Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Áron érkezik. Mekk Elek láncait eloldozzák.


I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Mindenképpen az NFC North-ból akartok DC-t?! 😀 Frazier, Schwartz.... 😀dcsicsak
Nem feltétlen...Tőlem jöhet Rex Ryan is.
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Mindenképpen az NFC North-ból akartok DC-t?! 😀 Frazier, Schwartz.... 😀
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Jim Schwartz - - - > Chicago Bears DC ?Süsü
Én örülnék neki, a Lions DL liga elit, mondjuk a secondary nem túl jó.hpeter93
Azért kérdeztem meg,mert annyira írják,hogy kifele áll a rúdja nagyon. Nem tudom előtte a titánoknál milyen munkát végzett,de ha nem ő a fő mufti biztos kordában lehet tartani! 😊 Szerintem van benne vagányság,csak néha már túlvállalja saját magát. Várok még véleményeket. Kíváncsi vagyok ki hogy van ezzel?!
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Jim Schwartz - - - > Chicago Bears DC ?Süsü
Én örülnék neki, a Lions DL liga elit, mondjuk a secondary nem túl jó.

több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Jim Schwartz - - - > Chicago Bears DC ?
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
I'm back, mondom osztrák akcentussal. Gondolom már mindent kiveséztetek, majd visszaolvasok, ha a lányom hajlandó lesz aludni*. Nem néztem végig a PHI meccset, öreg vagyok, nincs rá érzelmi energiám. Ugyanakkor ekkora leolvadás sztem nem mutatja jól a csapat egészét, az O messze jobb ennél, és még az ST sem ekkora katasztrófa**.
Emlékeztek Urlacher utolsó TD-jére? Szegénykém úgy nézett ki sprint közben, mint egy rövidzárlatos birodalmi lépegető. Ez arról jutott eszembe, ahogy néztem, ahogy McClellin próbálja lefutni Campbellt, és még beugrott, hogy még az előbbi jelenetnél is szánalmasabb. Írtam ide 5-6 héttel ezelőtt, hogy OLB-nek azért egész jó lenne, most felköptem magasra és aláálltam, remélem posztolhatok még ide.
Packerst le tudjuk győzni. Cutler elszív egy doboz cigit, megnyugszik, Forte fossá futja őket, nem lesz fumble, nem lesz int. Mark my words.

* 2014 március
** Puntert azért gondolom veszünk egy kiló banánért,

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
MRI-től azt szeretném látni majd, hogy a drafton legalább 5 picket a D-re lő, abból 4 az első 5 körben.....érdemes lenne McClellint kipróbálni LB-nek, ennél szarabb úgysem lesz a helyzet, college-on játszotta a posztot, coverage-ben is tolta időnként....ha már elég halvány DE-ben, mert elnyomják, engedjük LB-ként mocorogni....nem lenne nagy mutatvány, de nagyot nyerhetünk vele...Bear
Egyrészt egyetértek, másrészt vitatkozok picit. Most tényleg Emery milyen D embereket draftolt eddig? McClellin, Hardin, Bostic. Egyenlőre egyik sem tűnik nyerő megoldásnak. Bostictól nem azt vártam, hogy első évében Urlacher-i magasságokba emelkedjen, de azért ennél jóval többet . Köze nincs a meccsekhez... s akkor finoman fogalmazta. Greene dettó, bár ő nekem fizikailag egyszerűen vékonynak tűnt. Washingtonról számomra mindent elmond, hogy ebbe a DL rotációba nem fér bele. Frey helyett meg tényleg inkább játsszon Hayden.

