Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Foster játszott már 3-4-ben?Bazzani
Nem még, de anno mikor a ligába érkezett sokan azt mondták, hogy inkább 3-4-be való.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Stillst árulja a Saints. Egy 4-5. picket simán megérne a srác, tekintve, hogy nem szoktunk gyémántokat találni a hátsó körökben. Jeffery-Royal-Stills hármas kiegészülve Bennettel és Forteval nagyon pofás lenne.

Royal:
2015: 4M roster bonus, 1,5 base salary
2016: 4,5M base salary
2017: 5M base salary

Royal's base salaries in 2015 and 2016 are fully guaranteed.tüsi91
Pl. Marshallért kapott 5. Kört sima adhatnánk érte...

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Szerintem 4-3-ban volt végig az NFL-ben....

FS Rahim Moore agrees to 3 year deal for $12 million with Texans.
Csak én gondolom azt, hogy ez nekünk is megérte volna?

Bár Foxéknak valamiért - úgy látszik - nem kellett....Bear
Hàt vagy Fox tud valamit vagy nem tudom. Ennyit simán megért volna, de az az érdekes, hogy nem is érdeklődtünk iránta a hírek szerint...Mellesleg azt hittem ennél jóval nagyobb lét fog kapni, szóval lehet valami nincs rendben vele...

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Stillst árulja a Saints. Egy 4-5. picket simán megérne a srác, tekintve, hogy nem szoktunk gyémántokat találni a hátsó körökben. Jeffery-Royal-Stills hármas kiegészülve Bennettel és Forteval nagyon pofás lenne.

Royal:
2015: 4M roster bonus, 1,5 base salary
2016: 4,5M base salary
2017: 5M base salary

Royal's base salaries in 2015 and 2016 are fully guaranteed.
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Szerintem 4-3-ban volt végig az NFL-ben....

FS Rahim Moore agrees to 3 year deal for $12 million with Texans.
Csak én gondolom azt, hogy ez nekünk is megérte volna?

Bár Foxéknak valamiért - úgy látszik - nem kellett....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Foster játszott már 3-4-ben?

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Az kétségtelenül tetszik, hogy a garantáltakat bealkudjuk az elejére....ez pöpec filzófia....csak jó lenne mostmár hiányposztra is igazolni...dline, ilb....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az évi 5 még hagyján, a 10 garantált valóban sok.

McPhee szerződése viszont nagyon jó.
 www.spotrac.com/nfl/chicago-bears/pernell-mcphee/
2015-ös zseton full garantált, 2016-os pedig majd az új szezon 3. napján lesz az. Ergó pl jövő februárban kvázi ingyen kirakhatjuk.
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ez legalább jó hír Rolle-lal kapcsolatban....
Foster sem egy zseni, de Bostic annyira hulladék, hogy jól jönne.... 😊

According to Brad Biggs, Royal receives a three-year deal worth $15 million in total and includes $10 million guaranteed.

Ez azért nem kis összeg, főleg a 10 miller garantált...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Rolle szerződés részletei:  www.spotrac.com/nfl/chicago-bears/antrel-rolle/

Idén 5 millió, és a garantált teljes része itt kerül kifizetésre. Ergó jövő ilyenkor DM nélkül kivághatod, ha nem jön be, idén meg amúgy is rosteren van.

-----
Mason Foster is beszáll úgy néz ki a buliba. Hearing the #Bears are close on a 3 yr deal w/ Mason Foster. ILB has been a FA target since beginning.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kiderül a draft után. Ki volt eddig Fangio keze alatt NT? Minden évben valaki, aki máshol megbukott. Persze majd kiderül, hogy magától ilyen okos, vagy mindig valaki hozzárakott egy kis extrát (scouting, play design), amitől ilyen színvonalon működött az egész.

A gugli az isten: Ian Williams, Quinton Dial, Glenn Dorsey, Sopoaga. Mellettük DE poszton olyan nevek repkedtek, mint Ricky Jean-Francois, Ray Mcdonald, vagy Tony Jerod-Eddie. Nem ilyeneket nehéz találni, hanem kell Justin Smith, akitől működik az egész.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ki lenne az NT és McPhee mellett a másik DE?

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
McClellin is 3-4 OLB volt....Washingtonnak is menne a dolog, C. Jones is az volt többnyire egyetemen....
Azért az, hogy Allennek mi fog menni, ne döntsük még el....lásd Peppers...
Pont McPhee nem tipikus OLB....túl vaskos hozzá, főleg coverage-ben lenne gondja (gondolom ilyen helyzetben fenn sem nagyon lesz)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 chicago.cbslocal.com/2015/01/22/durkins-playbook-breaking-down-vic-fangios-defensive-scheme/

Nem tudom, hogy Rolle komolyan beválhat-e FS-ként....

Nem biztos, hogy húzunk OLB-t, ha minden itt ragadt emberre ez a szerep vár....Allent sem tudod kitenni, Houston is marad....bár utóbbi egyértelmű falember, de mindegy....

Culliver körüli csöndre én sem számítottam, örülnék neki, elférne nálunk még egy normálisabb CB....Jennings mehetne a szélről....

Mondjuk nekem most úgy tűnik, hogy Wilson simán komolyabb szerepet fog kapni....max kispílerkedi magát belőle, de meg fogja kapni az esélyt....Bear
Na pont ez a baj hogy minden "ittragadt" ember lesz a pass rusher. Egyedül Basst tudom elképzelni aki jó lehet és most McPhee... Allen nem lesz jó OLB, Houstont és Young ACL ből tér vissza. Houston LB posztját nem is nagyon értem...Allen csak azért lesz OLB mert kitenni nem tudják és 3-4 semmi más nem tud lenni...így hogy Houston OLB lesz ki lesz DE? Az még ok hogy Ratliff/Ego megoldja az NT posztot... Azonban jelenleg egy db 3-4-es DE sincs a csapatban és akkor depthről még nem is beszéltünk...Szóval ide mèg tuti kell FA és draftról is valaki. Viszont szinte minden nirmálisabb D-line ember elkelt már ( Knighton Skins? Fairley ( Colts?) és kb. ennyi... Talán Wilfork? ( akkor viszont már ott tartunk hogy nemhogy nem fiatalodik s D, de még a végén öregebb is lesz...

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
 chicago.cbslocal.com/2015/01/22/durkins-playbook-breaking-down-vic-fangios-defensive-scheme/

Nem tudom, hogy Rolle komolyan beválhat-e FS-ként....

Nem biztos, hogy húzunk OLB-t, ha minden itt ragadt emberre ez a szerep vár....Allent sem tudod kitenni, Houston is marad....bár utóbbi egyértelmű falember, de mindegy....

Culliver körüli csöndre én sem számítottam, örülnék neki, elférne nálunk még egy normálisabb CB....Jennings mehetne a szélről....

Mondjuk nekem most úgy tűnik, hogy Wilson simán komolyabb szerepet fog kapni....max kispílerkedi magát belőle, de meg fogja kapni az esélyt....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hmmm hát Parker vagy Moore érkezését valahogy jobban értékelném. Rolle nem rossz playa jobb mint bármelyik S nállunk ( na ez nem nehéz), de 32...gondoltam fiatalítunk picit. Mondjuk az tetszik hogy nem adtunk magas garantáltakat...Royal végre mélységi célpont eddig neki örülök a legjobban. Mondjuk lehet még egy S-t szerzünk FA-n... Mondjuk én örülnék még egy CB-nek (Culliver?) és egy DT-nek...Így lehetne húzni fasza edge rushert a drafton... Ha nem jön még egy S fosok hogy kirántjuk Collinst a drafton...Ha pedig DT-t nem hozunk akkor Sheltont,aki amúgy nem rossz csak épp tavaly is hoztunk 2 DT-t is draftról. A pass rusher class pedig jól néz ki és nekünk baromira kéne egy sack gyár...

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Goldsont kirakja a Bucs úgy néz ki... Oké szar volt Lovie alatt, meg 31 lesz ő is, de Fangio rendszerében minőségi játékos volt. Biztos megpróbálnám. A másik, hogy Culliver körül igen nagy a csend, ami meglep.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
HC John Fox confirmed that Lamarr Houston will play outside linebacker in their new 3-4 defense. (Brad Biggs)
Egy 135 kilós LB.... 😀 😀 😀
Bear
Ez engem baromira meglep. Azt gondoltam, h DE poszton tartjátok 3-4ben is, ahol sztem egyébként jó is lehetne. OLB komoly kérdés vele kapcsolatban sztem. Nem nagyon hiszem, h coverageban játszott-e valaha...nálunk utolsó évében mikor RDE posztra tettük át sokat indult 2 pontos állásból, de coverbe sztem egyszer se volt dobva és nem volt hatékony passz siettetésben. Nagyon kiváncsi leszek mit lát benne Fox és Fangio és kijöne majd ez a pályán...Rolni
Szerintem azt látják, hogy jó sokat keres, és sajnos Jay Cutler albatrossz szerződése visszaveti a csapatot 10 évre. Lamarr Houston miatt nem maradtam volna le Fangioról, megmondom az őszintét. Van itt egy rakás kurva erős kölyök, akik nem tudnak focizni, valamelyik csak elkapja a fonalat egyszer-egyszer. Houston sztem base D-nél lesz SOLB, jövőre meg megy az utcára, és kb. 25 millió dollárt akasztott ezen a kis kitérőn.

Rolle: Fangio-Donatell érti a safety posztot az biztos. Évi 4 milla, hát az évi 4 milla. Mondjuk kicsit visszavehetne a líderségből, és inkább ne lenne ekkora seggszopás helyette. Evvan, ha Titkos Fegyver nem akar draftoltat kezdőbe állítani, akkor sajna a piac diktál, valakit tényleg a pályára kell küldeni.

Royal: Kell még valaki. Ő egy kiváló 2B/3A kaliberű faszi. 4 célpont legyen egyszerre a pályán. És a 4. nem Josh Morgan, Santonio Holmes, Dante Rosario, nem Eben Britton, és nem Marquisse Wilson. A támadófalunk így is kalap szamóca, nettóban számolva 10 embert küldeni a pályára öngyilkosság, láttuk tavaly. Nem voltam/vagyok a Marshall-trade ellen (persze az ellenérték siralmas), de kell még minimum 1 NFL szintű játékos. Ez felőlem lehet full back, vagy tight end, vagy elkapó.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Amilyen pénzeket szórnak a safetyknek ez a Rolle szerződés baráti. Annyira nem vagyok otthon Fangio rendszerében a safetyk szerepével, de ha Rolle 32 évesen kell, akkor lehet Fangio kérésére jön. A másik, hogy talán safety poszton a rutin, a játékintelligencia még az esetleges sebességbeli hiányokat is eltudja rejteni, főleg ha nem kérnek tőle olyat, amit nem tud már megcsinálni. A faszi amúgy elég strapabíró is. Mundynál meg sokkal jobb játékos.

Royalról beszéltünk már. Újra csak azt tudom mondani, hogy ezt 3 évvel korábban kellett volna meghúzni. Bennettet oké, hogy kiraktuk, de ő azóta sem talált csapatot. A tesója halála után teljesen szétesett. Ettől függetlenül én még hoznék elkapót draftról is. ELég mély a class.tüsi91
Houston LB az vicc kategória, lassan mindenki OLB lesz.
Számomra még az kérdés, hogy ki melyik S poszton fog játszani, Rolle alapjában véve FS játszott szinte mindenhol kivéve a Giantsben tavaly ott SS volt és nickel meg sok más. Mundy is FS alapjáraton, de tavaly SS volt.

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ha csak innen nézzük, akkor az, de ha onnan, hogy ez teljesen felesleges (szerintem), akkor pont 11.25 millerrel több, mint kéne...de drukkolok neki, hogy legyen sokkal-sokkal jobb, mint tavaly a Törpöknél...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Amilyen pénzeket szórnak a safetyknek ez a Rolle szerződés baráti. Annyira nem vagyok otthon Fangio rendszerében a safetyk szerepével, de ha Rolle 32 évesen kell, akkor lehet Fangio kérésére jön. A másik, hogy talán safety poszton a rutin, a játékintelligencia még az esetleges sebességbeli hiányokat is eltudja rejteni, főleg ha nem kérnek tőle olyat, amit nem tud már megcsinálni. A faszi amúgy elég strapabíró is. Mundynál meg sokkal jobb játékos, nem mellesleg a safety felhozatal ezúttal is botrányos a drafton. S az én véleményem továbbra is az, hogy hihetetlenül nem érdekel ki a két safety, amíg nincs front seven.

Royalról beszéltünk már. Újra csak azt tudom mondani, hogy ezt 3 évvel korábban kellett volna meghúzni. Bennettet oké, hogy kiraktuk, de ő azóta sem talált csapatot. A tesója halála után teljesen szétesett. Ettől függetlenül én még hoznék elkapót draftról is (vagy FA), mert Royal egy jó No. 2-3. opció, kellene még egy ilyen srác.
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Remélem, hogy ez a Houston-LB dolog csak vmi fura porhintés....achilles szakadás után...ne vicceljünk....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
HC John Fox confirmed that Lamarr Houston will play outside linebacker in their new 3-4 defense. (Brad Biggs)
Egy 135 kilós LB.... 😀 😀 😀
Bear
Ez engem baromira meglep. Azt gondoltam, h DE poszton tartjátok 3-4ben is, ahol sztem egyébként jó is lehetne. OLB komoly kérdés vele kapcsolatban sztem. Nem nagyon hiszem, h coverageban játszott-e valaha...nálunk utolsó évében mikor RDE posztra tettük át sokat indult 2 pontos állásból, de coverbe sztem egyszer se volt dobva és nem volt hatékony passz siettetésben. Nagyon kiváncsi leszek mit lát benne Fox és Fangio és kijöne majd ez a pályán...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Royal kellett eléggé(bár anno Benettet hülyeség volt elengedni) Rollet upgradnek mondják mindenhol, majd elválik, kíváncsi vagyok milyen posztokon látjuk idén, Szerintem Safety jönni fog a drafton, a 3-4 kör környékén.

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
- Darelle Revis nem illik bele, Alterraun Verner, Major Wright, és Chris Conte igen. Mi az?
- Nem tudom!
- Lovie Smith "rendszere"!
- Haha!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson