Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Cutler már tavaly is a rádióműsorában, de idén is nemrég azt nyilatkozta, hogy szeretne itt maradni. Ha van egy kis esze, akkor nem támaszt irreális követelményeket a Front office felé, plusz tisztában van azzal, hogy McCown a második sorból mit vitt a csapattal. Ez így abszolút jó tárgyalási alapnak számít, szóval szerintem meg lehet ezt oldani Jay-el okosban.
Aztán majd meglátjuk mi lesz, az élet hoz valamit.dcsicsak
Olcsó lesz Cutler?!😊
Azért egy Rams, Bucs, Vikings😊, Browns stb. simán adna neki Flacco közeli zsét, mert van, ahol egy Cutler is jókora upgrade lenne a QB poszton.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ne is mondjátok a blitzeket....3 és hosszúknál rendszereseb megpróbáltuk, semmi esélyünk nem volt vele szinte soha, minden csapat felvette...utóbbi pár meccsen őrjítően zavart már....
Nem hiszem el, h vki ekkora homály és ne fogja fel több meccs alatt sem, hogy nem fog menni....
Tulajdonképpen tálcán nyújtottuk állandóan a kiváló lehetőségeket az ellennek....mert olcsó blitzel akartuk azt megoldani, amit sokkal hatékonyabban levédekeztünk blitzelés nélkül.....zseniális ötlet...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Meg azt is felírja, hogy "Akiket draftoltam a D-be, azok is szarok"dcsicsak
Bostic szerintem nem is játszott ezen a meccsen. Frey.... hát, ha meg tudna fogni egy Nelsont egy az egyben, akkor nem nickel lenne, hanem évi 8 millás corner.füligjimmy
azért az még így is röhej hogy 1 célpontja volt Rodgersnek és tervünk sem volt ellene... most komoly hogy nem rúgja ki Tuckert? jövőre bukik vele együtt, ez ilyen egyszerű. Nálunk senki sem akarja megtartani az állását??? 😀davemayer
Lehet, hogy kirúgja, de biztos nem hétfő délben. Állandóan nickel package, abból blitzeltünk, én nem vagyok egy matekzseni, deha duplázzák Nelsont, akkor valaki vagy töküresen marad, vagy simán elfutnak Bowman mellett, mert nincs safety. Lásd: a meccs vége. Nem tudom, hogy secondaryt kell összerakni, hogy több legyen a cover sack, vagy pass rusht, hogy kisegítsük a secondaryt. Én utóbbival kezdenék, de egyik se könnyű.füligjimmy
Passrusher kell. Sajnos Peppers már csak önmaga árnyéka volt a szezon első felében, bár valamire rálelt az utolsó meccseken, de szerintem ennyi pénzért ez még így is édeskevés.. cut. Mclellan, meg már a szezon előtt is bustnak volt kikiáltva itt, és ezt csak még jobban alátámasztotta ebben a szezonban, és nem beszélve, h Tillman is kidőlt, így egy Bowman-nek vagy Freynek kellett a pályára lépnie, mely tuti nem életbiztosítás...
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Meg azt is felírja, hogy "Akiket draftoltam a D-be, azok is szarok"dcsicsak
Bostic szerintem nem is játszott ezen a meccsen. Frey.... hát, ha meg tudna fogni egy Nelsont egy az egyben, akkor nem nickel lenne, hanem évi 8 millás corner.füligjimmy
azért az még így is röhej hogy 1 célpontja volt Rodgersnek és tervünk sem volt ellene... most komoly hogy nem rúgja ki Tuckert? jövőre bukik vele együtt, ez ilyen egyszerű. Nálunk senki sem akarja megtartani az állását??? 😀davemayer
Lehet, hogy kirúgja, de biztos nem hétfő délben. Állandóan nickel package, abból blitzeltünk, én nem vagyok egy matekzseni, deha duplázzák Nelsont, akkor valaki vagy töküresen marad, vagy simán elfutnak Bowman mellett, mert nincs safety. Lásd: a meccs vége. Nem tudom, hogy secondaryt kell összerakni, hogy több legyen a cover sack, vagy pass rusht, hogy kisegítsük a secondaryt. Én utóbbival kezdenék, de egyik se könnyű.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Meg azt is felírja, hogy "Akiket draftoltam a D-be, azok is szarok"dcsicsak
Bostic szerintem nem is játszott ezen a meccsen. Frey.... hát, ha meg tudna fogni egy Nelsont egy az egyben, akkor nem nickel lenne, hanem évi 8 millás corner.füligjimmy
azért az még így is röhej hogy 1 célpontja volt Rodgersnek és tervünk sem volt ellene... most komoly hogy nem rúgja ki Tuckert? jövőre bukik vele együtt, ez ilyen egyszerű. Nálunk senki sem akarja megtartani az állását??? 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Meg azt is felírja, hogy "Akiket draftoltam a D-be, azok is szarok"dcsicsak
Bostic szerintem nem is játszott ezen a meccsen. Frey.... hát, ha meg tudna fogni egy Nelsont egy az egyben, akkor nem nickel lenne, hanem évi 8 millás corner.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Meg azt is felírja, hogy "Akiket draftoltam a D-be, azok is szarok"
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
14.helyen draftolhatunk, hát legalább ennyivel beljebb lettünk a vereség miatt! Az nem olyan rossz hely. Egy győzelemmel és Wild Card meccsen bukás esetén kb 8hellyel hátrébb kerültünk volna.

Felemás érzéseim vannak az évaddal kapcsolatban, de kb a tegnapi meccs keretet adott ennek az egész szezonnak. Az O nem volt rossz, de sajnos nem tud konstans meggyőző lenni 60percen keresztül. 1 félidőben egy értelmes drive 7pt, ennyi volt az O, a D meg végig fent volt, és majdnem sikerült féken tartania a Packers O-t, amikor is jött az a nevetséges TD... nem tudom miért hitte mindenki, h halott a play... csak bambán álltak. No comment. Majd ezután jött a Jeffrey fumble..... ezekből csinált a Packers 10pt-t.. 2.félidőben végre magára talált az O, és a D-nek is voltak jó pillanatai, de a Packers utolsó drive-jában egyszer megint összeomlottak... ez van.soma80
Azért hitték, hogy halott a play, mert előrefelé jött ki a labda. A Tuck-rule meg eléggé bele van égve mindenki agyába -(ergo)> passz volt. Gondolta mindenki (GB is...) Nem mentség a védőknek, mert minden edzésen azt tanítják/tanították nekik, hogy akármi van a labda az a te kezedben legyen a play végén. Földön nincsen labda, azt biza neked fel kell venni és szaladni kell vele, legfeljebb majd a bíró lehúrrog... De nehogy azt hidd, hogy bármelyik másik csapat ezt nem nézte volna be. Gyak a GB is megállt, szerencséjükre ők eszméltek előbb. Ilyet 10 évente egyszer lát az ember, vagy még akkor sem. Én így magyarázom a bizonyítvány 😀

Az első félidőben az O-nak nagyon meg kellett volna ütnie ezt a GB védelmet. Főleg, hogy olyanokat pletykáltak a PHI melett után, hogy már két hete a GB ellen "készülnek". Marc bácsi tehetséges, de van még mit tanulnia. Nem féltem mert értelmesnek gondolom, de azért bele kell rázódnia mégis csak a cfl-ből jött 😊
A védelemről meg annyit, hogy most év végén megnézi Emery a statokat és felírja egy lapra, hogy "SZAR A VÉDELEM". Aztán ezt minden nap elolvassa az irodában a reggeli kávézás alatt.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
14.helyen draftolhatunk, hát legalább ennyivel beljebb lettünk a vereség miatt! Az nem olyan rossz hely. Egy győzelemmel és Wild Card meccsen bukás esetén kb 8hellyel hátrébb kerültünk volna.

Felemás érzéseim vannak az évaddal kapcsolatban, de kb a tegnapi meccs keretet adott ennek az egész szezonnak. Az O nem volt rossz, de sajnos nem tud konstans meggyőző lenni 60percen keresztül. 1 félidőben egy értelmes drive 7pt, ennyi volt az O, a D meg végig fent volt, és majdnem sikerült féken tartania a Packers O-t, amikor is jött az a nevetséges TD... nem tudom miért hitte mindenki, h halott a play... csak bambán álltak. No comment. Majd ezután jött a Jeffrey fumble..... ezekből csinált a Packers 10pt-t.. 2.félidőben végre magára talált az O, és a D-nek is voltak jó pillanatai, de a Packers utolsó drive-jában egyszer megint összeomlottak... ez van.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Schwarz is lapát a Lionsnál. Újabb potenciális DC jelölt. Persze még nem rúgtuk ki Tuckert, meg sztem Trestman nem is fogja. Pedig ez a legalja volt és mindent nem lehet a sérülésekre fogni.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Asszongyák, hogy Slauson ügynökévelmeg is kezdődtek a tárgyalások. Szerintem Cutlerével is, mondott valamit,hogy a következő pár napban megoldódik, vagy mifene, nem értettem tisztán. Remélem DJ Williams visszatér, Bostic átveszi Anderson helyét. Costanzo helyett Greene.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hester szépen, csendben Top5 kick return, Top5 punt return,ha igazak a statisztikák. A coverage teamre se lehet panasz a szezon második felében. Joe D nem végzett rossz munkát.füligjimmy
Így van. Bár csak 1 TD jött össze a szezonban (meg a Rams elleni, amit valami egészen röhejes holdingért, ami 35 kilométerre történt az eseményektől elvették), de több remek 40-50 yardos KR és 10-15 yardos PR-ek. S a srácnak megkopott a sebessége, ezt is kijelenthetjük. Nyilván 3 milliót nem adnék neki ezért, de 1-1,5-et mindenképpen.

DeCamillis amit lehozott a szezon elején az botrányos volt, de a végére valóban összeállt a brigád. Podlesht el kell küldeni. A legrosszabb net átlag az övé, ellenben bruttóban egészen a 29. helyre kúszik fel.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
.....
Majd ha leállamvizsgáztam....tüsi91
Istenem, olyan gyorsan felnőnek. 😥

Tegnap, amit összeszámoltam a két szupersztár elkapóktól, az 2 büntetés, 2 drop, 1 fumbli, és nulla darab elképesztő megmozdulás. Ha a legjobb játékosaid a szezon legnagyobb meccsén ennyit mutatnak, miről beszélünk? Bennett is csak elbaszta a blokkokat. Nem tudom, mindenki azt mondta róla, hogy milyen jó blokkoló,de mikor azt hallod közvetítéseken, hogy rontott blokk után elmondják róla, hogy egyébként milyen jó blokkoló, akkor valahol gyanús. Ő se volt kihasználva. 48 offensive snap. Capers iskolázott az első félidőben.

Hester szépen, csendben Top5 kick return, Top5 punt return,ha igazak a statisztikák. A coverage teamre se lehet panasz a szezon második felében. Joe D nem végzett rossz munkát.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Én csak arra lennék kiváncsi hogy ki illene chicagoba mint qb? Az elmúlt 20 évből egy nevet nem tudnék mondani akit visszahoznék, persze mindig jó abba az álomba kergetni magad hogy draftolsz valakit aztán megváltja a világot, de jelezném Grossman anno 1 körös volt igaz nem elöl de első körös, és láttuk milyen korszak köszöntött ránk. Azt meg sosem értettem miért kell a régiekhez hasonlítani egy csapatot,mérjük össze a Galaktikusokat a Puskás érával van értelme?Nincs. A 21.századi NFL-ben nem állná meg a helyét a 85 ös chicago ,itt már sokkal fontosabb egy jó offense mint egy defense szerepe, persze elengedhetetlen mindegyik de nagyot fordult a világ a futójáték szerepét is sokkal inkább átvette a jó passzjáték.

több mint 10 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Azt láttátok hogy Ditka elaludt élő adásban? 😀😀


több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Valóban nem olvastam minden hszt a topicban, ennek ellenkezőjét egyedül a Broncos topicra mondhatom el, ezek szerint mindig rosszkor néztem be hozzátok, meg ha az ember valakit véd, akkor abban mindig van egy kis -nem rossz értelemben- sértettség is és az úgy "hangosabb", jobban eljut az olvasóhoz.

Az h Cutlerre haragszom-e vagy sem a távozása körülményei miatt, az irreleváns (egyébként igen), mert Riverst utálom mindenkinél jobban, mégis nagyszerű QB-nak tartom, akit óriási hiba lenne elküldeni a Chargers részéről. Emellett Cutlernek se nem voltam nagy rajongója Denverben (csak akkor még readonly módban fórumoztam), se nem zavarna ha az NFC-ben sikeres lenne.

A Raikönenes hasonlat érdekes, de egy kvázi egyéni sportágban mások a személyiséggel kapcsolatos elvárások, mint egy csapatsportban. Aztán persze a média szereti a negatív oldalt felerősíteni mindenkiben, de amíg Denverben volt, addig is ilyen "nemtörődöm" kép alakult ki róla, melynek tetőzése kétségkívül -akár jogosan akár nem- a konf döntő. Ugyanennek a médiának Dez Bryanttel az a baja, h annyira zavarja a vereség h midnenkivel pöröl az oldalvonal mellett, felrúgja a kukát és bemegy az öltözőbe a meccs vége előtt, stb... Semmi se jó 😊

Ettől függetlenül, laikusként, tartom, h nem illik ebbe a csapatba a személyisége. Persze semlegesként könnyű ilyet mondani, sajátom lenne lehet leszarnám, és azt mondanám csak legyünk sikeresek bármi áron...

8-8cal nincs nagy esély top QB prospektre. FA nem lehet nagy upgrade-re számítani, de minél többet kap Cutler, annál kisebb a mozgás tér a védelem feltámasztására.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Cutler már tavaly is a rádióműsorában, de idén is nemrég azt nyilatkozta, hogy szeretne itt maradni. Ha van egy kis esze, akkor nem támaszt irreális követelményeket a Front office felé, plusz tisztában van azzal, hogy McCown a második sorból mit vitt a csapattal. Ez így abszolút jó tárgyalási alapnak számít, szóval szerintem meg lehet ezt oldani Jay-el okosban.
Aztán majd meglátjuk mi lesz, az élet hoz valamit.
több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Olyan világot élünk, hogyha a "tévében aszongyák, hogy valami szar, akkor én aztat mondom, hogy kettő szar". Cuttyt ezért utálják sokan. Nem fura, hogy nyolcan-tizen itt a fórumon mi nem? Pedig elhiheti mindenki, hogy mi örülnénk a legjobban a sikereknek. Hatalmas hiba lenne Cutlert elküldeni. Egyszerre D-t és O-t építeni? Marhaság. Jó Trestmann rendszere, első évében ligaelit lett az offense könyörgöm...
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én tulajdonképpen egyet értek Black Adderrel. Nem minden részével (pl hogy itt Cutlert soha nem hibáztattuk, de nem követted ezek szerint a topikot), de a mondanivalódat értem, s sok dologban igaz is. Vettél elég drágán egy Pro Bowler (most hagyjuk mit ér) 4000+ yardos irányítót, és ennyit hoztál ki belőle 5 év alatt... Ez kollektív felelősség. Az előző rezsimé, beleértve a GM-et, a HC-t, az OC-t, aki a csapatkörül volt, beleértve Jay Cutlert.

Cutler egy érdekes személyiség. Nem lehet mindenki olyan leader, hogy fél centiről ordibál az OC-vel, vagy épp azzal a centerrel aki karrierje nagy részében elsőrangúan a seggét védte. Ez a leaderség. Cutler egész Bearses pályafutása során 1 alkalommal ordibált a falemberével. Az mint tudjuk nem leaderség volt, hanem parasztság, egy olyan játékossal szemben, aki röhögve jött le a pályáról azok után, hogy két sacket kaptál róla 3 play alatt.... Sok meccs elment Cutleren, 2009-ben egészen botrányos volt, a Packers ellen a tegnapi messze a legjobb meccse volt, sok szart rá lehet kenni, s ezeket aláírom. S megcsúfolja a Monster of the Midwayt? Érdekes, én az összes meccsét láttam, földhöz vágták, felállt, kussolt, földhöz vágták így tovább. Seggre fejelt védőket, behelikopterezett az end zoneba, még is a puhányság van róla képben a Dave által említett NFC döntő okán.

Cutlerről sok rosszat el lehet mondani, ezt meg is teszik, én úgy vettem észre ha netán jót kéne mondani róla, azt annyira nem szeretik, nekem ezzel van a legnagyobb problémám. Van egy stílusa, amit lehet utálni, szeretni. Raikkönnent ezért imádják a világ bármely pontján.

Örülök, hogy kulturáltan leírtad a véleményed, az ilyenekből kellene még több. Ebben a topikban, pedig nyugodtan savazhatsz Bears játékost, bárkit. Csak támaszd alá az érveiddel, ahogy most is tetted. (kivéve, ha Garzaról van szó, vagy Bowmanről, őket bármilyen érv nélkül like özönnel fikázhatod)

-----------------------
Más. Kirúgták Fraizert. Nekem tetszett anno, amit a Vikings védelmével tett, persze volt egy Williams wall, volt egy TOP defensive end, de akkor is. Édes álom, hogy kirúgják Tuckert.
több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Semmi gond, hogy leírtad a gondolataidat Adder.
Vitatkoznom kell azonban velük.
Cutler olyan amilyen. Nem személyiséget választasz QB-nak, hanem kezet, pontosságot, lábmunkát, stb....a fickó néha furán intézi a dolgait, de engem nem annyira érdekel....az O. 3 évig belőle állt (nélküle nagyjából csak vereség jött)....50 sack évente....előbb-utóbb erre rámegy az ember fizikailag....a mostani évben nem volt olyan fontos az O-nak, de ez csak a rendszerből adódik....
Nekünk mindegy (nekem biztosan), hogy mit nyilatkozik, grimaszol, nem izgat....
Ami sokkal inkább baj, hogy a D. nevetségessé vált....nálunk soha nem a QB volt a Monster of Midway (ebbe senki nem értette bele a QB-t - egy-két kivételtől eltekintve), hanem a D. playerek...esetleg Payton...
Ha a hagyományok sárbatiprása a gond, akkor egyértelmű, hogy a D. szötyörgése az igazi baj....

Úgy érzem Adder, hogy még mindig haragszol Cutlerre a denveri ügy miatt....emlékszem én azért, hogy előtte mennyire imádtátok....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
érdekes amit írsz, főleg mert senki sem tekint rá szent tehénként, ezt nem is értem hogy honnan vetted, mint ahogy azt sem hogy sosem hibáztattuk őt semmiért. Bármelyik NFL irányítónál találsz olyan hibát ami miatt elő lehet venni, akkor majd pont Cutler ne ilyen lenne?!

Azzal meg a tököm tele van már h vele kapcsolatban 2 dolgot lehet hallani, az INTjeit ill. az NFC döntőn való szereplését. Előbbi nagyon is jellemző volt rá, most is még valamennyire, de már sokkal kevésbe, utóbbival kapcsolatban pedig az megvan amúgy hogy utólag lenyilatkozták hogy Lovie nem engedte pályára? akkor most ki volt a "köcsög", a QB aki megsérült, vagy az edző aki lecserélte de azért kitette vörös posztóként a szurkolók elé a sideline-ra... Hidd e, azon a meccsen én is szidtam őt is, hogy mit biciklizik meg nézelődik ott az oldalvonalnál amikor élete csatáját kéne vívnia de ha nem engedték játszani mert féltették a jövőjét a franchise-nál akkor ki is hozta meg igazából ezt a döntést? és ha te nem értesz egyet vele akkor kit is kéne utálnod ezért?

Sanyinak (meg sokaknak) nem szimpatikus Cutler, ezzel nincs is semmi probléma. Én mint embert nem ismerem, nem foglalkoztam vele annyit hogy megítélhessem, de az biztos: ha szakmai szempontok alapján hozol döntést, a csapat jelenlegi helyzetében az hogy a D mellett az O-t is újjá kéne építeni az egyenlő a totális csőddel + mondom, ez 100% hogy Trestman állásába kerülne ebben a csoportban. Nincs más lehetősége mint egyben tartani ezt az O-t és felhozni közepes szintig a D-t, akkor talán van esély a PO-ra jövőre és így az állása megtartására.

Azért is nagyon gáz hogy idén ez nem sikerült mert nem tudom elképzelni hogy a következő 5 évben még egyszer elég legyen 9-7 a csoportgyőzelemhez. Rodgers-szel ez a GB simán képes normális körülmények között 10-6-ot csinálni szinte bármilyen sorsolással így ezt kell megcélozni nekünk is.

Nagyon érdekes döntéseket kell meghoznia Trestmannak, az egész karriere áll vagy bukik azon hogy ki lesz az új DC és milyen szintig sikerül normalizálni a teljesítményüket. Jééé, 2 éve ugyanezt írtuk csak OC volt a kérdés... a faszom.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Én lennék a legboldogabb ha Cutler menne és megint évekig szerencsétlenkednétek irányító poszton. Cutler képes super bowlt nyerni. Nem fogja egyedül megnyerni, de olyat leakasztani aki erre egyedül képes 10 évente egyszer lehet. Van egy elit offense, minek megbolygatni pár millió miatt miközben a D sehol nincs?JayB
Ezt magyarázd meg kérlek a sport tv munkatársainak beleértve sanyit is.hpeter93
Tőlem maradjon, de akkor a csapat ne hívja magát Monsters Of The Midwaynek, mert Jay doontcaaree Cutler ennek a megcsúfolása. Nem rossz kúbé persze, erős közepes, valaki még esetleg jobbnak is tarthatja sőt érvelni is tudna mellette, és ha mögötte van olyan erős csapat mint annó Grossman mögött, akkor a Super Bowl is meglehetne /*bár ezt majdnem minden QBról elmondhatjuk aki valaha az NFLben játszott*/. Az is lehet h jobb mint McMahon vagy Luckman, vagy akárkit tartottak a szeles városban eddig a legjobbnak - ezt csak egy Bears fan tudja megítélni - de egy olyan csapatba, amire a semleges nézők úgy tekintenek, mint a legkeményebb legfizikálisabb legmittoménmilyenebb csapatra, olyan játékosokkal, mint Nagurski, Payton, Ditka, Butkus, Singletary, Perry, sorolhatnám, akikre úgy tekintek mint, ha meghaltak volna a pályán zombiként feltámadtak volna, h tovább küzdjenek, egy ilyen csapatba Jay Cutler aki egykedvűen vállat vonva veszi tudomásul h a 3. számú QB megnyeri-e a PO meccset vagy nem, hogy nélküle életben maradnak-e a PO esélyek vagy nem, stb, az számomra nagyon idegen... Számomra Cutler olyan a Bearsben, mintha a Steelers pontháborúra rendezkedne be. Talán nyertek vele valamit /*hozzáteszem én 5 év alatt 1 PO szereplést nem tartok akkora hatalmas achievementnek*/, de elvesztenétek/elvesztetek valami ami miatt néhány semleges szurkoló felnéz a csapatotokra, ami miatt ha nem a saját csapat játszik sokan választanak egy Bears Packers összecsapást.

Persze ezzel a hszszel nem leszek itt népszerű, mert Cutlert sosem lehet hibáztatni, ha 4-5 INTet dob akkor se, ebben a csapatban mindenki lehet hibás, az OC, a HC, a fal csak Cutler nem. Nos mindenki ki lett cserélve körülötte, kivéve Cutler. Most számomra lényegtelen, h kezdőként 5-6 az jó-e vagy rossz itt a Bears topicban, szerintem -semlegesként könnyen beszélve- nem illik ebbe a csapatba. De nem akarom nagyon erőltetni a témát, Bears topicban Bears játékosról rosszat írni nem a legszimpatikusabb, ezért elnézést is kérek, többet nem fordul elő, meg is értem ha valaki az Ortonos Grossmanes Grieses Hanies szerencsétlenkedés után foggal-körömmel ragaszkodik Cutlerhez, de hadd védjem kicsit meg azoknak a Bears fanoknak (vagy fannak, ha csak "Sanyi" az) az álláspontját, akik szerint nem Cutler a jövő és nem szenttehénként tekintenek rá.

Még egyszer elnézést aki számára sértőek a fent leírtak. Sikeresebb új évet, akárki is legyen az irányító jövőre!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Én, mint kívülálló azt látom, hogy Trestman baszott nagy QB/offense guru, ahogy össze lett rakva ez a fal az nem semmi, illetve, hogy a támadósor nem esett össze Cutler kidőlése után sem. Szerintem ha nem tartja meg Cutlert, akkor nyilván lát valakit a drafton akire jó eséllyel fel tudja építeni az offense-t, ennek a nagy előnye az lenne számotokra, hogy lenne olcsó irányító 4 évig, míg Cutler megtartása évi 15-20 misibe fájna. Viszont ebben benne van a rizikó, hogy nem válik be, akit választ. Van még az az opció is, tag és trade, lenne Cutlerre vevő bőven, én úgy gondolom. Akármi lesz is a döntés, sztem ez az offense elit lesz jövőre is, a nagy kérdés, hogy a védelmet miként akarják rendbe rakni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Én lennék a legboldogabb ha Cutler menne és megint évekig szerencsétlenkednétek irányító poszton. Cutler képes super bowlt nyerni. Nem fogja egyedül megnyerni, de olyat leakasztani aki erre egyedül képes 10 évente egyszer lehet. Van egy elit offense, minek megbolygatni pár millió miatt miközben a D sehol nincs?JayB
Ezt magyarázd meg kérlek a sport tv munkatársainak beleértve sanyit is.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Én lennék a legboldogabb ha Cutler menne és megint évekig szerencsétlenkednétek irányító poszton. Cutler képes super bowlt nyerni. Nem fogja egyedül megnyerni, de olyat leakasztani aki erre egyedül képes 10 évente egyszer lehet. Van egy elit offense, minek megbolygatni pár millió miatt miközben a D sehol nincs?