Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Cutler mindig is vigyázott a testi épségére, ezek után többet fog kockáztatni?
A Raiders jövőre építkezik, mikor felszabadul 60M dead money😊 és 2015-ben jöhet a Superbowl
...legkésőbb 2016😊Pari
"Az elmúlt három offseason legnagyobb költekezői a szabadügynök-piacon (legtöbb pénz elköltésére kötelezettséget vállaló csapatai), és eredményességük:

2011: Philadelphia Eagles 227.564.000 dollár (2. NFC East 8-8, playoff nélkül)
2012: Tampa Bay Buccaneers 165.905.555 dollár (4. NFC South 7-9, playoff nélkül)
2013: Miami Dolphins 193.980.000 dollár (3. AFC East 8-8, playoff nélkül)"

A lóvé nem minden...
több mint 10 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Nyilván ha lottón nyerte volna akkor így működne, de nem ragoznám tovább mert annyira más nézeteket és filozófiát vallunk, hogy még a végén azt is elhiszem, hogy a raiders idén építkezett és jövőre SB-t szeretne nyerni😀
Sáncsó szabad lesz nemsokára, ő nem fáj majd 20millába évente és több marad majd a szabadügynökvadászatra, sok sikert😉gordon
Cutler mindig is vigyázott a testi épségére, ezek után többet fog kockáztatni?
A Raiders jövőre építkezik, mikor felszabadul 60M dead money😊 és 2015-ben jöhet a Superbowl
...legkésőbb 2016😊
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Jimmy, megspórolhatnád nekem a 3. órát mert csak offseasonben lesz rá időm, és elmondhatnád, h mi a baj McClownnal. Én nem fantasyzok, viszont láttam már néhány NFL meccset, s a hosszú évek alatt megtaláltam azokat a statisztikákat amik legmagasabb korrelációt mutatják azzal amit a két szememmel látok, és azok alapján jobb backupban nem reménykedhettek egy szezonra.
J. Cutler: 5-6 W-L; 89,2 passer rating (13.); 6,66 NY/A (10); 6,23 ANY/A (13.); 3 4th QTY comeback
McCown: 3-2 W-L; 109,0 passer rating (3.); 7,63 NY/A (4.) ; 8,54 ANY/A (3.); 1 4th QTY comeback
 www.pro-football-reference.com/years/2013/passing.htm

j. Cutler: 0,11 WPA/G (18.) 0,05 EPA/P (22.) 5,2 AYPA (15.)
McCown: 0,35 WPA/G (3.), 0,33 EPA/P (2.), 7,4 AYPA (2.)
 wp.advancednflstats.com/playerstats.php?pos=QB

Most ezzel nem azt akarom mondani, h egy 34 éves irányító mellett kéne elköteleznetek magatokat, de azok alapján amit írsz, úgy jön le kb mintha McCown lenne a bűnbak.
A kérdés nem költői, nem bujtatott állítás, tisztában vagyok vele, h nem tud mindent leírni a statisztika és idén elsősorban (de nem kizárólag) csak redzone TV-ben láttam a Bearst szóval tényleg érdekel a válasz...

