Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Juteszembe: a Jeffery illegal shiftet magyarázza mán el nekem valaki szabályokban járatos, én D vagyok, nincs agyam.picidzé
Hirtelen nem találtam róla videót, de ahogy nekem rémlik arra dobták be, hogy kissé megugrott (szvsz nem tudta, hogy mikor induljon a motion), egy pillanatra megfagyott, aztán indult el. Szőrös szívvel gyak. kétszerindulásnak lehetett nézni.
De lehet nem érthető ahogy leírtam 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
1. Red zone&3. down -> money down.
2. Dallas-Green Bay. Sok mindent lehetne mondani. Azért az látszik, hogy a "talent gap" eltűnt.
3. Milyen erős az NFL North?
4. "Inkább kapjunk ki az utolsó 5 meccsen, és szerezzünk jobb drafthelyet." A Texans tulajdonosa minden drukker álma.
5. "Nem is kell bekerülni a rájátszásba, mert ilyen védelemmel úgyis kikapunk." Azért én még se a Panthersnek, se a Cardinalsnak nem adnék így egy idegenbeli play off győzelmet, de ez csak én vagyok.
6. Ryan Fitzpatrick 400 yard, 4 TD. Igazoljuk vissza McCownt, jöjjön Fitzpatrick, draftoljunk egy irányítót a hátsó körökben, akit Trestman feltuningol Level 60 assassin mágussá. Szarkazmus?

+1. Ha Jeff Fischer kapott munkát, és jövőre is megtarthatja, Lovie Smith is hamarosan vezetőedző lesz valahol

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
Juteszembe: a Jeffery illegal shiftet magyarázza mán el nekem valaki szabályokban járatos, én D vagyok, nincs agyam.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Matt Forte 1200 futott yarddal a 3. a ligában. Összesen 1722 scrimamge yard, tehát 278 hiányzik a 2k-hoz. Nehéz, de nem lehetetlen.

Alshon Jeffery 80 elkapás (9.) 1265 yard (7.)
Brandon Marshall 90 elkapás (4.) 1185 yard (9.)

Ez úgy azért korrekt.tüsi91
Van esély rá, hogy már ellenünk összehozza 😛
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Matt Forte 1200 futott yarddal a 3. a ligában. Összesen 1722 scrimamge yard, tehát 278 hiányzik a 2k-hoz. Nehéz, de nem lehetetlen.

Alshon Jeffery 80 elkapás (9.) 1265 yard (7.)
Brandon Marshall 90 elkapás (4.) 1185 yard (9.)

Ez úgy azért korrekt.
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
Jay "Mr. Fourth Quarter" Cutler tiszteletére
füligjimmy
Ha már negyedik negyed, akkor négy csöcs kéne!

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jay "Mr. Fourth Quarter" Cutler tiszteletére


I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát a Packers fordítása nagyon nem tett jó. Nyilván még így sincs kezükben a sorsuk, de lőtávolon belül vannak. Flynn nagyot játszott a második félidőben. Tehát, ha Rodgers egészséges, akkor inkább ne tegyék vissza...?

Kb ennyit ér ez a Dallas defense...tüsi91
Úgyis meg győzni kell, Rodgers úgyis játszik, akkor már tétje legyen mindenkinek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát a Packers fordítása nagyon nem tett jó. Nyilván még így sincs kezükben a sorsuk, de lőtávolon belül vannak. Flynn nagyot játszott a második félidőben. Tehát, ha Rodgers egészséges, akkor inkább ne tegyék vissza...?

Kb ennyit ér ez a Dallas defense...
több mint 10 éve
Toto21 Chicago Bears 5 291
Szép a győzelem, de néha kivert a víz az első félidőben. Cutler tényleg zseniális és hajmeresztő egyszerre. Egy biztos amíg ő Franchise QB-nk, addig bárkit megverhetünk és bárkitől ki is kaphatunk.

