Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Mccownal hoztuk volna😀 Sajnos egy generáció a sport tv kommentátorain nő fel nem jó ez így.hpeter93
10 éves gyerekek irkálják... xD Jólvan, nem is idegesítem magam ilyennel


több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Mccownal hoztuk volna😀 Sajnos egy generáció a sport tv kommentátorain nő fel nem jó ez így.

több mint 10 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
„Ezért nem nyerhet soha a Red Sox a kupán.”

Faszom 😕

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na jó, ismét véget ért a szezon. Ismét úgy, hogy az embernek köpni sincs kedve.Mostmég annyi örömünk sincs,mint tavaly volt, amikor izgulhattunk az új HC miatt. Ez kiábrándító. A szezon legnagyobb meccsén ilyen offense az első félidőben.....kiábrándító. Leugrottam a Trestman bandwagonról, Uraim. Emery összekötötte vele a sorság, mostmár egye meg ő is,amit főzött.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Vajon ezt is Cutler nyakába varrják?hpeter93
nézzél rá arra a fészbuk csoportra amit a csávó hirdet. Kíváncsiságból most odanéztem. Olyan szinten van, mint a Sport TV-s közvetítés. Béka segge.tüsi91
Igen látom, gondolkozok hogy kilépjek, mert értelmet nem nagyon látok, ha egy ilyen meccs után Cutler takarodj szózatok hangzanak, meg hogy 30mp el a vége előtt Cutlernek kellet volna TD-t adnia

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Vajon ezt is Cutler nyakába varrják?hpeter93
nézzél rá arra a fészbuk csoportra amit a csávó hirdet. Kíváncsiságból most odanéztem. Olyan szinten van, mint a Sport TV-s közvetítés. Béka segge.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Arra, hogy a védelem bukta el. Mit gondoltok, a rájátszásban a legjobb védelmek nem kapnak 30+ pontot? Nyilván nem így,ahogy ez véget ért (bár a Broncos tudna mesélni). Kapott az offense extra 4 labdabirtoklást. A védelemtől. Nem kellett nekik. Oké akkor.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Egy Lovie HC, Trestman OC párossal... Istenem...

Kibasztuk már Tuckert?


több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ezt éppúgy buktuk el, mint Lovie Smithhel, fájdalmasan, szorosan, anyázósan. Ahogy a Green Bay ellen általában. Ám ez most különösen fájó...

Az okokat lehetne sorolni hosszasan. Ezt az első fi-ben elbukta az offense, a másodikban a védelem.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez erőteljes volt így az éjszaka kellős közepén. Szerintem ez egy poén, és nemsokára elkezdődik a meccs. Csak minket vertek át ezzel. De már hallom is, ahogy a fanfárok zengik Rodgers dicsőségét, szóval mégis megtörtént. Egy offensive génius az edzőnk, és sikerül 7 pontot szerezni az első félidőben. Teljes 7 pontot, egy félidő alatt. És a vége ilyen. Hát ez így tényleg nagyon erőteljes.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Vajon ezt is Cutler nyakába varrják?

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 338 — "Grammar maci"
Ennyit a nagy edzőről....bocsánat, HC....vagy vmi hasonló....Bear
be kell állnom ebbe a sorba sajnos, ez mentálisan ment el ismét. illetve a Dn

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ennyit a nagy edzőről....bocsánat, HC....vagy vmi hasonló....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Jövőre...

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mentális felkészítés???? Fumble és ott hagyom a labdát? Egy védőnél nem alap, hogy bármilyen esetben felveszem? Komoly? Mentálisan ott van?
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Abban reménykedtem, h a 8-7-tel álló csapatok jó része nyerni fog, erre majd mindenki bukja a meccsét, így egy esetleges vereséggel sem lennénk annyival jobb draft pozicióban, szóval csak a győzelem az elfogadható, és nem érdekel, h ha az univerzum legrosszabb D-je mellett tesszük ezt.... Cutler remélhetőleg max 1-szer adja el a lasztit és Rodgers nehezen fog bemelegedni az elején, ja és Lacy-ről se feledkezzen meg a D.. ennyi. Tipikus ki-ki meccs, melyen a hazai pálya szól egy kicsit a csapat mellett... Tippem 24-23 ide. aztán meglátjuk
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ma nem csak arra kapunk választ, hogy lesz-e PO vagy sem. Ez a meccs jóval több jelentőséget hordoz pár ember megítélésébe. Pl. Trestman, Cutler, (Peppers).
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 338 — "Grammar maci"
Cutler: Isten vagy Ördög.

Ha kikapunk lesz itt népharag, hogy csak ihaj! szerintem nyerünk 42-3 -ra.kovi470
igen, Rodgers meg megijed a saját árnyékától és visszafut az öltözőbe. Még 2 hónapig tart a tél.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Cutler: Isten vagy Ördög.

Ha kikapunk lesz itt népharag, hogy csak ihaj! szerintem nyerünk 42-3 -ra.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 10 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Néztem ezt a Stafford&Cassel párbajt.... atyaisten.füligjimmy
zsivány volt mindkettő nagyon!

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Néztem ezt a Stafford&Cassel párbajt.... atyaisten.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az a baj, hogy én naív vagyok, mint egy 16 éves kislány. Én még mindig elhiszem, hogy vannak csodák, hogy a defense ma összekapja magát nyújt egy olyan teljesítményt, amivel reális esély van nyerni.

Ha 30 pont alatt tartják a Packerst, akkor én annyira nem fogom fikázni őket. Ha azt nem tudnánk megugrani itthon, szintén nem veretes D ellen, akkor a helyünk ott van, ahova ebben az esetben kerülnénk. Meg ahol az elmúlt 2 szezonban is voltunk.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 338 — "Grammar maci"
Ma elfelejtek minden szart ami ebben a szezonban a D csinált ha erre az egy meccsre összekapják magukat. Nem érdekel ki lesz a pályán, de az csinálja meg a tacklet. Előre a berszpléjoffért, legyen még egy hazai meccsünk, csak ennyit kérek. Vagy csak érjük meg az auguszt januárt hogy magyar soccer hasonlattal éljek 😊

GO BEARS!!!!!!! ÜSSED RODGERST AHOL ÉRED!!!! 😀 😀 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
"The 2 worst defenses in football (Bears and Cowboys) have a chance to get into the dance today. Unbelievable" - Mike Ditkatüsi91
Ezért se hiszem, hogy bekerül a két csapat. Ennyire rossz védelmek a franchise-ok történetében nem voltak. Az addig rendben van, hogy a D annyira nem számít, de azért legalább 3 puntot ki kéne harcolni minden meccsen. Mondjuk hazai pályán jobb a D. Statisztikailag.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Demy54 Chicago Bears 3
Szép napot minden kedves Maci érzelmű hölgynek és úrnak . Szeretettel meg hívok mindenkit , a frissen alakult Chicago Bears Hungary nevű Facebook csoportba , ami az első macis csoport az országban . Jó szórakozást , és bears győzelmet kívánunk mindenkinek estére !! GO BEARS !!!Demy54
Góbersz, heló, a meghív egy szó, amúgy sztem ez a fórum remek kis közösség, ne adjuk Zuckerbergnek, róla azt pletykálják, hogy szereti Wisconsint télen.picidzé
Köszönöm a kijavítást , igazad van 😊 De azért én próbálkozom továbbra is .