Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
#Bears triplets Forte, Marshall, Jeffery closing in on becoming NFL's first 1,300-yard trio since 2000.

Matt Forte, Brandon Marshall and Alshon Jeffery would be 1st such triplets for Bears, and only 4th overall since 1990

Sosem hittem volna, hogy az O ilyen magasságokba emelkedhet, míg a D ilyen mélységekbe zuhanhat... Ilyen O mellé nem is kellene egy kimagasló D...soma80
Ez jelenti a pozitívumot a jövőre nézve. Emery folyamatosan azt szajkózta, hogy playmakers-playmakers-playmakers. Fél szezonban backup QB volt és ilyenek a statok. Trestman (és Kromer) O# rendszere működik. A D#-t meg fel lehet hozni a pincéből akár egy offseason alatt is (lásd NO).
De a jelenben akkor is Go Bears!

U.i.: ma már ittam, szóval a másnaposság meg lesz a meccsre 😕)

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
csi: nincs ezzel probléma istenigazából, szerintem leszarják, hogy én leszarom a közvetítésüket.

Amúgy akkora a csend, hogy feltételezem, mindenki szunyált egyet délután. Én azt tettem. Emlékeztek, még 5 évvel ezelőtt mennyivel fickósabbak voltunk?!

Néhány gondolat:

1. Trestman minimum 25 futójátékot fog hívni, Bush legalább ötször megkapja a labdát.
2. Az Eagles maximum kétszer adja át a labdát.
3. A Bears győzelem nem lesz meg pozitív turnover mutató, és + 5 percnyi labdabirtoklás nélkül
4. Martellus Bennett minimum 5 elkapással, plusz egy TD-vel fog zárni. Lesz legalább 4 20+ yardos játékunk.
5. Desean Jackson leglaább 4 20+ yardos játékot fog kihozni.
6. McCoy szintén
7. Az Egales 200 futott yardnál kevesebbet szerez
8. Az Eagles 500 yard felett szerez
9. Foles maximum egyszer lesz sackelve
10. Cutler dettó

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Jöhetnek a karácsony SMS-ek!

"Miután sikeresen letettem a vizsgáimat, ma csak egy csoportgyőzelmet kérek ajándékba. Hajrá Mackók" - Krisztina Szegedről

"Egy újabb őrületes versenyfutás kezdődik a rájátszáshelyekért. Engem az elmúlt pár évben teljesen elvarázsolt ez a csodálatos játék" - Jácint Szentendréről

"A Lions váratlan vereségei, valamint a Packers győzelemmel felérő döntetlenje igazán szorossá tette a csoportot. Kérdezem Sanyi szakértő urat, hogy mi a véleménye Cutler eetleges új szerződéséről, mikor olyan irányítók lesznek szabadügynökök, mint Michael Vick, vagy Josh McCown, vagy a Dallas ellen fantasztikus második félidőt produkál Matt "Hot Hand" Flynn. Elképzelhetőnek tartja, hogy Phil Emery egy hátsőkörös draftcetliért elhozza a megbízható Carson Palmert? Boldog karácsonyt kívánok!" - Teddy Győrbőlfüligjimmy
A 474 569 - 474 572. okok, amiért nem nézek magyar közvetítést.picidzé
Én elnézőbb vagyok velük, ráadásul neki az a céljuk, hogy nem csak a vélt vagy valós szakértő drukkerek, hanem Teddyék, meg a frissen születő (2-3 napos) kisbaba NFL rajongóknak is jó legyen.... 😊 Nélkülük itt is kisebb lenne a hsz forgalom, nyilván ettől még nem indokolt a hülyeségek mantrázása részükről.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
#Bears triplets Forte, Marshall, Jeffery closing in on becoming NFL's first 1,300-yard trio since 2000.

Matt Forte, Brandon Marshall and Alshon Jeffery would be 1st such triplets for Bears, and only 4th overall since 1990

Sosem hittem volna, hogy az O ilyen magasságokba emelkedhet, míg a D ilyen mélységekbe zuhanhat... Ilyen O mellé nem is kellene egy kimagasló D...
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
Jöhetnek a karácsony SMS-ek!

"Miután sikeresen letettem a vizsgáimat, ma csak egy csoportgyőzelmet kérek ajándékba. Hajrá Mackók" - Krisztina Szegedről

"Egy újabb őrületes versenyfutás kezdődik a rájátszáshelyekért. Engem az elmúlt pár évben teljesen elvarázsolt ez a csodálatos játék" - Jácint Szentendréről

"A Lions váratlan vereségei, valamint a Packers győzelemmel felérő döntetlenje igazán szorossá tette a csoportot. Kérdezem Sanyi szakértő urat, hogy mi a véleménye Cutler eetleges új szerződéséről, mikor olyan irányítók lesznek szabadügynökök, mint Michael Vick, vagy Josh McCown, vagy a Dallas ellen fantasztikus második félidőt produkál Matt "Hot Hand" Flynn. Elképzelhetőnek tartja, hogy Phil Emery egy hátsőkörös draftcetliért elhozza a megbízható Carson Palmert? Boldog karácsonyt kívánok!" - Teddy Győrbőlfüligjimmy
A 474 569 - 474 572. okok, amiért nem nézek magyar közvetítést.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jöhetnek a karácsony SMS-ek!

"Miután sikeresen letettem a vizsgáimat, ma csak egy csoportgyőzelmet kérek ajándékba. Hajrá Mackók" - Krisztina Szegedről

"Egy újabb őrületes versenyfutás kezdődik a rájátszáshelyekért. Engem az elmúlt pár évben teljesen elvarázsolt ez a csodálatos játék" - Jácint Szentendréről

"A Lions váratlan vereségei, valamint a Packers győzelemmel felérő döntetlenje igazán szorossá tette a csoportot. Kérdezem Sanyi szakértő urat, hogy mi a véleménye Cutler eetleges új szerződéséről, mikor olyan irányítók lesznek szabadügynökök, mint Michael Vick, vagy Josh McCown, vagy a Dallas ellen fantasztikus második félidőt produkál Matt "Hot Hand" Flynn. Elképzelhetőnek tartja, hogy Phil Emery egy hátsőkörös draftcetliért elhozza a megbízható Carson Palmert? Boldog karácsonyt kívánok!" - Teddy Győrből

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
Egy kis nosztalgia, három éve ilyentájt 40-10-re vertük a vikingeket, ezen a képen még Brett apó van, aki Wootton sackje után már nem tért vissza a pályára, aztán már az NFL-be sem............Hasonló eredménnyel (sérülések nélkül) kiegyeznék hétfő hajnalban. Ja, hogy ahhoz kéne egy védelem?
csi77
Jól jönne ez a három most.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Former Bear Doug Buffone on LeSean McCoy: "If Philadelphia doesn’t give him the ball 40 times then kiss my ass and call it a love story."

Ettől frappánsabban nem lehe jellemezni a jelenlegi védelmet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Egy kis nosztalgia, három éve ilyentájt 40-10-re vertük a vikingeket, ezen a képen még Brett apó van, aki Wootton sackje után már nem tért vissza a pályára, aztán már az NFL-be sem............Hasonló eredménnyel (sérülések nélkül) kiegyeznék hétfő hajnalban. Ja, hogy ahhoz kéne egy védelem?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mindenhol azt kezdtem el olvasni, hogy mennyire veszik komolyan az Eagles elleni meccset, mert lehet, hogy semmit nem fog számítan i. Mi a tök? A Lions már ki is kapott? A Giantset kétszer lesimázták ebben a szezonban, ezért csocsóban az asztal alatt kell átmászni!

Roach coverben nem volt rossz. Szerintem nagyban hozzájárult ahhoz, hogy pl tavaly a TE-k nem kaptak el ellenünk szezon csúcsot. HH pedig egy jó munkásember volt, semmi több. Roach jóval atletikusabb.tüsi91
Azt tegyük hozzá, hogy Lovie Smith mindössze röpke 6 szezon alatt kitalálta, hogyan kell a védelembe SLB-t építeni. Meg lehet nézni Finley karrierátlagát más csapat ellen, és a Bears ellen. A hajad leteszed tőle a küszöbre.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Roach coverben nem volt rossz. Szerintem nagyban hozzájárult ahhoz, hogy pl tavaly a TE-k nem kaptak el ellenünk szezon csúcsot. HH pedig egy jó munkásember volt, semmi több. Roach jóval atletikusabb.
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Greene -ből még lehet valami?
Egyébként sosem értettem Roach hogy hogy kiszorította Hillenmeyer-t, az adottságai jobbak voltak, és egész jól elkaristolt a két király meleltt, amikor az öreget kellett pótolni 2-3 éve is egész jól helytált.

