Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem rossz ez a június 1., de március 2.-án az összes komolyabb szabadügynök leigazol valahova. Az a 70 millió jó lesz 50-nek is. Brandon Marshallt nem igazolnám vissza. Ismét a legkomolyabb meccsen nyomott három komoly hibát, plusz blokkolásban se volt sehol.füligjimmy
Év elején hosszabbítottak vele 1 évet. Jövőre 9,3 milliót vinne el, igaz 0 DM.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Június 1. nem a cut dátuma, hanem a könyvelésé, simán kibaszhatsz vkit februárban, azt elkönyveled június után csökkentve ezzel az idei caphitet. Két játékossal teheted ezt meg az offseason során ha jók az ismereteim.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
..ha az említett fiatalemberektől megszabadulunk június 1-el,akkor Peppers cut esetén $4,183,333 Michael Bush esetén $1,000,000 Podlesh esetén $400,000 Bennett esetén pedig $0 a dead money. Így $69,526,181 lenne a Cap room. Azért ez már odabasz. Lehetne belőle költögetni. 😊 1 DE. CB, FS szabadügynök 1 DE, CB, SS draft az első 3 körben...és Cutler maradna húúú és még mindig maradna mit a levesbe aprítani különböző posztok megerősítésére. Én így tudom elképzelni. Go Bears!Süsü
Nem rossz ez a június 1., de március 2.-án az összes komolyabb szabadügynök leigazol valahova. Az a 70 millió jó lesz 50-nek is. Brandon Marshallt nem igazolnám vissza. Ismét a legkomolyabb meccsen nyomott három komoly hibát, plusz blokkolásban se volt sehol.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Szerintem meg kell tartani Cutlert, mivel Trestman marad még egy évet hülye lenne a D-t és az O-t is elkezdeni újjáépíteni, az egyiknél muszáj az állandóságot fenntartani, ez menti majd meg nálunk Cutlert. Amit én speciel nem bánok, mert Flacco-nál jobb QB és ha ő képes volt SB-t nyerni ő is az lehet (vagy legalább a PO-t el tudja érni).

Ha Trestman elkezdi újjáépíteni a D-t (ami alap, ha nem így lesz ne is menjen be a Halas Hallba) és emellett még új QB után is néz az garantáltan az állásába fog kerülni jövő ilyenkor, még egy ilyen csalódást nem bír el a szerződése szavatossága.

A rohadt életbe hogy a névnapom (dec 30) és a születésnapom (szept 4) között megint nem lesz Bears meccs... (viszont ha megfordítom úgy van közte 16 😀 )

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A csalódottság, a düh,a bánat és minden ami a Packers elleni vereségeket kíséri az kitört belőlem a meccs utáni kommentekben... Utólag visszaolvasva már most másként látok helyzeteket.

Én Lovie Smitht szerettem, de az SB utáni évtől sztem megtört valami. Utána a védelem már fele olyan domináns sem volt. 2007-ben konkrétan nagyon rossz, 2008-ban közepes, 2009-ben Urlacher nélkül ismét csak nagyon rossz. Aztán Angie visszavette a gyeplőt, elfelejtettük Ogunlayet és Brownt, jött Peppers és 2010-ben a D ismét a jobbak között volt, kiegészülve egy Martz alatt megtáltosodott támadókkal (sok dolog nem működött, a futás összeállt, Cutler pedig az időtájt mindent kihozott abból az offenseből), 2011-ben úgy kezdtünk, hogy szarrá alázták a védelmet, aztán összeálltak a dolgok, az offense hasított, aztán Knox elcsúszott és vége volt a vásárnak, és minden remények. Martz ment, a védelem ipari turnovert szállított, az offense meg kretének keze közé volt adva nem először és szokás szerint bukta. Smith is belebukott, sztem az állását 3 évig Cutler mentette meg. Idén jött Trestman és ott tartunk, hogy sehol. Nincs védelmünk és van egy olyan támadósorunk, amely meccseken belül képes pazar játékra és semmilyen teljesítményre. Ott állunk, ahol Smith alatt. S Trestman sem fogja meglépni, hogy kirúgja Tuckert és valaki mással megpróbálja felépíteni a védelmet. Lovie Smith és Marc Trestman is egy nyugodt, higgadt felkészült szakember. Ám egyik sem nyerő típus. Az egyik a védelemhez ért, a másik a támadókhoz. Az eredmény ismert, egy jó középcsapat. S ameddig nem találjuk meg a nyerőembereket, addig Rodgers mindig leszopat minket. Tegnap speciel mindezt úgy tette, hogy nagyon rosszul játszott. Egy PO csapat ezt a meccset megnyerte volna 3szor. Mi nem vagyunk PO csapat.

Cutler kérdésben az esti kommentjeim nem mérvadóak kavarogtak bennem az érzések, igaz még most is, de bárhogy is döntenek én egyik megoldás esetén sem tudom azt mondani, hogy nem értem meg. Remélem azért megtartják.

Majd ha leállamvizsgáztam jönnek a hosszabb összefoglalók, hogy én hogyan láttam a szezont.
Remélem többen is megtesszük ezt.

Más: elvileg a 14. draft hely a mienk. Az nem is rossz. Legalább ennyi előnye volt a vereségnek.

Indul az offseason. Tavaly a január mozgalmas volt, idén nem lesz az. Viszont rengeteg kérdésre választ kapunk majd az következő hónapokba.
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Most akkor nem egyszerűbb a D-t turbózni, mikor egyértelműen ott a baj? Az offense nagyjából kész. Estleg egy erős center kell még oda (tökéletes persze nem lesz az O se).Egy új irányítöval garantált a bénázás 2-3 évig, tök mindegy milyen a D.HanSolo
Tény. Nekem az egyik kedvenc játékosom. Ha megtartják nagyon faja. Ha nem azt is megértem ellenben. 12-13 millió plusz amiből lehet a D-t turbózni, bár legelőször Pepperst, Busht, E. Bennettet és Podlesht kell kivágni. 60-65 mullió marad. .tüsi91
..ha az említett fiatalemberektől megszabadulunk június 1-el,akkor Peppers cut esetén $4,183,333 Michael Bush esetén $1,000,000 Podlesh esetén $400,000 Bennett esetén pedig $0 a dead money. Így $69,526,181 lenne a Cap room. Azért ez már odabasz. Lehetne belőle költögetni. 😊 1 DE. CB, FS szabadügynök 1 DE, CB, SS draft az első 3 körben...és Cutler maradna húúú és még mindig maradna mit a levesbe aprítani különböző posztok megerősítésére. Én így tudom elképzelni. Go Bears!
több mint 10 éve
JayDaMasta Chicago Bears 79
Ezt vártam. Döntsenek centik, utolsó playek. Sejtettem vmi ilyet, dehát az ember bizakodik, de nem voltam mérges. A fejlesztendő irány látható, meg kell lépni amit csak lehet. Csakamacik!

És nektek is köszönöm itt a fórumon, hogy idén annyit tanultam a játékról mint eddig soha 😊
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Engem mccown for president sport tv 10 évesek szövege csesz fel nagyon,magyarázzák már meg hogy 34 éves korata tanult meg focizni meg hogy ő a jövő.Hozzuk vissza grossmant ilyen elit o társak mellett ő is királynak tűnne egy kis mákkal.

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Most akkor nem egyszerűbb a D-t turbózni, mikor egyértelműen ott a baj? Az offense nagyjából kész. Estleg egy erős center kell még oda (tökéletes persze nem lesz az O se).Egy új irányítöval garantált a bénázás 2-3 évig, tök mindegy milyen a D.HanSolo
Tény. Nekem az egyik kedvenc játékosom. Ha megtartják nagyon faja. Ha nem azt is megértem ellenben. 12-13 millió plusz amiből lehet a D-t turbózni, bár legelőször Pepperst, Busht, E. Bennettet és Podlesht kell kivágni. 60-65 mullió marad. S abba Cutler is bőven beleférne. Én sokszor sajnálom a csávót. Az egész karrierje egy tanulmány lehetne, hogy így ne építs fel irányítót. De komolyan, én sokszor már nem bírom elviselni azt a gyűlölet áradatot, amit kap, érdemtelenül. Pedig én csak a monitor előtt ülök. Szerencsére ő ezt leszarja 😀.

Tucker out, nem érdekel az első félidő.

Szerk.: Úgy tudom én is, hogy Jay legsúlyosabb állapotú cukorbeteg.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Vannak olyan csávók, akiknek egyszerűen sose jön össze. Cutler ilyen. Ennek nincs semmi értelme.füligjimmy
Te aztán jól leugrottál a Cutler bandwagonról!
Én mondok egy merészet: ilyen irányítója még nem volt a Bearsnek, még a 85-ösnek sem.
Védelmet kell építeni, de a előbb egy DC-t hozni.Ennyi.Mert az idei egy szégyen volt.HanSolo
Ezzel nem mondtál újat. De Cutlerben valahogy tényleg nincs meg az a nüansz. Ettől függetlenül az elmúlt 3 évben ő tartotta életben a csapatot. Persze jó volt a védelem. Cutler nélkül még se ért szart se az egész. Ez a szezon már picit más. Bár én hányok a Mccownnal meglett volna meg ilyenektől. Lónak a faszát lett volna meg. Én imádom Cutlert az biztos. De most már bizonytalan vagyok picit a jövőjét illetően.tüsi91
Én nem aztt mondom,hogy nincs meg benne ez, vagy nincs meg benne az. Egyszerűen neki nem jön össze. Állhat tótágast, Marshall drop, Bennett drop, nem blokkolnak, letörik a pöcse, mittomén. Nem jön neki össze. Mert az univerzum nem akarja. Ennek nincs semmi értelme.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Vannak olyan csávók, akiknek egyszerűen sose jön össze. Cutler ilyen. Ennek nincs semmi értelme.füligjimmy
Te aztán jól leugrottál a Cutler bandwagonról!
Én mondok egy merészet: ilyen irányítója még nem volt a Bearsnek, még a 85-ösnek sem.
Védelmet kell építeni, de a előbb egy DC-t hozni.Ennyi.Mert az idei egy szégyen volt.HanSolo
Ezzel nem mondtál újat. De Cutlerben valahogy tényleg nincs meg az a nüansz. Ettől függetlenül az elmúlt 3 évben ő tartotta életben a csapatot. Persze jó volt a védelem. Cutler nélkül még se ért szart se az egész. Ez a szezon már picit más. Bár én hányok a Mccownnal meglett volna meg ilyenektől. Lónak a faszát lett volna meg. Én imádom Cutlert az biztos. De most már bizonytalan vagyok picit a jövőjét illetően.tüsi91
Most akkor nem egyszerűbb a D-t turbózni, mikor egyértelműen ott a baj? Az offense nagyjából kész. Estleg egy erős center kell még oda (tökéletes persze nem lesz az O se).Egy új irányítöval garantált a bénázás 2-3 évig, tök mindegy milyen a D.
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Vannak olyan csávók, akiknek egyszerűen sose jön össze. Cutler ilyen. Ennek nincs semmi értelme.füligjimmy
Te aztán jól leugrottál a Cutler bandwagonról!
Én mondok egy merészet: ilyen irányítója még nem volt a Bearsnek, még a 85-ösnek sem.
Védelmet kell építeni, de a előbb egy DC-t hozni.Ennyi.Mert az idei egy szégyen volt.HanSolo
Ezzel nem mondtál újat. De Cutlerben valahogy tényleg nincs meg az a nüansz. Ettől függetlenül az elmúlt 3 évben ő tartotta életben a csapatot. Persze jó volt a védelem. Cutler nélkül még se ért szart se az egész. Ez a szezon már picit más. Bár én hányok a Mccownnal meglett volna meg ilyenektől. Lónak a faszát lett volna meg. Én imádom Cutlert az biztos. De most már bizonytalan vagyok picit a jövőjét illetően.tüsi91
Ez hogy megvan e benne. Jo érv lenne ha nem láttam volna flaccot tavaly sb-t nyerni aki maximum egy szint cuttyval,de sztem rosszabb vagy csak a világ legszerencsésebb qb ja mert a rájátszásban valahogy minden összejött neki,igaz olyan ravens D mellett könnyű volt neki.