off: Az avatár kép azért nem frissül akinél nem frissül, mert cacheli az oldal. ctrl+f5 vagy shift+f5 a megoldás rá. Ha ez a problémátok.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Hány olyan példát tudsz mondani, hogy vki megkapta a nagy zsét és onnantól jobban játszott (ő vagy a csapata...)? És hányat az ellenkezőjére?
Nem vagyok ilyen melldöngetős, meg én megmondtam típus, csak a vélemény írtam le, egy olyan csapat kapcsán, melyet kedvelek. A statisztika is azt mutatja, hogy ha vki megkapja a nagy szerződést - amely miatt ugye a maradék 52-re kevesebb pénz jut - az nagyon ritkán jelent javulást a csapat eredményességében. Az meg másik emberi tulajdonság, ha már megkaptam a nagy pénzt, akkor vigyázzak magamra, hogy élvezni is tudjam...ebből a kettőből nekem az a következtetésem, hogy a macik sajna nem lesznek PO tényezők (hacsak valami briliáns draftot nem művelnek) ott lesznek a PO-ba, WC meccseken, vay a közelében, de a conferencia döntőt és az SB-t ilyen NFC-s ellenfelek mellett szerintem nem sokan tartják reális célkitűzésnek, már pedig egy csapatnak 2 célkitűzése lehet a szezon elején, megnyerni az SB-t, vagy építkezni, hogy jövőre megnyerjük az SB-t...Pari
Nyilván ha lottón nyerte volna akkor így működne, de nem ragoznám tovább mert annyira más nézeteket és filozófiát vallunk, hogy még a végén azt is elhiszem, hogy a raiders idén építkezett és jövőre SB-t szeretne nyerni😀
Sáncsó szabad lesz nemsokára, ő nem fáj majd 20millába évente és több marad majd a szabadügynökvadászatra, sok sikert😉
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Az meg másik emberi tulajdonság, ha már megkaptam a nagy pénzt, akkor vigyázzak magamra, hogy élvezni is tudjam...ebből a kettőből nekem az a következtetésem, hogy a macik sajna nem lesznek PO tényezők (hacsak valami briliáns draftot nem művelnek) ott lesznek a PO-ba, WC meccseken, vay a közelében, de a conferencia döntőt és az SB-t ilyen NFC-s ellenfelek mellett szerintem nem sokan tartják reális célkitűzésnek, már pedig egy csapatnak 2 célkitűzése lehet a szezon elején, megnyerni az SB-t, vagy építkezni, hogy jövőre megnyerjük az SB-t...Pari
Jah. Elengeded Cutlert, McCownnal eltengődsz egy évet, draftolsz mellé valakit, építkezel. Aztán bekerül az fiatal QB 1 év mire belerázódik. Utána sophomore slump, elment 3 év, de Te építkezel. Aztán kiderül, hogy a QB nem vált be, húzol egy újabbat, hogy építkezz, hogy jövőre SB-t nyerj. Pár csapatnak, köztük az Oakland Raiders is a siker útjára lépett ezzel.tüsi91
meg mondjuk a Cincy, Indy, Panthers, 9ers, Eagles, Seattle (de az Atlanta, Steelers, Giants, Chargers négyes is QB-t húzott anno)

mert ugyebár nem elég kihúzni a rookie qb-t, kell coaching, meg egy normálisabb csapat köré (1-2 játszótárs), amit fel lehet húzni fokozatosan annyi pénzből, amennyit rásózol évente egy Jay Cutlerre. Ennek a move-nak - szerintem - akkor lett volna értelme, ha minden egyben lenne nálatok, csak egy QB kéne a sikerhez, lásd. Denver 2 éve (vagy tavaly a KC). (és akkor még véletlen sem említem egy lapon PM-t és Cutlert)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az meg másik emberi tulajdonság, ha már megkaptam a nagy pénzt, akkor vigyázzak magamra, hogy élvezni is tudjam...ebből a kettőből nekem az a következtetésem, hogy a macik sajna nem lesznek PO tényezők (hacsak valami briliáns draftot nem művelnek) ott lesznek a PO-ba, WC meccseken, vay a közelében, de a conferencia döntőt és az SB-t ilyen NFC-s ellenfelek mellett szerintem nem sokan tartják reális célkitűzésnek, már pedig egy csapatnak 2 célkitűzése lehet a szezon elején, megnyerni az SB-t, vagy építkezni, hogy jövőre megnyerjük az SB-t...Pari
Jah. Elengeded Cutlert, McCownnal eltengődsz egy évet, draftolsz mellé valakit, építkezel. Aztán bekerül az fiatal QB 1 év mire belerázódik. Utána sophomore slump, elment 3 év, de Te építkezel. Aztán kiderül, hogy a QB nem vált be, húzol egy újabbat, hogy építkezz, hogy jövőre SB-t nyerj. Pár csapat, köztük az Oakland Raiders is a siker útjára lépett ezzel.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kívánom a maciknak, hogy ne legyen igazam, én Cutlert egy tisztes QB-nak tartom, de nem hiszem, hogy képes lesz a macikat az SB-be vezetni.Pari
Egyvalami állhat az útba, az Univerzum. Ami eddig történt az elmúlt 3 évben, annak nem volt semmi értelme. Egyszerűen ilyen a világon nem volt eddig. Mindent jól csináltak, a vezetők nem hoztak hülye döntéseket, de nem jött össze. 1 játékra volt a csapat az NFC North győzelemtől. 48 másodperc.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Így a számokat látva sztem ez kifejezetten jó szerződés a Bears részéről.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Kívánom a maciknak, hogy ne legyen igazam, én Cutlert egy tisztes QB-nak tartom, de nem hiszem, hogy képes lesz a macikat az SB-be vezetni.
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Hány olyan példát tudsz mondani, hogy vki megkapta a nagy zsét és onnantól jobban játszott (ő vagy a csapata...)? És hányat az ellenkezőjére?
Nem vagyok ilyen melldöngetős, meg én megmondtam típus, csak a vélemény írtam le, egy olyan csapat kapcsán, melyet kedvelek. A statisztika is azt mutatja, hogy ha vki megkapja a nagy szerződést - amely miatt ugye a maradék 52-re kevesebb pénz jut - az nagyon ritkán jelent javulást a csapat eredményességében. Az meg másik emberi tulajdonság, ha már megkaptam a nagy pénzt, akkor vigyázzak magamra, hogy élvezni is tudjam...ebből a kettőből nekem az a következtetésem, hogy a macik sajna nem lesznek PO tényezők (hacsak valami briliáns draftot nem művelnek) ott lesznek a PO-ba, WC meccseken, vay a közelében, de a conferencia döntőt és az SB-t ilyen NFC-s ellenfelek mellett szerintem nem sokan tartják reális célkitűzésnek, már pedig egy csapatnak 2 célkitűzése lehet a szezon elején, megnyerni az SB-t, vagy építkezni, hogy jövőre megnyerjük az SB-t...Pari
Ha az offense nem javul, én jövőre is elégedett leszek egy liga top3-al... 😀
több mint 10 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Szerintem hatalmas nagy hiba volt Cutler megtartassa, ekkora pénzért.
Eddig se voltak vele szembe elvarások, szépen lemenedzselgette a gameket, ha nyertek nyertek, ha nem nem, nem osztott, nem szorzott...tudta, hogy akkor se rúgjak ki, ha csak tessék lássék teszi a dolgát...
Most meg hogy megkapta a garantált nagy zsét, pedig csak arra fog koncentrálni, hogy meg ne sérüljön (hogy ki tudja élvezni a money-t öregkorára) Szerintem a Bears ezzel a deal-el azt garantálta, hogy a következő 5-6 évben nem lesz tényező a PO-ban...Pari
Ezt miből gondolod? Ha tényező lesz akkor idejössz majd mea culpazni vagy mi? Vagy ha mégsem lesz az akkor jön a szokásos "én megmondtam, melldöngetés" ?
Miért érzi azt mindenki, hogy otthon a fotelből (vagy akárhonnan, akármiből) megmondóember lehet a Cutler témában a körülmények és a jövőbeli stratégia ismerete nélkül?
Véleménye mindenkinek lehet és "jómagyarként" mindig a legrosszabbat feltételezzük, ha tele a zseb akkor baszok a világra...C'mon man..

Én csipem a macikat és szerintem jó döntés volt és bocs, hogy szétOFF-olom a fórumotokat😒gordon
Hány olyan példát tudsz mondani, hogy vki megkapta a nagy zsét és onnantól jobban játszott (ő vagy a csapata...)? És hányat az ellenkezőjére?
Nem vagyok ilyen melldöngetős, meg én megmondtam típus, csak a vélemény írtam le, egy olyan csapat kapcsán, melyet kedvelek. A statisztika is azt mutatja, hogy ha vki megkapja a nagy szerződést - amely miatt ugye a maradék 52-re kevesebb pénz jut - az nagyon ritkán jelent javulást a csapat eredményességében. Az meg másik emberi tulajdonság, ha már megkaptam a nagy pénzt, akkor vigyázzak magamra, hogy élvezni is tudjam...ebből a kettőből nekem az a következtetésem, hogy a macik sajna nem lesznek PO tényezők (hacsak valami briliáns draftot nem művelnek) ott lesznek a PO-ba, WC meccseken, vay a közelében, de a conferencia döntőt és az SB-t ilyen NFC-s ellenfelek mellett szerintem nem sokan tartják reális célkitűzésnek, már pedig egy csapatnak 2 célkitűzése lehet a szezon elején, megnyerni az SB-t, vagy építkezni, hogy jövőre megnyerjük az SB-t...
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Pari: Figy...rengeteg meccset nyert meg Cutler a 4. negyedben....nem tudom, hogy honnan veszed, amit írtál, én csak annyit tennék hozzá, hogy nézzél sok Bears-meccset....a legutóbbi évekből is, és meg fogod látni, hogy miért nem gyújtotta fel senki a fórumot a szerződése miatt....
Ami pedig még fontos: Akkor mit csinálnánk? Engedjük el? Utána mi lesz? Húzunk valakit, nem jön be, és kezdhetjük a szenvedést, mint a pl. a Jax. vagy az Oakland....volt már benne részünk elég....Bear
Én kedvelem a Bearst nagyon is, de pont olyanok az utóbbi években, mint a Boys (akiket amúgy szinten nem utálok), minden év 17. játéknapján a playoffba jutásért küzdenek, és ha sikerül is, akkor is valljuk be nem sok esélyük lenne a conf döntőig elmasírozni...
Pont emiatt a szerződés miatt kutya nehéz lesz a sok FA-t megtartani, vagy éppen jó neveket (FA) igazolni a következő 3! szezonba.
Nekem ez a szerződés annak a szimbóluma, hogy a vezetés feladta a SB álmokat és megelégszik a jó középcsapat szinttel.Pari
Ne haragudj, ennek nincs semmi értelme. Leszerződtették a legjobb szabadügynök irányítót. Van még elkölthető 20 millió dollár, lehet lesz belőle 35 millió. Van 7 draftpick. Szeretne még 10 franchise ilyen pénzügyi gondokat. Persze sok szerződést lejárt. Ebben a szezonban kb. 30 millió dollárt raktál IR-re. Azt meg kell oldani. De szabadügynök piacról akarsz bajnokcsapatot építeni. Hölgyeim és Uraim, ennek nincs semmi értelme!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Pari: Figy...rengeteg meccset nyert meg Cutler a 4. negyedben....nem tudom, hogy honnan veszed, amit írtál, én csak annyit tennék hozzá, hogy nézzél sok Bears-meccset....a legutóbbi évekből is, és meg fogod látni, hogy miért nem gyújtotta fel senki a fórumot a szerződése miatt....
Ami pedig még fontos: Akkor mit csinálnánk? Engedjük el? Utána mi lesz? Húzunk valakit, nem jön be, és kezdhetjük a szenvedést, mint a pl. a Jax. vagy az Oakland....volt már benne részünk elég....Bear
Én kedvelem a Bearst nagyon is, de pont olyanok az utóbbi években, mint a Boys (akiket amúgy szinten nem utálok), minden év 17. játéknapján a playoffba jutásért küzdenek, és ha sikerül is, akkor is valljuk be nem sok esélyük lenne a conf döntőig elmasírozni...
Pont emiatt a szerződés miatt kutya nehéz lesz a sok FA-t megtartani, vagy éppen jó neveket (FA) igazolni a következő 3! szezonba.
Nekem ez a szerződés annak a szimbóluma, hogy a vezetés feladta a SB álmokat és megelégszik a jó középcsapat szinttel.
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Szerintem hatalmas nagy hiba volt Cutler megtartassa, ekkora pénzért.
Eddig se voltak vele szembe elvarások, szépen lemenedzselgette a gameket, ha nyertek nyertek, ha nem nem, nem osztott, nem szorzott...tudta, hogy akkor se rúgjak ki, ha csak tessék lássék teszi a dolgát...
Most meg hogy megkapta a garantált nagy zsét, pedig csak arra fog koncentrálni, hogy meg ne sérüljön (hogy ki tudja élvezni a money-t öregkorára) Szerintem a Bears ezzel a deal-el azt garantálta, hogy a következő 5-6 évben nem lesz tényező a PO-ban...Pari
Ezt miből gondolod? Ha tényező lesz akkor idejössz majd mea culpazni vagy mi? Vagy ha mégsem lesz az akkor jön a szokásos "én megmondtam, melldöngetés" ?
Miért érzi azt mindenki, hogy otthon a fotelből (vagy akárhonnan, akármiből) megmondóember lehet a Cutler témában a körülmények és a jövőbeli stratégia ismerete nélkül?
Véleménye mindenkinek lehet és "jómagyarként" mindig a legrosszabbat feltételezzük, ha tele a zseb akkor baszok a világra...C'mon man..

Én csipem a macikat és szerintem jó döntés volt és bocs, hogy szétOFF-olom a fórumotokat😒
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ne vicceljetek már! Nem hiszem el, hogy senki nem ismerte meg Johnnie Cochran-t(O.J Sipmson ügyvédje volt) és a chewbacca védelmet. 😀

 hu.wikipedia.org/wiki/Chewbacca-v%C3%A9delem

Ui:Láttam valaki már linkelte Cutler szerződését angolul, sajnos az én angolom még elég gyér megtaláltam magyarul is :http://www.profootballbusiness.com/2014/01/jay-cutler-szerzodese.html

több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Mekk Elek sziutációs pass rusher. Nézzük vissza élete második meccsét, a Packers ellen. Rakták jobbra, balra, középre, dobták embert fogni, zseniális volt. Akkor se volt különb statisztikája, de minden meccsen láttad, hogy a pályán van. Szerintem inkább ezt a vonalat kéne megtartani, ne nyomjuk már be MLB-nek ahol sose játszott. Ha Tucker meg aakrja tartani az állásást (nem mondták,hogy vissza fogják hozni), akkor villantania kell egy tucat ötletet legalább. A következő 3 hónapban biztos nagyon durván rárepülnek a pass rushra.

off: ti milyen képet láttok oldalt? Próbáltam lecserélni, egy darabig azt láttam, most megint nem, a beállításoknál az jelenik meg, amit akarok. Ennek nincs semmi értelmefüligjimmy
(Nálam viszont még mindig Sara látható.)
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Szerintem hatalmas nagy hiba volt Cutler megtartassa, ekkora pénzért.
Eddig se voltak vele szembe elvarások, szépen lemenedzselgette a gameket, ha nyertek nyertek, ha nem nem, nem osztott, nem szorzott...tudta, hogy akkor se rúgjak ki, ha csak tessék lássék teszi a dolgát...
Most meg hogy megkapta a garantált nagy zsét, pedig csak arra fog koncentrálni, hogy meg ne sérüljön (hogy ki tudja élvezni a money-t öregkorára) Szerintem a Bears ezzel a deal-el azt garantálta, hogy a következő 5-6 évben nem lesz tényező a PO-ban...Pari

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Oké, először is. Nézze meg mindenki a Vikings elleni meccseket. Az egyiken Cutler játszott, a másikon McCown. Az egyiken remek fantázia foci pontokat szerzett az irányító, a másikat megnyerték. Aki ír valamit ebbe a topicba a szerződésről, csapatról, az legyen olyan kedves, és legalább annyit tegyen meg, hogy megnéz egy szezonból két meccset. 2 meccs, ha átpörgetet az uncsi részeket, kb. 3 órát vesz el az életedből.

De nmég egyszer, utoljára reagálok, plusz például Tüsinek is javaslom, hogy így tekintsen erre. 15 millióért elégedett lennél? Igen. 20 millióért nem? Az egy Michael Bush+Eric Weems vs 2. hátsőkörös újonc közötti különbség. Ez a middle ground. Aláírt egy szerződést, ami garantál neki egy kicsit több lóvét, mint a két franchise tag. Utána különösebb hacacáré nélkül kitehetik, a szerződés negyedik évében. Miről beszélünk? Jó neki, mert többet kap, mint a két tag után kapna, jó a franchise-nak, mert 3 év után, ha bármi gond van (pl. sérülések), meg lehet tőle válni. De bárcsak azt az extra 3 milliót el lehetne költeni egy Blake Costanzora, meg egy hatodik számú elkapóra.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Játszott MLB-t college-on, igaz nem sokat....coveragebe is beleszagolt anno...
Szerintem Bostichoz képest simán upgrade, hiszen downgrade nem lehet.... 😊
Nekem az is megfelel, ha jön egy MLB akár a draftról, akár FA-ról, csak az a bajom, hogy nem vagyok biztos abban, hogy ez megtörténik....
Nem tudsz olyan DL-t fakítani, hogy soha senki ne jusson át rajta....kell egy épkézláb ember középre....láttuk, hogy milyen, ha nincs....aztán lehet megint a két S-t szidni.....röhej....

Jimmy: Én is azt látom, amit Tüsi...

Pari: Figy...rengeteg meccset nyert meg Cutler a 4. negyedben....nem tudom, hogy honnan veszed, amit írtál, én csak annyit tennék hozzá, hogy nézzél sok Bears-meccset....a legutóbbi évekből is, és meg fogod látni, hogy miért nem gyújtotta fel senki a fórumot a szerződése miatt....
Ami pedig még fontos: Akkor mit csinálnánk? Engedjük el? Utána mi lesz? Húzunk valakit, nem jön be, és kezdhetjük a szenvedést, mint a pl. a Jax. vagy az Oakland....volt már benne részünk elég....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
OFF:

Jimmy én egy ilyen southpark féle képet látok. Nem Trestman lányát, ha erre gondolsz. AMúgy múltkor kísérleteztem én is egy kép cserével, de nem úgy rakta be a képet, ahogy gondoltam és visszaváltottam a régire. Rá 3 napra mikor beléptem meg az új kép lett az avatarom. Rá 2 napra meg visszakerült a régi.

ON:
Cutler szerződése: 2017-ben ilyenkor cap-hit nélkül lapátra teheted. Jól megcsinálták. Bár a 2014 22,5 millió azért erősen korlátozza a lehetőségeket.
több mint 10 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Szerintem hatalmas nagy hiba volt Cutler megtartassa, ekkora pénzért.
Eddig se voltak vele szembe elvarások, szépen lemenedzselgette a gameket, ha nyertek nyertek, ha nem nem, nem osztott, nem szorzott...tudta, hogy akkor se rúgjak ki, ha csak tessék lássék teszi a dolgát...
Most meg hogy megkapta a garantált nagy zsét, pedig csak arra fog koncentrálni, hogy meg ne sérüljön (hogy ki tudja élvezni a money-t öregkorára) Szerintem a Bears ezzel a deal-el azt garantálta, hogy a következő 5-6 évben nem lesz tényező a PO-ban...
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mekk Elek sziutációs pass rusher. Nézzük vissza élete második meccsét, a Packers ellen. Rakták jobbra, balra, középre, dobták embert fogni, zseniális volt. Akkor se volt különb statisztikája, de minden meccsen láttad, hogy a pályán van. Szerintem inkább ezt a vonalat kéne megtartani, ne nyomjuk már be MLB-nek ahol sose játszott. Ha Tucker meg aakrja tartani az állásást (nem mondták,hogy vissza fogják hozni), akkor villantania kell egy tucat ötletet legalább. A következő 3 hónapban biztos nagyon durván rárepülnek a pass rushra.

off: ti milyen képet láttok oldalt? Próbáltam lecserélni, egy darabig azt láttam, most megint nem, a beállításoknál az jelenik meg, amit akarok. Ennek nincs semmi értelme

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Huhhh, McClellinről jönnek a vadabbnál vadabb elképzelések, ez az MLB viszi a pálmát. 😊. Én nem tudom. Szerintem a srác teljesen rendszeridegen 4-3ban és nem azon kellene gondolkodni, hogy most lehet pozíciót kéne váltani, mert 2 év alatt semmit nem csinált, mint DE, hanem ahogy idézzem Jimmyt, el kell kezdeni jól draftolni (hát leírni könnyebb, mint megvalósítani). A 2012-es első 4 körből, húztál egy Mekkeleket, húztál egy Hardint...., húztál egy Rodriguezt, akinek annyi esze van, hogy jajjj. Ez a probléma. Jeffery menti meg egyedül ezt a draft classot nálunk. Jah meg Frey, én is fikáztam Haydent, de látjuk, hogy igaz a mondás, hogy mindig van lejjebb. A 2013-as valóban sikertörténet ehhez képest, mert húztál 2 rookie évében stabil kezdőt...
Bostic megy sztem SLB-be, a playek felénél úgy is nickel van, de kell találni egy jól zónázó MLB-t, aki 3rd down player lesz Briggs mellett. Ha Bosticból nem tudnak egy Roach szintű playert fakítani, akkor mondjanak le. Greene sztem fizikálisan még nem volt ott.

Tillman sztem kap egy két évest. Egyrészt senki nincs a posztján, másrészt ő még nem esett annyira vissza, mint Urlacher. Ha úgy van én lehet húznék most egy C-t 3-4. körben. Garza mögött tanul egy évet 2015-től pedig ő kezd.

A safetyk terén teljesen egyetértek. Conte meccsenként 5 TDt megmentett, 2 szerelést elbaszott, azokból rendre nagy játékok lettek... Wrightnak én adnék még egy esélyt. Byrd valóban OK lenne, azzal hoznál egy FS-t. SS attól még kell. Steltzet felejtsük el.

Cutler szerződése.  profootballtalk.nbcsports.com/2014/01/02/cutlers-deal-is-three-years-54-million-with-year-to-year-option-thereafter/