Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
4/106 Jeremy Langford RB, MSU

Csipázom, mint játékost és éreztem, hogy benne van egy RB pick, de azért talán máshova is lehetne húzni. Pl. safety, ot, cb. Ettől függetlenül nagy, fizikális futó, akinek a sebessége és a robbanékonysága is meg van. Kapott érték alapján elfogadható pick, de továbbra 3 safety van a keretben és a kezdő cornerek mögött McManis a legjobb játékos. Bushrod-Mills-Ola pedig az OT kombináció. Kadeem Carey mindenestere méltán kerül Emery dossziéjába.
több mint 9 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
George McCaskey elég tökösen nézett ki a pódiumon.füligjimmy
Húzzuk ki őt? 😊
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
George McCaskey elég tökösen nézett ki a pódiumon.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Mikor kezdődik a draft ma?geyco
18:00

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
geyco Chicago Bears 27
Mikor kezdődik a draft ma?
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Gregory nem véletlen csúszott addig ameddig... Amelett hogy füvezik és karakterproblémás úgy alrébb fogják még a tenni a TE-k is a 230 fontjával hogy csak nyekken...Pace úgy érzi az OLB megoldott... Nem mondom hogy itt a 2. Körben Gregory ne ért volna meg egy próbát, de Fangio szereti ha van ember a D linehoz és tudja kevergetni a lapokat... BPA alapon Goldman nálluk előrébb volt...OLB McPhee, Alen, Young, Houston, Baas, Acho, és nég Meki és még Jobes is szóba jöhet itt...Az egyik csak bejön... Ezért Goldman és nem Gregory....

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Én akkor már Gregoryra tettem volna, de ő nyilván nem karaktersrác, csak focizni tud más szinten, mint Goldman, de mindegy....(ő sem akkora májer mellesleg)....
Csatlakozom Tüsihez, Jacksont én is el tudnám képzelni, Longot meg küldjük ki RT-nek....ha Mills továbbra is a Metcalf-Webb-Omiyale háromszög vonzáskörzetében dolgozik tovább, akkor úgyis ki kell majd találni valamit....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na kezdtem megrémülni... Csak előbújt a kritikus Jimmy 😉 . Nekem eddig tetszenek a pickek... Tüsi is kiemelte, hogy nem csak jó játékosokat draftolt Pace hanem jó karaktereket... White egy vicces, szimpatikus srác, mindenki közösségi embernek tartja. A pályán igazi vezér, hergeli a többieket....Jó a játékinteligenciája...Goldman szerintem igenis első körös talent... Nagy, erős, jó kézhasználat és ő is a védelem egyik vezére volt...Grassu szerintem is kiharcolja a kezdő helyet. Gyors, atletikus, és nagyon jól átlátja a játékot. Pace kifejezetten a leader képességei és a játék intrligenciája miatt húzta...Én magam a draft elején inkább D pickeket vártam volna, főleg első körre( gondoltam WR class mély 2. Körben is lesz jó) de most valahogy mégis tetszenek az eddigiek...

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Eddie Goldman: "He has a gigantic burst off the line of scrimmage, and will consistently draw double teams, freeing up the edge rushers to do their thing. Goldman will also be disruptive in run situations, forcing runs outside at a frenzied pace." Na, ebből egy szó se igaz.

Grassu sztem az első naptól kezdeni fog. A legjobban akkor nézett ki, amikor azt mondták neki, fiam, itt van Shelton, bazd pofán. Power stuntokkal meg lehet szívatni, és nem láttam, hogy egy linebackert egyszer is elkapart volna, de legalább tudja kit mikor kell megütni.

Közben a Bengals az utolsó pick-kel behúzta Paul Dawsont, mert ők szart se tudnak erről a posztról. Nálunk meg Mason Foster vs. Jon Bostic a kezdő posztért, hát ez majdnem annyira epikus küzdelem, mint Goku vs Vegeta. Persze tackle sincs, de majd lesz sok bubble screen, meg Cutler amúgy is minek tartja olyan sokat a labdát, meg vigyázzon rá jobban.

Na, ne mondja rám senki, hogy nem vagyok népnevelő.
 draftbreakdown.com/video/jake-fisher-vs-fsu-2014/

Jake Fisherre van kihegyezve, az összes offense snap az Oregon-FSU elődöntőről. Természetesen ott van Grasu (55), és időnként Goldman (90). 55 vs 90. Van egy 99-es mezszámú srác is, vele én összetévesztettem párszor, persze ti okosabbak vagytok nálam, de azért szólok. Még annyi, hogy Grasu ezt a meccset sérült/gyógyulófélben lévő bokával játszotta le.

 draftbreakdown.com/video/eddie-goldman-vs-florida-2014/

MEg lehet csodálni a Florida ellen is, milyen faszán védekezik futás ellen. Biztos volt jó meccse a srácnak, de felmerül bennem a klasszikus kérdés:. ezt vajon ki bassza?! Vagy egy Hofi sziporka: és kegyedben kinek a farkát tisztelhetjük?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Picit az embernek vegyes érzelmei vannak ezután a nap után. Ahogy tegnap is írtam nehéz volt nem needre húzni, most döntse el mindenki, hogy a #39-es pick ilyen volt-e.

Eddie Goldman NT, FSU
Ez egy megosztó pick. Én a mockomban OT-t mondtam ide, mert továbbra is tartom, hogy Mills 5. körös pick ellenére ígéretesen indult karrierje erősen megtört, valószínűleg a kezünket összetehetjük és imádkozhatunk, hogy csak a sérülések és a sophomore slump eredménye. Ami sokkal inkább gond, hogy Bushrod webbi teljesítményt nyújtott a szezon jó részén, ami rohadt nagy gáz. Nálam az LT még nagyobb need volt, és most is az még..., mint az RT, más kérdés, hogy pontosan tisztában vagyok Bushrod szerződésével és, hogy kezdeni fog. Elérhető volt pl. Eric Fisher, akiben még az LT kaliber is megvan, bár a többi 2. körös T nem nyűgözött le engem sem. Szóval nem ő kellett, hanem BPA alapon húztak egy első körös tehetségű (szerintem nem az) NT alapanyagot. Jordan Phillipsben nagyobb az upside, viszont Goldman a biztosabb pick. S egy picit azt érzem eddig, hogy Pace első draftján kicsit safe üzemmódban tolja, ami persze az ilyen Mekkelek, Bostic vonal után nem gond annyira.

Ami Shelton ellen a legnagyobb ellenérvem volt, hogy vajon 3 down játékos-e, ezért nem akartam 1/7-re. Nos Goldman tisztán 2 down player. Ezért szívom egy picit a fogam. Ő egy kiváló run stuffer, akiben van egy NT-khez mérhetően korrekt pass rush ability (bár közel sem konzisztens), jó képzést kapott, erős, jó kézhasználat jellemzi. Ratliff 34 éves, nagyon halogatni már nem lehet a fal belsejében egy hosszabb távú megoldás keresését. Amit ezzel a pickkel deklaráltak, hogy Fergusonnal inkább LE-ben számolnak, ami nem feltétlenül hülyeség. Ilyenkor gondol bele az ember, hogy nem végzett Pace oylan rossz munkát a free agencyben, mert elég sok használható DL ember alkotja a keretet, csak az az egy playmaker játékos hiányzik. S Goldman sem lesz az. Sőt rotációs játékos lesz rookieként. Fangionak sohasem volt igazi NT kaliberű játékosa, igaz volt egy Justin Smithje.
szerk: lehet első-második downnál Goldman NT, Ratliff és McDonald a két DE. Ferguson, Sutton, Jenkins, (Washington) pedig adják a depthet. Ez még logikusnak is tűnik.

Szóval nem olyan rossz ez a pick, csak annyira nem éreztem létszükségletét, de értem a választást.

Hroniss Grasu C, Oregon
Itt is lehetett volna másfelé húzni, pl. jó kis OLB-k voltak még. A poszt és a játékos sem megkérdőjelezhető, s itt már value pick. Kreutz elfogyása óta - ami számításaim szerint 2008 - nem volt normális center játéka a csapatnak. Grasu okos játékos, dinamikus, gyors, baromi jó a technikája. De ereje az kérdőjeles, lényegében ezért 3. körös játékos. Sokan Max Ungerhez hasonlítják, hát ha elérné azt a szintet, akkor mindenki roppant elégedett lesz ezzel a pickkel. Kizárólag zóna blokkolási sémába illik. (Long?). Remélem kezd majd, mert Montgomery egy ideális csere kaliber csak. Ami még megfigyelhető, hogy Pace nagyon odafigyelt arra, hogy minél több strong karakter, leader jöjjön a csapathoz. Grasu is ezt a tábort erősíti.

Összességében nem egy sexy pick, de igen nehéz belekötni.

-------------
Mit várok a mai napra? Azt tudtuk, hogy minden needet nem tudunk befoltozni, s a választásokat elnézve Pace tényleg BPA alapon dolgozik. Mivel a kevés minőségi ILB is már kiment, így a Foster-Jones-Bostic 3-asból kettő kezd majd. OT-t még talán lehetne szerezni, de minőségi upgradet nyújtó (ha egyeltalán lenne olyan) játékost már nem igen. Clemmings csúszik nagyon, nyilván ez sem véletlen. Elérhető még Tré Jackson, s bár a G nem need, de számomra egy érdekes prospect. Érdemes elnézelődni az RB-k környékén is sztem, mert korrekt célpontok vannak benn és bár a Forte-Carey-Rodgers hármas elvileg adott, de vannak benn olyan futók, akikre egy 5-6. körös picket lehet megéri ellőni.

Védelem terén DL-t kipipáltuk, OLB sem maradt már túl sok jobb prospect. Trey Flowers talán, bár ő inkább 43-as DE. Fuller-Ball a két szélső corner, Jennings a slot, mögöttük McManis a legjobb opció. Josh Shawwal volt privát csevegés is, ideális press man CB, egyértelműen esélyes 4/7-re. Egyenlőre 3 safety van a keretben, így valószínűleg jön egy backup még elsősorban Mundy mögé. Pl. Adrian Amos a PSU-ról, de a safety class elég erős 4-5. körös prosectekből. Vagy ezt úgy is lehet mondani, hogy egy csomó olyan játékos van, aki annyira jó, hogy 3. kört sem ér...

Azaz én mindenképpen várok egy CB-t és egy safetyt, talán így ebben a sorrendben.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
3/71 Hroniss Grasu C, Oregon

Nehéz vitatkozni ezzel a pickkel, csak ne lenne román.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Rá számítottam is valamilyen szinten. Nem rossz pick...

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
2/39 Eddie Goldman NT, FSU

Aranyember. Végül is a poszt nem meglepő, annyira az ember sem. Korrekt.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma ugyanúgy 2 órakkor kezdődik a banzáj?k.adam0078
Egykor.

több mint 9 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Ma ugyanúgy 2 órakkor kezdődik a banzáj?
több mint 9 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Ahogy nézem a videókat Whiteról egyre jobban tetszik ez a pick... Egy állat lesz a srác.Tomcsik
Valahogy én is így vagyok ezzel! 😉
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ahogy nézem a videókat Whiteról egyre jobban tetszik ez a pick... Egy állat lesz a srác.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Előre is bocsánat:
The best thing about the #Bears drafting Kevin White, is that he has the 4.3 speed to run down DBs after they intercept Jay Cutler.
😊Bazzani
Lassan eljutott ez a franchise odáig, hogy az elkapók olyan 180 centi felettiek. Igaz, amikor kicsit voltak, akkor mindenki első számú volt. Még odáig eljutni, hogy mindenkinek a halványnál kicsit erőteljesebb árnyalatú fingja legyen arról, hogy mi folyik a pályán, reményeim szerint márcsak 2-3 év kérdése. Én türelmes ember vagyok.füligjimmy
Szerintem (a viccet félretéve) az első kör egyik legjobb pickje volt White. Én imádom a játékát az első pillanattól kezdve amikor valami streamen az ő meccsükre nyomtam szombat este.

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Előre is bocsánat:
The best thing about the #Bears drafting Kevin White, is that he has the 4.3 speed to run down DBs after they intercept Jay Cutler.
😊Bazzani
Lassan eljutott ez a franchise odáig, hogy az elkapók olyan 180 centi felettiek. Igaz, amikor kicsit voltak, akkor mindenki első számú volt. Még odáig eljutni, hogy mindenkinek a halványnál kicsit erőteljesebb árnyalatú fingja legyen arról, hogy mi folyik a pályán, reményeim szerint márcsak 2-3 év kérdése. Én türelmes ember vagyok.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Előre is bocsánat:
The best thing about the #Bears drafting Kevin White, is that he has the 4.3 speed to run down DBs after they intercept Jay Cutler.
😊

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Még egy olyan szempont, hogy egyelőre nem tudod, hogy fog felállni jövőre a front7, de ott legalább tényleg van 2-3 fiatal, hátha jó edzők kihoznak belőlük valamit.
De az offense:
Forte: 30 éves, valszeg jövőre nem lesz itt (lehet jön egy RB is)
Jeffery: zseniális, de megbízhatatlan, Top5 pénzt fognak kérni, lehet jövőre nem lesz itt
Royal: megbízható, ne zseniális, 30 éves, valsze jövőre itt lesz
Martysaurus: zseniális, de megbízhatatlan. Sérülten is játszik, de blokkolni rühell. Lehet, hogy bipoláris (hipomán). Valszeg jövőre nem lesz itt. Egyelőre még itt van, de hosszú még ez a nap. Hogy megszaprodotak a csereberék, nem? Még nem NBA szinten, de ilyen feltrade+pick+játékosra nem emlékszem. Első körben pláne.
Az érdemi részét a rosternak ezzel ki is veséztük. Ha White hozza azt, amit várnak tőle, az OROY címért versenyben lesz. De nem kell ezt túlgyökölni, ha egy Julio Jones kaliberű srác van a kezedben, azt behúzod. És imádkozol, hogy beválljon. Egy kis mi lett volna, ha... ha a Skins Williamset választja, a Jets valszeg White, akkor mi Beasley, vagy Trae Waynes, neadjisten Gurley? Foxy, és Titkos Fegyver is elvileg szereti az első körös futókat.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nállam most Gregory lenne a favorit, az hogy top10-be várták az sok volt,de hogy kicsúszott az első körből az meglepett. London Collinst nem akartam első körben, de itt már elgondolkodnék... Kendricks szerintem jobb mint az örök ígéret Bostic ( nem tudom miért mondja mindenki tuti kezdőnek, simán lehet, hogy Jones, Foster páros lesz...) TJ Clemings jó Pick lenne, nem dőlnék tőle a kardomba, de egy D Picknek jobban örülnék...ha CB akkor PJ Williams... Tudjuk hogy Fangio szereti a depthet a D lineban így Eddie Goldman se lenne meglepő...Haroldot is bírnám...De csak hogy meglepő tippet mondjak nállam titkos favorit Odighizuwa 😀 ... Az a dúrva hogy tényleg gőzöm nincs milyen irányba mehetünk...
UI. megéltem hogy Jimmy úgy-ahogy elégedett valamivel és valaki meggyőzte 😀

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
White engem a Bama ellen meggyőzőtt. Elvettek tőle egy TD-t nagyjából (a Packers DB-k fogják még ily faultolni bünti nélkül, szokjon hozzá), ott le is csengett a meccs, de addig megállíthatatlan volt. 2 évet volt D1-ben, de nagyot fejlődött, ez hatalmas jó pont. Nagydarab cula, nem tud olyan simán route-ot futni, de van esze a játékhoz. Azt legalábbis tudja, mikor kell visszajönni a labdáért, és mi a Jeffery-Bennett duó játékintelligenciájához vagyunk szokva, szóval.....

Michael Bennett lehet még egy megbízható játékos, Nate Orchard, ha szituációs rushert akarsz. Eli Harold. Nevetséges ez a Beasley-hype, ne ülj fel neki.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem meg a 18-20. pick után elfogytak az első kört érő játékosok, oszt utána volt pár érdekes pick. Nálam ez a draft class nem egy nagy durrantás. Van pár poszt, ami erős, de úgy általánosságban tök átlagos draft class.

Valóban sokféleképpen el lehet indulni. Én a mockomban TJ Clemmingset írtam, szerintem simán jó lehet IRL is. Vagy várakozzunk arra, hogy Mills nem lesz mégegyszer olyan tré? Mondjuk Bushrod is egy kalap szar volt, ráadásul nincs ok bizakodni abban, hogy egy új sémában jobb lesz. Igaz Clemmings csak RT anyag, de annak bőven jó.

Ott van Landon Collins. Aki egy kiváló box safety, de egy olyan csoportban, ahol Rodgers, Stafford dobál (meg úgy néz ki Bridgewater is beválik, bár én annyira nem élveztem el a rookie szezonjától) Collins passz elleni képességeit valahogy kevesellem. Nem véletlen nem lett még első kör sem egy TOP 10-be kiabált játékosból. Aztán elkezdték nézni a videóit. Ha Mundy formába lendül azt a szintet fogja hozni..., bár Fangionál ki tudja. Mindenesetre annyira nem szeretném Collinst

Cornerre nem mondom, hogy nem need, de lehet nem a 2. kört lőném el rá, de igazából nincs ellene különösebb kifogásom. Aztán, hogy kit hoznának az egy másik dolog, van még benn 3-4 egyformán jó képességű srác, akikből aztán lehet semmi sem lesz. Az én nagy kedvencem PJ Williams úgy a 2-3. kör határa, talán a hülyeségei ledobják 3/7-re.

Benardrick McKinney. Ezt azért emészgetnem kellene #39 pickre, de eléggé körbeudvaroltuk. S jelen állás szerint Bostic még kezdő, s az elmúlt szezonban elég rossz Mason Foster helye megkérdőjelezhetetlen. (Én személy szerint Jonestól sokat várok majd). Hopp és Eric Kendricks? Nyilván nem egy Patrick Willis a csávó, de hosszú évekig stabilan kipipálnánk vele a védelem közepét, és elég valószínű, hogy bent lesz.

DL. A DL class valóban jó, mert rohadt sok értékes 2-3. körös prospect van. Én Preston Smitht nagyon komálom, egy kis izom kell rá, aztán truváj lesz, vagy Grady Jarrett, de pl Mario Edwards nem tetszik, nem dinamikus szvsz.

OLB. Gregory-Harold-(Orchard, de ő inkább ne) egyaránt jó pick lenne, és value pick is itt már. Felhalmoztuk az OLB-ket, de ezen a Houston dolgon csak röhögni tudok, Allen 33+ éves, s nem tudjuk milyen lesz OLB-nak, McPhee mindenes, Youngban sem látom az OLB-t ráadásul achilles szakadás azért egy komoly sérülés. Maradt Elek... Bass, aki egy aranyos gyerek, de nem ez a szint, Acho egy flott kiegészítő játékos. Gregory még nem fulltime játékos, de szituációs rushernek bőven megtenné.

Egy szó, mint száz: Phil Emery olyan bámulatosan dolgozott, hogy roppant nehéz olyan posztra húzni, hogy mellé lőjjél.
több mint 9 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
 m.aliexpress.com/item/32336818448.html?productId=32336818448&productSubject=Chicago-1-Kevin-White-Jersey-Blue-Orange-Elite-Jersey-2015-New-Draft-Pick-Men-s-Stitched&tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail
Máris gyártásba fogtak. 😀 😀 😀 ...ahogy kimondták a nevét...állították a gèpsorokat Kíbában.