Nem tudom, ki hogy van vele én kedd reggelig Holló drukker lettem.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Felkészül a Bears ellenünk. Kb 60 pontot beírhattok magatoknak teljesen mindegy, hogy JM vagy JC irányít 😛dande
Jim Johnson, Isten nyugosztalja, nem akarom azt írni, hogy megfordul a sírjában, de ha nekem 5 évvel ezelőtt azt mondod, hogy egy Bears-Eagles meccsen simán 60 pont felett fognak szerezni, kiröhöglek.füligjimmy
Pedig sajna ez a szomorú valóság, Nem tudom valaha sikerül e még nálunk normális D-t felépíteni, Talán SMcD-t hagyni kellett volna kicsit dolgozni de hát jövőbe nem lát ugye az ember.dande
szomorú? én mondjuk nem véletlenül írtam, hogy nálam az 1. forduló óta a Philly-Bears a szezon legjobban várt meccse 😊 :pbaggio
látszik, hogy ki ül bandwagonon 😉 😛 (még, de ha sokat szólok ilyet nem sokáig fog 😀) Érdekes meccs lesz az biztos, de Folesnak is nagyon össze kéne szednie magát, hogy legyen esélyünk. A hó most nem faktor az van Chicagoban is.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
Felkészül a Bears ellenünk. Kb 60 pontot beírhattok magatoknak teljesen mindegy, hogy JM vagy JC irányít 😛dande
Jim Johnson, Isten nyugosztalja, nem akarom azt írni, hogy megfordul a sírjában, de ha nekem 5 évvel ezelőtt azt mondod, hogy egy Bears-Eagles meccsen simán 60 pont felett fognak szerezni, kiröhöglek.füligjimmy
Pedig sajna ez a szomorú valóság, Nem tudom valaha sikerül e még nálunk normális D-t felépíteni, Talán SMcD-t hagyni kellett volna kicsit dolgozni de hát jövőbe nem lát ugye az ember.dande
szomorú? én mondjuk nem véletlenül írtam, hogy nálam az 1. forduló óta a Philly-Bears a szezon legjobban várt meccse 😊 :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Felkészül a Bears ellenünk. Kb 60 pontot beírhattok magatoknak teljesen mindegy, hogy JM vagy JC irányít 😛dande
Jim Johnson, Isten nyugosztalja, nem akarom azt írni, hogy megfordul a sírjában, de ha nekem 5 évvel ezelőtt azt mondod, hogy egy Bears-Eagles meccsen simán 60 pont felett fognak szerezni, kiröhöglek.füligjimmy
Pedig sajna ez a szomorú valóság, Nem tudom valaha sikerül e még nálunk normális D-t felépíteni, Talán SMcD-t hagyni kellett volna kicsit dolgozni de hát jövőbe nem lát ugye az ember.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Felkészül a Bears ellenünk. Kb 60 pontot beírhattok magatoknak teljesen mindegy, hogy JM vagy JC irányít 😛dande
Jim Johnson, Isten nyugosztalja, nem akarom azt írni, hogy megfordul a sírjában, de ha nekem 5 évvel ezelőtt azt mondod, hogy egy Bears-Eagles meccsen simán 60 pont felett fognak szerezni, kiröhöglek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Felkészül a Bears ellenünk. Kb 60 pontot beírhattok magatoknak teljesen mindegy, hogy JM vagy JC irányít 😛dande
Persze mert 49-et minimum fut ellenünk McCoy 😀
több mint 10 éve
JayDaMasta Chicago Bears 79
Hát srácok, nagyon várom a meccset. Valahogy be kell húzni.JayDaMasta
"Ne izgasd magadot" 😉Süsü
Azért izgattam 😊 A záróizomműködés rendellenessége is befigyelt, de megvan! Jeffery a király.
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
füligjimmy
Szerintem Trestman is görcsöl, ha Cutler van pályán. Amikor idejött minden újságíró arra verte, hogy ők már dolgoztak együtt, meg Trestman mekkora QB zseni, stb... A többi kérdésedre nem tudom a választ - és lehet ez is hülyeség 😀
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Felkészül a Bears ellenünk. Kb 60 pontot beírhattok magatoknak teljesen mindegy, hogy JM vagy JC irányít 😛
több mint 10 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
93 futott yard ellenünk?


"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Cutlert én is tehetségesebbnek érzem, de tény, hogy ha ő a karmester, akkor a záróizmom nem teljesít konzisztensen. Ez mindig így volt, és mindig is így lesz.dcsicsak
De miért hülyült el hirtelen mindenki? Oké, a Browns d jobb. De a Rams D se rosszabb, és McCownt nem verték így össze. Mills minden passznál verve volt. Azt nem mondhatjuk, hogy ott nem voltak büntik, mert bőven voltak (mondjuk konzisztensen fújtak a bírók). De a pass prot, a screenek időzítése, Bennett fumbli.... AJ TD-je előtt szerintem Marshall drop volt, az a labda oda volt dobva, bár lehet rosszul láttam, adventi gyertyát kellett gyújtani %/ . Nem osztott, nem szorzott, de jobban esett volna az embernek. Game plan is pocsék volt. De a fene tudja, hogy alakul, ha nincs az első INT. Aztán a második. Amint leírtam, hogy Trestman elkezdte érezni a meccset, egyből fumbli, utána punt. De visszajött a csapat, az tény.

A védelemről annyit, hogy tenisznyelven szólva, a ki nem kényszerített hibákból élnek. Futás ellen javult az egység (az ellenféltől függetlenül látszik), de nem sokat, és volt honnan. Jövő hét ugyanúgy shootout lesz. Tökéletes játék kell. De nem is lehet elvárni kevesebbet a szezonnek ebben a részében, hibázott mindenki eleget, és a rájátszásba nem lehet érdemtelenül bejutni.

És miután annyit vajúdott a csapat a 3. kísérleteknél. ESPN stat:

Jay Cutler on 3rd down for Bears in win today: 11-for-12, 151 yards, 2 TD passes

És nem játszott jól.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Cutlert én is tehetségesebbnek érzem, de tény, hogy ha ő a karmester, akkor a záróizmom nem teljesít konzisztensen. Ez mindig így volt, és mindig is így lesz.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kösz Josh mindent, de a király visszatért.promax
Hát ezt így nem mondanám. A király az első féldiőben erősen a pórnép ellen volt. A másodikban legalább adót nem emelt.

Én nem vagyok elájulva. AJ TD egy szar passz volt. Elcseszte a védő... Épp olyan lucky pass, mint McCownnál pl a Vikes elleni. Viszont 3rd downoknál nagyot játszott.
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
A D most egész tűrhető volt, igaz Campbell és az elkapok sokszor segítettek, Ratliff nagyon jó igazolás volt.

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
elértük hogy lesz tétje a jövő heti SNF-nak, én elégedett vagyok. Viszont azt meg kell hogy mondjam aki arra nem kel majd fel hogy megnézze az nem is igazán szereti ezt a sportot 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Kösz Josh mindent, de a király visszatért.