Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Érdemes volt nézni a meccset, ha eredménykövetőzni nem is jöttem....
Jó volt, ja nem..... 😕 Ez a fal, az a fal?
Nem volt nagy sansz, ááá
Na mindegy, boldog Karácsonyt Bears drukkerek!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 156 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szomorú, de igaz.
@EvilMikeTomlin: The Bears defense couldn't stop Lieutenant Dan from Forrest Gump
Én csak annyit kérdezek: Van még negatív csapatrekord amit nem döntöttünk meg?

dcsicsak
Ez nagyon tiszteletlen kép és felirat. A majmok felé.
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Végignéztem ezt a meccsnek nevezett, szánalmas vergődést.Levonva Konklúziót:
Pozitivumok
1.Innen már nincs lejjebb, abszolút mélypont, csak jobbak lehetünk ennél. Igaz -1 hez képest 0 nem nagy öröm.
2.Tucker-t 100% hogy kifogják baszni (hál isten)


Negatívumok:
Ezt talán nem írnám le mert a pi utolsó számjegyét előbb megtalálnám mint hogy ezt felsoroljam.

több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Én csak annyit kérdezek: Van még negatív csapatrekord amit nem döntöttünk meg?

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Trestman legyen akármi is a jövő héten lenullázta magát teljesen és a csapat morálját is. Akkor, amikor minden sportembernek 120%-kon kéne izzania ilyen vérszegény, beszari játékkal előrukkolni művészet. Ebből felhozni a csapatot a GB ellen is az lesz, de tegye fel a kezét aki ezek után elhiszi hogy ha nyerünk az Trestman miatt lesz... Ilyen pedagógiai baklövést meg hogy egy tétnélküli meccs vége felé akkor cserélem le a QB-mat amikor az az első hibáját elköveti, nonszensz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez egy hatalmas betli volt. Szerencsére -29-nél Cutler dobott egy picksixet, így teljes nyugodtsággal rá lehet fogni a vereséget.

Jövő vasárnap egy más meccs lesz.
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Összeesküvés-elmélet: ON. Más komolyan mondom, nem lehet...
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
McCownt azon az 5 meccsen, amikor játszott játszott max ha 20-szor megütötték (sackek, knockdown, hit, minden). S miért van az, hogy Cutlert a Lions ellen és ma is laposra verték, a Browns ellen meg azért jó esően ütötték-vágták? Erre komolyan annyira kíváncsi lennék.
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Ha innen ez nincs meg Emery és Trestman együtt kéz a kézben menjen.tüsi91
ezt idén a Lions illetve a Packers drukkerek is elmondhatták párszor....... érdekes csoport idén az NFC North
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha innen ez nincs meg Emery és Trestman együtt kéz a kézben menjen.
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Nyerni kell! MER NYERNI KELL

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Emberek, én aszondom, hogy fel kell gyújtani a madarakat még ma. Cutler, Marshall, AJ, Forte, Bennett. A gépnek mennie kell!dcsicsak
Vigyázz nehogy aztán ti égjetek le 😉 mert mi Főnix madárrá alakulunk 😛dande
Abban az lenne a jó, hogy a főnix-madár eleve ég 😛 😀dcsicsak
S mindig újjá születik, miközben akit megéget........ na jól van szóval jó mecset és szurkolást kívánok 😉
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
ennek ma, itt meg kell lennie

otthon legyen jutalomjáték

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Emberek, én aszondom, hogy fel kell gyújtani a madarakat még ma. Cutler, Marshall, AJ, Forte, Bennett. A gépnek mennie kell!dcsicsak
Vigyázz nehogy aztán ti égjetek le 😉 mert mi Főnix madárrá alakulunk 😛dande
Abban az lenne a jó, hogy a főnix-madár eleve ég 😛 😀
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Emberek, én aszondom, hogy fel kell gyújtani a madarakat még ma. Cutler, Marshall, AJ, Forte, Bennett. A gépnek mennie kell!dcsicsak
Vigyázz nehogy aztán ti égjetek le 😉 mert mi Főnix madárrá alakulunk 😛dande
ti csak koncentráljatok a jövő hétre! 😊
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Emberek, én aszondom, hogy fel kell gyújtani a madarakat még ma. Cutler, Marshall, AJ, Forte, Bennett. A gépnek mennie kell!dcsicsak
Vigyázz nehogy aztán ti égjetek le 😉 mert mi Főnix madárrá alakulunk 😛
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Emberek, én aszondom, hogy fel kell gyújtani a madarakat még ma. Cutler, Marshall, AJ, Forte, Bennett. A gépnek mennie kell!
több mint 10 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Ha nem tudnám, hogy nem lehet ilyen szorossá bundázni a meccseket..... egy hosszabbítás, aztán egy goal-line stand.... nincs kifogás. Irány a Super Bowlfüligjimmy
Trestman zsidó, Obama az elnök... minden klappol 😀😀


több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Plusz motiváció a srácoknak... nem gondoltam volna így fogunk állni a ma esti meccs előtt. Uccsó kettőből egyet kell behúzni a csoportgyőzelemhez.... Briggs remélem felpörgeti kicsit a D-t, Cutler pedig nem nagyon fogja eladni a lasztit!
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha nem tudnám, hogy nem lehet ilyen szorossá bundázni a meccseket..... egy hosszabbítás, aztán egy goal-line stand.... nincs kifogás. Irány a Super Bowl

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Steelersnek nagy puszi, verte a lionst verte a packerst mi meg vertük őket.

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát húzok egy tangát, oszt lemegyek hídba.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
GB is zacsi.
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Lions bukó . Ez azért úgy kellett

több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Ahogy tolják most a pacskerokat a zebrák... Hihetetlen mi lesz jövő héten. A vasas kivédekezett 3 gline próbálkozást, utána blokkolták a fg-t, és ott valami mondvacsinált szabálytalanság miatt visszakapták a sajtosok. persze td egyből.