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az imént olvastam egy Emery interjút, hogy Bostic számára a jövőben valamelyik OLB poszt sokkal jobban feküdne. Na most egyrészt ezzel picit igazolta, hogy szerinte sem volt teljesen jó pick (bezzeg a Bills Kiko Alonsot 5-el húzta ki előttünk...), másrészt akár még igaza is lehet. 4-3-ban inkább a strong sidera tudnám elképzelni. Egy Nick Roach alternatívának elmenne.tüsi91
Nick Roach egy 34 ILB, aki fel tudja venni futásnál a falembereket. Ennyi. Zónához segghülye, emberfogáshoz nem elég gyors. Szerintem. Én leginkább ST-ben tudnám elképzelni, nem a pályán. 2. körben húztál egy olyan LB-t, akit nickelben nem lehet a pályán hagyni. Hát bravó. Már két draft után ki lehet mondani, hogy MRI nem tud védőket draftolni. Kellemetlen.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az imént olvastam egy Emery interjút, hogy Bostic számára a jövőben valamelyik OLB poszt sokkal jobban feküdne. Na most egyrészt ezzel picit igazolta, hogy szerinte sem volt teljesen jó pick (bezzeg a Bills Kiko Alonsot 5-el húzta ki előttünk...), másrészt akár még igaza is lehet. 4-3-ban inkább a strong sidera tudnám elképzelni. Egy Nick Roach alternatívának elmenne.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
TY Tüsi!
 philly.blog.hu/2013/12/21/ellenseges_vonalak_mogott_bears

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Simms azt tippelte hogy nyerünk úgyhogy akár gratulálhatunk is az Eaglesnek...
Ugyanis kb az összes 50-50 meccsünkön ellenünk tippelt és sokat nyertünk pl Steelers vagy a Cowboys ellenit, most meg a kis szemét minket favorizál csak hogy veszítsünk 😊davemayer
A mocsok, mindjárt fel is hívom 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Simms azt tippelte hogy nyerünk úgyhogy akár gratulálhatunk is az Eaglesnek...
Ugyanis kb az összes 50-50 meccsünkön ellenünk tippelt és sokat nyertünk pl Steelers vagy a Cowboys ellenit, most meg a kis szemét minket favorizál csak hogy veszítsünk 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Bears LB Lance Briggs was limited in practice today, but he hopes to play Sunday night vs. Philadelphia.

Muszáj lesz neki 😊soma80
szerintem nem 😊

több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Bears LB Lance Briggs was limited in practice today, but he hopes to play Sunday night vs. Philadelphia.

Muszáj lesz neki 😊
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Jimmy nézzél egy PM-et pls.
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Nagyon egyszerű a dolog. Mi nyerjünk...a GB meg a DET kapjon ki azt csókolom! 😉Süsü
Jah. Persze a Lions fanok épp így vannak ezzel, mint mi, de ezt a PO-t már belehetett volna biztosítani. Kétszer kaptál ki a Lionstól, főleg az itthoni fájó, kikaptál a Vikingstól, a Ramstől (bár a Saintset is jól elkalapálták), s akkor a Redskins ellenit ne is hozzuk fel. Ezekből ha csak 1 megvan már sokkal jobb lenne a helyzet...

Én optimista vagyok, de ha reálisan nézem még mindig azt mondom, hogy hiába vezetjük a csoportot, a jelenlegi körülmények ismeretében még mindig nem mi vagyunk a leginkább esélyesek az NFC North behúzására.tüsi91
Oh jaj... ne bombázz negatív hullámokkal! Gondold erősen, hogy mi vagyunk most a csoport élén, oké? 😊

 youtu.be/wELAtDTaqnw?t=50svandeminek
Ne felejtsdel, hogy lebombázták azt a kurva hidat. Amíg Mekk elek, és Greene,és Bostic nettó emberhátrány.... Briggs visszatér 2 hónap után, de ha a front4 nincs ott a szeren, csak a hibákban lehet bízni. Ezen a meccsen a védelemnél egyszerűen nem volt 2nd level, hát világröhej. A LoS mögött negyven négyzetméteren senki, utána a secondary. A 2 róka LB egy open field szerelést nem ud megcsinálni, egy flat route-ot levédekezni, ST játékos maximum mindkettő.füligjimmy
Aztán a végén mégis szereztek egy hidat, sőt még a Tigriseket is legyűrték :cool:
Nem várom én a megváltást egyik front7 gyerektől se, 1-2 kivételtől eltekintve semmit nem tettek le az asztalra idén. Nemcsak a játékosok, maga a rendszer sem amit próbálgattak. De a negatív hullámokat ma nem tűröm! xD

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Statisztika Browns ellen:

Jay Cutler was 6-of-13 for 95 yards, a touchdown and two interceptions when targeting Brandon Marshall and 16-of-18 for 170 yards and two touchdowns targeting all other playerssoma80
Valahogy ezeket a statisztikákat nem hozták elő, mikor Jeffries kezéből kétszer kicsúszott a Lions elleni meccs. Tudom, genyó vagyok, de olyan nem fordulhat elő, hogy az elején az egyikőjük felé forgatták a covert, utána a másik felé? Plusz két szar passz az elején. Mondjuk az első int, akkor pont Marshall elé vágott a safety, szóval mindegy.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Statisztika Browns ellen:

Jay Cutler was 6-of-13 for 95 yards, a touchdown and two interceptions when targeting Brandon Marshall and 16-of-18 for 170 yards and two touchdowns targeting all other players
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Nagyon egyszerű a dolog. Mi nyerjünk...a GB meg a DET kapjon ki azt csókolom! 😉Süsü
Jah. Persze a Lions fanok épp így vannak ezzel, mint mi, de ezt a PO-t már belehetett volna biztosítani. Kétszer kaptál ki a Lionstól, főleg az itthoni fájó, kikaptál a Vikingstól, a Ramstől (bár a Saintset is jól elkalapálták), s akkor a Redskins ellenit ne is hozzuk fel. Ezekből ha csak 1 megvan már sokkal jobb lenne a helyzet...

Én optimista vagyok, de ha reálisan nézem még mindig azt mondom, hogy hiába vezetjük a csoportot, a jelenlegi körülmények ismeretében még mindig nem mi vagyunk a leginkább esélyesek az NFC North behúzására.tüsi91
Oh jaj... ne bombázz negatív hullámokkal! Gondold erősen, hogy mi vagyunk most a csoport élén, oké? 😊

 youtu.be/wELAtDTaqnw?t=50svandeminek
Ne felejtsdel, hogy lebombázták azt a kurva hidat. Amíg Mekk elek, és Greene,és Bostic nettó emberhátrány.... Briggs visszatér 2 hónap után, de ha a front4 nincs ott a szeren, csak a hibákban lehet bízni. Ezen a meccsen a védelemnél egyszerűen nem volt 2nd level, hát világröhej. A LoS mögött negyven négyzetméteren senki, utána a secondary. A 2 róka LB egy open field szerelést nem ud megcsinálni, egy flat route-ot levédekezni, ST játékos maximum mindkettő.füligjimmy
Régen rossz, ha minden bizodalmam Briggs-ben? Ha ő visszatérhet, akkor ő fogja hívni a játékokat a pályán, ami még egy kicsi plusz Bostic játékához képest!
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Mondjuk a Detroit még most sincs reménytelen helyzetben, úgyhogy itt több variációs a helyzet.

Bears: Eagles (A), Packers (H)
Packers: Steelers (H), Bears (A)
Lions: Giants (H), Vikings (A)


Ebből a mienk tán a legnehezebb, de egyenlőre a sorsunk a saját kezünkben van. "Csak" hozni kellene mindkettőt.... Na most az ilyen védelemmel pokoli nehéz, és 2 óriási meccs kellene az offensetől. Nem lehetetlen, de ha megcsinálják, akkor bármilyen szánalmas vereségeket is szenvedtünk megérdemelnénk a PO-t.tüsi91
Ebből nálam az jön ki, hogy akár a hétvégén megnyerhetjük a csoportot........

Ha a negatív hullámokat veszem alapul, akkor akár hétvégén elsőből harmadikak is lehetünk......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png