Viszont az offensebe azért tud draftolni. Jeffery félelmetes nagy király lett, Long, Mills újonc teljesítményével is elégedettek lehetünk. Nyílván Millst le lehetne cserélni egy jobbra, de Webbhez és Carimihez képest all-pro szinten játszik. Mondjuk én őt megnézném guardba, szerintem jobban feküdne neki, de lehet hülyeséget mondok. Rodriguez meg szintén nem lett volna rossz pick, csakhát a gyereknek is annyi esze van, mint egy marék lepkének. Wilson pedig még nem fért oda, de ki tudja. Ő azért nagyon nyersen érkezett a ligába ( a srác sem egy atomfizikus), van mit tanulnia, de sztem Marshalltól azért sok mindent el lehet lesni.tüsi91
MRI sajtótájékoztatóin folyamatosan szó van a D halvány teljesítményéről az itt értesültek alapján. Jól lát a Pali és szerintem nem csak a drafton kell keresgélni majd. A szabadügynök piacon is lesznek jó pár poszton olyan játékosok akik elérhetőek lesznek számunkra! Nekem tetszett a szabadügynök piacon tett aktivitása is...azért ne feled jük el ezt sem. A D-t is fogja innen foltozgatni hatékonyabb sikerrel,mint ahogy azt a drafton tette eddig. Szerintem tudja ezt ő is,hogy mellényúlás volt. Tanul belőle és zárkózni fog...normális játékosokkal. Legyen így! 😉
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
MRI-től azt szeretném látni majd, hogy a drafton legalább 5 picket a D-re lő, abból 4 az első 5 körben.....érdemes lenne McClellint kipróbálni LB-nek, ennél szarabb úgysem lesz a helyzet, college-on játszotta a posztot, coverage-ben is tolta időnként....ha már elég halvány DE-ben, mert elnyomják, engedjük LB-ként mocorogni....nem lenne nagy mutatvány, de nagyot nyerhetünk vele...Bear
Egyrészt egyetértek, másrészt vitatkozok picit. Most tényleg Emery milyen D embereket draftolt eddig? McClellin, Hardin, Bostic. Egyenlőre egyik sem tűnik nyerő megoldásnak. Bostictól nem azt vártam, hogy első évében Urlacher-i magasságokba emelkedjen, de azért ennél jóval többet . Köze nincs a meccsekhez... s akkor finoman fogalmazta. Greene dettó, bár ő nekem fizikailag egyszerűen vékonynak tűnt. Washingtonról számomra mindent elmond, hogy ebbe a DL rotációba nem fér bele. Frey helyett meg tényleg inkább játsszon Hayden.

