Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
#Bears announcing a new contract for Robbie Gould, 4 year extension for K Robbie Gould will carry thru 2017

na, ez aztán tényleg a nagy bejelentés..... örülünk... de
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Bears apparently are making some sort of announcement at 2:00 p.m. CT. Could it be a new contract with a certain impending free agent. Speculation from our friends in Chicago is that the Bears announcement is either a Cutler contract or Peanut Tillman retiring.


Kinti okos újságírók azt találgatják, h lehet bejelentik a szerz.hosszabbításról a megegyezést Cutlerrel, már most a vasárnapi meccs előtt, mellyel jelentős terhet vennének le Cutler vállairól... meglátjuk. Remélem, h Tillman még egy évet bevállal...
több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Jövő évi ellenfelek:
Szerintem ezzel simán rájátszásba kéne jutni. Hazai pályán mind verhető 😛Toto21
Kalapáccsal... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
Jövő évi ellenfelek:

Home Detroit, Green Bay, Minnesota, New Orleans, Tampa Bay, Buffalo, Miami, NFC East*

Away Detroit, Green Bay, Minnesota, Atlanta, Carolina, New England, NY Jets, NFC West*

* Team from that division that finishes in the same spot in the 2013 standings.

Szerintem ezzel simán rájátszásba kéne jutni. Hazai pályán mind verhető 😛
több mint 10 éve
JayDaMasta Chicago Bears 79
Sokkal jobb hogy lesz Rodgers, így aztán nem lehet nyivákolni a sárgáknak.
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Heti tippjáték: Vajon Rodgers visszatérésével megtudja nyerni a mérkőzést a Bears és ezzel együtt csoportját amivel tovább kerül a PlayOff-ba? Hát PERSZE! LEGYEN MÁR VASÁRNAP!!! 😕
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Egy kis érdekesség a fizetésekről a sapkáról stb:

 www.spotrac.com/nfl/chicago-bears/yearly/

több mint 10 éve
Demy54 Chicago Bears 3
Üdv hölgyek ,urak ! Szeretettel meg hívok mindenkit , a frissen alakult Chicago Bears Hungary nevű Facebook csoportba , amely az első macis csoport az országban . GO BEARS !
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Packers D mennyivel különb? Főleg idegenben? A Packers ST milyen? 30 pont felett kell szerezni komoly csapatok ellen. Ezen úgy csodálkozik mindenki, mintha nem ilyen lenne a liga x éve. A Saints elleni mint ment el? Nem tudott az O pályán amradni az első félidőben. Vikings elleni min ment el? Hot Hand McCown a liga legtöbb pontot kapott védelme ellen nem tudott megoldani egy harmadik kísérletet. Eagles ellen? Pontra sack, punt, fumbli, sack punt, punt, sack punt volt a válasz. Nagyon rossz a védelem. Nem kell a taknyot cukrozni. De ha nem szerez az O minimum 30 pontot hazai pályán, akkor lehet hibáztatni a védelmet, de kissé feleslegesnek tartom újra beleölni a súlyos milliókat a támadóoldalba

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
egy baj van ezzel, hogy ez nem a QB fog múlni. Így már nem, ezzel a döntéssel minden a D-n fog múlni. Ha nemcsak a futás ellen hanem a passz ellen is átjáróház lesznek akkor (főleg TO nélkül) nincs az az O aki képes lesz tartani a lépést velük. A Dallasnak a mi elleni meccsük az O-n ment el nekik? nem, azon hogy a mi O-nk minden labdabirtoklásból pontot szerzett. Nehezen tudom elképzelni hogy ez a D ne legyen ujjgyakorlat... Sajnos ezzel az esélyek 70-30ról 40-60ra változtak.davemayer
Flynnel is kaptunk volna 30 pontot. Így is kapunk. Szerintem a mi offensünk jelenleg tudja tartani őket, de ehhez úgy kell játszani, mint a Cowboys ellen (csak ugye a Cowboysénál sokkal jobb, de így se erős védelem ellen). Könnyű leírni ugyan, de hosszú drivek kellenek, pontokkal, és ezen a meccsen, ha mi kerülünk hátrányba kikaptunk.

Annyi, de annyi szenvedős, keserédes, szívfájdító meccsen kaptunk ki mostanában Rodgers ellen, hogy előbb-utóbb csinálunk majd egy nagy győzelmet. Én azt hiszem, hogy ennek most eljött az ideje. Jobb is, hogy ő játszik. Nekem mindennél jobban fáj a fogam egy igazi Packers verésre.

Azért remélem, hogy nem a bírókról fog szólni ez a meccs, mint a legutóbbi 3 Bears - Packers ebben a felosztásban. Bár szerintem a szokásos fújást kapjuk meg, de ezen egy jó csapat felül tud kerekedni. Mi nem is érdemeltük volna meg azokon a meccseken (bár az NFC döntőn tán még is). Igaz az elmúlt évek alapján nincs is mi respektálni a bíróknak.

A végére pedig:
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Áron érkezik. Mekk Elek láncait eloldozzák.

 www.youtube.com/watch?v=i7x8GJ5lS-Afüligjimmy
gondoltam hogy nem engedik hogy simán nyerjünk.davemayer
Azt amúgy sem engednék...tüsi91
Ennek így kell történnie. Double Check vs. Don't Care. A végső leszámolás. Én szeretném tudni, hogy hazai pályán versenyképes e a csapat, mielőtt lekötnek 70-100 millió dollárt az irányítóra. Ha nem, akkor ennyi erővel el lehet kezdeni építkezni másképp, amit pedig nagy hülyeségnek tartanék más esetben. de minden, ami itt történik az elmúlt néhány évben, az teljesen egyedi.füligjimmy
egy baj van ezzel, hogy ez nem a QB-n fog múlni. Így már nem, ezzel a döntéssel minden a D-n fog múlni. Ha nemcsak a futás ellen hanem a passz ellen is átjáróház lesznek akkor (főleg TO nélkül) nincs az az O aki képes lesz tartani a lépést velük. A Dallasnak a mi elleni meccsük az O-n ment el nekik? nem, azon hogy a mi O-nk minden labdabirtoklásból pontot szerzett. Nehezen tudom elképzelni hogy ez a D ne legyen ujjgyakorlat... Sajnos ezzel az esélyek 70-30ról 40-60ra változtak.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Áron érkezik. Mekk Elek láncait eloldozzák.

 www.youtube.com/watch?v=i7x8GJ5lS-Afüligjimmy
gondoltam hogy nem engedik hogy simán nyerjünk.davemayer
Azt amúgy sem engednék...tüsi91
Ennek így kell történnie. Double Check vs. Don't Care. A végső leszámolás. Én szeretném tudni, hogy hazai pályán versenyképes e a csapat, mielőtt lekötnek 70-100 millió dollárt az irányítóra. Ha nem, akkor ennyi erővel el lehet kezdeni építkezni másképp, amit pedig nagy hülyeségnek tartanék más esetben. de minden, ami itt történik az elmúlt néhány évben, az teljesen egyedi.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Áron érkezik. Mekk Elek láncait eloldozzák.

 www.youtube.com/watch?v=i7x8GJ5lS-Afüligjimmy
gondoltam hogy nem engedik hogy simán nyerjünk.davemayer
Azt amúgy sem engednék...
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Áron érkezik. Mekk Elek láncait eloldozzák.

 www.youtube.com/watch?v=i7x8GJ5lS-Afüligjimmy
gondoltam hogy nem engedik hogy simán nyerjünk.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mindenképpen az NFC North-ból akartok DC-t?! 😀 Frazier, Schwartz.... 😀dcsicsak
Nem feltétlen...Tőlem jöhet Rex Ryan is.Süsü
Ezzel a Rex Ryanezés jó dolog, de mindig válasszuk azért szét a 4-3-as és 3-4-es edzőket. Ha átállnánk 3-4-re akkor Ryan ok, jöhetne, nyílván az apja után nagy story lenne. Én azért még továbbra is 4-3-ban gondolkodok. Persze egy PO közbe szólhat. Az nyomós érv lenne Tucker mellett, bármennyire is szar a védelem. Frazier és Schwartz: mindegyik jöhetne.

Ha Rodgers 2 hónap kiesés után elit szinten tud játszani, akkor ez a faszi a legjobb, aki valaha játszott. Kár, hogy ennyire 0 a védelmünk, mert azért nagyon aggódnia nem kell. MIndegy, így kell nyernünk, ha nem tudunk akkor tényleg ne beszélgessünk semmiről.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Áron érkezik. Mekk Elek láncait eloldozzák.

 www.youtube.com/watch?v=i7x8GJ5lS-A

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Mindenképpen az NFC North-ból akartok DC-t?! 😀 Frazier, Schwartz.... 😀dcsicsak
Nem feltétlen...Tőlem jöhet Rex Ryan is.
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Mindenképpen az NFC North-ból akartok DC-t?! 😀 Frazier, Schwartz.... 😀
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Jim Schwartz - - - > Chicago Bears DC ?Süsü
Én örülnék neki, a Lions DL liga elit, mondjuk a secondary nem túl jó.hpeter93
Azért kérdeztem meg,mert annyira írják,hogy kifele áll a rúdja nagyon. Nem tudom előtte a titánoknál milyen munkát végzett,de ha nem ő a fő mufti biztos kordában lehet tartani! 😊 Szerintem van benne vagányság,csak néha már túlvállalja saját magát. Várok még véleményeket. Kíváncsi vagyok ki hogy van ezzel?!
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Jim Schwartz - - - > Chicago Bears DC ?Süsü
Én örülnék neki, a Lions DL liga elit, mondjuk a secondary nem túl jó.

több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Jim Schwartz - - - > Chicago Bears DC ?
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
I'm back, mondom osztrák akcentussal. Gondolom már mindent kiveséztetek, majd visszaolvasok, ha a lányom hajlandó lesz aludni*. Nem néztem végig a PHI meccset, öreg vagyok, nincs rá érzelmi energiám. Ugyanakkor ekkora leolvadás sztem nem mutatja jól a csapat egészét, az O messze jobb ennél, és még az ST sem ekkora katasztrófa**.
Emlékeztek Urlacher utolsó TD-jére? Szegénykém úgy nézett ki sprint közben, mint egy rövidzárlatos birodalmi lépegető. Ez arról jutott eszembe, ahogy néztem, ahogy McClellin próbálja lefutni Campbellt, és még beugrott, hogy még az előbbi jelenetnél is szánalmasabb. Írtam ide 5-6 héttel ezelőtt, hogy OLB-nek azért egész jó lenne, most felköptem magasra és aláálltam, remélem posztolhatok még ide.
Packerst le tudjuk győzni. Cutler elszív egy doboz cigit, megnyugszik, Forte fossá futja őket, nem lesz fumble, nem lesz int. Mark my words.

* 2014 március
** Puntert azért gondolom veszünk egy kiló banánért,

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
MRI-től azt szeretném látni majd, hogy a drafton legalább 5 picket a D-re lő, abból 4 az első 5 körben.....érdemes lenne McClellint kipróbálni LB-nek, ennél szarabb úgysem lesz a helyzet, college-on játszotta a posztot, coverage-ben is tolta időnként....ha már elég halvány DE-ben, mert elnyomják, engedjük LB-ként mocorogni....nem lenne nagy mutatvány, de nagyot nyerhetünk vele...Bear
Egyrészt egyetértek, másrészt vitatkozok picit. Most tényleg Emery milyen D embereket draftolt eddig? McClellin, Hardin, Bostic. Egyenlőre egyik sem tűnik nyerő megoldásnak. Bostictól nem azt vártam, hogy első évében Urlacher-i magasságokba emelkedjen, de azért ennél jóval többet . Köze nincs a meccsekhez... s akkor finoman fogalmazta. Greene dettó, bár ő nekem fizikailag egyszerűen vékonynak tűnt. Washingtonról számomra mindent elmond, hogy ebbe a DL rotációba nem fér bele. Frey helyett meg tényleg inkább játsszon Hayden.

Viszont az offensebe azért tud draftolni. Jeffery félelmetes nagy király lett, Long, Mills újonc teljesítményével is elégedettek lehetünk. Nyílván Millst le lehetne cserélni egy jobbra, de Webbhez és Carimihez képest all-pro szinten játszik. Mondjuk én őt megnézném guardba, szerintem jobban feküdne neki, de lehet hülyeséget mondok. Rodriguez meg szintén nem lett volna rossz pick, csakhát a gyereknek is annyi esze van, mint egy marék lepkének. Wilson pedig még nem fért oda, de ki tudja. Ő azért nagyon nyersen érkezett a ligába ( a srác sem egy atomfizikus), van mit tanulnia, de sztem Marshalltól azért sok mindent el lehet lesni.tüsi91
MRI sajtótájékoztatóin folyamatosan szó van a D halvány teljesítményéről az itt értesültek alapján. Jól lát a Pali és szerintem nem csak a drafton kell keresgélni majd. A szabadügynök piacon is lesznek jó pár poszton olyan játékosok akik elérhetőek lesznek számunkra! Nekem tetszett a szabadügynök piacon tett aktivitása is...azért ne feled jük el ezt sem. A D-t is fogja innen foltozgatni hatékonyabb sikerrel,mint ahogy azt a drafton tette eddig. Szerintem tudja ezt ő is,hogy mellényúlás volt. Tanul belőle és zárkózni fog...normális játékosokkal. Legyen így! 😉
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
MRI-től azt szeretném látni majd, hogy a drafton legalább 5 picket a D-re lő, abból 4 az első 5 körben.....érdemes lenne McClellint kipróbálni LB-nek, ennél szarabb úgysem lesz a helyzet, college-on játszotta a posztot, coverage-ben is tolta időnként....ha már elég halvány DE-ben, mert elnyomják, engedjük LB-ként mocorogni....nem lenne nagy mutatvány, de nagyot nyerhetünk vele...Bear
Egyrészt egyetértek, másrészt vitatkozok picit. Most tényleg Emery milyen D embereket draftolt eddig? McClellin, Hardin, Bostic. Egyenlőre egyik sem tűnik nyerő megoldásnak. Bostictól nem azt vártam, hogy első évében Urlacher-i magasságokba emelkedjen, de azért ennél jóval többet . Köze nincs a meccsekhez... s akkor finoman fogalmazta. Greene dettó, bár ő nekem fizikailag egyszerűen vékonynak tűnt. Washingtonról számomra mindent elmond, hogy ebbe a DL rotációba nem fér bele. Frey helyett meg tényleg inkább játsszon Hayden.

Viszont az offensebe azért tud draftolni. Jeffery félelmetes nagy király lett, Long, Mills újonc teljesítményével is elégedettek lehetünk. Nyílván Millst le lehetne cserélni egy jobbra, de Webbhez és Carimihez képest all-pro szinten játszik. Mondjuk én őt megnézném guardba, szerintem jobban feküdne neki, de lehet hülyeséget mondok. Rodriguez meg szintén nem lett volna rossz pick, csakhát a gyereknek is annyi esze van, mint egy marék lepkének. Wilson pedig még nem fért oda, de ki tudja. Ő azért nagyon nyersen érkezett a ligába ( a srác sem egy atomfizikus), van mit tanulnia, de sztem Marshalltól azért sok mindent el lehet lesni.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Ha minden igaz Matthews nem játszik vasárnap. Csípem a csókát, de most nem bánom, hogy nem liheg majd Cutty nyakában.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png