Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
"The 2 worst defenses in football (Bears and Cowboys) have a chance to get into the dance today. Unbelievable" - Mike Ditka
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
Szép napot minden kedves Maci érzelmű hölgynek és úrnak . Szeretettel meg hívok mindenkit , a frissen alakult Chicago Bears Hungary nevű Facebook csoportba , ami az első macis csoport az országban . Jó szórakozást , és bears győzelmet kívánunk mindenkinek estére !! GO BEARS !!!Demy54
Góbersz, heló, a meghív egy szó, amúgy sztem ez a fórum remek kis közösség, ne adjuk Zuckerbergnek, róla azt pletykálják, hogy szereti Wisconsint télen.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szép napot minden kedves Maci érzelmű hölgynek és úrnak . Szeretettel meg hívok mindenkit , a frissen alakult Chicago Bears Hungary nevű Facebook csoportba , ami az első macis csoport az országban . Jó szórakozást , és bears győzelmet kívánunk mindenkinek estére !! GO BEARS !!!Demy54
Azért nem csinálok facebook fiókot, hogy üzenetet küldjek macáknak, akiket le akarok varrni! Csak mondom. De szerintem van twitterem. Az számít?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Demy54 Chicago Bears 3
Szép napot minden kedves Maci érzelmű hölgynek és úrnak . Szeretettel meg hívok mindenkit , a frissen alakult Chicago Bears Hungary nevű Facebook csoportba , ami az első macis csoport az országban . Jó szórakozást , és bears győzelmet kívánunk mindenkinek estére !! GO BEARS !!!
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Jönnek a hírek, hogy ez is játszik, az is játszik.... nem teljesen tökmindegy, ki játszik? Clements+ Cunningham szétkapta ezt a védelmet, mint hülyegyerek a képeskönyvet. Rémálom számomra: hívnak 2 screenpasszt, meg egy inside slantet, és ott a TD. És akkor Rodgers milyen kiváló. Nem ezért kiváló. A mai meccsnek semmi köze se lesz ahhoz, hogy bekerül e a HoF-ba, vagy sem. Aztán jön egy 2 yardos futás, sack, drop, Podlesh szar punt, egy futás középre 35 yardért, egy screen, utána valami inside zone, 14-0. És utána Cutler nem tud nyerni. És akkor meg fogja kapni az új szerződést, és erről fog szólni a következő év. De akkor kibújik belőlem a szájberbulli. Főleg, ha iszok is közben valamit, ami nagyon valószínűnek látszik.füligjimmy
Én inkább csak maradok az ivásnál vagy az ívásnál! Eddig nem éreztem semmit...teletukmálta a sok birka a fejem. Szerintem kikapunk. 😕 A rohadás vinnél el,dehogy kapunk ki. Két énem harcol egymás ellen...ezért inkább iszok és ívok is egyszerre! Este találkozunk! GO BEARS!
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jönnek a hírek, hogy ez is játszik, az is játszik.... nem teljesen tökmindegy, ki játszik? Clements+ Cunningham szétkapta ezt a védelmet, mint hülyegyerek a képeskönyvet. Rémálom számomra: hívnak 2 screenpasszt, meg egy inside slantet, és ott a TD. És akkor Rodgers milyen kiváló. Nem ezért kiváló. A mai meccsnek semmi köze se lesz ahhoz, hogy bekerül e a HoF-ba, vagy sem. Aztán jön egy 2 yardos futás, sack, drop, Podlesh szar punt, egy futás középre 35 yardért, egy screen, utána valami inside zone, 14-0. És utána Cutler nem tud nyerni. És akkor meg fogja kapni az új szerződést, és erről fog szólni a következő év. De akkor kibújik belőlem a szájberbulli. Főleg, ha iszok is közben valamit, ami nagyon valószínűnek látszik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ja..
Fiammetta plusz két év....no...most, hogy a neheze már megvan (FB és K), a többi szerződés gyerekjáték lesz... 😀Bear
Ma Fiametta TD-t szerez, ha így lesz, akkor mindenki fizet. Ha nem, akkor tévedtem 😊.tüsi91
...egykezes elkapás...meg betol két védőt az end zone-ba. 😉 Majd...akkor a SportTv-s közvetítők kitérnek hitükből! 😀
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Fiammetta plusz két év....no...most, hogy a neheze már megvan (FB és K), a többi szerződés gyerekjáték lesz... 😀Bear
Ma Fiametta TD-t szerez, ha így lesz, akkor mindenki fizet. Ha nem, akkor tévedtem 😊.
több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Fiammetta plusz két év....no...most, hogy a neheze már megvan (FB és K), a többi szerződés gyerekjáték lesz... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
BM és MF in the house! Yeaaah!Süsü
Fuckin sympathy vote, mondaná erre a Beteg Srác.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
JayDaMasta Chicago Bears 79
BM és MF in the house! Yeaaah!Süsü
Jeffrey is elfért volna még szvsz. De gratula a srácoknakToto21
Én már csak azt nem értem,hogy Bostic miért nem került be! 😀😀😀Süsü
vandeminek
LOL
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
BM és MF in the house! Yeaaah!Süsü
Jeffrey is elfért volna még szvsz. De gratula a srácoknakToto21
Én már csak azt nem értem,hogy Bostic miért nem került be! 😀😀😀Süsü

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
BM és MF in the house! Yeaaah!Süsü
Jeffrey is elfért volna még szvsz. De gratula a srácoknakToto21
Én már csak azt nem értem,hogy Bostic miért nem került be! 😀😀😀
több mint 10 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
BM és MF in the house! Yeaaah!Süsü
Jeffrey is elfért volna még szvsz. De gratula a srácoknak
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
BM és MF in the house! Yeaaah!
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Hageman. Nem így írják, nálam ő a második.
füligjimmy
Be fogsz csokizni, így írják 😊. (szerk. most játszanak éppen, aki kíváncsi rá)
Nálam a legjobb még mindig Nix lenne a védőfalatokba. A 2012-es verziója.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ryan 6 év/114M, Romo 7 év/120M, Rodgers 7 év/130M. Na ennyiért tényleg hagyják menni. Egyszer még tán két éve azt mondta Jay egy tévéműsorba, vagy rádióba, hogy hajlandó kevesebbért is játszani. Ez nem tudom mit takarhat. Ha évi 10-11-12 (ez a max) millióba megegyeznek juppé. Fölötte inkább menjen.tüsi91
6 év/113 millió? Ugyanannyi playoff győzelme van, mint Romonak, és Ryannak. Kevesebb alapszakasz fantáziafoci pont. Az nálam ér teljes 1 millió dollárt elosztva 6 évre. De nemkicsit jobban érezném magam, ha kurva jó teljesítményt nyújtana. Ha a támadófal megvédi, nem lesz gond.

Mills: mióta kikiáltottam magam a topik támadófal szakértőjének, szerintem mindenki ad a véleményemre. Szóval szokásos szerénytelenséget félretéve, én nem cserélném le Millst, kivéve az Alabama LT-re. Vannak gyengébb meccsei, de hacsak ezt a teljesítményt megtartja, amit az első 5 meccs után mutatott, felfelé mutató hüvelykujj.

DT prospectek: nem fogok meglepődni, ha Donald nem megy ki első körben, nem fogok meglepődni, ha Quarles simán Top20 lesz. Hageman. Nem így írják, nálam ő a második.

Gould: hát érdekes. A karrierje is érdekes. Ahogy öregededd, úgy lett egyre jobb. Ahogy öregednek a rúgók, úgy kezdenek el jobra-balra rugdosni, gondolom azért, mert próbálnak több kakaót beleadni. Gould idegrendszer nélkül született, technikailag pedig kb. tökéletes. Valszeg ezért adtak neki ilyen hosszú szerződést. De azért érdekes.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ryan 6 év/114M, Romo 7 év/120M, Rodgers 7 év/130M. Na ennyiért tényleg hagyják menni. Egyszer még tán két éve azt mondta Jay egy tévéműsorba, vagy rádióba, hogy hajlandó kevesebbért is játszani. Ez nem tudom mit takarhat. Ha évi 10-11-12 (ez a max) millióba megegyeznek juppé. Fölötte inkább menjen.
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Lehet hogy szerelmes vagyok Gouldba, de én nem sajnálom tőle. Inkább kapjon évi $3M körül, mint hogy szezon közben kelljen próbálgatni a falábúakat. Peppers megtámogatja majd úgyis a salary capet 😀
Az esetleges Cutler szerződésről meg csak annyit, hogy nem emlékszek pontosan, de az utóbbi időben Romo meg Matt Ryan is brutális szerződéseket kaptak többek között. Mi sem fogjuk olcsón megúszni.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
egyetértek, most az O-t nagyon piszkálni nem kéne. Csak egy C kell, mert Garza már nem lesz fiatalabb és jobb, ill még esetleg FA-ról jöhet egy G. Ennyi. Cutler nagyon sokat fog kérni szerintem, ha egy tisztességes mindkét fél részére megfelelő összegről meg tudnak állapodni Emery-vel, akkor legyen, csak annyit kérnék, h túl ne fizessük csak azért, mert más opciót nem látunk...

Draftról most tényleg a D-t kell(ene) tömködni. DT-DE, CB, S(??), MLB, nincs is olyan poszt nagyon ahová nem tudnék elképzelni új embereket, ha Jennings-Tillmann új szerződés nem lesz, ha Melton nem lesz egészséges (és tutira nem lesz már olyan), esetleg egy új D koordinátor mit fog gondolni Conte-Wright párosról... Peppers vajon cut??? Mekelek helyét megtalálhatja-e egy új D koordinátor más sémában? (nem 3-4re átállásra gondolok feltétlenül). Briggs-DJ Williams- Anderson hármas, míg Williams és Briggs kidőlt, nem volt ennyire fos.... szerintem DJ és Anderson részére adnék újabb szerződést.

A lényeg, ha most vasárnap nyerünk,akkor PO és hurrá, ha bukunk, akkor szerencsés esetben jó pár hellyel előrébb draftolhatunk...soma80
Vagy ismét elmondhatjuk, hogy az egyik legjobb PO-ba nem jutó csapat vagyunk... sokadszorra... inkább legyünk a legrosszabb PO-ba kerülő. Underdogként általában jók vagyunk, 1 meccsen meg tényleg bármi lehet (lásd az elmúlt évek példáit). Ahhoz még vasárnap kell tenni.

Garza... istenem 😊. Egyenlőre én 2 embernek látom a helyét tutira. Bushrod (Webbhez képest HoF), és Long. Garza lapát, Mills azért nem hiába 5.kör, bár ahhoz képest meg nem rossz, ki tudja tán még egy teljes offseasonnel stabil, megbízható játékossá növi ki magát. Slausonról meg szintén el lehet mondani, hogy az utóbbi évekhez képest nem kérdés, hogy előrelépés, de az a játékos, akit lecserélnél egy jobbra. Persze 3 embert nem variálnak meg, de ha Garza helyére találunk vkit én elégedett leszek.
Emery eddigi D draftjai alapján én picit félek azért. Egyrészt olyan kimagasló DL prospect nincs is, DOnald a Pttsburgből tán, a CB draft az hatalmas lutri (pedig azt se lehet elodázni lassan). Andersont én is megtartanám. Williams egészsége nagyobb aggály, ha nincs más őt is. Safety posztra inkább hoznék egy veteránt (vagy valaki említett Byrdet). Wright és Conte tavaly nagyon stabilan játszottak, idén szerintem a rendszer és a front seven áldozatai.

Fuhh picit sok ez a Gould szerződés. Átlag 3 milla.... Mondjuk idén is elrakott 2,5-et. Podlesht kell kivágni, hozni egy rookiet minimálért. 38-at bárki átlagolna...
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
A Gould szerződés új tartalma: 4 év,15 m$,9 m$ garantált, teljes érték: 5 év,17,925 m$,9 m$ garantált. A második legjobb átlagú K szerződés.

Megbízható, mondjuk én ennyit nem adtam volna, de legyen.........
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
#Bears announcing a new contract for Robbie Gould, 4 year extension for K Robbie Gould will carry thru 2017

na, ez aztán tényleg a nagy bejelentés..... örülünk... desoma80
Jennings is FA lesz. Tillman kap egy két éves mindenkinek baráti szerződést. Ha rendben lesz a térde még mindig jó opció.

Gouldnak örülök, nekem nagy kedvencem, egy elég megbízható, ritkán hibázó rúgó (persze a Vikings ellen kihagyta, előtte meg zsinórban 15 GW FG-t betekert).

Ez a Cutler sztori tényleg érdekes. Kire cseréled le? Az FA piacon Cutler lesz a legjobb irányító, a QB classt hagyjuk sorra mondják vissza akik érnek valamit. 1/16-20-nál draftolunk legrosszabb esetbe. Bortles (az UCF-es csávó) nekem tetszik, de őt is hamar kikapják. Annyit feltradelni meg nincs értelme. Az ilyen McCarronokat meg hagyjuk inkább.tüsi91
egyetértek, most az O-t nagyon piszkálni nem kéne. Csak egy C kell, mert Garza már nem lesz fiatalabb és jobb, ill még esetleg FA-ról jöhet egy G. Ennyi. Cutler nagyon sokat fog kérni szerintem, ha egy tisztességes mindkét fél részére megfelelő összegről meg tudnak állapodni Emery-vel, akkor legyen, csak annyit kérnék, h túl ne fizessük csak azért, mert más opciót nem látunk...

Draftról most tényleg a D-t kell(ene) tömködni. DT-DE, CB, S(??), MLB, nincs is olyan poszt nagyon ahová nem tudnék elképzelni új embereket, ha Jennings-Tillmann új szerződés nem lesz, ha Melton nem lesz egészséges (és tutira nem lesz már olyan), esetleg egy új D koordinátor mit fog gondolni Conte-Wright párosról... Peppers vajon cut??? Mekelek helyét megtalálhatja-e egy új D koordinátor más sémában? (nem 3-4re átállásra gondolok feltétlenül). Briggs-DJ Williams- Anderson hármas, míg Williams és Briggs kidőlt, nem volt ennyire fos.... szerintem DJ és Anderson részére adnék újabb szerződést.

A lényeg, ha most vasárnap nyerünk,akkor PO és hurrá, ha bukunk, akkor szerencsés esetben jó pár hellyel előrébb draftolhatunk...
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
#Bears announcing a new contract for Robbie Gould, 4 year extension for K Robbie Gould will carry thru 2017

na, ez aztán tényleg a nagy bejelentés..... örülünk... desoma80
Én azért üdvözlöm a dolgot. A liga fele szeretne ilyen rúgót magának 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
#Bears announcing a new contract for Robbie Gould, 4 year extension for K Robbie Gould will carry thru 2017

na, ez aztán tényleg a nagy bejelentés..... örülünk... desoma80
Jennings is FA lesz. Tillman kap egy két éves mindenkinek baráti szerződést. Ha rendben lesz a térde még mindig jó opció.

Gouldnak örülök, nekem nagy kedvencem, egy elég megbízható, ritkán hibázó rúgó (persze a Vikings ellen kihagyta, előtte meg zsinórban 15 GW FG-t betekert).

Ez a Cutler sztori tényleg érdekes. Kire cseréled le? Az FA piacon Cutler lesz a legjobb irányító, a QB classt hagyjuk sorra mondják vissza akik érnek valamit. 1/16-20-nál draftolunk legrosszabb esetbe. Bortles (az UCF-es csávó) nekem tetszik, de őt is hamar kikapják. Annyit feltradelni meg nincs értelme. Az ilyen McCarronokat meg hagyjuk inkább.