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Totál OFF: Én Cutler-párti vagyok, valahol olvastam, hogy 1-es típusú cukorbeteg (nem tudom igaz-e), mint a 3 éves kislányunk. Nem azt mondom hogy a kiscsaj is lehet QB, de azért ez nekem sok erőt ad. Hajrá Cutler!!!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Vannak olyan csávók, akiknek egyszerűen sose jön össze. Cutler ilyen. Ennek nincs semmi értelme.füligjimmy
Te aztán jól leugrottál a Cutler bandwagonról!
Én mondok egy merészet: ilyen irányítója még nem volt a Bearsnek, még a 85-ösnek sem.
Védelmet kell építeni, de a előbb egy DC-t hozni.Ennyi.Mert az idei egy szégyen volt.HanSolo
Ezzel nem mondtál újat. De Cutlerben valahogy tényleg nincs meg az a nüansz. Ettől függetlenül az elmúlt 3 évben ő tartotta életben a csapatot. Persze jó volt a védelem. Cutler nélkül még se ért szart se az egész. Ez a szezon már picit más. Bár én hányok a Mccownnal meglett volna meg ilyenektől. Lónak a faszát lett volna meg. Én imádom Cutlert az biztos. De most már bizonytalan vagyok picit a jövőjét illetően.
több mint 10 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
De ha úgy nézem, lehet hogy most kell az új QB, a védelmet nem lehet most összerakni egy offseason alatt úgysem. És akkor 2-3 év múlva leszünk bomba erősek. Vagy nem... De valami változzon sztem is, mert ez így nem okés.
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Vannak olyan csávók, akiknek egyszerűen sose jön össze. Cutler ilyen. Ennek nincs semmi értelme.füligjimmy
Te aztán jól leugrottál a Cutler bandwagonról!
Én mondok egy merészet: ilyen irányítója még nem volt a Bearsnek, még a 85-ösnek sem.
Védelmet kell építeni, de előbb egy DC-t hozni.Ennyi.Mert az idei egy szégyen volt.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Vannak olyan csávók, akiknek egyszerűen sose jön össze. Cutler ilyen. Ennek nincs semmi értelme.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát nem tudom ez a Cutler dolog. Egyszerűen Cutler vs Packers= vereség. Mondjuk ma nem rajta múlott. Én nem vagyok mellette, se ellene, de kb 1/15-20 közt draftolunk. Kire ruháznál be. Bortles nekem mondjuk tetszik. Manzieltől mentsen meg a jó ég. Mettenberger térdszalag szakadás után van. McCarront koli all-star vette körül. Nem tudom. Nagyon nehéz.tüsi91
Grossman anno eltöltött itt 5 évet, amit máig nem értek hogyan lehetett, utána jött a forgás a Grisie Orton páros amit megint nem értek, Cutlerért elég sok mindent odaadtunk, a szemét falunkkal ami nem tudta megvédeni akkor lehetett fogni arra.Szerintem nincs a legjobb irányítok között de mögöttük van 1 lépéssel nálam csak pénzügyi kérdés hogy marad e, nyilván 17 milliot azért nem vágnék hozzá, de 10-12 öt simán, Peppers kibasznám már holnap, tőle inkább sajnálom a pénzt.hpeter93
Abszolút egyet értek. Nem is lehet kérdés Cutler maradása, csak túl ne fizessék. A PO nélküli évek és a sérülései remélem korrigálnak annyit, hogy a csapat számára kijöjjön a jó ár-érték arány.HanSolo
A baj az, hogy felmerül a kérdés, hogy képes-e rá. S bár nem csak az ő hibája, sőőt, de most emgint lehet mondani, hogy elbukott a csapat. Vajon Trestman kiben látja a jövőt? Ez a kérdés. Ha Cutlerben OK, ha nem akkor hirtelen nem tudnám megmondani kiben. Ez egy nagyon nehéz kérdés, annak függvényében, hogy a védelmünk úgy komplettan romokban van.
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Hát nem tudom ez a Cutler dolog. Egyszerűen Cutler vs Packers= vereség. Mondjuk ma nem rajta múlott. Én nem vagyok mellette, se ellene, de kb 1/15-20 közt draftolunk. Kire ruháznál be. Bortles nekem mondjuk tetszik. Manzieltől mentsen meg a jó ég. Mettenberger térdszalag szakadás után van. McCarront koli all-star vette körül. Nem tudom. Nagyon nehéz.tüsi91
Grossman anno eltöltött itt 5 évet, amit máig nem értek hogyan lehetett, utána jött a forgás a Grisie Orton páros amit megint nem értek, Cutlerért elég sok mindent odaadtunk, a szemét falunkkal ami nem tudta megvédeni akkor lehetett fogni arra.Szerintem nincs a legjobb irányítok között de mögöttük van 1 lépéssel nálam csak pénzügyi kérdés hogy marad e, nyilván 17 milliot azért nem vágnék hozzá, de 10-12 öt simán, Peppers kibasznám már holnap, tőle inkább sajnálom a pénzt.hpeter93
Abszolút egyet értek. Nem is lehet kérdés Cutler maradása, csak túl ne fizessék. A PO nélküli évek és a sérülései remélem korrigálnak annyit, hogy a csapat számára kijöjjön a jó ár-érték arány.
több mint 10 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Nekem az az érzésem, hogy új QB érkezik majd a városba... De abban nem lesz köszönet, legalábbis1-2 évig biztosan nem. Most nem tudunk olyat hozni, aki egyből megoldást jelentene fájó sebeinkre.
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Hát nem tudom ez a Cutler dolog. Egyszerűen Cutler vs Packers= vereség. Mondjuk ma nem rajta múlott. Én nem vagyok mellette, se ellene, de kb 1/15-20 közt draftolunk. Kire ruháznál be. Bortles nekem mondjuk tetszik. Manzieltől mentsen meg a jó ég. Mettenberger térdszalag szakadás után van. McCarront koli all-star vette körül. Nem tudom. Nagyon nehéz.tüsi91
Grossman anno eltöltött itt 5 évet, amit máig nem értek hogyan lehetett, utána jött a forgás a Grisie Orton páros amit megint nem értek, Cutlerért elég sok mindent odaadtunk(neki ez volt a 4. éve ha jól számolok),akkor tájt volt egy botrány falunk ami nem tudta megvédeni, akkor lehetett fogni arra.Idén már nem lehet, se jövőre(remélhetőleg).Szerintem nincs a legjobb irányítok között de mögöttük van 1 lépéssel.1. kört sajnálnám irányítóra költeni mert elég lutri hogy jó lesz e, szívem szerint az összes kört a D re adnám. Nekem csak pénzügyi kérdés hogy marad e, nyilván 17 milliot azért nem vágnék hozzá, de 10-12 öt simán, Peppers kibasznám már holnap, tőle inkább sajnálom a pénzt.

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Mindenki menjen a picsába, így röviden összefoglalva a szezonunkat. Nem tudom, észrevettétek-e, de idén a védelem és a támadóegység egy időben fontos meccseken nem tudott együtt jól teljesíteni. Most is, az első félidőben a védők (bár mákkal) hozták magukat, támadók hét pont. Mikor Cutlerék feltámadtak, a védők nyelték a yardokat.

Amúgy ezzel a védelemmel mit is akartunk volna? Bár erről az a vicc jut eszembe, amikor a nő kérdezi: -Te, ezzel a kis pöcsöddel kit akarsz kielégíteni
- Magamat.....

Szar nap volt ma, az Aréna kupán a Bad Bones kikapott az elődöntőben, a 7 órási meccsen sem azok nyertek, akiknek drukkoltam, ez a derbi végképp megkoronázta a napot......

Boldog Új Évet Bears drukkerek! (és másoknak is)

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát nem tudom ez a Cutler dolog. Egyszerűen Cutler vs Packers= vereség. Mondjuk ma nem rajta múlott. Én nem vagyok mellette, se ellene, de kb 1/15-20 közt draftolunk. Kire ruháznál be. Bortles nekem mondjuk tetszik. Manzieltől mentsen meg a jó ég. Mettenberger térdszalag szakadás után van. McCarront koli all-star vette körül. Nem tudom. Nagyon nehéz.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
igazából mi sem érdemeltünk mutatott játékunk alapján PO-t, de valakinek menni kell. Igazi ki-ki meccs volt, a mi balfasz D-nk a végén egy kicsit összekapta magát, támadásban meg szerencsénk volt. Ennyin múlt most, de méltó ellenfelek voltatok! Cutler ma nem volt rossz, ha nem neki kell eldönteni a meccseket (nem terhelik túl) akkor sikeres lehet még, bár valszeg nálatok már nem kap új esélyt. Sok sikert az offseasonben, a csapatépítés terén, a D-t nagyon gatyába kell rázni! 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Adok még egy félórát, hogy az nfl.com utolérje magát, utána minden tele lesz Rodgers nagyszerű teljesítményével. Na attól leszek nagyon-nagyon rosszul. Pass rush kell, gyerekek. Ás ha az van, még egy kis pass rush. A statisztika azt mutatja, hogy ilyen rossz védelemmel egyszerűen lehetetlen rájátszásba kerülni. Namost vannak extrém kilengések, de a számok nem hazudnak. Nem tudta a csapat túldobni a Packers. Ahogy nem tudta a Saintset. Meg lehet jövőre is, mint ahogy idén is meglehetett volna. Vannak playmakerek, 21. századi offense, minden D ellen tud haladni, pontokat szerezni. Két jó védő már alapjaiban tudja megváltoztatni az egész D teljesítményét. Lásd a 2010es szezont.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson