Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ryan, Romo, Flacco környéke. Picit alatta. A kérdés mennyi a garantált, és egyéb bónuszok. Én azért ezt őszintén megmondva sokallom.
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
@BMarshall BOOM.. . JAY 7 for 126.. . Congrats now let's go win.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát, én a legjobbakat kívánom Nektek!Helmut Zimmer
Rosszabb nem lesz. Védelembe depth nem tudom, hogy lesz, szerintem sehogy, de a Top10 D se vitt sehova. Most van Top10 O, a blitzkieg óta először. És ez nem vicc. A negyvenes években felállított rekordokat döntötték meg idén. Csakhogy adjunk perspektívát, meg távlatot, meg ilyeneket ennek a szerződésnek. Mire Cutler visszavonul, ő lesz a franchise legjobb irányítója. Nyilvánvaló, hogy ő lesz a franchise legjobban fizetett játékosa is. Angelo hátrahagyott kb. 10 jól teljesítő, és nagyon jól kereső veteránt. Ennyi. Nyilván a piacról kellett pótolni a többit. Ez ettől a pillanattól kezdve nem működik. El kell kezdeni jól draftolni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Hát, én a legjobbakat kívánom Nektek!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Azért szerintem GB-ben jobban örülnek, mint itt. A Vikes QB-t keres, a Lions és a Bears meg hosszú távra megállapodott átlagos szintű kezdő QB-jával.szaba
Sokszor szóba került ez a téma már. Cutler szerintem frencsi irányító, nyilván a középmezőnyben. De könyörgöm, most kibaszod, aztán húzol egy örök reménységet? Tudom, hogy idén erős a QB felhozatal, de kb 10 (na jó, csak 5-nek) másik csapatnak tényleg égető szüksége van rájuk. Te mit tennél?csi77
Erről van szó, egyetlen esetben lett volna opció Cutler nem megtartása, ha itt a FO valami alapvető rebuildingben gondolkodna, de miért tenné? Most lehet azt mondani, hogy túl lett fizetve, de minden nem fogalmatlan irányító túl van (már aki nem az újonc szerződésében van), ez a poszttal jár.

Perception is reality.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Szia. Üdv köztünk. Bázzz, hogy itt mindenki keletről Bears drukker. Nyugatról meg senki 😀.

Garza... hát talán túlélem. Ha jobb játékosok vannak körülötte ő se annyira rossz... Idén kevesebb faltot fújtak rá, ő a mentális leader a falba (pff Kreutz-cal is mennyit vesztettünk anno...) stb. McCown teljesen OK, ő máshol sztem beégne, de ezt ő is tudja.

Örülök, hogy nem picsázik az FO, de nekem olyan gyanúm van, hogy Peanutnak is vége, mint Bear. Pedig benne egészségesen 1 év még biztos lenne. CB poszton meg úgy állunk, hogy jajj.tüsi91
Hát, ha pl. a Balatontól számoljuk, én is keletre vagyok, de azért a Dunától nyugatra... 😊

Tillmant ne! Bár öregszik, de nélküle nincs secondary (Jennings sem volt egyedül olyan jó)

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Én nyugati vagyok ;(

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Mindenkinek Boldog Új Évet! Most nézem második éve nfl-t. Pár hónapja követem ezt a fórumot is. Most gondoltam, hogy elérkezett az ideje, hogy megosszam a véleményemet 😊 . Én személy szerint nagyon örülök, hogy Cutler kapott egy hosszú távú szerződést - és remélem amikor megtudjuk a fizetést akkor még jobban fogok. Nagyon nagy hiba lett volna elengedni. Szerintem egy remek nyugodt irányító, és bár arról nem tudok, hogy 2 évnél korábban hogy játszott, de szerintem egy frainches írányító, és ezzel az offens-sel a következő évbe a legjobbak közé emelkedhet 😊kismedve
Üdv!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szia. Üdv köztünk. Bázzz, hogy itt mindenki keletről Bears drukker. Nyugatról meg senki 😀.

Garza... hát talán túlélem. Ha jobb játékosok vannak körülötte ő se annyira rossz... Idén kevesebb faltot fújtak rá, ő a mentális leader a falba (pff Kreutz-cal is mennyit vesztettünk anno...) stb. McCown teljesen OK, ő máshol sztem beégne, de ezt ő is tudja.

Örülök, hogy nem picsázik az FO, de nekem olyan gyanúm van, hogy Peanutnak is vége, mint Bear. Pedig benne egészségesen 1 év még biztos lenne. CB poszton meg úgy állunk, hogy jajj.
több mint 10 éve
kismedve Chicago Bears 1
Sziasztok! Mindenkinek Boldog Új Évet! Most nézem második éve nfl-t. Pár hónapja követem ezt a fórumot is. Most gondoltam, hogy elérkezett az ideje, hogy megosszam a véleményemet 😊 . Én személy szerint nagyon örülök, hogy Cutler kapott egy hosszú távú szerződést - és remélem amikor megtudjuk a fizetést akkor még jobban fogok. Nagyon nagy hiba lett volna elengedni. Szerintem egy remek nyugodt irányító, és bár arról nem tudok, hogy 2 évnél korábban hogy játszott, de szerintem egy frainches írányító, és ezzel az offens-sel a következő évbe a legjobbak közé emelkedhet 😊
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
A sajtótájékoztatón elhangzott további dolgok összefoglalva:
- A csapat a center Roberto Garza-t és Josh McCown-t is szeretné megtartani, a tárgyalások folynak, de garancia nincs a megtartásukhoz.
- Shea McClellin helyzete és pozíciója kiértékelés alatt van. Az idei teljesítménye a vártak alatt volt, a jövőben elképzelhető a LB sorba való elmozdítása is. A 3-4-re való átállást egyelőre nem tervezi az edzői stáb.
- A védő koordinátor, Mel Tucker helyzete szintén kiértékelés alatt van, jövőjéről nincsenek információk. A csapat általános igazgatója, Phil Emery és a főedző Marc Trestman közösen dolgoznak, de az edzői stábban lévő ügyekben a végső szó Trestmané.hpeter93
Jó, mondjuk a center urat tán nem annyira kéne megtartani, de mivel ő az utolsó mohikánunk az Ytong tégla falunkból, tehát, ha marad, sebaj! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
YES! szarok a számokra!! YES!kovi470
Én is, de rohadt kíváncsi vagyok 😀


Én nem pénzt akarok keresni, hanem bajnokságo(ka)t nyerni. Már van annyi amit nehezen lehet elkölteni egy élet alatt - bár Kristin azt mondta, hogy segít, ha kell...Jay Cutler
Mekkora arc 😀 😀
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
A sajtótájékoztatón elhangzott további dolgok összefoglalva:
- A csapat a center Roberto Garza-t és Josh McCown-t is szeretné megtartani, a tárgyalások folynak, de garancia nincs a megtartásukhoz.
- Shea McClellin helyzete és pozíciója kiértékelés alatt van. Az idei teljesítménye a vártak alatt volt, a jövőben elképzelhető a LB sorba való elmozdítása is. A 3-4-re való átállást egyelőre nem tervezi az edzői stáb.
- A védő koordinátor, Mel Tucker helyzete szintén kiértékelés alatt van, jövőjéről nincsenek információk. A csapat általános igazgatója, Phil Emery és a főedző Marc Trestman közösen dolgoznak, de az edzői stábban lévő ügyekben a végső szó Trestmané.

több mint 10 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
De megijedtem mi ez a sok hozzászólás elsőnek. 7 év... az igen. Hát mit mondjak, nagyon boldog vagyok. Fuck the haters


több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
McCown nagyjából hasonló megoldás lehetne, mint Palmer a Cardsnál. Csak körülötte jobb az offense, és lehetne a védelmet turbózni. Stop-gap opciónak tökéletes, egy év alatt Trestman egy jó újonc QB-t ki tudott volna nevelni. De ez már csak hipotézis, nem tudjuk meg soha, mi lett volna ha.szaba
Ezért írtam már régebben, hogy megvan a válasz arra a kérdésre, hogy Trestman szerint mit ér Cutler. Azért kapott szerződést, mert Marc bátyó vele akar dolgozni. Dolgozott McCown-al is. Aztán megnézte a születési idejét 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
YES! szarok a számokra!! YES!

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
McCown nagyjából hasonló megoldás lehetne, mint Palmer a Cardsnál. Csak körülötte jobb az offense, és lehetne a védelmet turbózni. Stop-gap opciónak tökéletes, egy év alatt Trestman egy jó újonc QB-t ki tudott volna nevelni. De ez már csak hipotézis, nem tudjuk meg soha, mi lett volna ha.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Azért szerintem GB-ben jobban örülnek, mint itt. A Vikes QB-t keres, a Lions és a Bears meg hosszú távra megállapodott átlagos szintű kezdő QB-jával.szaba
Sokszor szóba került ez a téma már. Cutler szerintem frencsi irányító, nyilván a középmezőnyben. De könyörgöm, most kibaszod, aztán húzol egy örök reménységet? Tudom, hogy idén erős a QB felhozatal, de kb 10 (na jó, csak 5-nek) másik csapatnak tényleg égető szüksége van rájuk. Te mit tennél?csi77
McCown 2-3 évre.szaba
Igen bekapnak esetleg, de kezdőnek? Cuttyval nem viccölünk..... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Először várjuk meg a számokat. Lehet olyan összeg lesz, hogy a hajad égnek áll, s még a legelvakultabbak is azt mondják, hogy ez miez. Meg lehet olyan lesz, hogy ez igen, ez nem pénz. Ha a kettő között akkor az örök dilemma kérdés fennmarad.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért szerintem GB-ben jobban örülnek, mint itt. A Vikes QB-t keres, a Lions és a Bears meg hosszú távra megállapodott átlagos szintű kezdő QB-jával.szaba
Sokszor szóba került ez a téma már. Cutler szerintem frencsi irányító, nyilván a középmezőnyben. De könyörgöm, most kibaszod, aztán húzol egy örök reménységet? Tudom, hogy idén erős a QB felhozatal, de kb 10 (na jó, csak 5-nek) másik csapatnak tényleg égető szüksége van rájuk. Te mit tennél?csi77
McCown 2-3 évre.szaba
Akkor szerintem most befejezem a még el se kezdődött beszélgetést.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Azért szerintem GB-ben jobban örülnek, mint itt. A Vikes QB-t keres, a Lions és a Bears meg hosszú távra megállapodott átlagos szintű kezdő QB-jával.szaba
Sokszor szóba került ez a téma már. Cutler szerintem frencsi irányító, nyilván a középmezőnyben. De könyörgöm, most kibaszod, aztán húzol egy örök reménységet? Tudom, hogy idén erős a QB felhozatal, de kb 10 (na jó, csak 5-nek) másik csapatnak tényleg égető szüksége van rájuk. Te mit tennél?csi77
McCown 2-3 évre.szaba
Ez remélem csak vicc volt😀

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azért szerintem GB-ben jobban örülnek, mint itt. A Vikes QB-t keres, a Lions és a Bears meg hosszú távra megállapodott átlagos szintű kezdő QB-jával.szaba
Sokszor szóba került ez a téma már. Cutler szerintem frencsi irányító, nyilván a középmezőnyben. De könyörgöm, most kibaszod, aztán húzol egy örök reménységet? Tudom, hogy idén erős a QB felhozatal, de kb 10 (na jó, csak 5-nek) másik csapatnak tényleg égető szüksége van rájuk. Te mit tennél?csi77
McCown 2-3 évre.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Azért szerintem GB-ben jobban örülnek, mint itt. A Vikes QB-t keres, a Lions és a Bears meg hosszú távra megállapodott átlagos szintű kezdő QB-jával.szaba
Sokszor szóba került ez a téma már. Cutler szerintem frencsi irányító, nyilván a középmezőnyben. De könyörgöm, most kibaszod, aztán húzol egy örök reménységet? Tudom, hogy idén erős a QB felhozatal, de kb 10 (na jó, csak 5-nek) másik csapatnak tényleg égető szüksége van rájuk. Te mit tennél?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azért szerintem GB-ben jobban örülnek, mint itt. A Vikes QB-t keres, a Lions és a Bears meg hosszú távra megállapodott átlagos szintű kezdő QB-jával.szaba
Cutlerba ne menjünk bele. Staffordnak most volt egy rossz szezonja, egy teljesen széthulló csapatban. Ennyi erővel a Romo, Ryan féle sor is átlagos QB.,
tüsi91
A gond Staffordnál az, hogy alapvető gondok vannak nála. Nem mondom, hogy ezt nem lehet kiküszöbölni, de elég intenzív tavasz-nyár kéne tőle, viszont mikor kérdezték erről, azt mondta, hogy ő nem tervez semmiféle alapozást (mechanika, lábmunka, stb.). Cutlerbe ne menjünk bele. 😊
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azért szerintem GB-ben jobban örülnek, mint itt. A Vikes QB-t keres, a Lions és a Bears meg hosszú távra megállapodott átlagos szintű kezdő QB-jával.szaba
Cutlerba ne menjünk bele. Staffordnak most volt egy rossz szezonja, egy teljesen széthulló csapatban. Ennyi erővel a Romo, Ryan féle sor is átlagos QB.,

szerk.: Nekem a kedvencem az volt, hogy miért nem draftoljuk Jordan Lynchet 😀.