Viszont az offensebe azért tud draftolni. Jeffery félelmetes nagy király lett, Long, Mills újonc teljesítményével is elégedettek lehetünk. Nyílván Millst le lehetne cserélni egy jobbra, de Webbhez és Carimihez képest all-pro szinten játszik. Mondjuk én őt megnézném guardba, szerintem jobban feküdne neki, de lehet hülyeséget mondok. Rodriguez meg szintén nem lett volna rossz pick, csakhát a gyereknek is annyi esze van, mint egy marék lepkének. Wilson pedig még nem fért oda, de ki tudja. Ő azért nagyon nyersen érkezett a ligába ( a srác sem egy atomfizikus), van mit tanulnia, de sztem Marshalltól azért sok mindent el lehet lesni.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Ha minden igaz Matthews nem játszik vasárnap. Csípem a csókát, de most nem bánom, hogy nem liheg majd Cutty nyakában.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Jaynek is kulcskérdés, hogy jól játszon, mert kb. ezen múlik a jövője a Bearsnél....vagy ha ez túlzás is, milliókat bukhat a köv. szerződéséből, ha itt valami lagymatag dolgot fakít....
Szerencse, hogy a Packs-nél is van gond bőven, így szerintem is lesz némi esélyünk a továbbjutásra....
Őszintén szólva nem tudom elképzelni, hogy kit verhetnénk meg a PO-ban, de lepjenek meg a srácok nyugodtan, nem fogok neheztelni senkire....(még a PO is nagy szó lenne ettől a társaságtól szerintem: itt nem annyira az O-ra gondolok 😊 )
MRI-től azt szeretném látni majd, hogy a drafton legalább 5 picket a D-re lő, abból 4 az első 5 körben.....érdemes lenne McClellint kipróbálni LB-nek, ennél szarabb úgysem lesz a helyzet, college-on játszotta a posztot, coverage-ben is tolta időnként....ha már elég halvány DE-ben, mert elnyomják, engedjük LB-ként mocorogni....nem lenne nagy mutatvány, de nagyot nyerhetünk vele...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
szinte biztos hogyha be is jutunk a PO-ba ott egyből búcsúzunk, bár egy Saints elleni hazain nem lennénk teljesen esélytelenek, ha jól emlékszem ellenük későn ébredt az O és addigra a D teljesen elfáradt így már nem tudta tartani a lépést.
Ha nem lesz Rodgers szerintem minden esélyünk megvan a győzelemre, most még az sem érdekel hogy nélküle legyőzni a Packerst nem lenne akkora fegyvertény, senkit sem érdekelt a csoportban az sem amikor 7-3nál Cutler end of the season és utána 8-8 lett a biztos PO helyett. Én is nagyon várom már a meccset, az egész szezon megítélése ezen múlik ill. az Eagles elleni masszív betlit is csak egy győzelem tudná elfeledtetni. Ne játsszon Rodgers és vezessünk az elején, ez a két kulcskérdés jelenleg szerintem.davemayer
Ez teljesen igaz, kiesett Cutler, kiesett Forte,aki szembejött, el is vert, mint jég a határt. És feldughattad magadnak a jó védelmet. Én, akármi lesz a meccs kimenetele, inkább ezt a helyzetet választom, mint amiben most van a csapat. Kiváló támadók, botrányos védők. Fordított előjellel nem jutottál kb. sehova az elmúlt 20 évben.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Ezek alapján ki lenne az a két szabadügynök DE aki a Peppers cut után szóba jöhetne nálunk?Süsü
Ahogy kinézett az elmúlt két év. Rámész a legjobbakra: Bennett, Houston, Hardy, akár Ayers. Leigazol egyet, valószínűleg a 2. legjobban fizetett lesz ebből az FA csoportból. Igazol egy olyan kalibert, mint mondjuk Everson Griffen, vagy Willie Young. Aztán drafton húz olyat, akiről nem is hallottál.füligjimmy
Személy szerint te kit húznál ezek közül? Remélem drafton nem azt folytatja,hogy valami névtelen embert húz,hanem rámegy valami nevesebb,de roppant fizikális játékosra.Süsü
Nem hiszem, hogy Bennett, vagy Houston leigazolásával olyan nagyot lehet hibázni. A pass rush gondokat persze nem oldja meg egyik se. Akinek van, az nem is engedi ki a piacra. Domináns pass rushert húzni csak egy kicsivel könnyebb, mint irányítót, és azok is általában Top10-ben kimennek. Futás ellen jó falat építeni azért viszonylag könnyű. Nem hiszem, hogy a fizikai képességekkel volt probléma a draftoltajinknál, kimondottam atlétákat húz. Mekk Elek is az, csakhát. Hardin annyi roidot nyomott magába, hogy 20 évesen megkopaszodott, és állandóan szakadt, meg húzódott mindene. Frey se kicsi, vagy lassú, sőt. Bostic az egyik legatletikusabb LB volt idén. Futni, meg fekve nyomni mindegyik tud. Focizni nem tudnak, baszod.füligjimmy
Hát végül is ez nem is olyan fontos 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tavaly 2 olyan csapat maradt le a rájátszásról, amely Top10-ben voltak szerzett pontok tekintetében. Ez a 2 csapat Bottom5-ben volt kapott pontokakt tekintve. Upsz? De marha nagy különbség van az idegenbeli, és hazai meccsek között. Szóval egyrészt nem kell kétségbe esni, másrészt a számok nem velünk vannak. Viszont a rájátszásban 30 pont felett kell szerezni. Erről tavaly (idén, de érted) kifejtettem a véleményem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ezek alapján ki lenne az a két szabadügynök DE aki a Peppers cut után szóba jöhetne nálunk?Süsü
Ahogy kinézett az elmúlt két év. Rámész a legjobbakra: Bennett, Houston, Hardy, akár Ayers. Leigazol egyet, valószínűleg a 2. legjobban fizetett lesz ebből az FA csoportból. Igazol egy olyan kalibert, mint mondjuk Everson Griffen, vagy Willie Young. Aztán drafton húz olyat, akiről nem is hallottál.füligjimmy
Személy szerint te kit húznál ezek közül? Remélem drafton nem azt folytatja,hogy valami névtelen embert húz,hanem rámegy valami nevesebb,de roppant fizikális játékosra.Süsü
Nem hiszem, hogy Bennett, vagy Houston leigazolásával olyan nagyot lehet hibázni. A pass rush gondokat persze nem oldja meg egyik se. Akinek van, az nem is engedi ki a piacra. Domináns pass rushert húzni csak egy kicsivel könnyebb, mint irányítót, és azok is általában Top10-ben kimennek. Futás ellen jó falat építeni azért viszonylag könnyű. Nem hiszem, hogy a fizikai képességekkel volt probléma a draftoltajinknál, kimondottam atlétákat húz. Mekk Elek is az, csakhát. Hardin annyi roidot nyomott magába, hogy 20 évesen megkopaszodott, és állandóan szakadt, meg húzódott mindene. Frey se kicsi, vagy lassú, sőt. Bostic az egyik legatletikusabb LB volt idén. Futni, meg fekve nyomni mindegyik tud. Focizni nem tudnak, baszod.füligjimmy
Mikor idekerült MRI...mindenki áradozott róla,hogy ő mekkora trade huszár ebből még igazából nem láttunk semmit. Nem követtem a munkásságát sőt azt se tudom ki az és hol volt előtte. Mit kell róla pontosan tudni? Mely csapatnál/csapatoknál volt előtte és milyen beosztásban?Süsü
Asszem a Kansas-től jött, igazából az offenset elég jól helyretette, hozta Benettet, Bushrodot,draftoltuk Mills-t és Long ot. Falat elég jól rendbe tette meg az offenset, a defenshez viszont nem sok érzéke van ez látszik a drafton, mondjuk Williams meg Anderson-t hoztuk Fa ről ők nem rosszak, csak a két rookie-t ne látnám soha.hpeter93
Lehet én fogalmaztam rosszul. Bocsánat! Az itteni tevékenységeit tudom. A Kansasnél milyen szerepet töltött be?
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Amikor legutóbb ennyire vártam egy meccset, az tavaly dec 16. volt a Packers ellen. Gyakorlatilag ott is a csoportgyőzelem volt a tét (meg utána még 2 meccs, amit húzni kellett volna), és hát tudjuk, hogy milyen szánalmas produkció lett belőle. Na most nagyon várom már ezt a meccset, s megint a csoportgyőzelem a tét. Remélem idén már sikerül valóban visszavágnunk, az elmúlt 3-4 évben csak a dühítő keserűség maradt nekünk a Green Bay ellen.

