Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nagyon egyszerű a dolog. Mi nyerjünk...a GB meg a DET kapjon ki azt csókolom! 😉Süsü
Jah. Persze a Lions fanok épp így vannak ezzel, mint mi, de ezt a PO-t már belehetett volna biztosítani. Kétszer kaptál ki a Lionstól, főleg az itthoni fájó, kikaptál a Vikingstól, a Ramstől (bár a Saintset is jól elkalapálták), s akkor a Redskins ellenit ne is hozzuk fel. Ezekből ha csak 1 megvan már sokkal jobb lenne a helyzet...

Én optimista vagyok, de ha reálisan nézem még mindig azt mondom, hogy hiába vezetjük a csoportot, a jelenlegi körülmények ismeretében még mindig nem mi vagyunk a leginkább esélyesek az NFC North behúzására.tüsi91
Oh jaj... ne bombázz negatív hullámokkal! Gondold erősen, hogy mi vagyunk most a csoport élén, oké? 😊

 youtu.be/wELAtDTaqnw?t=50svandeminek
Ne felejtsdel, hogy lebombázták azt a kurva hidat. Amíg Mekk elek, és Greene,és Bostic nettó emberhátrány.... Briggs visszatér 2 hónap után, de ha a front4 nincs ott a szeren, csak a hibákban lehet bízni. Ezen a meccsen a védelemnél egyszerűen nem volt 2nd level, hát világröhej. A LoS mögött negyven négyzetméteren senki, utána a secondary. A 2 róka LB egy open field szerelést nem ud megcsinálni, egy flat route-ot levédekezni, ST játékos maximum mindkettő.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Twitter reakciók Tucker FG-jére.
Jennings: Omg!!!!! What a leg!!!
Walters: Does anyone know where Justin Tucker lives? I'm sending him a gift.
Ozougwu: Justin tucker.... U DA MAN!!!!
Melton: I love you

Meltoné epic 😀 😀 😀
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Nagyon egyszerű a dolog. Mi nyerjünk...a GB meg a DET kapjon ki azt csókolom! 😉Süsü
Jah. Persze a Lions fanok épp így vannak ezzel, mint mi, de ezt a PO-t már belehetett volna biztosítani. Kétszer kaptál ki a Lionstól, főleg az itthoni fájó, kikaptál a Vikingstól, a Ramstől (bár a Saintset is jól elkalapálták), s akkor a Redskins ellenit ne is hozzuk fel. Ezekből ha csak 1 megvan már sokkal jobb lenne a helyzet...

Én optimista vagyok, de ha reálisan nézem még mindig azt mondom, hogy hiába vezetjük a csoportot, a jelenlegi körülmények ismeretében még mindig nem mi vagyunk a leginkább esélyesek az NFC North behúzására.tüsi91
Oh jaj... ne bombázz negatív hullámokkal! Gondold erősen, hogy mi vagyunk most a csoport élén, oké? 😊


touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Nagyon egyszerű a dolog. Mi nyerjünk...a GB meg a DET kapjon ki azt csókolom! 😉Süsü
Jah. Persze a Lions fanok épp így vannak ezzel, mint mi, de ezt a PO-t már belehetett volna biztosítani. Kétszer kaptál ki a Lionstól, főleg az itthoni fájó, kikaptál a Vikingstól, a Ramstől (bár a Saintset is jól elkalapálták), s akkor a Redskins ellenit ne is hozzuk fel. Ezekből ha csak 1 megvan már sokkal jobb lenne a helyzet...

Én optimista vagyok, de ha reálisan nézem még mindig azt mondom, hogy hiába vezetjük a csoportot, a jelenlegi körülmények ismeretében még mindig nem mi vagyunk a leginkább esélyesek az NFC North behúzására.tüsi91
Ezen már úgysem tudunk változtatni...ez elmúlt. Viszont a számunkra legmegfelelőbb ez lenne és miért ne történhetne meg? Egy földön fekvő sztefford...aki most nagyon lent van és egy visszatérő Rodgers aki ki tudja mennyire lehet éles vagy ki tudja nem e sérül le megint,mert annyira figyelne rá,hogy ne érje baj mégis megtörténne...gondoljunk a legjobbra és vonzzuk be azt. Tudod,,,csak pozitívan. Mindenesetre,ha így lesz két gömböc unicummal fogok lefeküdni aludni! 😀
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nagyon egyszerű a dolog. Mi nyerjünk...a GB meg a DET kapjon ki azt csókolom! 😉Süsü
Jah. Persze a Lions fanok épp így vannak ezzel, mint mi, de ezt a PO-t már belehetett volna biztosítani. Kétszer kaptál ki a Lionstól, főleg az itthoni fájó, kikaptál a Vikingstól, a Ramstől (bár a Saintset is jól elkalapálták), s akkor a Redskins ellenit ne is hozzuk fel. Ezekből ha csak 1 megvan már sokkal jobb lenne a helyzet...

Én optimista vagyok, de ha reálisan nézem még mindig azt mondom, hogy hiába vezetjük a csoportot, a jelenlegi körülmények ismeretében még mindig nem mi vagyunk a leginkább esélyesek az NFC North behúzására.
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Mondjuk a Detroit még most sincs reménytelen helyzetben, úgyhogy itt több variációs a helyzet.

Bears: Eagles (A), Packers (H)
Packers: Steelers (H), Bears (A)
Lions: Giants (H), Vikings (A)

Ebből a mienk tán a legnehezebb, de egyenlőre a sorsunk a saját kezünkben van. "Csak" hozni kellene mindkettőt.... Na most az ilyen védelemmel pokoli nehéz, és 2 óriási meccs kellene az offensetől. Nem lehetetlen, de ha megcsinálják, akkor bármilyen szánalmas vereségeket is szenvedtünk megérdemelnénk a PO-t.tüsi91
Nagyon egyszerű a dolog. Mi nyerjünk...a GB meg a DET kapjon ki azt csókolom! 😉
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
GM Phil Emery praised Jeremiah Ratliff for making plays against the Browns. Called JR96 "Very encouraging."

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mondjuk a Detroit még most sincs reménytelen helyzetben, úgyhogy itt több variációs a helyzet.

Bears: Eagles (A), Packers (H)
Packers: Steelers (H), Bears (A)
Lions: Giants (H), Vikings (A)

Ebből a mienk tán a legnehezebb, de egyenlőre a sorsunk a saját kezünkben van. "Csak" hozni kellene mindkettőt.... Na most az ilyen védelemmel pokoli nehéz, és 2 óriási meccs kellene az offensetől. Nem lehetetlen, de ha megcsinálják, akkor bármilyen szánalmas vereségeket is szenvedtünk megérdemelnénk a PO-t.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
No hát akkor úgy alakult, hogy még is meccs előnyben vagy. Ellenben játszol egy PO derbit a liga tán legjobb futógépezete ellen idegenben és így vélhetően játszol egy PO derbit az ellen az Aaron Rodgers ellen, akit idestova 3 éve nem vertél meg, de cserébe kikaptál 8szor legalább (most ezt a legutóbbi meccset nem számolom, így alakult számunkra). A Vikings elleni nevetséges meccset kellett volna megnyerni... Csakhát ugye...tüsi91
Ettől szappanoperásabb szappanoperát nem lehet írni. Ha jól számolom, ha a Packers is nyer kettőt, ők vannak a rájátszásban. Szép. Hát ingyen nem adják.füligjimmy
most őszintén, ha netán nyernénk Phillyben mekkora derbi lenne a Packers ellen? az év meccse!
Csak egy baj lenne vele, sztem akkora lenne a felhajtás hogy tuti azt választaná az NBC a SNF-nak...davemayer
A Dallas-Phily helyett? 😀 Esélytelen.Kampman
Dallas-Philly annyi volt már 😀

