutatja, hogy mekkora zseni valójában Gase és Fangio vagy pedig csak a kezükbe kapott játékoskeret tette őket igazán naggyá.

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
1. Ki az a Sutton?
2. Garzanal nem lehet rosszabb C még MOntgomery sem.tüsi91
Slauson lesz az, de tökmind1; Montgomery pedig nagyon rossz, naggggyon rossz

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha tényleg a Sutton-Monty-Long belső hármas nyeri a TC battlet ott katasztrófa lesz, Montgomery már vagy 2 éve kiégett, itt meg kezdeni fog, aztmindenit!!! Ez sor rosszabb mint az a legendás Bears line Webbékkel, meg Mike Ticeokkal.sapka
😊 ez azért vicces. Mert azt nagyon-nagyon nehéz megismételni, alulmúlni lehetetlen. Legalább most két minimum átlagos guard van, Bushrod képes átlagos NFL teljesítményre, Mills talán gyenge pont. Én is jobban örülnék Grasunak. Azokban az időkben amúgy egy NFL átlag alatti teljesítménynek felállva tapsoltunk.

1. Ki az a Sutton?
2. Garzanal nem lehet rosszabb C még MOntgomery sem.
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Ha tényleg a Sutton-Monty-Long belső hármas nyeri a TC battlet ott katasztrófa lesz, Montgomery már vagy 2 éve kiégett, itt meg kezdeni fog, aztmindenit!!! Ez sor rosszabb mint az a legendás Bears line Webbékkel, meg Mike Ticeokkal.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Szerintem White is jó lesz. Remélhetőleg az O fal sem tizedelődik meg mint tavaly, azt hiszem 9 féle összeállításban szerepeltünk ami a legtöbb változás volt a ligában belül...D oldalon nagy javulást várok elsősorban Fangio miatt, persze ő sem csodatevő, de eddig bárhol megfordult jó D-t rakott össze. Allen előtt ott s példa, Peppers is meg tudta csinálni a váltást, pedig ő se mai gyerek és világ életében DE volt. Az OLB corp nekem tetszik, sokat várok a McPhee, Acho, Bass triotól... A D fal viszont nagyon karcsú, ezért nem is értem miért nem érdeklődünk pl Tony McDaniel vagy Big Red iránt, szerintem nem kerülnének vészesen sokba és solid dephtet adnának, ilketve Ego és Sutton lehetne DE-ben sokkal többet és nem kéne annyit rotálniuk DT-ben....

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bár a PS meccsek sem adnak tiszta képet a csapatról, de valamiféle támpontod igen. Ami valószínűsíthető, hogy bár szerintem a szezon elején még döcögős lesz, de az offense-sel nem lesz gond. Maradt az a keret gyakorlatilag, aki a Trestman "éra" 1. évében mutatott jó dolgokat. Abból lecseréltünk egy Brandon Marshallt (aki megint visszafelé ugat), jött helyett White, aki sérült, meg alapból lesz vele munka. Illetve Earl Bennettet lecserélted Royalra. No és persze Garza. Minden jel arra mutat, hogy többet szeretnénk futni. Bár nagyon dicsérik a belső 3-ast, de én hiszem ha látom, hogy tudunk is futni. Martz alatt azért ez nagyon ment, Cutler is franchise irányítónak tűnt, pedig se passprot, se elkapók nem voltak. Remélem Gase merít az Öregtől. Mindenesetre az sokat lendítene a dolgon, ha a két tackle mondjuk a 2013-as szinten játszana. Mert ott a Bushrod-Mills duó játéka elfogadható volt, szemben a tavalyival. De én már azzal is elégedett lennék, ha egyikük jó lenne. Belül a Slauson-Montgomery-Long hármas tűnik befutónak. Csere TE nincs, ettől még lehetünk jók. Forte, Royal, Jeffery, Bennett. A 4 fő célpont a szezon elején, s ez még akkor is elég kell, hogy legyen, ha tudjuk, hogy AJ és Martysaurus football IQ-ja elmarad a az NFL átlagtól. S ott van Royal és Wilson. Nyilván egy jó Cutler nélkül ez sem ér szart sem.

A védelem más tészta. Hiába nagy koponya Fangio. 49-ersnél volt egy WIllis, Bowman, Aldon Smith, Brooks LB sora, ott volt Justin Smith, akitől működött az egész, s ilyen kaliberű emberek nálunk nem igen vannak. A DL-ben van egy rookie NT, két eddig nem sok vizet zavaró másodéves, egy szürke Jenkins, egy új pozíciót tanuló semmit mutató harmadéves, meg egy krisztusi korban lévő, sérülékeny, ám még mindig NFL szintet megütő Ratliff. Nincs klasszikus 5tech játékos, mindenki marha jól edz, aztán majd meglátjuk ki az, akit nem pakolgatnak annyira arrébb, csak egy kicsit.
Aztán ott az OLB corp, ahol Allen 34 éves és új posztot tanul, Houston, aki ACL-ből jön vissza és új posztot tanul, Young, aki achilles szakadásból jön vissza és új posztot tanul. S csak ők 20 milliót zsebre raknak. Van McPhee, aki egyfajta mindenesként működhet, illetve két depthet adó ember Acho és Bass, akik a TC heroi. De a futballmeccs más szint. Aztán vannak az ILB-k, ahol Jones egy nem túl eszes játékos, de nálam még mindig front runner, egy a karrierjét újraindítani akaró Foster, egy segghülye Bostic, meg egy már harmadik posztján szenzációsan edző Mekkelek, csak valahogy a pályán nem láttuk még ezt a kimagasló performanszt. Azaz van a front seven, ahol nem tudunk 3 olyan játékost megnevezni, akire lehet azt mondani, hogy igen ő alap. Nyilván ha a fiatalok a DL-ben beérnének és az Allen-Houston-Young 3-asból csak 1 beválna, meg a pálya közepén is tudnánk elfogadhatóan játszani már jó lenne. Sok a ha. Egy szó mint száz én nem számítok nagy dolgokra, az elmúlt két év röhejét kell felül múlni. S akkor nem beszéltünk még a safetykről, meghogy a CB poszt elég gyérnek tűnik.

Valamelyik amerikai újság, vagy netes oldal a liga legrosszabb csapatát látja bennünk. Lehet, hogy én vagyok elfogult, de a tavalyi minden tekintetben világröhej csapattal is nyertünk 5-öt, nem látom, hogy ezt miért ne tudnánk most is megcsinálni. Mindig érdekes az új éra, most is lehet találgatni, és mindjárt kezdődik.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Aldon Smithet cutolta a 49ers... A barom hülyéje... Ittas vezetés, vandalizmus, cserbenhagyásos gázolás...

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
TC... Szerencsére mindenki kurva jó az edzéseken. Mindenki elkap mindent, mindenki erősebb, mint valaha, mindenki gyorsabb stb. Ahogy lennie kell. Cucc nélküli edzések, kevés kontaktos edzés. Szóval nagyon kíváncsi leszek a PS meccsekre, ahol kiderül, hogy kik azok akik mégse annyira jók.tüsi91

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
White a jövő héten kezdheti a futóedzéseket:  profootballtalk.nbcsports.com/2015/08/06/bears-first-rounder-kevin-white-to-begin-running-next-week/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
TC... Szerencsére mindenki kurva jó az edzéseken. Mindenki elkap mindent, mindenki erősebb, mint valaha, mindenki gyorsabb stb. Ahogy lennie kell. Cucc nélküli edzések, kevés kontaktos edzés. Szóval nagyon kíváncsi leszek a PS meccsekre, ahol kiderül, hogy kik azok akik mégse annyira jók.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kis beszàmoló a TC-ről. Kezdjük a sérültekkel. Legfontosabb hiányzó White, akinek a sípcsontjával vannak gondok. Azt mondják semmi komoly, de pihentetnie kell...Jeffreynek a vállával akadt gond, de már jól van. Ola térdsérülés miatt hagyta abba az edzést, súlyosságáról nincs infó...Fabuluje astmás rohamot kapott, az edzők kísérték le, már jobban van...Ball sem fejezte be az edzést, de nincs pontos infó róla mi történt vele...TE Brian Vogler is sérült...
Fontosabb történések az edzésen: Bushrood levette McPheet az edzésen az egy-egy elleni pass rush drilleken...
A futók közül Carreynek voltak szép megmozdulásai.
Jeffery bemutatott pár szép elkapást.
Eddig az edzésen Vereen az első csapatban van. A felállások nagy részében Jennings a nickel és Ball játszott szélen míg meg nem sérült... Persze ez még nem jelent semmit, lehet csak felállásokat varriálnak az edzők...
OLB-k közül Acho és Bass jól mozgott 1-1 elleni játékban szivatták az embereiket ( Fabuluje, Jefferson) Bass szerintem nagyon jó lesz idén...
Ezen kívül Mekit emeltek ki az edzők jól mozgott és 2 passzt is leütött... Egyenlőre a Jones-Meki páros gyakorol középen, jónak tűnnek eddig, de korai lenne kijelenteni, hogy ők a kezdők...
CB Terence Mitchell lehúzott egy intet Cardentől, aki eddig nagyon gyengus...
Cutler Royalnak adott szép TD passza kiemelendő még...
Ezek voltak a lényegesebb történések...

több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Viszont egy olyan védelemben, ahol lyukas a runD#, ott sokat érhet.undisputedly
ezért érdeklődünk mi is utána
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Igazából minden védelem ott kezdődik,hogy fogd meg a futást. Arra meg jó. Ahogy írtam a Hawks topicban is, manapság eléggé elértéktelenedett a tiszta futás elleni DT értéke, szóval ha minden poszton jó játékosok közül kell választani, akkor 2down DT-t tesz ki szerintem sok csapat.

Viszont egy olyan védelemben, ahol lyukas a runD#, ott sokat érhet.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hmmm Tony McDanielt cutolta a Seahawks, lehet nem lenne baromság lecsapni rá gyorsan....Tomcsik
Amint megláttam nekem is ez jutott az eszembe. Lesz rá pár érdeklődő. Tudjuk az okát a kivágásának?Süsü
egysíkú futás elleni 2downos DT, feláldozható kategória
helyén Rubin olcsóbb, nagyobb upsidel, pass rushban is többbraxa88
Na ja de ha megnézed a falunkat, akkor bizony minden erősítés ráfér McDonald cutolása után jelentősen gyengült az amúgy sem acélos egység. Ratliff jó, de öreg és sokat sérült, Goldman ujjonc, Terry Williams undrafted (már ha roostert csíp) Szóval rengeteg múlik egy öreg veteránon és 2 ujjoncon (+Sutton és Ferguson is csak 2. éves ráadásul sémaváltás miatt változik a posztjuk...) Szóval én erősítésnek érezném. Kicsivel több variáció a falban, tapasztalt és futás ellen kifejezetten jó játékos...

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Hmmm Tony McDanielt cutolta a Seahawks, lehet nem lenne baromság lecsapni rá gyorsan....Tomcsik
Amint megláttam nekem is ez jutott az eszembe. Lesz rá pár érdeklődő. Tudjuk az okát a kivágásának?Süsü
egysíkú futás elleni 2downos DT, feláldozható kategória
helyén Rubin olcsóbb, nagyobb upsidel, pass rushban is több
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hmmm Tony McDanielt cutolta a Seahawks, lehet nem lenne baromság lecsapni rá gyorsan....Tomcsik
Amint megláttam nekem is ez jutott az eszembe. Lesz rá pár érdeklődő. Tudjuk az okát a kivágásának?Süsü
Igen, egy bizonyos Wilson és Wagner.balazs799
Pénzügyi okok... Wagnert megkínálták egy 45 misis szerződéssel és ezzel a liga legjobban fizetett ILB-e lett és Wilsonnal is hosszabbítottak asszem 86 milla vagy ilyesmi...

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hmmm Tony McDanielt cutolta a Seahawks, lehet nem lenne baromság lecsapni rá gyorsan....Tomcsik
Amint megláttam nekem is ez jutott az eszembe. Lesz rá pár érdeklődő. Tudjuk az okát a kivágásának?Süsü
Igen, egy bizonyos Wilson és Wagner.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Hmmm Tony McDanielt cutolta a Seahawks, lehet nem lenne baromság lecsapni rá gyorsan....Tomcsik
Amint megláttam nekem is ez jutott az eszembe. Lesz rá pár érdeklődő. Tudjuk az okát a kivágásának?