Egyetértek Jimmyvel és Dave-vel, ha ez a meccs egy szenvedős, hibákkal teletűzdelt meccs lesz, akkor Trestman ugyan remekül ért az offensehez, de nem vezetőedzőnek való. Ezen a meccsen mindenkinek toppon kell lenni és nyerni. Utána engem már nagyon az sem zavarna ha egyből búcsúznál a PO-ból. De a vasárnapi az egy igazi háború lesz.tüsi91
Akkor ne várd annyira és meglesz...... 😊

A hétvégén azt várom, hogy Cutler azt éreztesse csapattársaival (és az ellenféllel is), hogy ő támadó csapat vezére, domináljon nemcsak fizikailag hanem lelkileg is. Így a felpattanó labdák nem a védők , hanem a mieink kezében, rosszabb esetben a földön kötnek ki, nem lesz (annyi) drop, fumble, viszont lesz elkapás, first és touch-down! Ebben az esetben a védelem sem érdekel, mert mindig előttük leszünk pontban és ha mégis stoppolnak, az csak plusz. Ezt kérem Cutlertől Karácsonyra és az új évre!

Ezt a lelki töltést fogadjátok el tőlem most Karácsonykor, januárra (ha még kell) lehiggadok! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Amikor legutóbb ennyire vártam egy meccset, az tavaly dec 16. volt a Packers ellen. Gyakorlatilag ott is a csoportgyőzelem volt a tét (meg utána még 2 meccs, amit húzni kellett volna), és hát tudjuk, hogy milyen szánalmas produkció lett belőle. Na most nagyon várom már ezt a meccset, s megint a csoportgyőzelem a tét. Remélem idén már sikerül valóban visszavágnunk, az elmúlt 3-4 évben csak a dühítő keserűség maradt nekünk a Green Bay ellen.

Egyetértek Jimmyvel és Dave-vel, ha ez a meccs egy szenvedős, hibákkal teletűzdelt meccs lesz, akkor Trestman ugyan remekül ért az offensehez, de nem vezetőedzőnek való. Ezen a meccsen mindenkinek toppon kell lenni és nyerni. Utána engem már nagyon az sem zavarna ha egyből búcsúznál a PO-ból. De a vasárnapi az egy igazi háború lesz.tüsi91
szinte biztos hogyha be is jutunk a PO-ba ott egyből búcsúzunk, bár egy Saints elleni hazain nem lennénk teljesen esélytelenek, ha jól emlékszem ellenük későn ébredt az O és addigra a D teljesen elfáradt így már nem tudta tartani a lépést.
Ha nem lesz Rodgers szerintem minden esélyünk megvan a győzelemre, most még az sem érdekel hogy nélküle legyőzni a Packerst nem lenne akkora fegyvertény, senkit sem érdekelt a csoportban az sem amikor 7-3nál Cutler end of the season és utána 8-8 lett a biztos PO helyett. Én is nagyon várom már a meccset, az egész szezon megítélése ezen múlik ill. az Eagles elleni masszív betlit is csak egy győzelem tudná elfeledtetni. Ne játsszon Rodgers és vezessünk az elején, ez a két kulcskérdés jelenleg szerintem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Amikor legutóbb ennyire vártam egy meccset, az tavaly dec 16. volt a Packers ellen. Gyakorlatilag ott is a csoportgyőzelem volt a tét (meg utána még 2 meccs, amit húzni kellett volna), és hát tudjuk, hogy milyen szánalmas produkció lett belőle. Na most nagyon várom már ezt a meccset, s megint a csoportgyőzelem a tét. Remélem idén már sikerül valóban visszavágnunk, az elmúlt 3-4 évben csak a dühítő keserűség maradt nekünk a Green Bay ellen.