egyébként sztem az inkább lehet egyoldalú ill. szar meccs, de a Cutler-Rodgers párharc a PO-ért elég komolynak hangzik még talán egy semleges szurkolónak is. De igazad van legyen csak a Dallas meccs az éjszakai, én annak drukkolok.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
No hát akkor úgy alakult, hogy még is meccs előnyben vagy. Ellenben játszol egy PO derbit a liga tán legjobb futógépezete ellen idegenben és így vélhetően játszol egy PO derbit az ellen az Aaron Rodgers ellen, akit idestova 3 éve nem vertél meg, de cserébe kikaptál 8szor legalább (most ezt a legutóbbi meccset nem számolom, így alakult számunkra). A Vikings elleni nevetséges meccset kellett volna megnyerni... Csakhát ugye...tüsi91
Ettől szappanoperásabb szappanoperát nem lehet írni. Ha jól számolom, ha a Packers is nyer kettőt, ők vannak a rájátszásban. Szép. Hát ingyen nem adják.füligjimmy
most őszintén, ha netán nyernénk Phillyben mekkora derbi lenne a Packers ellen? az év meccse!
Csak egy baj lenne vele, sztem akkora lenne a felhajtás hogy tuti azt választaná az NBC a SNF-nak...davemayer
A Dallas-Phily helyett? 😀 Esélytelen.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
No hát akkor úgy alakult, hogy még is meccs előnyben vagy. Ellenben játszol egy PO derbit a liga tán legjobb futógépezete ellen idegenben és így vélhetően játszol egy PO derbit az ellen az Aaron Rodgers ellen, akit idestova 3 éve nem vertél meg, de cserébe kikaptál 8szor legalább (most ezt a legutóbbi meccset nem számolom, így alakult számunkra). A Vikings elleni nevetséges meccset kellett volna megnyerni... Csakhát ugye...tüsi91
Ettől szappanoperásabb szappanoperát nem lehet írni. Ha jól számolom, ha a Packers is nyer kettőt, ők vannak a rájátszásban. Szép. Hát ingyen nem adják.füligjimmy
most őszintén, ha netán nyernénk Phillyben mekkora derbi lenne a Packers ellen? az év meccse!
Csak egy baj lenne vele, sztem akkora lenne a felhajtás hogy tuti azt választaná az NBC a SNF-nak...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
No hát akkor úgy alakult, hogy még is meccs előnyben vagy. Ellenben játszol egy PO derbit a liga tán legjobb futógépezete ellen idegenben és így vélhetően játszol egy PO derbit az ellen az Aaron Rodgers ellen, akit idestova 3 éve nem vertél meg, de cserébe kikaptál 8szor legalább (most ezt a legutóbbi meccset nem számolom, így alakult számunkra). A Vikings elleni nevetséges meccset kellett volna megnyerni... Csakhát ugye...tüsi91
Ettől szappanoperásabb szappanoperát nem lehet írni. Ha jól számolom, ha a Packers is nyer kettőt, ők vannak a rájátszásban. Szép. Hát ingyen nem adják.

Martellus azért volt kevesebbet használva, mert neki maradt a pálya közepe, amit McCown nem tudott biztonsággal megdobni. A Ravens eleni nagy passzát is egy safety mellől kapta el, futott egy seam route-ot, aztán mikor McCown kimozgott, ő is szélre, lehúzta. Előtte szerzett 10 yardot 3 elkapásból. Bár lehet rosszul emlékszek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
:3


több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
jogos, bár arra céloztam, hogy Mekkán jobban, sokkal jobban használja AJ-t, mint BM-et, pont fordítva mint CucuCollapo
Jeffery "csak" látványosabb elkapásokat csinált szvsz. Marshall meg a must-have 1st downonokat hozza üzembiztosan. Ami inkább szembetűnő, hogy McCown mennyire nem használta Martellust. Ezzel szemben Cutler folyamatosan tömi őt is.vandeminek
Ha van egy ilyen TE-d én is bátran játszanék rá. Most a fumblitól füügetlenül szerintem minden passzt elkapott, ami felé ment úgy kb 70 yardért, meg 3 first downért.
Egyébként most nagyon Marshallt erőltette Cutler ez igaz. Viszont én úgy vettem észre (javítsatok ki ha nem így van), hogy ezt akkor teszi mikor nem érzi magát annyira komfortosan a pályán. akkor ha baj van végig BM-et keresi, s ebből látszik, hogy még mindig Marshallban bízik leginkább és ő az egyértelmű No1. target. Sztem a Philly ellen már sokkal jobban osztja el a labdákat.tüsi91
Ez biztosan így van. Játékonként is ha valamelyik nem a tervezettként alakul, azonnal BM-el keresi a szemkontaktust is. De emiatt nem érheti szó a ház elejét, mert BM-el a fél nfl pályafutásukat együtt húzták le.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
jogos, bár arra céloztam, hogy Mekkán jobban, sokkal jobban használja AJ-t, mint BM-et, pont fordítva mint CucuCollapo
Jeffery "csak" látványosabb elkapásokat csinált szvsz. Marshall meg a must-have 1st downonokat hozza üzembiztosan. Ami inkább szembetűnő, hogy McCown mennyire nem használta Martellust. Ezzel szemben Cutler folyamatosan tömi őt is.vandeminek
Ha van egy ilyen TE-d én is bátran játszanék rá. Most a fumblitól füügetlenül szerintem minden passzt elkapott, ami felé ment úgy kb 70 yardért, meg 3 first downért.
Egyébként most nagyon Marshallt erőltette Cutler ez igaz. Viszont én úgy vettem észre (javítsatok ki ha nem így van), hogy ezt akkor teszi mikor nem érzi magát annyira komfortosan a pályán. akkor ha baj van végig BM-et keresi, s ebből látszik, hogy még mindig Marshallban bízik leginkább és ő az egyértelmű No1. target. Sztem a Philly ellen már sokkal jobban osztja el a labdákat.
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
jogos, bár arra céloztam, hogy Mekkán jobban, sokkal jobban használja AJ-t, mint BM-et, pont fordítva mint CucuCollapo
Jeffery "csak" látványosabb elkapásokat csinált szvsz. Marshall meg a must-have 1st downonokat hozza üzembiztosan. Ami inkább szembetűnő, hogy McCown mennyire nem használta Martellust. Ezzel szemben Cutler folyamatosan tömi őt is.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
jogos, bár arra céloztam, hogy Mekkán jobban, sokkal jobban használja AJ-t, mint BM-et, pont fordítva mint Cucu

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
kovi470
most egy ugyan ilyet kérünk Jeffery-re... az szerintem sokkolja majd a népet XDCollapo
A kép felett kettővel van a Bears páholy nagymesterének írása a témában:

Nem tömi látványosabban, AJ kb. ugyanannyi passzt kapott el tőle, mint Cutlertől. Az nfl.com tanulsága szerint 3 darab 30+ yardos passzt kapott el Jeffery, plusz a 26 yardos, "pont így akartam" passz a Dallas ellen. Forte van egy picivel jobban tömve, plusz Earl Bennett. Martellus felé alig megy értelmes passz.füligjimmy

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
kovi470
most egy ugyan ilyet kérünk Jeffery-re... az szerintem sokkolja majd a népet XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
No hát akkor úgy alakult, hogy még is meccs előnyben vagy. Ellenben játszol egy PO derbit a liga tán legjobb futógépezete ellen idegenben és így vélhetően játszol egy PO derbit az ellen az Aaron Rodgers ellen, akit idestova 3 éve nem vertél meg, de cserébe kikaptál 8szor legalább (most ezt a legutóbbi meccset nem számolom, így alakult számunkra). A Vikings elleni nevetséges meccset kellett volna megnyerni... Csakhát ugye...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
a vasárnapi Philly-Chicago pesti közös meccsnézés örömére muszáj bemásolnom ezt, most találtam meg 😊

Alshon Jeffery aláírt. Van, aki gyorsabb volt nála?
kétlem, de nem semmi, hogy milyen hadjárat ment ellene a szezon vége óta, RG3 mellett neki fogok drukkolni a legjobban az újoncok közül, az fixbaggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Juteszembe: a Jeffery illegal shiftet magyarázza mán el nekem valaki szabályokban járatos, én D vagyok, nincs agyam.picidzé
Hirtelen nem találtam róla videót, de ahogy nekem rémlik arra dobták be, hogy kissé megugrott (szvsz nem tudta, hogy mikor induljon a motion), egy pillanatra megfagyott, aztán indult el. Szőrös szívvel gyak. kétszerindulásnak lehetett nézni.
De lehet nem érthető ahogy leírtam 😀vandeminek
igen, kétszer indította el a mozdulatot, de oldalra és nem előre, vagyis nem lehet illegal shift, legalábbis Billick a közvetítés alatt ezt mondta.davemayer
Billick konkrétan kerek perec kijelentette, hogy ez gyökér zászló volt a sporiktól. Emlékszem többször is mondogatta akkor.

picidzé
Not sure.. 😊 Amúgy csak valami példát akartam, és ez pont ráillett 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
Juteszembe: a Jeffery illegal shiftet magyarázza mán el nekem valaki szabályokban járatos, én D vagyok, nincs agyam.picidzé
Hirtelen nem találtam róla videót, de ahogy nekem rémlik arra dobták be, hogy kissé megugrott (szvsz nem tudta, hogy mikor induljon a motion), egy pillanatra megfagyott, aztán indult el. Szőrös szívvel gyak. kétszerindulásnak lehetett nézni.
De lehet nem érthető ahogy leírtam 😀vandeminek
Kétszerindulás az nem kosárlabda? :-/

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Juteszembe: a Jeffery illegal shiftet magyarázza mán el nekem valaki szabályokban járatos, én D vagyok, nincs agyam.picidzé
Hirtelen nem találtam róla videót, de ahogy nekem rémlik arra dobták be, hogy kissé megugrott (szvsz nem tudta, hogy mikor induljon a motion), egy pillanatra megfagyott, aztán indult el. Szőrös szívvel gyak. kétszerindulásnak lehetett nézni.
De lehet nem érthető ahogy leírtam 😀vandeminek
igen, kétszer indította el a mozdulatot, de oldalra és nem előre, vagyis nem lehet illegal shift, legalábbis Billick a közvetítés alatt ezt mondta.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
1. Red zone&3. down -> money down.
2. Dallas-Green Bay. Sok mindent lehetne mondani. Azért az látszik, hogy a "talent gap" eltűnt.
3. Milyen erős az NFL North?
4. "Inkább kapjunk ki az utolsó 5 meccsen, és szerezzünk jobb drafthelyet." A Texans tulajdonosa minden drukker álma.
5. "Nem is kell bekerülni a rájátszásba, mert ilyen védelemmel úgyis kikapunk." Azért én még se a Panthersnek, se a Cardinalsnak nem adnék így egy idegenbeli play off győzelmet, de ez csak én vagyok.
6. Ryan Fitzpatrick 400 yard, 4 TD. Igazoljuk vissza McCownt, jöjjön Fitzpatrick, draftoljunk egy irányítót a hátsó körökben, akit Trestman feltuningol Level 60 assassin mágussá. Szarkazmus?füligjimmy
1. Jó volt, ebben különösen jó. Maradjon így
2. Pfffff, nem szeretném átélni, amit most a Dallas drukkerei éreznek....
3. Erős, csereirányítókkal vertük (Bears+ Green Bay) a Dallast.....
4. Mi más? Ám lehet, hogy nem direkt csinálják.
5. Én sem, nálunk hideg van. Ha a Lions jutna be, ott nincs
6. Teljesen rendben lenne ez így, simán beválhat.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png