Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 073 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hmmm Tony McDanielt cutolta a Seahawks, lehet nem lenne baromság lecsapni rá gyorsan....Tomcsik
Amint megláttam nekem is ez jutott az eszembe. Lesz rá pár érdeklődő. Tudjuk az okát a kivágásának?Süsü
Igen, egy bizonyos Wilson és Wagner.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Hmmm Tony McDanielt cutolta a Seahawks, lehet nem lenne baromság lecsapni rá gyorsan....Tomcsik
Amint megláttam nekem is ez jutott az eszembe. Lesz rá pár érdeklődő. Tudjuk az okát a kivágásának?
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hmmm Tony McDanielt cutolta a Seahawks, lehet nem lenne baromság lecsapni rá gyorsan....

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Megmondom neked őszintén tüsi, hogy nem akarom Long-ot RT-ben látni ( LT-ben meg végképp, ha Bushrod még rosszabb lenne), mert ha egy ember jó abban amit csinál, akkor maradjon a helyén és keressünk inkább jövőre egy új T-t. Grasu ( igen őt szeretném a szezon nagy részében Cutler előtt látni) addig összeszokhat Long-al és Slauson-al. Ha már mindenképp RT kell akkor menjen ki Ola a jobb szélre.

Ha OL-ra akarunk sokat áldozni jövőre, akkor nekem pl Andre Smith tetszene. Most nem akarok nagy hülyeséget mondani, de ha jól sejtem a Bengals hasonló O playbook-ot tol ( West Coast/Air Coryell), mint Gase, így nem lenne rendszeridegen se.Toto21
Csak az a baj, hogy Long nemigazán jó abban, amit csinál. Tavaly ő is egy kalap szamóca volt, és nem több. Egyszer Suh ellen kiváló volt, de például McCoy négyszer úgy felrúgta, mint én az anyósom kutyáját. De nézzük meg tavalyról a Rams ellenit, vagy idei Dolphins-t, ha egy forró nyári napon kellemes borzongásra vágyunk. Tavalyi én után persze ne temessünk senkit, pláne nem a fiatalokat, de eddig ez semmi olyasmi, amire érthető lenne az ő szupersztár státusza. Egy Marshall Yandához képest is rohadt messze van, és úgy kezeljük, mintha ő lenne Steve Hutchinson.

Örömmel látom, hogy továbbra sincs returner. Tavaly kellett volna elhozni Pattersont a Vikingektől. Miután véget ért a szezon, ő is akkorát fejlődött, hogy hihetetlen.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
" The Chicago Bears signed offensive guard Tyler Moore to a three-year contract, the team announced on Friday. "

Erről mit tudunk?
Ki ez a srác? Honnan szedték elő?Süsü
An undrafted rookie out of Florida, he appeared in 19 games with 14 starts over two seasons with the Gators. He spent the 2011 season at Nebraska, where he made four starts while playing in nine games.Bazzani
Köszi az infót. Végre gép közelbe kerültem,de semmiféle "hájlájt-ot" nem találok róla. Ilyenkor már minden izgatja az ember fantáziáját ami amerikai foci. 😊Süsü
 youtu.be/IM8DdLBZK_0

Szerintem ő az!
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
" The Chicago Bears signed offensive guard Tyler Moore to a three-year contract, the team announced on Friday. "

Erről mit tudunk?
Ki ez a srác? Honnan szedték elő?Süsü
An undrafted rookie out of Florida, he appeared in 19 games with 14 starts over two seasons with the Gators. He spent the 2011 season at Nebraska, where he made four starts while playing in nine games.Bazzani
Köszi az infót. Végre gép közelbe kerültem,de semmiféle "hájlájt-ot" nem találok róla. Ilyenkor már minden izgatja az ember fantáziáját ami amerikai foci. 😊
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
" The Chicago Bears signed offensive guard Tyler Moore to a three-year contract, the team announced on Friday. "

Erről mit tudunk?
Ki ez a srác? Honnan szedték elő?Süsü
An undrafted rookie out of Florida, he appeared in 19 games with 14 starts over two seasons with the Gators. He spent the 2011 season at Nebraska, where he made four starts while playing in nine games.

több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
" The Chicago Bears signed offensive guard Tyler Moore to a three-year contract, the team announced on Friday. "

Erről mit tudunk?
Ki ez a srác? Honnan szedték elő?
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Első két nap lement a TC-ben, ma már rendes cuccot húznak a fiúk. Természetesen mindenki all-pro formában van, ahogy ez lenni szokott ez időtájt. Jennings első edzést kihagyta személyes okokból, tegnap már edzett. White és Fales mellett Fullernak van bokasérülése, Goldman pedig dehidratálódott, így hamarabb befejezte a tréninget, amelyen Long és Jenkins kissé összekapott. A napok pörögnek hamarosan jön a Packers. Azt tudtátok, hogy Fangionak mi a mérlege Rodgers ellen? Inkább le sem írom. S a Packers a szezon első meccsein konstansan döcögni szokott. Jó lenne...

szerk.: Lovie Smith and #Bucs have hired former #Bears Johnny Knox (coaching fellowship) and Mark Anderson (scouting internship) for training camp.
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 257
Megmondom neked őszintén tüsi, hogy nem akarom Long-ot RT-ben látni ( LT-ben meg végképp, ha Bushrod még rosszabb lenne), mert ha egy ember jó abban amit csinál, akkor maradjon a helyén és keressünk inkább jövőre egy új T-t. Grasu ( igen őt szeretném a szezon nagy részében Cutler előtt látni) addig összeszokhat Long-al és Slauson-al. Ha már mindenképp RT kell akkor menjen ki Ola a jobb szélre.

Ha OL-ra akarunk sokat áldozni jövőre, akkor nekem pl Andre Smith tetszene. Most nem akarok nagy hülyeséget mondani, de ha jól sejtem a Bengals hasonló O playbook-ot tol ( West Coast/Air Coryell), mint Gase, így nem lenne rendszeridegen se.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Fox szerint day-to day sérülésről van szó. TC ideje alatt bármikor levehető a PUP listáról, jó lenne ha végig tudna edzeni, csiszolni a kapcsolatát Cutlerral és a többiekkel. Így is lesznek azért a játékának erősen hiányos elemei, de játsszon végig 16 meccsen tanuljon, tapasztaljon. Ez az év vélhetően nekünk arról szól. Ugyanez érvényes a többi rookiera is.

Szó volt róla, hogy Long kimegy a fal szélére, most mindenki cáfol, mindez addig tart, míg Mills nem lesz nagyon tré. Ha megtörténne ez, akkor játszunk el a gondolattal kit raknátok a helyére belülre? Ola? Ducasse? Vagy Montgomery legyen RG, Grasu C? Mindenesetre érdekes battle lesz a center posztért is.

Ball egészséges. Valószínűleg 3. CB lesz, nickelbe ahogy várható ő lesz a pálya szélén Jennings középen. Tavaly is ez volt a terv, csak ugye Tillman hamar kiesett, mögöttük meg McManis sérült volt és jött Hurst, mint nickel.

Houston és Young is egészséges, meg Bostic is, aki számot váltott (52) hátha így kevésbé lesz rossz. Jones és Elek voltak a kezdő ILB-k tegnap.
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 257
Jól kezdődik... :-/

Kevin White to start Bears camp on PUP list  wp.me/p14QSB-9Ot2
9:27 PM - 29 Jul 2015
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
tüsi!
Willie Young cut???

Ja és Jacoby Glenn rosteren lesz. Állok egy fogadást is. 😊Bazzani
Szerintem PUP-on kezd Young, oda is írtam zárójelben. Karácsonykor csettent el az achillese. Azért az elég nagy probléma. Január elején műtötték onnan számolj 6-8 hónapot. Ráadásul ő is egy tök új poszton játszik majd.

Na várjatok, így hogy Youngot PUPra írtam csak 52 név van. Jah hát oda egy DB becsúszhat, aki tud ST-ben játszani.tüsi91
A zárójelet nem figyeltem, bocsi.
Coach John Fox said OLB Willie Young (Achilles') is "week-to-week." Jun 3
Ha hetek voltak a felépüléséig akkor szerintem szezonra rendben lehet.

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
tüsi!
Willie Young cut???

Ja és Jacoby Glenn rosteren lesz. Állok egy fogadást is. 😊Bazzani
Szerintem PUP-on kezd Young, oda is írtam zárójelben. Karácsonykor csettent el az achillese. Azért az elég nagy probléma. Január elején műtötték onnan számolj 6-8 hónapot. Ráadásul ő is egy tök új poszton játszik majd.

Na várjatok, így hogy Youngot PUPra írtam csak 52 név van. Jah hát oda egy DB becsúszhat, aki tud ST-ben játszani.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
tüsi!
Willie Young cut???

Ja és Jacoby Glenn rosteren lesz. Állok egy fogadást is. 😊

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
4 nap múlva indul a TC, augusztus 14-én hajnalban jön a Dolphins elleni PS meccs, azaz lassan újra Bears futball. Van egy NFL szinten elismert edzőnk, két NFL szinten elismert koordinátor és egy kérdésekkel teli roster, valamint 3 nagyon jó csoport ellenfél.

A mérleg nem érdekel, nyilván jó lenne mondjuk nyerni 8-at, de nincs elvárásom a szezonra ilyen téren. Legyen látszata a fejlődésnek, főleg a védelem lépjen előbbre (nem lesz nehéz). Az offense sztem nem lesz rossz. Legutóbb 2010-ben indultam neki így a szezonnak, annak elég jó vége lett, s párhuzam azért, hogy egy kompetens koordinátor duó került ide akkor, s tán most is. Realitás a csoport 4. hely, de okozunk majd meglepetéseket.

Nyomok is egy 53-as roster tippet így a TC előtt, amit fejemhez lehet vágni.

QB: Jay Cutler, Jimmy Clausen, David Fales
Mi lett azzal a Jay Cutlerral, aki anno Mike Martz alatt játszott? Nem volt támadó fal (Omiyale, Williams, Kreutz, Garza, Webb vagy a Webb, Williams, Garza, Louis, Carimi hehhh), nem voltak elkapók (Knox, Hester, Bennett, Rashied Davis, Olsen vagy a Knox, Roy Williams, Bennett, Hester, Kellen Davis). Volt egy Matt Forte és egy Jay Cutler. S tudtunk pirítani. S ha Cutler számok alapján nem volt kiemelkedő, de valahogy úgy átlagban mindent ő jelentett. Nyilván nem szabad, hogy JC 40-et passzoljon per meccs remélem ezt Gase is így gondolja. A különbség, hogy 10-11-ben volt védelmünk is. Clausen második számúnak elmegy.

RB: Matt Forte, Jeremy Langford, Jaquizz Rodgers, Senorise Perry
A Langford pick remélem annak szól, hogy idén többet futtatjuk a labdát (meg valószínűleg annak, hogy Forte hamarosan a 30 rossz felére kerül). Rodgers egy pass catcher opció lesz elsősorban, de 3 különböző típusú RB-t lehet majd váltogatni. Perry ST tackle leader volt tavaly, ez dönt mellette Careyvel szemben, aki nem az új rezsim embere.

WR: Alshon Jeffery, Kevin White, Eddie Royal, Marquess Wilson, Marc Mariani
Remélem White harcban lesz az OROY címért, s így Jefferyvel kapcsolatban sem leszünk annyira kényszerpályán tekintve Thomas és Bryant szerződését. Royal olyan játékos, aki régóta kellett volna. Wilsonnak rezeg a léc, mert 4. WRnek az ST-ben is játszani kellene, ő meg nem az az alkat, a pályán meg eddig sokat nem mutatott. Mariani nálam egyenlőre az No1 returner. El nem hiszem, hogy nem találunk nála jobbat.

TE: Martellus Bennett, Dante Rosario, Zach Miller
Remélem jövőre kerítünk valami használható backup TE-t, mert Rosario egy teljesen átlag alatti játékos. Millernél vannak kételyeim, hogy nem kerül IR-re még a szeptember előtt. Ha beigazolódik a papírforma, akkor én Chris Pantelet mondom 3. TE-nek.

T: Jermon Bushrod, Jordan Mills, Michael Ola, Charles Leno
Bushrod nálam a szezon legnagyobb kérdése. Első évében Webbhez képest maga volt a megváltás, tavaly maga volt Webb. Ez kurva nagy gáz, főleg annak tükrében, hogy mennyit keres. Mills 5. körös. Az első évben elképesztően sokat adott, de tavaly... Van két ? a fal szélén, mivel nem vagyok nagyravágyó, így azt mondom, hogy egyikük legalább legyen jó. Ola egy megbízható csere, aki tud 4 poszton játszani.

G: Kyle Long, Matt Slauson, Ryan Groy
A már említett Louis vagy Garzahoz képest ez a G páros előrelépés nem is kérdés, de azért egy Brian Walters kaliberű játékost szívesen elfogadnék. Groyt azért írtam be, mert nem kedvelem Ducasset.

C: Hroniss Grasu, Will Montgomery
Dobják csak be Grasut a mély vízbe. Ideális esetben egy évtizedre meg van a centere a franchisenak. Montgomery egy ideális csere a belső posztokra.

DL: Jeremiah Ratliff, Eddie Goldman, Ego Ferguson, Jarvis Jenkins, Cornelius Washington, Will Sutton, Terry Williams
Ratliff a legjobb játékos az egységben, ami azért... Ha a Ferguson, Sutton duoóból egyikük sem tud előrelépni, akkor a 2014-es draft classot nyugodtan sorolhatjuk az elmúlt évek parádés draftjainak sorába... Washington skill setje és stílusa szerintem jó lehet 5techbe tőle kellemes meglepetést várok. Jenkins munkásember kell ilyen is. Bold prediction: Williams jobb lesz, mint Goldman. Idén Terry lesz az emberem.

OLB: Pernell McPhee, Jared Allen, Lamarr Houston, Sam Acho, David Bass, (Willie Young PUP)
Allennél nem látom okát, hogy egy egészséges szezon esetén ne legyen jobb, mint tavaly. Houston ACL-ből jön vissza egy merőben új posztra. Sok reményt nem fűzök hozzá. McPhee mindenes lesz, a védelem kulcsának szánják. Meglátjuk. Acho korrekt backup, Bassnek pedig jól sülhet el a posztváltás. Eddig kiváló hírek érkeztek róla.

ILB: Christian Jones, Mason Foster, Shea McClellin, Jon Bostic
Jonesnak esze nincs a játékhoz, de még mindig több, mint Bosticnak, meg úgy átlagban tavaly a vége felé jól játszott. Mekkelek újból új poszton bizonyíthatja, hogy Emery...

CB: Kyle Fuller, Tim Jennings, Alan Ball, Sherrick McManis, Al Louis-Jean
Fuller tavaly szopott néha, nem is bánom, hogy fizette a tanulóévet. Jennings nálam nagyobb kérdés, nagyon tré volt tavaly, 32 éves. Ball nickelbe bejön a szélre, Jennings megy slotba. McManis core ST player, az emberem pedig meglássátok jó lesz.

S: Antrel Rolle, Ryan Mundy, Brock Vereen, Adrian Amos
Remélem ez a Vereen SS dolog nem komoly. A csávó nem tud szerelni. Kezdjen csak a két öreg. Mundy nem olyan tragikus, Rolle pedig még így krisztusi korban is erősítés.

ST: Robbie Gould, Pat O'Donnell, Thomas Gafford
Adott.

PS: Tayo Fabuluje, Shane Carden, Chad Hamilton, Jacoby Glenn, Cameron Meredith, Brandon Dunn, Pierre Olsen, Kyle Woestmann, Brian Vogler, Bryce Callahan
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 257
OFF

White mez-t szeretnék rendelni, itthon L-es a poló méretem. Itt az Adult Large méret felel meg akkor?

 store.chicagobears.com/2015-draft-pick-1.aspx

Tudna valaki segíteni aki már rendelt mezt?

Köszönöm a válaszokat elöre is!Toto21
Az én Hesteres mezem L-és. 180 magas és 92 kiló vagyok. Az L kényelmesen jó rám egy vastagabb pulcsi vagy dzseki is aláfér... Én azt mondom ha L-es pólókat hordassz akkor M -et rendelj, hacsak nem akarsz kabátot venni alá...Tomcsik
Kösz megrendelem akkor Adult Medium-ba, ha megjön majd tolok fel egy képet 😉
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
OFF

White mez-t szeretnék rendelni, itthon L-es a poló méretem. Itt az Adult Large méret felel meg akkor?

 store.chicagobears.com/2015-draft-pick-1.aspx

Tudna valaki segíteni aki már rendelt mezt?

Köszönöm a válaszokat elöre is!Toto21
Az én Hesteres mezem L-és. 180 magas és 92 kiló vagyok. Az L kényelmesen jó rám egy vastagabb pulcsi vagy dzseki is aláfér... Én azt mondom ha L-es pólókat hordassz akkor M -et rendelj, hacsak nem akarsz kabátot venni alá...

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
off: én az államokban egy mérettel kisebb vagyok. itthon M-es pólót hordok, kinn az S-es jó rám. (nem tudom ez mennyire vonatkozik a merchandise-ra, de a Hilfiger/Lacoste/Polo pólóknál ez van)
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 257
OFF

White mez-t szeretnék rendelni, itthon L-es a poló méretem. Itt az Adult Large méret felel meg akkor?

 store.chicagobears.com/2015-draft-pick-1.aspx

Tudna valaki segíteni aki már rendelt mezt?

Köszönöm a válaszokat elöre is!
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ha már holtszezon, egy kicsi sztori. Egyik barátom tavaly kint dolgozott egy pár hétig az USA-ban, Washington közelében. NFL rajongóként bement egy ajándékboltba, ahol hatalmas területen minden csapattól volt rengeteg relikvia (póló, törölköző, sál, sátor stb). Megvette magának amit akart, aztán gondolta, nekem is hoz valamit, de nem nagyon talált Bears-es cuccokat. Megkérdezte a tulajt, aki úgy nézett rá, mint egy sorozatgyilkosra, majd megmutatta valami eldugott sarokban a 3(!) féle Bears ajándéktárgyat, kulcstartót, feles poharat, meg azt hiszem sálat. Ennyi volt a több száz négyzetméteren a választék.......

Kitalálhatjátok milyen drukker volt a faszi...... 😊
Végül is jó érzékkel kiválasztva egy Bears, illetve NFL logóval ellátott feles poharat kaptam. 😊csi77
A folytatása a storynak,hogy a pontos címet kinyomozva 2018.03.12. 14:13-kor lelövöd a bolt tulaját és lelépsz a maradék Bears relikviával.
Bocs..nem nézek több akció filmet. :/ Unalmamban pedig már nagyon mást nem tudok csinálni. Kezdődhetne már a szezon.
Amúgy a szokásosnál sokkal nagyobb csend van idáig a csapat háza táján. Több mindent szoktak kiszivárogtatni. Úgy néz ki az új vezetés különös figyelmet fordít jelen esetben erre is....vagy csak bemesélem magamnak és ez az átlagos? Franc se tudja...
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Ha már holtszezon, egy kicsi sztori. Egyik barátom tavaly kint dolgozott egy pár hétig az USA-ban, Washington közelében. NFL rajongóként bement egy ajándékboltba, ahol hatalmas területen minden csapattól volt rengeteg relikvia (póló, törölköző, sál, sátor stb). Megvette magának amit akart, aztán gondolta, nekem is hoz valamit, de nem nagyon talált Bears-es cuccokat. Megkérdezte a tulajt, aki úgy nézett rá, mint egy sorozatgyilkosra, majd megmutatta valami eldugott sarokban a 3(!) féle Bears ajándéktárgyat, kulcstartót, feles poharat, meg azt hiszem sálat. Ennyi volt a több száz négyzetméteren a választék.......

Kitalálhatjátok milyen drukker volt a faszi...... 😊
Végül is jó érzékkel kiválasztva egy Bears, illetve NFL logóval ellátott feles poharat kaptam. 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Vannak pletykák arról, hogy esetleg szerződtetnénk Evan Mathist... Az Eagles egyik legjobb falembere volt, futtásblokkban is nagy segítség. Elvileg cirka 8 millánk van még a sapi alatt tehát elvileg beleférne... de Mathis 33 éves és nem lenne occsó főleg hogy állítólag 6-7csapat érdeklődéséről hallani...minden esetre még 33 évesen is erősítés volna, de nem hinném hogy túl akarnánk licitálni azt a pár csapatot aki érdeklődik utánna....Tomcsik
A liga egyik legjobb guardja. Egy gond vele, hogy csak rövid távú megoldás a kora miatt.balazs799
Lehet egy 1+1 éves szerződést megérne és addig hátha draftolnánk vagy hoznának valakit FA-n... Lehet még 2-3 jó év benne... eddig nem látszott rajta a kor... azért egy Bushrood, Slauson, Montgomery/Grasu , Mathis, Long fal nem hangzik szarul....De szerintem nem fogunk áldozni egy 33 éves játékosra...Tomcsik
A legtöbb csapatban volna helye, de *és most remélem senkit se bántok meg* 1-2 évre szerintem Mathis is inkább megy el egy olyan csapatba, ahol rájátszádban is játszhat, ne adja isten SB közelbe kerülhet akár már idén.
De ez csak egyéni spekuláció, nem tudom melyik csapatoktól keresték meg, és lehet hogy ő is máshogy gondolkozik.
Minden esetre O oldalról eddig is jobban festett ez a macihad, ez Mathissel csak fokozódna.balazs799
Hàt egy PO esélyes csapat cutolta a hold out miatt, mert több pénzt alart... Akkor szerinted kihez megy, aki többet tejel vagy aki PO-ra hajt? Persze ha a kettő együtt az gondolom annál jobb neki...legélénkebben amúgy állítólag a Dolphins érdeklődik...Amúgy nállam biztosíték, hogy Fangióval a D ismét elit lesz hamarosan...

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 073 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Vannak pletykák arról, hogy esetleg szerződtetnénk Evan Mathist... Az Eagles egyik legjobb falembere volt, futtásblokkban is nagy segítség. Elvileg cirka 8 millánk van még a sapi alatt tehát elvileg beleférne... de Mathis 33 éves és nem lenne occsó főleg hogy állítólag 6-7csapat érdeklődéséről hallani...minden esetre még 33 évesen is erősítés volna, de nem hinném hogy túl akarnánk licitálni azt a pár csapatot aki érdeklődik utánna....Tomcsik
A liga egyik legjobb guardja. Egy gond vele, hogy csak rövid távú megoldás a kora miatt.balazs799
Lehet egy 1+1 éves szerződést megérne és addig hátha draftolnánk vagy hoznának valakit FA-n... Lehet még 2-3 jó év benne... eddig nem látszott rajta a kor... azért egy Bushrood, Slauson, Montgomery/Grasu , Mathis, Long fal nem hangzik szarul....De szerintem nem fogunk áldozni egy 33 éves játékosra...Tomcsik
A legtöbb csapatban volna helye, de *és most remélem senkit se bántok meg* 1-2 évre szerintem Mathis is inkább megy el egy olyan csapatba, ahol rájátszádban is játszhat, ne adja isten SB közelbe kerülhet akár már idén.
De ez csak egyéni spekuláció, nem tudom melyik csapatoktól keresték meg, és lehet hogy ő is máshogy gondolkozik.
Minden esetre O oldalról eddig is jobban festett ez a macihad, ez Mathissel csak fokozódna.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Vannak pletykák arról, hogy esetleg szerződtetnénk Evan Mathist... Az Eagles egyik legjobb falembere volt, futtásblokkban is nagy segítség. Elvileg cirka 8 millánk van még a sapi alatt tehát elvileg beleférne... de Mathis 33 éves és nem lenne occsó főleg hogy állítólag 6-7csapat érdeklődéséről hallani...minden esetre még 33 évesen is erősítés volna, de nem hinném hogy túl akarnánk licitálni azt a pár csapatot aki érdeklődik utánna....Tomcsik
A liga egyik legjobb guardja. Egy gond vele, hogy csak rövid távú megoldás a kora miatt.balazs799
Lehet egy 1+1 éves szerződést megérne és addig hátha draftolnánk vagy hoznának valakit FA-n... Lehet még 2-3 jó év benne... eddig nem látszott rajta a kor... azért egy Bushrood, Slauson, Montgomery/Grasu , Mathis, Long fal nem hangzik szarul....De szerintem nem fogunk áldozni egy 33 éves játékosra...