Egyetértek Jimmyvel és Dave-vel, ha ez a meccs egy szenvedős, hibákkal teletűzdelt meccs lesz, akkor Trestman ugyan remekül ért az offensehez, de nem vezetőedzőnek való. Ezen a meccsen mindenkinek toppon kell lenni és nyerni. Utána engem már nagyon az sem zavarna ha egyből búcsúznál a PO-ból. De a vasárnapi az egy igazi háború lesz.
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ezek alapján ki lenne az a két szabadügynök DE aki a Peppers cut után szóba jöhetne nálunk?Süsü
Ahogy kinézett az elmúlt két év. Rámész a legjobbakra: Bennett, Houston, Hardy, akár Ayers. Leigazol egyet, valószínűleg a 2. legjobban fizetett lesz ebből az FA csoportból. Igazol egy olyan kalibert, mint mondjuk Everson Griffen, vagy Willie Young. Aztán drafton húz olyat, akiről nem is hallottál.füligjimmy
Személy szerint te kit húznál ezek közül? Remélem drafton nem azt folytatja,hogy valami névtelen embert húz,hanem rámegy valami nevesebb,de roppant fizikális játékosra.Süsü
Nem hiszem, hogy Bennett, vagy Houston leigazolásával olyan nagyot lehet hibázni. A pass rush gondokat persze nem oldja meg egyik se. Akinek van, az nem is engedi ki a piacra. Domináns pass rushert húzni csak egy kicsivel könnyebb, mint irányítót, és azok is általában Top10-ben kimennek. Futás ellen jó falat építeni azért viszonylag könnyű. Nem hiszem, hogy a fizikai képességekkel volt probléma a draftoltajinknál, kimondottam atlétákat húz. Mekk Elek is az, csakhát. Hardin annyi roidot nyomott magába, hogy 20 évesen megkopaszodott, és állandóan szakadt, meg húzódott mindene. Frey se kicsi, vagy lassú, sőt. Bostic az egyik legatletikusabb LB volt idén. Futni, meg fekve nyomni mindegyik tud. Focizni nem tudnak, baszod.füligjimmy
Mikor idekerült MRI...mindenki áradozott róla,hogy ő mekkora trade huszár ebből még igazából nem láttunk semmit. Nem követtem a munkásságát sőt azt se tudom ki az és hol volt előtte. Mit kell róla pontosan tudni? Mely csapatnál/csapatoknál volt előtte és milyen beosztásban?Süsü
Asszem a Kansas-től jött, igazából az offenset elég jól helyretette, hozta Benettet, Bushrodot,draftoltuk Mills-t és Long ot. Falat elég jól rendbe tette meg az offenset, a defenshez viszont nem sok érzéke van ez látszik a drafton, mondjuk Williams meg Anderson-t hoztuk Fa ről ők nem rosszak, csak a két rookie-t ne látnám soha.

több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ezek alapján ki lenne az a két szabadügynök DE aki a Peppers cut után szóba jöhetne nálunk?Süsü
Ahogy kinézett az elmúlt két év. Rámész a legjobbakra: Bennett, Houston, Hardy, akár Ayers. Leigazol egyet, valószínűleg a 2. legjobban fizetett lesz ebből az FA csoportból. Igazol egy olyan kalibert, mint mondjuk Everson Griffen, vagy Willie Young. Aztán drafton húz olyat, akiről nem is hallottál.füligjimmy
Személy szerint te kit húznál ezek közül? Remélem drafton nem azt folytatja,hogy valami névtelen embert húz,hanem rámegy valami nevesebb,de roppant fizikális játékosra.Süsü
Nem hiszem, hogy Bennett, vagy Houston leigazolásával olyan nagyot lehet hibázni. A pass rush gondokat persze nem oldja meg egyik se. Akinek van, az nem is engedi ki a piacra. Domináns pass rushert húzni csak egy kicsivel könnyebb, mint irányítót, és azok is általában Top10-ben kimennek. Futás ellen jó falat építeni azért viszonylag könnyű. Nem hiszem, hogy a fizikai képességekkel volt probléma a draftoltajinknál, kimondottam atlétákat húz. Mekk Elek is az, csakhát. Hardin annyi roidot nyomott magába, hogy 20 évesen megkopaszodott, és állandóan szakadt, meg húzódott mindene. Frey se kicsi, vagy lassú, sőt. Bostic az egyik legatletikusabb LB volt idén. Futni, meg fekve nyomni mindegyik tud. Focizni nem tudnak, baszod.füligjimmy
Mikor idekerült MRI...mindenki áradozott róla,hogy ő mekkora trade huszár ebből még igazából nem láttunk semmit. Nem követtem a munkásságát sőt azt se tudom ki az és hol volt előtte. Mit kell róla pontosan tudni? Mely csapatnál/csapatoknál volt előtte és milyen beosztásban?
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ezek alapján ki lenne az a két szabadügynök DE aki a Peppers cut után szóba jöhetne nálunk?Süsü
Ahogy kinézett az elmúlt két év. Rámész a legjobbakra: Bennett, Houston, Hardy, akár Ayers. Leigazol egyet, valószínűleg a 2. legjobban fizetett lesz ebből az FA csoportból. Igazol egy olyan kalibert, mint mondjuk Everson Griffen, vagy Willie Young. Aztán drafton húz olyat, akiről nem is hallottál.füligjimmy
Személy szerint te kit húznál ezek közül? Remélem drafton nem azt folytatja,hogy valami névtelen embert húz,hanem rámegy valami nevesebb,de roppant fizikális játékosra.Süsü
Nem hiszem, hogy Bennett, vagy Houston leigazolásával olyan nagyot lehet hibázni. A pass rush gondokat persze nem oldja meg egyik se. Akinek van, az nem is engedi ki a piacra. Domináns pass rushert húzni csak egy kicsivel könnyebb, mint irányítót, és azok is általában Top10-ben kimennek. Futás ellen jó falat építeni azért viszonylag könnyű. Nem hiszem, hogy a fizikai képességekkel volt probléma a draftoltajinknál, kimondottam atlétákat húz. Mekk Elek is az, csakhát. Hardin annyi roidot nyomott magába, hogy 20 évesen megkopaszodott, és állandóan szakadt, meg húzódott mindene. Frey se kicsi, vagy lassú, sőt. Bostic az egyik legatletikusabb LB volt idén. Futni, meg fekve nyomni mindegyik tud. Focizni nem tudnak, baszod.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ezek alapján ki lenne az a két szabadügynök DE aki a Peppers cut után szóba jöhetne nálunk?Süsü
Ahogy kinézett az elmúlt két év. Rámész a legjobbakra: Bennett, Houston, Hardy, akár Ayers. Leigazol egyet, valószínűleg a 2. legjobban fizetett lesz ebből az FA csoportból. Igazol egy olyan kalibert, mint mondjuk Everson Griffen, vagy Willie Young. Aztán drafton húz olyat, akiről nem is hallottál.füligjimmy
Személy szerint te kit húznál ezek közül? Remélem drafton nem azt folytatja,hogy valami névtelen embert húz,hanem rámegy valami nevesebb,de roppant fizikális játékosra.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ezek alapján ki lenne az a két szabadügynök DE aki a Peppers cut után szóba jöhetne nálunk?Süsü
Ahogy kinézett az elmúlt két év. Rámész a legjobbakra: Bennett, Houston, Hardy, akár Ayers. Leigazol egyet, valószínűleg a 2. legjobban fizetett lesz ebből az FA csoportból. Igazol egy olyan kalibert, mint mondjuk Everson Griffen, vagy Willie Young. Aztán drafton húz olyat, akiről nem is hallottál.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Seed 3-at akarok! SEED 3-AT!!!!

Amúgy hol lehet nézegetni az év végén lejáró szerződésű játékosok listáját? Esetleg posztokra is vannak ezek valahol bontva?Süsü
Így első blikkre ezeket találtam:
 www.spotrac.com/free-agents/nfl/
 nfltraderumors.co/2014-nfl-free-agents/
 overthecap.com/freeagents.php?Position=QB&Year=2014

Nem vállalok felelősséget a minőségért 😊vandeminek
Ezek alapján ki lenne az a két szabadügynök DE aki a Peppers cut után szóba jöhetne nálunk?
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Seed 3-at akarok! SEED 3-AT!!!!

Amúgy hol lehet nézegetni az év végén lejáró szerződésű játékosok listáját? Esetleg posztokra is vannak ezek valahol bontva?Süsü
Így első blikkre ezeket találtam:
 www.spotrac.com/free-agents/nfl/
 nfltraderumors.co/2014-nfl-free-agents/
 overthecap.com/freeagents.php?Position=QB&Year=2014

Nem vállalok felelősséget a minőségért 😊vandeminek
Én nem merem leírni, hogy mit akarok, már így is van tizenkilenc figyelmeztetésem, huszadikra eltiltás jön.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson