Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Jay Cutler: "I’m on to Green Bay. This game is wiped clean. I think the rest of the locker room is the same way."

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ryan nem 3-4 es edző?hpeter93
Egy olyan szezon után, mikor átlag 30 pontot kapsz, szerintem a sémaváltás k. tökmindegy. Nem vagyok híve akkor, amikor egy sikeres rendszert buzerálnak. Ezért is örültem, mikor MRI lenyilatkozta, az új HC jelöltnek nagyon komoly érveket kell felhoznia, ha át akar állni 34 frontra. Aztán ez lett belőle.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ryan nem 3-4 es edző?hpeter93
De az. Ha váltanánk (nem fogunk) ő abszolút jelölt lenne. 4-3as manusok közül lesznek jó páran az utcán, Frazier tényleg opció lehet, ha menesztik. Meglátjuk. Ennél rosszabb nem lesz.
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ryan nem 3-4 es edző?

több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nekem sem az fáj, hogy kikaptunk (jó, persze az is), hanem ahogy.....rendben, -21 van pillanatok alatt, de legalább néztünk volna ki utána úgy, mint egy csapat, az isten szerelmére....
43 gombóccal többet ettek meg....ne vicceljünk, basszus....
Foghatjuk bárkire, ez fostalicska volt....pont úgy játszottunk, mintha a meccs előtt fél órával szállt volna el a PO-esély....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
tudjátok milyen rossz minden évben izgulni még januárban is?KGB
Nem 😕

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Ja, lereszelünk. Rettegjetek sajtosok, po nélküli szezonotok lesz, a szőke hercegnőtök pityeregve gratulál majd Briggsnek. 😊 (Ok, lehet, hogy nem.) 😊promax
Nem is játszik mivel újra megsérült a hejcegnő, persze attól még ott lesz és gratulálhat neki. Adná az ég hogy ne legyen PO, tudjátok milyen rossz minden évben izgulni még januárban is?KGB
Remélem összejön nektek a mackók miatt a stresszmentes január! Nem olyan szörnyű ez, tollaslabda, strandolás, lángos (sajtos, egy kis tejföllel). 😊 Hajrá!
több mint 10 éve
KGB 79
Ja, lereszelünk. Rettegjetek sajtosok, po nélküli szezonotok lesz, a szőke hercegnőtök pityeregve gratulál majd Briggsnek. 😊 (Ok, lehet, hogy nem.) 😊promax
Nem is játszik mivel újra megsérült a hejcegnő, persze attól még ott lesz és gratulálhat neki. Adná az ég hogy ne legyen PO, tudjátok milyen rossz minden évben izgulni még januárban is?
több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Most megnéztem az ismétlést, s mi nyertünk. 😊 Majd vasárnap. sajtreszelés lesz és szeva'! Ha nem, akkor piszkálhatjuk a csapatot hónapokig. Úgy emlékszem, május környékén arról beszélgettünk itt a szaktársakkal, hogy ha az utolsó fordulóra úgy megyünk ki, hogy sanszunk van a po-ra, akkor ok a szezon. Újonc HC, új rendszer első éve, a kezdő QB és a védelem playmaker része a fél alapszakaszt kihagyta... S mégis. Az utolsó karika előtt a saját kezünkben a sorsunk. Bármi lesz, nekem okés a szezon így. Ledarálunk minden... Ja, lereszelünk. Rettegjetek sajtosok, po nélküli szezonotok lesz, a szőke hercegnőtök pityeregve gratulál majd Briggsnek. 😊 (Ok, lehet, hogy nem.) 😊
több mint 10 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Egyszerűen nem értem. Tudod, hogy ha nyersz, bent vagy. Tudod, hogy ha nem nyersz, a legnagyobb rivális ellen kell ki-ki meccsen bekerülni. Nem lehet nyerni mindig, akkor sem ha adott esetben jobb vagy. De mi a faszom volt ez? komolyan. MI? ez egy hulladék baszod. Fingasz kettőt és -21? Hogy bazdmeg, hogy? Nem értem. Leszarom, hogy kikaptunk, de mi a retkes faszom volt ez? Nem néztem végig a meccset. Ilyen nem történt velem még soha, mióta elkezdtem nézni a sportot, és Bears drukker lettem(2007).


Tuckert meg itt kell tartani. Szeretem az olyan edzőket aki lépésről lépésre halad. szép lassan építi a várat. értem én, hogy rossz irányba, de tudod róla hogy minden egyes meccsel egyre szarabb lesz. Én is Ryant favorizálnám, btw.



"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Feljött. Forte futás. Utána kimossák a zsebből, hoz lábon pár yardot, védő nagyot szerel. 3&2 Forte nem tudja felvenni a blitzet. Sack. Punt. 0-14. Visszajön. Futás-futás-incomplete, punt, 0-21. Elment a meccs. Szóval nem futotta meg 0-0-nál a first downt, nem kerülte el a sacket. Ez került 14 pontba. Utána incomplete passz, újabb 7 pont. Van még kérdés?
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Miért olvasok megint mindenhol Cutlert? Dobott egy pick6 ot igen balfasz volt, de ott ahol már réges régen közünk nem volt a meccshez, nem baj lehet megint fikázni hogy ö cseszte el

több mint 10 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Itt már bármi lesz, Tuckernek mennie kell, nincs mese. Egy ilyen franchisenál, ahol úgy néz ki történetének legrosszabb védelméért felelős az ürge, egyszerűen nem lehet megtartani. Ezt már nem lehet sérülésekre fogni. Fogjuk a játékosokra? Nyilván benne vannak ők is nyakig. De akkor miért áll a védelem 2/3-a olyan játékosokból akik focizni nem tudnak? Az kinek is a hibája? Nagyon nagy bajok lesznek itt még Emery miatt ha ennyire sík hülye a védelemhez.


több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát ez cikisnek nézett ki, még az összefoglalóból is. Meg az is fasza, hogy mindenki azt mondja menjen a kukába a meccs felvétele, minden más lesz. Hát pedig pont ezt kéne sokszor végignézni, talán feltámadna valami szégyenérzet.JayDaMasta
Nézd, amikor Király Gabi a hetedik potyagólja után ismételten kijelentette, hogy ő profi, és már a következő meccsre koncentrál, azt gondoltam, menjél te a picsába. De ezen felesleges gyökölni. Forte rosszul vette fel az embert a szezonban először. Hester kezéből kiverték a labdát, a szezonban először. Foles zsinórban megcsinált 5 olyan passzt, amiből kettőt szokott meccsenként. Ilyenkor nincs miről beszélni. Jah, Mekk Elek open fielden kétszer nem tudta levadászni, ennyit arról, hogy OLB lenne inkább a posztja. Szegény Wright, csak rá dobálnak. Én már megszabadítanám a szenvedéseitől, rossz nézni a vergődését. Annak örülök, hogy Bostic kimegy szélre, és középre új embert keresnek. Vagy jöjjön vissza Williams, bár én mindig szeretem, ha valakit szteroidhasználat miatt eltiltanak, visszajön, aztán izomsérüléssel IR-re kerül, mert abban a csávóban van jövő. Szarkazmus? A védelem jobb nem lesz, ezt tudtuk, a támadóknak kell a pályán maradni, pörgetni az órát, átadni a rossz mezőnypozíciót. 80 yardot kellet menni 2 TD-hez. Kaptak egyet, már jöhettek is vissza. Mit nézel vissza ilyenkor? Vissza lehet nézni inkább a Redskins ellenit. Vagy a Packers ellenit, hogy messzire ne menjünk.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
JayDaMasta Chicago Bears 79
Hát ez cikisnek nézett ki, még az összefoglalóból is. Meg az is fasza, hogy mindenki azt mondja menjen a kukába a meccs felvétele, minden más lesz. Hát pedig pont ezt kéne sokszor végignézni, talán feltámadna valami szégyenérzet.
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Pont ez a lényeg ami ki van emelve. Ők is leengedtek,hogy ...csak egy Vikings ellen kell játszani. Kaptak egy hatalmas pofont és lásd hogy szedték magukat össze. Ti is nagyon jól tudjátok,hogy ennél mindenkiben sokkal,de sokkal több van. Ez a pofon pozitívumként fog visszaköszönni. Jöjjön Rodgers és jöjjön a GB mindent vagy semmit alapon. PO-ba megyünk...Isten engem úgy segéljen! MongyőőőSüsü
Csak tudod a pofon az pont olyan, hogy jobb adni, mint kapni, ráadásul itt a karácsony. Nyilván a bal agyféltekém érti, a csapatot nem fogják feloszlatni, tudom, próbálom én is higgadtan, mindazonáltal húde mocsok nagy verés lett kiosztva.

2010-ben írtam azt, hogy éveken keresztül dominálni fogjuk a csoportot, mert a Lovie+Martz kombináció működőképes, főleg ha néhány jó játékost is raknak a kezük alá. Ez ugye nem jött össze. Most nem is megyek bele ilyesmibe. De az biztos, hogy ez a csoportdöntő meg fogja határozni az egész pályafutását Trestmannak. Hatalmas mázli, hogy 9 győzelem elég. Lehet fogni sérülésekre, azok elkerülhetetlenek. Packers, hazai pálya, csoportgyőzelem a tét. Klasszikus meccsnek kell lennie. Ha egy hibákkal tűzdelt bukdácsolás lesz, akkor ismét válaszottunk egy kiváló koordinátort, aki nem vezetőedző.füligjimmy
Jó jó...próbálok higgadtságot sugározni,de hát " bassza telibe...." néztem ezt a kibaszott meccset és ugyan az a szar érzés töltött el 14-0 után,mint a Rámok ellen. :/ Klasszikus meccs fog következni és biztos vagyok benne,hogy Rodgers játszani fog. 😊 A jövőre nézve Ryan csatlakozik majd a csapathoz és Tucker távozik. A drafton trade hegyek lesznek és még azt is érzem,hogy most is részeg vagyok.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Pont ez a lényeg ami ki van emelve. Ők is leengedtek,hogy ...csak egy Vikings ellen kell játszani. Kaptak egy hatalmas pofont és lásd hogy szedték magukat össze. Ti is nagyon jól tudjátok,hogy ennél mindenkiben sokkal,de sokkal több van. Ez a pofon pozitívumként fog visszaköszönni. Jöjjön Rodgers és jöjjön a GB mindent vagy semmit alapon. PO-ba megyünk...Isten engem úgy segéljen! MongyőőőSüsü
Csak tudod a pofon az pont olyan, hogy jobb adni, mint kapni, ráadásul itt a karácsony. Nyilván a bal agyféltekém érti, a csapatot nem fogják feloszlatni, tudom, próbálom én is higgadtan, mindazonáltal húde mocsok nagy verés lett kiosztva.

2010-ben írtam azt, hogy éveken keresztül dominálni fogjuk a csoportot, mert a Lovie+Martz kombináció működőképes, főleg ha néhány jó játékost is raknak a kezük alá. Ez ugye nem jött össze. Most nem is megyek bele ilyesmibe. De az biztos, hogy ez a csoportdöntő meg fogja határozni az egész pályafutását Trestmannak. Hatalmas mázli, hogy 9 győzelem elég. Lehet fogni sérülésekre, azok elkerülhetetlenek. Packers, hazai pálya, csoportgyőzelem a tét. Klasszikus meccsnek kell lennie. Ha egy hibákkal tűzdelt bukdácsolás lesz, akkor ismét válaszottunk egy kiváló koordinátort, aki nem vezetőedző.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Jó hát nyílván nem fogja azt mondani Cutler, hogy szar volt előtte az OL. Ez így korrekt.

Amúgy ennek az Istenes pofonnak is meglehetnek az előnyei, az ilyen után általában összeszedte magát mindig a csapat, most pedig jön valóban az év meccse. Semmivel nem lettünk rosszabb csapat, mint voltunk tegnap délután még, az Eaglesnek kijött a lépés, előtte hót simán kikaptak a Vikingstól. Ilyen a foci. Mindenesetre otthon, egy ilyen meccset meg kell nyerni. Rodgerssel vagy nélküle tökmindegy.

Amúgy nagyon érdekfeszítő téma ez a Tucker kérdés. Ma egy normális szerelést nem tudtak megcsinálni, ezt azért már nem tudom edzői fogalmatlanságra fogni. Képességekben persze vannak már problémák. Peppers pár meccsre fellángolt, aztán az utóbbi 3-hoz megint köze nem volt. Briggs úgy tért vissza ahogy 2 hónap kihagyás után elvárható, legalább picit visszarázódott.tüsi91
Pont ez a lényeg ami ki van emelve. Ők is leengedtek,hogy ...csak egy Vikings ellen kell játszani. Kaptak egy hatalmas pofont és lásd hogy szedték magukat össze. Ti is nagyon jól tudjátok,hogy ennél mindenkiben sokkal,de sokkal több van. Ez a pofon pozitívumként fog visszaköszönni. Jöjjön Rodgers és jöjjön a GB mindent vagy semmit alapon. PO-ba megyünk...Isten engem úgy segéljen! Mongyőőő
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jó hát nyílván nem fogja azt mondani Cutler, hogy szar volt előtte az OL. Ez így korrekt.

Amúgy ennek az Istenes pofonnak is meglehetnek az előnyei, az ilyen után általában összeszedte magát mindig a csapat, most pedig jön valóban az év meccse. Semmivel nem lettünk rosszabb csapat, mint voltunk tegnap délután még, az Eaglesnek kijött a lépés, előtte hót simán kikaptak a Vikingstól. Ilyen a foci. Mindenesetre otthon, egy ilyen meccset meg kell nyerni. Rodgerssel vagy nélküle tökmindegy.

Amúgy nagyon érdekfeszítő téma ez a Tucker kérdés. Ma egy normális szerelést nem tudtak megcsinálni, ezt azért már nem tudom edzői fogalmatlanságra fogni. Képességekben persze vannak már problémák. Peppers pár meccsre fellángolt, aztán az utóbbi 3-hoz megint köze nem volt. Briggs úgy tért vissza ahogy 2 hónap kihagyás után elvárható, legalább picit visszarázódott.tüsi91
Nyilván dühíti az embert, én is kikapcsoltam mindössze hajjnal négykor, hogy lehetőleg szépre aludjam magam. De most ütötték ki a Ravenst. Múlt héten a Bengalst. Kiütötték már a Ramset, a Saintset, amire az elmúlt pár hétól visszaemlékszem. És ezek csak azok a csapatok, akikekkel számolni kell. Nem esélyes a csapat döntőre, ezt tudtuk. De jöjjön csak nyugodtan a Soldierre akárki. Jöjjön a Packers, én remélem Rodgers kezdeni fog. Aztán jöjjön ismét a Saints.

Tucker: szerintem a Browns ellen sokkal rosszabb volt. Ott meg kellett fogni egy nem létező futójátékot, és Josh Gordont. Nem a védőkön múlott. Ezen a meccses, a 3. TD passzt leszámítva, pozícióban voltak, hogy megállítsák a drive-okat. Szóval én nem kétlem, hogy egy gameplant össze tud állítani. Azt már inkább kétlem, hogy egy védelmet fel tud készíteni. Ha meglesz a rájátszás, biztosan nem rúgják ki. Aztán majd kiderül.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jó hát nyílván nem fogja azt mondani Cutler, hogy szar volt előtte az OL. Ez így korrekt.

Amúgy ennek az Istenes pofonnak is meglehetnek az előnyei, az ilyen után általában összeszedte magát mindig a csapat, most pedig jön valóban az év meccse. Semmivel nem lettünk rosszabb csapat, mint voltunk tegnap délután még, az Eaglesnek kijött a lépés, előtte hót simán kikaptak a Vikingstól. Ilyen a foci. Mindenesetre otthon, egy ilyen meccset meg kell nyerni. Rodgerssel vagy nélküle tökmindegy.

Amúgy nagyon érdekfeszítő téma ez a Tucker kérdés. Ma egy normális szerelést nem tudtak megcsinálni, ezt azért már nem tudom edzői fogalmatlanságra fogni. Képességekben persze vannak már problémák. Peppers pár meccsre fellángolt, aztán az utóbbi 3-hoz megint köze nem volt. Briggs úgy tért vissza ahogy 2 hónap kihagyás után elvárható, legalább picit visszarázódott.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tudom ez most nektek nem olyan nagy öröm, de itt vannak a nyilatkozatok kettő érdekesebb lehet számotokra is. Kitartást a jövő hétre!

 www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Eagles-Bears-Quotebook/47ee5538-8b66-4d10-880d-72330b83adaedande
Addig örülök, amíg Trestman nem kapcsolja be a bullshit-generátort. Felállt a csapat eddig a szezonban háromszor. Menni fog negyedszerre is.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 565 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom ez most nektek nem olyan nagy öröm, de itt vannak a nyilatkozatok kettő érdekesebb lehet számotokra is. Kitartást a jövő hétre!

 www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Eagles-Bears-Quotebook/47ee5538-8b66-4d10-880d-72330b83adae
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem nem tudsz olyan embert mondani a csapatba, aki elfogadható lett volna. Cutler mire elengedte a második passzkísérletét már 21 volt... Nem ide. Ő se volt jó (ilyen picksixet dobni... ovis dolog, mondjuk akkor csak 29 volt közte), de hogy mindenki becsődölt körülötte elkapóstul, falastól mindenestől... Mondjuk az ST mellett ne menjünk el szó nélkül, Podlesh 20 yardos puntja, meg Hester fumbleja után gyakorlatilag már rögtön FG rangebe voltak. Úgy vezettek 2 TD drivet, hogy összesen 80 yardot nem tettek meg...

Ma viszont tényleg úgy futottak át rajtunk, hogy szavak nincsenek. A két safetynek kell megfognia a futások nagy részét, aztán ha kettőt elvétenek instant TD. A nagyszámok törvénye alapján meg úgy is hibáznak. Ma is megtették, de én már sajnáltam őket.

Vasárnap legalább nincs kecmec. Vagy nyersz, vagy buksz. Ez már a playoff.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez egy nagy rakás szar volt, ami ma a pályára került. Akkor vége volt a vásárnak, amikor Fortét úgy arrélöktétk, intha ott se lett volna. A gameplan nem volt rossz, a védők pozícióban voltak, de tényleg el lehet kezdeni a hibát keresni a felkészítésben. Nyilván 21 pontot kapni 1 negyed alatt nem öröm, de megvolt annak is az oka. Nem nyerték meg a meccset, de nem a védelem miatt vesztetted el. Forte, Hester, a komplett támadófal, a lehető legjobbkor omlott össze.

Le van szarva, Packers-Bears a csoportgyőzelemért. Ne aggódjatok, teljesen más lesz az a meccs, akár játszik Rodgers, akár nem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Nagyon elcseszte ezt idén a Vikings... 😀

Kabaré ez kérem szépen, akár honnan nézzük is. 92 pöttyöt kaptunk ketten együtt. Sanyi élvezni fogja jövő héten a kemény védelmi csatát.