Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Tényleg van rá sansz ,ha kirúgják hogy elhozzuk DC nek, vagy ezt csak szeretnénk?hpeter93
inkább Ryant kéne sztem, rühellem mint embert de azért ért hozzá és állítólag kirúghatják a Jetstől

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Tényleg van rá sansz ,ha kirúgják hogy elhozzuk DC nek, vagy ezt csak szeretnénk?

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Dallas csak kiszenvedte a győzelmet, így a Philly akármit is játszik ellenünk, az nem számít, mivel így is úgy is egy ki-ki meccsük lesz jövő héten a Dallas ellen....soma80
Ennyikeh! Határozottan jobban hangzik, mintha a Philly győzelemmel bent lenne 😊kovi470
Egyrészt nem hiszek abban, hogy valaki tudatosan kiengedne, abban pláne nem, hogy egy edző pihenteti a játékosait, de ha valaki egy neccesebb szituba egy kicsivel kisebb svunggal megy bele, az is hatalmas előny lehet.

Remélem Leslie Fraisert kirúgják. Még véletlenül a GM adna némi tálentumot (leginkább egy irányítót) a keze alá, és akkor tényleg alig lehetne nyerni ebben a csoportban.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Reggelre okosabbak leszünk. Túl okosak is talán.tüsi91
én is úgy érzem hogy élvezzük ki most hogy a csoport élén vagyunk, reggelre nem biztos hogy így lesz, bár én most bízok a w-ben. egyszerűen több pontot kell csinálni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Reggelre okosabbak leszünk. Túl okosak is talán.
több mint 10 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Dallas csak kiszenvedte a győzelmet, így a Philly akármit is játszik ellenünk, az nem számít, mivel így is úgy is egy ki-ki meccsük lesz jövő héten a Dallas ellen....soma80
Ennyikeh! Határozottan jobban hangzik, mintha a Philly győzelemmel bent lenne 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Dallas csak kiszenvedte a győzelmet, így a Philly akármit is játszik ellenünk, az nem számít, mivel így is úgy is egy ki-ki meccsük lesz jövő héten a Dallas ellen....
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Meltont letartóztatták:  espn.go.com/chicago/nfl/story/_/id/10180295/henry-melton-chicago-bears-arrested-altercation-bar?src=mobileempty taxi
jól van, így egyre kevesebbet ér majd az új szerződése... remélhetőleg nagyon olcsón visszajön hozzánk majd! 😊
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Meltont letartóztatták:  espn.go.com/chicago/nfl/story/_/id/10180295/henry-melton-chicago-bears-arrested-altercation-bar?src=mobile


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Nem tudom, ki mivel üti el az időt, én a Carolina-New Orleanst nézem. Csatlakoztok?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
JayDaMasta Chicago Bears 79
Jöhetnek a karácsony SMS-ek!

"Miután sikeresen letettem a vizsgáimat, ma csak egy csoportgyőzelmet kérek ajándékba. Hajrá Mackók" - Krisztina Szegedről

"Egy újabb őrületes versenyfutás kezdődik a rájátszáshelyekért. Engem az elmúlt pár évben teljesen elvarázsolt ez a csodálatos játék" - Jácint Szentendréről

"A Lions váratlan vereségei, valamint a Packers győzelemmel felérő döntetlenje igazán szorossá tette a csoportot. Kérdezem Sanyi szakértő urat, hogy mi a véleménye Cutler eetleges új szerződéséről, mikor olyan irányítók lesznek szabadügynökök, mint Michael Vick, vagy Josh McCown, vagy a Dallas ellen fantasztikus második félidőt produkál Matt "Hot Hand" Flynn. Elképzelhetőnek tartja, hogy Phil Emery egy hátsőkörös draftcetliért elhozza a megbízható Carson Palmert? Boldog karácsonyt kívánok!" - Teddy Győrbőlfüligjimmy
Ettől szerintem nem szarabb a közvetítés, most menjen inkább reklám? Mindenki elkezdte egyszer az NFL nézést, jó persze amíg még zöld az ember pont nem kell smst küldeni, dehát...JayDaMasta
Ezt már többzör kitárgyaltuk itt, a fő probléma nem ez, hanem hogy 2006-ban ugyanígy közvetítettek, én meg azóta még két szakmát tanultam ki, ha érted, hogy mondom.picidzé
Értem persze, nyilván én nem tudom miben tudnának még oly hatalmasat fejlődni, hisz még én is csak ugatom a játékot.
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
1. Trestman minimum 25 futójátékot fog hívni, Bush legalább ötször megkapja a labdát.
2. Az Eagles maximum kétszer adja át a labdát.
3. A Bears győzelem nem lesz meg pozitív turnover mutató, és + 5 percnyi labdabirtoklás nélkül
4. Martellus Bennett minimum 5 elkapással, plusz egy TD-vel fog zárni. Lesz legalább 4 20+ yardos játékunk.
5. Desean Jackson leglaább 4 20+ yardos játékot fog kihozni.
6. McCoy szintén
7. Az Egales 200 futott yardnál kevesebbet szerez
8. Az Eagles 500 yard felett szerez
9. Foles maximum egyszer lesz sackelve
10. Cutler dettófüligjimmy
3: challenge: grind game lesz, alig eltérő labdabirtoklási mutatókkal, de a bears nyer
8: challenge, a secondarynk valami injekciókat kapott és átlagosan jól játszanak
10: challenge: sztem lesz 2-3 sack, nem lineman hibából

+1: legalább 70 pontos meccs lesz
+2: max. 2 field goalt rúg összesen a két csapat

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
Jöhetnek a karácsony SMS-ek!

"Miután sikeresen letettem a vizsgáimat, ma csak egy csoportgyőzelmet kérek ajándékba. Hajrá Mackók" - Krisztina Szegedről

"Egy újabb őrületes versenyfutás kezdődik a rájátszáshelyekért. Engem az elmúlt pár évben teljesen elvarázsolt ez a csodálatos játék" - Jácint Szentendréről

"A Lions váratlan vereségei, valamint a Packers győzelemmel felérő döntetlenje igazán szorossá tette a csoportot. Kérdezem Sanyi szakértő urat, hogy mi a véleménye Cutler eetleges új szerződéséről, mikor olyan irányítók lesznek szabadügynökök, mint Michael Vick, vagy Josh McCown, vagy a Dallas ellen fantasztikus második félidőt produkál Matt "Hot Hand" Flynn. Elképzelhetőnek tartja, hogy Phil Emery egy hátsőkörös draftcetliért elhozza a megbízható Carson Palmert? Boldog karácsonyt kívánok!" - Teddy Győrbőlfüligjimmy
Ettől szerintem nem szarabb a közvetítés, most menjen inkább reklám? Mindenki elkezdte egyszer az NFL nézést, jó persze amíg még zöld az ember pont nem kell smst küldeni, dehát...JayDaMasta
Ezt már többzör kitárgyaltuk itt, a fő probléma nem ez, hanem hogy 2006-ban ugyanígy közvetítettek, én meg azóta még két szakmát tanultam ki, ha érted, hogy mondom.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
JayDaMasta Chicago Bears 79
Jöhetnek a karácsony SMS-ek!

"Miután sikeresen letettem a vizsgáimat, ma csak egy csoportgyőzelmet kérek ajándékba. Hajrá Mackók" - Krisztina Szegedről

"Egy újabb őrületes versenyfutás kezdődik a rájátszáshelyekért. Engem az elmúlt pár évben teljesen elvarázsolt ez a csodálatos játék" - Jácint Szentendréről

"A Lions váratlan vereségei, valamint a Packers győzelemmel felérő döntetlenje igazán szorossá tette a csoportot. Kérdezem Sanyi szakértő urat, hogy mi a véleménye Cutler eetleges új szerződéséről, mikor olyan irányítók lesznek szabadügynökök, mint Michael Vick, vagy Josh McCown, vagy a Dallas ellen fantasztikus második félidőt produkál Matt "Hot Hand" Flynn. Elképzelhetőnek tartja, hogy Phil Emery egy hátsőkörös draftcetliért elhozza a megbízható Carson Palmert? Boldog karácsonyt kívánok!" - Teddy Győrbőlfüligjimmy
Ettől szerintem nem szarabb a közvetítés, most menjen inkább reklám? Mindenki elkezdte egyszer az NFL nézést, jó persze amíg még zöld az ember pont nem kell smst küldeni, dehát...
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
csi: nincs ezzel probléma istenigazából, szerintem leszarják, hogy én leszarom a közvetítésüket.

Amúgy akkora a csend, hogy feltételezem, mindenki szunyált egyet délután. Én azt tettem. Emlékeztek, még 5 évvel ezelőtt mennyivel fickósabbak voltunk?!

Néhány gondolat:

1. Trestman minimum 25 futójátékot fog hívni, Bush legalább ötször megkapja a labdát.
2. Az Eagles maximum kétszer adja át a labdát.
3. A Bears győzelem nem lesz meg pozitív turnover mutató, és + 5 percnyi labdabirtoklás nélkül
4. Martellus Bennett minimum 5 elkapással, plusz egy TD-vel fog zárni. Lesz legalább 4 20+ yardos játékunk.
5. Desean Jackson leglaább 4 20+ yardos játékot fog kihozni.
6. McCoy szintén
7. Az Egales 200 futott yardnál kevesebbet szerez
8. Az Eagles 500 yard felett szerez
9. Foles maximum egyszer lesz sackelve
10. Cutler dettófüligjimmy
+1. Briggs még rozsdásan is meg fog csinálni egy kulcs 3rd stop-ot 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
#Bears triplets Forte, Marshall, Jeffery closing in on becoming NFL's first 1,300-yard trio since 2000.

Matt Forte, Brandon Marshall and Alshon Jeffery would be 1st such triplets for Bears, and only 4th overall since 1990

Sosem hittem volna, hogy az O ilyen magasságokba emelkedhet, míg a D ilyen mélységekbe zuhanhat... Ilyen O mellé nem is kellene egy kimagasló D...soma80
Ez jelenti a pozitívumot a jövőre nézve. Emery folyamatosan azt szajkózta, hogy playmakers-playmakers-playmakers. Fél szezonban backup QB volt és ilyenek a statok. Trestman (és Kromer) O# rendszere működik. A D#-t meg fel lehet hozni a pincéből akár egy offseason alatt is (lásd NO).
De a jelenben akkor is Go Bears!

U.i.: ma már ittam, szóval a másnaposság meg lesz a meccsre 😕)

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
csi: nincs ezzel probléma istenigazából, szerintem leszarják, hogy én leszarom a közvetítésüket.

Amúgy akkora a csend, hogy feltételezem, mindenki szunyált egyet délután. Én azt tettem. Emlékeztek, még 5 évvel ezelőtt mennyivel fickósabbak voltunk?!

Néhány gondolat:

1. Trestman minimum 25 futójátékot fog hívni, Bush legalább ötször megkapja a labdát.
2. Az Eagles maximum kétszer adja át a labdát.
3. A Bears győzelem nem lesz meg pozitív turnover mutató, és + 5 percnyi labdabirtoklás nélkül
4. Martellus Bennett minimum 5 elkapással, plusz egy TD-vel fog zárni. Lesz legalább 4 20+ yardos játékunk.
5. Desean Jackson leglaább 4 20+ yardos játékot fog kihozni.
6. McCoy szintén
7. Az Egales 200 futott yardnál kevesebbet szerez
8. Az Eagles 500 yard felett szerez
9. Foles maximum egyszer lesz sackelve
10. Cutler dettó

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Jöhetnek a karácsony SMS-ek!

"Miután sikeresen letettem a vizsgáimat, ma csak egy csoportgyőzelmet kérek ajándékba. Hajrá Mackók" - Krisztina Szegedről

"Egy újabb őrületes versenyfutás kezdődik a rájátszáshelyekért. Engem az elmúlt pár évben teljesen elvarázsolt ez a csodálatos játék" - Jácint Szentendréről

"A Lions váratlan vereségei, valamint a Packers győzelemmel felérő döntetlenje igazán szorossá tette a csoportot. Kérdezem Sanyi szakértő urat, hogy mi a véleménye Cutler eetleges új szerződéséről, mikor olyan irányítók lesznek szabadügynökök, mint Michael Vick, vagy Josh McCown, vagy a Dallas ellen fantasztikus második félidőt produkál Matt "Hot Hand" Flynn. Elképzelhetőnek tartja, hogy Phil Emery egy hátsőkörös draftcetliért elhozza a megbízható Carson Palmert? Boldog karácsonyt kívánok!" - Teddy Győrbőlfüligjimmy
A 474 569 - 474 572. okok, amiért nem nézek magyar közvetítést.picidzé
Én elnézőbb vagyok velük, ráadásul neki az a céljuk, hogy nem csak a vélt vagy valós szakértő drukkerek, hanem Teddyék, meg a frissen születő (2-3 napos) kisbaba NFL rajongóknak is jó legyen.... 😊 Nélkülük itt is kisebb lenne a hsz forgalom, nyilván ettől még nem indokolt a hülyeségek mantrázása részükről.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
#Bears triplets Forte, Marshall, Jeffery closing in on becoming NFL's first 1,300-yard trio since 2000.

Matt Forte, Brandon Marshall and Alshon Jeffery would be 1st such triplets for Bears, and only 4th overall since 1990

Sosem hittem volna, hogy az O ilyen magasságokba emelkedhet, míg a D ilyen mélységekbe zuhanhat... Ilyen O mellé nem is kellene egy kimagasló D...
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
Jöhetnek a karácsony SMS-ek!

"Miután sikeresen letettem a vizsgáimat, ma csak egy csoportgyőzelmet kérek ajándékba. Hajrá Mackók" - Krisztina Szegedről

"Egy újabb őrületes versenyfutás kezdődik a rájátszáshelyekért. Engem az elmúlt pár évben teljesen elvarázsolt ez a csodálatos játék" - Jácint Szentendréről

"A Lions váratlan vereségei, valamint a Packers győzelemmel felérő döntetlenje igazán szorossá tette a csoportot. Kérdezem Sanyi szakértő urat, hogy mi a véleménye Cutler eetleges új szerződéséről, mikor olyan irányítók lesznek szabadügynökök, mint Michael Vick, vagy Josh McCown, vagy a Dallas ellen fantasztikus második félidőt produkál Matt "Hot Hand" Flynn. Elképzelhetőnek tartja, hogy Phil Emery egy hátsőkörös draftcetliért elhozza a megbízható Carson Palmert? Boldog karácsonyt kívánok!" - Teddy Győrbőlfüligjimmy
A 474 569 - 474 572. okok, amiért nem nézek magyar közvetítést.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jöhetnek a karácsony SMS-ek!

"Miután sikeresen letettem a vizsgáimat, ma csak egy csoportgyőzelmet kérek ajándékba. Hajrá Mackók" - Krisztina Szegedről

"Egy újabb őrületes versenyfutás kezdődik a rájátszáshelyekért. Engem az elmúlt pár évben teljesen elvarázsolt ez a csodálatos játék" - Jácint Szentendréről

"A Lions váratlan vereségei, valamint a Packers győzelemmel felérő döntetlenje igazán szorossá tette a csoportot. Kérdezem Sanyi szakértő urat, hogy mi a véleménye Cutler eetleges új szerződéséről, mikor olyan irányítók lesznek szabadügynökök, mint Michael Vick, vagy Josh McCown, vagy a Dallas ellen fantasztikus második félidőt produkál Matt "Hot Hand" Flynn. Elképzelhetőnek tartja, hogy Phil Emery egy hátsőkörös draftcetliért elhozza a megbízható Carson Palmert? Boldog karácsonyt kívánok!" - Teddy Győrből

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
Egy kis nosztalgia, három éve ilyentájt 40-10-re vertük a vikingeket, ezen a képen még Brett apó van, aki Wootton sackje után már nem tért vissza a pályára, aztán már az NFL-be sem............Hasonló eredménnyel (sérülések nélkül) kiegyeznék hétfő hajnalban. Ja, hogy ahhoz kéne egy védelem?
csi77
Jól jönne ez a három most.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Former Bear Doug Buffone on LeSean McCoy: "If Philadelphia doesn’t give him the ball 40 times then kiss my ass and call it a love story."

Ettől frappánsabban nem lehe jellemezni a jelenlegi védelmet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Egy kis nosztalgia, három éve ilyentájt 40-10-re vertük a vikingeket, ezen a képen még Brett apó van, aki Wootton sackje után már nem tért vissza a pályára, aztán már az NFL-be sem............Hasonló eredménnyel (sérülések nélkül) kiegyeznék hétfő hajnalban. Ja, hogy ahhoz kéne egy védelem?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mindenhol azt kezdtem el olvasni, hogy mennyire veszik komolyan az Eagles elleni meccset, mert lehet, hogy semmit nem fog számítan i. Mi a tök? A Lions már ki is kapott? A Giantset kétszer lesimázták ebben a szezonban, ezért csocsóban az asztal alatt kell átmászni!

Roach coverben nem volt rossz. Szerintem nagyban hozzájárult ahhoz, hogy pl tavaly a TE-k nem kaptak el ellenünk szezon csúcsot. HH pedig egy jó munkásember volt, semmi több. Roach jóval atletikusabb.tüsi91
Azt tegyük hozzá, hogy Lovie Smith mindössze röpke 6 szezon alatt kitalálta, hogyan kell a védelembe SLB-t építeni. Meg lehet nézni Finley karrierátlagát más csapat ellen, és a Bears ellen. A hajad leteszed tőle a küszöbre.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson